Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel  2
maastricht, 13.12.2009


1 - Speedowedstrijd deel 212/13/2009 - 15:00


Programmanr. 1
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robin SCHNIJDERBERGHellas-Glana1:40.1701002561:33.34
2.Myrthe WINKELHUIJZENZepsNT01003501:36.17
3.Iris WILLIGERSZwemclub Eijsden1:48.8001003841:39.76
4.Kim REBERGENHellas-Glana1:41.1601006761:40.54
5.Julia VROEMENHellas-GlanaNT01012501:46.94
6.Jolijn van LISDONKHellas-GlanaNT01016401:55.76
7.Journey FORTUINHellas-GlanaNT02002841:59.57


<< TOP >>
Programmanr. 2
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vincent de MUNTERZV Brunssum1:40.1800001811:37.00
2.Luuk ROOSENZwemclub EijsdenNT01005771:55.48
3.Liam MEULDIJKHellas-Glana2:04.6201002251:57.85
4.Lars KERREMANSHellas-GlanaNT01003052:01.90
5.Mika SIEBENHellas-Glana2:16.6501001952:05.68
6.Joey SIEBENHellas-Glana2:12.120100193FJ 12:10.93
7.Robert JANSENHellas-Glana2:15.020000823FJ 22:10.93
8.Mathijs van HEESZV BrunssumNT00017212:13.78
9.Jesner DALMZV BrunssumNT02002072:17.02
DISLex CARTERHellas-Glana2:15.1900012752:06.23
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Amber KERKHOFSZwemclub Eijsden1:34.8200000741:31.50
2.Julie OUILLONKimbriaNT00007041:40.03
3.Romy RADERMACHERZepsNT00010701:42.07
4.Amber RAADSCHILDERSKimbria1:52.5000005341:42.51
5.Britt CORNELISSENSHellas-Glana1:59.4200006321:46.83
6.Kirsten THEUNISSENZwemclub Eijsden1:48.4700000721:47.12
7.Loes WILLIGERSZwemclub Eijsden1:53.4700012321:48.54
8.Eline van GANSEWINKELZepsNT00010682:11.81


<< TOP >>
Programmanr. 4
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan JENTEZV Brunssum37.72990027737.31
2.Toine WILLIGERSZwemclub Eijsden38.16990215537.58
3.Stan STELTENHellas-Glana47.08990046142.86
4.Lars van der HAIJDENZV Brunssum45.14990022544.48
5.Timo WARNIERZwemclub Eijsden47.32990014545.86
6.Jussi DIRKSZeps58.02990130953.59
7.Gilian HUBERSZepsNT990155158.64
DISLuc ARNOLDUSSENZV Brunssum1:08.9099005431:01.32
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Renee ROOSENZwemclub Eijsden2:51.0099000741:18.382:42.97
2.Julia LANGHellas-Glana3:14.3499007301:30.553:04.76
3.Denise CRAENENHellas-Glana3:21.0999000401:34.263:10.57
4.Kayleigh FORTUINHellas-Glana3:17.7399020721:31.023:10.60
5.Manon HERBENZwemclub EijsdenNT99031161:35.923:14.07
6.Myrthe GOERTZZepsNT99019021:35.463:14.65
7.Erin-Lisa DALMZV Brunssum3:30.2299003981:33.133:17.73
8.Quinty SCHOENSZepsNT99032461:38.263:20.05
9.Esmee DIETZENBACHERZV Brunssum3:35.1899019861:38.143:25.27
10.Eva DEWAIDEZepsNT99032441:48.163:40.67
11.Sonja JANSENHellas-GlanaNT99025063:43.72
12.Lauraine DROSTHellas-GlanaNT99034801:53.363:53.80
13.Anne OSTENDORFZepsNT99010302:00.224:06.25


<< TOP >>
Programmanr. 6
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bart KÖHLENHellas-Glana1:43.2098024531:38.88
2.Marciano WOLFSZwemclub EijsdenNT98033951:45.88
3.Caio PASSOS-NEWMANKimbriaNT98010431:46.42
4.Sander COXZepsNT98032491:47.76
5.Thijmen BRUISTZV BrunssumNT98025971:48.97
6.Jhamiro HABETSZV BrunssumNT98008032:03.45
7.Teun van der HEIJDENZepsNT98032512:14.64
DISQuintijn van HEESZV BrunssumNT98022531:53.03
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISDennis NIEMARKZV BrunssumNT98008012:29.42
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wendy BEXHellas-Glana2:43.2297012321:18.222:40.97
2.Ina WILLIGERSZwemclub Eijsden2:48.1397026781:20.762:48.68
3.Audrey BAMSZwemclub EijsdenNT98037001:23.602:50.02
4.Elishia SINKIEWICZHellas-Glana3:02.7097021101:22.732:53.00
5.Celine KERKHOFSZwemclub EijsdenNT98005481:28.672:59.80
6.Kelly CRAENENHellas-Glana3:10.1197007141:30.573:01.00
7.Celine SMEETSZV Brunssum3:14.1397033661:26.943:06.03
8.Charissa DROSTHellas-Glana3:43.3397047501:35.823:12.57
9.Sabine WETSELSZwemclub Eijsden3:11.5697049961:35.023:14.77
10.Julie THEUNISSENZwemclub Eijsden3:25.7697002481:37.453:21.06
11.Amber WINKELHUIJZENZepsNT98020921:40.383:22.50
12.Renee FRIJNSZwemclub EijsdenNT98018301:42.063:24.92
13.Dahnee DE LA CROIXZwemclub EijsdenNT98030641:41.653:25.31
14.Sabine VERTOMMENZwemclub EijsdenNT98045461:40.603:27.07
15.Leonie PACHENZwemclub EijsdenNT98030621:42.073:27.42
16.Jacqueline CHARPENTIERZwemclub EijsdenNT98013781:41.743:28.92
17.Nicole LORAKimbria3:59.7797038941:44.443:28.94
18.Kelly GEELENZwemclub Eijsden3:28.7397034081:43.133:31.10
19.Sela de WOLFFZV Brunssum3:37.9697042661:46.643:38.26
20.Laura LARUEHellas-GlanaNT98028441:45.953:45.02
DISRenee SCHAUWAERTKimbriaNT98014821:57.164:02.62
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., dis RD
AFGEMTobie SAPARUWEKimbriaNT9802954
NGIrma van den BRANDTZwemclub Eijsden2:57.649702676


<< TOP >>
Programmanr. 8
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Laurent BAMSZwemclub Eijsden2:25.2396001931:11.322:26.25
2.Philip BAMSZwemclub Eijsden2:44.1596001951:19.962:41.24
3.Lars van DIDDENZepsNT97016151:29.113:00.00
4.Ivo NEMETHZV BrunssumNT97000751:31.163:02.33
5.Joey DERHAAGHellas-GlanaNT97039411:31.363:08.26
6.Tim SIEGLHellas-Glana3:05.7396037831:31.023:09.57
7.Wouter KNIBBELERZV Brunssum3:33.7596016171:36.983:19.26
8.Ruben DIETZENBACHERZV BrunssumNT97032591:41.313:25.69
9.Benjamin KAMELYKimbria3:55.2796037651:36.823:27.95
10.Victor KNIBBELERZV BrunssumNT97007951:45.503:40.94
DISSwen COXZepsNT96046791:28.753:03.35
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., dis RD
NGKillian von den HOFFZV BrunssumNT9700013


<< TOP >>
Programmanr. 9
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robin SCHNIJDERBERGHellas-Glana1:54.1801002561:46.02
2.Kim REBERGENHellas-Glana2:03.4501006761:47.10
3.Myrthe WINKELHUIJZENZepsNT01003501:49.39
4.Iris WILLIGERSZwemclub Eijsden2:06.5701003841:55.51
5.Jolijn van LISDONKHellas-GlanaNT01016402:01.45
6.Journey FORTUINHellas-GlanaNT02002842:05.89
DISJulia VROEMENHellas-GlanaNT01012502:00.51
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 10
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent de MUNTERZV Brunssum40.13000018138.33
2.Luuk ROOSENZwemclub Eijsden48.09010057750.29
3.Mika SIEBENHellas-Glana1:27.4901001951:03.92
DISLiam MEULDIJKHellas-GlanaNT01002251:00.82
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISMathijs van HEESZV BrunssumNT00017211:11.07
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., dis VE
AFGEMJesner DALMZV BrunssumNT0200207


<< TOP >>
Programmanr. 11
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Amber KERKHOFSZwemclub Eijsden1:18.2900000741:21.95
2.Amber RAADSCHILDERSKimbria1:28.1700005341:26.89
3.Kirsten THEUNISSENZwemclub Eijsden1:31.1700000721:29.80
4.Julie OUILLONKimbriaNT00007041:31.64
5.Romy RADERMACHERZepsNT00010701:34.10
6.Loes WILLIGERSZwemclub EijsdenNT00012321:35.70
7.Britt CORNELISSENSHellas-Glana1:47.4200006321:44.95
8.Eline van GANSEWINKELZepsNT00010682:00.67


<< TOP >>
Programmanr. 12
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Timo WARNIERZwemclub Eijsden1:37.9599001451:40.42
2.Toine WILLIGERSZwemclub Eijsden1:45.7999021551:42.54
3.Daan JENTEZV Brunssum1:44.2599002771:44.02
4.Gilian HUBERSZeps2:02.8699015511:50.42
5.Lars van der HAIJDENZV Brunssum1:59.7399002251:58.22
6.Jussi DIRKSZeps2:03.2099013091:59.98
7.Luc ARNOLDUSSENZV Brunssum2:03.4299005432:04.98
DISStan STELTENHellas-Glana1:51.4499004611:50.76
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Renee ROOSENZwemclub Eijsden1:36.7399000741:34.82
2.Julia LANGHellas-Glana1:50.2299007301:43.16
3.Kayleigh FORTUINHellas-Glana2:03.7899020721:47.26
4.Denise CRAENENHellas-Glana1:57.0799000401:48.23
5.Myrthe GOERTZZepsNT99019021:55.76
6.Erin-Lisa DALMZV BrunssumNT99003981:58.36
7.Quinty SCHOENSZepsNT99032462:05.45
DISAnne OSTENDORFZepsNT9901030
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISEva DEWAIDEZepsNT99032442:13.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISEsmee DIETZENBACHERZV BrunssumNT99019862:21.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 14
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dylan WOLTERSHellas-Glana2:54.4698002871:24.022:51.02
2.Bart KÖHLENHellas-Glana2:59.1398024531:24.172:52.58
3.Caio PASSOS-NEWMANKimbria3:51.9398010431:26.202:56.11
4.Raoul van LIJFZwemclub EijsdenNT98022711:25.952:58.26
5.Jhamiro HABETSZV Brunssum3:08.3298008031:27.733:06.51
6.Marciano WOLFSZwemclub EijsdenNT98033951:30.673:06.80
7.Stefan WILLIGERSZwemclub Eijsden3:17.1398032131:32.863:10.98
8.Quintijn van HEESZV Brunssum3:29.8398022531:37.283:15.15
9.Thijmen BRUISTZV Brunssum3:25.7298025971:35.383:16.32
10.Jules SINSELZwemclub Eijsden3:32.4398003891:34.453:21.60
11.Tim de BEERZepsNT98025671:40.373:26.80
12.Daan ROSENBOOMZepsNT98014951:41.683:26.93
13.Dennis NIEMARKZV Brunssum3:32.6298008011:41.203:27.48
14.Sander COXZepsNT98032493:33.02
15.Teun van der HEIJDENZepsNT98032511:59.924:14.04


<< TOP >>
Programmanr. 15
12/13/2009 - 15:00
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wendy BEXHellas-Glana2:49.0797012321:15.922:45.36
2.Ina WILLIGERSZwemclub Eijsden3:10.2097026781:25.003:04.29
3.Kelly CRAENENHellas-Glana3:44.7097007141:33.933:18.82
4.Audrey BAMSZwemclub EijsdenNT98037001:30.293:19.02
5.Elishia SINKIEWICZHellas-Glana3:21.5497021101:30.823:22.70
6.Julie THEUNISSENZwemclub Eijsden3:51.4897002483:27.97
7.Jacqueline CHARPENTIERZwemclub EijsdenNT98013781:52.093:52.74
8.Charissa DROSTHellas-Glana4:02.6997047501:50.323:52.92
9.Amber WINKELHUIJZENZepsNT98020921:53.573:56.64
10.Sabine WETSELSZwemclub EijsdenNT97049961:53.234:12.60
11.Sela de WOLFFZV Brunssum4:35.0097042662:14.104:45.02
DISCeline KERKHOFSZwemclub EijsdenNT9800548
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLaura LARUEHellas-GlanaNT98028442:09.684:39.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMTobie SAPARUWEKimbriaNT9802954
NGIrma van den BRANDTZwemclub Eijsden3:28.109702676


<< TOP >>
Programmanr. 16
12/13/2009 - 15:00
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Laurent BAMSZwemclub Eijsden2:42.7396001931:13.602:33.45
2.Philip BAMSZwemclub Eijsden2:54.6696001951:19.702:47.67
3.Lars van DIDDENZepsNT97016151:24.903:04.37
4.Ivo NEMETHZV BrunssumNT97000751:46.513:40.53
5.Tim SIEGLHellas-GlanaNT96037831:47.003:50.82
DISSwen COXZepsNT96046791:27.233:15.16
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISWouter KNIBBELERZV BrunssumNT96016171:42.583:38.33
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoey DERHAAGHellas-GlanaNT97039411:44.564:07.41
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis VE
DISRuben DIETZENBACHERZV BrunssumNT97032592:00.134:07.60
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVictor KNIBBELERZV BrunssumNT97007952:03.804:30.02
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., dis VE
NGKillian von den HOFFZV BrunssumNT9700013