Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Jongens jun 4 en later
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Meisjes jun 1 e.l., jongens min. 6 e.l. (j/m/j/m)
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Senioren open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Senioren open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames sen. 2 e.l.
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens jeugd 2 e.l.
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes jeugd 2 e.l.
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens jun 4 e.l.
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Senioren open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Senioren open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes jun. 3 e.l.
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens jun. 2 e.l.
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes min. 4,5, jun. 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens min. 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Senioren open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Senioren open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Dames sen. 2 e.l.
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens jeugd 2 e.l.
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes jeugd 2 e.l.
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens jun. 4 e.l.
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Senioren open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Senioren open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes jun. 3 e.l.
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens jun. 2 e.l.
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes min. 4,5, jun. 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens min. 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren open


E.ON Nat. Zwemcomp. Hoofdklasse deel 2
Amersfoort, 15.11.2009


Programmanr. 1
15-11-2009 - 14:00
Jongens, 4 x 200m vrije slagJongens jun 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw8:40.668:47.10
Klaas Schoute
Job Boersma
Lars Haarsma
Jorrick Druyven
95
95
96
94
29.601:03.802:10.952:10.95
2.AZ&PC 1AZ&PC8:52.088:48.63
Daniël Buijs
Twan Boot
Mitchell van Winsum
Huub van Houwelingen
96
96
95
94
37.921:07.462:19.832:19.83


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-11-2009 - 14:11
Gemengd, 4 x 50m vrije slagMeisjes jun 1 e.l., jongens min. 6 e.l. (j/m/j/m)
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daw 1Daw2:15.902:12.23
Lars van der Velden
Kimberley Kort
98
98
30.48Thomas Haneveld
Silke Jonk
98
98
2.Lz 1886 1Lz 18862:18.322:15.88
Moukhlis Sahi
Lara Bink
98
98
33.04Floris Boendermaker
Eelke Roman
99
99
3.AZ&PC 1AZ&PC2:20.082:19.12
Djamal van der Hoeven
Sophie Brouwer
98
98
32.03Michiel Floor
Chiara van Winsum
98
98
4.AZ&PC 2AZ&PC2:28.562:30.19
Skip de Mönnink
Esmee Morel
99
98
34.62Camiel Boot
Riemke Bosma
98
99
AFGEMAZ&PC 3AZ&PC2:41.03
Milan ten Broek, Renee Vanderheyden, Tim Jong, Marlene Bezem


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-11-2009 - 14:14
Dames, 400m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC4:45.7290039484:44.73
50m:
100m:
30.82
1:06.00
30.82
35.18
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:44.73
2.Ilse van HoornAZ&PC5:01.2690015785:05.04
50m:
100m:
32.23
1:08.86
32.23
36.63
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:05.04
3.Lotte WilmsAZ&PC5:08.4084027705:07.93
50m:
100m:
31.75
1:09.36
31.75
37.61
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.93
4.Janet van der PoelLz 18865:29.7893018425:19.08
50m:
100m:
32.30
1:10.80
32.30
38.50
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:19.08
5.Larissa BrakAZ&PC5:21.6388005725:24.24
50m:
100m:
34.79
1:17.01
34.79
42.22
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.24
6.Maaike VoorenDaw5:16.8191033245:25.25
50m:
100m:
33.88
1:14.53
33.88
40.65
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:25.25
7.Rosanne de BoerLz 18865:20.9991040605:32.30
50m:
100m:
36.15
1:19.71
36.15
43.56
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:32.30
8.Melissa ZwaanDaw5:26.2591036665:34.37
50m:
100m:
33.71
1:12.67
33.71
38.96
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:34.37


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-11-2009 - 14:21
Heren, 100m vlinderslagSenioren open
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Joran Barends8500091AZ&PC54.6877425.5054.68
2.Robert Yallop8903679AZ&PC55.5773725.5555.57
3.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC56.5470026.0056.54
4.Thijs van Valkengoed8302141AZ&PC58.1064526.9058.10
5.Stanley Vleerlaag8502813Daw59.6659627.8259.66
6.Geert Lantink8601849AZ&PC59.7159427.3359.71
7.Lars Sieval9300723Lz 18861:01.0555627.621:01.05
8.Thom de Boer9100181Daw1:02.0652929.131:02.06
9.Hans Peter Hartog9100859Daw1:02.4851928.831:02.48
10.Rob van Vliet8402459AZ&PC1:03.6449129.211:03.64
11.Vincent Bakker8600107AZ&PC1:04.4347328.791:04.43


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-11-2009 - 14:24
Dames, 100m schoolslagDames sen. 2 e.l.
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Maxine Alfonsi9502900Daw1:21.2551039.281:21.25
2.Rachelle Visser9500106AZ&PC1:21.4550738.831:21.45
3.Marit Visscher9600004Daw1:21.6750339.381:21.67
4.Iris Pijtak9300602AZ&PC1:21.7250238.251:21.72
5.Seline Koek9400622Lz 18861:25.9043240.561:25.90
6.Desiree Visser9505318AZ&PC1:26.1142941.071:26.11
7.Jasmijn Ruijgrok9401032Lz 18861:27.0241541.521:27.02
8.Charelle Hanewald9305186AZ&PC1:31.3935942.291:31.39
9.Nicolle Buijs9302400AZ&PC1:33.7233343.681:33.72
DISBrenda Zwarthoed9604938Daw1:27.8941.161:27.89
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-11-2009 - 14:29
Jongens, 400m vrije slagJongens jeugd 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAZ&PC4:02.7292021874:08.86
50m:
100m:
26.93
56.48
26.93
29.55
150m:
200m:

1:59.23
250m:
300m:
350m:
400m:

4:08.86
2.Jordan KraaijenhofAZ&PC4:32.5193011114:19.77
50m:
100m:
29.82
1:03.15
29.82
33.33
150m:
200m:

2:10.39
250m:
300m:
350m:
400m:

4:19.77
3.Jelmar KluiwstraLz 18864:20.8992043234:21.23
50m:
100m:
28.39
1:00.36
28.39
31.97
150m:
200m:

2:06.71
250m:
300m:
350m:
400m:

4:21.23
4.Mart de BoerDaw4:35.6093035894:32.63
50m:
100m:
29.62
1:03.05
29.62
33.43
150m:
200m:

2:12.69
250m:
300m:
350m:
400m:

4:32.63
5.Thomas HansenLz 18864:37.9392043274:39.13
50m:
100m:
31.25
1:05.72
31.25
34.47
150m:
200m:

2:16.77
250m:
300m:
350m:
400m:

4:39.13
6.Joey StokxDaw4:36.7693012514:43.49
50m:
100m:
29.90
1:04.49
29.90
34.59
150m:
200m:

2:16.43
250m:
300m:
350m:
400m:

4:43.49
7.Jeroen v.d. BosAZ&PC4:40.8192022994:43.51
50m:
100m:
29.39
1:03.17
29.39
33.78
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:43.51


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-11-2009 - 14:35
Meisjes, 200m rugslagMeisjes jeugd 2 e.l.
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Claire de Winter94AZ&PC2:26.1334.101:11.042:26.13
2.Sharona Mlcoch94Daw2:34.7636.231:15.132:34.76
3.Mariska Teske96Lz 18862:36.9637.101:17.122:36.96
4.Suzanne de Vries95AZ&PC2:38.0637.091:16.592:38.06
5.Mandy Verhage95Daw2:38.7035.031:14.412:38.70
6.Rosanne Padt95Daw2:40.9635.991:16.542:40.96
7.Lynn Dybiona95AZ&PC2:43.3039.611:21.492:43.30
8.Shireen Post95AZ&PC2:43.7539.251:21.032:43.75
9.Vivian Ogundipe94AZ&PC2:47.9939.521:21.522:47.99
10.Milou Schraverus95AZ&PC2:49.2141.781:25.122:49.21
11.Anne Braam96Lz 18862:51.4439.351:23.132:51.44
DISFernanda de Jong-v.d.Zee95AZ&PC
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGEMPieternel Braam95Lz 1886
AFGEMMyrthe van Gestel95Lz 1886


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-11-2009 - 14:42
Jongens, 100m vlinderslagJongens jun 4 e.l.
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Huub van Houwelingen9406019AZ&PC1:01.3954728.231:01.39
2.Jorrick Druyven9400507Daw1:02.9450729.121:02.94
3.Rowan Stobbart9406045Lz 18861:04.2947629.101:04.29
4.Job Boersma9501185Daw1:09.7237331.791:09.72
5.Mitchell van Winsum9500619AZ&PC1:11.4534733.861:11.45
6.Klaas Schoute9500891Daw1:11.923401:11.92
7.Kjell Sieval9500823Lz 18861:21.4923436.081:21.49
8.Marcel Razzak9503919AZ&PC1:29.1817839.541:29.18
AFGEMAlexander Kruize9406231AZ&PC
AFGEMRonald Vermeulen9400109AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-11-2009 - 14:47
Dames, 50m schoolslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke VeroudenAZ&PC32.82900394832.36
2.Yvonne v.d. PolAZ&PC33.40880347233.06
3.Laura BadouxDaw34.23820003833.97FJ 1
4.Larissa BrakAZ&PC33.64880057233.97FJ 2
5.Maaike VoorenDaw36.51910332437.62
6.Rosanne de BoerLz 188637.41910406038.45
7.Paula van der WerffLz 188638.97910348438.70
8.Marianne vd PollDaw38.98890335241.33


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-11-2009 - 14:50
Heren, 200m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Joran Barends85AZ&PC1:49.9225.3653.021:49.92
2.Ewoud Tamminga82AZ&PC1:52.5925.6553.761:52.59
3.Mark Moussa90AZ&PC1:56.7727.0356.311:56.77
4.Geert Lantink86AZ&PC1:57.0625.8454.361:57.06
5.Stanley Vleerlaag85Daw1:57.8227.1257.061:57.82
6.Patrick Molenkamp88Daw1:59.6127.4057.511:59.61
7.Hans Peter Hartog91Daw2:00.4327.4057.652:00.43
8.Sjoerd Sieval90Lz 18862:01.4027.6458.392:01.40
9.Lars Sieval93Lz 18862:10.8728.841:01.632:10.87
10.Mark Pijtak90AZ&PC2:19.6831.021:06.942:19.68
AFGEMFrederik Tamminga87AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-11-2009 - 14:56
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes jun. 3 e.l.
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Mirl de Boer97Daw2:36.4234.112:36.42
2.Laura Moolenaar96AZ&PC2:40.0434.082:40.04
3.Roxann Geenen96Daw2:40.2933.102:40.29
4.Jasmijn Bink97Lz 18862:41.4336.172:41.43
5.Sedona de Keijzer96AZ&PC2:46.2537.302:46.25
6.Moniek Heemskerk96Lz 18862:50.4838.292:50.48
7.Nine Roman97Lz 18862:56.3838.272:56.38
8.Manon Broeze97AZ&PC2:56.4139.412:56.41
9.Jasmin Lotfolahian97AZ&PC3:19.7742.343:19.77
DISEva van Maarle97Lz 18862:56.8039.002:56.80
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-11-2009 - 15:04
Jongens, 100m vrije slagJongens jun. 2 e.l.
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Twan Boot9601201AZ&PC57.8651727.8057.86
2.Lars Haarsma9600745Daw58.8449228.0958.84
3.Daniël Buijs9600183AZ&PC1:04.8636731.201:04.86
4.Gijs Ruijgrok9600863Lz 18861:06.1434631.611:06.14
5.Sanjay Jagroep9701625Daw1:06.3534331.471:06.35
6.Martijn Bartels9603493AZ&PC1:07.0733232.651:07.07
7.André van Kleef9602195AZ&PC1:08.1031732.131:08.10
8.Dion de Mooy9701803Lz 18861:10.5728533.381:10.57
9.Thomas de Jager9602373Lz 18861:11.9726934.471:11.97
10.Joep Kuipers9700633AZ&PC1:12.6526134.311:12.65
AFGEMLennart Kruizinga9702633AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 17
15-11-2009 - 15:08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes min. 4,5, jun. 1
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Eelke Roman9900352Lz 18861:18.5439238.921:18.54
2.Lara Bink9800076Lz 18861:24.0632041.981:24.06
3.Nikita Vos9900356Lz 18861:27.0728842.971:27.07
4.Silke Jonk9802042Daw1:27.4228542.741:27.42
5.Myrthe Vreeswijk9800078Lz 18861:29.8626244.871:29.86
6.Eline Hendriks9802794AZ&PC1:31.6024745.361:31.60
7.Kimberley Kort9804698Daw1:31.9924443.211:31.99
8.Chiara van Winsum9800364AZ&PC1:33.3623446.981:33.36
9.Marlene Bezem9801704AZ&PC1:34.8722346.251:34.87
10.Sophie Brouwer9802134AZ&PC1:35.1322146.551:35.13
11.Esmee Morel9802356AZ&PC1:40.971851:40.97
12.Renee Vanderheyden9903130AZ&PC1:48.5414951.991:48.54
DISRiemke Bosma9902202AZ&PC1:37.3048.691:37.30
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-11-2009 - 15:13
Jongens, 50m schoolslagJongens min. 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Djamal van der HoevenAZ&PC43.02980012742.34
2.Lars van der VeldenDaw42.50980017542.82
3.Michiel FloorAZ&PC42.73980057542.98
4.Frank DekkerDaw43.84980115543.68
5.Moukhlis SahiLz 188645.36980006147.71
6.Milan ten BroekAZ&PC49.76000022948.39
7.Skip de MönninkAZ&PC51.37990103550.74
8.Thomas HaneveldDaw48.90980163150.76
9.Camiel BootAZ&PC54.39980164751.05
10.Floris BoendermakerLz 188653.28990261952.80
11.Vincent v.d. WeijdenLz 188658.70990265757.92
AFGEMOussama SahiLz 188654.200000367
AFGEMTim JongAZ&PC53.469902041


<< TOP >>
Programmanr. 19
15-11-2009 - 15:16
Dames, 200m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Lieke Verouden90AZ&PC2:01.5228.5859.552:01.52
2.Ilse van Hoorn90AZ&PC2:05.7528.561:00.592:05.75
3.Lotte Wilms84AZ&PC2:06.6829.341:02.012:06.68
4.Mandy van Wakeren86AZ&PC2:11.9029.381:02.562:11.90
5.Silvie Ketelaars85AZ&PC2:14.9030.751:05.002:14.90
6.Melissa Zwaan91Daw2:15.1830.591:05.562:15.18
7.Marianne vd Poll89Daw2:16.8930.391:04.952:16.89
8.Chantalle van der Fluit92Daw2:17.4131.031:05.472:17.41
9.Rosanne de Boer91Lz 18862:17.6931.891:06.982:17.69
10.Larissa Brak88AZ&PC2:18.3232.251:07.602:18.32
11.Tessa Kerkvliet92Lz 18862:29.5434.511:12.072:29.54
12.Paula van der Werff91Lz 18862:40.0635.871:16.902:40.06
AFGEMYvonne v.d. Pol88AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-11-2009 - 15:22
Heren, 50m schoolslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thijs van ValkengoedAZ&PC28.74830214128.82
2.Robert YallopAZ&PC30.41890367928.98
3.Vincent BakkerAZ&PC29.40860010729.39
4.Joran BarendsAZ&PC29.66850009129.47
5.Ron LangelaanDaw30.70780064330.42
6.Kristiaan LenosLz 188631.90830133132.68
7.Patrick MolenkampDaw33.76880242733.07
8.Mark MoussaAZ&PC36.92900205933.85
9.Rob van VlietAZ&PC32.40840245934.00
10.Thom de BoerDaw34.59910018135.13
11.Mark PijtakAZ&PC37.54900228736.07


<< TOP >>
Programmanr. 21
15-11-2009 - 15:25
Dames, 400m vrije slagDames sen. 2 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VisserAZ&PC4:30.6095001064:31.41
50m:
100m:
31.22
1:05.78
31.22
34.56
150m:
200m:

2:15.79
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.41
2.Brenda ZwarthoedDaw4:40.2596049384:34.26
50m:
100m:
30.65
1:05.46
30.65
34.81
150m:
200m:

2:15.79
250m:
300m:
350m:
400m:

4:34.26
3.Iris PijtakAZ&PC4:39.8293006024:36.65
50m:
100m:
31.71
1:06.12
31.71
34.41
150m:
200m:

2:16.48
250m:
300m:
350m:
400m:

4:36.65
4.Seline KoekLz 18864:48.3494006224:48.54
50m:
100m:
32.42
1:08.42
32.42
36.00
150m:
200m:

2:21.95
250m:
300m:
350m:
400m:

4:48.54
5.Maxine AlfonsiDaw5:30.9595029005:06.82
50m:
100m:
34.35
1:12.40
34.35
38.05
150m:
200m:

2:30.98
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.82
6.Desiree VisserAZ&PC5:11.3495053185:14.40
50m:
100m:
34.75
1:14.06
34.75
39.31
150m:
200m:

2:34.39
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.40
7.Marit VisscherDaw5:26.0096000045:14.45
50m:
100m:
35.33
1:14.19
35.33
38.86
150m:
200m:

2:33.97
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.45
8.Jasmijn RuijgrokLz 18865:13.2094010325:22.28
50m:
100m:
33.15
1:13.18
33.15
40.03
150m:
200m:

2:35.56
250m:
300m:
350m:
400m:

5:22.28
9.Nicolle BuijsAZ&PC5:47.8493024005:31.23
50m:
100m:
37.78
1:18.64
37.78
40.86
150m:
200m:

2:42.34
250m:
300m:
350m:
400m:

5:31.23
10.Charelle HanewaldAZ&PC5:27.4093051865:39.08
50m:
100m:
36.96
1:17.93
36.96
40.97
150m:
200m:

2:42.76
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.08


<< TOP >>
Programmanr. 23
15-11-2009 - 15:38
Jongens, 100m schoolslagJongens jeugd 2 e.l.
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Mike Marissen9202187AZ&PC1:06.7864931.711:06.78
2.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC1:07.5562731.761:07.55
3.Mart de Boer9303589Daw1:12.4450933.681:12.44
4.Joey Stokx9301251Daw1:16.4543335.021:16.45
5.Jeroen v.d. Bos9202299AZ&PC1:17.434161:17.43
6.Thomas Hansen9204327Lz 18861:18.5139936.801:18.51
7.Jelmar Kluiwstra9204323Lz 18861:21.3835938.301:21.38


<< TOP >>
Programmanr. 24
15-11-2009 - 15:40
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes jeugd 2 e.l.
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Sharona Mlcoch9406178Daw1:11.1749832.411:11.17
2.Rosanne Padt9501582Daw1:12.07480FJ 132.151:12.07
3.Shireen Post9503286AZ&PC1:12.07480FJ 233.221:12.07
4.Suzanne de Vries9500628AZ&PC1:13.0046133.251:13.00
5.Claire de Winter9406050AZ&PC1:13.2345732.701:13.23
6.Milou Schraverus9503878AZ&PC1:13.5445134.231:13.54
7.Mandy Verhage9501382Daw1:15.3142033.481:15.31
8.Mariska Teske9601712Lz 18861:15.5541634.241:15.55
9.Lynn Dybiona9501786AZ&PC1:16.4440235.561:16.44
10.Vivian Ogundipe9406828AZ&PC1:20.2534735.681:20.25
11.Anne Braam9602210Lz 18861:25.0629236.061:25.06
AFGEMPieternel Braam9501610Lz 1886
AFGEMMyrthe van Gestel9504938Lz 1886


<< TOP >>
Programmanr. 25
15-11-2009 - 15:45
Jongens, 200m rugslagJongens jun. 4 e.l.
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Jorrick Druyven94Daw2:18.6332.141:07.852:18.63
2.Rowan Stobbart94Lz 18862:23.4333.251:09.602:23.43
3.Job Boersma95Daw2:31.0635.791:14.122:31.06
4.Huub van Houwelingen94AZ&PC2:32.7836.471:16.182:32.78
5.Mitchell van Winsum95AZ&PC2:33.5436.341:15.222:33.54
6.Klaas Schoute95Daw2:40.9837.701:18.392:40.98
7.Kjell Sieval95Lz 18862:47.2837.991:20.212:47.28
8.Marcel Razzak95AZ&PC3:00.3343.301:30.333:00.33
AFGEMRonald Vermeulen94AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 27
15-11-2009 - 15:53
Dames, 100m vlinderslagSenioren open
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Lieke Verouden9003948AZ&PC1:02.0875028.911:02.08
2.Lotte Wilms8402770AZ&PC1:05.7363230.201:05.73
3.Ilse van Hoorn9001578AZ&PC1:05.9362630.521:05.93
4.Mandy van Wakeren8603954AZ&PC1:07.4058631.901:07.40
5.Yvonne v.d. Pol8803472AZ&PC1:08.4356030.481:08.43
6.Silvie Ketelaars8503778AZ&PC1:08.4456032.261:08.44
7.Chantalle van der Fluit9206406Daw1:08.8255130.971:08.82
8.Janet van der Poel9301842Lz 18861:09.0954432.061:09.09
9.Marianne vd Poll8903352Daw1:11.7848531.521:11.78
10.Maaike Vooren9103324Daw1:15.2042233.291:15.20
11.Paula van der Werff9103484Lz 18861:31.3223640.641:31.32


<< TOP >>
Programmanr. 28
15-11-2009 - 15:57
Heren, 400m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thijs van ValkengoedAZ&PC4:31.4983021414:30.25
50m:
100m:
27.81
59.93
27.81
32.12
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:30.25
2.Robert YallopAZ&PC4:25.1889036794:43.56
50m:
100m:
27.81
1:01.25
27.81
33.44
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:43.56
3.Stanley VleerlaagDaw4:42.9485028134:43.67
50m:
100m:
29.13
1:02.95
29.13
33.82
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:43.67
4.Ewoud TammingaAZ&PC4:40.4182017014:45.46
50m:
100m:
27.74
1:01.54
27.74
33.80
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:45.46
5.Hans Peter HartogDaw4:50.5091008594:47.86
50m:
100m:
29.72
1:04.33
29.72
34.61
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:47.86
6.Patrick MolenkampDaw5:10.1288024274:50.41
50m:
100m:
30.06
1:05.56
30.06
35.50
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:50.41
7.Kristiaan LenosLz 18864:52.0983013314:54.50
50m:
100m:
29.52
1:05.11
29.52
35.59
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:54.50
8.Sjoerd SievalLz 18865:06.8490026635:00.38
50m:
100m:
30.52
1:06.10
30.52
35.58
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:00.38
AFGEMFrederik TammingaAZ&PC5:02.348703293


<< TOP >>
Programmanr. 30
15-11-2009 - 16:08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes jun. 3 e.l.
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Mirl de Boer9700468Daw1:02.97577FJ 130.421:02.97
2.Roxann Geenen9601518Daw1:02.97577FJ 229.971:02.97
3.Laura Moolenaar9600656AZ&PC1:04.0754830.871:04.07
4.Jasmijn Bink9700332Lz 18861:04.8052931.671:04.80
5.Sedona de Keijzer9603164AZ&PC1:06.2149631.891:06.21
6.Moniek Heemskerk9601964Lz 18861:10.6740834.371:10.67
7.Nine Roman9702310Lz 18861:10.7040833.931:10.70
8.Manon Broeze9703468AZ&PC1:11.4939434.421:11.49
9.Eva van Maarle9705042Lz 18861:12.0838534.541:12.08
10.Jasmin Lotfolahian9703148AZ&PC1:20.7327437.531:20.73


<< TOP >>
Programmanr. 31
15-11-2009 - 16:13
Jongens, 200m wisselslagJongens jun. 2 e.l.
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Lars Haarsma96Daw2:26.7532.152:26.75
2.Twan Boot96AZ&PC2:31.6532.962:31.65
3.Daniël Buijs96AZ&PC2:36.8633.592:36.86
4.André van Kleef96AZ&PC2:53.0939.182:53.09
5.Gijs Ruijgrok96Lz 18862:53.9139.272:53.91
6.Dion de Mooy97Lz 18862:54.482:54.48
7.Martijn Bartels96AZ&PC2:54.7340.042:54.73
8.Sanjay Jagroep97Daw2:55.0238.022:55.02
9.Thomas de Jager96Lz 18863:00.9343.933:00.93
10.Joep Kuipers97AZ&PC3:24.5949.033:24.59
AFGEMLennart Kruizinga97AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 32
15-11-2009 - 16:21
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes min. 4,5, jun. 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lara BinkLz 188643.00980007642.94
2.Kimberley KortDaw47.01980469844.72
3.Myrthe VreeswijkLz 188645.42980007845.46
4.Silke JonkDaw45.35980204245.52
5.Eelke RomanLz 188646.03990035246.04
6.Esmee MorelAZ&PC48.92980235647.46
7.Chiara van WinsumAZ&PC47.93980036448.45
8.Nikita VosLz 188651.26990035648.70
9.Marlene BezemAZ&PC51.39980170449.15
10.Eline HendriksAZ&PC55.28980279450.76
11.Sophie BrouwerAZ&PC50.54980213451.97
12.Riemke BosmaAZ&PC54.33990220253.36
13.Renee VanderheydenAZ&PC55.62990313053.49


<< TOP >>
Programmanr. 33
15-11-2009 - 16:24
Jongens, 100m rugslagJongens min. 4,5,6
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt50m100m
1.Lars van der Velden9800175Daw1:18.4026738.131:18.40
2.Moukhlis Sahi9800061Lz 18861:27.2919342.531:27.29
3.Thomas Haneveld9801631Daw1:28.7018444.061:28.70
4.Michiel Floor9800575AZ&PC1:29.9817644.391:29.98
5.Frank Dekker9801155Daw1:31.3116943.981:31.31
6.Djamal van der Hoeven9800127AZ&PC1:31.8916644.351:31.89
7.Camiel Boot9801647AZ&PC1:33.6415746.001:33.64
8.Skip de Mönnink9901035AZ&PC1:36.2214445.961:36.22
9.Vincent v.d. Weijden9902657Lz 18861:44.1911452.191:44.19
10.Milan ten Broek0000229AZ&PC1:49.429853.161:49.42
DISFloris Boendermaker9902619Lz 18861:33.7543.991:33.75
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMOussama Sahi0000367Lz 1886
AFGEMTim Jong9902041AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 34
15-11-2009 - 16:29
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC3:55.423:50.84
Lieke Verouden
Lotte Wilms
90
84
27.3156.28Yvonne v.d. Pol
Ilse van Hoorn
88
90
2.AZ&PC 2AZ&PC4:02.114:04.82
Mandy van Wakeren
Claire de Winter
86
94
28.851:00.35Iris Pijtak
Silvie Ketelaars
93
85
3.Daw 1Daw4:03.354:07.06
Brenda Zwarthoed
Chantalle van der Fluit
96
92
28.691:01.10Sharona Mlcoch
Melissa Zwaan
94
91
4.Lz 1886 1Lz 18864:13.144:17.86
Seline Koek
Janet van der Poel
94
93
31.301:05.31Jasmijn Ruijgrok
Mariska Teske
94
96


<< TOP >>
Programmanr. 35
15-11-2009 - 16:34
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC3:38.173:40.85
Joran Barends
Thijs van Valkengoed
85
83
27.6756.80Ewoud Tamminga
Geert Lantink
82
86
2.AZ&PC 2AZ&PC3:52.593:53.18
Robert Yallop
Vincent Bakker
89
86
27.7157.28Mike Marissen
Mark Moussa
92
90
3.Daw 1Daw4:01.164:05.33
Stanley Vleerlaag
Ron Langelaan
85
78
29.841:01.51Jorrick Druyven
Thom de Boer
94
91
4.Lz 1886 1Lz 18864:05.874:11.42
Jelmar Kluiwstra
Kristiaan Lenos
92
83
31.321:03.89Lars Sieval
Sjoerd Sieval
93
90