EON A Competitie deel 2
Vlissingen (NED),    15.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          4:03.22            4:08.90           
        Tom van de Putte, 94                       Wimar Lindenberg, 96
        Bart van Pelt, 94                          Duane Wemmers, 95
            26.94    56.69  4:08.90

  2. Trb/Res 1                     Trb/Res                4:14.99            4:11.39           
        Bart Gubbels, 96                           Rick Hoekstra, 95
        Peter Rietveld, 96                         Thomas Rietveld, 94
            36.50  1:07.57  2:11.02  3:12.32  4:11.39

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:21.18            4:22.67           
        Pedro Mol, 96                              Levy Kort, 96
        Wouter Stap, 97                            Tom van Elsen, 97
            31.92  1:05.36  4:22.67

  4. Trb/Res 2                     Trb/Res                4:50.08            4:41.46           
        Luuk van Breugel, 94                       Tom Donders, 96
        Ruben Schellekens, 97                      Dennis Musters, 94
          1:12.49  4:41.46




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
15.11.2009                               (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          2:11.12            2:10.20           
        Dennis Bougrimov, 98                       Stijn Geelen, 98
        Brigitte Sleeking, 98                      Sanne Advocaat, 98
            31.29  2:10.20

  2. MNC Dordrecht 2               MNC Dordrecht          2:23.52            2:22.95           
        Dèvin van Buren, 98                        Melvin van Nassau, 99
        Lilly de Wit, 98                           Tessa Bruijgoms, 98
            36.64  2:22.95

  3. Trb/Res 1                     Trb/Res                2:22.94            2:24.70           
        Mitchell Schollen, 98                      Maaike Zandberg, 99
        Cynthia van den Broek, 99                  Stefan van de Wijdeven, 98
            36.57  2:24.70

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:30.00            2:27.77           
        Jozua Leenheer, 99                         Kalle van Gemert, 98
        Daphne de Jonge, 98                        Ylva Wolterman, 98
            38.45  2:27.77

  5. Trb/Res 2                     Trb/Res                2:44.23            2:43.46           
        Kjell Vissers, 98                          Lars Hurks, 99
        Veerle den Boer, 99                        Lené Doomen, 00
            42.41  2:43.46

  NG De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:42.23                              
        Jason de Visser, 98                        Pablo Mol, 99
        Daphne Louws, 98                           Eva van Elsen, 99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          4:53.03 9302702    5:04.45           
          1:06.77  5:04.45
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel          5:06.39 9301548    5:07.00           
          1:07.95  5:07.00
  3. Sandra Temmerman              MNC Dordrecht               NT 8001100    5:22.99           
          1:10.14  5:22.99
  4. Roos van Esch                 Trb/Res                5:27.86 8200468    5:37.21           
          1:15.18  5:37.21
  5. Suzan van Boxtel              Trb/Res                5:51.54 9402578    5:46.45           
          1:16.68  5:46.45
  6. Laura Advocaat                MNC Dordrecht          6:00.00 9502988    5:50.24           
          1:16.55  5:50.24
  7. Anne Klijberg                 Trb/Res                6:05.45 9503974    5:56.60           
          1:18.64  5:56.60
  8. Kelly Mekes                   Trb/Res                5:59.79 9402724    6:07.07           
          1:24.14  6:07.07
  9. Yvette Bouthoorn              Trb/Res                     NT 9007992    6:35.89           
          1:29.20  6:35.89
  NG Astrid Koert                  MNC Dordrecht          5:26.38 8000612                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Rosendaal          MNC Dordrecht            57.47 9101947      57.14           
            26.41    57.14
  2. Arjan van der Plaat           MNC Dordrecht          1:00.00 8602403      57.57           
            26.23    57.57
  3. Tim van Doesburg              Trb/Res                  59.67 8800817      59.45           
            27.26    59.45
  4. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            59.15 9000533    1:00.02           
            27.95  1:00.02
  5. Joey van Doesburg             Trb/Res                  59.82 8700735    1:01.77           
            28.24  1:01.77
  6. Stefan Roovers                De Stormvogel          1:04.34 9102753    1:02.60           
            29.10  1:02.60
  7. Nick van Ingen                MNC Dordrecht          1:02.67 8801647    1:03.42           
            29.34  1:03.42
  8. Robin van Gulik               Trb/Res                1:02.21 9001061    1:03.57           
            28.42  1:03.57
  9. Martijn Mechielsen            De Stormvogel          1:06.19 9001933    1:05.73           
            29.26  1:05.73
 10. Jeroen Bonten                 Trb/Res                1:04.15 8800377    1:06.08           
            29.64  1:06.08
 11. Eelco van Gemert              De Stormvogel          1:03.64 7200299    1:07.94           
            30.57  1:07.94
 12. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:10.00 9105531    1:08.77           
            31.21  1:08.77
 13. Jeroen van Erve               Trb/Res                1:10.31 9005917    1:10.81           
            31.49  1:10.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Smulders                  Trb/Res                1:23.32 9501248    1:22.54           
            38.48  1:22.54
  2. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:24.27 9205654    1:22.67           
            38.20  1:22.67
  3. Indy Diependaal               Trb/Res                1:27.28 9504976    1:26.54           
            41.02  1:26.54
  4. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:30.31 9206088    1:29.39           
            41.86  1:29.39
  5. Madelon Schellekens           Trb/Res                1:30.43 9501888    1:29.59           
            41.86  1:29.59
  6. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:29.86 9401700    1:30.80           
            42.80  1:30.80
  7. Eva Karapanagiotis            Trb/Res                1:31.45 9506214    1:30.94           
            42.35  1:30.94
  8. Danique van Peenen            De Stormvogel          1:38.81 9202888    1:31.97           
            43.41  1:31.97
  9. Amy Kieboom                   Trb/Res                1:34.32 9502580    1:33.07           
            42.92  1:33.07
 10. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          1:32.73 9603184    1:33.35           
            44.06  1:33.35
 11. Ingrid Bakker                 Trb/Res                1:38.56 9302872    1:37.04           
            44.14  1:37.04
 12. Marloes Böke                  Trb/Res                1:38.08 9502012    1:42.78           
            47.52  1:42.78
NG.Z Anastasia Novikova            Trb/Res                1:35.80 9604996                      
AFGE Romy Bouman                   MNC Dordrecht          1:30.08 9202852                      
AFGE Carina Spronk                 Trb/Res                1:45.25 9702382                      
  NG Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          1:33.48 9306062                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          4:27.20 9201661    4:25.07           
          1:01.99  2:10.38  4:25.07
  2. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          4:57.23 9301157    4:32.67           
          1:03.57  2:13.28  4:32.67
  3. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          4:40.71 9501397    4:33.29           
          1:04.29  2:14.42  4:33.29
  4. Yannick Mol                   De Stormvogel          4:51.80 9302899    4:42.77           
          1:03.49  2:15.61  3:30.42  4:42.77
  5. Enzo Diependaal               Trb/Res                4:37.98 9206691    4:43.13           
          1:03.67  2:15.92  3:30.70  4:43.13
  6. Matti de Bruijn               Trb/Res                4:53.03 9305071    4:53.73           
          1:06.39  2:20.98  4:53.73
  7. Levy Kort                     De Stormvogel          4:53.15 9600583    4:56.26           
          1:07.98  2:24.14  4:56.26
  8. Rick Hoekstra                 Trb/Res                5:49.53 9501437    4:57.95           
          1:13.76  2:30.73  4:57.95
  9. Daan Koudijs                  Trb/Res                5:03.83 9204721    4:58.36           
          1:09.76  2:27.09  4:58.36
 10. Emiel van Avezaath            Trb/Res                     NT 9203261    4:59.81           
          1:11.29  2:29.42  4:59.81
 11. Kevin Reppel                  MNC Dordrecht               NT 9505467    5:55.11           
          1:20.14  2:52.14  4:24.43  5:55.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            Trb/Res                2:31.64 9503090    2:29.79           
            33.51  1:10.84  2:29.79
  2. Judith van de Wijdeven        Trb/Res                2:45.83 9503820    2:43.46           
            38.22  1:20.20  2:43.46
  3. Louise van de Meer            Trb/Res                2:36.22 9504198    2:43.89           
            36.29  1:18.13  2:43.89
  4. Dashney Verweij               Trb/Res                2:48.23 9403916    2:45.54           
            38.39  1:20.11  2:45.54
  5. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          2:39.44 9403068    2:45.70           
            38.82  1:21.39  2:45.70
  6. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          2:44.03 9500554    2:46.49           
            39.46  1:21.84  2:46.49
  7. Birgit Adriaansen             MNC Dordrecht          2:49.52 9503342    2:46.70           
            39.69  1:21.84  2:46.70
  8. Chelsea Schild                De Stormvogel               NT 9502584    2:53.93           
            39.98  1:23.91  2:53.93
  9. Maike Korthout                Trb/Res                2:53.20 9406034    2:54.28           
            38.99  1:24.26  2:54.28
 10. Gaby Bakx                     MNC Dordrecht          2:58.20 9403544    2:57.07           
            41.54  1:26.57  2:57.07
 11. Britt Wolterman               De Stormvogel               NT 9503840    2:57.25           
            42.25  1:27.69  2:57.25
 12. Brigitte van der Schuit       MNC Dordrecht          3:01.67 9702602    3:04.13           
            42.76  1:28.73  3:04.13
 DIS Vivienne van Vliet            De Stormvogel          3:13.34 9404956                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
  NG Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          2:46.45 9402982                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Rietveld               Trb/Res                1:09.57 9401803    1:07.46           
            31.24  1:07.46
  2. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          1:11.36 9402625    1:08.13           
            30.92  1:08.13
  3. Bart van Pelt                 MNC Dordrecht          1:30.80 9404069    1:26.62           
            38.75  1:26.62
  4. Dennis Musters                Trb/Res                1:50.72 9403605    1:35.73           
            43.42  1:35.73
AFGE Joris Kraaijestein            MNC Dordrecht          1:21.54 9502167                      
AFGE Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:16.71 9402603                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            33.87 9301548      33.98           
        Kringrecord
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            36.14 9303976      34.53           
  3. Sandra Temmerman              MNC Dordrecht            35.54 8001100      36.67           
  4. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht               NT 9402982      37.04           
  5. Nikita Kruis                  De Stormvogel            38.01 8902486      39.73           
  6. Suzan van Boxtel              Trb/Res                  39.92 9402578      40.69           
  7. Kelly Mekes                   Trb/Res                  38.77 9402724      41.11           
  8. Yvette Bouthoorn              Trb/Res                  41.54 9007992      42.55           
  9. Eveline van Avezaath          Trb/Res                  46.13 8700108      45.57           
 10. Vivianne van Avezaath         Trb/Res                  46.73 9105646      47.33           
 11. Britt van Diessen             Trb/Res                  50.92 8900900      50.20           
 12. Valérie Obbens                Trb/Res                  48.97 9108150      50.72           
 13. Monique Melief                Trb/Res                  51.61 8201110      50.90           
 14. Angela Mekes                  Trb/Res                  51.07 9006924      50.97           
  NG Jannemieke van Avezaath       Trb/Res                  37.44 8900132                      
  NG Astrid Koert                  MNC Dordrecht            35.89 8000612                      
  NG Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht            43.18 9306062                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Rosendaal          MNC Dordrecht          1:51.37 9101947    1:56.19           
            26.38    56.28  1:56.19
  2. Arjan van der Plaat           MNC Dordrecht          1:53.73 8602403    1:56.61           
            26.70    56.95  1:56.61
  3. Nick van Ingen                MNC Dordrecht          1:59.53 8801647    1:59.39           
            27.86    58.18  1:59.39
  4. Joey van Doesburg             Trb/Res                1:58.63 8700735    2:01.51           
            27.23    57.95  2:01.51
  5. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          2:00.28 8900737    2:01.70           
            28.90    59.85  2:01.70
  6. Rik Bakker                    Trb/Res                2:06.83 9104625    2:04.02           
            29.26  1:00.92  2:04.02
  7. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          2:00.77 9201661    2:04.35           
            28.46    59.43  2:04.35
  8. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          2:00.51 9000533    2:04.60           
            29.06  1:00.47  2:04.60
  9. Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel          2:05.44 9104257    2:06.52           
            27.96    59.96  2:06.52
 10. Martijn Mechielsen            De Stormvogel          2:03.70 9001933    2:06.98           
            29.17  1:01.17  2:06.98
 11. Thomas Priems                 Trb/Res                2:11.52 8602467    2:09.24           
            29.27  1:01.02  2:09.24
 12. Jan Brink                     De Stormvogel          2:08.51 6200091    2:12.10           
            29.80  1:02.51  2:12.10
 13. Jeroen van Erve               Trb/Res                2:12.22 9005917    2:13.08           
            30.50  1:04.51  2:13.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          2:41.57 9603072    2:36.39           
            34.57  2:36.39
  2. Marceline de Cloe             Trb/Res                2:37.21 9602050    2:38.87           
            34.36  2:38.87
  3. Kim Busch                     MNC Dordrecht          2:50.41 9801450    2:47.26           
            35.30  2:47.26
  4. Paulien Koenen                Trb/Res                2:49.77 9701856    2:51.57           
            36.73  2:51.57
  5. Femke van Hest                Trb/Res                2:53.80 9604294    2:52.57           
            38.66  2:52.57
  6. Tulany de Wilde               De Stormvogel          2:51.93 9601002    2:55.97           
            39.30  2:55.97
  7. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          2:58.58 9800616    2:56.04           
            40.46  2:56.04
  8. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          2:58.58 9702020    2:56.37           
            44.14  2:56.37
  9. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          3:35.16 9703066    2:58.68           
            38.87  2:58.68
 10. Renate Peppenster             Trb/Res                3:01.32 9604298    3:02.48           
            36.92  3:02.48
 11. Merel Kuijs                   De Stormvogel               NT 9704002    3:13.93           
            42.47  3:13.93
 12. Renske Zandberg               Trb/Res                3:18.91 9604832    3:14.02           
            44.43  3:14.02
 13. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          3:10.63 9801322    3:14.96           
            41.33  3:14.96
 DIS Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          2:57.05 9601650                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Kayleigh Brouwers             Trb/Res                3:08.83 9603472                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wimar Lindenberg              MNC Dordrecht          1:01.36 9601857    1:00.89           
            29.41  1:00.89
  2. Tom van Elsen                 De Stormvogel          1:05.62 9703009    1:02.53           
            29.46  1:02.53
  3. Peter Rietveld                Trb/Res                1:03.66 9601081    1:03.26           
            30.67  1:03.26
  4. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:04.37 9600581    1:05.08           
            31.48  1:05.08
  5. Bart Gubbels                  Trb/Res                1:08.32 9602015    1:06.10           
            31.53  1:06.10
  6. Tom Donders                   Trb/Res                1:10.04 9603677    1:06.49           
            31.47  1:06.49
  7. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:07.57 9700935    1:06.50           
            32.36  1:06.50
  8. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:09.04 9800565    1:10.08           
            33.98  1:10.08
  9. Ruben Schellekens             Trb/Res                1:15.54 9702747    1:13.45           
            34.82  1:13.45
 10. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          1:16.70 9701565    1:14.16           
            33.73  1:14.16
 11. Martijn Bolkenbaas            Trb/Res                1:20.97 9602651    1:15.81           
            36.06  1:15.81
  NG Stefan Hoekstra               Trb/Res                1:13.26 9700223                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:16.71 9801320    1:18.43           
            37.93  1:18.43
  2. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht          1:19.39 9803498    1:20.26           
            39.92  1:20.26
  3. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:28.05 9900016    1:31.02           
            44.26  1:31.02
  4. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:32.34 9801718    1:33.59           
            46.40  1:33.59
  5. Cynthia van den Broek         Trb/Res                1:31.39 9901338    1:35.09           
            46.51  1:35.09
  6. Daphne de Jonge               De Stormvogel          1:40.35 9802690    1:36.92           
            47.51  1:36.92
  7. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht          1:35.46 9901436    1:36.97           
            47.91  1:36.97
  8. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht          1:29.50 9902108    1:37.21           
            47.32  1:37.21
  9. Eva van Elsen                 De Stormvogel          1:50.05 9903026    1:37.38           
            47.72  1:37.38
 10. Paula Schellekens             Trb/Res                1:37.20 0000368    1:38.33           
            47.20  1:38.33
 11. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht          1:29.48 9900738    1:38.64           
            47.71  1:38.64
 12. Lené Doomen                   Trb/Res                1:39.42 0001330    1:39.51           
            47.95  1:39.51
 13. Daphne Louws                  De Stormvogel          1:49.58 9802686    1:41.54           
            50.62  1:41.54
 14. Maaike Zandberg               Trb/Res                1:43.86 9901138    1:42.52           
            50.58  1:42.52
 15. Veerle den Boer               Trb/Res                1:53.44 9902518    1:46.10           
            52.28  1:46.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht            40.61 9801363      40.64           
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel            46.42 9801259      45.86           
  3. Stefan van de Wijdeven        Trb/Res                  47.39 9800995      46.57           
  4. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht            51.32 9902103      49.99           
  5. Mitchell Schollen             Trb/Res                  48.40 9801543      50.24           
  6. Jason de Visser               De Stormvogel            54.15 9801739      50.53           
  7. Jozua Leenheer                De Stormvogel            55.07 9902257      53.39           
  8. Lars Hurks                    Trb/Res                  52.29 9901667      53.76           
  9. Kjell Vissers                 Trb/Res                  54.90 9801753      53.96           
 10. Dèvin van Buren               MNC Dordrecht            55.44 9801751      55.45           
AFGE Pablo Mol                     De Stormvogel            53.70 9900969                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          2:11.72 9302702    2:07.25           
        Kringrecord
            28.73  1:01.38  2:07.25
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel          2:12.00 9303976    2:09.07           
            30.04  1:03.13  2:09.07
  3. Manon Minneboo                De Stormvogel          2:14.36 9301548    2:12.36           
            30.05  1:04.17  2:12.36
  4. Maike op het Veld             Trb/Res                2:12.96 8703046    2:16.86           
            31.16  1:05.89  2:16.86
  5. Roos van Esch                 Trb/Res                2:15.75 8200468    2:18.59           
            32.45  1:07.91  2:18.59
  6. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht               NT 9402982    2:23.94           
            32.62  1:09.50  2:23.94
  7. Anne Klijberg                 Trb/Res                2:22.16 9503974    2:25.18           
            33.09  1:10.35  2:25.18
  8. Kelly Mekes                   Trb/Res                2:22.14 9402724    2:32.08           
            33.75  1:11.93  2:32.08
  9. Nikita Kruis                  De Stormvogel          2:27.54 8902486    2:34.92           
            34.61  1:14.08  2:34.92
 10. Renee Snoek                   MNC Dordrecht          2:22.00 8102140    2:35.17           
            34.39  1:12.78  2:35.17
 11. Veerle Sauvé                  Trb/Res                2:42.72 9304400    2:44.48           
            36.77  1:18.04  2:44.48
  NG Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          2:31.28 9306062                      
  NG Astrid Koert                  MNC Dordrecht          2:17.56 8000612                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van der Hoek            MNC Dordrecht            30.89 8300921      30.93           
  2. Robin van Gulik               Trb/Res                  31.72 9001061      31.81           
  3. Sebastiaan Rosendaal          MNC Dordrecht            33.15 9101947      31.98           
  4. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            33.19 9006069      32.96           
  5. Daan van Erp                  Trb/Res                  33.10 8903833      33.48           
  6. Mario Peeters                 MNC Dordrecht            33.11 8602355      33.55           
  7. Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            33.56 9104257      33.78           
  8. Jeroen Bonten                 Trb/Res                  33.95 8800377      34.06           
  9. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht            35.51 9105531      34.75           
 10. Koen Florijn                  MNC Dordrecht            35.00 8600851      35.10           
 11. Eelco van Gemert              De Stormvogel            33.43 7200299      35.39           
 11. Thomas Priems                 Trb/Res                  35.92 8602467      35.39           
 13. Remco Schaap                  Trb/Res                  40.51 9105717      40.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Smulders                  Trb/Res                4:50.65 9501248    4:53.51           
          1:08.46  2:24.02  4:53.51
  2. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          5:04.84 9500554    4:57.47           
          1:09.76  2:26.06  4:57.47
  3. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          5:09.19 9401700    4:59.29           
          1:09.83  2:25.35  4:59.29
  4. Jaimy Kort                    De Stormvogel          5:19.29 9205654    5:04.57           
          1:08.81  2:26.06  3:45.53  5:04.57
  5. Madelon Schellekens           Trb/Res                5:07.34 9501888    5:11.68           
          1:10.13  2:29.27  3:50.56  5:11.68
  6. Danique van Peenen            De Stormvogel          5:17.57 9202888    5:16.14           
          1:13.02  2:32.05  3:53.97  5:16.14
  7. Indy Diependaal               Trb/Res                5:25.07 9504976    5:16.71           
          1:14.36  2:36.05  3:58.36  5:16.71
  8. Liliane Solé                  De Stormvogel          5:34.26 9206088    5:22.92           
          1:16.46  2:40.06  5:22.92
  9. Eva Karapanagiotis            Trb/Res                     NT 9506214    5:33.68           
          1:19.66  2:45.19  4:10.51  5:33.68
 10. Ingrid Bakker                 Trb/Res                     NT 9302872    5:35.38           
          1:14.47  2:41.66  5:35.38
AFGE Romy Bouman                   MNC Dordrecht          5:20.00 9202852                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:13.19 9301157    1:11.98           
            33.67  1:11.98
  2. Rick Hoekstra                 Trb/Res                1:15.17 9501437    1:12.54           
            34.50  1:12.54
  3. Yannick Mol                   De Stormvogel          1:13.43 9302899    1:15.00           
            35.03  1:15.00
  4. Enzo Diependaal               Trb/Res                1:16.73 9206691    1:16.75           
            35.96  1:16.75
  5. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:17.54 9201661    1:17.67           
            36.47  1:17.67
  6. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          1:16.13 9501397    1:18.74           
            36.25  1:18.74
  7. Daan Koudijs                  Trb/Res                1:28.02 9204721    1:25.50           
            40.50  1:25.50
  8. Levy Kort                     De Stormvogel          1:28.44 9600583    1:25.73           
            40.45  1:25.73
  9. Emiel van Avezaath            Trb/Res                1:24.17 9203261    1:26.52           
            38.89  1:26.52
 10. Matti de Bruijn               Trb/Res                1:26.24 9305071    1:27.03           
            40.35  1:27.03
AFGE Joris Kraaijestein            MNC Dordrecht          1:15.26 9502167                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle de Bruijn            Trb/Res                1:11.51 9503090    1:10.66           
            31.69  1:10.66
  2. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:13.28 9403068    1:14.94           
            35.03  1:14.94
  3. Dashney Verweij               Trb/Res                1:15.08 9403916    1:18.40           
            34.97  1:18.40
  4. Birgit Adriaansen             MNC Dordrecht          1:23.51 9503342    1:21.26           
            37.58  1:21.26
  5. Maike Korthout                Trb/Res                1:22.35 9406034    1:22.09           
            37.97  1:22.09
  6. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:26.14 9404956    1:23.10           
            38.66  1:23.10
  7. Judith van de Wijdeven        Trb/Res                1:25.14 9503820    1:23.55           
            37.61  1:23.55
  8. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          1:31.76 9601650    1:26.17           
            40.34  1:26.17
  9. Britt Wolterman               De Stormvogel               NT 9503840    1:28.51           
            40.79  1:28.51
 10. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          1:25.22 9603184    1:28.87           
            38.19  1:28.87
 11. Louise van de Meer            Trb/Res                1:26.00 9504198    1:29.06           
            36.44  1:29.06
 12. Chelsea Schild                De Stormvogel               NT 9502584    1:29.14           
            39.05  1:29.14
 13. Gaby Bakx                     MNC Dordrecht          1:35.67 9403544    1:34.42           
            42.01  1:34.42
NG.Z Brigitte van der Schuit       MNC Dordrecht          1:29.49 9702602                      
  NG Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:21.94 9402982                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Rietveld               Trb/Res                2:34.51 9401803    2:29.00           
            35.41  1:13.63  2:29.00
  2. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          2:33.25 9402625    2:37.60           
            37.14  1:18.04  2:37.60
  3. Bart van Pelt                 MNC Dordrecht          2:53.91 9404069    2:53.00           
            35.26  1:21.87  2:53.00
  4. Dennis Musters                Trb/Res                3:06.00 9403605    2:55.25           
            41.51  1:25.38  2:55.25
  5. Luuk van Breugel              Trb/Res                     NT 9406287    3:11.60           
            45.32  1:34.21  3:11.60
  6. Kevin Reppel                  MNC Dordrecht               NT 9505467    3:18.03           
            46.54  1:36.57  3:18.03
AFGE Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          2:40.61 9402603                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          1:04.23 9302702    1:05.93           
            30.56  1:05.93
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:08.37 9303976    1:06.48           
            30.49  1:06.48
  3. Sandra Temmerman              MNC Dordrecht          1:05.10 8001100    1:07.44           
            30.97  1:07.44
  4. Maike op het Veld             Trb/Res                1:11.48 8703046    1:11.85           
            33.30  1:11.85
  5. Roos van Esch                 Trb/Res                1:10.06 8200468    1:12.70           
            33.86  1:12.70
  6. Laura Advocaat                MNC Dordrecht          1:13.82 9502988    1:14.88           
            34.10  1:14.88
  7. Suzan van Boxtel              Trb/Res                1:13.52 9402578    1:15.10           
            33.83  1:15.10
  8. Nikita Kruis                  De Stormvogel          1:16.89 8902486    1:22.40           
            37.40  1:22.40
  NG Jannemieke van Avezaath       Trb/Res                1:20.50 8900132                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          4:50.26 8900737    4:52.93           
          1:08.00  4:52.93
  2. Tim van Doesburg              Trb/Res                4:57.38 8800817    4:58.38           
          1:05.53  4:58.38
  3. Nick van Ingen                MNC Dordrecht          5:25.00 8801647    4:58.66           
          1:09.55  4:58.66
  4. Joey van Doesburg             Trb/Res                4:58.02 8700735    5:05.37           
          1:08.90  2:28.57  3:55.72  5:05.37
  5. Daan van Erp                  Trb/Res                5:27.59 8903833    5:09.83           
          1:11.68  5:09.83
  6. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          4:58.54 9000533    5:13.14           
          1:06.56  2:26.31  3:58.54  5:13.14
  7. Rik Bakker                    Trb/Res                5:19.02 9104625    5:17.15           
          1:09.94  2:33.28  4:04.48  5:17.15
  8. Stefan Roovers                De Stormvogel          5:32.13 9102753    5:20.18           
          1:05.56  2:25.00  4:07.38  5:20.18
  9. Mario Peeters                 MNC Dordrecht          5:30.00 8602355    5:22.60           
          1:13.10  5:22.60
 10. Koen Florijn                  MNC Dordrecht          5:15.00 8600851    5:24.55           
          1:13.35  2:36.41  4:09.50  5:24.55
 11. Jasper Rouwendal              De Stormvogel               NT 9006069    5:25.54           
          1:12.60  2:37.61  4:10.10  5:25.54
 12. Jan Brink                     De Stormvogel          5:23.45 6200091    5:29.18           
          1:15.21  5:29.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marceline de Cloe             Trb/Res                1:03.65 9602050    1:03.50           
            30.14  1:03.50
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:04.99 9603072    1:03.91           
            30.66  1:03.91
  3. Femke van Hest                Trb/Res                1:08.48 9604294    1:08.61           
            32.88  1:08.61
  4. Paulien Koenen                Trb/Res                1:08.23 9701856    1:09.45 FJ 1      
            33.57  1:09.45
  5. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:07.66 9800616    1:09.45 FJ 2      
            33.74  1:09.45
  6. Sanne Advocaat                MNC Dordrecht          1:07.43 9801320    1:10.34           
            34.22  1:10.34
  7. Renate Peppenster             Trb/Res                1:11.13 9604298    1:10.43           
            33.53  1:10.43
  8. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          1:09.85 9702020    1:10.56           
            34.67  1:10.56
  9. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:08.53 9801450    1:11.26           
            34.05  1:11.26
 10. Daniek Peppenster             Trb/Res                1:19.09 9702916    1:14.41           
            35.26  1:14.41
 11. Tessa Bruijgoms               MNC Dordrecht          1:15.00 9801322    1:16.36           
            35.93  1:16.36
 12. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:15.66 9703066    1:16.39           
            36.75  1:16.39
 13. Steffi Kieboom                Trb/Res                1:21.26 9701620    1:17.43           
            37.54  1:17.43
 14. Merel Kuijs                   De Stormvogel          1:23.81 9704002    1:21.73           
            40.23  1:21.73
 15. Ellen den Boer                Trb/Res                1:40.86 9705252    1:29.59           
            40.72  1:29.59
  NG Tulany de Wilde               De Stormvogel          1:11.86 9601002                      
  NG Kayleigh Brouwers             Trb/Res                1:12.72 9603472                      
  NG Roos Beerens                  Trb/Res                1:24.66 9704758                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wimar Lindenberg              MNC Dordrecht          2:43.04 9601857    2:40.59           
            33.72  2:40.59
  2. Pedro Mol                     De Stormvogel               NT 9600581    2:41.54           
            35.62  2:41.54
  3. Peter Rietveld                Trb/Res                2:44.16 9601081    2:43.60           
            34.50  2:43.60
  4. Tom van Elsen                 De Stormvogel          2:55.56 9703009    2:45.84           
            35.76  2:45.84
  5. Bart Gubbels                  Trb/Res                2:58.96 9602015    2:52.35           
            38.87  2:52.35
  6. Wouter Stap                   De Stormvogel          2:45.45 9700935    2:54.02           
            35.62  2:54.02
  7. Tom Donders                   Trb/Res                     NT 9603677    2:56.22           
            37.53  2:56.22
  8. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          2:58.51 9800565    2:59.18           
            39.75  2:59.18
  9. Ruben Schellekens             Trb/Res                2:59.50 9702747    3:02.37           
            41.37  3:02.37
 10. Virgill van der Heij          MNC Dordrecht          3:11.74 9701565    3:05.21           
            39.73  3:05.21
 11. Martijn Bolkenbaas            Trb/Res                     NT 9602651    3:09.32           
            43.28  3:09.32
  NG Stefan Hoekstra               Trb/Res                3:02.31 9700223                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lilly de Wit                  MNC Dordrecht            45.36 9803498      42.85           
  2. Katja Kuijlaars               MNC Dordrecht            44.64 9900016      44.78           
  3. Rowena van de Moosdijk        MNC Dordrecht            47.60 9901436      47.31           
  4. Daphne Louws                  De Stormvogel            50.74 9802686      47.41           
  5. Daphne de Jonge               De Stormvogel            49.26 9802690      47.70           
  6. Fabienne IJsselstein          MNC Dordrecht            47.73 9902108      48.68           
  7. Veerle den Boer               Trb/Res                  50.31 9902518      49.04           
  8. Senna Lindenberg              MNC Dordrecht            48.13 9900738      51.04           
  9. Cynthia van den Broek         Trb/Res                  51.49 9901338      52.41           
 10. Eva van Elsen                 De Stormvogel            54.48 9903026      53.30           
 11. Lené Doomen                   Trb/Res                  51.36 0001330      53.56           
 12. Paula Schellekens             Trb/Res                  53.13 0000368      53.59           
 13. Maaike Zandberg               Trb/Res                  53.88 9901138      55.04           
 14. Ylva Wolterman                De Stormvogel            53.93 9801718      55.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:26.62 9801259    1:29.03           
            43.43  1:29.03
  2. Stijn Geelen                  MNC Dordrecht          1:33.03 9801363    1:29.78           
            45.38  1:29.78
  3. Mitchell Schollen             Trb/Res                1:27.30 9801543    1:30.16           
            43.85  1:30.16
  4. Dèvin van Buren               MNC Dordrecht          1:30.91 9801751    1:30.39           
            44.90  1:30.39
  5. Stefan van de Wijdeven        Trb/Res                1:28.77 9800995    1:30.73           
            44.07  1:30.73
  6. Melvin van Nassau             MNC Dordrecht          1:31.77 9902103    1:33.50           
            46.56  1:33.50
  7. Jozua Leenheer                De Stormvogel          1:42.00 9902257    1:40.18           
            50.42  1:40.18
  8. Jason de Visser               De Stormvogel          1:50.72 9801739    1:45.66           
            51.91  1:45.66
  9. Lars Hurks                    Trb/Res                1:45.46 9901667    1:47.23           
            53.41  1:47.23
 10. Kjell Vissers                 Trb/Res                2:00.40 9801753    2:00.10           
            58.20  2:00.10
AFGE Pablo Mol                     De Stormvogel          1:39.54 9900969                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          3:59.81            4:04.69           
        Manon Minneboo, 93                         Merel van der Ent, 93
        Savannah Leenheer, 96                      Judith Stap, 93
            27.96    59.01  4:04.69

  2. Trb/Res 1                     Trb/Res                4:08.26            4:15.25           
        Marceline de Cloe, 96                      Maike op het Veld, 87
        Kim Smulders, 95                           Michelle de Bruijn, 95
            30.56  1:04.79  4:15.25

  3. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          4:16.03            4:16.55           
        Martine Kuijlaars, 95                      Francesca van Dongen, 94
        Sandra Temmerman, 80                       Laura Advocaat, 95
            31.74  1:05.59  2:08.69  3:12.90  4:16.55

  4. Trb/Res 2                     Trb/Res                4:17.76            4:24.92           
        Maike Korthout, 94                         Anne Klijberg, 95
        Louise van de Meer, 95                     Roos van Esch, 82
            32.02  1:07.76  4:24.92

  5. Trb/Res 3                     Trb/Res                4:23.51            4:35.01           
        Judith van de Wijdeven, 95                 Suzan van Boxtel, 94
        Madelon Schellekens, 95                    Kelly Mekes, 94
            32.71  1:08.66  2:17.32  3:26.43  4:35.01

  6. MNC Dordrecht 2               MNC Dordrecht          4:22.47            4:35.15           
        Femke van der Linde, 94                    Birgit Adriaansen, 95
        Renee Snoek, 81                            Anouk Kuijlaars, 94
            31.93  1:06.24  2:16.88  3:26.13  4:35.15

  7. De Stormvogel 2               De Stormvogel          4:26.60            4:38.53           
        Jaimy Kort, 92                             Danique van Peenen, 92
        Liliane Solé, 92                           Nikita Kruis, 89
            31.31  1:06.14  4:38.53

  8. De Stormvogel 3               De Stormvogel          4:46.16            4:56.32           
        Chelsea Schild, 95                         Britt Wolterman, 95
        Sarinah Leenheer, 97                       Vivienne van Vliet, 94
            35.06  1:14.44  2:33.36  3:46.30  4:56.32




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
15.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          4:01.42            4:06.27           
        Alwin Hillebrink, 92                       Marc Catsburg, 90
        Niels van der Hoek, 83                     Arjan van der Plaat, 86
            31.94  1:05.46  4:06.27

  2. Trb/Res 1                     Trb/Res                4:08.06            4:15.25           
        Tim van Doesburg, 88                       Joey van Doesburg, 87
        Robin van Gulik, 90                        Thomas Priems, 86
            31.34  1:04.28  4:15.25

  3. MNC Dordrecht 2               MNC Dordrecht          4:17.89            4:15.75           
        Martijn Dolk, 89                           Mario Peeters, 86
        Melvin van de Meij, 93                     Nick van Ingen, 88
            31.31  1:02.30  4:15.75

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:14.81            4:25.72           
        Eelco van Gemert, 72                       Stefan Roovers, 91
        Jasper Rouwendal, 90                       Martijn Mechielsen, 90
            33.07  1:08.17  2:24.60  3:27.47  4:25.72

  5. Trb/Res 2                     Trb/Res                4:22.21            4:31.18           
        Jeroen van Erve, 90                        Jeroen Bonten, 88
        Daan van Erp, 89                           Rik Bakker, 91
            36.22  1:14.51  2:28.57  3:32.54  4:31.18

  6. Trb/Res 3                     Trb/Res                4:42.20            4:47.68           
        Matti de Bruijn, 93                        Thomas Rietveld, 94
        Enzo Diependaal, 92                        Emiel van Avezaath, 92
            35.12  1:13.44  2:32.79  3:43.25  4:47.68




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel