Competitie D1 Deel 2
Waalwijk (NED),    15.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 401. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Vennen 1                   De Vennen              3:55.03            4:00.57           
        Stefan WESOLOWSKI, 91                      Melvin SMITS, 90
        Alex in 't GROEN, 95                       Roel VERDIJK, 90
            29.60  1:02.39  4:00.57

  2. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         4:03.70            4:05.16           
        Walter van der STELT, 94                   Lars DUINHOUWER, 91
        Janno DUYZER, 88                           Dylan HAVERKAMP, 89
            28.10  1:00.95  4:05.16

  3. Wzv 1                         Wzv                    4:22.31            4:19.71           
        Tom LOMMERS, 90                            Jardy van den HEUVEL, 95
        Rudy CHAMBON, 93                           Norell ROOMER, 95
            25.46    53.53  4:19.71




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 4 x 50m wisselslag          Dames Senioren 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzv 1                         Wzv                    2:21.87            2:20.20           
        Melissa van der GELD, 95                   Catrina HAGENS, 93
        Marlotte SPOHR, 93                         Lindsay van HOUTUM, 94
            36.07  2:20.20

  2. De Vennen 1                   De Vennen              2:23.12            2:24.48           
        Désirée EMMEN, 92                          Amy van LIER, 96
        Manon van LEIJSEN, 94                      Anouk van den AKKER, 93
            33.48  2:24.48

  3. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         2:27.82            2:29.19           
        Sanne van der STELT, 93                    Davina BRANDERHORST, 96
        Vera van der STELT, 97                     Ida van de WATER, 97
            35.58  2:29.19




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Javier TROMP                  Wzv                         NT 0002271      57.29           
  2. Stefan CHAMBON                Wzv                    1:03.96 0100609      58.80           
  3. Miguel PEJDIC                 Wzv                         NT 0002273    1:09.10           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                    Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse MULDER                   De Vennen                45.32 0000912      43.67           
  2. Eline AKKERMANS               Wzv                      53.42 0100588      47.61           
  3. Cathy HEKKER                  De Vennen                52.94 0000562      48.98           
  4. Fleur SCHELLEKENS             De Vennen                51.70 0002574      49.92           
  5. Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:00.73 0001502      59.86           
  6. Noor Anne HORSTEN             Wzv                         NT 0200576    1:04.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 6 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick EMBREGTS                 De Vennen              1:49.44 0000449    1:37.16           
          1:37.16
  2. Matthijs SCHALK               De Vennen              1:40.73 9901217    1:37.48           
          1:37.48
  3. Marnix VERHOEF                Wzv                    1:51.35 9900895    1:45.23           
          1:45.23
  4. Jarno KOREMAN                 De Vennen              1:59.14 9901179    1:50.80           
          1:50.80
  5. Daan VAN DE WATER             Z.V. Den Doorn         2:05.28 0001537    1:52.22           
          1:52.22
  6. Siem KORTHOUT                 Wzv                         NT 9901959    1:53.64           
          1:53.64
  7. Martijn de VOOGD              De Vennen              1:55.94 9802539    1:53.74           
          1:53.74
  8. Kevin KANT                    Z.V. Den Doorn         2:02.58 0001287    1:54.20           
          1:54.20
  9. Yannick van ALEBEEK           Wzv                         NT 9903057    2:14.95           
          2:14.95
 DIS Thomas van den LINDEN         Wzv                    2:08.02 9900893                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Merijn van der DONK           De Vennen              1:46.59 9901525                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
 DIS Rick in 't GROEN              De Vennen                   NT 9901485    2:13.68           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:13.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 1 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachel de VET                 De Vennen              1:35.29 9800528    1:28.54           
          1:28.54
  2. Esther de WIJS                Wzv                    1:42.01 9801732    1:40.42           
          1:40.42
  3. Daphne POLS                   Wzv                         NT 9904116    1:40.92           
          1:40.92
  4. Tabitha de RUIJTER            Z.V. Den Doorn         1:45.30 9901572    1:43.70           
          1:43.70
  5. Anouk IJPELAAR                De Vennen              1:50.95 9901836    1:47.13           
          1:47.13
  6. Elise JOCAILLE                Wzv                    1:46.76 0000546    1:49.16           
          1:49.16
  7. Christel KRAMER               Z.V. Den Doorn         1:49.91 9901248    1:49.23           
          1:49.23
  8. Nicky van LIER                De Vennen              1:53.76 9900900    1:51.04           
          1:51.04
  9. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:58.65 0003032    1:52.16           
          1:52.16
 10. Annemijn SPOHR                Wzv                    1:56.92 0000548    1:54.51           
          1:54.51
 11. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                    2:12.16 9802590    1:56.86           
          1:56.86
 12. Quinty van den HEUVEL         Wzv                         NT 0003030    1:59.32           
          1:59.32
 13. Tirsa VERKOOIJEN              De Vennen                   NT 9903138    2:03.70           
          2:03.70
 DIS Tisha NICASIA                 Wzv                    1:50.60 9803890    1:36.95           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:36.95
 DIS Anne BAKKER                   Wzv                    1:39.39 9802168    1:37.42           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander van BROEKHOVEN         De Vennen              1:38.62 9605047    1:31.29           
            44.00  1:31.29
  2. Luc de BONT                   Wzv                    1:37.17 9601701    1:31.57           
            42.85  1:31.57
  3. Emiel SMITS                   Z.V. Den Doorn         1:36.36 9600601    1:31.86           
            43.42  1:31.86
  4. Tom BAKKER                    Wzv                    1:44.98 9604525    1:37.86           
            45.38  1:37.86
  5. Yvo BULHAM                    De Vennen              1:39.28 9701073    1:38.20           
            46.30  1:38.20
  6. Erwin IJPELAAR                De Vennen              1:36.69 9701071    1:39.07           
            45.20  1:39.07
  7. Stefan van der HEIJDEN        De Vennen              1:42.93 9702159    1:39.82           
            46.76  1:39.82
  8. Tom MONSIEURS                 De Vennen              1:45.48 9703337    1:42.73           
            48.04  1:42.73
  9. Sven MEDARIC                  Wzv                    1:42.18 9605061    1:43.51           
            47.60  1:43.51
 10. Ruben KANT                    Z.V. Den Doorn         1:56.71 9702669    1:48.86           
            50.48  1:48.86
 11. Marijn de SMIT                De Vennen              1:59.00 9703131    1:50.51           
            51.73  1:50.51
 12. Tom WOLF                      De Vennen                   NT 9601227    1:57.21           
            53.32  1:57.21
 13. Daan HORSTEN                  Wzv                    2:03.60 9703093    1:57.54           
            54.48  1:57.54
 14. Rowen HURKMANS                Wzv                         NT 9704679    2:13.82           
          1:01.86  2:13.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne van der SCHANS          Wzv                    1:28.80 9602714    1:30.76           
          1:30.76
  2. Vera van der STELT            Z.V. Den Doorn         1:34.26 9702476    1:33.17           
            44.36  1:33.17
  3. Janneke de WIJS               Wzv                    1:34.86 9602716    1:35.16           
            44.58  1:35.16
