Speedowedstrijd deel 2
Veenendaal (NED),    12.12.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2008

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag                Minioren 2 en 3
12.12.2009 - 13:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN WALSEM, Sanne             01   VZC E&P                1:40.81   141       
          1:40.81
    2.  SCHINKEL, Laura               01   VZC E&P                1:48.64   112       
          1:48.64
    3.  VAN WALSEM, Mahres            01   VZC E&P                2:00.36    83       
          2:00.36
    4.  NAP, Esther                   01   VZC E&P                2:00.75    82       
          2:00.75
    5.  SCHOONDERBEEK, Puk            01   VZC E&P                2:05.15    73       
          2:05.15
 AFGEM  HENDRIKSEN, Daniek            02   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag            Minioren 4 en later
12.12.2009 - 13:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GLIJN,, Boris                 00   UZSC                   1:54.59   128       
          1:54.59
    2.  VOORMOLEN, Sem                00   De Haaien              1:54.78   128       
          1:54.78
    3.  BOZKURT, Samet                00   Z.V. Utrecht           1:58.45   116       
          1:58.45
    4.  VAN BENTUM, Bas               01   GoSwim                 2:07.92    92       
          2:07.92
    5.  VAN DEN BURG, Lars            00   GoSwim                 2:07.93    92       
          2:07.93
    6.  VAN DEN BURG, Karl            00   GoSwim                 2:08.89    90       
          2:08.89
    7.  HAANSCHOTEN, Rick             01   De Haaien              2:09.74    89       
          2:09.74
    8.  VAN KOOTEN, Mike              00   VZC E&P                2:10.15    88       
          2:10.15
    9.  KUIPERS, Kobus                00   De Haaien              2:14.42    80       
          2:14.42
   10.  VAN AGGELEN, Lennart          00   GoSwim                 2:20.51    70       
          2:20.51
   11.  VAN ZIJP, Nick                01   De Haaien              2:24.73    64       
          2:24.73
   12.  RITMEESTER, Bas               00   VZC E&P                2:33.07    54       
          2:33.07
   DIS  HUYNH, Andy                   00   VZC E&P                1:58.60             
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:58.60
 AFGEM  SPOOR, Daen                   01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag                       Minioren 4
12.12.2009 - 13:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEIJEN, Myrthe                00   GoSwim                 1:30.54   256       
          1:30.54
    2.  VAN GIJSSEL, Sofie            00   Woerden                1:41.00   185       
          1:41.00
    3.  RIJKSEN, Kim                  00   VZC E&P                2:01.34   106       
          2:01.34
    4.  KRUGER, Babet                 00   VZC E&P                2:04.74    98       
          2:04.74
    5.  BOGAARDT, Tessa               00   Woerden                2:05.31    97       
          2:05.31
   DIS  HAZE, Tara                    00   GoSwim                 2:05.31             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:05.31
   DIS  SEISING, Lisanne              00   VZC E&P                2:13.92             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:13.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 5
12.12.2009 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KREUNING, Joey                99   IJZPC                    42.51   154       
    2.  BOND, Max                     99   Zwemlust den Hommel      43.44   144       
    3.  HERMSEN, Indy                 99   VZC E&P                  46.23   120       
    4.  VAN KEULEN, Max               99   De Duinkikkers           51.04    89       
    5.  HANNEWIJK, Justin             99   GoSwim                   51.08    89       
    6.  HENDRIKSEN, Job               99   De Haaien                51.14    89       
    7.  BAS, Menno                    99   ZC Zeist               1:04.65    44       
   DIS  PAARDEKOOPER, Joost           99   VZC E&P                1:27.26             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  SCHINKEL, Robert              99   VZC E&P                                    
 AFGEM  KUNZ, Max                     99   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag                     Minioren 5
12.12.2009 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN ES, Lisette               99   ZC Zeist               2:58.31   262       
          1:28.04  2:58.31
    2.  VAN DE KRAATS, Amber          99   VZC E&P                3:16.25   196       
          1:35.17  3:16.25
    3.  BORGTS, Marit                 99   De Duinkikkers         3:18.80   189       
          1:34.95  3:18.80
    4.  ÖZDEMIR, Merve                99   GoSwim                 3:21.86   180       
          1:41.54  3:21.86
    5.  KOO, Mendy                    99   De Haaien              3:22.70   178       
          1:35.63  3:22.70
    6.  DE VRIES, Kim                 99   VZC E&P                3:23.16   177       
          1:36.56  3:23.16
    7.  VAN INGEN, Jonne              99   De Haaien              3:36.14   147       
          1:43.79  3:36.14
    8.  KWADIJK, Meike                99   ZC Zeist               3:36.28   147       
          1:43.30  3:36.28
    9.  VERKERK, Janine               99   VZC E&P                3:44.78   131       
          3:44.78
   10.  BLOK, Pascale                 99   Woerden                3:45.76   129       
          1:47.94  3:45.76
   11.  STEHOUWER, Floor              99   De Haaien              3:47.48   126       
          1:51.60  3:47.48
   12.  AKKERMAN, Laura               99   GoSwim                 4:12.72    92       
          2:03.60  4:12.72
 AFGEM  GROOTENDORST, Anna            99   IJZPC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag                     Minioren 6
12.12.2009 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  YAS, Sezer                    98   Z.V. Utrecht           1:24.29   211       
          1:24.29
    2.  HAHN, Jeffrey                 98   ZC Zeist               1:26.97   192       
          1:26.97
    3.  VAN HEERTUM, Koen             98   Zwemlust den Hommel    1:38.36   133       
          1:38.36
    4.  NAP, Ruben                    98   VZC E&P                1:39.01   130       
          1:39.01
    5.  VAN OOIJIK, Leroy             98   VZC E&P                1:42.54   117       
          1:42.54
    6.  DE BRUIN, Wout                98   IJZPC                  1:48.15   100       
          1:48.15
    7.  FENNEMA, Mitchell             98   De Duinkikkers         1:53.64    86       
          1:53.64
    8.  VAN HERK, Jos                 98   VZC E&P                1:54.70    84       
          1:54.70
    9.  STRANG, Renzo                 98   De Duinkikkers         2:15.08    51       
          2:15.08
   10.  VAN DER SLUIS, Derk           98   De Duinkikkers         2:30.20    37       
          2:30.20
   DIS  JONKMAN, Stefan               98   IJZPC                  1:30.94             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:30.94
   DIS  VAN BEEK, Niels               98   VZC E&P                1:43.15             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:43.15
   DIS  DE BRUIN, Christian           98   IJZPC                  1:46.80             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:46.80
   DIS  DE BRUIN, Ruben               98   ZC Zeist               2:07.06             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:07.06
   DIS  MUTHERT, Cyriel               98   Woerden                2:23.95             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:23.95
 AFGEM  AMBERGEN, Erik                98   De Duinkikkers                             
 AFGEM  KRAAN, Gino                   98   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag                  Junioren 1 en 2
12.12.2009 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WERKMAN, Eva                  97   Zwemlust den Hommel    3:07.74   285       
          1:31.61  3:07.74
    2.  DEKKING, Esmee                97   De Duinkikkers         3:17.30   246       
          1:39.13  3:17.30
    3.  VAN STRALEN, Ellen            98   IJZPC                  3:22.68   227       
          1:38.59  3:22.68
    4.  SCHOLTUS, Lisette             97   De Haaien              3:27.89   210       
          1:41.23  3:27.89
    5.  VAN DER MOLEN, Charlotte      97   De Duinkikkers         3:29.30   206       
          1:44.50  3:29.30
    6.  MURK, Judith                  97   IJZPC                  3:37.86   183       
          1:47.57  3:37.86
    7.  VAN DEN BEDEM, Quinty         97   De Duinkikkers         3:38.64   181       
          1:50.29  3:38.64
    8.  BECKER, Kirsten               98   ZC Zeist               3:46.43   163       
          1:51.34  3:46.43
    9.  DE BRUIN, Inge                97   IJZPC                  3:57.29   141       
          1:57.13  3:57.29
   10.  DEN BREEJEN, Inge             98   De Duinkikkers         4:08.42   123       
          2:00.70  4:08.42
   11.  EDELBROEK, Rianne             98   GoSwim                 4:22.77   104       
          2:13.16  4:22.77
   DIS  VELDHUIZEN, Karlijn           97   De Haaien              3:13.64             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.55  3:13.64
   DIS  MONQUIL, Merel                97   De Duinkikkers         3:37.15             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.34  3:37.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag                  Junioren 1 en 2
12.12.2009 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORNET, Martijn               97   GoSwim                 2:58.41   236       
          1:26.36  2:58.41
    2.  TILS, Floris                  96   IJZPC                  3:02.18   221       
          1:27.68  3:02.18
    3.  VOORMOLEN, Tijn               96   De Haaien              3:03.85   215       
          1:29.42  3:03.85
    4.  WISMANS, Mees                 96   UZSC                   3:13.06   186       
          1:33.22  3:13.06
    5.  VAN LEEUWEN, Maurits          96   IJZPC                  3:21.42   164       
          1:37.10  3:21.42
    6.  PAARDEKOOPER, Rick            97   VZC E&P                3:25.18   155       
          1:40.36  3:25.18
    7.  SEN, Achmed                   96   De Duinkikkers         3:30.09   144       
          1:41.79  3:30.09
    8.  VAN NOORD, Daniel             97   Zwemlust den Hommel    3:45.73   116       
          1:52.35  3:45.73
   DIS  DE ZOETE, Tim                 97   De Duinkikkers         3:13.42             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:32.00  3:13.42
   DIS  BEEKHUIS, Mark                97   De Duinkikkers         3:58.89             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:55.67  3:58.89
 AFGEM  VAN DEN BERG, Dennis          96   VZC E&P                                    
 AFGEM  MISIC, Loris                  96   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 2 en 3
12.12.2009 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN WALSEM, Sanne             01   VZC E&P                1:51.71   136       
          1:51.71
    2.  SCHINKEL, Laura               01   VZC E&P                2:06.78    93       
          2:06.78
    3.  VAN WALSEM, Mahres            01   VZC E&P                2:13.89    79       
          2:13.89
    4.  SCHOONDERBEEK, Puk            01   VZC E&P                2:17.55    73       
          2:17.55
    5.  NAP, Esther                   01   VZC E&P                2:35.94    50       
          2:35.94
 AFGEM  HENDRIKSEN, Daniek            02   De Haaien                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag            Minioren 4 en later
12.12.2009 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KUIPERS, Kobus                00   De Haaien              1:01.14    52       
   DIS  BOZKURT, Samet                00   Z.V. Utrecht             44.71             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH-VC
   DIS  VAN DEN BURG, Karl            00   GoSwim                   57.86             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  VAN DEN BURG, Lars            00   GoSwim                   59.32             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  VAN KOOTEN, Mike              00   VZC E&P                1:05.82             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD-VC
   DIS  HAANSCHOTEN, Rick             01   De Haaien              1:10.14             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  VOORMOLEN, Sem                00   De Haaien              1:13.95             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  VAN BENTUM, Bas               01   GoSwim                 1:17.78             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  HUYNH, Andy                   00   VZC E&P                1:21.43             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  VAN ZIJP, Nick                01   De Haaien              1:32.78             
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., VG-VC
 AFGEM  SPOOR, Daen                   01   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 4
12.12.2009 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEIJEN, Myrthe                00   GoSwim                 1:17.92   304       
          1:17.92
    2.  VAN GIJSSEL, Sofie            00   Woerden                1:26.58   222       
          1:26.58
    3.  HAZE, Tara                    00   GoSwim                 1:48.42   113       
          1:48.42
    4.  BOGAARDT, Tessa               00   Woerden                1:49.56   110       
          1:49.56
    5.  SEISING, Lisanne              00   VZC E&P                1:53.80    98       
          1:53.80
    6.  KRUGER, Babet                 00   VZC E&P                1:54.02    97       
          1:54.02
    7.  RIJKSEN, Kim                  00   VZC E&P                1:56.07    92       
          1:56.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 5
12.12.2009 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HANNEWIJK, Justin             99   GoSwim                 1:43.50   174       
          1:43.50
    2.  VELDHUIZEN, Sjoerd            99   De Haaien              1:46.53   160       
          1:46.53
    3.  HENDRIKSEN, Job               99   De Haaien              1:49.54   147       
          1:49.54
    4.  VAN KEULEN, Max               99   De Duinkikkers         1:53.21   133       
          1:53.21
    5.  BAS, Menno                    99   ZC Zeist               1:55.64   125       
          1:55.64
    6.  HERMSEN, Indy                 99   VZC E&P                1:59.45   113       
          1:59.45
    7.  MUTHERT, Yoerik               99   Woerden                2:09.67    89       
          2:09.67
    8.  VAN DER WAL, Freek            99   GoSwim                 2:09.78    88       
          2:09.78
    9.  PAARDEKOOPER, Joost           99   VZC E&P                2:12.12    84       
          2:12.12
   DIS  BOND, Max                     99   Zwemlust den Hommel    1:49.03             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.03
   DIS  KREUNING, Joey                99   IJZPC                  1:52.71             
        SM - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.
          1:52.71
 AFGEM  SCHINKEL, Robert              99   VZC E&P                                    
 AFGEM  KUNZ, Max                     99   VZC E&P                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag                     Minioren 5
12.12.2009 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN ES, Lisette               99   ZC Zeist               1:43.38   162       
          1:43.38
    2.  KOO, Mendy                    99   De Haaien              2:02.43    98       
          2:02.43
    3.  VAN DE KRAATS, Amber          99   VZC E&P                2:07.93    86       
          2:07.93
   DIS  DE VRIES, Kim                 99   VZC E&P                                    
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren), AF-VC
   DIS  BORGTS, Marit                 99   De Duinkikkers         2:08.06             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:08.06
   DIS  VAN INGEN, Jonne              99   De Haaien              2:17.27             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:17.27
   DIS  ÖZDEMIR, Merve                99   GoSwim                 2:22.08             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:22.08
   DIS  AKKERMAN, Laura               99   GoSwim                 2:46.70             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC-VD
          2:46.70
 AFGEM  GROOTENDORST, Anna            99   IJZPC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 6
12.12.2009 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  YAS, Sezer                    98   Z.V. Utrecht           2:34.43   292       
          1:14.90  2:34.43
    2.  NAP, Ruben                    98   VZC E&P                2:38.66   269       
          1:19.30  2:38.66
    3.  HAHN, Jeffrey                 98   ZC Zeist               2:39.24   266       
          1:16.89  2:39.24
    4.  VAN OOIJIK, Leroy             98   VZC E&P                2:41.52   255       
          1:18.97  2:41.52
    5.  DE BRUIN, Wout                98   IJZPC                  2:47.82   228       
          2:47.82
    6.  JONKMAN, Stefan               98   IJZPC                  2:56.90   194       
          1:28.14  2:56.90
    7.  VAN BEEK, Niels               98   VZC E&P                2:59.90   185       
          1:27.53  2:59.90
    8.  VAN HERK, Jos                 98   VZC E&P                3:07.41   163       
          1:30.83  3:07.41
    9.  VAN HEERTUM, Koen             98   Zwemlust den Hommel    3:09.24   159       
          1:34.09  3:09.24
   10.  MUTHERT, Cyriel               98   Woerden                3:10.10   157       
          1:35.96  3:10.10
   11.  VAN DER SLUIS, Derk           98   De Duinkikkers         3:12.53   151       
          1:32.71  3:12.53
   12.  FENNEMA, Mitchell             98   De Duinkikkers         3:15.84   143       
          1:37.22  3:15.84
   13.  HOLM,, Jesper                 98   UZSC                   3:16.96   141       
          1:35.74  3:16.96
   14.  DE BRUIN, Christian           98   IJZPC                  3:17.17   140       
          1:33.20  3:17.17
   15.  STRANG, Renzo                 98   De Duinkikkers         3:29.52   117       
          1:42.78  3:29.52
   16.  DE BRUIN, Ruben               98   ZC Zeist               3:35.14   108       
          1:42.41  3:35.14
   17.  HAZE, Balder                  98   GoSwim                 3:38.09   104       
          1:43.43  3:38.09
 AFGEM  KRAAN, Gino                   98   GoSwim                                     
 AFGEM  AMBERGEN, Erik                98   De Duinkikkers                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag                Junioren 1 en 2
12.12.2009 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VAN DER MOLEN, Charlotte      97   De Duinkikkers         4:07.54   126       
          1:58.99  4:07.54
    2.  VELDHUIZEN, Karlijn           97   De Haaien              4:12.35   119       
          1:59.45  4:12.35
   DIS  WERKMAN, Eva                  97   Zwemlust den Hommel    3:41.43             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:40.74  3:41.43
   DIS  DEKKING, Esmee                97   De Duinkikkers         3:51.28             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:49.55  3:51.28
   DIS  VAN DEN BEDEM, Quinty         97   De Duinkikkers         4:06.77             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD-VC
          1:57.52  4:06.77
   DIS  MONQUIL, Merel                97   De Duinkikkers         4:14.60             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.92  4:14.60
   DIS  DEN BREEJEN, Inge             98   De Duinkikkers         4:39.04             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:12.96  4:39.04
   DIS  MURK, Judith                  97   IJZPC                  4:55.61             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:19.12  4:55.61



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag                Junioren 1 en 2
12.12.2009 - 15:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORNET, Martijn               97   GoSwim                 3:43.33   124       
          1:43.74  3:43.33
   DIS  DE ZOETE, Tim                 97   De Duinkikkers         3:26.71             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:34.81  3:26.71
   DIS  VOORMOLEN, Tijn               96   De Haaien              3:31.24             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:42.24  3:31.24
   DIS  TILS, Floris                  96   IJZPC                  4:03.00             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.60  4:03.00
   DIS  PAARDEKOOPER, Rick            97   VZC E&P                4:06.85             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:56.04  4:06.85
   DIS  VAN LEEUWEN, Maurits          96   IJZPC                  4:22.69             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:05.05  4:22.69
 AFGEM  VAN DEN BERG, Dennis          96   VZC E&P                                    
 AFGEM  MISIC, Loris                  96   VZC E&P                                    



SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal