Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 800m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 200m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Heren, 5 x 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 29.11.2009


Programmanr. 1
29-11-2009 - 14:00
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvonne v.d. PolAZ&PC27.22880347227.40
2.Rianne WeijburgDe Zwoer28.22940017227.94
3.Mandy van WakerenAZ&PC27.22860395427.99
4.Karlijn HoogstedeZeester Meerval27.84940480028.27
5.Kelly WiglevenPoseidon'5628.95950005828.54
6.Géke HeinsbroekWvz28.17930031228.69
7.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas28.64950072428.82
8.Laura MoolenaarAZ&PC28.95960065628.86
9.Cyril LandstraZeester Meerval28.42930572228.91
10.Karin GroenGzvw28.29950244028.94
*
11.Aranka WichersD'Elft28.32930637828.96
12.Amber StienstraD'Elft28.64960444829.01
13.Lynn DybionaAZ&PC29.25950178629.16
14.Mette BijemanAquarijn29.38950628229.21
15.Milou SchraverusAZ&PC29.24950387829.23
16.Iranila PattipilohyDe Dolfijn29.75960523029.34
17.Suzanne de VriesAZ&PC30.77950062829.35
18.Eva SmitGzvw28.64960269029.52
19.Marieke van der VegtZ.C. Haren29.14850402629.74
20.Sanne BommerDe Dolfijn30.50950113229.79
21.Sanne van EsWvz29.36960040429.97
22.Vivian OgundipeAZ&PC29.69940682830.06
23.Robin PameijerDe Dolfijn30.58970197830.21
24.Sedona de KeijzerAZ&PC31.25960316430.32
25.Courtney van HuizenZ.V. Utrecht30.42960168630.73
26.Michelle GeislerAquarijn30.34950251430.81
27.Tessa KeizerGzvw30.98960158630.92
28.Renske EilersDe Amer31.23880607231.39
29.Kathy van ZuilenDe Amer30.97930613831.70
30.Nadine BlouwGzvw32.53930231432.63
31.Francine BuremaDe Amer33.06960435433.10
32.Esmee VeendorpGzvw32.74960385033.77
33.Jasmin LotfolahianAZ&PC35.22970314835.22
AFGEMRelinda BaasGzvw30.768900144
AFGEMDesiree VisserAZ&PC29.869505318


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-11-2009 - 14:10
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Robin van AggeleAZ&PC22.08840001723.18
Geert LantinkAZ&PC22.47860184923.19
Joran BarendsAZ&PC22.44850009123.30
Joost KrommenhoekDe Dolfijn25.36840129323.59
Aziz NosairiZ.V. Utrecht23.98910464523.98
Robert YallopAZ&PC23.77890367924.74
Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn24.83910306325.33
Wouter KamanAquarijn25.42930024125.34
Sander AriaanszZ.V. Utrecht25.42930205325.65
Jeroen v.d. BosAZ&PC26.13920229925.81
Twan BootAZ&PC26.66960120125.90
Raoul EngelenburgDe Dolfijn25.94890084325.98
Jordan KraaijenhofAZ&PC27.27930111126.02
Ties ElzermanDe Dolfijn27.70950216326.24
Mike BravenboerPoseidon'5627.02950029926.48
Alexander KruizeAZ&PC26.79940623126.73
Olaf SmidtsGzvw27.02950427526.96
David KoersZV Zaltbommel27.77950122927.06
Yassine ManianiZ.V. Utrecht26.69950175527.10
Rikus de LangeAZ&PC27.50940126127.18
Dennis StegerhütteHellas-Glana26.42860439727.38
Ronald VermeulenAZ&PC27.13940010927.57
Jurian BeukersWvz30.42950132727.70
Mitchell van WinsumAZ&PC28.79950061927.94
Donny van den BoschAquarijn27.75950200128.09
Martijn SmitGzvw29.10940611328.93
Stanley KlerksWvz29.82960080929.41
*
Martijn BartelsAZ&PC30.48960349329.51
Bas DriesDe Amer30.87950517729.76
Youri KoolZV Zaltbommel29.86960076730.07
Tim BredenhofAquarijn32.50970224331.55
Sezer YasZ.V. Utrecht32.01980090931.62
Duncan de VosZ.V. Utrecht33.34970317731.90
Michael den OudstenAquarijn32.79970318132.74
DISWolter v.d VeenZ.C. Haren27.409505099
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMChris van VlietTriVia24.679102425


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-11-2009 - 14:15
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire de WinterAZ&PC31.67940605030.83
2.Judith VosZeester Meerval31.82950214032.39
3.Laura MoolenaarAZ&PC34.64960065634.03
4.Cynthia SiebrandDe Haaien Leusden33.89960182834.51
5.Nicole van ZuilenDe Amer38.42950542837.79
*
6.Manon BroezeAZ&PC40.94970346838.30
7.Jasmin LotfolahianAZ&PC42.19970314840.72


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-11-2009 - 14:15
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc KremerAnker Team Groningen26.53900466726.22
2.Timon EvenhuisAnker Team Groningen29.15900084326.41
3.Matthijs DekkerDe Dolfijn28.76900062129.39
4.Rikus de LangeAZ&PC32.64940126130.94
*
5.Bas DriesDe Amer38.39950517736.13


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-11-2009 - 14:20
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC2:21.7090039482:20.32
50m:31.17100m:35.10200m:1:14.05
2.Inge ArtsZeester Meerval2:22.4092030762:25.77
50m:32.11100m:37.05200m:1:16.61
3.Jamie de JongDe Dolfijn2:26.0793008982:27.43
50m:31.35100m:36.53200m:1:19.55
4.Rachelle VisserAZ&PC2:28.3295001062:29.63
50m:31.87100m:37.53200m:1:20.23
5.Sophie SollieZeester Meerval2:32.5394001402:35.51
50m:34.87100m:37.84200m:1:22.80
6.Bente van BergenZeester Meerval2:40.0096003362:47.19
*
50m:35.53100m:41.33200m:1:30.33
7.Lotte LangenhoffZeester Meerval2:40.0096025802:47.50
50m:36.10100m:40.14200m:1:31.26
8.Anne DuijstDe AmerNT89010303:19.92
50m:39.88100m:47.61200m:1:52.43
AFGEMNathalja PragtNova2:43.709500030


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-11-2009 - 14:25
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rory Bob de HaanAnker Team Groningen2:05.4481006092:11.39
50m:28.82100m:33.38200m:1:09.19
2.Luuk OnrustZeester Meerval2:13.1092051252:12.20
50m:28.63100m:33.43200m:1:10.14
3.Huub van HouwelingenAZ&PC2:23.5294060192:20.46
50m:29.98100m:36.26200m:1:14.22
4.Daniël BuijsAZ&PC2:37.1496001832:36.77
50m:33.48100m:39.55200m:1:23.74


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-11-2009 - 14:30
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes ZanderinkAZ&PC31.30880500631.82
2.Aranka WichersD'Elft34.86930637835.76
3.Suzanne de VriesAZ&PC36.66950062836.77
4.Larissa ImmerzeelWvz37.45950147438.48
5.Kathy van ZuilenDe Amer38.64930613840.07
6.Vera WillersAquarijn45.88960207644.42
7.Dagmar SmidtsGzvwNT970291246.34
AFGEMLarissa BrakAZ&PC33.648800572
AFGEMDesiree VisserAZ&PC42.409505318


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-11-2009 - 14:35
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted de HaanAnker Team Groningen28.13840080527.54
2.Julian DiazZ.V. Utrecht30.98920024130.44
3.Dennis StegerhütteHellas-Glana31.97860439733.59
4.Richard BestebreurZPCNumansdorp34.13940479734.24
5.André van KleefAZ&PC37.44960219537.22
6.Pascal KlopstraGzvw42.12960066741.63
7.Marcel GroenGzvw42.19970023942.36
8.Ivar van StraatenWvz45.80980010745.98


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-11-2009 - 14:35
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vivianne van den BroekWiekslag28.80920030228.94
2.Mandy van WakerenAZ&PC29.20860395429.79
3.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas30.52950072430.33
4.Annika ArvinDe Dolfijn30.52950000830.55
5.Karin GroenGzvw30.51950244032.29
*
6.Amanda ImmerzeelWvz33.00950153432.68
6.Eva SmitGzvw30.07960269032.68
8.Rianne WeijburgDe Zwoer32.26940017232.70
9.Milou SchraverusAZ&PC33.22950387832.74
10.Shireen PostAZ&PC30.95950328633.11
11.Laura MoolenaarAZ&PC33.31960065633.45
12.Vivian OgundipeAZ&PC32.82940682833.50
13.Tessa KeizerGzvw35.20960158634.92
14.Elisabeth RivardWvz34.89960024435.85
15.Nicolle BuijsAZ&PC37.00930240036.41
16.Valerie van RoonD'Elft39.64980232638.39
17.Manon BroezeAZ&PC41.16970346838.88
18.Jasmin LotfolahianAZ&PC42.34970314844.56


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-11-2009 - 14:40
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC23.39840001724.98
2.Joost KrommenhoekDe Dolfijn26.32840129325.39
3.Sven JaegerHellas-Glana25.35830102125.47
4.Mike MarissenAZ&PC25.26920218725.48
5.Robert YallopAZ&PC25.28890367926.04
6.Dennis EliveldDe Dolfijn27.31920235126.49
7.Jordan KraaijenhofAZ&PC29.85930111128.43
8.Raoul EngelenburgDe Dolfijn28.58890084328.71
9.Jeroen v.d. BosAZ&PC29.88920229928.91
10.Alexander KruizeAZ&PCNT940623129.89
11.Sander AriaanszZ.V. Utrecht29.61930205330.26
12.Twan BootAZ&PC31.43960120130.35
13.David KoersZV Zaltbommel31.37950122930.43
14.Olaf SmidtsGzvw31.07950427531.42
15.Ronald VermeulenAZ&PC32.08940010931.44
16.Martijn SmitGzvw32.02940611332.13
17.Youri KoolZV Zaltbommel34.05960076732.59
18.Duncan de VosZ.V. Utrecht38.23970317736.92
19.Tim BredenhofAquarijn41.89970224340.03


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-11-2009 - 14:45
Dames, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris PijtakAZ&PC9:45.1293006029:25.92
50m:32.04100m:34.86200m:1:11.36400m:2:24.09800m:4:43.57
2.Nikki HabersZeester Meerval10:44.48960059410:21.91
50m:34.01100m:38.48200m:1:19.12400m:2:38.30800m:5:12.00
3.Marieke van der VegtZ.C. Haren10:32.05850402610:38.79
50m:34.24100m:37.36200m:1:18.85400m:2:40.48800m:5:27.86
4.Courtney van HuizenZ.V. Utrecht11:50.26960168610:55.53
*
50m:32.28100m:37.24200m:1:17.51400m:2:47.80800m:5:40.70
AFGEMRelinda BaasGzvw11:03.258900144


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-11-2009 - 15:00
Heren, 800m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark MoussaAZ&PC8:21.8590020598:29.42
50m:28.62100m:31.29200m:1:02.78400m:2:07.33800m:4:19.40
2.Rolan van der LugtZV Westland Dijkglas8:41.6390018698:43.07
50m:29.68100m:32.28200m:1:05.06400m:2:09.67800m:4:26.38
3.Rob van VlietAZ&PC8:54.2884024599:07.15
50m:29.76100m:33.72200m:1:08.06400m:2:17.02800m:4:38.59
4.Mike BravenboerPoseidon'569:30.2395002999:32.02
50m:30.86100m:33.85200m:1:10.77400m:2:25.99800m:4:50.55
5.Mitchell van WinsumAZ&PC10:13.3995006199:37.51
50m:30.75100m:34.23200m:1:10.47400m:2:22.11800m:4:59.95


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-11-2009 - 15:10
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte WilmsAZ&PC58.88840277058.12
50m:27.54100m:30.58
2.Vivianne van den BroekWiekslag59.18920030259.06
50m:28.48100m:30.58
3.Claire de WinterAZ&PC59.71940605059.47
50m:28.49100m:30.98
4.Mandy van WakerenAZ&PC1:00.9986039541:00.36
50m:28.49100m:31.87
5.Stephanie JanssenZeester Meerval59.2191014501:00.38
50m:28.49100m:31.89
6.Jamie de JongDe Dolfijn1:02.8793008981:00.96
50m:29.09100m:31.87
7.Milou SchraverusAZ&PC1:04.8895038781:02.34
50m:29.43100m:32.91
8.Rianne WeijburgDe Zwoer1:01.3994001721:02.38
50m:30.15100m:32.23
9.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:01.8394048001:02.43
50m:29.59100m:32.84
10.Kelly WiglevenPoseidon'561:02.1395000581:02.56
50m:30.15100m:32.41
11.Lynn DybionaAZ&PC1:03.8195017861:02.99
50m:30.02100m:32.97
12.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas1:02.8495007241:03.95
50m:30.69100m:33.26
13.Anne WillersAquarijn1:07.0593056261:04.14
50m:30.42100m:33.72
14.Annika ArvinDe Dolfijn1:03.7595000081:04.21
50m:30.98100m:33.23
15.Amber de KroonZV Westland Dijkglas1:04.4996010981:05.00
50m:31.20100m:33.80
16.Judith VosZeester Meerval1:01.6395021401:05.07
*
50m:31.12100m:33.95
17.Anne DuijstDe Amer1:04.6289010301:05.20
50m:31.12100m:34.08
18.Sanne BommerDe Dolfijn1:04.3595011321:05.34
50m:31.11100m:34.23
19.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:05.8096052301:05.48
*
50m:30.95100m:34.53
20.Mette BijemanAquarijn1:05.1895062821:05.58
50m:31.12100m:34.46
21.Shireen PostAZ&PC1:03.3295032861:05.84
*
50m:31.42100m:34.42
22.Elisabeth RivardWvz1:04.8796002441:07.24
50m:31.97100m:35.27
23.Courtney van HuizenZ.V. Utrecht1:06.1996016861:07.54
50m:32.07100m:35.47
24.Michelle GeislerAquarijn1:06.3895025141:07.83
50m:32.67100m:35.16
25.Kathy van ZuilenDe Amer1:07.1393061381:08.05
50m:32.62100m:35.43
26.Nadine BlouwGzvw1:09.4193023141:10.79
50m:33.56100m:37.23
27.Rebecca JagerZC De Toekomst1:11.1598004021:10.85
50m:34.09100m:36.76
28.Francine BuremaDe Amer1:13.1296043541:13.43
50m:35.14100m:38.29
29.Dagmar SmidtsGzvwNT97029121:14.07
50m:35.67100m:38.40
30.Esmee VeendorpGzvw1:14.4396038501:14.84
50m:36.36100m:38.48
AFGEMNathalja PragtNova1:04.539500030


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-11-2009 - 15:20
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joran BarendsAZ&PC49.11850009150.65
50m:24.60100m:26.05
2.Geert LantinkAZ&PC49.33860184950.67
50m:24.84100m:25.83
3.Marc KremerAnker Team Groningen51.68900466750.91
50m:24.25100m:26.66
4.Aziz NosairiZ.V. Utrecht53.05910464552.68
50m:25.16100m:27.52
5.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn53.66910306354.80
50m:26.06100m:28.74
6.Luuk OnrustZeester Meerval56.34920512556.12
50m:27.42100m:28.70
7.Raoul EngelenburgDe Dolfijn55.29890084356.38
50m:27.30100m:29.08
8.Jeroen v.d. BosAZ&PC57.37920229957.10
50m:27.67100m:29.43
9.Wolter v.d VeenZ.C. Haren59.21950509958.33
50m:28.21100m:30.12
10.Matthijs DekkerDe Dolfijn54.75900062159.02
50m:27.99100m:31.03
11.Alexander KruizeAZ&PC59.38940623159.37
50m:28.35100m:31.02
12.Yassine ManianiZ.V. Utrecht58.29950175559.48
50m:28.19100m:31.29
13.Ronald VermeulenAZ&PC59.7894001091:01.98
50m:29.46100m:32.52
14.Donny van den BoschAquarijn1:01.7495020011:02.13
50m:29.20100m:32.93
15.Sven JaegerHellas-Glana55.1483010211:05.18
50m:30.16100m:35.02
16.Youri KoolZV Zaltbommel1:07.8096007671:05.38
50m:31.29100m:34.09
17.Martijn BartelsAZ&PC1:07.0796034931:06.16
50m:32.34100m:33.82
18.Bas DriesDe Amer1:09.0395051771:06.87
50m:31.78100m:35.09
19.Michael den OudstenAquarijn1:10.3097031811:09.91
50m:33.47100m:36.44
20.Sezer YasZ.V. Utrecht1:09.2498009091:11.23
50m:33.91100m:37.32
21.Tim BredenhofAquarijn1:11.4797022431:13.04
50m:35.01100m:38.03
AFGEMChris van VlietTriVia53.579102425


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-11-2009 - 15:25
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC1:10.5195001061:09.11
50m:34.08100m:35.03
2.Cyril LandstraZeester Meerval1:10.3393057221:11.86
50m:35.15100m:36.71
3.Laura MoolenaarAZ&PC1:14.8196006561:12.53
50m:35.77100m:36.76
4.Cynthia SiebrandDe Haaien Leusden1:13.2396018281:15.31
50m:35.59100m:39.72
5.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:14.6696052301:17.06
50m:37.82100m:39.24
6.Sedona de KeijzerAZ&PC1:16.5696031641:18.11
*
50m:37.54100m:40.57
7.Manon BroezeAZ&PC1:24.0697034681:21.24
50m:40.03100m:41.21
8.Francine BuremaDe Amer1:21.8096043541:23.50
50m:41.26100m:42.24
AFGEMDesiree VisserAZ&PC1:14.729505318


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-11-2009 - 15:30
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timon EvenhuisAnker Team Groningen1:00.30900084358.29
50m:28.40100m:29.89
2.David KoersZV Zaltbommel1:05.8295012291:05.74
50m:32.00100m:33.74
3.Jurian BeukersWvz1:08.2095013271:08.32
50m:33.24100m:35.08
4.Stanley KlerksWvz1:12.8896008091:11.78
*
50m:35.00100m:36.78
5.Marcel GroenGzvw1:20.0997002391:21.43
*
50m:39.52100m:41.91


<< TOP >>
Programmanr. 17
29-11-2009 - 15:30
Dames, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Géke HeinsbroekWvz2:27.6693003122:24.77
50m:31.60200m:1:53.17
2.Claire de WinterAZ&PC2:38.3094060502:33.65
50m:32.33200m:2:01.32
3.Kelly WiglevenPoseidon'562:34.2395000582:34.40
50m:33.18200m:2:01.22
4.Amber StienstraD'Elft2:37.1896044482:40.93
50m:36.54200m:2:04.39
5.Sanne van EsWvz2:38.8196004042:41.56
50m:35.54200m:2:06.02
6.Kathy van ZuilenDe Amer2:48.7893061382:50.22
50m:37.52200m:2:12.70
7.Nicolle BuijsAZ&PC2:58.9793024002:55.79
50m:37.83200m:2:17.96
8.Renske EilersDe Amer2:55.4288060722:58.64
50m:38.28200m:2:20.36
9.Nicole van ZuilenDe Amer3:11.0595054283:05.09
50m:41.17200m:2:23.92


<< TOP >>
Programmanr. 18
29-11-2009 - 15:40
Heren, 200m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:21.7693011112:14.72
50m:30.07200m:1:44.65
2.Aziz NosairiZ.V. Utrecht2:12.4991046452:17.23
50m:28.15200m:1:49.08
3.Wouter KamanAquarijn2:19.9293002412:18.94
50m:29.21200m:1:49.73
4.Huub van HouwelingenAZ&PC2:26.4894060192:19.08
50m:29.19200m:1:49.89
5.Rikus de LangeAZ&PC2:27.7094012612:23.05
50m:31.45200m:1:51.60
6.Sander AriaanszZ.V. Utrecht2:19.7593020532:25.29
50m:30.81200m:1:54.48
7.Olaf SmidtsGzvw2:34.6195042752:32.54
50m:32.34200m:2:00.20
8.Mitchell van WinsumAZ&PC2:44.0195006192:32.58
50m:32.99200m:1:59.59


<< TOP >>
Programmanr. 19
29-11-2009 - 15:45
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes ZanderinkAZ&PC1:08.0288050061:09.58
50m:32.13100m:37.45
2.Lieke VeroudenAZ&PC1:08.2190039481:11.79
50m:33.43100m:38.36
3.Yvonne v.d. PolAZ&PC1:13.3988034721:14.64
50m:35.56100m:39.08
4.Suzanne de VriesAZ&PC1:17.4695006281:16.63
50m:36.06100m:40.57
5.Rianne v.d. HoevenDe Kempvis1:16.8692007601:20.42
50m:37.76100m:42.66
6.Sanne BommerDe Dolfijn1:21.4195011321:22.87
50m:39.26100m:43.61
7.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p1:23.6393002321:23.33
50m:39.56100m:43.77
8.Karin GroenGzvw1:20.3695024401:24.27
*
50m:39.95100m:44.32
9.Anne DuijstDe Amer1:25.5389010301:24.72
50m:40.61100m:44.11
10.Marieke van der VegtZ.C. Haren1:22.1885040261:25.30
50m:40.48100m:44.82
11.Larissa ImmerzeelWvz1:22.5195014741:25.56
50m:40.05100m:45.51
12.Valerie van RoonD'Elft1:27.1498023261:26.39
50m:40.90100m:45.49
13.Kathy van ZuilenDe Amer1:27.5493061381:29.63
50m:42.05100m:47.58
14.Robin PameijerDe Dolfijn1:31.8297019781:29.97
50m:42.36100m:47.61
15.Rebecca JagerZC De Toekomst1:30.7198004021:31.49
50m:42.67100m:48.82
16.Vera WillersAquarijn1:36.1696020761:34.60
50m:44.73100m:49.87
AFGEMLarissa BrakAZ&PC1:13.238800572


<< TOP >>
Programmanr. 20
29-11-2009 - 15:55
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleAZ&PC58.0384000171:01.88
50m:29.16100m:32.72
2.Rudy Ted de HaanAnker Team Groningen1:00.3384008051:01.97
50m:29.05100m:32.92
3.Julian DiazZ.V. Utrecht1:07.5792002411:06.35
50m:31.06100m:35.29
4.Dennis StegerhütteHellas-Glana1:11.9886043971:13.77
50m:34.66100m:39.11
5.Ties ElzermanDe Dolfijn1:15.0095021631:15.34
50m:35.30100m:40.04
6.Richard BestebreurZPCNumansdorp1:15.8194047971:15.77
50m:35.36100m:40.41
7.André van KleefAZ&PC1:23.2596021951:22.45
50m:38.49100m:43.96
8.Ronald VermeulenAZ&PC1:25.7494001091:23.82
50m:39.16100m:44.66
9.Pascal KlopstraGzvw1:28.6096006671:30.84
50m:42.63100m:48.21
10.Michael den OudstenAquarijn1:32.2997031811:32.60
50m:43.37100m:49.23
11.Ivar van StraatenWvz1:35.2998001071:37.09
50m:46.34100m:50.75


<< TOP >>
Programmanr. 21
29-11-2009 - 16:00
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte WilmsAZ&PC1:05.0384027701:04.60
50m:29.83100m:34.77
2.Stephanie JanssenZeester Meerval1:04.9491014501:05.93
50m:29.97100m:35.96
3.Jamie de JongDe Dolfijn1:06.3393008981:06.23
50m:30.73100m:35.50
4.Inge ArtsZeester Meerval1:04.7992030761:07.12
50m:31.02100m:36.10
5.Sophie SollieZeester Meerval1:05.5094001401:07.54
50m:31.35100m:36.19
6.Mandy van WakerenAZ&PC1:06.4386039541:07.89
*
50m:31.52100m:36.37
7.Annika ArvinDe Dolfijn1:08.5995000081:08.35
50m:32.47100m:35.88
8.Vivianne van den BroekWiekslag1:04.5992003021:08.47
50m:29.74100m:38.73
9.Bente van BergenZeester Meerval1:12.1196003361:09.95
50m:32.79100m:37.16
10.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:11.9796025801:11.03
50m:32.88100m:38.15
11.Amber de KroonZV Westland Dijkglas1:12.7596010981:12.32
50m:34.91100m:37.41
12.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas1:10.4095007241:12.60
50m:33.83100m:38.77
13.Eva SmitGzvw1:08.9296026901:12.64
50m:33.00100m:39.64
14.Shireen PostAZ&PC1:07.4395032861:14.70
50m:33.92100m:40.78
15.Amanda ImmerzeelWvz1:14.0295015341:17.80
50m:34.69100m:43.11
16.Tessa KeizerGzvw1:21.0196015861:18.45
50m:36.20100m:42.25
17.Michelle GeislerAquarijn1:16.9595025141:20.08
50m:36.25100m:43.83
18.Nikki HabersZeester Meerval1:29.3296005941:24.56
50m:37.90100m:46.66
AFGEMDesiree VisserAZ&PC1:17.029505318


<< TOP >>
Programmanr. 22
29-11-2009 - 16:05
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc KremerAnker Team Groningen54.83900466755.06
50m:25.73100m:29.33
2.Mike MarissenAZ&PC55.32920218755.73
50m:25.82100m:29.91
3.Sven JaegerHellas-Glana56.05830102156.81
50m:26.69100m:30.12
4.Rory Bob de HaanAnker Team Groningen55.89810060957.05
50m:26.44100m:30.61
5.Joost KrommenhoekDe Dolfijn58.23840129357.14
50m:26.83100m:30.31
6.Dennis EliveldDe Dolfijn58.50920235159.60
50m:27.76100m:31.84
7.Aziz NosairiZ.V. Utrecht57.71910464559.98
50m:28.25100m:31.73
8.Huub van HouwelingenAZ&PC1:03.3894060191:02.89
50m:28.76100m:34.13
9.Wolter v.d VeenZ.C. Haren1:07.6795050991:05.46
50m:31.91100m:33.55
10.David KoersZV Zaltbommel1:08.5295012291:07.71
50m:31.83100m:35.88
11.Donny van den BoschAquarijn1:09.5095020011:10.03
50m:31.79100m:38.24
12.Daniël BuijsAZ&PC1:10.2796001831:11.78
50m:34.43100m:37.35
13.Yassine ManianiZ.V. Utrecht1:11.0295017551:12.53
50m:34.43100m:38.10
14.Twan BootAZ&PC1:11.7896012011:12.93
*
50m:32.80100m:40.13
15.Martijn SmitGzvw1:10.9594061131:13.54
50m:34.37100m:39.17
16.Youri KoolZV Zaltbommel1:21.9096007671:16.51
50m:35.33100m:41.18
17.Sezer YasZ.V. Utrecht1:35.0398009091:27.32
50m:39.72100m:47.60
18.Marcel GroenGzvw1:20.7197002391:28.17
*
50m:36.95100m:51.22


<< TOP >>
Programmanr. 23
29-11-2009 - 16:15
Heren, 5 x 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
BMAZ&PC 1AZ&PC1:53.321:50.22
NR 4 x 50 meter vrije slag + NR 5 x 50 meter vrije slag
Ewoud Tamminga
Geert Lantink
Joran Barends
82
86
85
22.71
21.81
21.90
Robin van Aggele
Robert Yallop
84
89
21.14
22.66
BMAZ&PC 2AZ&PC2:12.142:10.23
Twan Boot
Huub van Houwelingen
Jordan Kraaijenhof
96
94
93
27.17
26.90
25.51
Jeroen v.d. Bos
Mike Marissen
92
92
25.98
24.67
BMZ.V. Utrecht 1Z.V. Utrecht2:13.262:18.41
Aziz Nosairi
Julian Diaz
Sander Ariaansz
91
92
93
26.07
25.78
26.42
Yassine Maniani
Sezer Yas
95
98
27.75
32.39