Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 6. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 11. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 4 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 17. Dames, 100m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 18. Heren, 100m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 23. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 24. Heren, 50m schoolslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 29. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 30. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder


ZWV-Nereus Sprintgala
Zaandam, 6.12.2009


Programmanr. 1
06-12-2009 - 13:00
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowie KampDe Reuring47.39000170644.35
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend54.54000041246.48
3.Bente KoelemeijZaanstad (SG)50.64000170850.32
4.Lulu-May VerbeekOceanus57.78000095851.98
5.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT000171254.50
6.Julia EijerZaanstad (SG)NT010045656.77
DISHannah SchrijverDwt1:04.0000007981:03.43VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 2
06-12-2009 - 13:00
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)36.44980106435.37
2.Michelle MeulenbroekOceanus38.91980113437.50
3.Saritha van ZantenZV Waterland37.45980122037.54
4.Melina KnolZaanstad (SG)39.55980223237.92
5.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht43.42980277438.91
6.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend40.66980100440.11
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)41.95980106241.44
8.Suzanne HoboOceanus44.26980240841.49
9.Aïcha CroesOceanus45.13980333842.62
10.Simone HuismanOceanus43.83980240244.03FJ 1
11.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht46.68980334244.03FJ 2
12.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn47.72980033644.40
13.Merel TolEd-Vo46.18980030044.98
14.Regina van 't VeerZaanstad (SG)45.84990078447.18
15.Susan BeemsterboerDe ReuringNT990415847.93
16.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht50.36990143849.20
17.Ailsa GroeneveldDe Reuring52.48980345052.86
18.Eline van ZijlZaanstad (SG)55.53980338253.22
19.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'041:02.86980399457.01
20.Kim ZuiverOceanus59.6899021041:00.28


<< TOP >>
Programmanr. 3
06-12-2009 - 13:05
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben van VierzenOceanusNT000080341.18
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend46.32000034944.05FJ 1
3.Mike SchilderEd-Vo46.42000076744.05FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 4
06-12-2009 - 13:05
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend36.25980097534.94
2.Bas MartelhoffHet Y36.60990034335.80
3.Lex SandburgZaanstad (SG)37.50980069938.91
4.Rick van ZantenZV Waterland38.78980035139.16
5.Martijn de LeeuwSG Haerlem'0442.06980071540.65
6.Brian OtjesZv Aquarius42.89990113541.50
7.Simon KoopenWZ&PC Purmerend44.15980212745.75
8.Hamza BelahcenHet Y52.28990245948.50
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius50.46990008951.39
NGRense RuigWZ&PC PurmerendNT9901627


<< TOP >>
Programmanr. 5
06-12-2009 - 13:05
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn31.94960333832.06
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn33.76960011233.30
3.Femke AanZaanstad (SG)33.82960149833.44
4.Britt GerritseMSV- ZeemachtNT960551435.01
5.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht35.55960273236.79
6.Naomi BlommaertSG Haerlem'0438.86960477038.59
7.Carla ten KateHet Y38.60960083238.83
8.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend39.92970388838.95
9.Denise OtjesZv Aquarius37.81960137839.40
10.Jill JansenSG Haerlem'0438.53970017039.97FJ 1
11.Demi KoelemeijZaanstad (SG)38.02970172439.97FJ 2
12.Daphne WassenaarZaanstad (SG)41.35970360641.78
13.Michelle NieropZaanstad (SG)42.74960324242.00
14.Noortje RotterdamZaanstad (SG)46.51960321842.37
15.Becky VendelDe Reuring43.37960465442.46
16.Chloë van den HoffOceanus41.94960403242.50
17.Isabelle OtteEd-Vo43.08970264642.53
18.Annebel de GraafSG Haerlem'0447.29960530642.61
19.Romy NulkesDwt44.53960101044.83
20.Chantal BeijerSG Haerlem'0439.36970088444.90
21.Youssra BelahcenHet Y46.40960435046.37
22.Tori GijzenSG Haerlem'0445.40970316646.63
DISLara DeulEd-Vo33.509602480AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Jeugd 1 en 2

1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius32.02950232631.85
2.Judith OudhuisZV Waterland35.04950444433.91
3.Dana van der ZeeSG Haerlem'0435.58950053235.72
4.Daphne RomeijnDwt35.21940389036.03
5.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)33.41940485236.33
6.Esmee BontEd-Vo35.29950233636.39
7.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.24950583037.33
8.Lisanne DercksenSG Haerlem'0443.25940651437.69
9.Jikke van den EndeDwt38.78950550838.00
10.Britt JansenSG Haerlem'0439.83950052638.64
11.Roos VredenburgOeza38.86950461838.95
12.Sanne PetersSG Haerlem'0442.38950352842.62
13.Jamie Lee BronZaanstad (SG)43.71950602043.34
NGAnouk LimburgMSV- Zeemacht32.629501806

Senioren 1 en ouder

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend30.21930284030.72
2.Jessica de RuiterZv Aquarius31.32930616032.14
3.Anouk van der GrachtOeza32.71890140833.32
3.Nicole PalmboomOeza31.87910607233.32
5.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht34.68920750433.91
6.Anouk NulkesDwt33.84930287634.32
7.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend34.00860439434.47
8.Daniëlle HoekOeza33.84880179034.54
9.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius34.39850393434.68
10.Elise KeijzerEd-Vo36.20920745634.90
11.Kristel SpijkerOezaNT840339635.04
12.Chantal van KranenburgZv Aquarius36.52860452837.40
13.Channe NoortDe Reuring37.18860503237.73
14.Ilse TrakselSG Haerlem'0438.10880432638.06
15.Ellen HoornZaanstad (SG)37.91930113238.16
16.Krista van KanDwt38.45890678840.72
AFGEMRyanne van GulikZV Waterland33.828905470


<< TOP >>
Programmanr. 6
06-12-2009 - 13:15
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn32.99960118531.21
2.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn33.23960052733.41
3.Levi TolEd-Vo34.53970035133.99
4.Sander KroepSG Haerlem'0440.26960138935.96
5.Jelle SchelvisZaanstad (SG)37.23970199335.97
6.Matthijs FleumerZaanstad (SG)40.30960327337.01
7.Rick de MercadoOceanus37.72970067337.96
8.Jos KalverboerZV Waterland38.90960224139.41
9.Danny SchmidtZaanstad (SG)42.43960231139.62
10.Martijn van de ZeeZv Aquarius39.25970427540.29
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend46.25970360944.14
12.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn45.73960295545.73

Junioren 3 en 4

1.Dave HeshofWZ&PC Purmerend29.01950140329.18
2.Ruben TolEd-Vo30.82950111929.40
3.Michael van DamSG Haerlem'0430.41940150129.79
4.Remco TolEd-Vo32.09950150530.68
5.Max BevelanderHet Y31.64940266731.25
6.Paul de GraafZV Waterland32.65950010731.64
7.Bradley MartensHet Y38.99940018534.62
8.Martijn de MercadoOceanus34.80950221334.82
9.Remco VisserDe Reuring38.56950318536.14

Jeugd 1 en ouder

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.50920403526.41FJ 1
2.Fred BondEd-Vo26.94890569726.41FJ 2
3.Tom VerbeekHet Y27.64880352727.34
4.Jan BatstraHet Y29.28930273727.52
5.Stefan HaackSG Haerlem'0427.16820057527.70
6.Killian HestermanHet Y27.88900118728.37FJ 1
7.Wouter AllardSG Haerlem'0428.30900003128.37FJ 2
8.Richard VeermanEd-Vo29.49910634528.62
9.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend28.35930306528.63FJ 1
10.Kees VeermanEd-Vo29.10920545728.63FJ 2
11.Jory van der GrachtOeza28.96870109728.63FJ 3
12.Wouter DoggerMSV- Zeemacht30.00840051528.69
13.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn26.61860342128.91
14.Marcel SchoutenSG Haerlem'0429.15930065329.30
15.Martijn GrasZaanstad (SG)28.68910075129.31
16.Dennis de GraafDwt29.22870107729.78
17.Roland HoogendoornDwt30.24930609929.79
18.Tjerk PeijnenborgSG Haerlem'0432.18820132930.16
19.Daniel RosinghHet Y31.98930274130.28
20.Rob TolEd-Vo30.43920545930.79
21.Matthew van den EntZaanstad (SG)31.59900385930.87
22.Peter van de BorDwt30.53840289730.90
23.Klaas van BeekOeza30.27880594131.18
24.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)31.07870104131.40
25.Tim ten KateHet Y30.95930024931.46
26.Hiras FerrandinoDwt30.98930652731.49
27.Jeroen VogelsangHet Y32.46800164531.82
27.Dennis de ReeZaanstad (SG)30.72800122331.82
29.Pascal PalmboomOeza31.39890239531.99
30.Bart van LeijdenDwt33.79920689332.06
31.Dennis de RuiterZv Aquarius31.05920606932.17
32.Stephen de WitOeza33.59930666932.30
33.Michael GozelingSG Haerlem'0431.72920603132.40
34.Aaron KoomenSG Haerlem'0433.93930438133.26
35.Thom ScheeveZaanstad (SG)34.64920308934.32
36.Karim WitteHet Y35.05930430535.97
37.Bart de GraafDwt41.38610089940.30
38.Steve JonkSG Haerlem'04NT930702344.14
AFGEMRobin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend31.309302447
NGMarc EversSG Haerlem'0428.709107425


<< TOP >>
Programmanr. 7
06-12-2009 - 13:20
Meisjes, 50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus43.47000095644.86
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend48.37000041246.24
3.Lulu-May VerbeekOceanus45.45000095847.03
4.Melissa VallingaZaanstad (SG)48.15000167648.22
5.Lara SpanjaartSG Haerlem'0457.11000240055.85
DISHannah SchrijverDwt53.96000079857.65RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 8
06-12-2009 - 13:20
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus38.44980113436.94
2.Anouk van DamSG Haerlem'0438.34980003238.22
3.Kelsey OkkersZaanstad (SG)40.85980106241.46
4.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht43.00980334242.93
5.Chantal BouquetZaanstad (SG)44.96980384243.41
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht48.53990143843.43
7.Aïcha CroesOceanus44.85980333844.11
8.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht44.64980277444.29
9.Franka RotterdamZaanstad (SG)45.34980065044.70
10.Kim KenbeekZaanstad (SG)46.14990231245.72
11.Elise RotterdamZaanstad (SG)46.51980065246.65
12.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)50.06980353247.04
13.Kim ZuiverOceanus49.85990210447.09
14.Denice HukemaEd-Vo46.97990184447.58
15.Merel TolEd-Vo45.66980030048.59
16.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht56.01980277651.33
AFGEMIona van SteltenZaanstad (SG)48.629902314


<< TOP >>
Programmanr. 9
06-12-2009 - 13:25
Jongens, 50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben van VierzenOceanus42.51000080341.82
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)47.35010036346.28
3.Nick van der WoudeSG Haerlem'0449.85000139149.05
4.Marco WempeSG Haerlem'0450.43000083552.64
DISThierry van EekelenZwemvereniging HoornNT0101517RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISKoen KroepSG Haerlem'04NT00025751:01.70RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZARowan WempeSG Haerlem'0458.100100825


<< TOP >>
Programmanr. 10
06-12-2009 - 13:25
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend37.61980097537.04
2.Rick van ZantenZV Waterland41.06980035139.37
3.Sander SchleeperZaanstad (SG)43.16980184341.26
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht45.81980185142.06
5.Sander DorlandZV Waterland42.68990264342.18
6.Simon KoopenWZ&PC Purmerend42.74980212743.86
7.Tim KieftZaanstad (SG)44.09990192143.90
8.Basil BarrettZaanstad (SG)NT990215753.54
NGRense RuigWZ&PC Purmerend44.989901627


<< TOP >>
Programmanr. 11
06-12-2009 - 13:25
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend33.79960086833.17
2.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht41.37960462834.93
3.Femke AanZaanstad (SG)36.49960149835.97
4.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend39.49960196037.09
5.Eline den BraveZaanstad (SG)41.15960168238.22
6.Romy NulkesDwt40.12960101039.30
7.Nadine ScheeveZaanstad (SG)41.74970068440.31
8.Danielle VisserDe Reuring39.55970134640.46
9.Jill JansenSG Haerlem'0440.16970017041.82
10.Isabelle OtteEd-Vo41.24970264642.68
11.Kim SpanjaartSG Haerlem'0443.53960330243.03
12.Becky VendelDe Reuring43.26960465443.45
13.Ilse van SteenZaanstad (SG)44.36970313046.90
AFGEMLarissa TeeuwenZaanstad (SG)NT9705482
NGLisa RoelvinkHet Y40.429603094

Senioren 1 en ouder

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend31.66930284031.77
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht32.64910217233.40
3.Anouk NulkesDwt32.59930287633.55
4.Daisy KleijneOeza32.44890228633.68
5.Sinony van PuttenMSV- Zeemacht34.32900766634.40
6.Sarah de WaartZV Waterland35.64910340035.19
7.Jessica de RuiterZv Aquarius35.03930616036.80
8.Marije VisserMSV- Zeemacht40.83930766038.36
9.Ilse TrakselSG Haerlem'0437.88880432638.49
10.Krista van KanDwt43.59890678842.05
DISSonia de GraafDwtNT920580848.14RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMarije de WinterMSV- Zeemacht33.848804930

Jeugd 1 en 2

1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.50940054832.93
2.Linda CrokOeza35.46940106835.65
3.Esmee BontEd-Vo37.11950233636.23
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)36.14940485236.30
5.Daphne RomeijnDwt36.40940389037.29
6.Jikke van den EndeDwt39.45950550837.50
7.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.96950583037.97
8.Maud EriksHet Y46.39940696043.80
9.Anne GroenDe Reuring47.63950631446.25
10.Effie van BettenDwtNT950651853.30


<< TOP >>
Programmanr. 12
06-12-2009 - 13:30
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn32.75960118532.43
2.Kevin SchaafSG Haerlem'0435.44960260334.66
3.Roy van der WoudeSG Haerlem'0436.92970057937.20
4.Damian MartensHet Y43.98970109538.63
5.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend42.11970360939.92
6.Niels de JonghZv Aquarius41.34960323941.34
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend42.07970303342.03
8.Herke BrugmanZV Waterland51.75960414350.74

Jeugd 1 en ouder

1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.97920403527.17
2.Wouter AllardSG Haerlem'0429.40900003129.19
3.Fred BondEd-Vo29.44890569729.66
4.Wouter DoggerMSV- Zeemacht31.16840051530.28
5.Richard VeermanEd-Vo30.94910634530.50
6.Nick VenemaZV Waterland32.49930095130.70
7.Nicky KokZV Waterland31.35880193131.43
8.Stefan SchulteSG Haerlem'0432.36930244332.43
9.Aaron KoomenSG Haerlem'0433.12930438132.69
10.Jory van der GrachtOeza33.35870109732.91
11.Hiras FerrandinoDwt33.81930652733.28
12.Roland HoogendoornDwt34.99930609934.39FJ 1
13.Kristian StamZaanstad (SG)33.63910218734.39FJ 2
14.Thom ScheeveZaanstad (SG)34.46920308934.74
15.Peter van de BorDwt33.34840289735.28
16.Bart van LeijdenDwt37.41920689336.89
17.Casper GrasZaanstad (SG)39.95920040338.57
AFGEMRobin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend31.869302447

Junioren 3 en 4

1.Remco TolEd-Vo32.66950150531.18
2.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht38.83950388134.24
3.Bradley MartensHet Y37.98940018535.20
4.Remco VisserDe Reuring36.67950318536.92
5.Jeffrey CamphensDwt38.78950311339.36
6.Jersio A. LangHet Y43.43950547142.23


<< TOP >>
Programmanr. 13
06-12-2009 - 13:35
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus1:38.9100009561:34.64
2.Rowie KampDe Reuring1:37.9300017061:34.95
3.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:38.1400015121:39.35
4.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:50.4800017081:49.40


<< TOP >>
Programmanr. 14
06-12-2009 - 13:40
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamSG Haerlem'041:28.2098000321:26.33
2.Suzanne HoboOceanus1:27.9798024081:29.94
3.Laura PomstraZwemvereniging Hoorn1:30.9798050601:30.28
4.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:33.1098003361:30.97
5.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:30.9098010621:32.37
6.Simone HuismanOceanus1:30.2198024021:32.97
7.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:34.8298012221:33.32
8.Femke StevensZaanstad (SG)1:31.5799015461:39.64
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:38.2499023121:40.89
10.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)1:49.6098035321:44.84
11.Chantal BouquetZaanstad (SG)1:39.1098038421:45.09
12.Denice HukemaEd-Vo1:40.8099018441:45.36
13.Kim ZuiverOceanus1:44.2299021041:49.75
14.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'041:53.7798039941:50.96
DISZoë van der KwaakZaanstad (SG)1:20.509801064AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISSimone MulDe Reuring1:49.7599027661:42.43VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMIona van SteltenZaanstad (SG)1:48.689902314


<< TOP >>
Programmanr. 15
06-12-2009 - 13:45
Jongens, 100m wisselslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:30.0000003491:33.40
2.Mike SchilderEd-Vo1:41.7000007671:43.03
3.Nick van der WoudeSG Haerlem'04NT00013911:43.51
4.Corné HoboOceanusNT00008171:50.71


<< TOP >>
Programmanr. 16
06-12-2009 - 13:45
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex SandburgZaanstad (SG)1:24.6498006991:24.11
2.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:25.8598007151:26.50
3.Brian OtjesZv Aquarius1:31.2299011351:33.29
4.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:37.5998018511:34.16
5.Tim KieftZaanstad (SG)1:48.3099019211:40.31
6.Nanne BrugmanZV Waterland1:41.3599013671:40.85
7.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:40.8799005711:42.57
8.Roy VlielandOeza1:45.4799015171:43.96
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:44.0399000891:46.78
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:47.3399019691:48.36
11.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:44.8498018411:50.04


<< TOP >>
Programmanr. 17
06-12-2009 - 13:50
Dames, 100m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:12.3296032401:11.81
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn1:16.8196001121:14.00
3.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:13.0996033381:14.92
4.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)1:19.9297006821:18.06
5.Lara DeulEd-Vo1:17.8596024801:18.44
6.Britt GerritseMSV- Zeemacht1:19.1296055141:19.20
7.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend1:22.1596019601:20.55
8.Lotte VensZaanstad (SG)1:29.0297000441:22.64
9.Eva van der BornOceanus1:25.3597023801:23.62
10.Carla ten KateHet Y1:23.4796008321:23.74
11.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend1:27.8997038881:25.50
12.Annemarie OtteEd-Vo1:28.3996038101:26.18
13.Danielle VisserDe Reuring1:25.2897013461:26.43
14.Demi KoelemeijZaanstad (SG)1:24.4297017241:27.28
15.Denise OtjesZv Aquarius1:23.1196013781:27.90
16.Naomi BlommaertSG Haerlem'041:30.8296047701:27.96
17.Michelle NieropZaanstad (SG)1:33.4396032421:28.01
18.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:31.8996032181:29.69
19.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:29.1897006841:30.68
20.Chloë van den HoffOceanus1:28.4296040321:31.08
21.Kyla GroeneveldDe Reuring1:30.1297034541:31.36
22.Chantal BeijerSG Haerlem'041:24.9997008841:31.72
23.Simone GanzevoortDe ReuringNT97056741:32.02
24.Daphne WassenaarZaanstad (SG)1:29.7097036061:33.08
25.Kim SpanjaartSG Haerlem'041:33.1196033021:35.34
26.Youssra BelahcenHet Y1:37.8196043501:38.13
27.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)1:50.9797021761:48.46
AFGEMLisa SchellingerZV Waterland1:24.709602006
NGLisa RoelvinkHet Y1:31.439603094

Jeugd 1 en 2

1.Dana van der ZeeSG Haerlem'041:21.1995005321:19.52
2.Lisanne DercksenSG Haerlem'041:23.9794065141:20.71
3.Claudia SpiekermanWZ&PC Purmerend1:25.3794069721:21.65
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:23.5195054541:22.12
5.Manon van SchagenZv Aquarius1:30.4994069041:28.63
6.Sanne PetersSG Haerlem'041:26.8895035281:31.08
7.Jamie Lee BronZaanstad (SG)1:32.3695060201:32.93
NGAnouk LimburgMSV- Zeemacht1:15.999501806

Senioren 1 en ouder

1.Sarah de WaartZV Waterland1:16.8591034001:15.21
2.Nicole PalmboomOeza1:12.9491060721:16.07
3.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:14.6792075041:16.78
4.Rozemarijn de WaartZV Waterland1:20.7692019541:16.90
5.Nickey de KlerkWZ&PC Purmerend1:17.4886043941:17.26
6.Kristel SpijkerOeza1:19.1184033961:18.48
7.Anouk van der GrachtOeza1:16.6089014081:19.27
8.Elise KeijzerEd-Vo1:21.7192074561:20.47
9.Ellen HoornZaanstad (SG)1:21.8393011321:20.59
10.Chantal van KranenburgZv Aquarius1:27.3186045281:26.50
AFGEMMarije de WinterMSV- Zeemacht1:13.148804930
NGIris van de SandtMSV- Zeemacht1:32.449307568


<< TOP >>
Programmanr. 18
06-12-2009 - 14:00
Heren, 100m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:15.7696004691:13.21
2.Kevin SchaafSG Haerlem'041:21.4596026031:15.87
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:18.7696005271:16.20
4.Levi TolEd-Vo1:18.7897003511:18.70
5.Martijn van der ZwaardOceanus1:20.7296023431:18.96
6.Sander KroepSG Haerlem'041:23.4896013891:19.96
7.Roy van der WoudeSG Haerlem'041:23.6897005791:21.29
8.Rick de MercadoOceanus1:24.4297006731:21.38
9.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:20.3196032731:21.54
10.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:29.8897019931:22.78
11.Jos KalverboerZV Waterland1:26.0096022411:23.68
12.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:26.2796023111:25.29
13.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn1:32.0196029551:30.26
14.Martijn van de ZeeZv Aquarius1:30.3097042751:31.60

Junioren 3 en 4

1.Michael van DamSG Haerlem'041:09.2694015011:06.94
2.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:12.4095014031:10.41
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:13.7495038811:12.62
4.Paul de GraafZV Waterland1:14.3695001071:13.21
5.Martijn de MercadoOceanus1:18.8195022131:16.61

Jeugd 1 en ouder

1.Tom VerbeekHet Y59.7288035271:00.37
2.Marcel SchoutenSG Haerlem'041:06.4093006531:03.96
3.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:05.1393030651:05.36
4.Kees VeermanEd-Vo1:05.4092054571:05.63
5.Edwin FeekeZaanstad (SG)1:06.0479017591:06.97
6.Martijn GrasZaanstad (SG)1:05.6791007511:07.96
7.Matthew van den EntZaanstad (SG)1:11.2190038591:09.21
8.Klaas van BeekOeza1:09.5788059411:09.23
9.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)1:09.0087010411:09.39
10.Daniel RosinghHet Y1:07.1693027411:09.45
11.Tim ten KateHet Y1:11.9993002491:11.57
12.Dennis de RuiterZv Aquarius1:11.5992060691:12.11
13.Tjerk PeijnenborgSG Haerlem'041:14.0082013291:12.62
14.Kristian StamZaanstad (SG)1:12.0891021871:14.82
15.Rob TolEd-Vo1:11.1592054591:15.29
16.Casper GrasZaanstad (SG)1:21.2292004031:18.64
DISMichael GozelingSG Haerlem'041:18.5392060311:17.02RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMAxel TietzeWZ&PC Purmerend1:08.568803379


<< TOP >>
Programmanr. 19
06-12-2009 - 14:10
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus48.00000095649.73
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)52.03000167650.08
3.Maxine SchaapZaanstad (SG)51.47000151250.92
4.Lieke RoggeZaanstad (SG)54.34000171253.39
5.Bente KoelemeijZaanstad (SG)55.24000170855.15
6.Julia EijerZaanstad (SG)53.94010045655.49
DISLara SpanjaartSG Haerlem'041:05.430002400AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 20
06-12-2009 - 14:10
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)41.75980106441.90
2.Melina KnolZaanstad (SG)43.64980223244.46
3.Aïcha CroesOceanus47.97980333846.24
4.Femke StevensZaanstad (SG)46.12990154646.92FJ 1
5.Franka RotterdamZaanstad (SG)48.64980065046.92FJ 2
6.Simone MulDe Reuring51.06990276649.04
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht49.15990143849.69
8.Susan BeemsterboerDe Reuring53.94990415851.34
9.Eline van ZijlZaanstad (SG)52.19980338251.75
10.Elise RotterdamZaanstad (SG)51.50980065251.84
11.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht55.87980277654.50
12.Kim KenbeekZaanstad (SG)53.67990231254.65
13.Ailsa GroeneveldDe Reuring52.35980345054.66
14.Marjolein VisserDe Reuring54.90990221655.35
AFGEMIona van SteltenZaanstad (SG)55.489902314


<< TOP >>
Programmanr. 21
06-12-2009 - 14:15
Jongens, 50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Corné HoboOceanus50.39000081752.96
2.Marco WempeSG Haerlem'0450.52000083553.22
3.Sebastian van der BornOceanus55.33000080555.20
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)57.71010036355.43
5.Thierry van EekelenZwemvereniging HoornNT01015171:00.51
6.Rowan WempeSG Haerlem'0457.2901008251:00.53
7.Koen KroepSG Haerlem'041:03.4800025751:03.65


<< TOP >>
Programmanr. 22
06-12-2009 - 14:15
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex SandburgZaanstad (SG)43.40980069943.52
2.Sander SchleeperZaanstad (SG)48.04980184347.20
3.Sander DorlandZV Waterland49.15990264350.25
4.Roy VlielandOeza50.23990151750.91
5.Hamza BelahcenHet Y53.91990245953.80
6.Barry van EngeldorpZv Aquarius49.13990008954.25
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)53.31990196956.11
8.Job RozemeijerZaanstad (SG)52.42980184156.21
9.Olaf van der ZwaardOceanus56.86980277757.27
10.Basil BarrettZaanstad (SG)NT99021571:00.74
DISDaan in de BraektZaanstad (SG)48.89990057149.65SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
06-12-2009 - 14:20
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Amber RuigWZ&PC Purmerend35.99960324035.03
2.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)38.76970068238.03FJ 1
3.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn38.29960011238.03FJ 2
4.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend39.14960086840.03
5.Lotte VensZaanstad (SG)42.00970004441.61
6.Bianca DenekampWZ&PC Purmerend42.83970388842.23
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn44.08960388442.33
8.Marijke RebelHet Y45.76960309242.85
9.Eva van der BornOceanus44.83970238043.34FJ 1
10.Michelle NieropZaanstad (SG)45.25960324243.34FJ 2
11.Eline den BraveZaanstad (SG)46.33960168243.94
12.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht46.29960462844.00
13.Tori GijzenSG Haerlem'0444.51970316644.95
14.Simone GanzevoortDe Reuring44.93970567445.22
15.Noortje RotterdamZaanstad (SG)47.40960321845.23
16.Annemarie OtteEd-Vo46.84960381045.59
17.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht49.86960273246.68
18.Annebel de GraafSG Haerlem'0448.12960530646.80
19.Kyla GroeneveldDe Reuring47.50970345447.41
20.Kim SpanjaartSG Haerlem'0448.70960330247.74
21.Ilse van SteenZaanstad (SG)47.91970313049.14
22.Sien HelslootDe Reuring52.27970567650.19
23.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)55.03970217653.98
AFGEMLarissa TeeuwenZaanstad (SG)53.289705482

Jeugd 1 en 2

1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius36.54950232637.09
2.Claudia SpiekermanWZ&PC Purmerend40.22940697240.03
3.Suzanne MoschMSV- Zeemacht44.22940054841.64
4.Jamie Lee BronZaanstad (SG)41.08950602041.65
5.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)42.38950545442.59
6.Daphne RomeijnDwt42.23940389042.85
7.Anne GroenDe Reuring45.35950631443.17
8.Britt JansenSG Haerlem'0444.43950052644.45
9.Manon van SchagenZv Aquarius44.62940690444.86
10.Maud EriksHet Y47.67940696050.34

Senioren 1 en ouder

1.Tessa MoschMSV- Zeemacht38.51910217237.78
2.Sinony van PuttenMSV- Zeemacht40.46900766639.47
3.Channe NoortDe Reuring40.60860503240.96
4.Ellen HoornZaanstad (SG)41.40930113241.51
5.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius41.56850393442.00
6.Marije VisserMSV- Zeemacht43.22930766043.27
7.Cheryl CornwallZaanstad (SG)44.97920375045.58
8.Sonia de GraafDwt44.72920580846.30
AFGEMRyanne van GulikZV Waterland41.188905470
NGIris van de SandtMSV- Zeemacht45.739307568


<< TOP >>
Programmanr. 24
06-12-2009 - 14:25
Heren, 50m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn38.02960046936.81
2.Martijn van der ZwaardOceanus41.59960234341.13
3.Kevin SchaafSG Haerlem'0443.34960260341.16
4.Herke BrugmanZV Waterland47.44960414347.06
5.Martijn van de ZeeZv Aquarius46.21970427548.50
6.Niels de JonghZv Aquarius50.86960323951.29
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend53.33970303351.54

Junioren 3 en 4

1.Ruben TolEd-Vo37.59950111935.39
2.Max BevelanderHet Y38.98940266737.17
3.Bradley MartensHet Y39.88940018539.29
4.Jeffrey CamphensDwt44.78950311342.44
5.Jersio A. LangHet YNT950547145.70

Jeugd 1 en ouder

1.Dennis de GraafDwt32.32870107732.71
2.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn30.12860342133.05
3.Stefan SchulteSG Haerlem'0433.15930244333.73
4.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht38.37920403533.91
5.Hiras FerrandinoDwt34.32930652734.04
6.Edwin FeekeZaanstad (SG)32.49790175934.31FJ 1
7.Pascal PalmboomOeza33.93890239534.31FJ 2
8.Jeroen VogelsangHet Y34.97800164534.37
9.Matthew van den EntZaanstad (SG)37.21900385936.39
10.Ernst van den EndeDwt38.44620110537.99
11.Dennis de ReeZaanstad (SG)36.72800122338.41
12.Bart de GraafDwt41.97610089944.43
13.Steve JonkSG Haerlem'04NT930702345.49
DISStefan HaackSG Haerlem'0430.578200575AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMAxel TietzeWZ&PC Purmerend33.778803379
NGMarc EversSG Haerlem'0436.009107425


<< TOP >>
Programmanr. 25
06-12-2009 - 14:30
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lulu-May VerbeekOceanus37.80000095837.45
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend38.96000041240.61
3.Maxine SchaapZaanstad (SG)38.80000151240.72
4.Rowie KampDe Reuring40.54000170641.47
5.Julia EijerZaanstad (SG)40.93010045641.56
6.Lieke RoggeZaanstad (SG)43.34000171245.83
7.Melissa VallingaZaanstad (SG)43.01000167645.87
8.Hannah SchrijverDwt49.13000079849.91
9.Lara SpanjaartSG Haerlem'0454.92000240057.01


<< TOP >>
Programmanr. 26
06-12-2009 - 14:30
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus31.55980113431.76
2.Melina KnolZaanstad (SG)33.33980223232.67
3.Anouk van DamSG Haerlem'0433.00980003233.11
4.Saritha van ZantenZV Waterland33.47980122034.13
5.Laura PomstraZwemvereniging Hoorn35.09980506034.18
6.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn35.32980033634.26
7.Simone HuismanOceanus37.09980240235.63
8.Suzanne HoboOceanus35.32980240836.40
9.Susan BeemsterboerDe Reuring39.26990415836.86
10.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht36.80980334236.99
11.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht38.00980277437.73
12.Chantal BouquetZaanstad (SG)40.43980384238.25
13.Merel TolEd-Vo39.12980030038.33
14.Naomi CohenWZ&PC Purmerend36.85980122238.65
15.Femke StevensZaanstad (SG)39.66990154638.75
16.Franka RotterdamZaanstad (SG)38.76980065039.26
17.Simone MulDe Reuring46.20990276641.91
18.Ailsa GroeneveldDe Reuring42.47980345042.13FJ 1
19.Elise RotterdamZaanstad (SG)41.84980065242.13FJ 2
20.Denice HukemaEd-Vo41.46990184442.13FJ 3
21.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht42.00980277642.31
22.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)42.88980353243.60
23.Marjolein VisserDe Reuring44.22990221643.68
24.Eline van ZijlZaanstad (SG)42.89980338243.78
25.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'0446.44980399446.54


<< TOP >>
Programmanr. 27
06-12-2009 - 14:35
Jongens, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend35.73000034935.88
2.Ruben van VierzenOceanus37.98000080336.10
3.Mike SchilderEd-Vo41.54000076741.49
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)42.44010036341.75
5.Nick van der WoudeSG Haerlem'0441.96000139142.87
6.Marco WempeSG Haerlem'0442.79000083543.46
7.Corné HoboOceanus43.80000081743.81
8.Sebastian van der BornOceanus44.00000080546.03
9.Thierry van EekelenZwemvereniging HoornNT010151752.80
10.Rowan WempeSG Haerlem'0453.12010082554.31
11.Koen KroepSG Haerlem'041:01.59000257559.49


<< TOP >>
Programmanr. 28
06-12-2009 - 14:35
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend32.18980097531.69
2.Bas MartelhoffHet Y32.64990034332.01
3.Martijn de LeeuwSG Haerlem'0434.38980071533.68
4.Brian OtjesZv Aquarius35.44990113534.12
5.Jordi de NijsMSV- Zeemacht36.25980185134.60
6.Simon KoopenWZ&PC Purmerend35.29980212736.68
7.Daan in de BraektZaanstad (SG)39.40990057138.50
8.Sander SchleeperZaanstad (SG)37.02980184338.60
9.Tim KieftZaanstad (SG)39.57990192139.02
10.Olaf van der ZwaardOceanus39.78980277739.36
11.Roy VlielandOeza40.70990151740.27
12.Hamza BelahcenHet Y40.16990245940.43
13.Nanne BrugmanZV Waterland41.13990136740.97
14.Tim WassenaarZaanstad (SG)41.28990196943.07
15.Job RozemeijerZaanstad (SG)42.23980184146.40
16.Basil BarrettZaanstad (SG)NT990215751.15
NGRense RuigWZ&PC Purmerend40.649901627


<< TOP >>
Programmanr. 29
06-12-2009 - 14:40
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.87960333829.53
2.Amber RuigWZ&PC Purmerend28.86960324029.91
3.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend30.87960086830.29
4.Femke AanZaanstad (SG)31.46960149830.33
5.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht31.66960462830.67
6.Lara DeulEd-Vo31.06960248030.75
7.Britt GerritseMSV- Zeemacht31.25960551430.84
8.Johnny Mae HauserZaanstad (SG)31.75970068231.39
9.Marloes RieckerWZ&PC Purmerend33.85960196031.65
10.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht32.38960273232.29
10.Eline den BraveZaanstad (SG)34.39960168232.29
12.Danielle VisserDe Reuring33.12970134632.82
13.Naomi BlommaertSG Haerlem'0433.46960477032.86
14.Eva van der BornOceanus32.03970238033.02
15.Marijke RebelHet Y35.23960309233.06
16.Carla ten KateHet Y34.03960083233.25
17.Annemarie OtteEd-Vo35.44960381033.54
18.Demi KoelemeijZaanstad (SG)32.40970172433.56
19.Romy NulkesDwt33.74960101033.82
20.Lotte VensZaanstad (SG)34.32970004433.93
21.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn33.97960388434.06
22.Nadine ScheeveZaanstad (SG)36.18970068435.25
23.Chloë van den HoffOceanus34.40960403235.36FJ 1
24.Jill JansenSG Haerlem'0435.55970017035.36FJ 2
25.Simone GanzevoortDe Reuring36.30970567435.90
26.Isabelle OtteEd-Vo37.25970264635.96
27.Becky VendelDe Reuring36.56960465436.02
28.Denise OtjesZv Aquarius33.46960137836.05
29.Kyla GroeneveldDe Reuring35.84970345436.25
30.Daphne WassenaarZaanstad (SG)35.95970360636.58
31.Tori GijzenSG Haerlem'0436.39970316636.61
32.Chantal BeijerSG Haerlem'0435.73970088437.88
33.Annebel de GraafSG Haerlem'0440.14960530638.61
34.Youssra BelahcenHet Y38.63960435038.82
35.Ilse van SteenZaanstad (SG)39.60970313039.50
36.Sien HelslootDe Reuring43.54970567641.95
37.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)47.15970217643.14
AFGEMLisa SchellingerZV Waterland33.029602006
AFGEMLarissa TeeuwenZaanstad (SG)47.199705482
NGLisa RoelvinkHet Y36.009603094

Jeugd 1 en 2

1.Suzanne MoschMSV- Zeemacht28.85940054829.38
2.Mariska van EngeldorpZv Aquarius28.84950232629.93
3.Linda CrokOeza29.90940106830.10
4.Esmee BontEd-Vo30.75950233630.33
5.Dana van der ZeeSG Haerlem'0431.29950053230.80
6.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn31.12950583031.00
7.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)31.97940485231.39
8.Judith OudhuisZV Waterland30.77950444431.41
9.Claudia SpiekermanWZ&PC Purmerend34.19940697232.05
10.Lisanne DercksenSG Haerlem'0432.81940651432.74
11.Jikke van den EndeDwt31.68950550832.96
12.Britt JansenSG Haerlem'0431.75950052633.25
13.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)33.75950545433.37
14.Roos VredenburgOeza33.70950461833.63
15.Manon van SchagenZv Aquarius34.34940690434.09
16.Sanne PetersSG Haerlem'0434.97950352834.37
17.Maud EriksHet Y35.18940696036.06
18.Effie van BettenDwt38.14950651838.38
19.Anne GroenDe Reuring37.82950631439.55
NGAnouk LimburgMSV- Zeemacht29.599501806

Senioren 1 en ouder

1.Shelley de BoerWZ&PC Purmerend28.32930284028.22
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.34910217228.48
3.Jessica de RuiterZv Aquarius28.20930616028.99
4.Anouk NulkesDwt28.81930287629.05
5.Daisy KleijneOeza29.57890228629.60
6.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht30.22920750429.67
7.Daniëlle HoekOeza29.49880179030.10FJ 1
8.Sinony van PuttenMSV- Zeemacht30.03900766630.10FJ 2
9.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius30.16850393430.29
10.Rozemarijn de WaartZV Waterland31.10920195430.33
11.Kristel SpijkerOezaNT840339630.57
12.Elise KeijzerEd-Vo31.80920745631.22
13.Cheryl CornwallZaanstad (SG)31.53920375032.26FJ 1
14.Channe NoortDe Reuring31.63860503232.26FJ 2
15.Marije VisserMSV- Zeemacht32.71930766032.40
16.Ilse TrakselSG Haerlem'0432.65880432632.89
17.Krista van KanDwt33.03890678832.91
18.Chantal van KranenburgZv Aquarius33.27860452833.54
19.Sonia de GraafDwt39.29920580840.39
AFGEMMarije de WinterMSV- Zeemacht28.698804930
NGIris van de SandtMSV- Zeemacht34.149307568


<< TOP >>
Programmanr. 30
06-12-2009 - 14:45
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn29.59960118528.22
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn30.81960046929.20
3.Rick de MercadoOceanus30.70970067329.98
4.Levi TolEd-Vo31.46970035130.14
5.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn30.51960052730.31
6.Martijn van der ZwaardOceanus32.82960234331.61
7.Sander KroepSG Haerlem'0437.49960138931.68
8.Damian MartensHet Y35.45970109531.92
9.Roy van der WoudeSG Haerlem'0433.57970057932.66
10.Jelle SchelvisZaanstad (SG)35.09970199332.79
11.Matthijs FleumerZaanstad (SG)33.25960327333.05
12.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend35.07970360933.68
13.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn34.23960295534.43
14.Danny SchmidtZaanstad (SG)37.13960231135.08
15.Niels de JonghZv Aquarius36.82960323935.17
16.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend36.96970303335.65

Junioren 3 en 4

1.Ruben TolEd-Vo26.32950111925.59
2.Michael van DamSG Haerlem'0427.36940150126.14
3.Remco TolEd-Vo28.41950150526.93
4.Max BevelanderHet Y27.41940266726.99
5.Dave HeshofWZ&PC Purmerend26.19950140327.40
6.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht29.40950388128.41
7.Martijn de MercadoOceanus30.38950221329.70
8.Remco VisserDe Reuring30.58950318530.01
9.Jersio A. LangHet Y33.89950547132.66
10.Jeffrey CamphensDwt33.64950311333.30

Jeugd 1 en ouder

1.Fred BondEd-Vo24.45890569724.02
2.Richard VeermanEd-Vo24.63910634524.55
3.Tom VerbeekHet Y24.45880352724.81
4.Wouter DoggerMSV- Zeemacht27.00840051525.24
5.Jan BatstraHet Y25.07930273725.26
6.Wouter AllardSG Haerlem'0426.13900003125.47
7.Kees VeermanEd-Vo25.64920545725.48
8.Dennis de WaalZwemvereniging Hoorn24.54860342125.78
9.Klaas van BeekOeza25.74880594125.80
10.Dennis de RuiterZv Aquarius25.78920606926.27
11.Marcel SchoutenSG Haerlem'0425.61930065326.36
12.Nick VenemaZV Waterland26.65930095126.51
13.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend26.78930306526.64
14.Jory van der GrachtOeza27.10870109726.69
15.Killian HestermanHet Y25.65900118726.89
16.Martijn GrasZaanstad (SG)26.21910075126.90
17.Edwin FeekeZaanstad (SG)26.13790175926.93
18.Stefan SchulteSG Haerlem'0427.58930244326.95
19.Nicky KokZV Waterland26.51880193127.05
20.Daniel RosinghHet Y26.74930274127.26
21.Roland HoogendoornDwt27.95930609927.36
22.Tjerk PeijnenborgSG Haerlem'0427.78820132927.48
23.Stephen de WitOeza27.61930666927.56
24.Jeroen VogelsangHet Y27.60800164527.60
25.Rob TolEd-Vo27.33920545927.64
26.Pascal PalmboomOeza27.40890239527.79
27.Tim ten KateHet Y28.73930024928.20
28.Bart van LeijdenDwt31.25920689328.44
29.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)27.55870104128.46
30.Michael GozelingSG Haerlem'0427.58920603128.78
31.Thom ScheeveZaanstad (SG)29.43920308928.85
32.Ernst van den EndeDwt30.00620110529.28
33.Aaron KoomenSG Haerlem'0430.64930438129.51
34.Karim WitteHet Y29.99930430530.50
35.Kristian StamZaanstad (SG)29.61910218730.55
36.Dennis de ReeZaanstad (SG)28.25800122330.73
37.Casper GrasZaanstad (SG)32.81920040331.08
38.Bart de GraafDwt33.52610089934.40
39.Steve JonkSG Haerlem'04NT930702334.53
AFGEMAxel TietzeWZ&PC Purmerend26.388803379
AFGEMRobin Döderlein de WinWZ&PC Purmerend28.279302447
NGMarc EversSG Haerlem'0426.329107425