Speedo deel 1
Goes (NED),    18.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 6
18.10.09 - 9:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:15.65 9801259    1:13.76           
            35.95  1:13.76
  2. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:18.00 9801157    1:16.42           
            35.86  1:16.42
  3. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:23.72 9801261    1:23.35           
            38.83  1:23.35
  4. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:29.02 9800999    1:35.00           
            44.60  1:35.00
  5. Jordan Vasseur                Z&PC de Ganze          1:38.01 9802047    1:37.04           
            46.13  1:37.04
  6. Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          1:44.99 9801019    1:47.70           
            49.07  1:47.70
  7. Jesper Verschiere             Z&PC de Ganze          2:15.56 9803069    1:54.30           
            53.18  1:54.30
AFGE Jason de Visser               De Stormvogel          1:28.09 9801739                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 5
18.10.09 - 9:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:40.80 9900622    1:39.80           
            47.67  1:39.80
  2. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:36.70 9900854    1:43.10           
            47.29  1:43.10
  3. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:49.07 9902048    1:44.07           
          1:44.07
  4. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:44.85 9900740    1:45.32           
            49.20  1:45.32
  5. Silvi de Weert                De Stormvogel          1:51.46 9901550    1:47.60           
            50.29  1:47.60
  6. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:57.38 9902680    1:47.76           
            50.51  1:47.76
  7. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:51.81 9901548    1:48.54           
            50.32  1:48.54
  8. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:46.67 9901470    1:55.57           
            54.16  1:55.57
  9. Eva van Elsen                 De Stormvogel          1:56.63 9903026    1:56.95           
            54.48  1:56.95
 10. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo            NT 9903256    1:57.04           
            56.07  1:57.04
 11. Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:54.76 9902682    1:58.86           
            56.04  1:58.86
 12. Danielle Rijn                 Z&PC de Ganze               NT 9902750    1:59.45           
            55.92  1:59.45
 13. Aniek Valentijn               De Bevelanders         2:00.92 9902678    1:59.92           
            57.76  1:59.92
 14. Iverna Meerman                Luctor et Emergo            NT 9903020    2:00.04           
          2:00.04
 15. Romy de Regt                  De Bevelanders         2:03.73 9903468    2:05.60           
            59.82  2:05.60
 16. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze          1:59.06 9901972    2:08.13           
          1:00.54  2:08.13
 17. Annelies van Dijke            De Bevelanders         2:13.10 9903442    2:09.45           
          1:00.42  2:09.45
 18. Vicky den Engelsman           De Stormvogel          2:08.91 9903022    2:14.75           
          1:02.14  2:14.75
 19. Rachel Welleman               Z&PC de Ganze               NT 9922752    2:21.23           
          1:05.34  2:21.23
 DIS Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       1:58.46 9901146    1:48.82           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:48.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 4 en later
18.10.09 - 9:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel               NT 0001587    1:30.65           
            43.54  1:30.65
  2. Yannick Hoffmann              Z&PC de Ganze          1:34.36 0001041    1:32.36           
            44.77  1:32.36
  3. Melle van Gemert              De Stormvogel               NT 0100687    1:37.02           
            45.51  1:37.02
  4. Tim Valentijn                 De Bevelanders         1:40.66 0000987    1:42.16           
            46.95  1:42.16
  5. Christian Mehlbaum            Z&PC de Ganze          1:45.41 0000317    1:44.10           
            46.97  1:44.10
  6. Ricardo Kloosterman           De Bevelanders              NT 0200253    1:48.02           
            49.67  1:48.02
  7. Jesse Mulder                  Luctor et Emergo       2:03.82 0000371    2:11.73           
            58.82  2:11.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 2 en 3
18.10.09 - 9:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Roos van Marrewijk            De Bevelanders         2:15.14 0100560    2:07.10           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:07.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 5
18.10.09 - 9:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:21.76 9900131    1:21.51           
            37.07  1:21.51
  2. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo       1:28.37 9901533    1:24.92           
            41.73  1:24.92
  3. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:32.59 9901083    1:25.51           
            41.50  1:25.51
  4. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:27.42 9900403    1:27.29           
            39.58  1:27.29
  5. Lein Mulder                   De Stormvogel               NT 9902255    1:27.83           
          1:27.83
  6. Jozua Leenheer                De Stormvogel          1:27.09 9902257    1:29.95           
            42.39  1:29.95
  7. Pablo Mol                     De Stormvogel          1:30.37 9900969    1:30.20           
          1:30.20
  8. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:35.43 9901945    1:30.70           
            42.86  1:30.70
  9. Nathan Bun                    Luctor et Emergo       1:39.13 9900405    1:31.51           
            51.50  1:31.51
 10. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak            1:39.06 9901749    1:38.86           
            46.00  1:38.86
 11. Sjoerd Boogert                De Bevelanders              NT 9903153    1:39.70           
            44.39  1:39.70
 12. Dylan Kamphuis                De Stormvogel               NT 9902671    1:42.32           
            48.23  1:42.32
 13. Nout v.d. Akker               Z&PC de Ganze               NT 9902035    1:48.80           
            50.29  1:48.80
 14. Giano van den Berg            De Stormvogel               NT 9900971    1:50.02           
            48.33  1:50.02
 15. Thijs Wagenvoort              De Bevelanders         1:57.00 9900273    1:54.07           
            50.80  1:54.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 4
18.10.09 - 10:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Nieuwland               De Stormvogel          2:10.92 0001834    1:54.39           
            53.30  1:54.39
  2. Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212    1:58.00           
          1:58.00
  3. Céline Brink                  De Stormvogel               NT 0001836    2:00.95           
            59.05  2:00.95
  4. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo            NT 0002116    2:01.57           
            56.76  2:01.57
  5. Kirsten Walraven              Luctor et Emergo            NT 0001358    2:02.20           
            56.80  2:02.20
 DIS Lilian Visser                 De Bevelanders              NT 0002896    1:58.28           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            55.71  1:58.28





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                           Minioren 6
18.10.09 - 10:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:29.03 9801259    1:28.12           
            43.68  1:28.12
  2. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:29.26 9801157    1:30.90           
            45.66  1:30.90
  3. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:52.34 9800999    1:44.32           
            52.13  1:44.32
  4. Jordan Vasseur                Z&PC de Ganze               NT 9802047    1:54.36           
            55.59  1:54.36
  5. Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          1:57.96 9801019    2:07.97           
            59.28  2:07.97
  6. Jesper Verschiere             Z&PC de Ganze               NT 9803069    2:23.05           
          1:09.42  2:23.05
 DIS Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:32.42 9801261    1:31.68           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.41  1:31.68
AFGE Jason de Visser               De Stormvogel          1:53.02 9801739                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                          Minioren 5
18.10.09 - 10:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:16.00 9900622    1:16.94           
            37.55  1:16.94
  2. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:25.16 9902048    1:24.29           
            40.57  1:24.29
  3. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:23.93 9900740    1:24.76           
            40.75  1:24.76
  4. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:20.76 9900854    1:25.05           
            40.45  1:25.05
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:27.47 9901548    1:27.31           
            41.80  1:27.31
  6. Eva van Elsen                 De Stormvogel          1:34.89 9903026    1:31.32           
            43.29  1:31.32
  7. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:31.28 9902680    1:31.36           
            41.80  1:31.36
  8. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       1:40.13 9901146    1:36.30           
            43.64  1:36.30
  9. Silvi de Weert                De Stormvogel          1:38.19 9901550    1:36.30           
            46.71  1:36.30
 10. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze          1:34.71 9901972    1:36.75           
            46.66  1:36.75
 11. Danielle Rijn                 Z&PC de Ganze          1:44.52 9902750    1:37.62           
            46.65  1:37.62
 12. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:34.54 9901470    1:40.52           
            49.54  1:40.52
 13. Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:33.64 9902682    1:41.78           
            50.58  1:41.78
 14. Iverna Meerman                Luctor et Emergo            NT 9903020    1:43.39           
            49.64  1:43.39
 15. Aniek Valentijn               De Bevelanders         1:51.82 9902678    1:49.16           
            51.94  1:49.16
 16. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo       2:10.96 9903256    1:51.80           
            53.10  1:51.80
 17. Vicky den Engelsman           De Stormvogel               NT 9903022    1:52.19           
            49.66  1:52.19
 18. Romy de Regt                  De Bevelanders         1:46.99 9903468    1:54.40           
            53.22  1:54.40
 19. Annelies van Dijke            De Bevelanders         1:53.36 9903442    1:54.40           
            54.16  1:54.40
 20. Rachel Welleman               Z&PC de Ganze               NT 9922752    2:20.58           
          1:05.10  2:20.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 4 en later
18.10.09 - 10:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Hoffmann              Z&PC de Ganze          1:37.66 0001041    1:42.27           
            48.75  1:42.27
  2. Christian Mehlbaum            Z&PC de Ganze          1:49.67 0000317    1:54.42           
            57.09  1:54.42
  3. Tim Valentijn                 De Bevelanders         1:59.60 0000987    1:55.45           
            56.58  1:55.45
  4. Jesse Mulder                  Luctor et Emergo            NT 0000371    2:22.57           
          1:11.57  2:22.57
 DIS Ruden de Ridder               De Stormvogel               NT 0001587    1:48.37           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.76  1:48.37
 DIS Melle van Gemert              De Stormvogel               NT 0100687    1:53.10           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            55.92  1:53.10
 DIS Ricardo Kloosterman           De Bevelanders              NT 0200253    1:59.30           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:59.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 2 en 3
18.10.09 - 10:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Roos van Marrewijk            De Bevelanders         1:08.53 0100560      59.93           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                           Minioren 5
18.10.09 - 10:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:36.75 9900131    1:34.81           
            46.09  1:34.81
  2. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:45.72 9901083    1:34.87           
            46.28  1:34.87
  3. Nathan Bun                    Luctor et Emergo       1:51.57 9900405    1:38.59           
            47.91  1:38.59
  4. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:40.54 9901945    1:39.24           
            49.98  1:39.24
  5. Pablo Mol                     De Stormvogel          1:41.64 9900969    1:39.54           
            50.95  1:39.54
  6. Jozua Leenheer                De Stormvogel          1:48.21 9902257    1:42.00           
            50.95  1:42.00
  7. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo       1:37.23 9901533    1:44.26           
            50.40  1:44.26
  8. Lein Mulder                   De Stormvogel               NT 9902255    1:45.39           
            48.51  1:45.39
  9. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:49.13 9900403    1:48.74           
            55.27  1:48.74
 10. Thijs Wagenvoort              De Bevelanders         1:56.00 9900273    1:49.04           
            51.82  1:49.04
 11. Sjoerd Boogert                De Bevelanders              NT 9903153    1:50.86           
            54.32  1:50.86
 12. Dylan Kamphuis                De Stormvogel               NT 9902671    1:59.83           
            57.20  1:59.83
 13. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak            2:03.76 9901749    2:01.57           
            58.07  2:01.57
 14. Nout v.d. Akker               Z&PC de Ganze               NT 9902035    2:04.10           
          1:00.60  2:04.10
 DIS Giano van den Berg            De Stormvogel               NT 9900971                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                          Minioren 4
18.10.09 - 10:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Brink                  De Stormvogel               NT 0001836    1:02.21           
  2. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo            NT 0002116    1:03.42           
 DIS Laura Nieuwland               De Stormvogel               NT 0001834      52.82           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Kirsten Walraven              Luctor et Emergo            NT 0001358      55.58           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lilian Visser                 De Bevelanders              NT 0002896    1:02.18           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212    1:04.62           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                          Minioren 6
18.10.09 - 10:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:41.07 9801259    1:37.59           
            46.42  1:37.59
  2. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:45.95 9801157    1:44.13           
            47.98  1:44.13
  3. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:45.94 9801261    1:45.02           
            49.40  1:45.02
  4. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:52.54 9800999    1:58.35           
            55.51  1:58.35
  5. Jordan Vasseur                Z&PC de Ganze               NT 9802047    2:01.78           
            57.30  2:01.78
  6. Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          2:25.72 9801019    2:16.55           
          1:03.33  2:16.55
 DIS Jesper Verschiere             Z&PC de Ganze               NT 9803069                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Jason de Visser               De Stormvogel          1:52.05 9801739                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 5
18.10.09 - 10:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:28.40 9900622    1:31.27           
            54.50  1:31.27
  2. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:45.62 9902048    1:33.13           
            47.20  1:33.13
  3. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:39.20 9900854    1:36.32           
            47.57  1:36.32
  4. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:37.74 9900740    1:38.31           
            47.98  1:38.31
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:43.07 9901548    1:41.80           
            50.48  1:41.80
  6. Silvi de Weert                De Stormvogel          1:52.04 9901550    1:49.26           
            54.14  1:49.26
  7. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:47.82 9901470    1:53.27           
          1:53.27
  8. Danielle Rijn                 Z&PC de Ganze               NT 9902750    1:53.96           
            54.59  1:53.96
  9. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       2:07.49 9901146    1:54.78           
            57.12  1:54.78
 10. Iverna Meerman                Luctor et Emergo            NT 9903020    1:56.69           
            58.79  1:56.69
 11. Aniek Valentijn               De Bevelanders         2:03.49 9902678    2:00.47           
            58.55  2:00.47
 12. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze          1:44.02 9901972    2:00.52           
            59.57  2:00.52
 DIS Vicky den Engelsman           De Stormvogel               NT 9903022                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Romy de Regt                  De Bevelanders         2:11.29 9903468    1:05.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.39  1:05.20
 DIS Eva van Elsen                 De Stormvogel          1:50.05 9903026    1:43.02           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.75  1:43.02
 DIS Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:50.49 9902680    1:49.51           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.23  1:49.51
 DIS Annelies van Dijke            De Bevelanders         2:04.62 9903442    2:04.51           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.86  2:04.51
 DIS Esmee Koeman                  De Bevelanders         2:16.80 9902682    2:11.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:01.76  2:11.39
 DIS Charlotte de Loose            Luctor et Emergo       2:29.96 9903256    2:13.04           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF/RH
          1:04.76  2:13.04
 DIS Rachel Welleman               Z&PC de Ganze               NT 9922752    2:45.37           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:17.99  2:45.37



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Ganze