  4. Ilse van der VELDEN           De Vennen              1:40.23 9605186    1:39.51           
            46.92  1:39.51
  5. Eva van GINNEKEN              De Vennen              1:37.02 9800164    1:40.04           
            47.74  1:40.04
  6. Manon in 't GROEN             De Vennen              1:45.94 9704272    1:40.64           
            46.45  1:40.64
  7. Davina BRANDERHORST           Z.V. Den Doorn         1:36.70 9601046    1:40.95           
            47.80  1:40.95
  8. Anne VERHOEF                  Wzv                    1:40.59 9702510    1:41.95           
            48.00  1:41.95
  9. Naomi de RUIJTER              Z.V. Den Doorn         1:45.80 9604940    1:44.48           
            49.64  1:44.48
 10. Jasmine KRAMER                Z.V. Den Doorn         1:50.02 9700244    1:45.20           
            49.45  1:45.20
 11. Romy HEKKER                   De Vennen              1:50.13 9603208    1:45.76           
            49.71  1:45.76
 12. Merle GERRITSEN               Z.V. Den Doorn         1:45.20 9703634    1:46.78           
            47.68  1:46.78
 13. Carlijn BALVERS               Wzv                    1:59.88 9701238    1:56.31           
            54.36  1:56.31
 14. Nikki VERKOOIJEN              De Vennen                   NT 9705178    2:22.70           
          1:07.16  2:22.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van der STELT          Z.V. Den Doorn         1:15.54 9401327    1:11.13           
            32.64  1:11.13
  2. Bram van de WATER             Z.V. Den Doorn         1:15.90 9501629    1:15.82           
            34.29  1:15.82
  3. Alex in 't GROEN              De Vennen              1:39.37 9502683    1:23.86           
            36.76  1:23.86
  4. Bart de BONT                  Wzv                    1:26.12 9402725    1:31.86           
            40.82  1:31.86
  5. Michiel SLOT                  De Vennen              1:51.89 9703007    1:46.29           
            44.32  1:46.29
 DIS Norell ROOMER                 Wzv                    1:37.39 9504419    1:40.07           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.67  1:40.07
 DIS Dennis BAKK                   De Vennen              1:52.41 9702433    1:53.92           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            48.19  1:53.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy van LIER                  De Vennen              1:22.37 9603022    1:20.45           
            36.70  1:20.45
  2. Ida van de WATER              Z.V. Den Doorn         1:26.26 9702472    1:21.14           
            37.61  1:21.14
  3. Laura van BEEK                Wzv                    1:30.02 9406548    1:27.19           
            39.29  1:27.19
  4. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:33.93 9604508    1:30.64           
            40.89  1:30.64
  5. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:39.59 9406546    1:30.82           
            39.76  1:30.82
  6. Melissa van der GELD          Wzv                         NT 9506250    1:33.23           
            41.51  1:33.23
  7. Simone BALVERS                Wzv                    1:33.82 9600878    1:35.82           
            43.32  1:35.82
  8. Laurissa AARTS                De Vennen              1:43.38 9503064    1:38.07           
            43.80  1:38.07
  9. Reana OPPIER                  Wzv                    1:53.79 9401458    1:48.42           
            46.05  1:48.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roy SMITS                     De Vennen              1:16.99 9202259    1:18.48           
            36.45  1:18.48
  2. Stephan ONNES                 De Vennen              1:20.83 9304159    1:22.70           
            38.17  1:22.70
  3. Bob TROMMELEN                 De Vennen              1:25.06 9202257    1:25.76           
            39.86  1:25.76
  4. Jordy KEMMEREN                De Vennen              1:21.86 9203909    1:26.10           
          1:26.10
  5. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn         1:31.39 9401329    1:26.13           
            40.51  1:26.13
  6. Jardy van den HEUVEL          Wzv                    1:31.64 9505533    1:28.20           
            41.60  1:28.20
  7. Antoine SONNEVELD             Z.V. Den Doorn         1:34.02 9306319    1:31.60           
            43.39  1:31.60
  8. Vincent KELTJENS              Wzv                    1:38.81 9406225    1:32.95           
            44.26  1:32.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Catrina HAGENS                Wzv                    1:28.67 9305382    1:29.51           
            42.70  1:29.51
  2. Kinzie PULLES                 Wzv                    1:29.56 9202800    1:32.04           
            43.16  1:32.04
  3. Manon van LEIJSEN             De Vennen              1:33.83 9405178    1:36.89           
            45.80  1:36.89
  4. Devina de WITH                Z.V. Den Doorn         1:31.76 9204892    1:36.96           
            44.92  1:36.96
  5. Alexandra KUNKELER            Z.V. Den Doorn         1:33.92 9305438    1:37.86           
            46.33  1:37.86
  6. Iris van der STELT            Z.V. Den Doorn         1:39.64 9201686    1:39.64           
            46.64  1:39.64
  7. Iris van GINNEKEN             De Vennen              1:37.97 9300266    1:44.29           
            48.26  1:44.29
  8. Mirella KOP                   Wzv                    1:51.11 9606020    1:50.61           
            50.43  1:50.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                    1:58.52 9001847    2:02.92           
            27.13    58.42  2:02.92
  2. Melvin SMITS                  De Vennen              2:12.70 9004315    2:11.98           
            28.86  1:01.56  2:11.98
  3. Lars DUINHOUWER               Z.V. Den Doorn         2:18.02 9107161    2:18.26           
            31.54  1:06.07  2:18.26
  4. Roel VERDIJK                  De Vennen              2:09.84 9004317    2:19.57           
            30.64  1:05.51  2:19.57
  5. Rudy CHAMBON                  Wzv                    2:19.57 9306775    2:20.16           
            31.07  1:06.42  2:20.16
  6. Dirk LUIJTEN                  De Vennen              2:22.70 9103421    2:20.89           
            33.73  1:10.32  2:20.89
  7. Stefan WESOLOWSKI             De Vennen              2:17.42 9102539    2:21.02           
            31.89  1:07.45  2:21.02
  8. Dylan HAVERKAMP               Z.V. Den Doorn         2:20.83 8901123    2:23.95           
            32.39  1:08.76  2:23.95
  9. Janno DUYZER                  Z.V. Den Doorn         2:21.91 8800895    2:26.48           
            32.07  1:09.29  2:26.48
 10. Eric MULDER                   De Vennen              2:22.97 8301519    2:28.86           
            33.51  1:10.48  2:28.86
 11. Pim SMOLDERS                  De Vennen              2:32.20 8803179    2:31.40           
            33.26  1:10.89  2:31.40
 12. Rob HAAST                     De Vennen              2:20.42 8804185    2:32.08           
            31.52  1:09.93  2:32.08
 13. Karl DUYZER                   Z.V. Den Doorn         2:47.16 9100555    2:46.51           
            33.95  1:13.54  2:46.51
AFGE Michel LABOHM                 Z.V. Den Doorn         2:18.23 8701967                      
AFGE Mark van DONGEN               De Vennen              2:38.73 9103423                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Désirée EMMEN                 De Vennen              2:11.30 9204862    2:14.89           
            30.64  1:04.76  2:14.89
  2. Marlotte SPOHR                Wzv                    2:28.97 9305288    2:31.04           
            33.07  1:11.02  2:31.04
  3. Sanne van der STELT           Z.V. Den Doorn         2:33.24 9303562    2:35.85           
            34.18  1:13.14  2:35.85
  4. Ester de RIDDER               Z.V. Den Doorn         2:40.00 8101242    2:37.60           
            39.64  1:14.80  2:37.60
  5. Kelly van VLIET               Wzv                    2:39.10 8907208    2:44.32           
            36.57  1:18.04  2:44.32
  6. Anouk van den AKKER           De Vennen              2:52.25 9306946    2:47.54           
            36.25  1:17.77  2:47.54
  7. Manon BALVERS                 Wzv                    2:40.19 9502042    2:48.39           
            36.54  1:18.26  2:48.39
  8. Lisette LITTOOY               Z.V. Den Doorn         2:43.48 8806084    2:49.52           
            36.80  1:18.39  2:49.52
  9. Kim van VLIET                 Wzv                    2:39.66 8704384    2:50.64           
            37.29  1:19.67  2:50.64
 10. Lisanne van NOORLOOS          Z.V. Den Doorn         2:55.16 9107434    2:50.92           
            38.82  1:23.32  2:50.92
 11. Lisette HUIBERS               Wzv                    2:55.32 8705764    2:57.33           
            38.54  1:23.05  2:57.33
AFGE Fleur van GINNEKEN            De Vennen              2:45.42 9101036                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan CHAMBON                Wzv                    1:02.50 0100609    1:01.70           
  2. Javier TROMP                  Wzv                      58.30 0002271    1:04.60           
  3. Miguel PEJDIC                 Wzv                    1:19.39 0002273    1:09.80           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse MULDER                   De Vennen                58.58 0000912      59.32           
  2. Fleur SCHELLEKENS             De Vennen                   NT 0002574    1:02.94           
  3. Chantal van den LINDEN        Wzv                    1:02.60 0001502    1:04.99 B         
  3. Eline AKKERMANS               Wzv                    1:04.64 0100588    1:04.99 A         
  5. Cathy HEKKER                  De Vennen              1:11.89 0000562    1:15.48           
 DIS Noor Anne HORSTEN             Wzv                         NT 0200576    1:28.52           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick EMBREGTS                 De Vennen                40.26 0000449      39.02           
  2. Matthijs SCHALK               De Vennen                41.15 9901217      39.33           
  3. Merijn van der DONK           De Vennen                43.31 9901525      40.07           
  4. Martijn de VOOGD              De Vennen                41.13 9802539      41.80           
  5. Marnix VERHOEF                Wzv                      45.64 9900895      42.38           
  6. Jarno KOREMAN                 De Vennen                44.04 9901179      43.45           
  7. Daan VAN DE WATER             Z.V. Den Doorn           47.61 0001537      46.21           
  8. Siem KORTHOUT                 Wzv                      51.89 9901959      46.65           
  9. Thomas van den LINDEN         Wzv                      46.71 9900893      46.86           
 10. Kevin KANT                    Z.V. Den Doorn           47.87 0001287      50.09           
 11. Rick in 't GROEN              De Vennen                   NT 9901485      58.14           
 12. Yannick van ALEBEEK           Wzv                         NT 9903057    1:00.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tisha NICASIA                 Wzv                      43.46 9803890      36.26           
  2. Rachel de VET                 De Vennen                37.80 9800528      36.53           
  3. Anne BAKKER                   Wzv                      39.04 9802168      38.14           
  4. Daphne POLS                   Wzv                      39.77 9904116      38.54           
  5. Tabitha de RUIJTER            Z.V. Den Doorn           39.32 9901572      38.95           
  6. Anouk IJPELAAR                De Vennen                45.35 9901836      41.78 B         
  6. Christel KRAMER               Z.V. Den Doorn           41.82 9901248      41.78 A         
  8. Elise JOCAILLE                Wzv                      43.62 0000546      42.65           
  9. Maartje VERHOEVEN             Wzv                      48.80 0003032      42.89           
 10. Esther de WIJS                Wzv                      41.24 9801732      43.89           
 11. Quinty van den HEUVEL         Wzv                         NT 0003030      45.44           
 12. Nicky van LIER                De Vennen                45.27 9900900      46.07           
 13. Annemijn SPOHR                Wzv                      49.54 0000548      46.51           
 14. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                      48.20 9802590      48.15           
 15. Tirsa VERKOOIJEN              De Vennen                   NT 9903138      52.35           
 16. Ashley de WERD                Wzv                         NT 9904436    1:05.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander van BROEKHOVEN         De Vennen              1:20.54 9605047    1:17.88           
            38.64  1:17.88
  2. Tom BAKKER                    Wzv                    1:34.36 9604525    1:23.57           
            39.28  1:23.57
  3. Yvo BULHAM                    De Vennen              1:26.81 9701073    1:26.88           
            42.38  1:26.88
  4. Emiel SMITS                   Z.V. Den Doorn         1:26.54 9600601    1:31.32           
            44.54  1:31.32
  5. Luc de BONT                   Wzv                    1:35.28 9601701    1:33.42           
            43.70  1:33.42
  6. Erwin IJPELAAR                De Vennen              1:34.60 9701071    1:33.96           
            46.34  1:33.96
  7. Ruben KANT                    Z.V. Den Doorn         1:35.07 9702669    1:34.94           
            45.49  1:34.94
  8. Tom WOLF                      De Vennen                   NT 9601227    1:39.95           
            46.82  1:39.95
  9. Marijn de SMIT                De Vennen              1:49.64 9703131    1:42.69           
            49.10  1:42.69
 10. Tom MONSIEURS                 De Vennen              1:44.72 9703337    1:44.78           
            49.69  1:44.78
 11. Stefan van der HEIJDEN        De Vennen                   NT 9702159    1:46.64           
            53.43  1:46.64
 12. Daan HORSTEN                  Wzv                    1:51.36 9703093    1:50.15           
            52.97  1:50.15
 DIS Rowen HURKMANS                Wzv                         NT 9704679    2:43.87           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
          1:19.86  2:43.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davina BRANDERHORST           Z.V. Den Doorn         1:23.17 9601046    1:23.60           
            41.07  1:23.60
  2. Anne VERHOEF                  Wzv                    1:21.29 9702510    1:23.75           
            41.49  1:23.75
  3. Sanne van der SCHANS          Wzv                    1:26.73 9602714    1:25.38           
            41.94  1:25.38
  4. Eva van GINNEKEN              De Vennen              1:26.81 9800164    1:27.52           
            41.76  1:27.52
  5. Vera van der STELT            Z.V. Den Doorn         1:34.09 9702476    1:30.22           
            42.84  1:30.22
  6. Janneke de WIJS               Wzv                    1:31.12 9602716    1:31.22           
            44.49  1:31.22
  7. Romy HEKKER                   De Vennen              1:29.53 9603208    1:32.54           
            44.21  1:32.54
  8. Ilse van der VELDEN           De Vennen              1:32.16 9605186    1:33.82           
            45.64  1:33.82
  9. Carlijn BALVERS               Wzv                    1:33.09 9701238    1:34.78           
            46.78  1:34.78
 10. Manon in 't GROEN             De Vennen              1:48.27 9704272    1:39.77           
            47.87  1:39.77
 11. Naomi de RUIJTER              Z.V. Den Doorn         1:50.68 9604940    1:43.57           
            49.32  1:43.57
 12. Mirella KOP                   Wzv                         NT 9606020    1:44.82           
            49.96  1:44.82
 13. Merle GERRITSEN               Z.V. Den Doorn         1:40.90 9703634    1:46.24           
            52.41  1:46.24
 14. Nikki VERKOOIJEN              De Vennen                   NT 9705178    1:47.92           
            49.49  1:47.92
 15. Jasmine KRAMER                Z.V. Den Doorn         2:21.80 9700244    1:51.76           
            51.95  1:51.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Walter van der STELT          Z.V. Den Doorn           58.48 9401327    1:00.62           
            29.83  1:00.62
  2. Alex in 't GROEN              De Vennen                59.36 9502683    1:01.36           
            29.76  1:01.36
  3. Bram van de WATER             Z.V. Den Doorn         1:04.83 9501629    1:05.99           
            31.91  1:05.99
  4. Bart de BONT                  Wzv                    1:09.46 9402725    1:15.44           
            35.75  1:15.44
  5. Michiel SLOT                  De Vennen              1:16.40 9703007    1:16.39           
            35.24  1:16.39
  6. Norell ROOMER                 Wzv                    1:14.95 9504419    1:20.07           
            36.48  1:20.07
  7. Dennis BAKK                   De Vennen              1:23.94 9702433    1:21.89           
            38.00  1:21.89
  8. Sven MEDARIC                  Wzv                         NT 9605061    1:42.51           
            45.80  1:42.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy van LIER                  De Vennen              1:08.88 9603022    1:09.36           
            33.45  1:09.36
  2. Melissa van der GELD          Wzv                    1:09.93 9506250    1:09.64           
            33.23  1:09.64
  3. Ida van de WATER              Z.V. Den Doorn         1:11.26 9702472    1:11.08           
            34.62  1:11.08
  4. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    1:10.95 9406546    1:12.91           
            34.42  1:12.91
  5. Simone BALVERS                Wzv                    1:15.13 9600878    1:15.64           
            36.29  1:15.64
  6. Laura van BEEK                Wzv                    1:14.86 9406548    1:15.81           
            36.05  1:15.81
  7. Laurissa AARTS                De Vennen              1:14.70 9503064    1:17.29           
            36.54  1:17.29
  8. Reana OPPIER                  Wzv                    1:19.91 9401458    1:20.00           
            37.90  1:20.00
  9. Celine van HOUTUM             Wzv                    1:21.02 9604508    1:22.09           
            38.95  1:22.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roy SMITS                     De Vennen              2:31.92 9202259    2:30.60           
            30.96  2:30.60
  2. Stephan ONNES                 De Vennen              2:44.32 9304159    2:46.78           
            37.63  2:46.78
  3. Antoine SONNEVELD             Z.V. Den Doorn         3:13.23 9306319    2:59.06           
            39.39  2:59.06
  4. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn         3:15.00 9401329    3:07.16           
            40.36  3:07.16
  5. Jordy KEMMEREN                De Vennen              2:56.89 9203909    3:10.52           
            35.98  3:10.52
  6. Jardy van den HEUVEL          Wzv                         NT 9505533    3:12.86           
            40.60  3:12.86
 DIS Bob TROMMELEN                 De Vennen              2:42.73 9202257    2:41.14           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            33.23  2:41.14
 DIS Vincent KELTJENS              Wzv                         NT 9406225    3:23.59           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.12  3:23.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Catrina HAGENS                Wzv                    2:58.95 9305382    2:55.22           
            38.52  2:55.22
  2. Manon van LEIJSEN             De Vennen              3:05.83 9405178    3:03.65           
            41.59  3:03.65
  3. Kinzie PULLES                 Wzv                    3:00.42 9202800    3:08.02           
            43.02  3:08.02
  4. Alexandra KUNKELER            Z.V. Den Doorn         3:07.70 9305438    3:11.16           
            40.60  3:11.16
  5. Devina de WITH                Z.V. Den Doorn         3:15.53 9204892    3:15.23           
            44.02  3:15.23
  6. Iris van der STELT            Z.V. Den Doorn         3:11.26 9201686    3:23.31           
            45.55  3:23.31
  7. Iris van GINNEKEN             De Vennen              3:16.26 9300266    3:23.49           
            46.59  3:23.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                    2:25.54 9001847    2:26.22           
            33.11  1:11.08  2:26.22
  2. Stefan WESOLOWSKI             De Vennen              2:26.90 9102539    2:34.16           
            35.29  1:14.07  2:34.16
  3. Lars DUINHOUWER               Z.V. Den Doorn         2:45.00 9107161    2:36.52           
            37.06  1:16.54  2:36.52
  4. Rudy CHAMBON                  Wzv                    2:42.76 9306775    2:40.60           
            37.67  1:18.51  2:40.60
  5. Dylan HAVERKAMP               Z.V. Den Doorn         2:35.45 8901123    2:41.30           
            36.30  1:16.42  2:41.30
  6. Melvin SMITS                  De Vennen              2:38.74 9004315    2:43.47           
            37.92  1:19.32  2:43.47
  7. Roel VERDIJK                  De Vennen              2:52.69 9004317    2:43.82           
            38.99  1:20.20  2:43.82
  8. Eric MULDER                   De Vennen              2:36.37 8301519    2:45.09           
            40.53  1:17.07  2:45.09
  9. Dirk LUIJTEN                  De Vennen              2:45.62 9103421    2:46.14           
            39.78  1:21.26  2:46.14
 10. Rob HAAST                     De Vennen              2:42.38 8804185    2:54.34           
            41.55  1:27.11  2:54.34
 11. Janno DUYZER                  Z.V. Den Doorn         2:54.47 8800895    2:55.16           
            40.20  1:24.02  2:55.16
 12. Pim SMOLDERS                  De Vennen              3:05.56 8803179    3:02.19           
            40.96  1:26.49  3:02.19
 DIS Karl DUYZER                   Z.V. Den Doorn         3:05.00 9100555    3:17.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            44.29  1:33.82  3:17.39
AFGE Michel LABOHM                 Z.V. Den Doorn         2:55.00 8701967                      
AFGE Mark van DONGEN               De Vennen              2:45.87 9103423                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Désirée EMMEN                 De Vennen              2:28.02 9204862    2:33.12           
            35.33  1:13.93  2:33.12
  2. Marlotte SPOHR                Wzv                    2:49.89 9305288    2:53.42           
            38.10  1:21.80  2:53.42
  3. Sanne van der STELT           Z.V. Den Doorn         3:00.00 9303562    2:56.55           
            39.56  1:24.29  2:56.55
  4. Manon BALVERS                 Wzv                    2:55.42 9502042    3:02.75           
            42.79  1:28.25  3:02.75
  5. Ester de RIDDER               Z.V. Den Doorn         3:15.00 8101242    3:04.90           
            41.59  1:27.65  3:04.90
  6. Kim van VLIET                 Wzv                    3:00.20 8704384    3:05.27           
            43.78  1:29.85  3:05.27
  7. Lisanne van NOORLOOS          Z.V. Den Doorn         3:33.00 9107434    3:13.48           
            46.29  1:36.10  3:13.48
  8. Anouk van den AKKER           De Vennen              3:13.86 9306946    3:14.06           
            44.28  1:32.26  3:14.06
  9. Lisette HUIBERS               Wzv                         NT 8705764    3:20.18           
            45.42  1:35.21  3:20.18
 DIS Lisette LITTOOY               Z.V. Den Doorn         3:32.23 8806084    3:29.22           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.83  1:41.21  3:29.22
AFGE Fleur van GINNEKEN            De Vennen              3:04.35 9101036                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 2 en later
15.11.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Vennen 1                   De Vennen              2:39.09            2:37.82           
        Yvo BULHAM, 97                             Sander van BROEKHOVEN, 96
        Erwin IJPELAAR, 97                         Michiel SLOT, 97
            40.06  2:37.82

  2. Wzv 1                         Wzv                    2:49.33            2:44.04           
        Tom BAKKER, 96                             Luc de BONT, 96
        Sven MEDARIC, 96                           Daan HORSTEN, 97
            39.76  2:44.04




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
15.11.09                               (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzv 1                         Wzv                    2:51.16            2:46.92           
        Marnix VERHOEF, 99                         Thomas van den LINDEN, 99
        Daphne POLS, 99                            Anne BAKKER, 98
            42.92  2:46.92

  2. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         3:03.72            3:00.46           
        Kevin KANT, 00                             Daan VAN DE WATER, 00
        Christel KRAMER, 99                        Tabitha de RUIJTER, 99
            51.79  3:00.46

 DIS De Vennen 1                   De Vennen              2:34.29            2:28.43           
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Matthijs SCHALK, 99                        Rick EMBREGTS, 00
        Rachel de VET, 98                          Eva van GINNEKEN, 98
            40.20  2:28.43




SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZV