Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 3
Terneuzen (NED),    22.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 1500m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                    Dames, 200m rugslag                               Dames Senioren Open
22-11-2009 - 14:15                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:21.69     2:17.59                           
        NK limiet
            31.84  1:06.88  1:42.54  2:17.59
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            2:32.94     2:26.03                           
        NK limiet
            33.87  1:10.90  1:48.80  2:26.03
    3.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            2:42.04     2:37.43                           
            37.23  1:17.09  1:57.93  2:37.43
    4.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         2:38.72     2:39.52                           
            35.80  1:15.43  1:57.11  2:39.52
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:36.90     2:41.94                           
            36.06  1:15.77  1:58.03  2:41.94
    6.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            2:47.31     2:47.91                           
            39.91  1:21.92  2:05.52  2:47.91
    7.  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            2:50.14     2:50.46                           
            40.53  1:22.92  2:07.01  2:50.46
    8.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            2:48.66     2:51.13                           
            41.77  1:24.50  2:07.85  2:51.13
    9.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               3:15.08     2:52.07                           
            38.76  1:22.55  2:08.59  2:52.07
   10.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               2:47.85     2:53.60                           
            39.98  1:23.55  2:08.93  2:53.60
   11.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               2:50.48     2:55.98                           
            40.89  1:25.18  2:10.35  2:55.98
   11.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            2:51.85     2:55.98                           
            40.99  1:25.01  2:11.24  2:55.98
   13.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo         3:03.00     2:58.65                           
            41.85  1:27.86  2:15.20  2:58.65
   14.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            2:55.18     3:01.19                           
            41.67  1:26.73  2:13.42  3:01.19
   15.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            2:58.47     3:04.54                           
            42.19  1:26.99  2:17.50  3:04.54
   16.  Yentl Geelhoedt               9502660   De Schelde               3:06.26     3:05.81                           
            44.83  1:31.56  2:19.18  3:05.81
   17.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom            3:09.23     3:05.98                           
            42.98  1:30.96  2:18.98  3:05.98
   18.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            2:55.42     3:08.73                           
            42.89  1:29.94  2:19.69  3:08.73
   19.  Tessa Karels                  9401520   Scheldestroom            3:05.00     3:10.47                           
            43.77  1:32.65  2:23.74  3:10.47
   20.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom            3:05.51     3:12.00                           
            44.97  1:34.17  2:25.75  3:12.00
   21.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               3:02.39     3:15.02                           
            43.46  1:32.00  2:23.85  3:15.02
   22.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom            3:14.39     3:21.72                           
            47.03  1:37.57  2:30.86  3:21.72
   23.  Esmée Siben                   9603782   De Schelde               3:28.00     3:21.95                           
            45.83  1:36.90  2:30.26  3:21.95
   24.  Sylvana Vogel                 9802688   De Stormvogel            3:33.00     3:22.27                           
            46.83  1:37.21  2:30.60  3:22.27
   DIS  Lore van Riel                 9701094   Scheldestroom            3:19.16                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            3:02.94     3:01.65                           
        RF - RF:  Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            41.51  1:25.99  2:16.06  3:01.65
   DIS  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               3:18.00     3:11.27                           
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.33  1:33.58  2:23.72  3:11.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                    Heren, 200m rugslag                               Heren Senioren Open
22-11-2009 - 14:31                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:13.43     2:10.93                           
            30.81  1:03.96  1:37.48  2:10.93
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:13.60     2:14.51                           
            32.14  1:06.78  1:41.17  2:14.51
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:17.26     2:29.12                           
            33.02  1:09.70  1:49.06  2:29.12
    4.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            2:31.83     2:35.38                           
            36.60  1:13.76  1:56.97  2:35.38
    5.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            2:39.52     2:41.05                           
            34.51  1:12.66  1:58.36  2:41.05
    6.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            2:39.64     2:42.85                           
            36.87  1:16.31  1:59.94  2:42.85
    7.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            2:50.04     2:45.88                           
            39.07  1:21.80  2:06.11  2:45.88
    8.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            2:53.99     2:48.78                           
            36.80  1:18.30  2:05.03  2:48.78
    9.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            2:39.60     2:49.69                           
            36.92  1:15.89  2:03.48  2:49.69
   10.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde               2:46.00     2:50.51                           
            37.40  1:20.34  2:05.51  2:50.51
   11.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            2:49.24     2:53.54                           
            37.29  1:17.85  2:06.46  2:53.54
   12.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               2:52.00     2:57.28                           
            36.76  1:20.46  2:09.19  2:57.28
   13.  Laurens Westerweele           9402439   Scheldestroom            3:01.82     3:02.76                           
            41.01  1:25.21  2:16.70  3:02.76
   14.  Tim Totté                     9501687   Scheldestroom            3:11.38     3:03.28                           
            42.39  1:28.73  2:17.72  3:03.28
   15.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            3:10.00     3:05.77                           
            44.50  1:32.79  2:20.49  3:05.77
   16.  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom            3:11.02     3:07.76                           
            42.72  1:29.30  2:20.91  3:07.76
   17.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom            3:21.12     3:07.95                           
            44.55  1:32.00  2:21.98  3:07.95
   18.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            3:05.39     3:13.27                           
            42.54  1:28.36  2:21.31  3:13.27
   DIS  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            3:04.47     2:55.29                           
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.84  1:23.24  2:10.87  2:55.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                   Dames, 50m vrije slag                              Dames Senioren Open
22-11-2009 - 14:42                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              26.41       26.67                           
        NK Limiet
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.05       27.02                           
        NK Limiet
    3.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              29.86       29.44                           
    4.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel              30.46       29.87                           
    5.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo           30.03       29.95                           
    6.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           30.35       30.33                           
    7.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde                 32.29       31.62                           
    8.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo           32.00       31.72                           
    9.  Demi van der Werf             9701860   Luctor et Emergo           32.09       31.81                           
   10.  Anneloek Schrijvershof        8603212   Luctor et Emergo           31.88       31.96                           
   11.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde                 33.48       32.13                           
   12.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel              32.87       32.27                           
   13.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom              31.74       32.37                           
   13.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde                 33.50       32.37                           
   15.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo           32.37       32.40                           
   16.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo           31.57       32.63                           
   17.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel              35.51       33.05                           
   18.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel              34.52       33.27                           
   19.  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom              33.56       33.29                           
   20.  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde                 32.75       33.31                           
   21.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel              33.93       33.38                           
   22.  Sarinah Leenheer              9703066   De Stormvogel              34.76       33.56                           
   23.  Stephany de Gruijter          9406106   De Schelde                 33.12       33.66                           
   24.  Lisa Davidse                  9800924   Luctor et Emergo           35.35       33.73                           
   25.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde                 33.68       34.02                           
   26.  Emma Pool                     9604886   De Schelde                 35.35       34.30                           
   27.  Bianca Hertogh - Buijsse      7400910   Scheldestroom              35.32       34.47                           
   28.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo           33.99       34.76                           
   29.  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde                    NT       34.77                           
   30.  Felicia Groenewold            9803240   De Schelde                 37.11       34.87                           
   31.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde                 35.61       34.95                           
   32.  Eva de Weert                  9605122   De Stormvogel              37.51       35.53                           
   33.  Merel Kuijs                   9704002   De Stormvogel              40.23       36.00                           
   34.  Elise de Kwaadsteniet         9802366   De Schelde                 37.12       36.03                           
   35.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel              34.47       36.13                           
   36.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom              37.11       36.14                           
   37.  Iris Raes                     9703010   De Schelde                 36.73       36.29                           
   38.  Claudia de Buck               9801810   De Schelde                 36.11       36.83                           
   39.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom              37.66       37.20                           
   40.  Shireen Westerweele           9704086   Luctor et Emergo           39.78       37.71                           
   41.  Chloë Veenstra                9801838   De Schelde                 38.53       37.73                           
   42.  Ylva Wolterman                9801718   De Stormvogel              38.04       38.20                           
   43.  Irene de Buck                 9704000   De Stormvogel              40.95       38.27                           
   44.  Jamie van Driel               9601332   De Schelde                 37.58       38.45                           
   45.  Daphne Louws                  9802686   De Stormvogel              41.46       38.56                           
   46.  Jessie Eulink                 9703247   De Schelde                 40.62       38.61                           
   47.  Sylvana Vogel                 9802688   De Stormvogel              42.81       39.63                           
   48.  Sabien Dieleman               9803540   De Schelde                 41.69       39.90                           
   49.  Veronique Kamerling           9802852   De Schelde                 40.28       40.27                           
   50.  Laura de Jongh                9604730   De Schelde                 46.51       41.41                           
   51.  Quinty de Ritter              9802368   De Schelde                 39.09       41.67                           
   52.  Esmee Buijze                  9703245   De Schelde                 43.53       42.72                           
   53.  Femke van Tatenhove           9803242   De Schelde                 44.24       43.80                           
   54.  Melissa de Bok                9705434   De Schelde                 43.94       43.93                           
   55.  Ylonka Pronk                  9703654   De Schelde                 44.90       44.25                           
   56.  Suzanne de Letter             9804328   De Schelde                 45.07       44.57                           
   57.  Nora Pool                     9803576   De Schelde                 43.38       45.14                           
   58.  Willemijn van Kalsbeek        9608188   Luctor et Emergo           45.29       45.41                           
   59.  Anne Murre                    9804636   De Schelde                 48.42       46.32                           
   60.  Annick Meertens               9804330   De Schelde                 51.34       47.44                           
   61.  Cheyenne Glerum               9705238   De Schelde                 48.86       50.43                           
   DIS  Melissa Keten                 9804326   De Schelde                    NT                                       
        VRA - VRA: Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
    NG  Dewi Karels                   9700466   Scheldestroom              39.64                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                   Heren, 50m vrije slag                              Heren Senioren Open
22-11-2009 - 14:54                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 25.39       25.55                           
    2.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           25.78       26.26                           
    3.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           26.06       26.57                           
    4.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom              27.11       26.59                           
        NJK Limiet
    5.  Niels Suy                     9302967   De Schelde                 26.85       27.17                           
    6.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde                 28.49       27.23                           
    7.  Emanuel Sandrini              8906603   De Schelde                 28.11       27.30                           
    8.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde                 27.95       27.49                           
    9.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom              27.68       27.63                           
   10.  Christian de Die              9501635   De Schelde                 28.86       27.72                           
   11.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde                 27.82       27.88                           
   12.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde                 28.36       28.46                           
   13.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde                 28.92       29.03                           
   13.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel              30.65       29.03                           
   15.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel              30.55       29.28                           
   16.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde                 31.01       29.31                           
   17.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel              30.71       29.87                           
   18.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo           31.16       30.19                           
   19.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo           30.42       30.21                           
   20.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom              28.96       30.23                           
   21.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel              31.91       30.62                           
   22.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo           32.53       30.77                           
   23.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel              31.54       31.12                           
   24.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel              31.36       31.18                           
   25.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo           33.18       31.88                           
   26.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde                 32.98       32.12                           
   27.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo           33.25       32.31                           
   28.  Bram van Bolderik             9503019   De Schelde                 34.10       32.48                           
   29.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde                 35.70       32.59                           
   30.  Bas Raes                      9504975   De Schelde                 33.72       32.93                           
   31.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel              34.16       33.87                           
   32.  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo           35.29       33.98                           
   33.  Wouter Vlierman               9605079   Luctor et Emergo           38.76       34.50                           
   34.  Thomas de Vos                 9602613   De Schelde                 35.17       34.85                           
   35.  Sander de Ridder              9604139   De Schelde                 38.00       36.00                           
   36.  Vincent de Vos                9703051   De Schelde                 37.00       36.23                           
   37.  Axel Obrie                    9704349   De Schelde                 42.31       36.57                           
   38.  Maarten van Kalsbeek          9403973   Luctor et Emergo           37.90       37.00                           
   39.  Koen Legters                  9603193   De Schelde                 37.66       37.10                           
   40.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom              38.62       38.01                           
   41.  Dimitri Geers                 9703263   De Schelde                 42.05       39.40                           
   42.  Björn Cousin                  9703929   De Schelde                 44.35       43.62                           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                  Dames, 1500m vrije slag                             Dames Senioren Open
22-11-2009 - 15:01                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carmen de Ridder              8803634   Luctor et Emergo        18:00.00    18:28.09                           
            32.25  1:08.01  1:44.37  2:21.09  2:58.06  3:34.67  4:11.25  4:48.15  5:24.86  6:01.71  6:38.63
          7:15.61  7:52.58  8:30.00  9:07.40  9:45.01 10:22.37 10:59.85 11:37.32 12:14.46 12:51.99 13:29.27
         14:06.75 14:44.48 15:22.14 15:59.71 16:37.25 17:14.61 17:51.88 18:28.09
    2.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom           20:21.97    21:00.15                           
            34.11  1:11.53  1:51.24  2:32.20  3:13.54  3:55.04  4:37.56  5:20.28  6:02.79  6:45.15  7:27.75
          8:10.20  8:52.91  9:35.34 10:18.17 11:01.08 11:44.27 12:27.40 13:10.26 13:53.17 14:36.08 15:18.99
         16:01.69 16:44.55 17:27.75 18:10.95 18:53.84 19:36.88 20:19.14 21:00.15
    3.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom           22:14.00    22:24.56                           
            37.19  1:19.31  2:02.68  2:47.32  3:31.71  4:16.25  5:00.96  5:46.09  6:32.12  7:16.71  8:02.31
          8:47.96  9:34.18 10:19.38 11:05.17 11:50.83 12:37.29 13:23.20 14:08.70 14:54.58 15:40.11 16:25.40
         17:11.09 17:56.33 18:42.01 19:27.84 20:13.84 20:59.24 21:42.78 22:24.56
    4.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom           23:02.00    23:15.40                           
            34.91  1:12.26  1:59.28  2:45.92  3:32.30  4:18.68  5:05.83  5:53.07  6:39.96  7:27.60  8:14.47
          9:01.35  9:48.69 10:35.33 11:21.80 12:08.32 12:55.16 13:42.45 14:29.90 15:17.08 16:04.98 16:52.89
         17:41.62 18:29.53 19:16.92 20:05.07 20:53.62 21:43.11 22:31.16 23:15.40
    5.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom                 NT    24:10.18                           
            37.11  1:18.33  2:05.11  2:51.84  3:38.30  4:25.87  5:13.09  6:00.23  6:48.90  7:37.56  8:25.54
          9:14.25 10:02.94 10:53.16 11:41.95 12:30.77 13:20.35 14:09.45 14:59.04 15:49.30 16:39.75 17:31.79
         18:22.81 19:13.53 20:04.16 20:55.47 21:45.57 22:36.07 23:25.14 24:10.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                  Heren, 200m vlinderslag                             Heren Senioren Open
22-11-2009 - 15:29                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               2:34.56     2:27.39                           
            31.75  1:08.89  1:48.44  2:27.39
    2.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            2:38.54     2:28.28                           
        NJK Limiet
            31.95  1:10.33  1:50.01  2:28.28
    3.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               2:49.03     2:45.53                           
            34.43  1:16.09  2:01.11  2:45.53
    4.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            2:39.93     2:54.12                           
            31.97  1:09.35  2:04.64  2:54.12
    5.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            3:01.10     2:55.68                           
            36.38  1:20.68  2:08.09  2:55.68
    6.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            2:54.39     2:56.42                           
            31.96  1:12.73  2:06.16  2:56.42
    7.  David Smeele                  9604869   Luctor et Emergo         3:07.00     2:59.77                           
            37.76  1:24.40  2:13.62  2:59.77
    8.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            3:13.00     3:11.71                           
            35.68  1:21.16  2:15.92  3:11.71
    9.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom            3:22.00     3:11.95                           
            38.01  1:27.49  2:20.23  3:11.95
   10.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            3:12.00     3:15.80                           
            35.52  1:21.94  2:18.00  3:15.80
   11.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            3:53.00     3:34.60                           
            42.69  1:36.04  2:34.54  3:34.60
   12.  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom            4:14.00     3:46.27                           
            47.92  1:45.34  2:45.28  3:46.27
   13.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom            4:08.00     4:02.75                           
            52.20  1:55.31  2:59.75  4:02.75
   DIS  Laurens Westerweele           9402439   Scheldestroom            3:30.00     3:29.97                           
        VH - VH:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            38.16  1:24.94  2:21.27  3:29.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                  Dames, 100m wisselslag                              Dames Senioren Open
22-11-2009 - 15:53                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:05.83     1:06.88                           
            31.19  1:06.88
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:08.14     1:07.82                           
            31.51  1:07.82
    3.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:13.69     1:13.23                           
            32.87  1:13.23
    4.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:16.33     1:14.04                           
            34.55  1:14.04
    5.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:15.94     1:14.26                           
            34.48  1:14.26
    6.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:14.61     1:15.62                           
            34.54  1:15.62
    7.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:17.68     1:16.81                           
            35.82  1:16.81
    8.  Anneloek Schrijvershof        8603212   Luctor et Emergo         1:17.52     1:17.19                           
            36.26  1:17.19
    9.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:15.88     1:17.32                           
            36.21  1:17.32
   10.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo         1:21.92     1:17.42                           
            35.79  1:17.42
   11.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:16.14     1:17.89                           
            36.91  1:17.89
   12.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:20.29     1:18.79                           
            37.22  1:18.79
   13.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:20.30     1:19.04                           
            36.49  1:19.04
   14.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo         1:20.89     1:19.34                           
            36.16  1:19.34
   15.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:21.81     1:19.89                           
            38.05  1:19.89
   16.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:25.76     1:20.42                           
            39.06  1:20.42
   17.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:16.34     1:20.69                           
            38.07  1:20.69
   18.  Danique van Peenen            9202888   De Stormvogel            1:20.21     1:21.32                           
            39.10  1:21.32
   19.  Demi van der Werf             9701860   Luctor et Emergo         1:16.50     1:21.39                           
            39.19  1:21.39
   20.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:18.12     1:21.63                           
            38.01  1:21.63
   21.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:20.23     1:21.86                           
            38.81  1:21.86
   22.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde               1:22.36     1:21.96                           
            38.16  1:21.96
   23.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            1:23.29     1:22.27                           
            36.54  1:22.27
   24.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:19.85     1:22.37                           
            37.91  1:22.37
   25.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel            1:22.77     1:22.44                           
            39.54  1:22.44
   26.  Sarinah Leenheer              9703066   De Stormvogel            1:30.07     1:23.06                           
            40.09  1:23.06
   27.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel            1:25.09     1:23.26                           
            37.44  1:23.26
   28.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:25.78     1:23.44                           
            39.27  1:23.44
   29.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel            1:30.23     1:24.20                           
            39.38  1:24.20
   30.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde               1:25.02     1:24.87                           
            39.47  1:24.87
   31.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:22.29     1:25.43                           
            40.16  1:25.43
   32.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo         1:23.80     1:25.75                           
            40.27  1:25.75
   33.  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:23.58     1:26.25                           
            40.82  1:26.25
   34.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom            1:29.73     1:26.39                           
            41.76  1:26.39
   35.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:22.26     1:27.01                           
            40.14  1:27.01
   36.  Lisa Davidse                  9800924   Luctor et Emergo         1:29.33     1:27.72                           
            40.92  1:27.72
   37.  Yentl Geelhoedt               9502660   De Schelde               1:26.01     1:28.07                           
            42.59  1:28.07
   38.  Lore van Riel                 9701094   Scheldestroom            1:31.99     1:28.65                           
            41.63  1:28.65
   39.  Stephany de Gruijter          9406106   De Schelde               1:24.74     1:28.81                           
            40.03  1:28.81
   40.  Nadine van Geersdaele         9406366   De Schelde                    NT     1:28.83                           
            41.13  1:28.83
   41.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom            1:32.21     1:29.21                           
            43.88  1:29.21
   42.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo         1:29.82     1:29.56                           
            42.13  1:29.56
   43.  Merel Kuijs                   9704002   De Stormvogel                 NT     1:29.60                           
            42.52  1:29.60
   44.  Bianca Hertogh - Buijsse      7400910   Scheldestroom                 NT     1:30.45                           
            42.13  1:30.45
   45.  Tessa Karels                  9401520   Scheldestroom            1:29.01     1:30.59                           
            41.70  1:30.59
   46.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom            1:31.20     1:31.46                           
            41.67  1:31.46
   47.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel            1:29.15     1:31.53                           
            43.36  1:31.53
   48.  Eva de Weert                  9605122   De Stormvogel            1:41.37     1:31.85                           
            43.88  1:31.85
   49.  Jamie van Driel               9601332   De Schelde               1:30.32     1:33.29                           
            42.93  1:33.29
   50.  Esmée Siben                   9603782   De Schelde               1:35.23     1:33.82                           
            46.49  1:33.82
   51.  Emma Pool                     9604886   De Schelde               1:36.20     1:34.14                           
            47.39  1:34.14
   52.  Iris Raes                     9703010   De Schelde               1:39.19     1:35.36                           
            46.33  1:35.36
   53.  Daphne Louws                  9802686   De Stormvogel            1:36.13     1:36.42                           
            48.95  1:36.42
   54.  Claudia de Buck               9801810   De Schelde               1:37.13     1:37.02                           
            48.41  1:37.02
   54.  Elise de Kwaadsteniet         9802366   De Schelde               1:38.94     1:37.02                           
            47.06  1:37.02
   56.  Ylva Wolterman                9801718   De Stormvogel            1:37.07     1:37.36                           
            47.58  1:37.36
   57.  Sabien Dieleman               9803540   De Schelde                    NT     1:39.23                           
            47.41  1:39.23
   58.  Chloë Veenstra                9801838   De Schelde               1:45.74     1:40.06                           
            48.20  1:40.06
   59.  Sylvana Vogel                 9802688   De Stormvogel            1:38.19     1:42.66                           
            49.41  1:42.66
   60.  Veronique Kamerling           9802852   De Schelde               1:56.89     1:43.23                           
            49.03  1:43.23
   61.  Irene de Buck                 9704000   De Stormvogel            1:49.33     1:44.68                           
            49.60  1:44.68
   62.  Shireen Westerweele           9704086   Luctor et Emergo         1:52.76     1:47.01                           
            52.15  1:47.01
   63.  Femke van Tatenhove           9803242   De Schelde                    NT     1:49.60                           
            52.79  1:49.60
   64.  Quinty de Ritter              9802368   De Schelde               1:52.34     1:50.07                           
            53.48  1:50.07
   65.  Ylonka Pronk                  9703654   De Schelde               1:41.85     1:51.28                           
            55.80  1:51.28
   DIS  Felicia Groenewold            9803240   De Schelde               1:40.42                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo         1:31.41                                       
        RE - RE:  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
    NG  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:16.84                                       
    NG  Dewi Karels                   9700466   Scheldestroom            1:50.02                                       
    NG  Geneva Joval                  9702108   Luctor et Emergo         1:21.43                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                  Heren, 100m wisselslag                              Heren Senioren Open
22-11-2009 - 16:12                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 58.78       59.84                           
            27.86    59.84
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:02.28     1:02.24                           
            28.59  1:02.24
    3.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:02.93     1:02.30                           
            29.59  1:02.30
    4.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:09.16     1:04.85                           
            30.29  1:04.85
    5.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:03.88     1:07.28                           
            29.64  1:07.28
    6.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:08.93     1:07.75                           
            31.08  1:07.75
    7.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:06.17     1:08.34                           
            32.86  1:08.34
    8.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:05.70     1:08.94                           
            31.35  1:08.94
    9.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:16.45     1:09.10                           
            31.19  1:09.10
   10.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde               1:12.95     1:13.30                           
            32.97  1:13.30
   11.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:12.96     1:13.49                           
            32.89  1:13.49
   12.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:12.27     1:13.55                           
            33.10  1:13.55
   13.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:10.32     1:13.94                           
            35.06  1:13.94
   14.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:16.37     1:14.01                           
            35.42  1:14.01
   15.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:13.01     1:14.18                           
            36.81  1:14.18
   16.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:14.03     1:14.36                           
            33.75  1:14.36
   17.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:14.07     1:14.44                           
            35.96  1:14.44
   18.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:19.56     1:15.09                           
            35.70  1:15.09
   19.  Emanuel Sandrini              8906603   De Schelde               1:16.90     1:15.55                           
            34.81  1:15.55
   20.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:21.66     1:15.95                           
            34.40  1:15.95
   21.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:18.35     1:15.99                           
            34.78  1:15.99
   22.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:20.44     1:16.41                           
            35.94  1:16.41
   23.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:20.40     1:17.21                           
            36.45  1:17.21
   24.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:27.87     1:17.98                           
            36.88  1:17.98
   25.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:23.10     1:19.20                           
            40.92  1:19.20
   26.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:22.19     1:19.22                           
            37.29  1:19.22
   27.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde               1:17.23     1:19.28                           
            34.97  1:19.28
   28.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:22.92     1:19.47                           
            37.82  1:19.47
   29.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:23.32     1:19.57                           
            37.29  1:19.57
   30.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:18.38     1:21.41                           
            38.91  1:21.41
   31.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde               1:24.71     1:21.98                           
            37.93  1:21.98
   32.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo         1:29.70     1:24.03                           
            37.43  1:24.03
   33.  Bram van Bolderik             9503019   De Schelde               1:31.11     1:25.82                           
            40.42  1:25.82
   34.  Tim Totté                     9501687   Scheldestroom            1:33.69     1:26.28                           
            40.41  1:26.28
   35.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:26.19     1:27.08                           
            41.93  1:27.08
   36.  Bas Raes                      9504975   De Schelde                    NT     1:28.33                           
            42.56  1:28.33
   37.  Thomas de Vos                 9602613   De Schelde               1:35.48     1:29.36                           
            42.36  1:29.36
   38.  Wouter Vlierman               9605079   Luctor et Emergo         1:35.90     1:30.49                           
            46.88  1:30.49
   39.  Maarten van Kalsbeek          9403973   Luctor et Emergo         1:37.48     1:32.67                           
            45.21  1:32.67
   40.  Sander de Ridder              9604139   De Schelde               1:34.01     1:33.98                           
            45.41  1:33.98
   41.  Koen Legters                  9603193   De Schelde               1:42.45     1:34.65                           
            46.74  1:34.65
   42.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom            1:32.55     1:34.67                           
            47.09  1:34.67
   43.  Vincent de Vos                9703051   De Schelde               1:38.35     1:37.60                           
            46.21  1:37.60
   DIS  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo         1:30.35     1:29.30                           
        VH - VH:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            39.77  1:29.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                   Dames, 50m schoolslag                              Dames Senioren Open
22-11-2009 - 16:26                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              33.87       34.70                           
        NK Limiet
    2.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              35.92       36.23                           
    3.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel              38.20       38.32                           
    4.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde                 39.92       38.77                           
    5.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo           38.67       39.18                           
    6.  Anneloek Schrijvershof        8603212   Luctor et Emergo           38.84       39.44                           
    7.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           37.36       39.49                           
    8.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde                 38.48       40.30                           
    9.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom              37.59       40.36                           
   10.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde                 41.11       40.78                           
   11.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom              39.10       40.88                           
   12.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde                 40.51       40.97                           
   13.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde                 39.77       41.23                           
   14.  Manon Boone                   9304238   De Schelde                 39.15       41.75                           
   15.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde                 41.71       41.77                           
   16.  Demi van der Werf             9701860   Luctor et Emergo           41.48       41.82                           
   17.  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde                 41.76       42.23                           
   18.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel              41.06       42.32                           
   19.  Jessie Eulink                 9703247   De Schelde                 43.98       43.25                           
   20.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde                 41.75       43.39                           
   21.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom              42.91       43.76                           
   22.  Emma Pool                     9604886   De Schelde                 44.56       44.12                           
   23.  Sophie van Bolderik           9702314   De Schelde                 44.94       44.19                           
   24.  Eline de Haard                9601004   Luctor et Emergo           43.50       44.45                           
   25.  Sarinah Leenheer              9703066   De Stormvogel              47.54       44.72                           
   26.  Lisa Davidse                  9800924   Luctor et Emergo           46.59       45.41                           
   27.  Romy van den Abeele           9701098   Scheldestroom              44.11       45.48                           
   28.  Tessa Karels                  9401520   Scheldestroom              44.65       45.79                           
   29.  Hinke Oosterhoff              9801296   Luctor et Emergo           44.54       45.84                           
   30.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom              44.63       45.94                           
   31.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel              45.50       46.26                           
   32.  Lore van Riel                 9701094   Scheldestroom              42.86       46.28                           
   33.  Saskia de Haard               9401972   Luctor et Emergo           44.79       46.40                           
   34.  Manon Scherbeijn              9800114   Scheldestroom              45.66       46.45                           
   35.  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde                 47.28       46.59                           
   36.  Merel Kuijs                   9704002   De Stormvogel              50.29       47.05                           
   37.  Stephany de Gruijter          9406106   De Schelde                 45.58       47.10                           
   38.  Britt Wolterman               9503840   De Stormvogel              49.71       47.49                           
   39.  Eva de Weert                  9605122   De Stormvogel              49.82       47.55                           
   40.  Shireen Westerweele           9704086   Luctor et Emergo           50.11       47.92                           
   41.  Daphne Louws                  9802686   De Stormvogel              47.41       48.01                           
   42.  Manon van Geersdaele          9206908   De Schelde                    NT       48.22                           
   43.  Bianca Hertogh - Buijsse      7400910   Scheldestroom              47.14       48.32                           
   44.  Maartje Oosterhoff            9702590   Luctor et Emergo           48.90       49.17                           
   45.  Laura de Jongh                9604730   De Schelde                 52.25       51.08                           
   46.  Esmee Buijze                  9703245   De Schelde                 49.92       51.53                           
   47.  Sylvana Vogel                 9802688   De Stormvogel              51.68       51.95                           
   48.  Nadine van Geersdaele         9406366   De Schelde                    NT       52.19                           
   49.  Nora Pool                     9803576   De Schelde                 52.15       52.76                           
   50.  Marloes van der Vlies         9802784   Luctor et Emergo           56.12       53.53                           
   51.  Melissa de Bok                9705434   De Schelde                 54.93       53.87                           
   52.  Ylva Wolterman                9801718   De Stormvogel              53.93       53.88                           
   53.  Melissa Keten                 9804326   De Schelde                    NT       53.94                           
   54.  Irene de Buck                 9704000   De Stormvogel              54.09       54.41                           
   55.  Cheyenne Glerum               9705238   De Schelde                 53.45       54.56                           
   56.  Anne Murre                    9804636   De Schelde                    NT       56.08                           
   57.  Annick Meertens               9804330   De Schelde                 56.49       57.39                           
   DIS  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom              39.12                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Willemijn van Kalsbeek        9608188   Luctor et Emergo           55.88       55.23                           
        SL - SL:  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Suzanne de Letter             9804328   De Schelde                 55.91       57.49                           
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
    NG  Dewi Karels                   9700466   Scheldestroom              51.81                                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                  Heren, 50m schoolslag                              Heren Senioren Open
22-11-2009 - 16:37                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 31.51       31.19                           
        NK Limiet
    2.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           30.94       31.53                           
        NK Limiet
    3.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 32.54       33.63                           
    4.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom              34.45       35.69                           
    5.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           34.47       35.89                           
    6.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo           35.35       35.99                           
    7.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde                 34.83       36.23                           
    8.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           33.01       36.65                           
    9.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde                 37.06       36.69                           
   10.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde                 38.59       37.47                           
   11.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde                 37.31       37.82                           
   12.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel              39.72       38.70                           
   13.  Emanuel Sandrini              8906603   De Schelde                 38.51       38.72                           
   14.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel              41.37       38.80                           
   15.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde                 38.55       38.81                           
   16.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel              39.46       39.28                           
   17.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde                 40.90       40.00                           
   18.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde                 41.30       40.07                           
   19.  Christian de Die              9501635   De Schelde                 40.84       40.58                           
   20.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo           40.27       40.59                           
   21.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo           41.67       41.05                           
   22.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom              43.84       42.58                           
   23.  Jasper van Riet               9604137   De Schelde                 43.29       43.09                           
   24.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel              41.22       43.30                           
   25.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo           41.99       44.21                           
   26.  Bas Raes                      9504975   De Schelde                 47.88       45.27                           
   27.  Wouter Vlierman               9605079   Luctor et Emergo           46.94       45.95                           
   28.  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom              46.54       46.26                           
   29.  Rik Rozendaal                 9503619   Luctor et Emergo           45.10       46.36                           
   30.  Maarten van Kalsbeek          9403973   Luctor et Emergo           47.69       47.30                           
   31.  Tim Totté                     9501687   Scheldestroom              48.35       47.94                           
   32.  Ruben de Kraker               9800639   Scheldestroom              46.56       48.56                           
   33.  Koen Legters                  9603193   De Schelde                 47.43       49.48                           
   34.  Ricardo Lauffer               9801157   Luctor et Emergo           47.98       49.67                           
   35.  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom              50.36       50.27                           
   36.  Thomas de Vos                 9602613   De Schelde                 51.45       50.30                           
   37.  Dimitri Geers                 9703263   De Schelde                 51.94       51.70                           
   38.  Vincent de Vos                9703051   De Schelde                 48.98       51.85                           
   39.  Axel Obrie                    9704349   De Schelde                 51.27       52.74                           
   40.  Björn Cousin                  9703929   De Schelde                 53.61       54.59                           
   DIS  Laurens Westerweele           9402439   Scheldestroom              39.28                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  David Smeele                  9604869   Luctor et Emergo           46.76                                       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                               Dames, 4 x 100m vrije slag                            Dames Senioren Open
22-11-2009 - 16:47                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            3:58.73     4:08.09                           
        Merel van der Ent, 93                                  Savannah Leenheer, 96
        Manon Minneboo, 93                                     Judith Stap, 93
            29.29  1:00.91  1:29.44  2:00.79  2:32.11  3:06.41  3:35.59  4:08.09

    2.  Luctor et Emergo 3                      Luctor et Emergo         4:34.05     4:34.49                           
        Kelsey Onderdijk, 91                                   Saskia de Haard, 94
        Hinke Oosterhoff, 98                                   Leonie Edenburg, 90
            30.85  1:03.68  1:38.20  2:16.97  2:50.23  3:27.06  3:58.88  4:34.49

    3.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:34.28     4:41.50                           
        Demi van der Werf, 97                                  Romy Hoogendijk, 96
        Eline de Haard, 96                                     Anneloek Schrijvershof, 86
            33.75  1:10.70  1:44.54  2:21.26  2:54.02  3:30.61  4:04.31  4:41.50

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:33.81     4:49.09                           
        Rani Rootsaert, 95                                     Rody Vanhijfte, 94
        Nicky Vanhijfte, 92                                    Kirsten de Boevere, 93
            33.84  1:11.23  1:45.52  2:22.74  2:56.35  3:32.69  4:07.64  4:49.09

    5.  De Schelde 1                            De Schelde               4:39.00     4:51.31                           
        Willemijn Verhelst, 94                                 Bianca de Pooter, 92
        Anouk Molewijk, 95                                     Eline van der Werf, 94
            33.51  1:11.66  1:44.58  2:20.66  2:57.26  3:39.10  4:13.51  4:51.31

    6.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:43.45     4:57.58                           
        Vicky Vermeire, 96                                     Tessa Karels, 94
        Marlinda Eggermont, 85                                 Pauline Rootsaert, 92
            35.15  1:13.46  1:43.76  2:17.75  2:54.44  3:37.90  4:14.61  4:57.58

    7.  De Schelde 2                            De Schelde               5:00.00     5:02.25                           
        Sophie van Bolderik, 97                                Amke Bruijnzeel, 97
        Tessa Eijkman, 97                                      Dunya Luteijn, 94
            34.61  1:11.47  1:48.25  2:30.50  3:06.25  3:46.62  4:23.12  5:02.25

    8.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:58.64     5:09.39                           
        Britt Wolterman, 95                                    Marianne Bhugwandass, 93
        Vivian Koopmanschap, 94                                Sarinah Leenheer, 97
            34.80  1:11.61  1:46.64  2:25.55  3:06.92  3:52.83  4:29.77  5:09.39

    9.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            5:11.86     5:20.77                           
        Lore van Riel, 97                                      Laura Hermans, 96
        Bianca Hertogh - Buijsse, 74                           Manon Scherbeijn, 98
            37.57  1:17.74  1:54.82  2:38.27  3:15.64  3:57.78  4:36.25  5:20.77

   10.  Scheldestroom 4                         Scheldestroom            5:21.01     5:29.89                           
        Romy van den Abeele, 97                                Anouk Bron, 95
        Dorien Vasseur, 87                                     Dewi Karels, 97
            36.10  1:17.13  1:57.26  2:41.93  3:17.48  3:57.62  4:38.87  5:29.89

   11.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         5:21.36     5:33.93                           
        Lisa Davidse, 98                                       Shireen Westerweele, 97
        Marloes van der Vlies, 98                              Maartje Oosterhoff, 97
            37.81  1:20.36  2:00.08  2:43.76  3:26.04  4:16.64  4:52.52  5:33.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                Heren, 4 x 50m wisselslag                            Heren Senioren Open
22-11-2009 - 17:00                                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd          RT               
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                            De Schelde               1:52.34     1:57.67                           
        Niels Suy, 93                                          Bas van Houwelingen, 92
        Kevin Hondsmerk, 88                                    Cees van Houwelingen, 63
            33.12  1:04.61  1:32.02  1:57.67

    2.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         1:59.51     2:01.18                           
        Joeri van Wallenburg, 90                               René van Wallenburg, 92
        Simon Edenburg, 93                                     Yaus Lekatompessy, 87
            30.77  1:02.32  1:31.67  2:01.18

    3.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            2:01.90     2:04.29                           
        Bjorn Scherbeijn, 96                                   Robin Dellaert, 88
        Sander Boidin, 92                                      Martijn Eggermont, 82
            30.03  1:05.51  1:36.97  2:04.29

    4.  De Schelde 2                            De Schelde               2:07.32     2:05.86                           
        Christian de Die, 95                                   Tristan Loof, 92
        Richard Oskam, 94                                      Cas van Vorstenbos, 94
            31.52  1:08.97  1:38.26  2:05.86

    5.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            2:20.77     2:18.44                           
        Robin Hermans, 94                                      Yoshua Rijk, 95
        Laurens Westerweele, 94                                Thijs de Vries, 95
            34.14  1:12.17  1:48.22  2:18.44

    6.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            2:17.50     2:19.42                           
        Levy Kort, 96                                          Ozzie Hoogesteger, 95
        Lennard Breel, 95                                      Pedro Mol, 96
            36.17  1:16.79  1:49.54  2:19.42

    7.  Luctor et Emergo 2                      Luctor et Emergo         2:23.95     2:31.68                           
        Nicky Joosse, 96                                       David Smeele, 96
        Wouter Vlierman, 96                                    Casper Zwier, 97
            39.66  1:25.68  2:01.58  2:31.68

    8.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            2:43.25     2:42.38                           
        Vincent Keijmel, 91                                    Rik Vanhijfte, 96
        Max Engelen, 96                                        Tim Totté, 95
            35.89  1:25.41  2:09.52  2:42.38




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde