Lac deel 2 wisselslag en vrije slag
Echt (NED),    3.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 4. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 300m wisselslag, Junioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 300m wisselslag, Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 300m wisselslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 8. Dames, 300m wisselslag, Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 300m wisselslag, Junioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 300m wisselslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 300m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 15. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 16. Meisjes, 800m vrije slag, Junioren 2 en 3
Nr. 17. Jongens, 800m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 18. Meisjes, 1500m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 19. Dames, 1500m vrije slag, 16 jaar en ouder    Nr. 20. Jongens, 1500m vrije slag, Junioren 3 en 4
Nr. 21. Jongens, 1500m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 22. Heren, 1500m vrije slag, 18 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag            Minioren 5 en junioren 1
3.1.10 - 14:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aniek Bloemendaal             Dwv                    1:20.32 9800432    1:21.36           
          1:21.36
  2. Lynn Kamphuis                 Dwv                    1:26.30 9800434    1:22.50           
          1:22.50
  3. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:33.02 9900918    1:32.04           
          1:32.04
  4. Anne van Straaten             Patrick                1:57.16 9901884    1:52.59           
          1:52.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 5 en 6
3.1.10 - 14:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:29.59 9800247    1:30.86           
          1:30.86
  2. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:43.60 9901877    1:45.09           
          1:45.09
  3. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         1:52.96 9900535    1:47.49           
          1:47.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 300m wisselslag                     Junioren 2 en 3
3.1.10 - 14:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Mooren                 Mosa-Regio                  NT 9703018    4:53.61           
          4:53.61
  2. Lieke Seelen                  Mosa-Regio                  NT 9701642    5:11.34           
          5:11.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 300m wisselslag                     Junioren 1 en 2
3.1.10 - 14:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Meuwissen               Patrick                4:59.92 9602601    4:45.36           
          4:45.36
 DIS Luuk Willems                  Patrick                     NT 9703191                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Daan Gehlen                   De Roersoppers              NT 9701637    6:25.47           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          6:25.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 300m wisselslag                        Jeugd 1 en 2
3.1.10 - 14:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                4:28.73 9504366    4:21.79           
          4:21.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 300m wisselslag                        Senioren Open
3.1.10 - 14:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarina Paulussen              Patrick                4:42.33 9307426    4:34.32           
          4:34.32
  2. Claudia Creemers              De Roersoppers         4:44.46 9202864    4:56.22           
          4:56.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 300m wisselslag                     Junioren 3 en 4
3.1.10 - 14:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meuwissen               Patrick                4:25.32 9502485    4:30.48           
          4:30.48
  2. Jordi Hintzen                 Patrick                5:02.28 9403907    4:48.26           
          4:48.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 300m wisselslag                        Jeugd 1 en 2
3.1.10 - 14:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Creemers               De Roersoppers         4:12.16 9202243    4:23.80           
          4:23.80
  2. Andy Beckers                  Patrick                5:00.41 9204027    4:46.15           
          4:46.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 300m wisselslag                        Senioren Open
3.1.10 - 14:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Patrick                     NT 8502495    3:42.95           
          3:42.95
  2. Remco de Veen                 De Roersoppers              NT 8903247    3:43.98           
          3:43.98
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers         3:54.80 9103401    3:57.07           
          3:57.07
  4. Richard Hubers                De Roersoppers              NT 8501129    4:04.58           
          4:04.58
  5. Patrick Creemers              Rz                     3:54.84 9000579    4:06.23           
          4:06.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 400m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
3.1.10 - 14:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aniek Bloemendaal             Dwv                    5:43.57 9800432    5:24.82           
            34.00  1:14.70  2:39.01  4:02.22  5:24.82
  2. Lynn Kamphuis                 Dwv                         NT 9800434    5:38.24           
            38.69  1:22.19  2:48.18  4:15.22  5:38.24
  3. Amber Thevissen               De Roersoppers         7:16.36 9900918    6:50.28           
            43.58  1:33.18  3:19.12  5:07.70  6:50.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 400m vrije slag                     Minioren 5 en 6
3.1.10 - 14:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         7:11.70 9800247    6:23.20           
            39.82  1:28.26  3:07.64  4:46.01  6:23.20
  2. Roel Wijnands                 De Roersoppers         7:50.92 9901877    7:13.47           
            48.77  1:43.37  3:37.18  5:31.64  7:13.47
  3. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers              NT 9900535    8:15.11           
            50.38  1:53.94  4:02.35  6:14.32  8:15.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 800m vrije slag                     Junioren 2 en 3
3.1.10 - 15:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Mooren                 Mosa-Regio                  NT 9703018   11:49.61           
          1:18.56  2:45.97  4:15.21  5:44.24  7:17.37  8:49.78 10:23.40 11:49.61
  2. Lieke Seelen                  Mosa-Regio                  NT 9701642   12:25.98           
          1:22.30  2:54.51  4:26.61  5:52.76  7:33.89  9:14.36 10:53.22 12:25.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 800m vrije slag                     Junioren 1 en 2
3.1.10 - 15:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Meuwissen               Patrick               13:10.86 9602601   12:35.89           
          1:24.80  2:58.98  4:35.33  6:12.58  7:50.83  9:30.45 11:09.51 12:35.89
  2. Luuk Willems                  Patrick                     NT 9703191   13:35.50           
          1:29.43  3:09.90  4:51.72  6:36.40  8:22.05 10:08.69 11:54.72 13:35.50
  3. Daan Gehlen                   De Roersoppers              NT 9701637   16:34.91           
          1:45.88  3:49.21  5:56.78  8:04.73 10:17.51 12:27.94 14:34.88 16:34.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 1500m vrije slag                       Jeugd 1 en 2
3.1.10 - 15:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick               20:37.57 9504366   20:41.46           
          1:19.65  2:42.18  4:05.41  5:28.96  6:52.65  8:16.41  9:40.80 11:03.93 12:28.00
         13:50.91 15:14.09 16:36.94 18:00.59 19:22.65 20:41.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 1500m vrije slag                    16 jaar en ouder
3.1.10 - 15:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarina Paulussen              Patrick               23:05.51 9307426   23:20.32           
          1:22.51  2:52.95  4:24.67  5:58.51  7:33.61  9:08.64 10:43.98 12:18.29 13:55.51
         15:31.11 17:05.61 18:42.67 20:18.70 21:53.51 23:20.32
  2. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers        23:34.84 9102490   24:52.36           
          1:24.33  2:59.00  4:37.78  6:17.73  7:57.88  9:37.82 11:18.30 12:59.03 14:39.51
         16:20.40 18:02.82 19:46.41 21:30.07 23:13.88 24:52.36
  3. Claudia Creemers              De Roersoppers        24:13.29 9202864   25:08.06           
          1:27.97  3:05.62  4:47.66  6:28.02  8:11.93  9:55.72 11:32.81 13:16.16 14:59.30
         16:43.35 18:28.85 20:12.50 21:54.52 23:34.46 25:08.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 1500m vrije slag                    Junioren 3 en 4
3.1.10 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meuwissen               Patrick                     NT 9502485   24:13.12           
          1:17.31  2:48.49  4:24.15  6:02.25  7:44.06  9:26.93 11:08.55 12:45.81 14:26.81
         16:04.56 17:46.63 19:25.90 21:03.90 22:41.16 24:13.12
  2. Alexander Kupper              De Roersoppers        23:09.92 9402107   24:47.10           
          1:23.52  2:58.74  4:38.16  6:19.38  8:01.88  9:42.90 11:23.16 13:02.88 14:42.71
         16:23.77 18:05.44 19:46.59 21:28.25 23:11.31 24:47.10
  3. Jordi Hintzen                 Patrick               27:24.98 9403907   26:02.92           
          1:28.83  3:08.71  4:51.32  6:36.93  8:23.13 10:08.17 11:54.81 13:36.58 15:21.93
         17:09.93 18:59.82 20:48.06 22:35.23 24:22.06 26:02.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 1500m vrije slag                       Jeugd 1 en 2
3.1.10 - 16:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Creemers               De Roersoppers        21:04.97 9202243   22:37.89           
          1:17.30  2:43.48  4:12.92  5:43.82  7:16.76  8:49.86 10:22.36 11:54.09 13:26.70
         15:00.98 16:33.51 18:06.32 19:37.51 21:08.54 22:37.89
  2. Andy Beckers                  Patrick               24:00.45 9204027   24:16.27           
          1:20.81  2:54.36  4:31.96  6:11.40  7:52.18  9:30.51 11:07.85 12:45.39 14:24.30
         16:04.96 17:46.15 19:25.75 21:05.30 22:44.96 24:16.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 1500m vrije slag                    18 jaar en ouder
3.1.10 - 17:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Patrick               18:05.41 8502495   18:24.09           
          1:09.07  2:21.77  3:35.48  4:49.11  6:03.23  7:17.09  8:31.26  9:45.26 10:59.77
         12:14.29 13:28.76 14:43.23 15:58.48 17:12.51 18:24.09
  2. Willem Jongen                 De Roersoppers        19:11.04 9103401   20:06.13           
          1:12.18  2:31.82  3:52.37  5:13.09  6:32.63  7:53.25  9:12.98 10:34.66 11:56.77
         13:18.16 14:38.98 16:01.40 17:24.37 18:47.09 20:06.13
  3. Patrick Creemers              Rz                    18:54.25 9000579   20:29.52           
          1:16.95  2:43.69  4:13.42  5:38.66  7:08.22  8:31.40  9:51.79 11:13.28 12:33.76
         13:54.22 15:14.73 16:33.76 17:52.52 19:10.88 20:29.52



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Patrick