Speedo Deel 2
Horst (NED),    13.12.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
13.12.09 - 15:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             Hzpc                        NT 0101552    1:33.78           
          1:33.78
  2. Josephien Kersten             De Rog                      NT 0101212    1:43.54           
          1:43.54
  3. Noa de Vries                  Hzpc                        NT 0101556    1:44.86           
          1:44.86
  4. Lieke Meulenkamp              Hzpc                        NT 0101554    1:47.96           
          1:47.96
  5. Anne van Megen                Hzpc                        NT 0200582    1:56.74           
          1:56.74
  6. Priska Weken                  Hzpc                        NT 0101558    2:05.23           
          2:05.23
  7. Joyce Hawinkels               Eszet                       NT 0100706    2:10.86           
          2:10.86
  8. Naomi Driessen                Eszet                       NT 0100704    2:20.89           
          2:20.89
AFGE Rianne Kuin                   De Rog                 2:16.22 0100830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
13.12.09 - 15:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                   1:46.16 0000593    1:43.57           
          1:43.57
  2. Ian Sanders                   Eszet                  2:11.05 0100373    1:55.07           
          1:55.07
  3. Giel van Megen                Hzpc                   2:01.58 0000265    2:00.88           
          2:00.88
  4. Lesley Hawinkels              R.O.B                  2:21.90 0000937    2:18.44           
          2:18.44
  5. Tim van Loon                  Eszet                       NT 0101211    2:22.02           
          2:22.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
13.12.09 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou van den Beucken         MOSA~regio             1:42.00 0002564    1:35.70           
          1:35.70
  2. Esmée Venner                  Nederweert             1:45.12 0000380    1:40.42           
          1:40.42
  3. Britt Gijpmans                R.O.B                  1:46.50 0001404    1:45.60           
          1:45.60
  4. Daphne Thijssen               R.O.B                       NT 0001078    1:49.39           
          1:49.39
  5. Marit van Emmerik             R.O.B                  2:09.92 0001406    1:55.74           
          1:55.74
  6. Loeka van den Bosch           Hzpc                        NT 0003050    2:07.36           
          2:07.36
  7. Renske Swinkels               Hzpc                        NT 0003052    2:07.39           
          2:07.39
  8. Lissa van der Beek            Eszet                  2:32.61 0001112    2:09.54           
          2:09.54
  9. Samantha Schmidgall           Eszet                  2:13.76 0002154    2:10.97           
          2:10.97
 DIS Lianne Geraets                R.O.B                  2:17.59 0002322                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Celine Zanders                Hzpc                        NT 0003054    2:14.94           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:14.94
 DIS Lyan Smeets                   Eszet                       NT 0003046    2:19.07           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:19.07
NG.Z Femke Flinsenberg             De Rog                      NT 0003274                      
  NG Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:43.61 0000164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
13.12.09 - 16:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                     37.72 9900517      39.04           
  2. Servé Nelissen                Hzpc                     38.90 9900579      40.00           
  3. Rick Delvaux                  MOSA~regio               53.89 9901099      50.27           
  4. Sander Aerts                  Hzpc                     51.48 9902045      51.64           
NG.Z Quirijn Kersten               De Rog                      NT 9902691                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
13.12.09 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hilde Litjens                 Hzpc                        NT 9901156    3:06.61           
          1:30.22  3:06.61
  2. Malon Hanssen                 R.O.B                       NT 9901472    3:17.92           
          1:34.67  3:17.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
13.12.09 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:49.57 9801229    1:46.32           
          1:46.32
  2. Max Peuten                    Hzpc                        NT 9800431    1:47.19           
          1:47.19
  3. Pieter Otten                  Hzpc                   1:57.07 9800937    1:56.94           
          1:56.94
  4. Aron Aertssen                 Nederweert                  NT 9800951    2:01.70           
          2:01.70
  5. Jiry Maassen                  R.O.B                       NT 9800889    2:02.16           
          2:02.16
AFGE Jesper Lemmen                 Hzpc                        NT 9802319                      
AFGE Tom Linsen                    Nederweert                  NT 9801553                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
13.12.09 - 16:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   2:46.06 9701312    2:42.36           
          1:20.89  2:42.36
  2. Lieke Seelen                  MOSA~regio             3:00.04 9701642    2:55.53           
          1:25.85  2:55.53
  3. Rianne Mooren                 MOSA~regio             3:04.14 9703018    2:57.95           
          1:28.03  2:57.95
  4. Karlijn Truijen               Nederweert             3:05.14 9701632    2:58.04           
          1:26.70  2:58.04
  5. Lotte van Megen               Hzpc                   3:06.21 9701376    3:04.58           
          1:30.68  3:04.58
  6. Judith Wienen                 MOSA~regio             3:10.26 9701644    3:04.70           
          1:32.32  3:04.70
  7. Melissa Scheerman             Nederweert             3:13.92 9701940    3:05.46           
          1:31.77  3:05.46
  8. Milou Peeters                 Hzpc                        NT 9800668    3:08.38           
          1:34.25  3:08.38
  9. Maartje Janssen               MOSA~regio                  NT 9705720    3:12.26           
          1:32.92  3:12.26
 10. Birgit Hanssen                R.O.B                  3:30.24 9703194    3:21.77           
          1:35.76  3:21.77
 11. Ayla Thiessen                 Nederweert                  NT 9801088    3:22.10           
          1:40.44  3:22.10
 12. Lisan van Emmerik             R.O.B                  3:39.23 9703006    3:26.46           
          1:41.53  3:26.46
 13. Alette Litjens                Hzpc                        NT 9802220    3:26.82           
          1:40.86  3:26.82
 14. Jessica de Leeuw              Nederweert             3:32.61 9701628    3:33.54           
          1:41.95  3:33.54
 15. Vivian Schraven               MOSA~regio                  NT 9804138    3:35.07           
          1:44.54  3:35.07
AFGE Tamara Bloemers               Nederweert                  NT 9801328                      
  NG Mirthe Cichon                 R.O.B                       NT 9801244                      
  NG Celine Buijssen               Hzpc                        NT 9801484                      
  NG Michelle Smeets               Eszet                       NT 9802536                      
  NG Floor Brouwer                 MOSA~regio             3:03.95 9703012                      
  NG Vivian Hermans                Nederweert                  NT 9803410                      
  NG Alice Winkelmolen             Nederweert             3:29.47 9701944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
13.12.09 - 16:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   2:32.20 9601259    2:26.26           
          1:11.45  2:26.26
  2. Max Hermans                   Hzpc                   2:43.32 9700879    2:36.02           
          1:18.39  2:36.02
  3. Sam Derks                     Hzpc                   2:37.31 9600719    2:36.45           
          1:17.39  2:36.45
  4. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             2:52.64 9601257    2:45.50           
          1:21.03  2:45.50
  5. Kay Thijssen                  Hzpc                   2:55.82 9601799    2:56.26           
          1:26.72  2:56.26
  6. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             2:59.84 9603197    2:56.51           
          1:26.23  2:56.51
  7. Zjef Nelissen                 Hzpc                   3:03.80 9701679    3:01.64           
          1:29.71  3:01.64
  8. Tim Wienhoven                 MOSA~regio             3:14.85 9702199    3:03.57           
          1:29.67  3:03.57
  9. Dylan Bos                     Hzpc                   3:10.80 9600717    3:08.36           
          1:32.45  3:08.36
 10. Wouter Kamperman              Nederweert                  NT 9605095    3:14.51           
          1:37.07  3:14.51
 11. Eddie Soruvskis               Hzpc                   3:54.03 9702081    3:47.62           
          1:48.75  3:47.62
AFGE Björn Piket                   Hzpc                   2:55.82 9602133                      
          1:18.39
  NG Jeroen Cichon                 R.O.B                  3:13.70 9601779                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
13.12.09 - 16:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             Hzpc                        NT 0101552    1:45.72           
          1:45.72
  2. Noa de Vries                  Hzpc                        NT 0101556    1:55.77           
          1:55.77
  3. Lieke Meulenkamp              Hzpc                        NT 0101554    1:57.07           
          1:57.07
  4. Josephien Kersten             De Rog                      NT 0101212    2:01.86           
          2:01.86
  5. Priska Weken                  Hzpc                        NT 0101558    2:19.11           
          2:19.11
  6. Naomi Driessen                Eszet                       NT 0100704    2:22.86           
          2:22.86
 DIS Anne van Megen                Hzpc                        NT 0200582                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Joyce Hawinkels               Eszet                       NT 0100706                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Rianne Kuin                   De Rog                      NT 0100830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
13.12.09 - 16:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                     48.54 0000593      48.91           
  2. Giel van Megen                Hzpc                     52.46 0000265      57.61           
  3. Ian Sanders                   Eszet                       NT 0100373    1:06.17           
  4. Lesley Hawinkels              R.O.B                  1:10.80 0000937    1:11.32           
  5. Jort Ottenheim                Eszet                       NT 0000673    1:19.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
13.12.09 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Venner                  Nederweert             1:26.33 0000380    1:25.72           
          1:25.72
  2. Milou van den Beucken         MOSA~regio             1:36.00 0002564    1:26.97           
          1:26.97
  3. Daphne Thijssen               R.O.B                  1:36.98 0001078    1:36.59           
          1:36.59
  4. Britt Gijpmans                R.O.B                  1:34.29 0001404    1:38.66           
          1:38.66
  5. Marit van Emmerik             R.O.B                  1:39.29 0001406    1:41.22           
          1:41.22
  6. Lianne Geraets                R.O.B                  2:03.54 0002322    1:46.22           
          1:46.22
  7. Lissa van der Beek            Eszet                  1:56.54 0001112    1:58.81           
          1:58.81
  8. Samantha Schmidgall           Eszet                  2:05.09 0002154    2:02.55           
          2:02.55
  9. Loeka van den Bosch           Hzpc                   2:19.32 0003050    2:14.94           
          2:14.94
 10. Renske Swinkels               Hzpc                   2:17.54 0003052    2:15.96           
          2:15.96
 11. Lyan Smeets                   Eszet                  2:21.02 0003046    2:17.15           
          2:17.15
 12. Celine Zanders                Hzpc                   2:33.30 0003054    2:21.83           
          2:21.83
  NG Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:29.65 0000164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
13.12.09 - 16:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   1:33.53 9900517    1:34.74           
          1:34.74
  2. Servé Nelissen                Hzpc                   1:43.39 9900579    1:44.68           
          1:44.68
  3. Sander Aerts                  Hzpc                   1:48.09 9902045    1:50.95           
          1:50.95
  4. Pasha Weken                   Hzpc                        NT 9903067    2:21.61           
          2:21.61
  5. Nick van Mölken               Eszet                  2:38.73 9901981    2:30.99           
          2:30.99
 DIS Rick Delvaux                  MOSA~regio             1:58.95 9901099    2:00.58           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:00.58
 DIS Quirijn Kersten               De Rog                      NT 9902691    2:07.70           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          2:07.70
 DIS Jelmer van Hulsen             Nederweert                  NT 9903177    2:09.02           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:09.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
13.12.09 - 16:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malon Hanssen                 R.O.B                       NT 9901472    1:48.16           
          1:48.16
  2. Hilde Litjens                 Hzpc                        NT 9901156    1:52.11           
          1:52.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
13.12.09 - 17:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Peuten                    Hzpc                   3:06.31 9800431    2:57.42           
          1:24.29  2:57.42
  2. Pieter Otten                  Hzpc                   3:31.18 9800937    3:15.20           
          1:32.99  3:15.20
  3. Jiry Maassen                  R.O.B                  4:12.42 9800889    3:36.08           
          1:42.17  3:36.08
  4. Aron Aertssen                 Nederweert                  NT 9800951    3:40.91           
          1:44.12  3:40.91
AFGE Jesper Lemmen                 Hzpc                   3:25.51 9802319                      
AFGE Tom Linsen                    Nederweert                  NT 9801553                      
  NG Bart van der Linden           MOSA~regio                  NT 9801229                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
13.12.09 - 17:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   3:03.90 9701312    3:00.59           
          1:26.44  3:00.59
  2. Rianne Mooren                 MOSA~regio             3:10.01 9703018    3:14.85           
          1:34.85  3:14.85
  3. Lotte van Megen               Hzpc                   3:23.41 9701376    3:24.50           
          1:36.58  3:24.50
  4. Birgit Hanssen                R.O.B                  3:38.32 9703194    3:35.47           
          1:40.48  3:35.47
  5. Judith Wienen                 MOSA~regio             3:42.31 9701644    3:36.53           
          1:41.08  3:36.53
  6. Karlijn Truijen               Nederweert             4:01.77 9701632    3:51.30           
          1:50.62  3:51.30
  7. Ayla Thiessen                 Nederweert                  NT 9801088    3:55.37           
          1:49.55  3:55.37
  8. Lisan van Emmerik             R.O.B                  4:25.31 9703006    4:22.82           
          1:58.82  4:22.82
 DIS Milou Peeters                 Hzpc                        NT 9800668    4:00.14           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:49.37  4:00.14
  NG Celine Buijssen               Hzpc                        NT 9801484                      
  NG Vivian Hermans                Nederweert                  NT 9803410                      
  NG Floor Brouwer                 MOSA~regio             3:28.05 9703012                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
13.12.09 - 17:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   2:32.36 9601259    2:35.51           
          1:12.59  2:35.51
  2. Max Hermans                   Hzpc                   2:40.91 9700879    2:40.86           
          1:16.86  2:40.86
  3. Sam Derks                     Hzpc                   2:57.51 9600719    2:58.32           
          1:23.95  2:58.32
  4. Bram in 't Zandt              MOSA~regio             3:15.56 9601257    3:09.90           
          1:30.89  3:09.90
  5. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             3:20.64 9603197    3:27.92           
          1:39.20  3:27.92
  6. Zjef Nelissen                 Hzpc                        NT 9701679    3:47.74           
          1:51.62  3:47.74
  7. Dylan Bos                     Hzpc                        NT 9600717    3:49.11           
          1:48.40  3:49.11
  8. Kay Thijssen                  Hzpc                        NT 9601799    4:05.53           
          1:55.83  4:05.53
AFGE Björn Piket                   Hzpc                        NT 9602133                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc