Nr. 1. Alle, 25m rugslag  6 - 8 jaar
Nr. 2. Alle, 25m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  6 - 8 jaar
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 5. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4, 5 en 6
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m schoolslag  6 - 8 jaar
Nr. 14. Alle, 50m schoolslag  9 - 11 jaar
Nr. 15. Alle, 100m schoolslag  9 - 11 jaar
Nr. 16. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Alle, 25m schoolslag  6 - 8 jaar
Nr. 21. Alle, 25m schoolslag  9 - 11 jaar
Nr. 22. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4, 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 24. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  6 - 8 jaar
Nr. 27. Alle, 4 x 25m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 28. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 29. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open



Programmanr. 1
8-11-2009
25m rugslag
swimkick
6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Meisjes

1.Jessie LamberHeldense Zwemvereniging28.85010054625.57
2.Anne RoevenHeldense Zwemvereniging28.18010151226.25
3.Manon van der WielenHeldense Zwemvereniging27.31020055028.07
4.Anouk v.d. WielenHeldense Zwemvereniging29.41010151428.29
5.Mascha ElbersNoord Limburg(SG)33.11020056034.07

6 - 8 jaar, Jongens

1.Tijn JanssenHeldense Zwemvereniging27.41010116728.32
2.Max van SebilleHeldense Zwemvereniging28.07010116928.86
3.Lars PauwelsHeldense ZwemverenigingNT030004739.76


Programmanr. 2
8-11-2009
25m rugslag
swimkick
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4, 5 en 6, Jongens

1.Wouter de GrootNoord Limburg(SG)26.56000225322.70
2.Jordy JoostenHeldense ZwemverenigingNT980382325.48
AFGEMBram SmeetsMOSA regioNT

9 - 10 jaar, Meisjes

1.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging26.69990271224.39
2.Benthe JanssenHeldense Zwemvereniging29.62000297426.64
3.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging31.24990404627.54


Programmanr. 3
8-11-2009
50m rugslag
swimkick
6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Meisjes

1.Channa van BoxtelNoord Limburg(SG)57.88010048055.47
2.Neri EuwesNoord Limburg(SG)1:09.7202000741:06.72

6 - 8 jaar, Jongens

1.Beau BervarMOSA regioNT010127755.64


Programmanr. 4
8-11-2009
50m rugslag
swimkick
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
9 - 10 jaar, Meisjes

1.Michelle KurversHeldense Zwemvereniging49.04990218649.65
2.Milou van den BeuckenMOSA regio50.60000256451.85
3.Maartje CoxHeldense ZwemverenigingNT000316657.60
4.Marieke SchilderHeldense ZwemverenigingNT990404458.60


Programmanr. 5
8-11-2009
Heren, 50m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging30.72890003330.72
2.Bram in 't ZandtMOSA regio33.02960125731.57
3.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging39.41940573938.23
4.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging39.64960292140.23
5.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging51.78970164948.18


Programmanr. 6
8-11-2009
Dames, 50m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging33.60950345033.19
2.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging33.45910516233.75
3.Kyani VullingsHeldense Zwemvereniging35.22940210235.32
4.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging36.92940379236.57
5.Roxanne VossenHeldense Zwemvereniging37.18940496236.60
6.Carley DondersHeldense Zwemvereniging36.96960209637.36
7.Jesse HebbenROB38.55960155237.57
8.Rianne MoorenMOSA regio39.36970301837.80FJ 1
9.Birgit HanssenROB38.40970319437.80FJ 2
10.Britt TimmermansHeldense Zwemvereniging37.84920291238.40
11.Jose JanssenMOSA regioNT890732438.70
12.Yvonne HintzenROB39.54890175438.75
13.Charlotte JaspersROB42.03880583040.51
14.Gina FeenstraMOSA regio49.54980279842.48FJ 1
15.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)45.42940691642.48FJ 2
16.Maud BruynenHeldense Zwemvereniging45.01980136243.07
17.Maud CoxHeldense ZwemverenigingNT980110844.10
18.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging44.48970454845.08
19.Rayna MaassenROB45.02930408445.21
20.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging48.63980136448.41
AFGEMJoy GijpmansROB49.169406826


Programmanr. 7
8-11-2009
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob ArtsNoord Limburg(SG)1:16.5788050051:15.47
2.Sven BrouwerMOSA regio1:17.9695044491:17.53
3.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:22.2094061271:19.42
AFGEMDjeremy HesselingMOSA regio1:34.549603197


Programmanr. 8
8-11-2009
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Minke JanssenNoord Limburg(SG)1:12.7394008301:13.09
2.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging1:10.5295007521:14.84
AFGEMLinda RoeffenHeldense Zwemvereniging1:26.159404154


Programmanr. 9
8-11-2009
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4, 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse JanssenHeldense Zwemvereniging38.43000026736.79
2.Max JanssenHeldense Zwemvereniging38.17000026337.56
3.Rick DelvauxMOSA regio41.44990109940.67
4.Lesley HawinkelsROB59.70000093751.32


Programmanr. 10
8-11-2009
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)38.09990141236.47
2.Malon HanssenROB39.85990147237.61
3.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging43.64000103441.39
4.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging43.43000052442.86
5.Britt GijpmansROB44.24000140445.62
6.Marit van EmmerikROB53.64000140646.57
7.Lianne GeraetsROB48.57000232246.66
AFGEMRomy EwaldsMOSA regio41.370000164


Programmanr. 11
8-11-2009
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk JanssenMOSA regio35.94950349734.06
2.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging34.40890003334.35
3.Sven BrouwerMOSA regio37.37950444937.02
4.Michel EbischHeldense Zwemvereniging39.27920444339.02
5.Ferd SimonsROB42.19950310140.59
6.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging46.94970164946.98
7.Jiry MaassenROB50.05980088949.23


Programmanr. 12
8-11-2009
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging40.52970266439.60
2.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging42.13940379241.62
3.Birgit HanssenROB44.86970319441.92
4.Kiki SturmeROB44.51900366043.02
5.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging44.60970454844.73
6.Lieke SeelenMOSA regio45.66970164245.02FJ 1
7.Maud CoxHeldense Zwemvereniging46.84980110845.02FJ 2
8.Maud GijpmansROB45.41950589645.48
9.Lieke HintzenROB44.98850125445.54
10.Rianne MoorenMOSA regio47.12970301846.28
11.Jenneke SchouwenbergROB47.09940632646.83
12.Joyce JanssenROB47.40940448246.89
13.Jose JanssenMOSA regioNT890732447.31
14.Gina FeenstraMOSA regio47.56980279847.95
15.Lisan van EmmerikROB51.14970300648.75
16.Maartje JanssenMOSA regioNT970572052.32
AFGEMJoy GijpmansROB48.199406826


Programmanr. 13
8-11-2009
50m schoolslag
swimkick
6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Meisjes

1.Jessie LamberHeldense Zwemvereniging1:03.54010054658.84
2.Anouk v.d. WielenHeldense Zwemvereniging1:00.0501015141:00.13
3.Manon van der WielenHeldense ZwemverenigingNT02005501:02.82
4.Channa van BoxtelNoord Limburg(SG)1:03.6001004801:03.67
5.Neri EuwesNoord Limburg(SG)1:11.2602000741:04.95
6.Anne RoevenHeldense ZwemverenigingNT01015121:05.51

6 - 8 jaar, Jongens

1.Tijn JanssenHeldense ZwemverenigingNT01011671:02.53
2.Max van SebilleHeldense ZwemverenigingNT01011691:06.13
3.Beau BervarMOSA regioNT01012771:08.34


Programmanr. 14
8-11-2009
50m schoolslag
swimkick
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4, 5 en 6, Jongens

1.Jordy JoostenHeldense Zwemvereniging1:04.5398038231:02.97

9 - 10 jaar, Meisjes

1.Maartje CoxHeldense Zwemvereniging1:00.93000316655.07
2.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging53.82990404656.03
3.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging58.39990271256.23
4.Benthe JanssenHeldense ZwemverenigingNT000297458.55
5.Michelle KurversHeldense Zwemvereniging58.0799021861:02.18
6.Marieke SchilderHeldense ZwemverenigingNT99040441:02.27


Programmanr. 15
8-11-2009
100m schoolslag
swimkick
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
9 - 10 jaar, Meisjes

1.Milou van den BeuckenMOSA regio1:51.1600025641:56.33


Programmanr. 16
8-11-2009
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob ArtsNoord Limburg(SG)35.26880500535.91
2.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging37.94940612738.02
3.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging40.41940573939.42
4.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging41.63960292143.21
AFGEMRicardo VullingsHeldense Zwemvereniging33.609203627


Programmanr. 17
8-11-2009
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Minke JanssenNoord Limburg(SG)35.25940083034.59
2.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging35.80950345036.94
3.Britt TimmermansHeldense Zwemvereniging38.60920291239.42
4.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)40.70940691639.73
5.Lieke SeelenMOSA regio41.30970164239.83
6.Shirley ThijssenROB43.10960155041.40
7.Maud BruynenHeldense Zwemvereniging43.08980136242.35
8.Joyce JanssenROB43.56940448242.54
9.Gina FeenstraMOSA regio45.30980279845.89
10.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging47.41980136448.86


Programmanr. 18
8-11-2009
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging4:55.1789000334:43.67
100m:1:03.60400m:4:43.67
2.Luuk JanssenMOSA regio6:02.0695034974:51.80
100m:1:08.42400m:4:51.80
3.Djeremy HesselingMOSA regio6:15.8696031975:50.86
100m:1:24.60400m:5:50.86


Programmanr. 19
8-11-2009
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging5:10.8395007525:01.04
100m:1:09.42400m:5:01.04
2.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging6:28.2897026645:30.57
100m:1:17.23400m:5:30.57
3.Roxanne VossenHeldense ZwemverenigingNT94049625:34.21
100m:1:23.00400m:5:34.21
4.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging5:24.0391051625:34.29
100m:1:14.20400m:5:34.29
5.Kyani VullingsHeldense Zwemvereniging5:56.2894021025:43.57
100m:1:21.70400m:5:43.57
6.Carley DondersHeldense Zwemvereniging6:26.0496020965:46.12
100m:1:16.89400m:5:46.12
7.Rianne MoorenMOSA regio6:31.5997030185:49.02
100m:1:22.45400m:5:49.02
8.Kiki SturmeROBNT90036605:59.89
100m:1:20.67400m:5:59.89
9.Yvonne HintzenROB8:24.2089017546:00.11
100m:1:22.11400m:6:00.11
10.Jesse HebbenROB7:00.6296015526:19.42
100m:1:29.64400m:6:19.42
11.Jenneke SchouwenbergROB6:40.3494063266:21.02
100m:1:25.76400m:6:21.02
12.Lieke HintzenROB6:19.9385012546:23.96
100m:1:25.92400m:6:23.96
13.Gina FeenstraMOSA regio6:52.7498027986:39.39
100m:1:31.80400m:6:39.39
AFGEMLinda RoeffenHeldense Zwemvereniging6:13.509404154


Programmanr. 20
8-11-2009
25m schoolslag
swimkick
6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
6 - 8 jaar, Meisjes

1.Anouk v.d. WielenHeldense Zwemvereniging27.13010151427.60
2.Jessie LamberHeldense Zwemvereniging27.60010054627.67
3.Manon van der WielenHeldense Zwemvereniging29.71020055027.96
4.Anne RoevenHeldense Zwemvereniging30.62010151230.07
5.Mascha ElbersNoord Limburg(SG)35.77020056035.45

6 - 8 jaar, Jongens

1.Tijn JanssenHeldense Zwemvereniging29.34010116729.43
2.Max van SebilleHeldense ZwemverenigingNT010116931.02
3.Lars PauwelsHeldense Zwemvereniging40.70030004742.84


Programmanr. 21
8-11-2009
25m schoolslag
swimkick
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
9 - 10 jaar, Meisjes

1.Britt KorstenHeldense Zwemvereniging25.21990404624.98
2.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging25.50990271226.08
3.Maartje CoxHeldense ZwemverenigingNT000316626.30
4.Benthe JanssenHeldense Zwemvereniging25.78000297427.83
5.Michelle KurversHeldense Zwemvereniging25.68990218628.24
6.Marieke SchilderHeldense Zwemvereniging26.47990404429.06

Jongens Minioren 4, 5 en 6, Jongens

1.Wouter de GrootNoord Limburg(SG)28.97000225326.20
2.Jordy JoostenHeldense Zwemvereniging28.24980382327.54
AFGEMBram SmeetsMOSA regioNT


Programmanr. 22
8-11-2009
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4, 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse JanssenHeldense Zwemvereniging47.54000026745.61
2.Max JanssenHeldense Zwemvereniging51.10000026350.13
3.Rick DelvauxMOSA regio55.48990109953.89
DISLesley HawinkelsROBNT00009371:10.80
VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.


Programmanr. 23
8-11-2009
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malon HanssenROB42.79990147243.70
2.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)45.22990141248.02
3.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging57.76000052452.45
4.Britt GijpmansROB56.42000140456.36
5.Marit van EmmerikROB54.90000140656.64
6.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging58.06000103458.95
DISLianne GeraetsROB1:00.5400023221:01.64
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRomy EwaldsMOSA regio50.290000164


Programmanr. 24
8-11-2009
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michel EbischHeldense Zwemvereniging1:14.8492044431:14.48
2.Rob ArtsNoord Limburg(SG)1:14.5288050051:15.67
3.Bram in 't ZandtMOSA regio1:18.1796012571:17.86
4.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:16.3794061271:18.48
5.Ferd SimonsROB1:26.8095031011:23.10
6.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:30.2394057391:24.29
7.Djeremy HesselingMOSA regio1:28.0596031971:26.70
8.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:30.1596029211:29.42
9.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:36.1897016491:34.57
DISJiry MaassenROBNT98008891:44.04
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


Programmanr. 25
8-11-2009
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging1:20.0994037921:20.39
2.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging1:15.7895034501:21.07
3.Britt TimmermansHeldense Zwemvereniging1:22.4392029121:25.07
4.Carley DondersHeldense Zwemvereniging1:21.7396020961:25.83
5.Lieke SeelenMOSA regio1:36.5597016421:26.42
6.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)1:31.8594069161:28.51
7.Charlotte JaspersROB1:30.0288058301:28.76
8.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:30.6197045481:30.13
9.Joyce JanssenROB1:28.8594044821:30.57
10.Jose JanssenMOSA regio1:32.9389073241:30.67
11.Maud CoxHeldense ZwemverenigingNT98011081:31.04
12.Maud GijpmansROB1:37.5795058961:33.45
13.Maud BruynenHeldense Zwemvereniging1:35.7298013621:34.08
14.Nina PilmeyerHeldense Zwemvereniging1:47.1398013641:38.02
15.Maartje JanssenMOSA regio1:43.7697057201:38.67
16.Rayna MaassenROB1:37.2093040841:41.18


Programmanr. 26
8-11-2009
Gemengd, 4 x 25m vrije slag
swimkick
6 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging1:41.701:38.20
Anne Roeven
Tijn Janssen
01
01
Jessie Lamber
Max van Sebille
01
01


Programmanr. 27
8-11-2009
4 x 25m vrije slag
swimkick
9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Programmanr. 28
8-11-2009
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.MOSA regio 1MOSA regio5:09.355:07.86
Djeremy Hesseling
Sven Brouwer
96
95
1:27.89Bram in 't Zandt
Luuk Janssen
96
95
2.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging4:53.775:13.32
Ricardo Vullings
Michel Ebisch
92
92
1:30.51Bart Alberts
Tim Kessels
89
94


Programmanr. 29
8-11-2009
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging4:58.755:06.57
Lizzy Janssen
Roxanne Vossen
95
94
1:12.45Kyani Vullings
Melanie van den Beuken
94
91
2.Heldense Zwemvereniging 2Heldense Zwemvereniging5:16.205:28.89
Floor Rutten
Eline van de Ven
94
97
1:22.17Angelique Schouten
Carley Donders
95
96
3.ROB 1ROB6:10.726:04.23
Shirley Thijssen
Birgit Hanssen
96
97
1:32.20Jesse Hebben
Lisan van Emmerik
96
97
4.ROB 2ROB5:54.726:12.13
Yvonne Hintzen
Lieke Hintzen
89
85
Joyce Janssen
Charlotte Jaspers
94
88