Lac 2 wisselslag
Brunssum (NED),    27.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 300m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 300m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 300m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 8. Dames, 300m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 300m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 300m wisselslag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 300m wisselslag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 3 en 4
27.11.2009 - 19:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana                NT 0100256    1:52.96           
          1:52.96
  2. Kim Rebergen                  Hellas-Glana                NT 0100676    1:58.12           
          1:58.12
  3. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg               NT 0100616    2:08.95           
          2:08.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
27.11.2009 - 19:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:20.50 9801412    1:17.60           
          1:17.60
  2. Chayenne Poorts               NIMO                   1:19.00 9800670    1:19.64           
          1:19.64
  3. Daphne Erkens                 NIMO                   1:28.96 9802372    1:25.33           
          1:25.33
  4. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:35.50 9801466    1:26.77           
          1:26.77
  5. Melanie Leunissen             NIMO                   1:29.21 9800672    1:27.59           
          1:27.59
  6. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   1:34.06 9802092    1:31.98           
          1:31.98
  7. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:35.78 9902072    1:35.92           
          1:35.92
  8. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:41.38 9803732    1:37.24           
          1:37.24
  9. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:45.52 9900398    1:39.81           
          1:39.81
 10. Quinty Schoens                Zeps                        NT 9903246    1:43.66           
          1:43.66
 11. Esmee Dietzenbacher           Brunssum                    NT 9901986    1:46.80           
          1:46.80
 12. Kitty-Sofie Hunt Alne         NIMO                        NT 9804558    1:50.34           
          1:50.34
 13. Pilar Algera                  NIMO                   1:59.23 9803020    2:00.72           
          2:00.72
 DIS Gaby van Dijk                 Brunssum                    NT 9804622    1:50.03           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
27.11.2009 - 19:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:27.95 0000181    1:26.09           
          1:26.09
  2. Lex Carter                    Hellas-Glana           2:12.58 0001275    2:05.51           
          2:05.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
27.11.2009 - 19:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    Brunssum               1:30.61 9900277    1:26.32           
          1:26.32
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:28.84 9800287    1:31.14           
          1:31.14
  3. Bart Khlen                   Hellas-Glana           1:42.59 9802453    1:33.32           
          1:33.32
  4. Thijmen Bruist                Brunssum               1:57.87 9802597    1:37.29           
          1:37.29
  5. Lars van der Haijden          Brunssum               1:43.63 9900225    1:38.28           
          1:38.28
  6. Jhamiro Habets                Brunssum               1:46.64 9800803    1:39.75           
          1:39.75
  7. Jussi Dirks                   Zeps                   1:49.48 9901309    1:46.78           
          1:46.78
  8. Jonathan Benjamins            Brunssum               2:37.13 9900565    1:51.80           
          1:51.80
  9. Dennis Niemark                Brunssum               2:28.64 9800801    1:52.84           
          1:52.84
 10. Luc Arnoldussen               Brunssum               2:42.44 9900543    1:55.09           
          1:55.09
 DIS Leroy de Brouwer              NIMO                   2:00.67 9900739    1:47.28           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:47.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 300m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
27.11.2009 - 19:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               4:22.27 9600788    4:10.06           
          4:10.06
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana                NT 9701232    4:18.67           
          4:18.67
  3. Mignon Peeters                NIMO                        NT 9701048    4:28.37           
          4:28.37
  4. Nieske Janssen                NIMO                   5:06.44 9601328    4:40.16           
          4:40.16
  5. Ellen Borger                  Brunssum                    NT 9600786    4:42.75           
          4:42.75
  6. Janelle van den Heuvel        Brunssum                    NT 9700842    4:44.47           
          4:44.47
  7. Danae Remmel                  Hellas-Glana                NT 9600588    4:45.62           
          4:45.62
  8. Mariska Craemers              Brunssum                    NT 9700650    4:49.32           
          4:49.32
  9. Jolle Houben                 Hellas-Glana           5:12.32 9601416    4:59.59           
          4:59.59
 10. Kendra Viehmann               Brunssum                    NT 9702128    5:22.78           
          5:22.78
 11. Shannon Odenhoven             NIMO                        NT 9703608    5:26.60           
          5:26.60
 DIS Sela de Wolff                 Brunssum                    NT 9704266                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Maaike Sanders                Hellas-Glana           4:23.76 9602806    4:14.64           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:14.64
 DIS Tamara Michels                Brunssum                    NT 9606236    5:11.50           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          5:11.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 300m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
27.11.2009 - 19:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               Zeps                        NT 9701615    4:25.47           
          4:25.47
  2. Martijn Weinberg              NIMO                   5:03.69 9600955    4:37.88           
          4:37.88
  3. Killian von den Hoff          Brunssum                    NT 9700013    4:54.98           
          4:54.98
  4. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                    NT 9703259    5:28.67           
          5:28.67
  5. Victor Knibbeler              Brunssum                    NT 9700795    5:52.11           
          5:52.11
 DIS Wouter Knibbeler              Brunssum                    NT 9601617    4:58.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:58.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 300m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
27.11.2009 - 19:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   4:10.80 9501784    4:17.55           
          4:17.55
  2. Amber Viehmann                Brunssum                    NT 9504400    4:46.88           
          4:46.88
  3. Carlijn Jaspers               NIMO                   5:01.75 9405798    4:55.13           
          4:55.13
  4. Marly Conings                 Zeps                   5:19.90 9502892    5:11.75           
          5:11.75
  5. Nikki Viehmann                Brunssum                    NT 9505606    5:22.11           
          5:22.11
  6. Dominique Craemers            Brunssum                    NT 9503196    5:35.73           
          5:35.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 300m wisselslag                  Dames Senioren Open
27.11.2009 - 19:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          3:47.89 8705620    3:54.24           
          3:54.24
  2. Bo Peeters                    NIMO                   4:28.93 9306564    4:10.32           
          4:10.32
  3. Vera Weinberg                 NIMO                   4:09.00 9302144    4:11.64           
          4:11.64
  4. Fanny Robbertsen              NIMO                   4:09.08 9102622    4:14.84           
          4:14.84
  5. Melissa Meijer                NIMO                   4:11.41 9304374    4:18.59           
          4:18.59
  6. Annemieke de Heer             Zeps                   4:28.35 9200704    4:33.78           
          4:33.78
  7. Anke Snijkers                 NIMO                   4:35.58 9201638    4:37.32           
          4:37.32
  8. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           4:34.89 9002302    4:42.50           
          4:42.50
  9. Inge Snijkers                 NIMO                   4:49.64 9008112    4:44.58           
          4:44.58
 10. Lieke Janssen                 NIMO                   5:03.37 9305954    4:44.76           
          4:44.76
 11. Daniella Hendriksen           Brunssum                    NT 8604932    4:54.59           
          4:54.59
  NG Mara Pfeffer                  NIMO                   4:19.16 9105478                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 300m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
27.11.2009 - 20:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          3:48.29 9400947    3:39.81           
          3:39.81
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          4:03.99 9403779    3:40.10           
          3:40.10
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana                NT 9403511    3:52.72           
          3:52.72
  4. Silvan Viehmann               Brunssum                    NT 9403763    4:00.64           
          4:00.64
  5. Bart de Heer                  Zeps                   4:27.82 9500359    4:14.92           
          4:14.92
  6. Joeri Kerkhoff                NIMO                   4:37.47 9501689    4:20.64           
          4:20.64
  7. Camiel Smeets                 NIMO                   4:34.48 9400911    4:29.82           
          4:29.82
  8. Kiowa Kamaansing              NIMO                        NT 9500125    4:30.43           
          4:30.43
 DIS Yoeri Cuijpers                NIMO                   4:20.86 9403969    4:15.81           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:15.81
  NG Tom Niemark                   Brunssum                    NT 9502397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 300m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
27.11.2009 - 20:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               NIMO                   3:46.86 9304385    3:44.24           
          3:44.24
  2. Jory Niemark                  Hellas-Glana                NT 9204409    3:46.09           
          3:46.09
  3. Robin Borger                  Brunssum               4:08.62 9305183    3:56.95           
          3:56.95
  4. Ronald Waldus                 NIMO                   4:17.12 9206275    4:10.84           
          4:10.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 300m wisselslag                  Heren Senioren Open
27.11.2009 - 20:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Slaghuis               NIMO                   3:51.08 8805305    3:48.68           
          3:48.68
  2. Freddie Geerlings             NIMO                   3:57.05 7900379    3:53.69           
          3:53.69
  3. Richard Ricksen               Brunssum                    NT 7000841    3:59.36           
          3:59.36
  4. Patrick Lemmens               Brunssum               3:54.71 9106101    4:00.36           
          4:00.36
  5. Danil Beaujean               Brunssum                    NT 8302513    4:05.03           
          4:05.03
  6. Marcel Handler                Brunssum                    NT 8200617    4:11.89           
          4:11.89
  7. Rick Hellenbrand              NIMO                   4:24.54 8901173    4:21.84           
          4:21.84
  8. Tom Goffin                    NIMO                        NT 8604457    4:53.14           
          4:53.14



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Brunssum