Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 27. Meisjes, 25m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 37. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 41. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


2009-11-15=Mosa-Regio Eon districtcompetitie deel 2
Blerick, 15.11.2009


Programmanr. 1
15-11-2009
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.14-017 1Patrick3:42.383:44.71
Rik op het Veld
Sjors Pietermans
86
91
54.70Daan Pelders
Tom van der Sterren
83
85
2.14-019 De Roersoppers 114-019 De Roersoppers3:53.473:50.07
Willem Jongen
Richard Hubers
91
85
57.51Remco de Veen
Christiaan Fusers
89
87
3.MOSA~regio 1MOSA~regio4:06.283:59.64
Joep Smeets
Guido Faassen
88
91
59.96Sven Brouwer
Luuk Janssen
95
95
4.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging4:04.874:01.47
Richard Claus
Bart Alberts
80
89
Tim Kessels
Sven Reijnders
94
92
5.14-019 De Roersoppers 214-019 De Roersoppers4:09.604:10.46
Jip Hochstenbach
Dennis Creemers
86
92
59.99Roger Pouls
Mathijs Meijers
87
91


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-11-2009
Heren, 4 x 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
15-11-2009
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging2:14.812:14.38
Lizzy Janssen
Roxanne Vossen
95
94
31.38Kyani Vullings
Angelique Schouten
94
95
2.14-017 1Patrick2:22.922:19.60
Christa Craenen
Joyce Delsing
92
95
35.52Esra Notten
Yvette Peulen
93
94
3.14-019 De Roersoppers 114-019 De Roersoppers2:25.292:23.75
Sabine Klesman
Claudia Creemers
92
92
37.24Shanna Hintzen
Lotte van Haarst
95
97
4.MOSA~regio 1MOSA~regio2:36.652:33.71
Lieke Seelen
Floor Brouwer
97
97
40.15Rianne Mooren
Judith Wienen
97
97
NG.ZA14-019 De Roersoppers 214-019 De Roersoppers2:37.23
Jill Jansen, Lotte Verstraelen, Serafina Vlijt, Anne van Haarst


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-11-2009
25m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Daniel Vlijt14-019 De Roersoppers20.07010018318.84
2.Max van SebilleHeldense ZwemverenigingNT010116921.74
3.Enzo Schmetzer14-019 De Roersoppers23.60010043923.00
4.Beau BervarMOSA~regioNT010127732.59
NGTijn JanssenHeldense Zwemvereniging29.260101167

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Amy Mooren14-019 De Roersoppers24.26000036019.44
2.Sarine van RijtPatrick22.30000119419.84
3.Shannan Minkenberg14-019 De Roersoppers23.41000210020.39
4.Jessie LamberHeldense Zwemvereniging23.64010054620.79
5.Lotte BeckersPatrick25.55000083422.97
6.Manon van der WielenHeldense Zwemvereniging24.56020055023.88
7.Benthe JanssenHeldense Zwemvereniging34.16000297424.25
8.Anouk v.d. WielenHeldense Zwemvereniging25.53010151424.80
9.Fleur BeckersPatrick33.34020025626.42
AFGEMMaartje CoxHeldense ZwemverenigingNT0003166


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-11-2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Koen Wijnands14-019 De Roersoppers1:32.2398002471:29.59
2.Jesse JanssenHeldense Zwemvereniging1:32.9400002671:31.50
3.Robbin Vonk14-019 De Roersoppers1:35.8298007371:33.41
4.Bart van der LindenMOSA~regio1:41.5098012291:35.68
5.Max JanssenHeldense Zwemvereniging1:35.8600002631:37.92
6.Daan Zenden14-019 De Roersoppers1:46.8599006671:38.76
7.Roel SlobbePatrick1:41.9799012871:40.31
8.Rick DelvauxMOSA~regioNT99010991:41.62
9.Roel Wijnands14-019 De Roersoppers1:48.8299018771:43.60
10.Tjeu Gehlen14-019 De Roersoppers1:55.0099005351:52.96
11.Mariano PaulussenPatrick2:06.6199012831:59.60
DISPim VrehenPatrickNT98035252:04.01
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-11-2009
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Serafina Vlijt14-019 De Roersoppers1:26.3498011421:25.86
2.Maud BruynenHeldense Zwemvereniging1:34.0898013621:30.22
3.Gina FeenstraMOSA~regio1:39.2398027981:31.24
4.Amber Thevissen14-019 De Roersoppers1:35.1599009181:33.96
5.Ydwien Vervoort14-019 De Roersoppers1:34.8398010321:34.03
6.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging1:38.0298013641:38.24
7.Vivian SchravenMOSA~regioNT98041381:41.34
8.Marjolein Schoonheim14-019 De Roersoppers1:47.6100002501:41.64
9.Jiska van RijtPatrick1:47.9099018801:43.79
10.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging1:51.4800005241:44.48
11.Lexi SwinkelsHeldense Zwemvereniging1:44.8800005261:47.00
12.Valerie Schmitz14-019 De Roersoppers1:55.0798010301:48.43
13.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging1:59.7600010341:50.96
14.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging1:59.1899027121:52.41
15.Anne van StraatenPatrick2:09.1699018841:57.43
16.Lieke WildersMOSA~regioNT98050242:06.67
DISAmber Vervoort14-019 De Roersoppers2:00.0099011882:01.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMRomy EwaldsMOSA~regio1:39.730000164
AFGEMMaud CoxHeldense Zwemvereniging1:31.049801108
AFGEMMilou van den BeuckenMOSA~regioNT0002564


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-11-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bram in 't ZandtMOSA~regio1:25.8996012571:23.40
2.Ted WildersMOSA~regio1:25.8997011771:25.94
3.Max Vervoort14-019 De Roersoppers1:35.1796014051:26.06
4.Robin MeuwissenPatrick1:31.0196026011:29.65
5.Rick van WegbergPatrick1:46.1697038171:36.02
6.Tim WienhovenMOSA~regio1:41.1697021991:38.68
7.Luc NelissenPatrick1:40.4697013811:38.73
8.Mark Tiemersma14-019 De Roersoppers1:43.7097002251:43.32
9.Chris VerheesenPatrick1:42.3797013791:48.18
10.Luuk WillemsPatrick1:53.7997031911:49.15
11.Jasper SlobbePatrick2:00.3997004351:57.71
12.Max Engelen14-019 De Roersoppers2:00.8998014031:57.75
13.Lars HamacherPatrick1:58.5497031892:06.22
14.Daan Gehlen14-019 De Roersoppers2:27.1997016372:11.48
15.Jordy JoostenHeldense Zwemvereniging2:11.8998038232:13.37
DISSobhan AryaMOSA~regioNT97034171:54.11
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSteef HalmansHeldense Zwemvereniging1:56.4297038611:57.62
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLeonardo VerkoelenPatrickNT97046972:04.03
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDjeremy HesselingMOSA~regio1:47.419603197
AFGEMSjoerd te Kortschot14-019 De Roersoppers2:00.309802309
NGSean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:42.589701649


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-11-2009
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 9
15-11-2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:26.2397026641:25.39
2.Carley DondersHeldense Zwemvereniging1:31.8496020961:28.62
3.Floor BrouwerMOSA~regio1:34.0097030121:33.66
4.Lotte Verstraelen14-019 De Roersoppers1:38.5396025981:37.24
5.Lotte van Haarst14-019 De Roersoppers1:39.0797018581:37.56
6.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:34.1797045481:37.68
7.Femke MaassenPatrickNT96060981:40.29
8.Cloë NottenPatrickNT97054461:41.33
9.Lucie VrehenPatrick1:47.6797032221:42.40
10.Nicole DelsingPatrick1:44.3296012901:43.33
11.Nikki HautvastPatrick1:53.1496012921:47.57
12.Maartje JanssenMOSA~regioNT97057201:48.94
13.Anneloes Meijers14-019 De Roersoppers1:52.6697043221:50.36
14.Susanne Engelen14-019 De Roersoppers1:55.0097055261:53.26
AFGEMChristine WolffMOSA~regioNT9704162
AFGEMVeerle SmitsmansPatrickNT9705686
NGShelly EggenMOSA~regio1:57.979704972


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-11-2009
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 11
15-11-2009
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Luuk JanssenMOSA~regio1:16.6495034971:13.36
2.Kevin MeuwissenPatrick1:18.6795024851:14.87
3.Ivo HoverPatrick1:39.8394046791:18.53
4.Stef VerheesenPatrick1:19.9794024051:19.00
5.Sven BrouwerMOSA~regio1:17.9695044491:19.42
6.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:19.4294061271:19.68
7.Niek van de Borgh14-019 De Roersoppers1:45.0095051971:25.13
8.Joep TeulingsPatrickNT95056551:26.71
9.Jordi HintzenPatrick1:37.1694039071:28.38
10.Slava NilovsMOSA~regio1:42.6795053851:28.72
11.Alexander Kupper14-019 De Roersoppers1:30.2994021071:30.89
12.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:49.6296029211:38.77
13.Lars BogiePatrick1:57.0594021051:41.44
AFGEMJesse van DunPatrick1:55.709406153


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-11-2009
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 13
15-11-2009
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:19.7595034501:18.82
2.Kyani VullingsHeldense Zwemvereniging1:19.1994021021:19.21
3.Shanna Hintzen14-019 De Roersoppers1:17.2095048761:19.41
4.Fiona MeuffelsPatrick1:31.0595043661:21.60
5.Linda van WegbergPatrick1:41.0695061601:22.33
6.Rianne MoorenMOSA~regio1:26.1797030181:26.01
7.Veerle CorstjensPatrick1:26.8294013141:28.09
8.Yvette PeulenPatrick1:29.2394052981:32.14
9.Maud MeuwissenPatrick1:30.4694020781:32.65
10.Judith WienenMOSA~regio1:35.5197016441:32.86
11.Linda RoeffenHeldense Zwemvereniging1:26.1594041541:32.99
12.Joyce DelsingPatrick1:42.3195025941:33.32
13.Elisa ten BraakPatrick1:53.2395037741:39.94
14.Victoria BänzigerPatrick2:03.7095049561:50.54
15.Celine Jansen14-019 De Roersoppers2:10.3697054041:53.73
NG.ZALisanne RenetPatrick1:48.589502490
AFGEMJill Jansen14-019 De Roersoppers1:29.599501498
NGJanou FrancotPatrickNT9506432


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-11-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 15
15-11-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joep Suskens14-019 De Roersoppers1:20.0794006271:19.68
2.Kevin ten BraakPatrick1:20.8092054711:20.06
3.Dennis Creemers14-019 De Roersoppers1:21.7292022431:23.50
4.Marc CraenenPatrick1:21.8293010551:23.95
5.Michel EbischHeldense Zwemvereniging1:26.8992044431:25.17
6.Florens CalsMOSA~regio1:29.0093046591:26.11
7.Sven ReijndersHeldense Zwemvereniging1:27.7392044411:28.21
8.Andy BeckersPatrick1:42.6792040271:40.14
9.Djeremy HesselingMOSA~regioNT96031971:41.88
NG.ZABram VermeulenMOSA~regio1:48.419505671
AFGEMShing Long LinMOSA~regio1:30.009305999


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-11-2009
Jongens, 50m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 17
15-11-2009
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roxanne VossenHeldense Zwemvereniging1:23.9094049621:24.52
2.Sabine Klesman14-019 De Roersoppers1:28.2792028601:30.98
3.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging1:31.1994037921:31.97
4.Christa CraenenPatrick1:35.6592003841:34.05
5.Claudia Creemers14-019 De Roersoppers1:35.8192028641:34.28
6.Esra NottenPatrick1:34.3093075741:34.31
7.Claire OhlenforstPatrickNT93076361:34.56
8.Britt TimmermansHeldense Zwemvereniging1:32.9692029121:35.94
9.Charlotte van de LaarPatrick1:38.9792076501:37.86
10.Anne van Haarst14-019 De Roersoppers1:38.3895061281:38.28
11.Sarina PaulussenPatrick1:38.0293074261:40.12
12.Lieke SeelenMOSA~regio1:32.7597016421:41.33


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-11-2009
Dames, 50m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 19
15-11-2009
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rik op het VeldPatrick1:58.10860228958.952:02.86
2.Willem Jongen14-019 De Roersoppers2:07.9291034011:03.222:07.84
3.Sjors PietermansPatrick2:11.9491068411:03.732:07.96
4.Tom van der SterrenPatrick2:17.6985024951:01.662:08.65
5.Remco de Veen14-019 De Roersoppers2:09.1689032471:02.642:09.15
6.Christiaan Fusers14-019 De Roersoppers2:15.7587009771:03.862:11.42
7.Guido FaassenMOSA~regio2:22.6791044091:05.082:13.02
8.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging2:13.1689000331:02.992:13.43
9.Jip Hochstenbach14-019 De Roersoppers2:13.6786012291:05.112:13.69
10.Richard ClausHeldense Zwemvereniging2:09.1680002651:05.252:13.70
11.Daan PeldersPatrick2:16.3283016471:06.702:18.03
12.Mathijs Meijers14-019 De Roersoppers2:16.1991034031:05.762:19.19
13.Richard Hubers14-019 De Roersoppers2:15.4885011291:09.292:21.28
14.Joep SmeetsMOSA~regio2:13.2688031591:06.582:21.90
15.Roger Pouls14-019 De Roersoppers2:22.6087026532:26.83
16.Bjorn ScheijvenPatrick2:36.1391037311:10.742:28.97
17.Marcel MeuffelsPatrick2:21.3281011491:09.172:29.53
18.Maik DraaismaPatrick3:08.6191072851:23.463:02.87
NGMerijn JanssenMOSA~regioNT8806704
NGDennis van EckPatrick2:13.828700825


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-11-2009
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 21
15-11-2009
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging2:19.4295007521:05.902:19.52
2.Marianka PeetersPatrick2:24.2688033941:08.142:22.21
3.Ilse Clevers14-019 De Roersoppers2:25.7385039081:07.982:24.33
4.Rianne Slabbers14-019 De Roersoppers2:22.8686032761:09.122:29.44
5.Marja DriessenPatrick2:29.8585007441:14.332:32.69
6.Leone KellenersPatrick2:32.6188056101:14.052:32.75
7.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging2:25.2091051621:13.652:33.94
8.Jenny van de Borgh14-019 De Roersoppers2:40.6291082181:14.302:36.72
9.Inge HoverPatrick2:34.5091079521:17.452:37.34
10.Samantha van der Pluijm14-019 De Roersoppers2:43.0091024901:16.862:42.15
11.Riky JansenPatrickNT84011421:18.452:44.25
12.Rianne GolsteijnPatrick2:31.1486012621:19.572:44.50
13.Ashley de VosPatrick2:50.1887058821:21.552:50.46
14.Susanne Laumer14-019 De Roersoppers2:48.4290053801:18.902:51.22
15.Jose JanssenMOSA~regioNT89073241:24.562:57.44
16.Lia van der LindenMOSA~regio2:52.5592050301:26.033:01.16
17.Anouk BloemMOSA~regio2:52.7390079081:29.413:17.37
18.Tetske KeijsersMOSA~regio3:12.1293062821:32.003:21.92
NGLinda MaasMOSA~regio2:35.959002440


<< TOP >>
Programmanr. 22
15-11-2009
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 23
15-11-2009
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Daniel Vlijt14-019 De Roersoppers1:01.15010018357.01
2.Enzo Schmetzer14-019 De Roersoppers1:00.0001004391:01.45
3.Max van SebilleHeldense Zwemvereniging1:06.1301011691:06.73
DISBeau BervarMOSA~regioNT0101277
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
NGTijn JanssenHeldense Zwemvereniging1:02.530101167

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Amy Mooren14-019 De Roersoppers55.11000036054.04
2.Sarine van RijtPatrick58.36000119457.15
3.Benthe JanssenHeldense Zwemvereniging58.55000297457.86
4.Jessie LamberHeldense Zwemvereniging58.84010054659.39
5.Lotte BeckersPatrick1:04.73000083459.54
6.Anouk v.d. WielenHeldense Zwemvereniging1:00.0501015141:00.73
7.Fleur BeckersPatrick59.4502002561:01.33
8.Shannan Minkenberg14-019 De Roersoppers1:01.8700021001:02.92
9.Manon van der WielenHeldense Zwemvereniging1:02.8202005501:03.90


<< TOP >>
Programmanr. 24
15-11-2009
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbin Vonk14-019 De Roersoppers35.89980073735.17
2.Koen Wijnands14-019 De Roersoppers37.35980024736.09
3.Jesse JanssenHeldense Zwemvereniging36.79000026737.09
4.Max JanssenHeldense Zwemvereniging37.56000026338.89
5.Bart van der LindenMOSA~regio40.06980122938.96
6.Daan Zenden14-019 De Roersoppers42.26990066739.01
7.Roel Wijnands14-019 De Roersoppers40.23990187739.63
8.Roel SlobbePatrick39.78990128740.46
9.Rick DelvauxMOSA~regio41.44990109941.93
10.Tjeu Gehlen14-019 De Roersoppers44.64990053543.06
11.Jordy JoostenHeldense Zwemvereniging47.40980382343.24
12.Pim VrehenPatrick43.06980352548.89
13.Mariano PaulussenPatrick44.82990128352.80


<< TOP >>
Programmanr. 25
15-11-2009
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
15-11-2009
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serafina Vlijt14-019 De Roersoppers34.36980114233.60
2.Maud BruynenHeldense Zwemvereniging36.90980136235.67
3.Gina FeenstraMOSA~regio36.85980279836.14
4.Ydwien Vervoort14-019 De Roersoppers38.39980103237.24
5.Amber Thevissen14-019 De Roersoppers38.86990091838.16
6.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging39.15980136439.62
7.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging42.86000052441.74
8.Marjolein Schoonheim14-019 De Roersoppers41.80000025041.85
9.Lexi SwinkelsHeldense Zwemvereniging41.60000052642.04
10.Valerie Schmitz14-019 De Roersoppers42.49980103042.45
11.Jiska van RijtPatrick42.24990188042.72
12.Vivian SchravenMOSA~regio42.10980413843.20
13.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging41.39000103443.92
14.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging46.48990271243.99
15.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging48.72990404647.67
16.Marieke SchilderHeldense ZwemverenigingNT990404449.09
17.Amber Vervoort14-019 De Roersoppers45.00990118849.35
18.Anne van StraatenPatrick52.09990188449.56
19.Lieke WildersMOSA~regioNT980502449.77
AFGEMMaartje CoxHeldense Zwemvereniging54.760003166
AFGEMMaud CoxHeldense Zwemvereniging38.089801108
AFGEMRomy EwaldsMOSA~regio41.370000164
AFGEMMilou van den BeuckenMOSA~regio44.680002564


<< TOP >>
Programmanr. 27
15-11-2009
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 28
15-11-2009
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bram in 't ZandtMOSA~regio1:15.5896012571:19.36
2.Max Vervoort14-019 De Roersoppers1:35.0096014051:24.22
3.Robin MeuwissenPatrick1:24.1096026011:24.84
4.Ted WildersMOSA~regio1:24.5797011771:25.65
5.Tim WienhovenMOSA~regio1:29.5397021991:27.68
6.Luc NelissenPatrick1:28.0297013811:29.20
7.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:30.5196029211:30.07
8.Rick van WegbergPatrick1:39.3697038171:31.69
9.Mark Tiemersma14-019 De Roersoppers1:37.7097002251:37.19
10.Lars HamacherPatrick1:37.1397031891:38.09
11.Luuk WillemsPatrick1:43.1697031911:38.51
12.Jasper SlobbePatrick1:38.9497004351:41.99
13.Chris VerheesenPatrick1:48.4697013791:47.52
14.Daan Gehlen14-019 De Roersoppers2:00.0097016371:54.77
15.Steef HalmansHeldense ZwemverenigingNT97038612:02.33
16.Sobhan AryaMOSA~regioNT97034172:04.79
DISMax Engelen14-019 De Roersoppers2:05.579801403
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISLeonardo VerkoelenPatrickNT97046971:59.60
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDjeremy HesselingMOSA~regio1:26.679603197
AFGEMSjoerd te Kortschot14-019 De Roersoppers2:00.009802309
NGSean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:37.799701649


<< TOP >>
Programmanr. 29
15-11-2009
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:26.7497026641:21.22
2.Lotte van Haarst14-019 De Roersoppers1:24.5097018581:22.80
3.Carley DondersHeldense Zwemvereniging1:23.5096020961:27.13
4.Femke MaassenPatrickNT96060981:27.48
5.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:38.9797045481:30.46
6.Floor BrouwerMOSA~regio1:26.7797030121:30.74
7.Lotte Verstraelen14-019 De Roersoppers1:30.3496025981:32.22
8.Nicole DelsingPatrick1:31.3096012901:34.81
9.Maartje JanssenMOSA~regioNT97057201:37.93
10.Anneloes Meijers14-019 De Roersoppers1:43.8497043221:42.66
11.Nikki HautvastPatrick1:49.9396012921:43.82
12.Cloë NottenPatrickNT97054461:44.32
13.Lucie VrehenPatrick1:53.5897032221:46.58
14.Susanne Engelen14-019 De Roersoppers1:55.0097055261:58.33
AFGEMChristine WolffMOSA~regioNT9704162
AFGEMVeerle SmitsmansPatrickNT9705686
NGShelly EggenMOSA~regioNT9704972


<< TOP >>
Programmanr. 30
15-11-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Luuk JanssenMOSA~regio59.27950349758.87
2.Ivo HoverPatrick1:05.7394046791:01.57
3.Stef VerheesenPatrick1:02.8094024051:05.01
4.Kevin MeuwissenPatrick1:04.699502485FJ 11:05.36
5.Sven BrouwerMOSA~regio1:05.169504449FJ 21:05.36
6.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:06.7194061271:07.18
7.Niek van de Borgh14-019 De Roersoppers1:06.8595051971:08.36
8.Joep TeulingsPatrickNT95056551:09.15
9.Alexander Kupper14-019 De Roersoppers1:08.9394021071:11.00
10.Jordi HintzenPatrick1:24.4894039071:15.25
11.Lars BogiePatrick1:23.1194021051:15.58
12.Slava NilovsMOSA~regio1:23.3695053851:20.51
NG.ZABram VermeulenMOSA~regioNT9505671
AFGEMJesse van DunPatrick1:25.729406153


<< TOP >>
Programmanr. 31
15-11-2009
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 32
15-11-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:08.2995034501:07.98
2.Fiona MeuffelsPatrick1:08.9395043661:08.30
3.Yvette PeulenPatrick1:10.2194052981:08.86
4.Kyani VullingsHeldense Zwemvereniging1:11.2094021021:10.95
5.Shanna Hintzen14-019 De Roersoppers1:09.9095048761:10.96
6.Linda van WegbergPatrick1:14.1095061601:11.64
7.Linda RoeffenHeldense Zwemvereniging1:11.4994041541:13.29
8.Judith WienenMOSA~regio1:16.1097016441:15.16
9.Joyce DelsingPatrick1:20.4895025941:16.81
10.Rianne MoorenMOSA~regio1:17.6497030181:16.87
11.Elisa ten BraakPatrick1:24.2795037741:20.00
12.Maud MeuwissenPatrick1:19.4294020781:20.22
13.Celine Jansen14-019 De Roersoppers1:26.9597054041:23.82
14.Victoria BänzigerPatrick1:32.7795049561:25.94
NG.ZALisanne RenetPatrick1:21.089502490
AFGEMVeerle CorstjensPatrick1:13.519401314
AFGEMJill Jansen14-019 De Roersoppers1:13.109501498
NGJanou FrancotPatrick1:25.909506432


<< TOP >>
Programmanr. 33
15-11-2009
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 34
15-11-2009
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marc CraenenPatrick2:39.02930105533.022:38.62
2.Joep Suskens14-019 De Roersoppers2:46.21940062735.542:40.36
3.Kevin ten BraakPatrick2:40.66920547135.222:40.43
4.Michel EbischHeldense Zwemvereniging2:48.08920444335.522:42.18
5.Dennis Creemers14-019 De Roersoppers2:42.97920224335.392:44.64
6.Sven ReijndersHeldense Zwemvereniging2:54.94920444135.122:48.18
7.Florens CalsMOSA~regio2:48.50930465933.602:53.73
8.Andy BeckersPatrick3:11.03920402740.422:59.09
9.Djeremy HesselingMOSA~regioNT960319742.883:05.76
AFGEMShing Long LinMOSA~regio2:40.709305999


<< TOP >>
Programmanr. 35
15-11-2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 36
15-11-2009
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Christa CraenenPatrick2:54.75920038435.252:48.09
2.Esra NottenPatrick2:50.85930757435.552:49.99
3.Sabine Klesman14-019 De Roersoppers2:49.37920286034.932:50.12
4.Roxanne VossenHeldense Zwemvereniging2:57.10940496238.222:51.70
5.Claire OhlenforstPatrick2:59.19930763636.952:56.03
6.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging3:18.95940379238.442:59.90
7.Sarina PaulussenPatrick2:58.72930742640.403:01.70
8.Claudia Creemers14-019 De Roersoppers3:03.49920286437.063:03.26
9.Lieke SeelenMOSA~regio3:12.10970164243.463:06.38
10.Anne van Haarst14-019 De Roersoppers3:10.00950612845.613:16.26
DISBritt TimmermansHeldense Zwemvereniging2:59.199202912
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISCharlotte van de LaarPatrick3:21.21920765042.473:11.71
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 37
15-11-2009
Dames, 100m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 38
15-11-2009
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tom van der SterrenPatrick2:13.6185024951:06.752:17.28
2.Christiaan Fusers14-019 De Roersoppers2:20.9587009771:07.402:23.97
3.Willem Jongen14-019 De Roersoppers2:26.2991034011:11.932:26.25
4.Guido FaassenMOSA~regio2:45.1691044091:14.222:31.35
5.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging2:28.0989000331:12.702:31.45
6.Rik op het VeldPatrick2:31.7786022891:12.722:32.45
7.Remco de Veen14-019 De Roersoppers2:59.3889032471:12.382:32.82
8.Joep SmeetsMOSA~regio2:29.5588031591:12.612:33.62
9.Daan PeldersPatrick2:33.2183016471:16.502:36.88
10.Richard Hubers14-019 De Roersoppers2:38.1485011291:17.072:37.20
11.Jip Hochstenbach14-019 De Roersoppers2:43.8686012291:16.442:37.28
12.Mathijs Meijers14-019 De Roersoppers2:35.3991034031:15.912:37.30
13.Bjorn ScheijvenPatrick2:54.6891037311:21.482:48.45
14.Roger Pouls14-019 De Roersoppers2:51.8187026531:20.952:51.58
15.Marcel MeuffelsPatrick2:49.8281011491:23.562:56.16
16.Maik DraaismaPatrick3:17.6791072851:34.313:19.66
NGDennis van EckPatrick2:44.318700825
NGMerijn JanssenMOSA~regioNT8806704


<< TOP >>
Programmanr. 39
15-11-2009
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 40
15-11-2009
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging2:40.1295007521:16.442:38.09
2.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging2:39.7591051621:18.512:42.15
3.Fiona MeuffelsPatrick2:53.9695043661:24.242:47.30
4.Rianne Slabbers14-019 De Roersoppers2:46.8686032761:21.652:48.50
5.Ilse Clevers14-019 De Roersoppers2:56.8285039081:23.152:50.86
6.Jenny van de Borgh14-019 De Roersoppers3:00.0091082181:26.072:55.11
7.Leone KellenersPatrick3:02.2988056102:58.49
8.Marianka PeetersPatrick3:07.1988033941:28.103:01.36
9.Marja DriessenPatrick2:54.7885007441:29.883:01.55
10.Susanne Laumer14-019 De Roersoppers3:01.1290053801:28.233:04.94
11.Inge HoverPatrick3:00.4991079521:32.943:06.81
12.Rianne GolsteijnPatrick2:53.2886012621:29.323:07.36
13.Lia van der LindenMOSA~regio3:10.1192050301:36.073:13.39
14.Samantha van der Pluijm14-019 De Roersoppers3:24.5991024901:36.183:23.86
15.Jose JanssenMOSA~regioNT89073241:42.393:30.38
16.Anouk BloemMOSA~regio3:21.5990079081:43.853:38.06
17.Tetske KeijsersMOSA~regio3:39.8893062821:49.443:54.22
DISRiky JansenPatrickNT84011421:43.773:34.83
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAshley de VosPatrickNT87058821:58.614:04.83
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMLinda MaasMOSA~regio2:55.349002440


<< TOP >>
Programmanr. 41
15-11-2009
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 42
15-11-2009
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.MOSA~regio 1MOSA~regio2:32.812:24.18
Tim Wienhoven
Ted Wilders
97
97
38.03Bram in 't Zandt
Djeremy Hesseling
96
96
2.14-017 1Patrick2:52.202:38.18
Robin Meuwissen
Rick van Wegberg
96
97
39.65Luc Nelissen
Jasper Slobbe
97
97
3.14-019 De Roersoppers 114-019 De Roersoppers2:45.682:40.87
Robbin Vonk
Max Vervoort
98
96
41.93Koen Wijnands
Mark Tiemersma
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 43
15-11-2009
4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging2:31.582:29.34
Max Janssen
Nina Pilmeyer
00
98
39.10Jesse Janssen
Maud Bruynen
00
98
2.14-019 De Roersoppers 114-019 De Roersoppers2:36.832:29.45
Roel Wijnands
Ydwien Vervoort
99
98
39.99Daan Zenden
Serafina Vlijt
99
98
3.MOSA~regio 1MOSA~regio2:41.892:37.75
Rick Delvaux
Vivian Schraven
99
98
43.16Bart van der Linden
Gina Feenstra
98
98
4.14-017 1Patrick2:58.933:02.99
Roel Slobbe
Jiska van Rijt
99
99
40.69Mariano Paulussen
Anne van Straaten
99
99
5.14-019 De Roersoppers 214-019 De Roersoppers2:58.333:05.16
Tjeu Gehlen
Amber Vervoort
99
99
43.89Max Engelen
Amber Thevissen
98
99