Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 4, 5 en 6


Kring Speedo Club Meet
Zaandam, 22.11.2009


Programmanr. 1
22-11-2009
4 x 50m vrije slag
(1m,1j,1m,1j)
Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1DAW-Finenzo2:31.012:29.89
Jhamal Blanken
Denise Boonstra
98
99
36.07
39.46
Joost van Erkelens
Jasmijn Padt
99
99
36.00
38.36
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:37.762:34.65
Maxine Schaap
Tim Kieft
00
99
39.81
37.87
Kim Kenbeek
Jelle Bets
99
98
42.47
34.50
3.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'04NT2:34.81
Vera Komin
Robin Schulte
99
98
44.87
36.81
Edith Krist
Simon de Groot
99
98
40.08
33.05
4.Kzc 1Kzc2:49.542:43.97
Kaj van der Pal
Anouck Lubbers
99
99
37.54
42.62
Rachèl Lubbers
Mike Morianner
99
99
45.88
37.93
5.Oeza 1Oeza3:14.692:45.72
Shira de Haan
Max van Hoytema
00
98
43.78
39.73
Annefleur Bovekerk
Koen Gaal
99
99
46.49
35.72
6.ZV Waterland 1ZV Waterland2:49.222:46.82
Roos Windt
Rebecca Schipper
00
99
49.28
43.93
Sander Dorland
Rick van Zanten
99
98
38.86
34.75
7.Ed-Vo 1Ed-Vo2:49.442:47.88
Esmee Veerman
Chantal Hetjes
99
00
44.11
40.67
Mike Schilder
Rico Tol
00
98
41.87
41.23
8.Wzpc 1WZ&PC Purmerend3:30.343:02.56
Mara Döderlein de Win
Raouf Babiker
00
98
40.34
45.67
Kelsey Sharon Brinkhuijsen
Lars Dubbeld
99
98
49.54
47.01
9.Daw 2 1DAW-Finenzo 2NT3:02.87
Terence Power
Aman Singhvi
00
00
45.50
52.49
Rose Voulon
Sanne Voulon
99
99
44.34
40.54
10.ZV Waterland 2ZV Waterland3:06.043:04.19
Caitlin Berkel
Kim Groeneveld
00
01
52.16
49.72
Vito Meij
Nanne Brugman
99
99
42.88
39.43


<< TOP >>
Programmanr. 2
22-11-2009
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia EijerZaanstad (SG)53.94010045653.95
2.Yara GaljeZaanstad (SG)57.19010037255.74
3.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn56.12010163057.49
4.Femke RitmanKzc58.1101002861:00.10
5.Eline LoosKzc1:08.7801008381:00.21
6.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn1:01.2401008581:02.03
7.Naomi BuurOeza1:05.7801015201:04.23
8.Ilse KruizingaDAW-Finenzo1:07.3601ik1:04.40


<< TOP >>
Programmanr. 3
22-11-2009
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend49.43000034948.56
2.Nick StikkelmanDAW-Finenzo53.56010059350.60
3.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn49.79000032151.75
4.Jason MacleodDAW-Finenzo54.76000097353.58
5.Stefan LoosKzc54.88000048753.84
6.Andre ZozulyaSG Haerlem'0454.89000139354.21
7.Niels MartensKzc54.94010011154.43
8.Aron VeermanEd-Vo1:01.89010081756.58
9.Rowan WempeSG Haerlem'041:05.26010082557.45
10.Mitchell RijksZaanstad (SG)58.31010036357.71
11.Bas BetsZaanstad (SG)58.47000105958.17
12.Luc KroonEd-Vo1:01.8101006971:02.24
13.Max PeraZwemvereniging Hoorn1:04.0001002751:02.37
14.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:08.0401004671:10.37
DISRoel GaalOeza57.850101173AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMaarten HogerheydeDAW-Finenzo 21:03.1500mh1:02.48SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZACoen van DijkHpcNT0101409
NG.ZAKyle RavenhillHpcNT0001569
NG.ZAAiden WeyersHpc1:00.120001099
AFGEMJip HoetmerDAW-Finenzo 2NT00jh
AFGEMNick van der WoudeSG Haerlem'0457.950001391


<< TOP >>
Programmanr. 4
22-11-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn45.40990056243.51
2.Leonie VosDAW-Finenzo48.79990166245.65
3.Regina van 't VeerZaanstad (SG)49.37990078445.84
4.Femke StevensZaanstad (SG)47.89990154646.03
5.Moïse TimmerZaanstad (SG) 2NT990329248.69
6.Denice HukemaEd-Vo47.33990184452.10
7.Edith KristSG Haerlem'0455.77990195453.46
8.Susanne HeilijgersZaanstad (SG) 2NT990174853.49
9.Suzanne IvensOeza1:01.32990290454.34
10.Nicolah CowlesDAW-Finenzo57.32990291255.53
11.Myrthe van BeekDAW-Finenzo 259.91990107455.62
12.Danique SligtingZwemvereniging Hoorn1:01.59990366258.68
DISVera KominSG Haerlem'0459.809903240AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISAnna BruinsZaanstad (SG) 259.77990196653.21VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAnouck LubbersKzc59.59990191255.60VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISIona van SteltenZaanstad (SG) 2NT990231457.87VG
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISEva EgbertsZwemvereniging Hoorn55.69990366059.89VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTalya de LangeDAW-Finenzo 21:13.9899021901:04.14VG
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSascha de GrootKzcNT99021621:19.88VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMaricha VeenendaalZaanstad (SG) 2NT9903510
AFGEMRianne BeekesZwemvereniging HoornNT9900700


<< TOP >>
Programmanr. 5
22-11-2009
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim TuijpWZ&PC Purmerend36.25980097536.82
2.Jhamal BlankenDAW-Finenzo40.02980339739.82
3.Robin SchulteSG Haerlem'0438.34980079139.90
4.Lex SandburgZaanstad (SG)37.50980069940.39
5.Simon de GrootSG Haerlem'0438.72980071743.22
6.Frank DekkerDAW-Finenzo45.47980115543.65
7.Simon KoopenWZ&PC Purmerend45.89980212744.15
8.Thomas HaneveldDAW-Finenzo43.48980163144.44
9.Sander KarregatEd-Vo41.87980036744.84
10.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)45.64980062144.87
11.Max PuschDAW-Finenzo 2NT980295946.40
12.Lars DubbeldWZ&PC PurmerendNT980431153.05
13.Thomas SapKzc58.46980235754.45
14.Job RozemeijerZaanstad (SG) 259.09980184154.89
15.Ian BerkelZV WaterlandNT98011991:01.34
16.Max van HoytemaOezaNT98041291:03.18
17.Daniel TrouwenHpcNT98035091:03.71
18.Nick van StijnKzc1:04.6998027291:05.38
DISRaymon ZoetigheidWZ&PC PurmerendNT980432353.71VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRuben DirkzwagerZaanstad (SG) 2NT980372956.43VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSven MartensKzc1:03.7898014451:02.00VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
22-11-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:33.89000041241.641:28.59
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:30.80000072641.301:28.74
3.Michelle VerhoevenEd-Vo1:30.79000192241.371:31.56
4.Steffi SchijfDAW-Finenzo1:36.65000147643.051:33.18
5.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo1:39.74000147842.051:34.15
6.Viveka VerhageDAW-Finenzo1:41.97000148045.621:34.90
7.Chantal HetjesEd-Vo1:39.69000151045.621:36.56
8.Kirsten DijkmanKzc1:43.78000084247.091:38.75
9.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:38.91000170845.251:39.08
10.Melissa VallingaZaanstad (SG) 2NT000167645.151:40.36
11.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT000171247.531:43.52
12.Ilona StroekEd-Vo1:50.26000243448.711:46.71
13.Kirsten PetitOezaNT000298651.231:48.13
14.Nadine DolfingHpc2:43.08000111655.241:55.20
15.Kayleigh KnightOezaNT000298458.582:08.29
16.Selma CommandeurZwemvereniging HoornNT00031321:15.272:41.81
AFGEMSarah DekkerSG Haerlem'04NT0002362
NGYasmin LahlalWZ&PC Purmerend2:50.640002142


<< TOP >>
Programmanr. 7
22-11-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:12.84990149134.161:13.41
2.Wesley BosHpc1:18.36990124136.621:17.77
3.Joost van ErkelensDAW-Finenzo1:21.43990192737.341:20.65
4.Koen GaalOeza1:19.93990111338.261:21.10
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:21.10990164338.601:21.54
6.Kaj van der PalKzc1:26.39990213540.181:24.42
7.Roy VlielandOeza1:35.50990151742.311:27.23
8.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:33.89990162742.151:27.47
9.Raoul LieverstDAW-Finenzo1:25.53990071339.781:27.74
10.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:30.28990057141.051:28.95
11.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:29.68990174744.331:30.72
12.Erik BultDAW-Finenzo1:32.52990215344.821:32.55
13.Devon-Ray JacobsKzc1:34.09990168544.281:32.71
14.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:38.98990196945.111:33.76
15.Joppe van BeekDAW-Finenzo 21:39.21990062745.581:34.38
16.Mitchell van DijkOeza1:39.57990214545.181:34.44
17.Lex LubbersHpc1:40.50990241146.211:40.92
18.Kees DetermanZV Waterland1:39.55990136549.641:45.14
19.Basil BarrettZaanstad (SG) 21:57.21990215751.621:53.05
20.Mark van WesterhovenSG Haerlem'04NT990317356.722:06.93
NGBas VlugtEd-Vo1:19.249900727


<< TOP >>
Programmanr. 8
22-11-2009
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin stelOeza45.67010029046.71
2.Yara GaljeZaanstad (SG)NT010037252.43
3.Kim GroeneveldZV Waterland54.59010092455.24
4.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn57.74010163056.19
5.Eline LoosKzc59.80010083857.43
6.Ilse KruizingaDAW-FinenzoNT01ik1:00.14
7.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn1:02.3101008581:03.19
DISDeborah HartmanHpc1:09.560100326RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISJulia EijerZaanstad (SG)55.29010045653.25RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 9
22-11-2009
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Phil BrantjesKzc46.89000048544.71
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn45.91000032144.81
3.Bas BetsZaanstad (SG)53.40000105946.72
4.Mike SchilderEd-Vo48.34000076748.11
5.Roel GaalOeza48.72010117349.11
6.Luc KroonEd-Vo47.72010069749.60FJ 1
7.Mitchell RijksZaanstad (SG)51.68010036349.60FJ 2
8.Terence PowerDAW-Finenzo 2NT00tp49.94
9.Marco WempeSG Haerlem'0452.13000083550.43
10.Nick StikkelmanDAW-FinenzoNT010059350.87
11.Aron VeermanEd-Vo1:01.34010081752.71
12.Koen Kaars SijpesteinHpc56.79000049154.71
13.Jason MacleodDAW-Finenzo56.68000097355.31
14.Aman SinghviDAW-Finenzo 21:05.77000098157.14
15.Rowan WempeSG Haerlem'041:06.35010082558.10
16.Max PeraZwemvereniging Hoorn1:02.9101002751:02.78
17.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:03.0101004671:06.81
DISStefan LoosKzc49.02000048751.25RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAKyle RavenhillHpcNT0001569
NG.ZACoen van DijkHpc57.570101409
AFGEMJip HoetmerDAW-Finenzo 2NT00jh
AFGEMNick van der WoudeSG Haerlem'0454.850001391


<< TOP >>
Programmanr. 10
22-11-2009
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:38.9299015461:31.57
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:37.4199005621:36.84
3.Leonie VosDAW-Finenzo1:37.6799016621:37.37
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:40.8099007841:40.54
5.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:39.9399001561:41.99
6.Moïse TimmerZaanstad (SG) 21:46.7799032921:42.12
7.Anna BruinsZaanstad (SG) 21:47.4099019661:42.99
8.Denice HukemaEd-Vo1:40.8099018441:44.25
9.Denise BoonstraDAW-Finenzo1:45.6599026621:45.84
10.Suzanne IvensOeza1:45.2899029041:47.41
11.Esmee VeermanEd-Vo1:51.8899040421:47.66
12.Myrthe van BeekDAW-Finenzo 21:53.2099010741:47.89
13.Sofie LindemanSG Haerlem'041:54.1799018921:49.75
14.Iona van SteltenZaanstad (SG) 21:48.6899023141:50.79
15.Vera KominSG Haerlem'041:52.0699032401:52.25
16.Rachèl LubbersKzcNT99019241:53.63
17.Rebecca SchipperZV Waterland1:58.7499022401:55.69
18.Danique SligtingZwemvereniging HoornNT99036622:00.02
19.Talya de LangeDAW-Finenzo 22:00.7599021902:02.21
20.Lisa van StijnKzc2:06.3399024002:02.37
21.Sophie BrabanderHpcNT99033382:13.19
22.Rianne BeekesZwemvereniging Hoorn2:36.9299007002:15.89
DISNicolah CowlesDAW-Finenzo1:40.629902912RH1:42.18
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSusanne HeilijgersZaanstad (SG) 21:54.429901748RH1:50.60
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLieke AlofsDAW-Finenzo2:00.209903232VB1:58.84
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISSascha de GrootKzc2:09.709902162VC2:19.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMaricha VeenendaalZaanstad (SG) 21:58.399903510
NGAlicia LoristZwemvereniging HoornNT9903686


<< TOP >>
Programmanr. 11
22-11-2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:19.4398001751:18.52
2.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:20.8898007191:19.30
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:24.6498006991:24.81
4.Tim TuijpWZ&PC Purmerend1:25.2298009751:25.14
5.Rick van ZantenZV Waterland1:25.0298003511:27.09
6.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:29.9598006211:28.14
7.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:31.2698016311:31.15
8.Sander KarregatEd-Vo1:32.0298003671:31.38
9.Sean TuinstraOeza1:38.8998016851:33.68
10.Jelle BetsZaanstad (SG)1:35.5798017291:34.01
11.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:32.0198021271:36.46
12.Max PuschDAW-Finenzo 21:39.5698029591:39.03
13.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:38.0898018431:40.25
14.Thomas SapKzcNT98023571:42.06
15.Rico TolEd-Vo1:45.2898041231:44.50
16.Job RozemeijerZaanstad (SG) 21:46.4398018411:44.84
17.Ian BerkelZV Waterland1:46.5298011991:46.79
18.Raouf BabikerWZ&PC PurmerendNT98034711:50.02
19.Sven MartensKzc1:56.8798014451:51.28
20.Daniel TrouwenHpcNT98035091:52.75
21.Nick van StijnKzcNT98027291:54.72
DISRobin SchulteSG Haerlem'041:26.559800791RH1:28.56
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRuben DirkzwagerZaanstad (SG) 21:49.509803729VC1:46.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 12
22-11-2009
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)47.71000072650.94
2.Shira de HaanOeza52.81000113051.47FJ 1
3.Maxine SchaapZaanstad (SG)53.35000151251.47FJ 2
4.Melissa VallingaZaanstad (SG) 252.11000167652.03
5.Chayenne MoskKzc57.67000102252.57
6.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo52.32000147852.93
7.Michelle VerhoevenEd-Vo50.27000192253.30
8.Bente KoelemeijZaanstad (SG)56.48000170855.24
9.Lieke RoggeZaanstad (SG)54.34000171255.78
10.Steffi SchijfDAW-Finenzo55.52000147656.14
11.Kirsten PetitOeza1:00.97000298658.12
12.Nadine DolfingHpc59.64000111658.32
13.Viveka VerhageDAW-Finenzo58.68000148059.10
14.Roos WindtZV Waterland1:06.1000026141:00.47
15.Charlotte LubbersHpc1:02.4400033501:01.33
16.Caitlin BerkelZV Waterland1:02.0100006081:02.11
17.Ilona StroekEd-Vo58.2000024341:02.38
18.Kayleigh KnightOeza1:07.5500029841:04.25
19.Selma CommandeurZwemvereniging Hoorn1:04.3900031321:06.38
AFGEMSarah DekkerSG Haerlem'0457.850002362
NGYasmin LahlalWZ&PC Purmerend1:07.870002142
NGJulia PaulusmaWZ&PC Purmerend1:04.110002144


<< TOP >>
Programmanr. 13
22-11-2009
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MoriannerKzc48.00990213748.90
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn49.78990149149.72
3.Raoul LieverstDAW-Finenzo49.09990071350.66
4.Sander DorlandZV Waterland50.40990264350.68
5.Roy VlielandOeza52.91990151751.27
6.Daan in de BraektZaanstad (SG)48.89990057151.35
7.Tim KieftZaanstad (SG)51.78990192151.39
8.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn51.58990164351.99
9.Devon-Ray JacobsKzc52.50990168552.08
10.Joppe van BeekDAW-Finenzo 255.78990062752.41
11.Nanne BrugmanZV Waterland55.82990136752.94
12.Mitchell van DijkOeza53.19990214553.25
13.Erik BultDAW-Finenzo53.56990215354.92
13.Tim WassenaarZaanstad (SG)53.31990196954.92
15.Rense RuigWZ&PC Purmerend54.54990162756.61
16.Stijn HuitengaSG Haerlem'0455.97990174756.78
17.Lex LubbersHpc1:01.22990241159.87
18.Basil BarrettZaanstad (SG) 258.6899021571:00.35
19.Mark van WesterhovenSG Haerlem'041:00.2099031731:03.46
DISWesley BosHpc49.86990124149.72SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISKees DetermanZV Waterland52.69990136552.22SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISVito MeijZV Waterland56.30990077755.04SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
NGBas VlugtEd-Vo46.689900727


<< TOP >>
Programmanr. 14
22-11-2009
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin stelOeza42.32010029041.61
2.Julia EijerZaanstad (SG)40.93010045642.50
3.Kim GroeneveldZV Waterland49.63010092447.18
4.Femke RitmanKzc45.62010028647.64FJ 1
5.Yara GaljeZaanstad (SG)47.37010037247.64FJ 2
6.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn48.00010163047.84
7.Naomi BuurOezaNT010152058.37
8.Ilse KruizingaDAW-Finenzo1:02.8501ik1:00.15
9.Deborah HartmanHpc1:04.4701003261:02.93


<< TOP >>
Programmanr. 15
22-11-2009
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend35.73000034935.98
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn36.29000032137.63
3.Phil BrantjesKzc38.86000048538.41
4.Luc KroonEd-Vo39.62010069741.65
5.Roel GaalOezaNT010117341.76
6.Nick StikkelmanDAW-Finenzo45.06010059341.87
7.Bas BetsZaanstad (SG)40.50000105941.98
8.Mike SchilderEd-Vo41.54000076742.12
9.Mitchell RijksZaanstad (SG)43.41010036342.44
10.Marco WempeSG Haerlem'0445.89000083542.79
11.Terence PowerDAW-Finenzo 2NT00tp43.73
12.Koen Kaars SijpesteinHpc44.31000049145.55
13.Andre ZozulyaSG Haerlem'0444.60000139345.93
14.Niels MartensKzc46.66010011146.23
15.Aron VeermanEd-Vo53.42010081751.48
15.Jason MacleodDAW-Finenzo51.05000097351.48
17.Aman SinghviDAW-Finenzo 256.37000098154.71
18.Rowan WempeSG Haerlem'041:03.99010082555.56
19.Maarten HogerheydeDAW-Finenzo 2NT00mh56.66
20.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn50.53010046756.68
21.Max PeraZwemvereniging Hoorn1:03.4101002751:02.02
NG.ZACoen van DijkHpc54.460101409
NG.ZAAiden WeyersHpc1:01.280001099
NG.ZAKyle RavenhillHpcNT0001569
AFGEMJip HoetmerDAW-Finenzo 2NT00jh


<< TOP >>
Programmanr. 16
22-11-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:26.60990154640.311:23.63
2.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:24.65990015640.741:24.53
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:25.62990056240.151:25.31
4.Moïse TimmerZaanstad (SG) 21:36.19990329244.221:33.26
5.Denice HukemaEd-Vo1:30.02990184444.531:33.83
6.Anna BruinsZaanstad (SG) 21:32.31990196644.521:36.83
7.Edith KristSG Haerlem'041:37.78990195444.721:37.45
8.Suzanne IvensOeza1:34.38990290445.571:37.54
9.Sanne VoulonDAW-Finenzo 2NTagv99sv49.491:37.99
10.Rebecca SchipperZV Waterland1:44.73990224046.801:38.81
11.Susanne HeilijgersZaanstad (SG) 21:36.59990174846.661:39.15
12.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:35.52990231247.911:39.28
13.Myrthe van BeekDAW-Finenzo 21:40.10990107448.311:39.86
14.Iona van SteltenZaanstad (SG) 21:44.179902314FJ 148.601:43.75
15.Lieke AlofsDAW-Finenzo1:43.739903232FJ 247.211:43.75
16.Danique SligtingZwemvereniging HoornNT990366247.501:46.14
17.Sofie LindemanSG Haerlem'041:40.02990189247.081:46.28
18.Rose VoulonDAW-Finenzo 2NTagv99rv47.571:48.39
19.Annefleur BovekerkOezaNT990415453.411:50.51
20.Esmee VeermanEd-Vo1:45.40990404250.521:50.77
21.Talya de LangeDAW-Finenzo 21:51.71990219052.221:51.06
22.Eva EgbertsZwemvereniging HoornNT990366051.881:52.98
23.Sophie BrabanderHpc2:22.38990333857.261:58.17
24.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend2:02.71990289255.071:58.52
25.Sascha de GrootKzc1:47.72990216258.401:59.80
26.Lisa van StijnKzcNT990240057.892:04.61
27.Casey SanenOeza2:04.44990405456.372:06.09
28.Rianne BeekesZwemvereniging Hoorn2:12.64990070058.802:09.87
AFGEMMaricha VeenendaalZaanstad (SG) 21:48.649903510
AFGEMCeline van DijkDAW-Finenzo 22:04.749902664
NGAlicia LoristZwemvereniging HoornNT9903686


<< TOP >>
Programmanr. 17
22-11-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:08.14980071932.361:06.78
2.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:07.78980017532.281:07.98
3.Simon de GrootSG Haerlem'041:14.56980071736.121:15.15
4.Lex SandburgZaanstad (SG)1:14.02980069935.531:15.82
5.Rick van ZantenZV Waterland1:16.13980035137.071:18.53
6.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:19.22980212738.681:19.23
7.Sander KarregatEd-Vo1:17.47980036739.091:20.07
8.Sean TuinstraOeza1:24.85980168536.991:22.55
9.Frank DekkerDAW-Finenzo1:29.59980115541.591:29.26
10.Max PuschDAW-Finenzo 21:31.40980295942.351:29.41
11.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG) 21:38.82980372943.251:32.28
12.Raymon ZoetigheidWZ&PC PurmerendNT980432344.821:33.21
13.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:29.61980184342.861:33.68
14.Thomas SapKzc1:35.53980235743.811:35.12
15.Sven MartensKzc1:44.13980144547.721:37.95
16.Rico TolEd-Vo1:41.38980412346.021:38.07
17.Job RozemeijerZaanstad (SG) 21:35.85980184146.391:39.00
18.Ian BerkelZV Waterland1:33.49980119948.261:41.99
19.Nick van StijnKzc1:58.47980272949.701:42.33
20.Lars DubbeldWZ&PC Purmerend1:44.71980431148.001:46.72


<< TOP >>
Programmanr. 18
22-11-2009
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:43.0400004121:39.12
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:37.9600007261:40.47
3.Chantal HetjesEd-Vo1:47.5600015101:43.12
4.Michelle VerhoevenEd-Vo1:43.3700019221:44.72
5.Steffi SchijfDAW-Finenzo1:53.2600014761:45.75
6.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo1:41.7500014781:45.93
7.Shira de HaanOeza1:43.1200011301:46.86
8.Melissa VallingaZaanstad (SG) 2NT00016761:48.18
9.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:55.2600017081:51.87
10.Chayenne MoskKzc1:50.6500010221:52.33
11.Viveka VerhageDAW-Finenzo1:51.5200014801:54.90
12.Ilona StroekEd-Vo1:57.7000024341:58.84
13.Caitlin BerkelZV Waterland2:17.8800006082:16.53
DISRoos WindtZV Waterland1:59.310002614RH1:55.57
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMSarah DekkerSG Haerlem'04NT0002362


<< TOP >>
Programmanr. 19
22-11-2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:27.8399014911:28.21
2.Koen GaalOeza1:37.4399011131:31.62
3.Mike MoriannerKzc1:45.2499021371:36.15
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:35.1699016431:39.02
5.Raoul LieverstDAW-Finenzo1:35.4599007131:39.72
6.Nanne BrugmanZV Waterland1:42.5199013671:41.35
7.Sander DorlandZV Waterland1:34.4099026431:42.27
8.Joppe van BeekDAW-Finenzo 21:55.5799006271:42.71
9.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:39.0699017471:43.19
10.Erik BultDAW-Finenzo1:48.8699021531:49.90
11.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:47.3399019691:51.81
DISVito MeijZV Waterland1:43.599900777AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISDaan in de BraektZaanstad (SG)1:40.879900571RH1:41.82
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISKees DetermanZV Waterland1:48.789901365VJ1:49.06
VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.
DISBasil BarrettZaanstad (SG) 21:59.539902157RH2:08.32
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMark van WesterhovenSG Haerlem'04NT9903173VC2:17.85
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMWesley BosHpc1:31.149901241
NGBas VlugtEd-Vo1:25.709900727


<< TOP >>
Programmanr. 20
22-11-2009
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 3, 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1DAW-Finenzo3:08.533:03.94
Nicolah Cowles
Lieke Alofs
99
99
46.52
51.76
Leonie Vos
Denise Boonstra
99
99
48.00
37.66
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)3:12.123:05.74
Kim Kenbeek
Lieke Rogge
99
00
46.14
54.04
Regina van 't Veer
Maxine Schaap
99
00
46.00
39.56
3.Kzc 1Kzc3:35.203:34.10
Kirsten Dijkman
Femke Ritman
00
01
51.40
59.41
Anouck Lubbers
Rachèl Lubbers
99
99
56.58
46.71
4.Oeza 1Oeza3:57.443:42.76
Naomi Buur
Kirsten Petit
01
00
59.87
57.14
Kaylin stel
Casey Sanen
01
99
52.54
53.21
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:58.524:04.75VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
Rianne Beekes
Selma Commandeur
99
00
1:04.34
1:06.50
Eva Egberts
Lieke Brinkman
99
01
56.50
57.41
DISHpc 1HpcNT4:28.18S+VC
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Deborah Hartman
Charlotte Lubbers
01
00
1:08.77
1:03.83
Sophie Brabander
Nadine Dolfing
99
00
1:26.43
49.15
NGWzpc 1WZ&PC Purmerend3:50.44
Yasmin Lahlal, Kelsey Sharon Brinkhuijsen, Julia Paulusma, Mara Döderlein de Win


<< TOP >>
Programmanr. 21
22-11-2009
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 4, 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1DAW-Finenzo2:33.712:35.26
Thomas Haneveld
Frank Dekker
98
98
40.38
43.12
Jhamal Blanken
Lars van der Velden
98
98
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:55.342:54.34
Tim Kieft
Sander Schleeper
99
98
34.71
59.11
Jurriaan van der Struijk
Jelle Bets
98
98
43.76
36.76
3.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:50.762:55.64
Rense Ruig
Raouf Babiker
99
98
46.65
54.14
Tim Tuijp
Ian van Tiel
98
00
37.41
37.44
4.Kzc 1Kzc3:13.183:07.35
Kaj van der Pal
Devon-Ray Jacobs
99
99
45.74
50.23
Phil Brantjes
Stefan Loos
00
00
49.87
41.51
5.Oeza 1Oeza3:10.703:07.64
Max van Hoytema
Mitchell van Dijk
98
99
47.72
54.80
Sean Tuinstra
Roy Vlieland
98
99
44.28
40.84
6.Hpc 1HpcNT3:19.96
Lex Lubbers
Aiden Weyers
99
00
53.90
57.01
Koen Kaars Sijpestein
Daniel Trouwen
00
98
42.52
46.53
DISSG Haerlem'04 1SG Haerlem'04NT2:57.84SL+VC
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Marco Wempe
Andre Zozulya
00
00
52.12
56.56
Jeljer Aldershof
Simon de Groot
98
98
37.00
32.16