Kring Speedo Club Meet
Vlissingen (NED),    8.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
08.11.2009 - 13:15                       (1m,1j,1m,1j)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Scheldestroom 1 1             Scheldestroom 1        2:36.45            2:29.14           
        Valerie Klaaijsen, 99                      Manon Aerssens, 99
        Martijn de Jong, 00                        DaniŽl Waterman, 98
            34.05  1:15.19  1:49.45  2:29.14

  2. Luctor at the Beach 1         Luctor at the Beach    2:40.38            2:35.50           
        Gaby Joosse, 99                            Shanice Beekman, 99
        Ricardo van Belzen, 99                     Mika Mathia, 99
            39.79  1:18.07  1:55.99  2:35.50

  3. De Schelde 1                  De Schelde             2:54.17            2:43.94           
        Hilde Scheele, 99                          Moniek de Letter, 99
        Romano de Bruijne, 98                      Jacek Lemieszka, 99
            42.91  1:20.30  2:04.94  2:43.94

  4. STV Beach Boys & Girls 1      STV Beach Boys & Gir   3:01.04            2:52.06           
        Maaike van Rijs, 01                        Cťline Brink, 00
        Jason de Visser, 98                        Pablo Mol, 99
            54.83  1:28.73  2:12.02  2:52.06

  5. De Honte 1                    De Honte               3:11.74            2:57.66           
        Evelien van Kerckhoven, 00                 Maaike van Campen, 99
        Martijn van Driessche, 99                  Rick de Block, 00
            40.39  1:27.49  2:07.91  2:57.66

  6. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze               NT            3:08.54           
        Alicia Anthonise, 99                       Chiara Kuijt, 01
        Yannick Hoffmann, 00                       Christian Mehlbaum, 00
            51.61  1:34.01  2:21.91  3:08.54

  7. STV Surf Boys & Girls 1       STV Surf Boys & Girl   3:20.00            3:17.50           
        Sophie Bovendorp, 00                       Silvy van Slingerland, 00
        Dylan Kamphuis, 99                         Thom McDonald, 98
            56.20  1:35.64  2:33.68  3:17.50

  8. Luctor at the Sea 1           Luctor at the Sea      3:53.11            3:27.04           
        Iverna Meerman, 99                         Assia Susi, 99
        Jarno Meerman, 00                          Nathan Bun, 99
            48.11  2:03.16  2:45.03  3:27.04

  9. ZCKoewacht 1                  ZCKoewacht             4:23.66            4:34.59           
        Femke Valent, 01                           Lianke de Bruijne, 01
        Menno van den Berghe, 01                   Sam van de Velde, 01
          1:13.52  2:23.82  3:42.90  4:34.59

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         3:09.30                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 2e zwemmer
        Lilian Visser, 00                          Annelies van Dijke, 99
        Sjoerd Boogert, 99                         Romy de Regt, 99
            44.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
08.11.2009 - 13:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Tommel                  STV Beach Boys & Gir     59.39 0101732      53.18           
  2. Quincy Duit                   STV Surf Boys & Girl        NT 0101724      57.85           
  3. Romy Basting                  Scheldestroom 2        1:04.38 0100106      58.24           
  4. Carmen Mollet                 Z&PC de Ganze               NT 0101638      58.64           
  5. Roos van Marrewijk            De Bevelanders         1:04.82 0100560      59.35           
  6. Lenique Smijs                 Scheldestroom 1             NT 0100892      59.55           
  7. ZoŽ van Eenennaam             STV Surf Boys & Girl        NT 0101726      59.96           
  8. Lara de Jong                  Scheldestroom 1        1:03.21 0100358      59.97           
  9. Romy Kuyper                   STV Surf Boys & Girl        NT 0101756    1:01.91 *         
 10. Lobke Dierikx                 Scheldestroom 1        1:04.50 0100746    1:02.07           
 11. Lianke de Bruijne             ZCKoewacht                  NT 0101790    1:02.66           
 12. Inge Hertogh                  Scheldestroom 2        1:07.90 0101052    1:03.38           
 13. Kyra Marinissen               Luctor at the Beach    1:04.36 0101202    1:04.05           
 14. Evie Mussche                  Scheldestroom 2        1:11.95 0100916    1:07.55           
 15. Lisa van Hoije                De Honte                    NT 0101672    1:07.67 h         
 16. Femke Michels                 Luctor at the Beach    1:08.84 0100352    1:13.57           
 17. Kirsten Poppe                 ZCKoewacht             1:18.50 0101206    1:13.79 h         
 18. Daphne de Ridder              Luctor at the Beach         NT 0101764    1:14.84           
 DIS Laura Faes                    Scheldestroom 2        1:06.84 0101218    1:06.84           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 DIS Anika Krima                   STV Beach Boys & Gir        NT 0101728    1:10.65 *         
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
08.11.2009 - 13:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Beumer                  De Schelde               50.76 0001263      49.35           
  2. Ruden de Ridder               STV Beach Boys & Gir     55.38 0001587      50.75           
  3. Melle van Gemert              STV Beach Boys & Gir     58.24 0100687      53.05           
  4. Martijn de Jong               Scheldestroom 1          55.55 0000717      53.50           
  5. Christian Mehlbaum            Z&PC de Ganze            55.33 0000317      55.37           
  6. Jeroen Aerssens               Scheldestroom 1        1:04.31 0100061      55.93           
  7. Gelein van Haelst             De Otters Axel           57.05 0001555      57.32 *         
  8. Dennis Huang                  Scheldestroom 2             NT 0101369      57.83           
  9. Tim Valentijn                 De Bevelanders         1:00.35 0000987      58.88           
 10. Jarno de Jonge                STV Beach Boys & Gir     59.86 0100753      59.57           
 11. Jelle Johannes Hendrix        STV Surf Boys & Girl   1:03.71 0101335    1:00.27           
 12. Jesse Mulder                  Luctor at the Beach    1:02.44 0000371    1:01.11           
 13. Sem van Elsen                 STV Surf Boys & Girl   1:13.41 0101333    1:04.54           
 14. BjŲrn Visser                  De Schelde                  NT 0002471    1:07.30           
 15. Niek Minderhoud               Scheldestroom 1             NT 0002489    1:07.37           
 16. Ruben Cuelenaere              Luctor at the Beach    1:04.60 0100695    1:11.28 *         
 17. Koen van Doeselaar            Scheldestroom 2        1:18.54 0101357    1:17.23           
 18. Louis Thiron                  ZCKoewacht                  NT 0100875    1:28.91 h         
 19. Dieter Erpelinck              De Honte               1:39.95 0002311    1:33.34           
 DIS Chiel de Pooter               De Schelde               58.36 0101355                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Sam van de Velde              ZCKoewacht                  NT 0100661    1:01.31 h         
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Menno van den Berghe          ZCKoewacht                  NT 0100779    1:07.87           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Marnix van Liere              Scheldestroom 2        1:15.16 0101359                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
08.11.2009 - 13:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom 1          44.53 9902988      40.43           
  2. Heleen de Lange               De Bevelanders           44.66 9902048      44.40           
  3. Anouk van Haaren              STV Beach Boys & Gir     46.69 9901548      45.69           
  4. Shanice Beekman               Luctor at the Beach      45.18 9900854      46.83           
  5. Charlotte Allonsius           De Schelde               50.55 9901976      49.76           
  6. Melanie Franssens             De Schelde               58.50 9902242      51.63           
  7. Silvi de Weert                STV Surf Boys & Girl        NT 9901550      51.68           
  8. Lynn Mariman                  ZCKoewacht               53.24 9900194      51.74 *         
  9. Eva van Elsen                 STV Beach Boys & Gir        NT 9903026      52.89           
 10. Larissa Westerweele           Luctor at the Beach      54.00 9903258      55.15           
 11. Marenne Huigh                 Scheldestroom 1        1:01.62 9900852      56.30           
 12. Annelies van Dijke            De Bevelanders              NT 9903442      57.11           
 13. Inge van Doeselaar            Scheldestroom 1          59.44 9900292      58.14           
 14. Laura Valent                  ZCKoewacht             1:00.68 9900598    1:01.31           
 15. Aniek Valentijn               De Bevelanders         1:09.19 9902678    1:04.06 h         
 DIS Iverna Meerman                Luctor at the Sea           NT 9903020      58.85           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Kiki Geelen                   Scheldestroom 2        1:10.50 9901714    1:01.02           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Charlotte de Loose            Luctor at the Sea           NT 9903256    1:07.86 *         
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Romy de Regt                  De Bevelanders         1:06.95 9903468    1:09.40           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lene Makkink                  STV Surf Boys & Girl        NT 9903024    1:13.90           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Esmeralda van Liere           Scheldestroom 2          59.17 9903268                      
  NG Esmeť de Visser               De Schelde                  NT 9901363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
08.11.2009 - 13:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde               38.21 9801225      36.92           
  2. Ricardo Lauffer               Luctor at the Beach      38.25 9801157      37.12           
  3. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               44.81 9801023      44.63           
  4. Nick Soetmulder               De Schelde               46.75 9802403      45.35           
  5. Nander Meerman                Luctor at the Beach      47.67 9801261      46.52           
  6. Jochem Neels                  STV Beach Boys & Gir     48.65 9800999      48.23           
  7. Jason de Visser               STV Beach Boys & Gir     54.80 9801739      51.98           
  8. Omar Abarkan                  STV Surf Boys & Girl        NT 9803755    1:15.81           
 DIS DaniŽl Waterman               Scheldestroom 1          53.23 9801337      56.52           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Floris Valk                   Scheldestroom 1             NT 9804333    1:10.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Luc Smoorenburg               Scheldestroom 2        1:39.39 9803711                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
08.11.2009 - 13:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte               1:34.52 0000672    1:26.29           
            39.99  1:26.29
  2. Kelly Dimkos                  ZCKoewacht                  NT 0001166    1:34.65           
            44.18  1:34.65
  3. Laura Nieuwland               STV Beach Boys & Gir   1:40.49 0001834    1:35.44           
            42.35  1:35.44
  4. FabiŽnne Michielsen           De Schelde             1:38.91 0001302    1:36.78           
            44.62  1:36.78
  5. Naomi Esseling                Scheldestroom 1        1:48.51 0000662    1:38.90           
            46.64  1:38.90
  6. Kirsten Walraven              Luctor at the Beach         NT 0001358    1:40.11           
            45.62  1:40.11
  7. Lilian Visser                 De Bevelanders              NT 0002896    1:41.55           
            47.99  1:41.55
  8. Quinty van Gemert             Luctor at the Beach    1:48.97 0002116    1:42.23           
            47.57  1:42.23
  9. Vanity de Roos                De Honte               1:49.65 0000008    1:42.40           
            46.76  1:42.40
 10. Sam Zegelink                  STV Beach Boys & Gir        NT 0003262    1:43.19           
            48.48  1:43.19
 11. Madelief de Wit               Luctor at the Beach         NT 0000212    1:44.90 *         
            48.24  1:44.90
 12. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:50.18 0001532    1:50.48           
            50.91  1:50.48
 13. Esmee van den Hoek            Z&PC de Ganze               NT 0003148    2:09.95           
            59.67  2:09.95
 14. Silvy van Slingerland         STV Surf Boys & Girl        NT 0002708    2:11.70 h         
            59.06  2:11.70
 15. Sophie Bovendorp              STV Surf Boys & Girl        NT 0003232    2:11.88 *         
            55.98  2:11.88
  NG Annabel Boeckhout             Scheldestroom 1        2:23.09 0000660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
08.11.2009 - 13:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jomme Bruijnzeel              De Schelde             1:16.89 9900755    1:14.45           
            35.15  1:14.45
  2. Robin Davidse                 Luctor at the Beach    1:21.51 9900131    1:21.14           
            36.55  1:21.14
  3. Lein Mulder                   STV Beach Boys & Gir   1:27.83 9902255    1:23.28           
            37.17  1:23.28
  4. Jens Ingelse                  Luctor at the Beach    1:24.92 9901533    1:24.76           
            40.76  1:24.76
  5. Michael Vrolijk               Scheldestroom 1        1:28.14 9900505    1:26.91           
            41.49  1:26.91
  6. Jacek Lemieszka               De Schelde             1:29.46 9901377    1:28.30           
            43.59  1:28.30
  7. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:30.70 9901945    1:29.24           
            42.59  1:29.24
  8. Nicky Bergez                  ZCKoewacht             1:25.44 9900515    1:29.32           
            40.97  1:29.32
  9. Jozua Leenheer                STV Beach Boys & Gir   1:27.09 9902257    1:29.36           
            42.40  1:29.36
 10. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht             1:28.77 9901075    1:29.73           
            43.88  1:29.73
 11. Nathan Bun                    Luctor at the Sea      1:31.51 9900405    1:33.82           
            43.76  1:33.82
 12. Teun de Pooter                De Schelde             1:38.95 9901715    1:36.02           
            44.23  1:36.02
 13. Dylan Kamphuis                STV Surf Boys & Girl   1:42.32 9902671    1:37.08           
            45.01  1:37.08
 14. Victor Pool                   De Schelde             1:38.30 9901717    1:40.78           
            46.72  1:40.78
 15. Thijs Wagenvoort              De Bevelanders         1:54.07 9900273    1:42.31 *         
            47.43  1:42.31
 16. Martijn van Driessche         De Honte                    NT 9901451    1:43.58           
            49.83  1:43.58
 17. Giano van den Berg            STV Surf Boys & Girl   1:50.02 9900971    1:44.50 *         
            47.69  1:44.50
 18. Nout v.d. Akker               Z&PC de Ganze          1:48.80 9902035    1:54.19           
            52.96  1:54.19
 19. Lars Michels                  Luctor at the Sea           NT 9901603    2:10.55           
          1:00.09  2:10.55
  NG Natan Vermeersch              Scheldestroom 1        1:54.57 9903209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
08.11.2009 - 14:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chiara Kuijt                  Z&PC de Ganze            52.00 0100562      52.04           
  2. Roos van Marrewijk            De Bevelanders           58.85 0100560      55.87 *         
  3. Kirsten Poppe                 ZCKoewacht               57.60 0101206      58.27           
  4. Lenique Smijs                 Scheldestroom 1        1:01.08 0100892      59.38           
  5. Maaike van Rijs               STV Beach Boys & Gir        NT 0101730      59.97           
  6. Anika Krima                   STV Beach Boys & Gir        NT 0101728    1:01.60           
  7. Lobke Dierikx                 Scheldestroom 1        1:14.66 0100746    1:02.60           
  8. Quincy Duit                   STV Surf Boys & Girl        NT 0101724    1:03.65 *         
  9. Romy Kuyper                   STV Surf Boys & Girl        NT 0101756    1:04.20           
 10. Lara de Jong                  Scheldestroom 1          58.22 0100358    1:04.66           
 11. Evie Mussche                  Scheldestroom 2        1:03.44 0100916    1:05.88           
 12. Lieke Tommel                  STV Beach Boys & Gir        NT 0101732    1:06.19           
 13. Romy Basting                  Scheldestroom 2        1:15.81 0100106    1:06.75           
 14. ZoŽ van Eenennaam             STV Surf Boys & Girl        NT 0101726    1:08.60 h         
 15. Femke Valent                  ZCKoewacht             1:09.04 0100918    1:09.75 *         
 16. Laura Faes                    Scheldestroom 2             NT 0101218    1:12.82           
 17. Lisa van Hoije                De Honte                    NT 0101672    1:13.92 *         
 18. Femke Michels                 Luctor at the Beach    1:07.10 0100352    1:14.68 h         
 19. Daphne de Ridder              Luctor at the Beach    1:08.30 0101764    1:17.13           
 20. Inge Hertogh                  Scheldestroom 2        1:11.96 0101052    1:23.57           
 DIS Kyra Marinissen               Luctor at the Beach    1:07.72 0101202    1:02.45           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
08.11.2009 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Beumer                  De Schelde               44.62 0001263      45.85           
  2. Yannick Hoffmann              Z&PC de Ganze            48.18 0001041      46.48           
  3. Jeroen Aerssens               Scheldestroom 1          49.09 0100061      48.27           
  4. Melle van Gemert              STV Beach Boys & Gir     53.00 0100687      51.30 *         
  5. BjŲrn Visser                  De Schelde                  NT 0002471      53.26           
  6. Jarno de Jonge                STV Beach Boys & Gir     55.89 0100753      58.04           
  7. Niek Minderhoud               Scheldestroom 1          58.75 0002489      59.11           
  8. Dennis Huang                  Scheldestroom 2             NT 0101369      59.85           
  9. Rick de Block                 De Honte                    NT 0002499    1:00.60 *         
 10. Gelein van Haelst             De Otters Axel           57.50 0001555    1:01.54           
 11. Jelle Johannes Hendrix        STV Surf Boys & Girl   1:00.74 0101335    1:03.67           
 12. Chiel de Pooter               De Schelde                  NT 0101355    1:03.75           
 13. Jesse Mulder                  Luctor at the Beach    1:07.00 0000371    1:04.98           
 14. Jarno Meerman                 Luctor at the Sea           NT 0001403    1:10.19           
 15. Menno van den Berghe          ZCKoewacht                  NT 0100779    1:10.64           
 16. Koen van Doeselaar            Scheldestroom 2        1:23.49 0101357    1:17.71           
 17. Louis Thiron                  ZCKoewacht                  NT 0100875    1:19.31 *         
 DIS Sem van Elsen                 STV Surf Boys & Girl        NT 0101333    1:03.25           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Dieter Erpelinck              De Honte                    NT 0002311    1:45.77 h         
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
  NG Marnix van Liere              Scheldestroom 2        1:09.58 0101359                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
08.11.2009 - 14:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor at the Beach    1:28.64 9900622    1:26.61           
            40.58  1:26.61
  2. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom 1        1:30.08 9902988    1:28.06           
            41.26  1:28.06
  3. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:47.98 9902048    1:33.23           
            45.66  1:33.23
  4. Eline Bekkers                 STV Beach Boys & Gir   1:40.25 9900740    1:33.81           
            45.64  1:33.81
  5. Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680    1:39.05           
            48.99  1:39.05
  6. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:45.69 9901470    1:39.19           
            46.43  1:39.19
  7. Anouk van Haaren              STV Beach Boys & Gir   1:44.26 9901548    1:39.80           
            48.27  1:39.80
  8. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze          1:46.51 9901972    1:43.61           
            46.85  1:43.61
  9. Maaike van Campen             De Honte                    NT 9901168    1:44.21           
            45.69  1:44.21
 10. Lynn Mariman                  ZCKoewacht             1:46.36 9900194    1:44.73           
            51.14  1:44.73
 11. Gaby Joosse                   Luctor at the Beach    1:57.97 9901146    1:46.10           
            52.00  1:46.10
 12. Melanie Franssens             De Schelde             1:51.59 9902242    1:47.02           
            49.62  1:47.02
 13. Larissa Westerweele           Luctor at the Beach         NT 9903258    1:50.85           
            55.60  1:50.85
 14. Esmee Koeman                  De Bevelanders         2:06.85 9902682    1:51.67 h         
            54.57  1:51.67
 15. Marenne Huigh                 Scheldestroom 1        1:56.92 9900852    1:52.22           
            55.23  1:52.22
 16. Laura Valent                  ZCKoewacht             1:59.78 9900598    1:55.61           
            55.62  1:55.61
 17. Annelies van Dijke            De Bevelanders              NT 9903442    1:57.10           
            57.92  1:57.10
 18. Manon van de Woestijne        Scheldestroom 1        2:00.08 9902120    1:58.14           
            57.76  1:58.14
 19. Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678    2:00.09           
          1:01.57  2:00.09
 20. Lene Makkink                  STV Surf Boys & Girl        NT 9903024    2:03.80           
          1:03.95  2:03.80
 21. Vicky den Engelsman           STV Surf Boys & Girl        NT 9903022    2:04.99           
          1:00.65  2:04.99
 DIS Assia Susi                    Luctor at the Sea           NT 9903502            *         
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Charlotte Allonsius           De Schelde             1:41.14 9901976    1:42.62           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            49.56  1:42.62
 DIS Danielle Rijn                 Z&PC de Ganze               NT 9902750    1:48.97 *         
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
            52.12  1:48.97
 DIS Alicia Anthonise              Z&PC de Ganze               NT 9904238    2:03.50           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:01.06  2:03.50
 DIS Kiki Geelen                   Scheldestroom 2        2:08.48 9901714    2:07.22           
        AL - Tijdens het water verlaten een deelnemer gehinderd die de race nog niet heeft beŽindigd., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:07.54  2:07.22
 DIS Charlotte de Loose            Luctor at the Sea           NT 9903256    2:09.08           
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:05.33  2:09.08
 DIS Jennifer de Brouwer           De Otters Axel              NT 9902442    2:23.18           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:08.97  2:23.18
AFGE Christel Hamelink             De Otters Axel              NT 9904268                      
AFGE Meike Romeijnsen              De Schelde             1:38.88 9901682                      
AFGE Shannon Koekkoek              De Otters Axel              NT 9903470                      
  NG Esmeralda van Liere           Scheldestroom 2             NT 9903268                      
  NG Aura van der Vleuten          De Otters Axel              NT 9903118                      
  NG Esmeť de Visser               De Schelde                  NT 9901363                      
  NG Mirte van Putten              De Otters Axel              NT 9902114                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
08.11.2009 - 14:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde             1:22.48 9801225    1:22.80           
            38.13  1:22.80
  2. Kalle van Gemert              STV Beach Boys & Gir   1:27.48 9801259    1:26.19           
            40.61  1:26.19
  3. Nander Meerman                Luctor at the Beach    1:30.32 9801261    1:32.51           
            43.91  1:32.51
  4. Ruben de Kraker               Scheldestroom 1        1:33.77 9800639    1:32.55           
            45.18  1:32.55
  5. Nick Soetmulder               De Schelde             1:41.23 9802403    1:38.77           
            48.25  1:38.77
  6. Jeffrey Cats                  De Bevelanders              NT 9801937    1:40.96           
            51.94  1:40.96
  7. Jason de Visser               STV Beach Boys & Gir   1:45.90 9801739    1:43.06           
            50.34  1:43.06
  8. Justin v.d. Werf              De Otters Axel              NT 9803349    2:02.22           
            58.87  2:02.22
  9. Thom McDonald                 STV Surf Boys & Girl        NT 9803333    2:02.43           
          1:00.56  2:02.43
 10. Floris Valk                   Scheldestroom 1             NT 9804333    2:06.52 *         
          1:04.70  2:06.52
 DIS Jochem Neels                  STV Beach Boys & Gir   1:41.85 9800999    1:44.50           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.37  1:44.50
 DIS Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          2:03.41 9801019    2:01.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            56.57  2:01.78
 DIS Jesper Verschiere             Z&PC de Ganze               NT 9803069    2:14.92           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:06.12  2:14.92
 DIS Omar Abarkan                  STV Surf Boys & Girl        NT 9803755    2:19.06           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
          1:08.87  2:19.06
AFGE Stijn van der Kelen           De Otters Axel              NT 9803713                      
  NG Thomas van der Bent           De Otters Axel              NT 9803351                      
  NG Luc Smoorenburg               Scheldestroom 2             NT 9803711                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
08.11.2009 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelief de Wit               Luctor at the Beach      58.03 0000212      53.57           
  2. Cťline Brink                  STV Beach Boys & Gir     55.14 0001836      53.77           
  3. Quinty van Gemert             Luctor at the Beach      56.76 0002116      54.74           
  4. FabiŽnne Michielsen           De Schelde               52.80 0001302      54.88           
  5. Kirsten Walraven              Luctor at the Beach      56.80 0001358      55.05           
  6. Vanity de Roos                De Honte                 52.57 0000008      55.29           
  7. Naomi Esseling                Scheldestroom 1          56.44 0000662      56.12           
  8. Sam Zegelink                  STV Beach Boys & Gir     59.27 0003262      56.51           
  9. Geena Frederik                STV Surf Boys & Girl     59.89 0002352      56.59           
 10. Silvy van Slingerland         STV Surf Boys & Girl        NT 0002708      59.78           
 11. Melissa Pijpelink             De Schelde               59.28 0001532    1:00.20           
 12. Esmee van den Hoek            Z&PC de Ganze               NT 0003148    1:16.85           
 DIS Kelly Dimkos                  ZCKoewacht               53.12 0001166      54.31           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Sophie Bovendorp              STV Surf Boys & Girl        NT 0003232    1:01.23           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
  NG Annabel Boeckhout             Scheldestroom 1          59.27 0000660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
08.11.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lein Mulder                   STV Beach Boys & Gir     49.40 9902255      45.60           
  2. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               47.92 9900755      46.16           
  3. Michael Vrolijk               Scheldestroom 1          46.75 9900505      47.03           
  4. Ricardo van Belzen            Luctor at the Beach      55.54 9900403      48.44           
  5. Teun de Pooter                De Schelde               50.98 9901715      49.57           
  6. Victor Pool                   De Schelde               52.77 9901717      50.02           
  7. Jens Ingelse                  Luctor at the Beach      50.60 9901533      50.99           
  8. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht               50.85 9901075      51.10           
  9. Jurgen Hiel                   ZCKoewacht               53.79 9900283      52.02           
 10. Mika Mathia                   Luctor at the Beach      54.25 9901083      52.10           
 11. Giano van den Berg            STV Surf Boys & Girl     55.98 9900971      52.43           
 12. Jozua Leenheer                STV Beach Boys & Gir     55.07 9902257      52.97           
 13. Sjoerd Boogert                De Bevelanders              NT 9903153      59.27           
 14. Thijs Wagenvoort              De Bevelanders           57.61 9900273    1:03.76           
 15. Nout v.d. Akker               Z&PC de Ganze          1:06.39 9902035    1:04.22           
 16. Lars Michels                  Luctor at the Sea      1:06.15 9901603    1:05.23           
AFGE Dylan Kamphuis                STV Surf Boys & Girl     58.51 9902671                      
AFGE Robin Davidse                 Luctor at the Beach      51.14 9900131                      
  NG Natan Vermeersch              Scheldestroom 1             NT 9903209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
08.11.2009 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chiara Kuijt                  Z&PC de Ganze            52.74 0100562      46.99 *         
  2. Lara de Jong                  Scheldestroom 1        1:00.40 0100358      48.90           
  3. Roos van Marrewijk            De Bevelanders           50.38 0100560      49.51           
  4. Carmen Mollet                 Z&PC de Ganze               NT 0101638      50.26           
  5. Kyra Marinissen               Luctor at the Beach      58.04 0101202      50.49 h         
  6. Lieke Tommel                  STV Beach Boys & Gir     56.86 0101732      52.63           
  7. Lenique Smijs                 Scheldestroom 1        1:01.84 0100892      52.88           
  8. ZoŽ van Eenennaam             STV Surf Boys & Girl   1:07.60 0101726      53.23           
  9. Maaike van Rijs               STV Beach Boys & Gir     52.02 0101730      54.16           
 10. Anika Krima                   STV Beach Boys & Gir     55.78 0101728      54.18 *         
 11. Romy Kuyper                   STV Surf Boys & Girl   1:00.83 0101756      59.11           
 12. Kirsten Poppe                 ZCKoewacht                  NT 0101206    1:00.20 *         
 13. Lobke Dierikx                 Scheldestroom 1        1:19.20 0100746    1:00.43           
 14. Daphne de Ridder              Luctor at the Beach         NT 0101764    1:05.12 *         
 15. Inge Hertogh                  Scheldestroom 2        1:15.13 0101052    1:05.38           
 16. Quincy Duit                   STV Surf Boys & Girl        NT 0101724    1:06.00           
 17. Romy Basting                  Scheldestroom 2        1:17.32 0100106    1:07.86 H         
 18. Evie Mussche                  Scheldestroom 2        1:16.09 0100916    1:09.90           
 19. Femke Valent                  ZCKoewacht                  NT 0100918    1:10.74 H         
 20. Laura Faes                    Scheldestroom 2        1:15.67 0101218    1:14.00           
 21. Lisa van Hoije                De Honte                    NT 0101672    1:17.19 *         
 22. Lianke de Bruijne             ZCKoewacht                  NT 0101790    1:20.59 H         
 23. Femke Michels                 Luctor at the Beach    1:15.52 0100352    1:25.58 *         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
08.11.2009 - 14:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Beumer                  De Schelde               37.09 0001263      37.34           
  2. Ruden de Ridder               STV Beach Boys & Gir     39.80 0001587      38.46           
  3. Melle van Gemert              STV Beach Boys & Gir     41.54 0100687      39.33 *         
  4. Yannick Hoffmann              Z&PC de Ganze            40.92 0001041      41.63           
  5. Jeroen Aerssens               Scheldestroom 1          44.69 0100061      42.43           
  6. Tim Valentijn                 De Bevelanders           43.56 0000987      45.10           
  7. BjŲrn Visser                  De Schelde                  NT 0002471      47.84           
  8. Christian Mehlbaum            Z&PC de Ganze            47.46 0000317      48.57           
  9. Chiel de Pooter               De Schelde                  NT 0101355      49.32           
 10. Jarno de Jonge                STV Beach Boys & Gir     50.52 0100753      50.15           
 11. Rick de Block                 De Honte                    NT 0002499      51.67 *         
 12. Ruben Cuelenaere              Luctor at the Beach      53.94 0100695      54.20 h         
 13. Gelein van Haelst             De Otters Axel           59.50 0001555      54.75           
 14. Niek Minderhoud               Scheldestroom 1             NT 0002489      55.60           
 15. Jesse Mulder                  Luctor at the Beach      55.00 0000371      55.99           
 16. Dennis Huang                  Scheldestroom 2          59.17 0101369      56.62           
 17. Sem van Elsen                 STV Surf Boys & Girl   1:05.03 0101333    1:00.17           
 18. Jelle Johannes Hendrix        STV Surf Boys & Girl     57.86 0101335    1:00.85           
 19. Menno van den Berghe          ZCKoewacht             1:12.17 0100779    1:08.70           
 20. Jarno Meerman                 Luctor at the Sea      1:11.97 0001403    1:14.46           
 21. Louis Thiron                  ZCKoewacht                  NT 0100875    1:24.64           
 22. Koen van Doeselaar            Scheldestroom 2             NT 0101357    1:27.75           
 23. Dieter Erpelinck              De Honte               2:00.51 0002311    1:57.93           
 DIS Sam van de Velde              ZCKoewacht                  NT 0100661            *         
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Marnix van Liere              Scheldestroom 2             NT 0101359                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
08.11.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Aerssens                Scheldestroom 1        1:15.44 9900294    1:12.91           
            34.43  1:12.91
  2. Nikita van den Ouden          Luctor at the Beach    1:16.00 9900622    1:15.46           
            35.83  1:15.46
  3. Eline Bekkers                 STV Beach Boys & Gir   1:23.93 9900740    1:23.07           
            39.46  1:23.07
  4. Eva van Elsen                 STV Beach Boys & Gir   1:31.32 9903026    1:28.13           
            40.83  1:28.13
  5. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:31.28 9902680    1:30.49           
            42.49  1:30.49
  6. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze          1:34.71 9901972    1:32.94           
            44.64  1:32.94
  7. Silvi de Weert                STV Surf Boys & Girl   1:36.30 9901550    1:33.68           
            45.23  1:33.68
  8. Hilde Scheele                 De Schelde                  NT 9903276    1:36.18           
            47.03  1:36.18
  9. Lynn Mariman                  ZCKoewacht             1:36.33 9900194    1:37.06           
            46.59  1:37.06
 10. Maaike van Campen             De Honte               1:38.86 9901168    1:37.11           
            43.24  1:37.11
 11. Larissa Westerweele           Luctor at the Beach    1:40.07 9903258    1:37.48           
            47.02  1:37.48
 12. Danielle Rijn                 Z&PC de Ganze          1:37.62 9902750    1:38.08           
            46.45  1:38.08
 13. Inge van Doeselaar            Scheldestroom 1        1:39.22 9900292    1:38.79           
            47.48  1:38.79
 14. Moniek de Letter              De Schelde             1:38.64 9903284    1:39.21           
            45.75  1:39.21
 15. Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:33.64 9902682    1:41.74           
            46.15  1:41.74
 16. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:34.54 9901470    1:43.56           
            47.37  1:43.56
 17. Iverna Meerman                Luctor at the Sea      1:43.39 9903020    1:44.53           
            50.34  1:44.53
 18. Romy de Regt                  De Bevelanders         1:46.99 9903468    1:49.83 *         
            49.81  1:49.83
 19. Vicky den Engelsman           STV Surf Boys & Girl   1:52.19 9903022    1:50.56           
            51.07  1:50.56
 20. Charlotte de Loose            Luctor at the Sea      1:51.80 9903256    1:52.03           
            51.78  1:52.03
 21. Laura Valent                  ZCKoewacht             1:43.06 9900598    1:52.18           
            52.54  1:52.18
 22. Manon van de Woestijne        Scheldestroom 1        1:59.99 9902120    1:54.27           
            53.24  1:54.27
 23. Kiki Geelen                   Scheldestroom 2        2:03.28 9901714    1:55.49           
            53.15  1:55.49
 24. Alicia Anthonise              Z&PC de Ganze               NT 9904238    1:56.86           
            54.98  1:56.86
 25. Assia Susi                    Luctor at the Sea      2:37.78 9903502    2:15.50 *         
          1:04.98  2:15.50
 26. Jennifer de Brouwer           De Otters Axel         2:10.62 9902442    2:30.81           
          1:09.73  2:30.81
AFGE Meike Romeijnsen              De Schelde             1:27.27 9901682                      
AFGE Shannon Koekkoek              De Otters Axel              NT 9903470                      
AFGE Christel Hamelink             De Otters Axel              NT 9904268                      
  NG Esmeť de Visser               De Schelde             1:38.31 9901363                      
  NG Esmeralda van Liere           Scheldestroom 2        1:51.47 9903268                      
  NG Mirte van Putten              De Otters Axel              NT 9902114                      
  NG Aura van der Vleuten          De Otters Axel              NT 9903118                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
08.11.2009 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde             1:11.60 9801225    1:10.85           
            33.42  1:10.85
  2. Kalle van Gemert              STV Beach Boys & Gir   1:13.76 9801259    1:14.75           
            35.92  1:14.75
  3. Ricardo Lauffer               Luctor at the Beach    1:16.42 9801157    1:17.22           
            35.55  1:17.22
  4. Arjen Hiel                    ZCKoewacht             1:21.23 9801023    1:23.28           
            38.57  1:23.28
  5. Ruben de Kraker               Scheldestroom 1        1:22.99 9800639    1:23.81           
            40.07  1:23.81
  6. Jeffrey Cats                  De Bevelanders         1:26.93 9801937    1:23.84 h         
            39.63  1:23.84
  7. Romano de Bruijne             De Schelde             1:26.93 9802417    1:27.57           
            40.54  1:27.57
  8. Jochem Neels                  STV Beach Boys & Gir   1:29.02 9800999    1:33.79           
            44.77  1:33.79
  9. Thom McDonald                 STV Surf Boys & Girl        NT 9803333    1:50.89 *         
            50.95  1:50.89
 10. Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          1:44.99 9801019    1:53.32           
            53.54  1:53.32
 11. Justin v.d. Werf              De Otters Axel              NT 9803349    1:54.63           
            52.52  1:54.63
 12. Jesper Verschiere             Z&PC de Ganze          1:54.30 9803069    2:01.28           
            59.19  2:01.28
 13. Omar Abarkan                  STV Surf Boys & Girl        NT 9803755    2:04.50           
            55.70  2:04.50
AFGE Stijn van der Kelen           De Otters Axel              NT 9803713                      
AFGE Rowan Tollenaar               STV Surf Boys & Girl        NT 9803331                      
  NG Thomas van der Bent           De Otters Axel         1:29.60 9803351                      
  NG Luc Smoorenburg               Scheldestroom 2        2:09.87 9803711                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
08.11.2009 - 15:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte               1:49.73 0000672    1:43.63           
            51.57  1:43.63
  2. Laura Nieuwland               STV Beach Boys & Gir        NT 0001834    1:46.39 *         
            49.12  1:46.39
  3. Kelly Dimkos                  ZCKoewacht             1:53.07 0001166    1:47.28           
            53.13  1:47.28
  4. FabiŽnne Michielsen           De Schelde                  NT 0001302    1:49.37           
            53.48  1:49.37
  5. Lilian Visser                 De Bevelanders              NT 0002896    1:49.78           
            51.94  1:49.78
  6. Vanity de Roos                De Honte               1:50.72 0000008    1:52.82           
            54.33  1:52.82
  7. Geena Frederik                STV Surf Boys & Girl        NT 0002352    1:53.30           
            53.62  1:53.30
  8. Cťline Brink                  STV Beach Boys & Gir        NT 0001836    1:53.57           
            56.13  1:53.57
  9. Quinty van Gemert             Luctor at the Beach         NT 0002116    1:53.95 *         
            55.43  1:53.95
 10. Naomi Esseling                Scheldestroom 1        1:57.45 0000662    1:54.23           
            56.75  1:54.23
 11. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:56.16 0001532    2:04.79           
            59.91  2:04.79
 DIS Sam Zegelink                  STV Beach Boys & Gir        NT 0003262    1:59.97           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:01.73  1:59.97
 DIS Madelief de Wit               Luctor at the Beach         NT 0000212    2:04.90 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:02.32  2:04.90
  NG Annabel Boeckhout             Scheldestroom 1        2:13.83 0000660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
08.11.2009 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jomme Bruijnzeel              De Schelde             1:29.09 9900755    1:28.26           
            41.91  1:28.26
  2. Robin Davidse                 Luctor at the Beach         NT 9900131    1:34.34           
            43.50  1:34.34
  3. Ricardo van Belzen            Luctor at the Beach    1:37.69 9900403    1:35.61           
            46.28  1:35.61
  4. Pablo Mol                     STV Beach Boys & Gir   1:42.18 9900969    1:38.80           
          1:38.80  1:38.80
  5. Mika Mathia                   Luctor at the Beach    1:40.00 9901083    1:38.94           
            46.94  1:38.94
  6. Nicky Bergez                  ZCKoewacht             1:33.87 9900515    1:39.43           
            47.73  1:39.43
  7. Jacek Lemieszka               De Schelde             1:40.51 9901377    1:39.72           
            50.43  1:39.72
  8. Michael Vrolijk               Scheldestroom 1        1:38.42 9900505    1:39.98           
            52.27  1:39.98
  9. Jozua Leenheer                STV Beach Boys & Gir   1:42.00 9902257    1:40.27           
            49.95  1:40.27
 10. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:50.29 9901945    1:42.81 *         
            49.93  1:42.81
 11. Nathan Bun                    Luctor at the Sea      1:55.39 9900405    1:43.79           
            48.29  1:43.79
 12. Martijn van Driessche         De Honte               2:03.00 9901451    1:59.61           
            56.44  1:59.61
 13. Giano van den Berg            STV Surf Boys & Girl        NT 9900971    1:59.76 *         
            57.29  1:59.76
 DIS Dylan Kamphuis                STV Surf Boys & Girl        NT 9902671                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Jurgen Hiel                   ZCKoewacht             1:42.99 9900283    1:42.55           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            50.05  1:42.55
 DIS Sjoerd Boogert                De Bevelanders              NT 9903153    1:56.13           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            59.58  1:56.13
 DIS Lars Michels                  Luctor at the Sea      2:23.56 9901603    2:26.74           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:11.07  2:26.74
  NG Natan Vermeersch              Scheldestroom 1             NT 9903209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
08.11.2009 - 15:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. STV Beach Boys & Girls 1      STV Beach Boys & Gir   3:09.53            3:04.06           
        Eva van Elsen, 99                          Anouk van Haaren, 99
        Eline Bekkers, 99                          Laura Nieuwland, 00
            45.67  1:33.48  2:20.10  3:04.06

  2. Scheldestroom 1 1             Scheldestroom 1        3:10.98            3:08.17           
        Inge van Doeselaar, 99                     Manon Aerssens, 99
        Manon van de Woestijne, 99                 Marenne Huigh, 99
            46.45  1:45.42  2:24.91  3:08.17

  3. De Schelde 1                  De Schelde             3:16.64            3:21.95 h         
        Moniek de Letter, 99                       Charlotte Allonsius, 99
        Melanie Franssens, 99                      Hilde Scheele, 99
            52.70  1:46.73  2:39.03  3:21.95

  4. Z&PC de Ganze 1               Z&PC de Ganze               NT            3:27.71           
        Carmen Mollet, 01                          Selena Kuijt, 99
        Isrid Wigman, 99                           Danielle Rijn, 99
          1:48.99  2:44.83  3:27.71

  5. STV Surf Boys & Girls 1       STV Surf Boys & Girl   3:32.83            3:32.33           
        Geena Frederik, 00                         Silvi de Weert, 99
        Lene Makkink, 99                           Vicky den Engelsman, 99
            53.36  1:51.72  2:46.65  3:32.33

 DIS Luctor at the Beach 1         Luctor at the Beach    3:06.58                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 2e zwemmer
        Gaby Joosse, 99                            Nikita van den Ouden, 99
        Shanice Beekman, 99                        Kirsten Walraven, 00
            52.45

 DIS De Bevelanders 1              De Bevelanders         3:25.56            3:21.00           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Heleen de Lange, 99                        Aniek Valentijn, 99
        Romy Eversdijk, 99                         Esmee Koeman, 99
            44.17  1:33.19  2:36.25  3:21.00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
08.11.2009 - 15:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor at the Beach 1         Luctor at the Beach    2:46.47            2:45.66           
        Nander Meerman, 98                         Ricardo Lauffer, 98
        Jens Ingelse, 99                           Robin Davidse, 99
            41.81  1:31.16  2:08.70  2:45.66

  2. STV Beach Boys & Girls 1      STV Beach Boys & Gir   2:55.59            2:48.00           
        Pablo Mol, 99                              Kalle van Gemert, 98
        Lein Mulder, 99                            Ruden de Ridder, 00
            44.96  1:31.65  2:11.22  2:48.00

  3. ZCKoewacht 1                  ZCKoewacht             3:01.29            3:02.99           
        Jurgen Hiel, 99                            Arjen Hiel, 98
        Thijmen van de Beek, 99                    Nicky Bergez, 99
            48.78  1:38.18  2:25.93  3:02.99

  4. Scheldestroom 1 1             Scheldestroom 1        3:12.43            3:05.17           
        DaniŽl Waterman, 98                        Ruben de Kraker, 98
        Floris Valk, 98                            Martijn de Jong, 00
            45.01  1:39.47  2:26.48  3:05.17

  5. De Schelde 1                  De Schelde             3:05.49            3:05.33           
        Victor Pool, 99                            Nick Soetmulder, 98
        Teun de Pooter, 99                         Romano de Bruijne, 98
            46.71  1:38.18  2:26.45  3:05.33

  6. De Bevelanders 1              De Bevelanders         3:24.51            3:24.94           
        Jeffrey Cats, 98                           Tim Valentijn, 00
        Joey Sinke, 99                             Thijs Wagenvoort, 99
            45.70  1:42.41  1:57.29  3:24.94




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel