Lac 2.1
Horst (NED),    25.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Jongens, 300m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 300m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 300m wisselslag, Jongens Jeugd 1 en 2    Nr. 8. Heren, 300m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Dames, 1500m vrije slag, Dames Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 3 en 4
25.11.09 - 19:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           HZPC                   1:46.36 0000593    1:34.53           
          1:34.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
25.11.09 - 19:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:22.47 9900517    1:22.06           
          1:22.06
  2. Sander Aerts                  HZPC                   1:41.53 9902045    1:35.89           
          1:35.89
  3. Pieter Otten                  HZPC                   1:46.56 9800937    1:39.65           
          1:39.65
 DIS Servé Nelissen                HZPC                   1:29.26 9900579                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 300m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
25.11.09 - 19:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   4:08.50 9601259    3:53.41           
          3:53.41
  2. Max Hermans                   HZPC                   4:25.00 9700879    3:57.03           
          3:57.03
  3. Sam Derks                     HZPC                   4:29.16 9600719    4:16.46           
          4:16.46
  4. Björn Piket                   HZPC                   4:57.02 9602133    4:30.87           
          4:30.87
  5. Dylan Bos                     HZPC                        NT 9600717    4:55.40           
          4:55.40
 DIS Zjef Nelissen                 HZPC                        NT 9701679    4:52.44           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          4:52.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 300m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
25.11.09 - 19:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          3:41.54 9501941    3:38.06           
          3:38.06
  2. Maurice Zelis                 Rz                     4:04.42 9401031    4:01.43           
          4:01.43
  3. Jim Ketelings                 Rz                     4:26.22 9403901    4:25.14           
          4:25.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 300m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
25.11.09 - 20:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          3:33.64 9202505    3:23.41           
          3:23.41
  2. Patrick Janssen               HZPC                   4:28.39 9302009    4:09.33           
          4:09.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 300m wisselslag                  Heren Senioren Open
25.11.09 - 20:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Enckevort            HZPC                   3:53.09 9000797    3:51.71           
          3:51.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 800m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
25.11.09 - 20:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                  11:55.30 9701312   11:04.50           
          1:19.43  2:45.04  4:09.62  5:34.95  6:59.83  8:24.48  9:46.96 11:04.50
  2. Jessica Hesen                 Rz                    10:54.29 9601194   11:24.74           
          1:22.36  2:48.73  4:15.14  5:42.32  7:08.99  8:35.39 10:02.39 11:24.74
  3. Denise van der Klij           HZPC                  12:25.33 9600482   11:44.47           
          1:22.35  2:50.36  4:19.96  5:50.71  7:22.52  8:53.81 10:23.88 11:44.47
  4. Celina Austen                 Rz                    12:36.70 9602056   12:29.03           
          1:26.35  3:00.96  4:36.30  6:12.95  7:49.19  9:26.32 11:01.78 12:29.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 1500m vrije slag               Meisjes Jeugd 1 en 2
25.11.09 - 20:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                  20:17.82 9403098   19:30.57           
          1:11.07  2:29.08  3:47.89  5:07.04  6:25.71  7:43.59  9:02.08 10:21.09 11:40.51
         12:58.98 14:17.74 15:36.23 16:54.83 18:13.56 19:30.57
  2. Floor Weijmans                HZPC                  21:56.40 9502522   21:21.20           
          1:17.86  2:42.29  4:07.84  5:33.74  7:00.19  8:27.27  9:54.81 11:20.14 12:46.50
         14:12.60 15:40.10 17:08.18 18:33.59 19:57.78 21:21.20
  3. Juul van Berlo                HZPC                  21:19.83 9501490   22:03.42           
          1:19.48  2:46.09  4:14.03  5:42.54  7:10.78  8:39.30 10:07.28 11:35.85 13:04.50
         14:34.13 16:05.34 17:36.13 19:06.43 20:35.32 22:03.42
AFGE Lisa In 't Zand               Rz                    22:54.70 9401614                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 1500m vrije slag                 Dames Senioren Open
25.11.09 - 20:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neiske Becks                  HZPC                  18:35.85 9100138   18:02.58           
          1:08.28  2:21.48  3:34.46  4:46.88  6:00.00  7:13.52  8:26.82  9:40.23 10:52.78
         12:05.34 13:17.12 14:29.34 15:41.11 16:52.70 18:02.58
  2. Judith van Meijel             HZPC                  18:41.39 9102076   18:17.35           
          1:08.19  2:21.71  3:34.39  4:47.88  6:00.82  7:13.78  8:27.39  9:40.61 10:53.75
         12:07.23 13:21.78 14:36.05 15:50.46 17:04.94 18:17.35
  3. Ingrid van Horen              HZPC                  20:18.71 9204060   19:52.60           
          1:05.62  2:16.54  3:53.46  5:14.79  6:35.53  7:56.25  9:16.80 10:36.21 11:55.52
         13:15.60 14:34.46 15:54.50 17:14.46 18:34.25 19:52.60
  4. Denise Austen                 Rz                    20:21.31 9303778   20:04.74           
          1:12.67  2:32.93  3:53.46  5:13.83  6:34.52  7:54.81  9:16.31 10:36.28 11:56.89
         13:17.94 14:39.53 16:01.69 17:23.66 18:44.93 20:04.74
  5. Linda Custers                 HZPC                  20:40.73 8600738   20:12.85           
          1:07.24  2:17.73  3:58.11  5:21.34  6:44.77  8:08.53  9:30.68 10:53.66 12:14.69
         13:36.66 14:57.97 16:17.78 17:38.17 18:56.88 20:12.85
  6. Jannie Janssen                HZPC                  21:57.77 8902022   21:15.39           
          1:20.67  2:47.17  4:13.27  5:38.89  7:05.02  8:30.58  9:56.27 11:20.73 12:45.89
         14:11.11 15:36.49 17:02.08 18:28.52 19:53.11 21:15.39
AFGE Dianne Nien                   Rz                    20:59.94 7100452                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc