EON Districtscompetitie 1e en 2e klasse
Vlissingen (NED),    15.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 39. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 41. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bruinvis 1                 SZ&PC De Bruinvis      3:50.53            4:04.59           
        Alex Eversdijk, 90                         Sven Ivens, 93
        Robbert Dellaert, 83                       Roel Dellaert, 84
            28.51    58.98  1:27.95  2:01.12  2:30.73  3:03.73  3:32.75  4:04.59

  2. De Bruinvis 2                 SZ&PC De Bruinvis      4:30.12            4:27.21           
        Angelo De Meyer, 92                        Francis Ryckaert, 93
        Gino van Geersaem, 94                      Diego De Meyer, 95
            27.69    59.77  1:35.97  2:14.82  2:48.89  3:25.17  3:54.59  4:27.21

  3. De Schelde 1                  De Schelde             4:24.34            4:31.50           
        Nico Huijssen, 93                          Yorbin Moes, 90
        Kevin Dickie, 94                           Jeroen de Putter, 92
            31.15  1:07.57  1:41.65  2:19.89  2:50.54  3:22.99  3:55.74  4:31.50

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:26.14            4:31.86           
        Ron van Vliet, 61                          Lennard Breel, 95
        Patrick van Haaren, 67                     Ozzie Hoogesteger, 95
            30.64  1:04.77  1:36.98  2:14.00  2:45.80  3:23.72  3:55.78  4:31.86





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 4 x 50m wisselslag          Dames Senioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:29.45            2:32.92           
        Vivian Koopmanschap, 94                    Rowena de Kok, 96
        Lois van den Berg, 95                      Marianne Bhugwandass, 93
            37.59  1:17.90  1:57.70  2:32.92

  2. De Bruinvis 1                 SZ&PC De Bruinvis      2:54.24            2:50.36           
        Manon Eversdijk, 94                        Tamara van de Plasse, 94
        Cheyenne Scheffers, 95                     Danitsja Spuesens, 97
            41.06  1:26.61  2:03.16  2:50.36

 DIS De Schelde 1                  De Schelde             2:47.76            2:59.39           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
        Merel Beemster, 95                         Emma Pool, 96
        Dymphie Huijssen, 95                       Stephany de Gruijter, 94
            50.96  1:33.92  2:24.89  2:59.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel            18.48 0001587      17.48           
  2. Melle van Gemert              De Stormvogel            21.62 0100687      18.38           
  3. Björn Visser                  De Schelde                  NT 0002471      21.07           
  4. Jaimie v.d. Steenoven         De Schelde                  NT 0001681      22.20           
  5. Sylvio De Meyer               SZ&PC De Bruinvis        27.94 0200021      22.57           
  6. Youri Groenewold              De Schelde                  NT 0002481      22.71           
  7. Dani Scheffers                SZ&PC De Bruinvis           NT 0100855      26.01 *         
 DIS Leon Faasse                   De Schelde                  NT 0002473                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Chiel de Pooter               De Schelde                  NT 0101355                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Nieuwland               De Stormvogel               NT 0001834      18.41           
  2. Geena Frederik                De Stormvogel            20.76 0002352      18.72           
  3. Céline Brink                  De Stormvogel            21.49 0001836      20.76           
  4. Lynn de Ritter                De Schelde                  NT 0002106      22.03           
  5. Mirthe de Zeeuw               De Schelde                  NT 0003290      22.08 h         
  6. Rebecca Leunis                De Schelde                  NT 0002104      23.29 *         
  7. Sanny Eulink                  De Schelde                  NT 0003286      23.51           
  8. Bibi Barnes                   De Schelde                  NT 0002500      24.62           
  9. Romy van Bunder               SZ&PC De Bruinvis           NT 0200646      25.81 *         
 10. Amber van Sante               De Schelde                  NT 0003288      28.00           
NG.Z Maaike van Driel              De Schelde                  NT 0003284                      
AFGE Charlotte Geertman            De Schelde                  NT 0003298                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 6 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:41.85 9800999    1:40.20           
            48.91  1:40.20
  2. Dylan Kamphuis                De Stormvogel               NT 9902671    1:52.18           
            54.67  1:52.18
  3. Giano van den Berg            De Stormvogel          1:59.76 9900971    2:01.65           
            58.36  2:01.65
 DIS Jason van Boom                De Schelde                  NT 9801695    1:36.30           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            47.79  1:36.30
  NG Rowan Tollenaar               De Stormvogel               NT 9803331                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 1 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:33.81 9900740    1:36.44           
            45.86  1:36.44
  2. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:55.37 9802682    1:37.82           
            48.01  1:37.82
  3. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:39.80 9901548    1:37.96           
            48.54  1:37.96
  4. Sylvana Vogel                 De Stormvogel          1:49.71 9802688    1:38.19           
            47.44  1:38.19
  5. Anouk van Kaam                De Stormvogel          1:54.00 9802684    1:38.98           
            47.63  1:38.98
  6. Chloë Veenstra                De Schelde             1:45.74 9801838    1:39.47           
            46.23  1:39.47
  7. Quinty de Ritter              De Schelde             1:52.34 9802368    1:46.15           
            51.29  1:46.15
  8. Fabiënne Michielsen           De Schelde                  NT 0001302    1:47.63           
            51.59  1:47.63
  9. Esmée van Campenhout          De Schelde                  NT 9902728    1:54.97           
            57.01  1:54.97
 10. Marek Siebelink               De Stormvogel               NT 9804358    1:59.67 *         
            56.50  1:59.67
 11. Vicky den Engelsman           De Stormvogel          2:04.99 9903022    1:59.89           
            58.88  1:59.89
 12. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:56.16 0001532    2:01.19           
            58.60  2:01.19
 13. Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis      2:02.57 9900544    2:07.89           
          1:04.57  2:07.89
 DIS Sabien Dieleman               De Schelde                  NT 9803540    1:40.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.39  1:40.95
 DIS Melanie Franssens             De Schelde             1:51.59 9902242    1:41.96           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            46.45  1:41.96
 DIS Sophie van de Voorde          De Stormvogel          2:00.32 9804168    1:59.00           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.00
 DIS Dominique Wessel              De Stormvogel          1:59.11 9802680    2:00.47           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:02.22  2:00.47
 DIS Nathalie Weermann             SZ&PC De Bruinvis           NT 9903498    3:02.72 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:39.46  3:02.72
AFGE Nadja van den Broeke          De Stormvogel          2:02.01 9802678                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:34.69 9603031    1:29.25           
            42.46  1:29.25
  2. Alex Breel                    De Stormvogel          1:35.11 9700945    1:34.97           
            46.81  1:34.97
  3. Koen Legters                  De Schelde             1:44.07 9603193    1:40.73           
            46.89  1:40.73
  4. Alexander Wessel              De Stormvogel          1:45.92 9603241    1:42.43           
            45.76  1:42.43
  5. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis      1:42.95 9700847    1:43.06           
            47.64  1:43.06
  6. Sander de Ridder              De Schelde             1:50.38 9604139    1:46.17           
            49.43  1:46.17
  7. Dimitri Geers                 De Schelde             1:52.33 9703263    1:50.35           
            52.46  1:50.35
  8. Axel Obrie                    De Schelde             1:51.34 9704349    1:52.37           
            53.97  1:52.37
  9. Björn Cousin                  De Schelde             1:55.77 9703929    2:00.60           
            57.12  2:00.60
 DIS Jasper van Riet               De Schelde             1:32.19 9604137    1:30.45           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            42.72  1:30.45
NG.Z Liam Vrolijk                  De Schelde             2:25.91 9803369                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Eulink                 De Schelde             1:33.76 9703247    1:31.28           
            44.87  1:31.28
  2. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:31.86 9602908    1:31.33           
            43.20  1:31.33
  3. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:41.71 9700854    1:34.41           
            45.81  1:34.41
  4. Jamie van Driel               De Schelde             1:43.47 9601332    1:40.22           
            47.81  1:40.22
  5. Demi van Campenhout           De Schelde             1:41.73 9703728    1:42.13           
            48.06  1:42.13
  6. Jolien Vinke                  De Schelde             1:44.15 9802856    1:44.89           
            50.58  1:44.89
  7. Joelle Siewe                  De Stormvogel          1:49.07 9605120    1:47.63           
            49.71  1:47.63
  8. Esmee Buijze                  De Schelde             1:47.67 9703245    1:49.08           
            50.28  1:49.08
  9. Femke van Tatenhove           De Schelde             1:57.68 9802401    1:51.35           
            55.06  1:51.35
 10. Lisa de Bruijne               De Schelde             1:52.24 9802280    1:52.63           
            51.31  1:52.63
 11. Melissa de Bok                De Schelde             2:00.35 9705434    1:56.22           
            54.20  1:56.22
 12. Laura de Jongh                De Schelde             1:56.26 9604730    1:56.24           
            53.53  1:56.24
 13. Suzanne de Letter             De Schelde             2:00.55 9804328    2:05.60           
            58.91  2:05.60
 14. Danitsja Spuesens             SZ&PC De Bruinvis      2:13.84 9703444    2:14.98           
          1:04.71  2:14.98
 DIS Nora Pool                     De Schelde             1:57.16 9803576    1:57.60           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            54.99  1:57.60
  NG Jasmijn van den Berge         De Stormvogel               NT 9703994                      
  NG Cheyenne Glerum               De Schelde             1:56.16 9705238                      
  NG Janine van den Driest         De Stormvogel               NT 9704046                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:16.98 9503413    1:14.89           
            33.49  1:14.89
  2. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:45.42 9503415    1:29.25           
            39.75  1:29.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis        30.75 9500467      30.87           
  2. Casper Hermans                De Schelde               36.24 9404871      34.66           
  3. Kevin Dickie                  De Schelde               38.20 9402071      36.22           
  4. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis        36.94 9404357      37.25 *         
  5. Bram van Bolderik             De Schelde               39.61 9503019      39.73           
  6. Youri Melse                   De Schelde                  NT 9505071      43.45           
  7. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis        49.44 9700847      46.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:37.56 9602908    1:28.24           
            40.34  1:28.24
  2. Lois van den Berg             De Stormvogel               NT 9502874    1:32.65           
            43.85  1:32.65
  3. Lianda Vervloed               De Stormvogel          1:33.21 9402336    1:34.03           
            42.09  1:34.03
  4. Céline den Engelsman          De Stormvogel               NT 9505294    1:41.92 h         
            43.03  1:41.92
AFGE Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:32.78 9502244                      
  NG Faye Kisters                  De Stormvogel               NT 9505934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephany de Gruijter          De Schelde               40.71 9406106      39.07           
  2. Merel Beemster                De Schelde                  NT 9505069      46.60           
  3. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis        46.30 9402588      49.25           
  4. Ylonka Pronk                  De Schelde               56.01 9703654      51.00           
 DIS Cheyenne Scheffers            SZ&PC De Bruinvis           NT 9506050                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Danitsja Spuesens             SZ&PC De Bruinvis           NT 9703444    1:14.43           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Roxan Pieters                 De Schelde               45.01 9406108                      
  NG Nadine van Geersdaele         De Schelde               42.39 9406366                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lennard Breel                 De Stormvogel          1:27.12 9501487    1:25.33           
            39.46  1:25.33
  2. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:35.60 9501591    1:33.31           
            43.44  1:33.31
 DIS Menno van Kaam                De Stormvogel          1:55.70 9504401    1:48.28           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.37  1:48.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde               33.73 9303653      34.20           
  2. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis        35.50 9203501      35.16           
  3. Jeroen de Putter              De Schelde               39.54 9204149      40.36           
  4. Francis Ryckaert              SZ&PC De Bruinvis        42.35 9306937      40.79           
  5. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis        42.00 9306165      42.15           
  6. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis        45.78 9404357      44.85           
  7. Jurgen Wiercx                 De Schelde             1:04.31 9803535    1:03.68           
  NG Celal Usul                    De Schelde             1:08.23 9804329                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:41.58 9307322    1:38.52           
            46.58  1:38.52
  2. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:43.44 9404010    1:38.57           
            46.72  1:38.57
  3. Kimberley Jansen              De Stormvogel          1:59.64 9406696    2:01.93           
            55.67  2:01.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dymphie Huijssen              De Schelde               41.76 9502494      41.76           
  2. Tamara van de Plasse          SZ&PC De Bruinvis        41.42 9401492      42.92           
  3. Charissa Loof                 De Schelde               43.94 9603550      43.95           
  4. Cheyenne Scheffers            SZ&PC De Bruinvis        47.86 9506050      45.97           
  5. Esmée Siben                   De Schelde               50.35 9603782      49.54           
  6. Laura van Sabben              De Schelde               54.53 9804332      50.29           
  7. Anne Murre                    De Schelde                  NT 9804636      54.58           
NG.Z Mireille van Veggel           De Schelde                  NT 9805068                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Dellaert                 SZ&PC De Bruinvis      2:10.98 8400447    2:09.24           
            28.90  1:00.65  1:35.67  2:09.24
  2. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      2:08.45 9000847    2:09.51           
            29.66  1:02.94  1:37.39  2:09.51
  3. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      2:12.44 9203501    2:17.45           
            31.04  1:05.93  1:43.54  2:17.45
  4. Robbert Dellaert              SZ&PC De Bruinvis      2:16.92 8300477    2:17.47           
            31.59  1:07.16  1:43.41  2:17.47
  5. Yorbin Moes                   De Schelde             2:18.95 9002019    2:20.37           
            31.47  1:06.84  1:43.92  2:20.37
  6. Ron van Vliet                 De Stormvogel          2:22.58 6100849    2:24.87           
            33.11  1:09.68  1:49.26  2:24.87
  7. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis      2:15.83 9306165    2:25.45           
            31.21  1:07.21  1:45.78  2:25.45
  8. Patrick van Haaren            De Stormvogel          2:44.08 6701485    2:41.11           
            34.74  1:16.70  2:00.43  2:41.11
  9. Jeroen Wezeman                De Schelde                  NT 9504437    2:48.51           
            34.98  1:16.69  2:02.73  2:48.51
  NG André Schutte                 De Stormvogel          2:31.00 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Lok                 De Stormvogel          2:37.10 7500778    2:36.97           
            36.41  1:16.21  1:56.61  2:36.97
  2. Daphne Wiskerke               SZ&PC De Bruinvis      2:33.53 8704704    2:39.59           
            35.98  1:16.39  1:58.29  2:39.59
  3. Roelien Braber                De Stormvogel          2:43.98 7901298    2:40.37           
            36.72  1:17.88  2:00.72  2:40.37
  4. Lieselotte de Kock            SZ&PC De Bruinvis      2:37.48 8902324    2:42.03           
            36.79  1:17.15  1:59.65  2:42.03
  5. Yentl Geelhoedt               De Schelde             2:46.20 9502660    2:47.46           
            37.05  1:19.13  2:03.30  2:47.46
  6. Emma Pool                     De Schelde             3:03.16 9604886    3:01.81           
            36.84  1:21.72  2:12.18  3:01.81
  NG Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:12.45 9303996                      
  NG Manon van Geersdaele          De Schelde             2:54.59 9206908                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel            50.75 0001587      52.31           
  2. Melle van Gemert              De Stormvogel            53.05 0100687      52.98           
  3. Leon Faasse                   De Schelde             1:05.37 0002473      59.13           
  4. Dani Scheffers                SZ&PC De Bruinvis      1:02.73 0100855    1:00.25           
  5. Jaimie v.d. Steenoven         De Schelde             1:04.12 0001681    1:02.97           
  6. Björn Visser                  De Schelde                  NT 0002471    1:04.92           
  7. Sylvio De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      1:13.00 0200021    1:12.92           
 DIS Chiel de Pooter               De Schelde               58.36 0101355                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Youri Groenewold              De Schelde                  NT 0002481    1:00.06           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Nieuwland               De Stormvogel            53.30 0001834      53.20           
  2. Céline Brink                  De Stormvogel            53.77 0001836      54.66           
  3. Geena Frederik                De Stormvogel            56.59 0002352      56.55           
  4. Rebecca Leunis                De Schelde               55.33 0002104      57.74 h         
  5. Lynn de Ritter                De Schelde               59.60 0002106      59.80           
  6. Bibi Barnes                   De Schelde                  NT 0002500    1:03.98           
  7. Amber van Sante               De Schelde             1:09.19 0003288    1:06.83           
  8. Romy van Bunder               SZ&PC De Bruinvis           NT 0200646    1:12.58 *         
 DIS Mirthe de Zeeuw               De Schelde               57.28 0003290                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Sanny Eulink                  De Schelde                  NT 0003286    1:02.91           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.Z Maaike van Driel              De Schelde             1:01.06 0003284                      
AFGE Charlotte Geertman            De Schelde                  NT 0003298                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jason van Boom                De Schelde               39.10 9801695      36.83           
  2. Teun de Pooter                De Schelde               41.72 9901715      39.54           
  3. Dylan Kamphuis                De Stormvogel            45.01 9902671      40.43           
  4. Jochem Neels                  De Stormvogel            41.13 9800999      41.81           
  5. Victor Pool                   De Schelde               43.92 9901717      42.24           
  6. Giano van den Berg            De Stormvogel            47.69 9900971      46.94           
  7. Halilcan Durgun               De Schelde             1:01.55 9902673      56.49           
  NG Jimi Langedijk                De Schelde               57.90 9902679                      
  NG Rowan Tollenaar               De Stormvogel               NT 9803331                      
  NG Celal Usul                    De Schelde                  NT 9804329                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chloë Veenstra                De Schelde               38.53 9801838      38.09           
  2. Eline Bekkers                 De Stormvogel            39.46 9900740      38.35           
  3. Anouk van Kaam                De Stormvogel            40.62 9802684      38.42           
  4. Anouk van Haaren              De Stormvogel            41.36 9901548      38.51           
  5. Ilona de Groote               De Stormvogel            40.70 9802682      38.78           
  6. Quinty de Ritter              De Schelde               39.09 9802368      38.97           
  7. Sabien Dieleman               De Schelde               41.69 9803540      40.19           
  8. Hilde Scheele                 De Schelde               48.70 9903276      42.66           
  9. Melanie Franssens             De Schelde               43.06 9902242      42.94           
 10. Dagmar Visman                 De Schelde                  NT 9904340      44.18           
 11. Fabiënne Michielsen           De Schelde               42.50 0001302      44.21           
 12. Moniek de Letter              De Schelde               44.57 9903284      44.82           
 13. Dominique Wessel              De Stormvogel            46.34 9802680      45.37           
 14. Vicky den Engelsman           De Stormvogel            48.86 9903022      45.40           
 15. Elsa de Bok                   De Schelde               49.14 9903310      46.94           
 16. Mayke van Hoorn               De Schelde             1:05.63 9903270      48.24 *         
 17. Iris van Sante                De Schelde               49.83 9903274      48.64           
 18. Sophie van de Voorde          De Stormvogel            48.43 9804168      48.73           
 19. Melissa Pijpelink             De Schelde               47.62 0001532      48.76           
 20. Natasja van Geersaem          SZ&PC De Bruinvis        51.92 9900544      49.68           
 21. Marek Siebelink               De Stormvogel            51.96 9804358      50.34           
 22. Nikki Obrie                   De Schelde               52.34 9903638      50.78           
 23. Kelly Heijboer                De Schelde               50.73 9903640      51.05           
 24. Nathalie Weermann             SZ&PC De Bruinvis           NT 9903498    1:09.55           
 DIS Esmée van Campenhout          De Schelde               42.95 9902728                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Sylvana Vogel                 De Stormvogel            42.81 9802688                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Nora Pool                     De Schelde               43.38 9803576                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.Z Floor van Bolderik            De Schelde               55.02 9902474                      
AFGE Nadja van den Broeke          De Stormvogel            48.00 9802678                      
AFGE Julia de Mul                  De Schelde               49.30 9903272                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper van Riet               De Schelde             1:32.08 9604137    1:23.22           
            40.78  1:23.22
  2. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:33.84 9603031    1:24.66           
            42.39  1:24.66
  3. Alex Breel                    De Stormvogel          1:29.41 9700945    1:27.14           
            42.94  1:27.14
  4. Koen Legters                  De Schelde             1:39.25 9603193    1:34.19           
            45.98  1:34.19
  5. Sander de Ridder              De Schelde             1:45.65 9604139    1:38.71           
            47.07  1:38.71
  6. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis      1:37.88 9700847    1:39.18           
            48.41  1:39.18
  7. Dimitri Geers                 De Schelde                  NT 9703263    1:45.68           
            52.24  1:45.68
  8. Alexander Wessel              De Stormvogel          1:56.88 9603241    1:45.84 *         
            50.70  1:45.84
  9. Björn Cousin                  De Schelde                  NT 9703929    2:09.05           
          1:03.48  2:09.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:31.35 9602908    1:29.20           
            45.44  1:29.20
  2. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:34.80 9700854    1:29.75           
            44.08  1:29.75
  3. Jamie van Driel               De Schelde             1:30.08 9601332    1:33.80           
            46.77  1:33.80
  4. Joelle Siewe                  De Stormvogel          1:53.05 9605120    1:38.21           
            48.11  1:38.21
  5. Demi van Campenhout           De Schelde             1:44.38 9703728    1:38.73 h         
            49.49  1:38.73
  6. Jolien Vinke                  De Schelde             1:44.20 9802856    1:44.85           
            50.07  1:44.85
  7. Jessie Eulink                 De Schelde                  NT 9703247    1:46.57           
            52.80  1:46.57
  8. Laura de Jongh                De Schelde             1:55.01 9604730    1:50.86 h         
            54.89  1:50.86
  9. Femke van Tatenhove           De Schelde             1:54.66 9802401    1:51.97           
            52.94  1:51.97
 10. Melissa de Bok                De Schelde             1:49.16 9705434    1:52.60           
            54.82  1:52.60
 11. Esmee Buijze                  De Schelde             2:02.64 9703245    2:00.54           
            57.93  2:00.54
 12. Lisa de Bruijne               De Schelde             1:52.28 9802280    2:13.11           
            57.30  2:13.11
 DIS Danitsja Spuesens             SZ&PC De Bruinvis      2:48.68 9703444    2:16.87           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:04.39  2:16.87
  NG Jasmijn van den Berge         De Stormvogel          1:51.92 9703994                      
  NG Janine van den Driest         De Stormvogel               NT 9704046                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis      1:03.91 9500467    1:01.75           
            29.29  1:01.75
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:08.10 9503413    1:08.40           
            32.51  1:08.40
  3. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:14.96 9503415    1:11.32           
            34.03  1:11.32
  4. Kevin Dickie                  De Schelde             1:10.84 9402071    1:11.33           
            33.52  1:11.33
  5. Casper Hermans                De Schelde             1:11.51 9404871    1:13.21           
            34.53  1:13.21
  6. Bram van Bolderik             De Schelde             1:14.41 9503019    1:14.05           
            35.35  1:14.05
  7. Gino van Geersaem             SZ&PC De Bruinvis      1:13.75 9404357    1:14.19           
            36.33  1:14.19
  8. Youri Melse                   De Schelde                  NT 9505071    1:21.69           
            39.18  1:21.69
  9. Axel Obrie                    De Schelde             1:33.39 9704349    1:34.45           
            46.14  1:34.45
 10. Jurgen Wiercx                 De Schelde                  NT 9803535    2:15.00           
          1:03.78  2:15.00
 DIS Menno van Kaam                De Stormvogel          1:25.66 9504401                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.Z Liam Vrolijk                  De Schelde             1:59.67 9803369                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara van de Plasse          SZ&PC De Bruinvis      1:13.67 9401492    1:12.38           
            35.04  1:12.38
  2. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis      1:14.89 9402588    1:14.13           
            35.60  1:14.13
  3. Stephany de Gruijter          De Schelde             1:13.93 9406106    1:16.19           
            35.67  1:16.19
  4. Lois van den Berg             De Stormvogel          1:19.64 9502874    1:16.44           
            36.66  1:16.44
  5. Lianda Vervloed               De Stormvogel          1:17.60 9402336    1:16.61           
            37.26  1:16.61
  6. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:27.33 9505294    1:25.49           
            39.73  1:25.49
  7. Cheyenne Scheffers            SZ&PC De Bruinvis           NT 9506050    1:27.23           
            40.47  1:27.23
  8. Merel Beemster                De Schelde             1:24.09 9505069    1:31.41           
            42.42  1:31.41
  9. Laura van Sabben              De Schelde             1:36.91 9804332    1:35.69           
            44.72  1:35.69
 10. Ylonka Pronk                  De Schelde             1:36.27 9703654    1:40.31           
            46.43  1:40.31
 11. Kimberley Jansen              De Stormvogel               NT 9406696    1:42.45           
            49.70  1:42.45
 12. Suzanne de Letter             De Schelde                  NT 9804328    1:44.52           
            49.33  1:44.52
 13. Anne Murre                    De Schelde             1:45.50 9804636    1:48.37           
            48.55  1:48.37
NG.Z Mireille van Veggel           De Schelde                  NT 9805068                      
AFGE Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:13.82 9502244                      
AFGE Roxan Pieters                 De Schelde             1:30.32 9406108                      
  NG Faye Kisters                  De Stormvogel               NT 9505934                      
  NG Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:21.10 9406366                      
  NG Cheyenne Glerum               De Schelde             1:56.76 9705238                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                SZ&PC De Bruinvis      2:34.44 9500467    2:30.76           
            33.05  1:11.12  1:55.44  2:30.76
  2. Angelo De Meyer               SZ&PC De Bruinvis      2:41.33 9203501    2:34.42           
            31.82  1:10.65  1:58.17  2:34.42
  3. Lennard Breel                 De Stormvogel          2:49.68 9501487    2:44.17           
            35.35  1:16.93  2:04.25  2:44.17
  4. Sven Ivens                    SZ&PC De Bruinvis      2:38.35 9306165    2:50.03           
            37.90  1:22.01  2:16.05  2:50.03
  5. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          3:02.17 9501591    2:53.16           
            37.58  1:23.21  2:13.35  2:53.16
  6. Nico Huijssen                 De Schelde             3:00.01 9303653    2:53.32           
            35.73  1:20.01  2:10.28  2:53.32
  7. Francis Ryckaert              SZ&PC De Bruinvis      3:14.20 9306937    2:54.90           
            40.49  1:26.16  2:16.59  2:54.90
  8. Jeroen de Putter              De Schelde             2:51.04 9204149    2:55.92           
            36.51  1:20.29  2:16.71  2:55.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara van de Plasse          SZ&PC De Bruinvis      3:04.42 9401492    2:57.31           
            40.76  1:27.97  2:17.86  2:57.31
  2. Dymphie Huijssen              De Schelde             3:06.68 9502494    3:03.85           
            43.41  1:29.21  2:22.40  3:03.85
  3. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          3:18.42 9404010    3:06.41           
            39.39  1:24.56  2:22.80  3:06.41
  4. Charissa Loof                 De Schelde             3:14.67 9603550    3:09.99           
            45.46  1:33.72  2:28.37  3:09.99
  5. Manon Eversdijk               SZ&PC De Bruinvis      3:11.12 9402588    3:13.63           
            49.90  1:38.35  2:32.10  3:13.63
  6. Esmée Siben                   De Schelde             3:19.96 9603782    3:20.60           
            44.16  1:35.46  2:34.14  3:20.60
  7. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          3:32.19 9307322    3:29.16           
            44.18  1:40.60  2:42.30  3:29.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ron van Vliet                 De Stormvogel          2:49.05 6100849    2:50.18           
            39.20  1:21.20  2:05.71  2:50.18
  2. Patrick van Haaren            De Stormvogel               NT 6701485    3:15.39           
            44.41  1:32.89  2:26.50  3:15.39
  NG André Schutte                 De Stormvogel          2:53.94 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      1:07.12 9000847    1:07.45           
            33.13  1:07.45
  2. Roel Dellaert                 SZ&PC De Bruinvis      1:06.50 8400447    1:09.36           
            34.08  1:09.36
  3. Robbert Dellaert              SZ&PC De Bruinvis      1:09.70 8300477    1:14.63           
            36.14  1:14.63
  4. Francis Ryckaert              SZ&PC De Bruinvis      1:19.51 9306937    1:20.23           
            39.62  1:20.23
  5. Jeroen Wezeman                De Schelde             1:28.47 9504437    1:30.84           
            43.17  1:30.84
NG.Z Yorbin Moes                   De Schelde             1:14.97 9002019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelique Lok                 De Stormvogel          3:01.58 7500778    3:01.17           
            41.84  1:26.86  2:14.05  3:01.17
  2. Roelien Braber                De Stormvogel          3:14.02 7901298    3:07.54           
            43.39  1:30.83  2:19.87  3:07.54
  NG Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:30.73 9303996                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieselotte de Kock            SZ&PC De Bruinvis      1:15.39 8902324    1:16.86           
            36.67  1:16.86
  2. Daphne Wiskerke               SZ&PC De Bruinvis      1:27.36 8704704    1:25.17           
            40.83  1:25.17
  3. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:26.83 9502660    1:28.30           
            43.10  1:28.30
  4. Emma Pool                     De Schelde             1:41.54 9604886    1:42.28           
            48.79  1:42.28
  NG Manon van Geersdaele          De Schelde             1:30.37 9206908                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             3:04.18            2:48.22 *         
        Jasper van Riet, 96                        Sander de Ridder, 96
        Koen Legters, 96                           Jason van Boom, 98
            38.59  1:25.78  2:10.89  2:48.22

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          3:00.59            2:54.06           
        Jochem Neels, 98                           Kevin van Haaren, 96
        Alex Breel, 97                             Alexander Wessel, 96
            47.44  1:32.44  2:16.08  2:54.06




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
15.11.2009                             (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:46.23            2:42.93           
        Giano van den Berg, 99                     Ruden de Ridder, 00
        Anouk van Kaam, 98                         Eline Bekkers, 99
            47.68  1:28.15  2:06.05  2:42.93

  2. De Schelde 1                  De Schelde             2:43.91            2:43.46           
        Teun de Pooter, 99                         Victor Pool, 99
        Chloë Veenstra, 98                         Lisa de Bruijne, 98
            41.43  1:20.55  2:04.57  2:43.46




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel