B competitie deel 3
Veenendaal (NED),    16.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
16-1-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    8:45.60            8:55.36           
        Merel Barendregt, 91                       Denise Boereboom, 92
        Iris Barendregt, 86                        Petra de Groot, 87
            30.86  1:03.39  2:10.95  8:55.36

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 9:26.67            9:34.45           
        Romy van Slagmaat, 94                      Monique van der Hoeff, 92
        Vita Schipper, 93                          Trudy van den Brink, 93
            31.30  1:06.42  2:19.77  9:34.45

  3. VZC E&P 1                     VZC E&P                9:15.14            9:47.10           
        Elke Jansen, 85                            Sarina Snijder, 91
        Rozemarijn Erdbrink, 93                    Charlotte Groeneveld, 87
            33.48  1:10.07  2:25.36  9:47.10

  4. Rzc 1                         Rzc                   10:00.28            9:58.60           
        Rita van der Horst, 69                     Sanne Rodenburg, 94
        Marieke van Dodeweerd, 86                  Linda Hulsteijn, 93
            32.75  1:09.35  2:27.93  9:58.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-1-2010 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lodieke Rodenburg             Rzc                    1:53.09 9801094    1:42.63           
            47.69  1:42.63
  2. Ellen ter Stege               Rzc                    1:52.89 9900282    1:44.97           
            49.18  1:44.97
  3. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda    1:47.09 9903068    1:46.39           
            50.02  1:46.39
  4. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda    1:49.84 9804182    1:47.07           
            50.89  1:47.07
  5. Kim de Vries                  VZC E&P                1:52.26 9903488    1:50.16           
            52.75  1:50.16
  6. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:56.50 0002350    1:50.92           
            52.80  1:50.92
  7. Marijn Mantel                 Rzc                         NT 9801486    1:51.67           
            53.27  1:51.67
  8. Amber van de Kraats           VZC E&P                1:54.80 9900236    1:52.67           
            53.07  1:52.67
     Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda    1:54.98 9901696    1:52.67           
            53.95  1:52.67
 10. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    1:51.34 9800056    1:53.59           
            51.37  1:53.59
 11. Merve Özdemir                 GoSwim                 1:58.16 9903380    1:56.03           
            53.93  1:56.03
 12. Marjes Butz                   Rzc                    1:57.73 9901502    1:57.51           
            55.95  1:57.51
 13. Laura Akkerman                GoSwim                 2:05.86 9902030    1:59.80           
            56.91  1:59.80
 14. Tessa Stolte                  Rzc                    2:08.86 0000102    1:59.86           
            55.16  1:59.86
 15. Elise ter Elst                Rzc                         NT 9801468    2:01.28           
            56.29  2:01.28
 16. Stephanie de Laat             Rzc                    2:18.39 0000410    2:07.62           
            59.90  2:07.62
 17. Ilse Nijhuis                  Rzc                    2:11.54 9900606    2:09.86           
          1:01.54  2:09.86
 18. Lisanne Seising               VZC E&P                2:15.15 0002084    2:10.13           
          1:00.80  2:10.13
 19. Tara Haze                     GoSwim                 2:24.03 0002892    2:18.56           
          1:05.27  2:18.56
 DIS Anna Janssen                  Rzc                    2:15.83 0000098    2:10.70           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:01.02  2:10.70
 DIS Nicole van Hattem             GoSwim                      NT 9901864    2:12.36           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:03.42  2:12.36
AFGE Wietske Blijjenberg           Rzc                    2:08.29 9803988                      
AFGE Diede Lövering                Rzc                    2:05.89 0001634                      
AFGE Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    1:42.20 9800224                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
16-1-2010 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Beek                VZC E&P                  38.42 9800409      37.33           
  2. Mees van Duinhoven            Rzc                      42.54 9801189      41.54           
  3. Max Kunz                      VZC E&P                  41.15 9900401      41.86           
  4. Jos van Herk                  VZC E&P                  46.15 9803037      43.07           
  5. Robert Schinkel               VZC E&P                  49.37 9900967      45.60           
  6. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda      46.15 9803255      46.46 FJ 1      
  7. Justin Hannewijk              GoSwim                   49.60 9901445      46.46 FJ 2      
  8. Dave van Leerdam              Rzc                      52.57 9801633      47.39           
  9. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda      49.16 9803237      47.79           
 10. Misha van Krimpen             GoSwim                      NT 9804471      52.31           
 11. Kevin Jansen                  Van Vliet Barracuda      58.99 9802803      52.40           
 12. Lars van den Burg             GoSwim                   50.20 0000565      52.64           
 13. Thijs Daenen                  Rzc                         NT 0001179      53.16           
 14. Andy Huynh                    VZC E&P                  54.18 0001725      57.87           
 15. Rick Jacobs                   GoSwim                 1:04.70 0002103    1:04.39           
 DIS Freek van der Wal             GoSwim                   59.98 9901549                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Balder Haze                   GoSwim                 1:05.89 9802449      47.64           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Cano Demir                    Rzc                         NT 0002287    1:03.30           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Karl van den Burg             GoSwim                   53.36 0000553                      
AFGE Niels van Ee                  Rzc                    1:11.42 0001083                      
AFGE Sander van Ditmarsch          GoSwim                   53.45 9900669                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dčlenn van Oostrom            GoSwim                 1:22.89 9600056    1:14.86           
            35.80  1:14.86
  2. Georgette Wortelboer          Rzc                    1:23.02 9602144    1:22.04           
            38.67  1:22.04
  3. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    1:23.44 9605526    1:24.80           
            41.36  1:24.80
  4. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    1:24.58 9700454    1:25.06           
            40.39  1:25.06
  5. Laura ter Stege               Rzc                    1:27.45 9602364    1:26.60           
            42.17  1:26.60
  6. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda    1:27.03 9602638    1:28.59           
            42.52  1:28.59
  7. Michelle Muller               VZC E&P                1:31.60 9603484    1:33.51           
            43.29  1:33.51
  8. Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:35.99 9702710    1:33.89           
            46.26  1:33.89
  9. Chantal van de Kraats         VZC E&P                1:33.95 9600280    1:34.02           
            46.64  1:34.02
 10. Djan Mattijssen               Rzc                    1:41.94 9703550    1:35.23           
            45.23  1:35.23
 11. Fenna de Pater                Van Vliet Barracuda    1:35.80 9704144    1:35.95           
            45.86  1:35.95
 12. Tamara van Kooten             VZC E&P                1:42.29 9601352    1:43.99           
            49.58  1:43.99
 13. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                     NT 9606300    1:59.95           
            56.80  1:59.95
 DIS Manon Jansen                  GoSwim                      NT 9606198    2:04.85           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.77  2:04.85
AFGE Aurelie Pinede                Rzc                    1:31.53 9600562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2010 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    3:33.04 9600893    3:12.74           
            43.48  1:33.02  3:12.74
  2. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                3:14.27 9701223    3:17.48           
            45.07  1:35.48  3:17.48
  3. Stijn van Duinhoven           Rzc                    3:19.13 9601655    3:18.57           
            42.76  1:33.67  3:18.57
  4. Lorenzo Missione              GoSwim                 3:41.40 9602433    3:21.18           
            43.58  1:37.38  3:21.18
  5. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    3:35.75 9603875    3:26.29           
            45.61  1:38.50  3:26.29
  6. Merijn Huiberts               GoSwim                 3:40.74 9600235    3:26.70           
            45.36  1:38.59  3:26.70
  7. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                3:47.41 9703351    3:35.20           
            48.07  1:44.32  3:35.20
  8. Leon Huynh                    VZC E&P                3:56.67 9704301    3:55.89           
            50.70  1:49.82  3:55.89
  9. Jelle van Dijk                Rzc                    3:55.45 9703365    4:00.36           
            51.54  1:54.20  4:00.36
 10. Rick Paardekooper             VZC E&P                4:13.87 9701321    4:06.87           
            54.78  1:58.42  4:06.87
 DIS Bas Neeleman                  Rzc                    3:38.04 9603015    3:20.36           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            43.71  1:33.41  3:20.36
 DIS Soufiane Belali               Van Vliet Barracuda         NT 9700607    3:28.20           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            43.91  1:36.86  3:28.20
 DIS Ruben Nap                     VZC E&P                     NT 9800213    3:48.02           
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
            47.84  1:42.66  3:48.02
AFGE Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    3:44.73 9702737                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                  30.09 8701404      31.29           
  2. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda      31.50 8701420      31.42           
  3. Danya Muilwijk                Van Vliet Barracuda      32.04 8803100      32.59           
  4. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda      32.24 8302112      32.97           
  5. Charlotte te Pas              VZC E&P                  33.01 8502272      33.04           
  6. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      33.10 8600172      33.10           
  7. Elke Jansen                   VZC E&P                  30.83 8501406      33.29           
  8. Rana van Beek                 GoSwim                   33.25 8400112      34.16           
  9. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda      34.98 8802088      34.26           
 10. Marianne Jongsma              GoSwim                   35.88 8702044      34.43           
 11. Sarina Snijder                VZC E&P                  33.62 9102906      34.45           
     Anne van den Brink            GoSwim                   33.43 8700588      34.45           
 13. Rita van der Horst            Rzc                      35.36 6900260      35.70           
 14. Petra van den Brink           GoSwim                   36.83 9100460      35.89           
 15. Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda      36.61 9202858      36.16           
 16. Michelle Schoonderwaldt       Rzc                      38.23 9005980      36.89           
 17. Marieke van Dodeweerd         Rzc                      36.54 8600896      36.96           
 18. Heidi Onwezen                 GoSwim                   35.69 8906470      37.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo de Jong                  GoSwim                 2:38.20 9301147    2:37.37           
            35.48  1:16.27  2:37.37
  2. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                    2:38.48 8403057    2:38.47           
            35.52  1:15.82  2:38.47
  3. Thijs Hagelstein              VZC E&P                2:32.07 9100827    2:38.86           
            35.54  1:15.80  2:38.86
  4. Tim Niekus                    VZC E&P                2:46.84 9103709    2:40.23           
            33.26  1:14.00  2:40.23
  5. Roy Awater                    Rzc                    2:44.48 9100043    2:40.64           
            35.23  1:15.39  2:40.64
  6. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    2:35.87 7900497    2:41.16           
            35.00  1:16.42  2:41.16
  7. John van Susteren             Rzc                    2:39.73 8502549    2:41.20           
            35.42  1:17.02  2:41.20
  8. Robert de Gruijl              Van Vliet Barracuda    2:39.09 8601035    2:42.30           
            37.04  1:18.61  2:42.30
  9. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    2:36.07 8401627    2:44.26           
            37.13  1:18.76  2:44.26
 10. Quint Ottens                  VZC E&P                2:48.42 8704583    2:46.87           
            36.90  1:19.36  2:46.87
 11. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:36.10 8805237    2:49.93           
            36.00  1:18.14  2:49.93
 12. Kevin van Susteren            Rzc                         NT 8903085    2:54.76           
            36.05  1:19.80  2:54.76
 13. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:47.76 9006293    2:55.20           
            38.67  1:23.51  2:55.20
 14. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    2:56.18 9104545    2:56.45           
            37.38  1:22.33  2:56.45
 15. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:59.98 8700577    3:02.77           
            40.16  1:25.79  3:02.77
 16. Peter van den Dool            GoSwim                 3:07.47 8704973    3:10.70           
            40.71  1:28.70  3:10.70
 17. Daan Sotiriadis               GoSwim                      NT 9107489    3:25.80           
            42.95  1:33.60  3:25.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:03.20 9403698    1:04.07           
            30.86  1:04.07
  2. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:02.60 9405434    1:04.33           
            31.77  1:04.33
  3. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:05.46 9502846    1:06.60           
            32.45  1:06.60
  4. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    1:08.49 9401078    1:09.81           
            33.39  1:09.81
  5. Ellen van Dijk                VZC E&P                1:10.07 9401578    1:10.48 FJ 1      
            33.46  1:10.48
  6. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda    1:10.70 9506016    1:10.48 FJ 2      
            34.32  1:10.48
  7. Liza van Dijk                 Rzc                    1:10.56 9502290    1:12.64 FJ 1      
            33.36  1:12.64
  8. Vera Martens                  Rzc                    1:08.36 9600852    1:12.64 FJ 2      
            33.90  1:12.64
  9. Babs van der Land             GoSwim                 1:14.10 9504642    1:15.02           
            36.13  1:15.02
 10. Manon van de Kraats           VZC E&P                1:16.26 9500448    1:15.95           
            36.64  1:15.95
 11. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 1:20.17 9407098    1:17.93           
            36.08  1:17.93
 12. Renée van den Berg            GoSwim                 1:19.32 9502680    1:18.36           
            37.26  1:18.36
 13. Jessie Harms                  GoSwim                 1:23.39 9503628    1:20.87           
            37.84  1:20.87
 14. Rinske Dirksen                VZC E&P                1:25.23 9501122    1:21.36           
            37.52  1:21.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                    2:32.54 9402027    2:27.73           
            28.42  1:02.95  2:27.73
  2. Joren Harms                   GoSwim                 2:33.10 9403163    2:30.25           
            32.44  1:11.75  2:30.25
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                 2:32.95 9400575    2:32.80           
            30.89  1:10.67  2:32.80
  4. Stefan Timmermans             Rzc                    2:32.00 9403015    2:33.76           
            29.32  1:09.10  2:33.76
  5. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    2:43.24 9402545    2:40.14           
            35.02  1:16.74  2:40.14
  6. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:49.97 9403951    2:44.13           
            36.45  1:19.36  2:44.13
  7. Jelle Nap                     VZC E&P                2:47.53 9502875    2:49.86           
            38.96  1:20.22  2:49.86
  8. Matthijs Wilschut             GoSwim                 3:00.57 9501679    2:53.67           
            36.54  1:22.39  2:53.67
  9. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:17.47 9403875    3:05.58           
            43.17  1:31.67  3:05.58
 10. Stefan Steenbergen            Van Vliet Barracuda    3:17.92 9502711    3:15.24           
            45.16  1:34.26  3:15.24
 DIS Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    2:48.13 9402839    2:36.63           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            33.32  1:13.92  2:36.63
 DIS Florian Stam                  GoSwim                      NT 9504639    3:39.33 SC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.73  1:48.09  3:39.33
AFGE Bram Dekker                   GoSwim                      NT 9505557                      
AFGE Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    3:04.83 9501567                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    2:31.15 9202144    2:34.57           
            32.67  2:34.57
  2. Monique van der Hoeff         GoSwim                 2:37.39 9200752    2:40.95           
            34.39  2:40.95
  3. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    2:40.37 9305334    2:43.84           
            38.02  2:43.84
  4. Vita Schipper                 GoSwim                 2:39.20 9301858    2:45.11           
            35.30  2:45.11
  5. Sanne Rodenburg               Rzc                    2:43.10 9404714    2:45.45           
            35.30  2:45.45
  6. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                2:55.20 9300232    2:49.54           
            38.25  2:49.54
  7. Trudy van den Brink           GoSwim                 2:44.00 9301290    2:54.33           
            37.42  2:54.33
  8. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    2:58.51 9500946    2:55.82           
            37.98  2:55.82
  9. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    3:09.89 9504858    2:56.95           
            38.04  2:56.95
 10. Merel Cornelissen             GoSwim                 2:59.35 9302894    3:00.67           
            38.51  3:00.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZC E&P                  58.59 9200409      58.20           
            26.95    58.20
  2. Pascal Timmermans             Rzc                    1:01.95 9202349    1:03.57           
            28.51  1:03.57
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:03.32 9300615    1:05.80           
            29.58  1:05.80
  4. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 1:07.70 9200685    1:07.37           
            30.59  1:07.37
  5. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:10.58 9201565    1:10.84           
            32.42  1:10.84
  6. Rogier Pepplinkhuizen         Rzc                    1:17.29 9302077    1:15.82           
            34.32  1:15.82
  7. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:18.09 9205841    1:17.29           
            34.07  1:17.29
  8. Frank Wilschut                GoSwim                 1:22.89 9302465    1:22.39           
            35.54  1:22.39
  9. Ragnar Klabbers               GoSwim                      NT 9306839    1:32.80           
            40.17  1:32.80
 DIS Jochem Benthem                Rzc                    1:13.80 9203293            VI        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Berend Adan                   GoSwim                 1:16.71 9207101    1:23.12           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            32.79  1:23.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
16-1-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danya Muilwijk                Van Vliet Barracuda    2:30.49 8803100    2:28.92           
            35.45  1:12.39  2:28.92
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    2:29.59 9100118    2:30.13           
            35.29  1:12.60  2:30.13
  3. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                2:25.19 8701404    2:33.45           
            34.83  1:13.11  2:33.45
  4. Anne van den Brink            GoSwim                 2:35.95 8700588    2:40.56           
            37.87  1:18.23  2:40.56
  5. Elke Jansen                   VZC E&P                2:31.82 8501406    2:41.62           
            36.50  1:16.95  2:41.62
  6. Sarina Snijder                VZC E&P                2:37.04 9102906    2:46.76           
            39.63  1:21.65  2:46.76
  7. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    2:47.23 8802088    2:49.29           
            41.45  1:24.07  2:49.29
  8. Petra van den Brink           GoSwim                 2:40.47 9100460    2:51.67           
            40.39  1:22.64  2:51.67
  9. Rita van der Horst            Rzc                    2:53.03 6900260    2:55.67           
            40.95  1:25.39  2:55.67
 10. Marianne Jongsma              GoSwim                      NT 8702044    2:59.16           
            39.84  1:23.90  2:59.16
 11. Michelle Schoonderwaldt       Rzc                         NT 9005980    3:10.37           
            42.83  1:30.43  3:10.37
 12. Heidi Onwezen                 GoSwim                 2:57.50 8906470    3:12.70           
            43.36  1:31.39  3:12.70
 DIS Rana van Beek                 GoSwim                 2:38.32 8400112                      
        AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quint Ottens                  VZC E&P                  54.92 8704583      54.00           
            26.12    54.00
  2. Raynor Wolf                   Rzc                      54.82 8903663      54.96           
            25.96    54.96
  3. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  54.48 9102011      55.17           
            26.63    55.17
  4. Yelmar van der Veer           GoSwim                   53.45 8805237      55.92 FJ 1      
            26.36    55.92
  5. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      54.28 7900497      55.92 FJ 2      
            26.67    55.92
  6. Thijs Hagelstein              VZC E&P                  54.23 9100827      56.39           
            26.76    56.39
  7. Tim Niekus                    VZC E&P                  55.44 9103709      57.13           
            26.80    57.13
  8. Kevin van Susteren            Rzc                      56.47 8903085      57.23           
            26.82    57.23
  9. Roy Awater                    Rzc                      55.10 9100043      57.95           
            26.84    57.95
 10. Stefan van Susteren           Rzc                      58.20 8703283      58.17           
            27.70    58.17
 11. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                      56.62 8403057      58.25           
            27.81    58.25
 12. John van Susteren             Rzc                    1:02.70 8502549      58.51           
            27.58    58.51
 13. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      55.55 8401627      59.10           
            28.67    59.10
 14. Peter van den Dool            GoSwim                 1:00.46 8704973      59.70           
            28.45    59.70
 15. Bart Beumer                   Rzc                      58.76 9104547    1:00.15           
            28.10  1:00.15
 16. Guus van Middelaar            GoSwim                   55.47 9006293    1:00.82           
            28.48  1:00.82
 17. Victor Pepplinkhuizen         Rzc                      59.86 9002267    1:00.92           
            28.80  1:00.92
 18. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      59.51 9104545    1:01.68           
            28.85  1:01.68
 19. Rudi Butselaar                GoSwim                 1:02.73 8700577    1:05.07           
            30.48  1:05.07
 20. Daan Sotiriadis               GoSwim                      NT 9107489    1:13.28           
            33.95  1:13.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
16-1-2010 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                   42.70 0002350      42.16           
  2. Lodieke Rodenburg             Rzc                      42.65 9801094      44.02           
  3. Ellen ter Stege               Rzc                      45.05 9900282      45.08           
  4. Merve Özdemir                 GoSwim                   53.15 9903380      47.41           
  5. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda      51.54 9804182      48.02           
  6. Marijn Mantel                 Rzc                         NT 9801486      48.28           
  7. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda      51.44 9800056      48.44           
  8. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda      51.86 9901696      48.99           
  9. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda      50.34 9903068      49.03           
 10. Kim de Vries                  VZC E&P                     NT 9903488      50.60           
 11. Anna Janssen                  Rzc                      50.26 0000098      53.20           
 12. Ilse Nijhuis                  Rzc                      55.13 9900606      55.89           
 13. Laura Akkerman                GoSwim                 1:07.68 9902030      57.90           
 14. Tara Haze                     GoSwim                 1:04.72 0002892    1:02.59           
 15. Lisanne Seising               VZC E&P                1:20.73 0002084    1:05.89           
 DIS Elise ter Elst                Rzc                      44.45 9801468      42.73           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Marjes Butz                   Rzc                      45.89 9901502      46.89           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Amber van de Kraats           VZC E&P                  53.09 9900236      51.27           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Tessa Stolte                  Rzc                      54.00 0000102      53.67           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Nicole van Hattem             GoSwim                 1:16.91 9901864    1:01.21           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Stephanie de Laat             Rzc                    1:06.13 0000410    1:02.59           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda      42.06 9800224                      
AFGE Wietske Blijjenberg           Rzc                    1:03.20 9803988                      
AFGE Diede Lövering                Rzc                    1:08.64 0001634                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
16-1-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Schinkel               VZC E&P                1:41.71 9900967    1:44.25           
            50.38  1:44.25
  2. Niels van Beek                VZC E&P                1:48.29 9800409    1:44.30           
            49.64  1:44.30
  3. Justin Hannewijk              GoSwim                 1:41.97 9901445    1:46.17           
            51.30  1:46.17
  4. Mees van Duinhoven            Rzc                    1:52.39 9801189    1:48.23           
            50.45  1:48.23
  5. Kevin Jansen                  Van Vliet Barracuda    1:48.79 9802803    1:49.03           
            51.90  1:49.03
  6. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    1:49.17 9803255    1:52.29           
            53.48  1:52.29
  7. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    1:54.89 9803237    1:54.25           
            53.84  1:54.25
  8. Dave van Leerdam              Rzc                    2:01.58 9801633    1:55.94           
            55.00  1:55.94
  9. Andy Huynh                    VZC E&P                     NT 0001725    1:59.69           
            55.81  1:59.69
 10. Lars van den Burg             GoSwim                 2:05.28 0000565    2:04.09           
            59.67  2:04.09
 11. Balder Haze                   GoSwim                 2:13.95 9802449    2:08.54           
          1:01.33  2:08.54
 12. Freek van der Wal             GoSwim                 2:09.78 9901549    2:10.59           
          1:00.65  2:10.59
 13. Misha van Krimpen             GoSwim                      NT 9804471    2:32.71           
          1:11.77  2:32.71
 DIS Cano Demir                    Rzc                         NT 0002287                      
        SN - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt. (geen tijd noteren)
 DIS Jos van Herk                  VZC E&P                1:53.94 9803037    1:51.89 SH        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            52.39  1:51.89
 DIS Thijs Daenen                  Rzc                    2:11.51 0001179    2:07.86           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:01.17  2:07.86
 DIS Rick Jacobs                   GoSwim                 2:11.54 0002103    2:10.73           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.70  2:10.73
AFGE Sander van Ditmarsch          GoSwim                 2:03.90 9900669                      
AFGE Niels van Ee                  Rzc                         NT 0001083                      
AFGE Karl van den Burg             GoSwim                 2:08.89 0000553                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dčlenn van Oostrom            GoSwim                 3:22.92 9600056    3:10.40           
            44.23  1:33.43  3:10.40
  2. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    3:27.42 9700454    3:14.75           
            43.25  1:34.12  3:14.75
  3. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    3:20.91 9605526    3:17.27           
            44.43  1:35.03  3:17.27
  4. Georgette Wortelboer          Rzc                    3:22.00 9602144    3:17.48           
            42.86  1:32.54  3:17.48
  5. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda    3:25.98 9602638    3:19.83           
            45.90  1:36.81  3:19.83
  6. Chantal van de Kraats         VZC E&P                3:32.83 9600280    3:28.20           
            46.92  1:40.13  3:28.20
  7. Laura ter Stege               Rzc                    3:30.61 9602364    3:28.48           
            45.60  1:40.00  3:28.48
  8. Michelle Muller               VZC E&P                3:35.42 9603484    3:30.00           
            47.17  1:42.25  3:30.00
  9. Fenna de Pater                Van Vliet Barracuda         NT 9704144    3:33.02           
            49.60  1:43.90  3:33.02
 10. Djan Mattijssen               Rzc                    3:36.23 9703550    3:43.58           
            50.41  1:46.91  3:43.58
 11. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                     NT 9606300    4:02.44           
            56.58  1:57.59  4:02.44
 12. Demi Hulsebos                 GoSwim                 4:03.98 9702710    4:11.59           
            58.34  2:02.15  4:11.59
 DIS Tamara van Kooten             VZC E&P                3:37.00 9601352    3:43.70           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            49.16  1:46.76  3:43.70
 DIS Manon Jansen                  GoSwim                      NT 9606198    4:18.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            58.95  2:03.70  4:18.70
AFGE Aurelie Pinede                Rzc                         NT 9600562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
16-1-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    1:18.06 9700605    1:17.85           
          1:17.85
  2. Bas Neeleman                  Rzc                    1:23.51 9603015    1:18.11           
            37.74  1:18.11
  3. Merijn Huiberts               GoSwim                 1:19.20 9600235    1:20.07           
            39.80  1:20.07
  4. Martijn Kornet                GoSwim                 1:23.49 9700231    1:23.47           
          1:23.47
  5. Stijn van Duinhoven           Rzc                    1:21.56 9601655    1:24.58           
            41.18  1:24.58
  6. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                1:27.93 9701223    1:24.59           
            40.83  1:24.59
  7. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                1:37.51 9703351    1:25.05           
            40.75  1:25.05
  8. Loris Misic                   VZC E&P                1:33.29 9602101    1:27.27           
            41.38  1:27.27
  9. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    1:25.02 9603875    1:27.60           
            42.04  1:27.60
 10. Ruben Nap                     VZC E&P                1:30.95 9800213    1:28.36           
            41.92  1:28.36
 11. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:29.39 9600893    1:28.84           
            42.69  1:28.84
 12. Lorenzo Missione              GoSwim                 2:08.67 9602433    1:30.16           
            43.92  1:30.16
 13. Jelle van Dijk                Rzc                    1:39.42 9703365    1:37.15           
            46.81  1:37.15
 14. Rick Paardekooper             VZC E&P                1:40.36 9701321    1:42.45           
            48.86  1:42.45
 15. Leon Huynh                    VZC E&P                     NT 9704301    2:03.75           
            59.34  2:03.75
 DIS Soufiane Belali               Van Vliet Barracuda    1:58.84 9700607            RC/RD     
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Menno Kooper                  Rzc                    2:00.88 9704625    1:50.37 RH        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.42  1:50.37
AFGE Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:22.04 9702737                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda      59.35 8701420    1:00.82           
            29.68  1:00.82
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:00.72 9100118    1:00.84           
            29.84  1:00.84
  3. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:02.63 8600172    1:02.50           
            30.29  1:02.50
  4. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                1:00.31 8701404    1:04.82           
            30.45  1:04.82
  5. Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda    1:05.23 9202858    1:06.13           
            32.29  1:06.13
  6. Elke Jansen                   VZC E&P                1:01.46 8501406    1:06.37           
            32.03  1:06.37
  7. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:09.68 8702044    1:06.68           
            31.71  1:06.68
  8. Charlotte te Pas              VZC E&P                1:14.11 8502272    1:06.70           
            32.16  1:06.70
  9. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:06.87 8302112    1:07.55           
            33.09  1:07.55
 10. Anne van den Brink            GoSwim                 1:03.73 8700588    1:07.64           
            32.36  1:07.64
 11. Rita van der Horst            Rzc                    1:07.08 6900260    1:07.81           
            32.08  1:07.81
 12. Petra van den Brink           GoSwim                 1:03.07 9100460    1:09.11           
            33.64  1:09.11
 13. Sarina Snijder                VZC E&P                1:04.82 9102906    1:10.00           
            33.22  1:10.00
 14. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    1:14.51 8600896    1:10.30           
            33.08  1:10.30
 15. Rana van Beek                 GoSwim                 1:04.27 8400112    1:10.42           
            33.95  1:10.42
 16. Michelle Schoonderwaldt       Rzc                    1:12.00 9005980    1:13.81           
            34.71  1:13.81
 17. Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:10.34 8906470    1:19.11           
            35.58  1:19.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raynor Wolf                   Rzc                      27.67 8903663      27.39           
  2. Yelmar van der Veer           GoSwim                   26.84 8805237      27.84           
  3. Roy Awater                    Rzc                      27.10 9100043      27.99           
  4. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      28.19 7900497      28.60           
  5. Robert de Gruijl              Van Vliet Barracuda      27.90 8601035      28.70           
  6. Quint Ottens                  VZC E&P                  29.07 8704583      28.72           
  7. Stefan van Susteren           Rzc                      28.10 8703283      28.80           
  8. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      28.24 8401627      28.82           
  9. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                      29.13 8403057      29.33           
 10. Guus van Middelaar            GoSwim                   26.84 9006293      29.51           
 11. Tim Niekus                    VZC E&P                  29.01 9103709      29.82           
 12. John van Susteren             Rzc                      29.32 8502549      30.02           
 13. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  29.23 9102011      30.13           
 14. Kevin van Susteren            Rzc                      32.83 8903085      30.23           
 15. Victor Pepplinkhuizen         Rzc                      30.08 9002267      30.42           
 16. Thijs Hagelstein              VZC E&P                  28.98 9100827      30.68           
 17. Bart Beumer                   Rzc                      30.12 9104547      31.01           
 18. Rudi Butselaar                GoSwim                   30.70 8700577      31.16           
 19. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      31.60 9104545      31.89           
 20. Peter van den Dool            GoSwim                   32.19 8704973      32.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    2:42.94 9502846    2:41.98           
            37.47  2:41.98
  2. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    2:48.22 9405434    2:42.17           
            35.17  2:42.17
  3. Romy van Slagmaat             GoSwim                 2:46.04 9403698    2:48.51           
            32.67  2:48.51
  4. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    2:54.06 9401078    2:54.53           
            39.68  2:54.53
  5. Vera Martens                  Rzc                    3:07.20 9600852    3:02.24           
            38.23  3:02.24
  6. Manon van de Kraats           VZC E&P                3:03.54 9500448    3:04.29           
            39.82  3:04.29
  7. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda    3:04.74 9506016    3:05.16           
            40.92  3:05.16
  8. Liza van Dijk                 Rzc                    3:10.67 9502290    3:09.73           
            44.64  3:09.73
  9. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 3:24.91 9407098    3:14.08           
            44.35  3:14.08
 10. Rinske Dirksen                VZC E&P                3:19.28 9501122    3:21.64           
            46.16  3:21.64
 11. Jessie Harms                  GoSwim                 3:28.38 9503628    3:26.43           
            50.66  3:26.43
 DIS Renée van den Berg            GoSwim                 3:05.26 9502680    3:13.62           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            44.62  3:13.62
 DIS Babs van der Land             GoSwim                      NT 9504642    3:20.45           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.00  3:20.45
AFGE Ellen van Dijk                VZC E&P                2:59.24 9401578                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                      55.54 9402027      55.71           
            27.23    55.71
  2. Stefan Timmermans             Rzc                      56.56 9403015      59.20           
            27.42    59.20
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                   59.87 9400575      59.87           
            28.23    59.87
  4. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:02.16 9402839    1:01.94           
            29.73  1:01.94
  5. Joren Harms                   GoSwim                 1:01.84 9403163    1:02.22           
            29.08  1:02.22
  6. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:02.66 9402545    1:03.13           
            30.76  1:03.13
  7. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:06.81 9403951    1:05.32           
            31.54  1:05.32
  8. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:12.40 9501679    1:05.42           
            30.65  1:05.42
  9. Jelle Nap                     VZC E&P                1:07.70 9502875    1:06.36           
            31.45  1:06.36
 10. Martijn Kornet                GoSwim                 1:10.55 9700231    1:11.00           
            34.11  1:11.00
 11. Stefan Steenbergen            Van Vliet Barracuda    1:14.39 9502711    1:13.01 FJ 1      
            35.03  1:13.01
 12. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:21.52 9403875    1:13.01 FJ 2      
            34.70  1:13.01
 13. Loris Misic                   VZC E&P                1:13.42 9602101    1:14.91           
            34.74  1:14.91
 14. Florian Stam                  GoSwim                 1:31.59 9504639    1:22.54           
            38.58  1:22.54
 15. Menno Kooper                  Rzc                    1:48.44 9704625    1:44.08           
            47.61  1:44.08
AFGE Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    1:07.97 9501567                      
AFGE Bram Dekker                   GoSwim                 1:22.06 9505557                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    1:07.32 9202144    1:11.76           
            33.92  1:11.76
  2. Monique van der Hoeff         GoSwim                 1:13.67 9200752    1:15.33           
            34.70  1:15.33
  3. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:14.29 9301290    1:17.39           
            34.93  1:17.39
  4. Sanne Rodenburg               Rzc                    1:18.61 9404714    1:18.14           
            35.30  1:18.14
  5. Vita Schipper                 GoSwim                 1:15.54 9301858    1:21.20           
            35.48  1:21.20
  6. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:23.80 9504858    1:23.98           
            38.75  1:23.98
  7. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:21.90 9500946    1:24.86           
            38.10  1:24.86
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                1:28.31 9300232    1:26.95           
            40.26  1:26.95
  9. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:22.80 9302894    1:29.32           
            38.32  1:29.32
 10. Linda Hulsteijn               Rzc                    1:30.26 9302782    1:30.02           
            39.63  1:30.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZC E&P                2:14.84 9200409    2:11.10           
            28.00  2:11.10
  2. Pascal Timmermans             Rzc                    2:16.84 9202349    2:23.04           
            29.32  2:23.04
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    2:24.72 9300615    2:23.53           
            30.16  2:23.53
  4. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 2:23.25 9200685    2:29.00           
            31.14  2:29.00
  5. Timo de Jong                  GoSwim                 2:36.07 9301147    2:29.60           
            33.82  2:29.60
  6. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:30.21 9201565    2:31.80           
            32.79  2:31.80
  7. Jochem Benthem                Rzc                    2:35.00 9203293    2:39.07           
            34.48  2:39.07
  8. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:41.20 9205841    2:40.86           
            33.93  2:40.86
  9. Rogier Pepplinkhuizen         Rzc                    2:44.29 9302077    2:43.03           
            35.73  2:43.03
 10. Frank Wilschut                GoSwim                 2:49.95 9302465    2:48.91           
            36.30  2:48.91
 11. Ragnar Klabbers               GoSwim                      NT 9306839    3:02.12           
            40.86  3:02.12
 DIS Berend Adan                   GoSwim                 2:49.80 9207101            RH        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    2:56.50 8600172    2:56.86           
            39.67  1:23.80  2:56.86
  2. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    3:00.77 9305334    3:01.09           
            41.44  1:27.05  3:01.09
  3. Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda    3:05.33 9202858    3:01.99           
            41.56  1:27.18  3:01.99
  4. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    2:59.04 8802088    3:03.34           
            41.96  1:28.83  3:03.34
  5. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                3:02.08 8701404    3:06.07           
            41.67  1:28.92  3:06.07
  6. Anne van den Brink            GoSwim                 3:03.74 8700588    3:06.76           
            42.16  1:28.92  3:06.76
  7. Anouk Boersen                 VZC E&P                2:48.01 9000382    3:07.18           
            41.98  1:28.85  3:07.18
  8. Rana van Beek                 GoSwim                 2:56.51 8400112    3:13.87           
            43.20  1:39.96  3:13.87
  9. Marianne Jongsma              GoSwim                      NT 8702044    3:15.68           
            42.61  1:31.00  3:15.68
 10. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    3:12.29 8600896    3:15.82           
            44.29  1:33.70  3:15.82
 11. Michelle Schoonderwaldt       Rzc                    3:25.00 9005980    3:37.02           
            46.54  1:40.70  3:37.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
16-1-2010 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Scheidt                 VZC E&P                2:17.43 9102011    2:17.99           
            32.88  1:07.09  2:17.99
  2. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:10.75 8805237    2:20.86           
            33.06  1:08.26  2:20.86
  3. Roy Awater                    Rzc                    2:15.10 9100043    2:22.48           
            32.76  1:09.07  2:22.48
  4. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    2:20.01 7900497    2:22.92           
            33.09  1:09.87  2:22.92
  5. John van Susteren             Rzc                    2:24.45 8502549    2:24.95           
            33.52  1:10.09  2:24.95
  6. Robert de Gruijl              Van Vliet Barracuda    2:18.36 8601035    2:25.25           
            34.45  1:11.72  2:25.25
  7. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    2:21.97 8401627    2:25.70           
            35.23  1:12.29  2:25.70
  8. Tim Niekus                    VZC E&P                2:29.34 9103709    2:28.02           
            34.45  1:12.07  2:28.02
  9. Bart Beumer                   Rzc                    2:29.29 9104547    2:29.22           
            35.26  1:12.83  2:29.22
 10. Kevin van Susteren            Rzc                         NT 8903085    2:33.70           
            34.82  1:13.23  2:33.70
 11. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:21.46 9006293    2:34.39           
            35.42  1:14.67  2:34.39
 12. Victor Pepplinkhuizen         Rzc                    2:32.07 9002267    2:38.96           
            37.02  1:17.52  2:38.96
 13. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:35.98 8700577    2:45.67           
            39.26  1:20.84  2:45.67
 DIS Peter van den Dool            GoSwim                 2:43.52 8704973    2:45.63           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.58  1:19.72  2:45.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rzc 1                         Rzc                    2:12.37            2:08.70           
        Vera Martens, 96                           Georgette Wortelboer, 96
        Laura ter Stege, 96                        Elise ter Elst, 98
            32.95  2:08.70

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    2:13.76            2:15.08           
        Melissa van der Heijden, 96                Liliana Jannink, 96
        Fenna de Pater, 97                         Anne Petersen, 97
            33.17  2:15.08

  3. VZC E&P 1                     VZC E&P                2:31.75            2:30.67           
        Chantal van de Kraats, 96                  Willemieke Ritmeester, 96
        Tamara van Kooten, 96                      Michelle Muller, 96
            35.28  2:30.67




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rzc 1                         Rzc                    4:48.46            4:47.74           
        Tom Brouwers, 94                           Bas Neeleman, 96
        Stijn van Duinhoven, 96                    Stefan Timmermans, 94
            31.27  1:03.35  4:47.74

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 4:51.69            4:52.82           
        Merijn Huiberts, 96                        Erik Wilmes, 94
        Joren Harms, 94                            Martijn Kornet, 97
            38.89  1:19.92  4:52.82

  3. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    5:01.78            5:00.80           
        Floyd van Hoof, 97                         Jorian Aantjes, 94
        Roan Hagebeek, 94                          Emiel van Beusekom, 94
            38.97  1:19.93  5:00.80

  4. VZC E&P 1                     VZC E&P                5:37.60            5:44.33           
        Niels van Beek, 98                         Jelle Nap, 95
        Brian vd Bovenkamp, 97                     Loris Misic, 96
            43.04  1:28.12  5:44.33




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal