Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open - A comp
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open - B comp
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later - A comp
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later - B comp
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren 2 en later - A comp
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later - B comp
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open - A comp
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open - B comp
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Deel 2 E.ON zwemcompetitie
Aalsmeer, 15.11.2009


Programmanr. 2
15.11.09 - 15:00
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1Oceanus3:53.453:55.47
Vincent Moolhuijsen
Istvan Spaargaren
94
94
57.33Jeffrey Reijnders
Wessel de Jong
95
96
2.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:16.994:09.31
Joppe Soons
Valiant Beekes
94
95
28.821:02.04Maarten Eekhof
Paul Bree
94
94
3.Oceanus 2Oceanus4:18.834:18.76
Thomas Verouden
Max Wegbrans
96
94
30.841:04.45Michael van Amstel
Joeri Berends
94
95
AFGEMZwemlust den Hommel 1Zwemlust den Hommel4:58.91
Marouane Amraoui, Bas Andela, Indi Joore, Jesse Puts
AFGEMDe Otters Het Gooi 2De Otters Het Gooi4:44.61
Nordin Zandhuis, Richard Veenstra, Duncan Weij, Youri Borsboom


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.11.09 - 15:05
4 x 50m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oceanus 1Oceanus2:09.602:06.75
Bart Sommeling
Michelle Meulenbroek
98
98
32.12Jorgos Skotadis
Cheryl Zethof
98
98
2.Oceanus 2Oceanus2:21.262:20.67
Sander Kirillova
Luca Ebbinge
98
98
35.17Ruben Griffioen
Suzanne Hobo
99
98
3.Oceanus 3Oceanus2:31.552:21.07
Yves-Maurice Vork
Simone Huisman
98
98
35.04Roy Stevens
Anouk van Noord
98
99
4.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi2:28.032:24.44
Devano Boesewinkel
Mariko de Niet
99
99
35.77Niels Post
Lotte Hendriks
98
98
5.Zwemlust den Hommel 1Zwemlust den HommelNT2:57.93
Koen van Heertum
Megan Mulder
98
99
37.91Max Bond
Iris de Kruijf
99
99
AFGEMDe Otters Het Gooi 2De Otters Het Gooi3:13.69
Rimmer Theijssen, Isabel van der Wal, Nick van Nijburg, Karima Aly


<< TOP >>
Programmanr. 4
15.11.09 - 15:10
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open - A comp
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Elise BouwensZwemlust den Hommel5:10.0091039641:11.235:20.54
2.Danique GielenOceanus5:25.0091059221:13.995:28.16
DISChantal GroveOceanus5:32.059401844VI1:17.205:28.67
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMarloes NiebergZwemlust den Hommel5:30.009002712RC1:17.085:58.39
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.11.09 - 15:15
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open - B comp
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi2:27.14840079030.432:27.62
2.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi2:32.38890452232.522:31.09
3.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi2:48.40930682435.242:43.50
4.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi2:55.44880056841.003:01.42


<< TOP >>
Programmanr. 6
15.11.09 - 15:20
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:00.09910242327.2558.99
2.Marvin KruinZwemlust den Hommel57.17890181527.7258.99
3.Martijn BouwensZwemlust den Hommel59.88880046127.961:01.41
4.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi1:03.64900323128.501:01.59
5.Menno SpaargarenOceanus1:01.70640071929.171:02.45
6.Rens van den BergDe Otters Het Gooi1:03.87890020128.671:03.25
7.Jos VergeerOceanus1:03.71910274729.191:03.58
8.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:04.40910624130.191:05.40
9.Wouter VinkZwemlust den Hommel1:05.45880360930.871:05.78
10.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi1:08.40910028330.161:07.35
11.Mark MuschZwemlust den Hommel1:06.54840160930.201:07.39
12.Vincent VersteegZwemlust den Hommel1:08.24770100330.791:08.19
13.Martijn LeursDe Otters Het Gooi1:13.15880217132.471:10.15
14.Robin HofmanOceanus1:10.40910284532.581:12.80
15.Gijsbert van WijkOceanus1:15.50870379333.391:14.01
16.Michael van AmstelOceanus1:23.04940121738.321:25.16


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.11.09 - 15:25
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel1:22.21920081038.701:23.08
2.Nikki van der HoornOceanus1:25.09930722441.111:28.86
3.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:27.08930082842.891:30.25
4.Marieke SpittelerOceanus1:27.96930340243.951:31.42
5.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:31.73920442643.541:34.03
6.Kelsey GielenOceanus1:35.95940193445.781:37.27
7.Celeste KettlerZwemlust den Hommel1:37.82920240846.151:37.77
8.Anke DroogDe Otters Het Gooi1:42.93920048247.751:41.90
9.Jacolien KuypersZwemlust den Hommel1:45.56920648649.331:44.17


<< TOP >>
Programmanr. 8
15.11.09 - 15:30
Jongens, 400m vrije slagJongens Jeugd 2 en later - A comp
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Robert RohaanOceanus4:30.3392036791:02.072:09.004:16.60
2.Donald HillebregtOceanus4:27.3792026291:01.032:08.224:20.74
3.Robin VeenstraZwemlust den Hommel4:26.2892013351:04.652:15.724:34.30
4.David BeijerZwemlust den Hommel4:36.9392020511:05.152:19.354:53.15
5.Florian EdelenboschZwemlust den Hommel5:05.0292066731:11.832:26.664:54.47
6.Dennis ReijndersOceanus4:51.4392027271:10.612:28.615:04.15
7.Paul WijnbergenZwemlust den HommelNT93006211:13.642:33.105:22.73
AFGEMBastiaan WaandersOceanus4:17.829301225

BMNick van der KrogtOceanus4:48.8695013131:11.222:27.214:55.00
BMBjorn GrootOceanus5:06.5193007211:13.002:30.095:00.26


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.11.09 - 15:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later - B comp
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Florian ReumerDe Otters Het Gooi2:10.66930688529.311:02.252:08.67
2.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi2:17.28940224529.861:04.062:16.17


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.11.09 - 15:45
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Robin Pagano MiraniOceanus2:36.24950255638.052:35.91
2.Tamara GroveOceanus2:34.76960126639.411:21.992:46.16
3.Ayako de NietDe Otters Het Gooi2:56.37940577839.861:22.462:49.06
4.Mirre ThomasZwemlust den Hommel2:56.74950600239.021:21.582:50.18
5.Michelle MeulenbroekOceanus2:54.98980113440.101:22.132:52.48
6.Antoinette van den BrinkZwemlust den HommelNT940202240.001:23.482:53.36
7.Tara KokDe Otters Het Gooi2:52.16940511442.931:26.822:53.82
8.Alissa BusOceanus2:54.99950137044.241:30.083:01.12
9.Danielle KuypersZwemlust den Hommel3:10.86950247042.293:07.12
10.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi3:19.25960530244.931:34.573:14.44


<< TOP >>
Programmanr. 12
15.11.09 - 15:55
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Istvan SpaargarenOceanus1:06.42940119931.291:05.84
2.Jeffrey ReijndersOceanus1:07.44950087730.771:07.21
3.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:12.66950002132.261:10.16
4.Indi JooreZwemlust den Hommel1:26.08950376134.921:15.36
5.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:19.17940306333.941:16.29
6.Max WegbransOceanus1:17.55940254333.351:17.07
7.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:16.74940012535.501:17.60
8.Martijn de MercadoOceanus1:25.78950221335.461:18.60
9.Joeri BerendsOceanus1:22.78950036939.091:25.12
AFGEMJesse PutsZwemlust den Hommel1:07.019401147
AFGEMDuncan WeijDe Otters Het Gooi1:29.069402243


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.11.09 - 15:55
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi35.88890452235.31
2.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi39.91840079037.66
3.Marloes NiebergZwemlust den Hommel35.50900271237.66
4.Eline van SuchtelenZwemlust den Hommel38.56860346638.54
5.Wyke NieuwenhuizenOceanus42.60910386239.16
6.Chantal GroveOceanus40.61940184439.96
7.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi42.10880056841.33
8.Malissa van der SluisDe Otters Het Gooi45.16930070845.10
AFGEMMaureen VisserDe Otters Het Gooi38.758904388


<< TOP >>
Programmanr. 14
15.11.09 - 16:00
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:57.18910242326.6356.411:58.51
2.Vincent MoolhuijsenOceanus2:01.74940121528.1558.742:00.89
3.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi2:04.20900323127.5858.912:01.60
4.Theo BeglingerOceanus2:04.12900015928.5159.762:02.20
5.Martijn van BuurenZwemlust den Hommel2:00.99760016928.0459.002:02.26
6.Wouter VinkZwemlust den Hommel2:07.70880360929.351:01.662:08.05
7.Roland BeekesDe Otters Het Gooi2:11.25910364928.421:01.452:09.55
8.Martijn LeursDe Otters Het Gooi2:13.81880217131.311:06.002:13.36
9.Martijn SoesbergenZwemlust den Hommel2:15.00890293529.291:02.462:13.51
10.Gijsbert van WijkOceanus2:26.70870379331.731:07.792:25.16
11.Michael van AmstelOceanus2:25.85940121732.951:11.122:26.46
AFGEMMichiel van NesselrooijZwemlust den Hommel2:21.949006877


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.11.09 - 16:05
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Maxime van den HeuvelOceanus2:48.14970100434.282:37.72
2.Carmen RoskamOceanusNT960356240.292:52.91
3.Eva van der BornOceanus3:07.29970238043.112:59.22
4.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:09.61970358841.463:08.23
5.Jacqueline van RossumZwemlust den Hommel3:21.13960140040.503:08.36
6.Eva WerkmanZwemlust den Hommel3:27.07970345845.073:12.39
7.Lisa de JongOceanus3:07.43960238047.423:12.82
8.Anne VeenDe Otters Het Gooi3:24.18970271449.293:22.88
9.Anne MählmannZwemlust den HommelNT960524653.043:32.29
DISNadine TimmersDe Otters Het Gooi3:18.859702816VD45.543:18.55
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEMLalaine FaberDe Otters Het Gooi3:00.659702818


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.11.09 - 16:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Wessel de JongOceanus1:01.20960144729.481:01.22
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:07.41960087131.131:04.57
3.Thomas VeroudenOceanus1:02.84960285531.981:06.54
4.Rick de MercadoOceanus1:06.13970067332.831:08.65
5.Bas AndelaZwemlust den Hommel1:13.47960309933.061:10.06
6.Marouane AmraouiZwemlust den Hommel1:37.96970309142.651:37.46


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.11.09 - 16:15
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:19.58980113438.441:19.04
2.Cheryl ZethofOceanus1:24.60980131442.181:26.05
3.Suzanne HoboOceanus1:28.40980240843.341:29.15
4.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:29.04990055443.891:30.11
5.Anouk van NoordOceanus1:33.14990129445.131:31.34
6.Luca EbbingeOceanus1:35.02980240646.131:33.23
7.Simone HuismanOceanus1:32.78980240244.761:34.67
8.Merve UluDe Otters Het Gooi1:37.07980139247.901:37.36
9.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi1:58.07980407450.281:46.44
10.Megan MulderZwemlust den HommelNT99043281:07.372:18.14
DISIris de KruijfZwemlust den Hommel1:47.98990365850.311:42.64
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKarima AlyDe Otters Het Gooi1:54.149900824


<< TOP >>
Programmanr. 18
15.11.09 - 16:20
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus41.55980331741.03
2.Bart SommelingOceanus46.80980076545.52
3.Sander KirillovaOceanus46.04980012145.52
4.Ruben GriffioenOceanus47.57990077145.86
5.Niels PostDe Otters Het Gooi49.58980132747.51
6.Storm HeezenDe Otters Het Gooi49.60980346147.66
7.Koen van HeertumZwemlust den Hommel50.95980150749.94
8.Max BondZwemlust den Hommel51.84990060550.80
9.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi56.36990161553.20
10.Wouter NettoZwemlust den Hommel55.34980313753.20
11.Rimmer TheijssenDe Otters Het Gooi55.64980113953.45


<< TOP >>
Programmanr. 19
15.11.09 - 16:25
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Elise BouwensZwemlust den Hommel1:59.29910396428.671:00.012:00.81
2.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi2:05.42840079028.641:00.292:04.32
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi2:14.40890452230.731:04.822:14.10
4.Danique GielenOceanus2:10.70910592231.551:06.372:18.14
5.Wyke NieuwenhuizenOceanus2:26.99910386231.611:07.392:19.48
6.Eline van SuchtelenZwemlust den Hommel2:19.12860346631.441:07.022:21.25
7.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi2:41.51920442636.361:17.242:41.78
AFGEMMaureen VisserDe Otters Het Gooi2:18.148904388


<< TOP >>
Programmanr. 20
15.11.09 - 16:30
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Camiel Villa RikkersZwemlust den Hommel31.03890535931.69
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi32.59910242332.02
3.Vincent VersteegZwemlust den Hommel31.61770100332.48
4.Rens van den BergDe Otters Het Gooi31.75890020132.56
5.Martijn van BuurenZwemlust den Hommel32.54760016933.23
6.Jos VergeerOceanus33.69910274733.35
7.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi35.98910028334.46
8.Mark MuschZwemlust den Hommel35.80840160934.51
9.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi34.38910624134.77
10.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi35.45880240135.14
11.Roland BeekesDe Otters Het Gooi36.13910364935.91
12.Robin HofmanOceanus36.07910284536.00
13.Martijn SoesbergenZwemlust den Hommel35.00890293536.51
14.Vincent MoolhuijsenOceanus35.66940121536.51
15.Gijsbert van WijkOceanus38.64870379337.80
16.Michael van AmstelOceanus39.38940121740.60
AFGEMMichiel van NesselrooijZwemlust den Hommel35.879006877


<< TOP >>
Programmanr. 21
15.11.09 - 16:35
Dames, 400m vrije slagDames Senioren 2 en later - A comp
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel4:27.2692008101:02.992:12.084:32.84
2.Nikki van der HoornOceanus4:38.7293072241:05.172:17.004:42.67
3.Marieke SpittelerOceanus5:24.9293034021:15.672:35.775:13.58
4.Kelsey GielenOceanus4:59.7694019341:15.282:36.265:15.73
5.Celeste KettlerZwemlust den HommelNT92024081:18.892:48.245:45.87
6.Jacolien KuypersZwemlust den Hommel5:59.4392064861:22.072:51.365:52.60


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.11.09 - 16:40
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later - B comp
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi2:28.92930682433.071:10.422:23.67
2.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi2:22.64930082833.661:10.502:24.36
3.Anke DroogDe Otters Het Gooi2:36.32920048235.981:15.712:36.14


<< TOP >>
Programmanr. 23
15.11.09 - 16:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robert RohaanOceanus1:06.24920367932.751:10.09
2.Donald HillebregtOceanus1:10.98920262933.731:11.86
3.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi1:15.49940224534.961:14.84
4.Robin VeenstraZwemlust den Hommel1:19.02920133537.851:19.42
5.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:15.90930688537.421:20.36
6.Paul WijnbergenZwemlust den Hommel1:25.80930062138.621:21.97
7.Dennis ReijndersOceanus1:19.60920272738.671:22.07
8.David BeijerZwemlust den Hommel1:23.34920205138.771:24.46
9.Florian EdelenboschZwemlust den Hommel1:25.21920667340.641:24.70
10.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi1:34.37950029541.531:29.62
11.Tomas PonsteenZwemlust den Hommel1:39.55930693343.481:35.76
NG.ZANick van der KrogtOceanus1:15.859501313
AFGEMRichard VeenstraDe Otters Het Gooi1:40.799402155
AFGEMBastiaan WaandersOceanus1:17.659301225

BMBjorn GrootOceanus1:25.40930072138.761:22.23


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.11.09 - 16:50
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mirre ThomasZwemlust den Hommel1:18.79950600237.201:20.76
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:27.06940577836.641:20.84
3.Tamara GroveOceanus1:17.26960126637.191:22.56
4.Antoinette van den BrinkZwemlust den Hommel1:21.83940202237.701:23.02
5.Tara KokDe Otters Het Gooi1:26.78940511438.771:27.02
6.Danielle KuypersZwemlust den Hommel1:25.91950247039.121:29.05
DISRobin Pagano MiraniOceanus1:19.229502556VH1:21.78
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 25
15.11.09 - 16:55
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeffrey ReijndersOceanus2:24.45950087734.001:10.322:25.92
2.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi2:43.02950002136.741:18.202:35.83
3.Joeri BerendsOceanus2:40.66950036937.581:17.262:37.81
4.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi2:44.40940306338.981:18.722:39.00
5.Paul BreeDe Otters Het Gooi2:41.73940012538.071:18.922:40.00
6.Max WegbransOceanus2:48.33940254338.741:22.772:50.08
7.Martijn de MercadoOceanus2:55.91950221340.161:24.022:52.76
8.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi2:52.86950247941.301:26.462:55.18
DISIstvan SpaargarenOceanus2:17.849401199RC32.201:07.412:16.83
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIndi JooreZwemlust den Hommel2:54.679503761RC/RD38.511:19.002:41.42
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMJesse PutsZwemlust den Hommel2:41.329401147


<< TOP >>
Programmanr. 27
15.11.09 - 17:05
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Elise BouwensZwemlust den Hommel1:02.45910396429.241:02.14
2.Pauline GouwensDe Otters Het Gooi1:04.70840079029.541:03.92
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:21.67890452232.251:10.49
4.Eline van SuchtelenZwemlust den Hommel1:17.93860346634.101:14.59
5.Chantal GroveOceanus1:14.04940184434.891:15.28
6.Margriet GroveOceanus1:16.37620008035.041:17.02
7.Danique GielenOceanus1:14.17910592234.481:17.67
8.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:19.17910386235.391:20.07
9.Malissa van der SluisDe Otters Het Gooi1:32.48930070838.261:30.02
AFGEMMaureen VisserDe Otters Het Gooi1:16.738904388


<< TOP >>
Programmanr. 28
15.11.09 - 17:10
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open - A comp
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Vincent MoolhuijsenOceanus4:58.0294012151:08.244:56.11
2.Theo BeglingerOceanus5:06.3690001591:07.005:00.60
3.Camiel Villa RikkersZwemlust den Hommel4:55.0089053595:04.02
4.Marvin KruinZwemlust den Hommel4:49.9889018151:05.325:06.37
5.Martijn BouwensZwemlust den Hommel5:10.3088004611:08.045:17.13
6.Robin HofmanOceanus5:32.8491028451:15.895:38.02


<< TOP >>
Programmanr. 29
15.11.09 - 17:15
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open - B comp
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:14.96910242327.752:14.20
2.Rens van den BergDe Otters Het Gooi2:22.64890020129.802:27.42
3.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi2:29.45890129529.672:27.77
DISKevin SpannenburgDe Otters Het Gooi2:23.579106241SK30.252:23.32
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 30
15.11.09 - 17:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Maxime van den HeuvelOceanus1:04.40970100431.501:03.84
2.Carmen RoskamOceanus1:06.85960356232.291:07.29
3.Eva van der BornOceanus1:09.39970238034.421:10.83
4.Lisa de JongOceanus1:16.47960238038.481:18.04
5.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi1:22.40970281637.201:18.67
6.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:18.46970358836.551:18.85
7.Jacqueline van RossumZwemlust den Hommel1:17.14960140037.641:18.99
8.Eva WerkmanZwemlust den Hommel1:24.51970345838.961:21.44
9.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi1:27.06960530238.701:23.67
10.Anne MählmannZwemlust den Hommel1:32.00960524640.821:25.81
11.Anne VeenDe Otters Het Gooi1:25.10970271441.761:27.23
AFGEMLalaine FaberDe Otters Het Gooi1:12.919702818


<< TOP >>
Programmanr. 31
15.11.09 - 17:20
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wessel de JongOceanus2:37.65960144733.352:34.76
2.Fernando MoolhuijsenOceanus2:48.76960087136.392:39.42
3.Thomas VeroudenOceanus2:53.95960285535.372:40.23
4.Rick de MercadoOceanus3:01.76970067342.002:57.51
5.Bas AndelaZwemlust den HommelNT960309943.073:11.60
6.Marouane AmraouiZwemlust den HommelNT970309154.243:55.45


<< TOP >>
Programmanr. 32
15.11.09 - 17:25
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus42.65980113442.33
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi48.26990055445.26
3.Luca EbbingeOceanus48.59980240646.10
4.Cheryl ZethofOceanus47.69980131447.34
5.Suzanne HoboOceanus47.47980240849.08
6.Anouk van NoordOceanus49.67990129449.45
7.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi51.69980407452.50
8.Merve UluDe Otters Het Gooi58.31980139254.16
9.Iris de KruijfZwemlust den Hommel54.68990365855.54
10.Megan MulderZwemlust den Hommel1:02.3399043281:03.10
AFGEMKarima AlyDe Otters Het GooiNT9900824
AFGEMIsabel van der WalDe Otters Het Gooi53.989903500


<< TOP >>
Programmanr. 33
15.11.09 - 17:30
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bart SommelingOceanus1:22.07980076539.421:21.23
2.Ruben GriffioenOceanus1:24.68990077140.821:23.45
3.Sander KirillovaOceanus1:24.68980012141.631:24.78
4.Niels PostDe Otters Het Gooi1:29.15980132742.421:26.60
5.Koen van HeertumZwemlust den Hommel1:32.70980150746.141:33.42
6.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:41.30990161547.261:36.10
7.Max BondZwemlust den Hommel1:40.32990060548.961:38.46
8.Wouter NettoZwemlust den Hommel1:44.95980313751.601:41.11
9.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:49.18980346149.861:42.67
10.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:47.02990216951.131:45.23
DISJorgos SkotadisOceanus1:18.939803317RC36.711:15.19
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 34
15.11.09 - 17:35
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust den Hommel 1Zwemlust den Hommel3:56.613:59.10
Marloes Nieberg
Eline van Suchtelen
90
86
1:03.59Malissa van der Horst
Elise Bouwens
92
91
2.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:11.254:11.09
Pauline Gouwens
Ramona Vuijst
84
93
27.6556.94Marlou van der Kulk
Samantha Vuijst
93
89
3.Oceanus 1Oceanus4:09.084:14.26
Danique Gielen
Maxime van den Heuvel
91
97
30.641:04.36Wyke Nieuwenhuizen
Nikki van der Hoorn
91
93
4.Oceanus 2Oceanus4:22.494:30.13
Kelsey Gielen
Robin Pagano Mirani
94
95
32.291:07.54Marieke Spitteler
Chantal Grove
93
94


<< TOP >>
Programmanr. 35
15.11.09 - 17:40
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust den Hommel 1Zwemlust den Hommel4:04.944:06.13
Marvin Kruin
Camiel Villa Rikkers
89
89
30.101:02.54Martijn Bouwens
Martijn van Buuren
88
76
2.Oceanus 1Oceanus4:01.724:09.30
Theo Beglinger
Robert Rohaan
90
92
1:00.92Menno Spaargaren
Jos Vergeer
64
91
3.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:15.354:10.76
Rogier Hollander
Rens van den Berg
89
89
31.861:07.07Roy Visser
Jarno Weertman
91
90
4.Zwemlust den Hommel 2Zwemlust den Hommel4:21.444:28.00
Robin Veenstra
Vincent Versteeg
92
77
35.071:11.57Mark Musch
Wouter Vink
84
88
5.Oceanus 2Oceanus4:14.074:28.16
Istvan Spaargaren
Donald Hillebregt
94
92
30.551:03.24Vincent Moolhuijsen
Wessel de Jong
94
96
6.De Otters Het Gooi 2De Otters Het Gooi4:22.744:29.01
Florian Reumer
Elko Middendorp
93
88
1:08.00Kevin Spannenburg
Robbert Jan Bree
91
91
7.Oceanus 3Oceanus4:32.754:39.11
Robin Hofman
Joeri Berends
91
95
33.231:08.36Jeffrey Reijnders
Thomas Verouden
95
96
AFGEMZwemlust den Hommel 3Zwemlust den Hommel4:33.37
David Beijer, Michiel van Nesselrooij, Mark Musch, Florian Edelenbosch