Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2
Amersfoort, 12.12.2009


Programmanr. 1
12-12-2009 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Saskia PietersenAquarijn1:35.14010158041.951:31.46
2.Ellen BootAZ&PC1:51.92010015446.771:36.69
3.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn1:57.7601007701:42.43
4.Dyonne StamAZ&PCNT020029248.271:43.59
5.Kathelyne PardoelAquarijn1:53.28010016448.131:44.54


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-12-2009 - 14:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tyrese WilsonDe Fuut1:49.21000022349.791:42.98
2.Milan ten BroekAZ&PC1:50.5400002291:44.66
3.Floris ReindersAZ&PC2:02.11000064155.901:59.22
4.Wessel van DeelenSG Vecht&Rijn2:00.80010004958.292:00.04
5.Roan BuijsAquarijn2:02.0000017752:00.91
6.Olivier JansDe Fuut2:04.82000181559.832:02.33
7.Tim Kannegieterde VuurscheNT020017559.322:04.26
8.Pieter van der MeulenSG Vecht&Rijn2:06.8600017131:03.642:09.67
9.Tobias van Vulpende Vuursche2:21.8700011071:04.302:16.32
10.Hans BlankensteijnAquarijnNT02001591:14.062:35.61
AFGEMJorrit van der VeldeSG Vecht&Rijn2:16.820000701


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-12-2009 - 14:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Myrthe BakkerAquarijn1:28.66000080444.011:31.17
2.Claudia SchoutenAquarijn1:34.72000081247.061:38.37
3.Renske BijemanAquarijn1:37.48000080648.601:40.70
4.Quinty JansenAquarijn1:42.8000008101:42.17
5.Bibianne OelderikDe Fuut1:50.26000065650.101:44.29
6.Florien de LangeAZ&PC1:55.39000019052.611:50.14
7.Marlou HonkoopDe FuutNT00006581:05.342:12.12
DISSophie Bleijerveldde Vuursche1:54.560002484
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISShania Wijk vanDe FuutNT00009681:00.862:04.76
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-12-2009 - 14:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skip de MönninkAZ&PC49.94990103547.42
2.Alex RazzakAZ&PC53.83990049350.68
3.Thymen van HattumSG Vecht&Rijn54.74990110153.13
4.Tim JongAZ&PC58.64990204153.84
5.Alex Algrade Vuursche56.40990104754.21
6.Tayyib Onayde VuurscheNT990266159.68
DISBart van Dijkde VuurscheNT99020991:03.60
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMRutger Beijerde VuurscheNT9902097


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-12-2009 - 14:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Melissa BaarsAquarijn2:44.68990037637.721:20.772:46.69
2.Riemke BosmaAZ&PCNT99022021:27.642:58.29
3.Renee VanderheydenAZ&PCNT990313042.911:30.013:03.09
4.Nicole KleinveldOne Team Swimming3:21.32990011444.051:33.103:12.98
5.Laura CronauAquarijn3:30.4599007421:33.363:18.04
6.Ilona VerschoorDe Albatros 6NT990347843.281:36.073:22.03
7.Sam NouwensDe FuutNT990163447.371:41.123:28.20
8.Vera RijksDe Fuut3:36.58990343246.001:38.603:30.31
9.Manon Stalenhoefde VuurscheNT990289456.924:08.75


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-12-2009 - 14:25
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Djamal van der HoevenAZ&PC1:37.68980012742.021:31.48
2.Friso StolkDe Fuut1:31.78980141741.791:32.50
3.Martijn de LeeuwOne Team Swimming1:35.73980070742.681:33.83
4.Michiel FloorAZ&PC1:39.50980057544.481:38.01
5.Stijn Sickengade VuurscheNT980412759.322:12.57
DISCamiel BootAZ&PCNT98016471:55.29
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISPieter Stalenhoefde VuurscheNT980211754.872:08.33
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.  
AFGEMJoël Sneepde VuurscheNT9802119


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-12-2009 - 14:25
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Denise SchulpenAquarijn2:32.29970015835.091:14.292:33.41
2.Amy de LangenDe Fuut2:53.6397020461:21.322:47.45
3.Shannon MommersteegAquarijn2:56.95970239840.181:22.422:49.71
4.Manon BroezeAZ&PC2:53.28970346839.952:49.84
5.Lieke RemmitsOne Team SwimmingNT980188040.091:23.952:50.82
6.Marloes LangerveldDe Fuut2:58.66970124042.101:28.163:02.51
7.Lotte StoiberDe FuutNT980365044.111:31.073:05.53
8.Sophie BrouwerAZ&PCNT980213446.321:35.683:13.64
9.Marlene BezemAZ&PCNT980170446.951:37.033:21.34
10.Esmee MorelAZ&PCNT98023563:22.54
11.Sanne BolanderDe Fuut3:20.73970415247.321:37.923:22.57
12.Demi MolenaarDe FuutNT980315647.951:41.643:25.02
13.Eline HendriksAZ&PCNT980279448.361:41.763:27.34
14.Sybel Helm vanDe FuutNT980327053.361:48.383:38.71
15.Isabelle LangeveldAZ&PCNT98046281:47.213:41.12
16.Roos GeerarsOne Team SwimmingNT980238050.721:47.183:41.36
17.Rony HonkoopDe FuutNT98028883:44.39
18.Kim Vastenburgde VuurscheNT980150653.811:50.563:46.84
19.Anouk DijksmanOne Team SwimmingNT98050641:03.702:16.294:45.95
DISJasmin LotfolahianAZ&PC3:19.10970314841.811:30.063:06.88
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMaja van Gisbergende VuurscheNT9705412
AFGEMMarielle NieuwenhuizenDe FuutNT9701242


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-12-2009 - 14:35
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Daniël BuijsAZ&PC2:37.00960018334.211:13.022:28.66
2.Stijn AvezaatOne Team SwimmingNT970072940.251:24.362:53.64
3.Rick SmitDe Fuut2:56.37960152139.391:23.422:53.70
4.Martijn BartelsAZ&PC2:56.32960349343.891:31.062:58.14
5.Lennart KruizingaAZ&PCNT970263345.271:33.623:05.68
6.Theo ArpAZ&PC3:15.65970186943.681:32.523:07.99
7.Joep KuipersAZ&PC3:10.40970063343.241:31.543:10.57
8.Tjeerd SmidAZ&PCNT970372345.501:36.213:14.10
9.Ysbrand van WingerdenAZ&PC3:15.84960397748.961:38.863:15.40
10.Jules Vermeide Vuursche3:50.71960246948.641:40.313:19.07
11.Joshua VerkuilAquarijn3:24.86970085945.921:36.513:20.64
12.Rens KlokOne Team Swimming3:32.2396020453:27.54
13.Robert Geelsde VuurscheNT96046031:43.073:30.80
14.Stefan KlokOne Team SwimmingNT97045591:43.863:32.23
15.Florian KorzeliusAZ&PCNT970073153.571:51.543:43.71
16.Steven PauwDe Albatros 6NT970181753.401:50.363:45.49
17.Quinten DekkerDe Albatros 6NT970333355.771:55.503:55.12
DISJelle SchoutenAquarijnNT9703969
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISJelle Baronde VuurscheNT96016993:22.82
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZABart de RuiterSG Vecht&RijnNT9603865
AFGEMAlexandro Puit ObesoAquarijnNT9704055


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-12-2009 - 14:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ellen BootAZ&PC2:16.81010015456.541:55.45
2.Ilse van der ZonSG Vecht&Rijn1:49.4501007701:58.94
3.Dyonne StamAZ&PCNT020029257.682:02.52
4.Kathelyne PardoelAquarijnNT01001642:11.86
DISSaskia PietersenAquarijnNT010158051.831:46.49
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-12-2009 - 14:50
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roan BuijsAquarijn45.00000177542.97
2.Milan ten BroekAZ&PC51.00000022946.26
3.Tyrese WilsonDe Fuut46.57000022347.04
4.Wessel van DeelenSG Vecht&RijnNT010004956.73
5.Pieter van der MeulenSG Vecht&RijnNT000171357.81
6.Tim Kannegieterde VuurscheNT020017558.33
7.Tobias van Vulpende VuurscheNT00011071:04.41
8.Olivier JansDe Fuut1:05.9600018151:05.95
DISFloris ReindersAZ&PCNT00006411:10.95
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., AE De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijden noteren.
AFGEMJorrit van der VeldeSG Vecht&RijnNT0000701


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-12-2009 - 14:55
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Myrthe BakkerAquarijn1:19.61000080438.061:19.96
2.Claudia SchoutenAquarijn1:24.20000081242.201:28.48
3.Renske BijemanAquarijn1:25.31000080642.641:29.59
4.Shania Wijk vanDe Fuut1:33.310000968FJ 146.121:32.37
5.Florien de LangeAZ&PC1:29.780000190FJ 243.931:32.37
6.Bibianne OelderikDe Fuut1:50.7000006561:35.76
7.Sophie Bleijerveldde VuurscheNT00024841:38.27
8.Quinty JansenAquarijn1:37.48000081048.291:38.57
9.Marlou HonkoopDe Fuut2:01.41000065854.321:55.92


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-12-2009 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Tim JongAZ&PC1:53.50990204150.641:46.14
2.Skip de MönninkAZ&PC1:48.84990103553.011:48.91
3.Thymen van HattumSG Vecht&Rijn1:51.57990110154.301:53.54
4.Bart van Dijkde Vuursche1:53.13990209955.751:56.17
5.Alex Algrade Vuursche2:01.4099010472:00.13
6.Alex RazzakAZ&PC1:57.39990049358.072:02.08
DISTayyib Onayde VuurscheNT990266159.792:06.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMSantino GrittnerOne Team Swimming1:57.459902361
AFGEMRutger Beijerde Vuursche2:04.929902097


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-12-2009 - 15:05
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Melissa BaarsAquarijn1:29.27990037641.651:29.79
2.Vera RijksDe Fuut1:58.51990343252.641:56.57
3.Sam NouwensDe Fuut2:00.27990163457.552:03.42
4.Ilona VerschoorDe Albatros 6NT990347858.502:10.10
5.Laura CronauAquarijn2:22.1799007421:00.682:13.42
6.Nicole KleinveldOne Team Swimming2:13.4199001141:06.622:23.84
DISManon Stalenhoefde VuurscheNT99028941:18.152:47.49
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VB Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.  


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-12-2009 - 15:10
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michiel FloorAZ&PCNT980057538.111:21.772:43.77
2.Djamal van der HoevenAZ&PCNT980012739.241:22.572:44.68
3.Friso StolkDe Fuut2:46.34980141740.861:23.552:46.21
4.Martijn de LeeuwOne Team Swimming3:14.66980070737.701:22.452:49.89
5.Camiel BootAZ&PCNT980164741.211:28.412:59.69
6.Arjan RoozeDe FuutNT980255342.401:30.213:06.81
7.Haye de GrootAZ&PCNT980209942.641:32.513:15.80
8.Stijn Sickengade VuurscheNT980412746.691:41.013:29.19
9.Pieter Stalenhoefde VuurscheNT980211751.882:01.684:24.94
AFGEMJoël Sneepde VuurscheNT9802119


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-12-2009 - 15:15
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Shannon MommersteegAquarijn3:17.39970239834.961:16.332:47.99
2.Amy de LangenDe FuutNT970204639.041:26.452:58.02
3.Lieke RemmitsOne Team SwimmingNT980188037.911:25.683:10.30
4.Marloes LangerveldDe Fuut3:35.59970124044.601:38.603:28.00
5.Manon BroezeAZ&PCNT970346842.651:34.153:30.05
6.Lotte StoiberDe FuutNT980365046.401:38.713:30.80
7.Sanne BolanderDe FuutNT970415250.723:59.26
8.Sybel Helm vanDe FuutNT980327051.851:57.464:12.26
9.Demi MolenaarDe FuutNT980315657.672:06.604:19.51
10.Kim Vastenburgde VuurscheNT980150654.862:06.264:35.32
AFGEMMaja van Gisbergende VuurscheNT9705412
AFGEMMarielle NieuwenhuizenDe FuutNT9701242


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-12-2009 - 15:25
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Daniël BuijsAZ&PC2:37.14960018333.051:13.802:37.30
2.Stijn AvezaatOne Team Swimming3:07.44970072938.831:27.923:10.92
3.Jules Vermeide VuurscheNT960246943.121:32.923:19.22
4.Rick SmitDe Fuut3:21.86960152138.941:31.793:20.56
5.Jelle Baronde VuurscheNT960169952.371:58.534:09.15
6.Joshua VerkuilAquarijnNT970085953.451:59.614:09.17
7.Rens KlokOne Team Swimming4:03.34960204553.681:59.714:10.21
8.Steven PauwDe Albatros 6NT970181758.362:08.954:28.41
DISRobert Geelsde VuurscheNT960460353.241:56.934:00.03
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZABart de RuiterSG Vecht&RijnNT9603865