LAC 2e periode deel 2
Nieuwegein (NED),    13.12.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 300m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 6. Dames, 300m wisselslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 1500m vrije slag, 14 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 300m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
13-12-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                     NT 0000223    4:40.76           
            42.17  1:28.55  2:17.98  3:05.26  3:54.36  4:40.76
  2. Olivier Jans                  De Fuut                     NT 0001815    5:11.06           
            48.66  1:43.13  2:37.54  3:30.46  4:22.57  5:11.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
13-12-2009 - 14:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sezer Yas                     Z.V. Utrecht           5:49.02 9800909    5:30.28           
            37.16  1:17.94  2:01.00  2:43.63  3:27.16  4:10.97  4:52.94  5:30.28
  2. Reinier Mathot                De Fuut                     NT 9801419    5:41.56           
            38.09  1:20.62  2:04.97  2:49.03  3:32.99  4:16.78  5:00.09  5:41.56
  3. Friso Stolk                   De Fuut                     NT 9801417    5:46.39           
            41.32  1:24.48  2:08.64  2:52.95  3:37.39  4:20.48  5:03.45  5:46.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 3 en 4
13-12-2009 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:31.49 0000804    1:27.97           
          1:27.97
  2. Claudia Schouten              Aquarijn               1:36.51 0000812    1:37.69           
          1:37.69
  3. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:41.67 0000810    1:39.61           
          1:39.61
  4. Renske Bijeman                Aquarijn               1:41.65 0000806    1:41.89           
          1:41.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
13-12-2009 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Remmits                 One Team Swimming      1:20.39 9801880    1:18.47           
          1:18.47
  2. Lotte Stoiber                 De Fuut                1:26.09 9803650    1:24.49           
          1:24.49
  3. Melissa Baars                 Aquarijn               1:27.70 9900376    1:28.07           
          1:28.07
  4. Demi Molenaar                 De Fuut                1:40.43 9803156    1:32.70           
          1:32.70
  5. Sybel Helm van                De Fuut                1:39.50 9803270    1:36.37           
          1:36.37
  6. Rony Honkoop                  De Fuut                1:50.81 9802888    1:41.05           
          1:41.05
  7. Sam Nouwens                   De Fuut                1:51.25 9901634    1:44.96           
          1:44.96
  8. Laura Cronau                  Aquarijn               1:49.29 9900742    1:50.47           
          1:50.47
  9. Nicole Kleinveld              One Team Swimming      1:53.45 9900114    1:51.95           
          1:51.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 800m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
13-12-2009 - 14:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut               11:52.91 9601563    9:47.72           
          1:07.13  2:19.21  3:33.09  4:49.13  6:04.34  7:20.30  8:35.35  9:47.72
  2. Stijn Avezaat                 One Team Swimming           NT 9700729   10:22.42           
          1:10.51  2:28.04  3:47.89  5:06.89  6:27.70  7:47.32  9:05.42 10:22.42
  3. Rick Smit                     De Fuut               11:20.60 9601521   11:31.89           
          1:15.97  2:42.34  4:12.55  5:41.31  7:11.03  8:40.83 10:08.94 11:31.89
  4. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht                NT 9703177   12:24.00           
          1:20.91  2:56.84  4:33.14  6:10.12  7:47.69  9:24.84 10:54.71 12:24.00
  5. Joshua Verkuil                Aquarijn              13:03.73 9700859   12:39.09           
          1:26.88  3:03.29  4:42.06  6:18.26  7:55.06  9:33.48 11:08.92 12:39.09
  6. Rens Klok                     One Team Swimming     13:15.31 9602045   12:40.86           
          1:29.32  3:05.51  4:42.39  6:19.95  7:57.64  9:35.45 11:11.57 12:40.86
  7. Sean van der Steeg            IJZ&PC                13:33.54 9602403   13:20.06           
          1:34.13  3:16.28  5:00.09  6:42.23  8:22.48 10:02.57 11:43.33 13:20.06
  8. Maurits van Leeuwen           IJZ&PC                      NT 9603817   13:46.86           
          1:32.99  3:17.48  5:04.05  6:49.97  8:33.81 10:27.33 12:13.66 13:46.86
AFGE Tim Bredenhof                 Aquarijn              14:05.51 9702243                      
AFGE Michael den Oudsten           Aquarijn              12:19.78 9703181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 300m wisselslag                        Senioren Open
13-12-2009 - 14:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Remmits                 One Team Swimming           NT 9603692    3:58.34           
          3:58.34
  2. Linda Kamperman               Aquarijn               4:17.75 9601238    4:06.92           
          4:06.92
  3. Lisanne vd Lelij              One Team Swimming      4:27.65 9600666    4:08.38           
          4:08.38
  4. Ilse vd Wijngaard             One Team Swimming      4:10.42 8904736    4:09.25           
          4:09.25
  5. Aranka Schouten               De Fuut                     NT 9503742    4:10.26           
          4:10.26
  6. Jip Mulkens                   Aquarijn                    NT 9402538    4:16.69           
          4:16.69
  7. Jamilla van Veen              One Team Swimming      4:29.96 9603192    4:17.25           
          4:17.25
  8. Iris van Beek                 De Fuut                     NT 9303874    4:18.47           
          4:18.47
  9. Demelsa Kreuger               De Fuut                     NT 9505746    4:20.50           
          4:20.50
 10. Anne Willers                  Aquarijn               4:22.02 9305626    4:22.07           
          4:22.07
 11. Amy de Langen                 De Fuut                     NT 9702046    4:24.45           
          4:24.45
 12. Michelle Geisler              Aquarijn               4:24.27 9502514    4:24.64           
          4:24.64
 13. Esmee In der Maur             One Team Swimming      4:38.67 9601912    4:27.59           
          4:27.59
 14. Anja Daalhuizen               De Fuut                     NT 9602418    4:34.76           
          4:34.76
 15. Alyssa van Kilsdonk           IJZ&PC                 4:43.72 9600324    4:39.21           
          4:39.21
 16. Astrid Need                   IJZ&PC                 4:54.24 9306470    4:39.36           
          4:39.36
 17. Anne van Hoorn                One Team Swimming      5:02.86 9600664    4:41.28           
          4:41.28
 18. Marloes Langerveld            De Fuut                     NT 9701240    4:43.18           
          4:43.18
 19. Melissa Smienk                De Fuut                     NT 9603004    4:46.55           
          4:46.55
 20. Belle van Diermen             IJZ&PC                      NT 9700458    4:55.80           
          4:55.80
 21. Jessica van de Geer           Aquarijn                    NT 9605338    5:01.22           
          5:01.22
 22. Janita Verkuil                Aquarijn               5:39.98 9503320    5:06.30           
          5:06.30
 23. Linda van Hees                Aquarijn                    NT 9406414    5:09.67           
          5:09.67
 24. Sanne Bolander                De Fuut                     NT 9704152    5:14.43           
          5:14.43
 25. Inge Booij                    De Fuut                     NT 9603774    5:16.72           
          5:16.72
 26. Marielle Nieuwenhuizen        De Fuut                     NT 9701242    5:17.54           
          5:17.54
 DIS Vera Willers                  Aquarijn               5:07.01 9602076    4:57.10           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:57.10
NG.Z Desiree Monrooy               De Fuut                     NT 9307380                      
AFGE Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282                      
AFGE Yleine Aerts                  One Team Swimming           NT 9700852                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 1500m vrije slag                    14 jaar en ouder
13-12-2009 - 15:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Langerveld             De Fuut               17:01.91 9302989   17:26.31           
          1:02.38  2:08.88  4:27.25  9:08.56 17:26.31
  2. Daan Roordink                 De Fuut               19:41.00 9503979   18:41.38           
          1:05.26  2:17.99  4:47.77  9:52.55 18:41.38
  3. Donny van den Bosch           Aquarijn              20:15.83 9502001   20:07.86           
          1:08.67  2:25.89  5:05.70 10:35.92 20:07.86
  4. Thijs van den End             One Team Swimming     22:26.35 9306803   20:17.62           
          1:11.74  2:29.50  5:16.19 10:49.99 20:17.62
  5. Sjoerd Murk                   Aquarijn              20:35.65 9500967   20:34.02           
          1:12.57  2:32.12  5:13.88 10:45.78 20:34.02
  6. John Pfaff                    One Team Swimming     21:05.76 6901475   21:09.95           
          1:14.86  2:36.36  5:24.08 11:03.26 21:09.95
  7. Peter Marc de Rooij           Z.V. Utrecht          21:13.51 6100829   21:47.84           
          1:16.35  2:40.61  5:31.70 11:22.89 21:47.84
  8. Jan Willem Meijs              Aquarijn                    NT 9306091   22:09.34           
          1:17.91  2:46.03  5:43.89 11:41.08 22:09.34
  9. Marcin Braams                 Aquarijn              22:42.79 9306623   22:30.98           
          1:17.54  2:43.36  5:43.89 11:52.36 22:30.98
 10. Alex Braams                   Aquarijn              22:47.54 9306637   22:35.11           
          1:21.13  2:49.80  5:49.34 11:54.20 22:35.11
 11. Tom Balfoort                  Aquarijn              21:57.36 9106815   22:35.12           
          1:21.12  2:50.97  5:53.72 11:51.97 22:35.12
 12. Sander van Leeuwen            IJZ&PC                22:43.46 9006917   22:45.96           
          1:15.45  2:44.18  5:47.33 12:02.32 22:45.96
 13. Hielke van Splunder           One Team Swimming           NT 9505531   27:25.56           
          1:31.29  3:16.74  6:53.88 14:20.70 27:25.56



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Aquarijn