Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 51. Meisjes, 50m vrije slag  5 - 11 jaar
Nr. 52. Jongens, 50m vrije slag  5 - 11 jaar
Nr. 6. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 7. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 81. Meisjes, 50m rugslag  5 - 11 jaar
Nr. 82. Jongens, 50m rugslag  5 - 11 jaar
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 111. Meisjes, 50m schoolslag  5 - 11 jaar
Nr. 112. Jongens, 50m schoolslag  5 - 11 jaar
Nr. 12. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 13. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 22. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 24. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 25. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 1-4
Nr. 26. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4


Nieuwjaarstoernooi
Hoorn, 9.1.2010


Programmanr. 1
9.1.10 - 14:30
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:01.2896033381:02.30
50m:29.7929.79100m:1:02.3032.51
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:05.5196044261:04.70
3.Sabrina van der VisZV Waterland1:11.6195032981:10.19
4.Melina KnolZaanstad (SG)1:10.6798022321:12.02
5.Lisa SchellingerZV Waterland1:12.4596020061:13.35
6.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen1:13.9596009361:13.60
7.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:17.5098003361:15.38
8.Laura RustenburgEZV Enkhuizen1:18.3995000261:18.41
9.Marijke LippeEZV Enkhuizen1:17.5295033441:19.05
10.Nataly EtmanEZV Enkhuizen1:22.7597032301:19.89
50m:38.2038.20100m:1:19.8941.69
11.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen1:23.4198027481:20.03
12.Sam LakemanEZV Enkhuizen1:39.0497046421:43.04
AFGEMSharon DiamantAquafitNT9805144
AFGEMSoraya TakAquafit1:15.359404554
AFGEMRenske WeedaAquafit1:17.149700500
AFGEMSamara LeijenAquafit1:15.979600798
AFGEMTessa van GelderenAquafit1:38.589802252


<< TOP >>
Programmanr. 2
9.1.10 - 14:35
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom WeverZwemvereniging Hoorn56.46910271156.03
2.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn57.94940095556.52
3.Michael van DamSG Haerlem'0457.11940150156.56
4.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:00.41960118559.28
5.Remco TolEd-Vo59.63950150559.35
6.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:02.80960046959.94
7.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen1:08.7993007091:03.74
8.Brecht van KuijkEZV Enkhuizen1:06.8294004071:04.58
9.Maikel BoesZV Waterland1:04.1192046291:05.00
10.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:08.0996010751:09.00
11.Daan TimmerEZV Enkhuizen1:25.4097038211:13.66
12.Jos KalverboerZV Waterland1:11.1396022411:13.75
13.Ian BerkelZV Waterland1:33.4998011991:28.84
14.Wibout RustenburgEZV Enkhuizen1:32.3498010051:38.54
AFGEMBernd RozemeijerAquafit1:27.859702621
AFGEMSammie LeijenAquafit1:05.009402639
AFGEMMartin HogemaAquafit1:24.169604345
AFGEMDanny BorstAquafit1:18.669504689


<< TOP >>
Programmanr. 3
9.1.10 - 14:40
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.87960333829.50
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn29.23960442630.13
3.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn30.26960011230.38
4.Femke AanZaanstad (SG)30.33960149830.45
5.Eline den BraveZaanstad (SG)32.29960168231.86
6.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht32.29960273231.90
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn33.97960388433.67FJ 1
8.Lisa SchellingerZV Waterland33.02960200633.67FJ 2
9.Nadine ScheeveZaanstad (SG)35.25970068434.63
10.Michelle NieropZaanstad (SG)NT960324236.69
11.Nataly EtmanEZV Enkhuizen37.23970323037.21
12.Marion SijbesmaEZV Enkhuizen39.16970404840.31
13.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)43.14970217641.33
14.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn43.82970466641.58
15.Sam LakemanEZV Enkhuizen43.76970464245.90
AFGEMSamara LeijenAquafit35.599600798
AFGEMRenske WeedaAquafit34.519700500
AFGEMAnouk van de SandtMSV- Zeemacht30.679604628

Jeugd 1 en 2

1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.84950232628.69
2.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.85940054829.23
3.Helena LaZwemvereniging Hoorn29.66950213430.25
4.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn29.85950183230.57
5.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn31.00950583031.56
6.Hester BoesZV Waterland33.47940367032.96
7.Marijke LippeEZV Enkhuizen35.11950334436.72

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn27.32930512227.26
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.34910217227.81
3.Jessica de RuiterZv Aquarius28.20930616029.14
AFGEMAukje BratG.S.Z.V. De Golfbreker35.7088-00590
AFGEMRoos BurmanjeG.S.Z.V. De Golfbreker31.0087-00698
AFGEMAnne-Carolin DöringG.S.Z.V. De Golfbreker32.128706036
AFGEMIris van de SandtMSV- Zeemacht34.149307568
AFGEMMarije VisserMSV- Zeemacht32.409307660
NGEllen HoornZaanstad (SG)32.649301132
NGCheryl CornwallZaanstad (SG)31.389203750


<< TOP >>
Programmanr. 4
9.1.10 - 14:46
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1-4

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn27.57940095526.65
2.Remco TolEd-Vo26.93950150526.92
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn28.22960118527.80
4.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn29.20960046928.54
5.Maarten van der ParkZaanstad (SG)29.96940280128.80
6.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn32.72960107532.16
7.Daan TimmerEZV Enkhuizen34.60970382132.26
8.Jos KalverboerZV Waterland34.07960224132.72
9.Bas de LangeEZV Enkhuizen33.38960124333.58
10.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn34.23960295533.63
11.Rick de MoelEZV Enkhuizen33.13960392733.74
12.Niels de JonghZv Aquarius35.17960323934.72
13.Jeffrey DekkerZv Aquarius39.30960415736.77
NG.ZAYasar BacakliEZV Enkhuizen38.7895agvyb
AFGEMDanny BerlemonZwemvereniging Hoorn30.319600527
AFGEMSammie LeijenAquafit31.289402639
AFGEMMartin HogemaAquafit39.029604345
AFGEMDanny BorstAquafit33.589504689

Jeugd 1 en 2

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht24.27920403524.11
2.Dennis de RuiterZv Aquarius25.78920606925.76
3.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen27.4393-0530728.22

Senioren 1 en ouder

1.Thom WeverZwemvereniging Hoorn26.40910271126.24FJ 1
2.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn26.08870398326.24FJ 2
3.Michael BesMSV- Zeemacht26.40720120527.53
AFGEMNiels van BeurdenG.S.Z.V. De Golfbreker29.048805669
NGMatthew van den EntZaanstad (SG)26.669003859


<< TOP >>
Programmanr. 51
9.1.10 - 14:51
Meisjes, 50m vrije slag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2

1.Anouk BraaksmaZv AquariusNT020084054.30
2.Merel WoudaZwemvereniging HoornNT02006301:03.13

Minioren 3 en 4

1.Kim GroeneveldZV Waterland47.18010092445.91
2.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn47.55010163046.14
3.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn49.76000169649.50
4.Caitlin BerkelZV Waterland52.16000060853.31
5.Irene LigthartZv Aquarius58.00000229653.36
6.Germaine DoetsZv AquariusNT010193654.18
7.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn59.99010085858.11
8.Selma CommandeurZwemvereniging Hoorn1:10.2000031321:07.69
DISEvy CommandeurZwemvereniging HoornNT0101632VRA
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMLaura DiamantAquafit50.680003366
AFGEMDanae KingmaAquafit37.450001740
NGDonna BaarsZv AquariusNT0101942

Minioren 5 en Junioren 1

1.Melina KnolZaanstad (SG)32.67980223231.40
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)33.42980106432.28
3.Saritha van ZantenZV Waterland33.47980122033.07
4.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn34.26980033635.43
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn35.64990056235.86
6.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn41.22980468436.50
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht39.12990143836.95
8.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius36.95980322236.97
9.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen38.00980274837.22
10.Roanne StolkZV Waterland36.64980100238.69
11.Moïse TimmerZaanstad (SG)43.74990329239.64
12.Daisy de WaalZwemvereniging HoornNT980520240.56
13.Kim KenbeekZaanstad (SG)41.82990231241.10
14.Thalita DekkerZv Aquarius44.44980322041.70
15.Iona van SteltenZaanstad (SG)45.78990231442.46
16.Sacha SchepersZwemvereniging Hoorn45.48980166442.68
17.Rebecca SchipperZV Waterland46.80990224042.77
18.Danique SligtingZwemvereniging Hoorn47.50990366246.41
19.Eva EgbertsZwemvereniging Hoorn51.88990366046.79
20.Britt de VriesZwemvereniging Hoorn47.74980511248.00
AFGEMSharon DiamantAquafit51.799805144
AFGEMSavannah Klein SchiphorstAquafitNT9904212
AFGEMAnna KonijnAquafit58.649904214
AFGEMSascha RozemeijerAquafit37.369902230
AFGEMTessa van GelderenAquafit43.549802252
AFGEMLaura PomstraZwemvereniging Hoorn34.189805060
AFGEMKyra WijnkerMSV- Zeemacht36.809803342


<< TOP >>
Programmanr. 52
9.1.10 - 14:59
Jongens, 50m vrije slag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2

1.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn54.34020036152.84

Minioren 3 en 4

1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn36.29000032136.53
2.Stefan SijbesmaEZV Enkhuizen45.83000133943.20
3.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius47.76010074745.94
4.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn50.53010046753.56
5.Ferhat KoolZwemvereniging Hoorn1:04.06010064356.72

Minioren 5 en 6

1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn32.88990149132.38
2.Jordi de NijsMSV- Zeemacht34.60980185134.33
3.Rick van ZantenZV Waterland34.70980035134.86
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn37.41990164335.15
5.Tim KieftZaanstad (SG)39.02990192137.34
6.Barry van EngeldorpZv Aquarius40.15990008938.53
7.Wibout RustenburgEZV Enkhuizen40.82980100541.24
8.Floris SiksZwemvereniging Hoorn43.43990165542.21
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)41.28990196942.68
10.Felix MucheZwemvereniging HoornNT990314553.56
AFGEMDaan in de BraektZaanstad (SG)38.509900571


<< TOP >>
Programmanr. 6
9.1.10 - 15:03
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn33.57960333833.69
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn36.61960442635.70
3.Femke AanZaanstad (SG)35.97960149835.76
4.Eline den BraveZaanstad (SG)38.22960168238.15
5.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht41.46960273239.35
6.Lisa SchellingerZV Waterland40.21960200639.60
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn44.50960388441.39
8.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen40.78960093641.58
9.Nadine ScheeveZaanstad (SG)40.31970068442.35
10.Michelle NieropZaanstad (SG)NT960324242.84
11.Marion SijbesmaEZV Enkhuizen48.17970404846.76
12.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn51.36970466647.88
13.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)52.83970217649.21
14.Sam LakemanEZV Enkhuizen53.34970464252.37
AFGEMAnouk van de SandtMSV- Zeemacht34.939604628

Jeugd 1 en 2

1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.50940054832.44
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius33.21950232634.32
3.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn37.02950183237.37
4.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.96950583038.20
5.Sabrina van der VisZV Waterland39.70950329838.26
AFGEMSoraya TakAquafit40.429404554

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn32.54930512232.50
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.64910217233.15
3.Jessica de RuiterZv Aquarius35.03930616035.70
AFGEMAnne-Carolin DöringG.S.Z.V. De Golfbreker38.008706036
AFGEMIris van de SandtMSV- Zeemacht52.589307568
AFGEMMarije VisserMSV- Zeemacht38.369307660
NGEllen HoornZaanstad (SG)35.619301132
NGCheryl CornwallZaanstad (SG)37.709203750


<< TOP >>
Programmanr. 7
9.1.10 - 15:09
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1-4

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn29.60940095529.72
2.Remco TolEd-Vo31.18950150531.88
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn32.43960118532.61
4.Maarten van der ParkZaanstad (SG)36.71940280132.93
5.Brecht van KuijkEZV Enkhuizen35.26940040735.72
6.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn40.15960107538.93
7.Bas de LangeEZV Enkhuizen39.34960124339.22
8.Niels de JonghZv Aquarius41.34960323940.18
9.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn40.30960295540.36
10.Rick de MoelEZV Enkhuizen39.26960392741.32
11.Jeffrey DekkerZv Aquarius46.05960415745.17
NG.ZAYasar BacakliEZV Enkhuizen50.5995agvyb
AFGEMDanny BerlemonZwemvereniging Hoorn37.619600527
AFGEMBernd RozemeijerAquafit48.229702621

Jeugd 1 en 2

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.97920403527.01
2.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen31.8393-0530732.12
3.Anne van KuijkEZV Enkhuizen34.76920246935.53
4.Maikel BoesZV Waterland36.34920462936.06

Senioren 1 en ouder

1.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn29.82870398330.05
2.Michael BesMSV- Zeemacht31.61720120533.08
AFGEMRemco TemminkG.S.Z.V. De Golfbreker32.298502571
AFGEMFrank van BuitenG.S.Z.V. De Golfbreker30.8983-02783


<< TOP >>
Programmanr. 81
9.1.10 - 15:13
Meisjes, 50m rugslag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2

1.Merel WoudaZwemvereniging HoornNT02006301:06.47
2.Anouk BraaksmaZv AquariusNT02008401:06.87

Minioren 3 en 4

1.Kim GroeneveldZV Waterland54.59010092452.09
2.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn56.19010163053.85
3.Caitlin BerkelZV Waterland1:00.2800006081:00.75FJ 1
4.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn1:02.3101008581:00.75FJ 2
5.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:01.0100016961:01.02
6.Irene LigthartZv Aquarius1:06.3600022961:03.13
7.Germaine DoetsZv AquariusNT01019361:04.69
DISSelma CommandeurZwemvereniging HoornNT00031321:09.91RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISEvy CommandeurZwemvereniging HoornNT01016321:32.48RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMLaura DiamantAquafit1:03.750003366
AFGEMDanae KingmaAquafit53.250001740
NGDonna BaarsZv AquariusNT0101942

Minioren 5 en Junioren 1

1.Melina KnolZaanstad (SG)39.39980223238.08
2.Saritha van ZantenZV Waterland39.26980122038.91
3.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn41.57980033641.71
4.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn44.51990056242.11
5.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius43.17980322242.23
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht43.43990143844.03
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)45.72990231245.62
8.Roanne StolkZV Waterland44.35980100245.84
9.Thalita DekkerZv Aquarius47.91980322046.25
10.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen47.84980274847.46
11.Moïse TimmerZaanstad (SG)48.50990329248.13
12.Rebecca SchipperZV Waterland52.16990224050.26
13.Iona van SteltenZaanstad (SG)48.62990231450.58
14.Danique SligtingZwemvereniging Hoorn56.34990366253.35
15.Britt de VriesZwemvereniging Hoorn57.06980511255.76
16.Sacha SchepersZwemvereniging Hoorn52.34980166455.88
17.Daisy de WaalZwemvereniging HoornNT980520256.62
18.Eva EgbertsZwemvereniging Hoorn1:04.00990366059.18
DISTakyiwa SamZwemvereniging Hoorn50.489804684AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMSavannah Klein SchiphorstAquafit55.269904212
AFGEMAnna KonijnAquafit1:14.939904214
AFGEMSascha RozemeijerAquafit46.559902230
AFGEMLaura PomstraZwemvereniging Hoorn41.559805060
AFGEMKyra WijnkerMSV- Zeemacht42.939803342


<< TOP >>
Programmanr. 82
9.1.10 - 15:22
Jongens, 50m rugslag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2

1.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn1:03.1902003611:03.87

Minioren 3 en 4

1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn44.81000032145.50
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius54.14010074753.01
3.Stefan SijbesmaEZV Enkhuizen58.34000133957.53
4.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:03.0101004671:04.05
5.Ferhat KoolZwemvereniging Hoorn1:13.5001006431:13.47

Minioren 5 en 6

1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn38.93990149137.26
2.Rick van ZantenZV Waterland39.37980035138.81
3.Tim KieftZaanstad (SG)43.90990192141.68
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht42.06980185142.74
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn43.42990164344.46
6.Barry van EngeldorpZv Aquarius47.68990008946.68
7.Ian BerkelZV Waterland46.33980119947.21
8.Floris SiksZwemvereniging Hoorn49.09990165547.68
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)50.40990196951.78
10.Wibout RustenburgEZV Enkhuizen52.76980100554.52
11.Felix MucheZwemvereniging Hoorn1:08.8899031451:08.57
AFGEMDaan in de BraektZaanstad (SG)47.599900571


<< TOP >>
Programmanr. 9
9.1.10 - 15:26
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn38.03960011237.90
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn41.93960442641.91
3.Eline den BraveZaanstad (SG)43.94960168243.10
4.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn42.33960388443.34
5.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen45.76960093644.42
6.Michelle NieropZaanstad (SG)43.34960324245.88
7.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht46.68960273246.87
8.Sam LakemanEZV Enkhuizen48.00970464248.34
9.Nataly EtmanEZV Enkhuizen50.01970323050.84
10.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn51.34970466651.50
11.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)53.98970217652.87
AFGEMAnouk van de SandtMSV- Zeemacht44.009604628

Jeugd 1 en 2

1.Helena LaZwemvereniging Hoorn34.89950213435.86
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius36.54950232637.38
3.Suzanne MoschMSV- Zeemacht41.64940054841.61
4.Hester BoesZV Waterland44.75940367042.31
5.Laura RustenburgEZV Enkhuizen42.70950002643.06
6.Marijke LippeEZV EnkhuizenNT950334444.97
AFGEMSoraya TakAquafit43.259404554

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn37.40930512237.90
AFGEMMarije VisserMSV- Zeemacht43.229307660
AFGEMIris van de SandtMSV- Zeemacht45.739307568
AFGEMAukje BratG.S.Z.V. De Golfbreker46.3188-00590
AFGEMRoos BurmanjeG.S.Z.V. De Golfbreker37.1687-00698
NGCheryl CornwallZaanstad (SG)43.099203750
NGEllen HoornZaanstad (SG)41.409301132


<< TOP >>
Programmanr. 10
9.1.10 - 15:32
Heren, 50m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1-4

1.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn40.40960107539.26
2.Jos KalverboerZV Waterland46.16960224144.78
3.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn47.63960295548.46FJ 1
4.Jeffrey DekkerZv Aquarius48.69960415748.46FJ 2
5.Niels de JonghZv Aquarius50.86960323948.97
AFGEMMartin HogemaAquafit45.979604345
AFGEMDanny BorstAquafit47.229504689
AFGEMBernd RozemeijerAquafit50.899702621

Jeugd 1 en 2

1.Dennis de RuiterZv Aquarius35.12920606936.44
2.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen39.83930070939.22
3.Anne van KuijkEZV Enkhuizen37.78920246939.47

Senioren 1 en ouder

1.Thom WeverZwemvereniging Hoorn36.16910271134.91
AFGEMFrank van BuitenG.S.Z.V. De Golfbreker33.9083-02783
AFGEMNiels van BeurdenG.S.Z.V. De Golfbreker35.858805669
AFGEMRemco TemminkG.S.Z.V. De Golfbreker38.008502571
NGMatthew van den EntZaanstad (SG)36.399003859


<< TOP >>
Programmanr. 111
9.1.10 - 15:36
Meisjes, 50m schoolslag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2

1.Merel WoudaZwemvereniging HoornNT02006301:10.68
2.Anouk BraaksmaZv AquariusNT02008401:12.49

Minioren 3 en 4

1.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:00.61000169658.11
2.Kim GroeneveldZV Waterland1:04.1901009241:01.11
3.Caitlin BerkelZV Waterland1:00.8600006081:02.08
4.Germaine DoetsZv AquariusNT01019361:03.58
5.Irene LigthartZv Aquarius1:08.9800022961:07.41
6.Selma CommandeurZwemvereniging Hoorn1:04.3900031321:08.52
7.Evy CommandeurZwemvereniging HoornNT01016321:19.43
DISSanne BaardseZwemvereniging Hoorn56.12010163056.34SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn1:01.2401008581:01.75SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMLaura DiamantAquafit50.790003366
AFGEMDanae KingmaAquafit46.410001740
NGDonna BaarsZv AquariusNT0101942

Minioren 5 en Junioren 1

1.Melina KnolZaanstad (SG)43.64980223244.74FJ 1
2.Saritha van ZantenZV Waterland45.54980122044.74FJ 2
3.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht49.15990143848.68
4.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius49.78980322249.11
5.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn48.92980520249.40
6.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn49.80990056249.81
7.Thalita DekkerZv Aquarius51.59980322050.16
8.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn49.57980468450.40
9.Roanne StolkZV Waterland49.35980100251.01
10.Eva EgbertsZwemvereniging Hoorn52.92990366052.91
11.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen53.51980274853.48
12.Britt de VriesZwemvereniging Hoorn51.43980511253.56
13.Kim KenbeekZaanstad (SG)53.67990231254.33
14.Rebecca SchipperZV Waterland55.10990224055.73
15.Sacha SchepersZwemvereniging Hoorn53.40980166456.81
16.Iona van SteltenZaanstad (SG)55.48990231459.14
17.Danique SligtingZwemvereniging Hoorn1:00.77990366259.94
DISMoïse TimmerZaanstad (SG)51.09990329250.77SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMSharon DiamantAquafit59.819805144
AFGEMSavannah Klein SchiphorstAquafit51.549904212
AFGEMAnna KonijnAquafit56.299904214
AFGEMSascha RozemeijerAquafit50.589902230
AFGEMTessa van GelderenAquafit57.069802252
AFGEMLaura PomstraZwemvereniging Hoorn53.489805060
AFGEMKyra WijnkerMSV- Zeemacht49.519803342


<< TOP >>
Programmanr. 112
9.1.10 - 15:45
Jongens, 50m schoolslag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 1 en 2

1.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn59.43020036158.29
2.Daan VijverZwemvereniging HoornNT03000411:11.34

Minioren 3 en 4

1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn49.79000032151.04
2.Stefan SijbesmaEZV Enkhuizen58.88000133955.62
3.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:08.0401004671:08.80
4.Ferhat KoolZwemvereniging Hoorn1:07.1601006431:10.12
DISTobias van den NieuwendijkZv Aquarius49.640100747AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Minioren 5 en 6

1.Rick van ZantenZV Waterland46.71980035146.35
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn49.49990149149.23
3.Tim KieftZaanstad (SG)51.39990192150.81
4.Barry van EngeldorpZv Aquarius49.13990008951.05
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn51.58990164351.49
6.Wibout RustenburgEZV Enkhuizen49.98980100553.36
7.Floris SiksZwemvereniging Hoorn51.50990165553.78
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)53.31990196954.33
9.Jordi de NijsMSV- Zeemacht56.00980185154.81
10.Ian BerkelZV Waterland56.74980119958.92
11.Felix MucheZwemvereniging Hoorn1:07.0099031451:03.87
AFGEMDaan in de BraektZaanstad (SG)48.899900571


<< TOP >>
Programmanr. 12
9.1.10 - 15:51
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn31.94960333832.02
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn33.30960011233.42
3.Femke AanZaanstad (SG)33.44960149834.70
4.Lotte RustenburgEZV Enkhuizen39.06960093638.94
5.Nadine ScheeveZaanstad (SG)42.29970068443.87
6.Nataly EtmanEZV Enkhuizen42.92970323045.74
7.Marion SijbesmaEZV Enkhuizen51.46970404847.86
AFGEMSamara LeijenAquafit43.719600798
AFGEMRenske WeedaAquafit38.599700500

Jeugd 1 en 2

1.Helena LaZwemvereniging Hoorn32.09950213432.26
2.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn33.44950183234.71
3.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.24950583036.93
4.Sabrina van der VisZV Waterland36.96950329838.53
5.Hester BoesZV Waterland38.50940367038.57
6.Laura RustenburgEZV Enkhuizen40.14950002643.42

Senioren 1 en ouder

1.Jessica de RuiterZv Aquarius31.32930616031.96
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht30.64910217232.11
AFGEMAnne-Carolin DöringG.S.Z.V. De Golfbreker35.768706036
AFGEMRoos BurmanjeG.S.Z.V. De Golfbreker34.0687-00698
AFGEMAukje BratG.S.Z.V. De Golfbreker44.1088-00590


<< TOP >>
Programmanr. 13
9.1.10 - 15:55
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1-4

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.33940095528.91
2.Maarten van der ParkZaanstad (SG)33.14940280131.11
3.Remco TolEd-Vo30.68950150531.28
4.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn31.21960118532.47
5.Brecht van KuijkEZV Enkhuizen35.26940040735.79
6.Daan TimmerEZV Enkhuizen43.89970382139.37
7.Rick de MoelEZV Enkhuizen38.18960392739.62
8.Bas de LangeEZV Enkhuizen39.67960124340.50
NG.ZAYasar BacakliEZV Enkhuizen51.3595agvyb
AFGEMDanny BerlemonZwemvereniging Hoorn33.239600527
AFGEMSammie LeijenAquafit35.599402639

Jeugd 1 en 2

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.41920403525.82
2.Dennis de RuiterZv Aquarius31.05920606931.28
3.Marcel van AlphenEZV Enkhuizen31.7893-0530731.83
4.Maikel BoesZV Waterland33.54920462932.69
5.Wouter RustenburgEZV Enkhuizen35.75930070935.57
6.Anne van KuijkEZV Enkhuizen33.37920246935.95

Senioren 1 en ouder

1.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn27.82870398327.81
2.Thom WeverZwemvereniging Hoorn29.72910271129.96
3.Michael BesMSV- Zeemacht28.10720120530.05
AFGEMRemco TemminkG.S.Z.V. De Golfbreker30.728502571
AFGEMNiels van BeurdenG.S.Z.V. De Golfbreker32.178805669
AFGEMFrank van BuitenG.S.Z.V. De Golfbreker26.8083-02783
NGMatthew van den EntZaanstad (SG)30.879003859


<< TOP >>
Programmanr. 14
9.1.10 - 15:59
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:10.8996033381:11.80
50m:35.3735.37100m:1:11.8036.43
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:18.5198010641:19.15


<< TOP >>
Programmanr. 15
9.1.10 - 16:01
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:10.2796011851:11.16
50m:34.6334.63100m:1:11.1636.53


<< TOP >>
Programmanr. 16
9.1.10 - 16:03
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 17
9.1.10 - 16:03
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 18
9.1.10 - 16:03
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:13.1796001121:12.33
50m:33.8633.86100m:1:12.3338.47
2.Femke AanZaanstad (SG)1:13.8996014981:14.95


<< TOP >>
Programmanr. 19
9.1.10 - 16:04
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 20
9.1.10
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging HoornNT93051221:11.04
2.Tessa MoschMSV- ZeemachtNT91021721:12.84
3.Jessica de RuiterZv AquariusNT93061601:16.20


<< TOP >>
Programmanr. 21
9.1.10
Heren, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijn NijssenZwemvereniging HoornNT87039831:05.50
2.Thom WeverZwemvereniging HoornNT91027111:06.27
3.Michael BesMSV- ZeemachtNT72012051:18.58


<< TOP >>
Programmanr. 22
9.1.10
Meisjes, 100m wisselslag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helena LaZwemvereniging HoornNT95021341:11.05
2.Mariska van EngeldorpZv AquariusNT95023261:12.10
3.Suzanne MoschMSV- ZeemachtNT94005481:16.71
4.Miloes RozemullerZwemvereniging HoornNT95018321:19.79
5.Simone DruijfZwemvereniging HoornNT95058301:24.29
6.Laura RustenburgEZV EnkhuizenNT95000261:26.29


<< TOP >>
Programmanr. 23
9.1.10
Jongens, 100m wisselslag

Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- ZeemachtNT92040351:00.13
2.Marcel van AlphenEZV EnkhuizenNT93-053071:09.85
3.Dennis de RuiterZv AquariusNT92060691:13.55
4.Wouter RustenburgEZV EnkhuizenNT93007091:17.10
5.Anne van KuijkEZV EnkhuizenNT92024691:19.77


<< TOP >>
Programmanr. 24
9.1.10
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging HoornNT96033381:12.41
2.Manon WiersmaZwemvereniging HoornNT96001121:12.59
3.Kristine ZwaanZwemvereniging HoornNT96044261:18.76
4.Eline den BraveZaanstad (SG)NT96016821:21.64
5.Femke AanZaanstad (SG)NT96014981:21.87
6.Lotte RustenburgEZV EnkhuizenNT96009361:26.39


<< TOP >>
Programmanr. 25
9.1.10
Jongens, 100m wisselslag

Junioren 1-4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZwemvereniging HoornNT94009551:06.46
2.Maarten van der ParkZaanstad (SG)NT94028011:12.37
3.Thierry FeldZwemvereniging HoornNT96011851:12.81
4.Remco TolEd-VoNT95015051:16.77
5.Brecht van KuijkEZV EnkhuizenNT94004071:17.87
6.Jordi KerssensZwemvereniging HoornNT96010751:20.54


<< TOP >>
Programmanr. 26
9.1.10
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melina KnolZaanstad (SG)NT98022321:22.07
2.Saritha van ZantenZV WaterlandNT98012201:24.81
3.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT99005621:31.96
4.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT99014381:34.98


<< TOP >>
Programmanr. 27
9.1.10
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick van ZantenZV WaterlandNT98003511:23.37
2.Sam HaringZwemvereniging HoornNT99014911:24.39
3.Jordi de NijsMSV- ZeemachtNT98018511:32.36
4.Bas TakkenZwemvereniging HoornNT99016431:33.59
5.Tim KieftZaanstad (SG)NT99019211:41.80
6.Barry van EngeldorpZv AquariusNT99000891:43.33


<< TOP >>
Programmanr. 28
9.1.10
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jasmijn WoudaZwemvereniging HoornNT00016961:55.41FJ 1
2.Kim GroeneveldZV WaterlandNT01009241:55.41FJ 2
3.Caitlin BerkelZV WaterlandNT00006082:10.26
4.Irene LigthartZv AquariusNT00022962:14.64
DISGermaine DoetsZv AquariusNT0101936WB
WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 29
9.1.10
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT00003211:32.38
2.Stefan SijbesmaEZV EnkhuizenNT00013391:43.72
3.Tim WijnbergerZwemvereniging HoornNT01004672:23.39