LAC periode 2 - vrijeslag
Sittard (NED),    8.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 300m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 300m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 6. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 7. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Dames, 1500m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 9. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2    Nr. 11. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 300m vrije slag             Meisjes Minioren 3 en 4
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana                NT 0100676    5:26.48           
          1:41.16  3:35.50  5:26.48
  2. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana                NT 0100256    5:44.77           
          1:46.04  5:44.77
  3. Chayenne Odenhoven            Nimo                        NT 0000468    5:47.67           
          1:48.67  3:49.00  5:47.67
  4. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg               NT 0100616    6:53.31           
          2:11.88  4:35.68  6:53.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 300m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Dijkstra                  Nimo                        NT 0000043    4:50.26           
          1:30.02  3:09.39  4:50.26
  2. Lex Carter                    Hellas-Glana                NT 0001275    6:18.50           
          1:57.00  4:07.01  6:18.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 400m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          5:26.01 9801412    5:19.16           
          1:14.38  2:37.47  5:19.16
  2. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          6:30.00 9802184    6:24.07           
          1:26.32  3:06.32  6:24.07
  3. Rani Skrabanja                Mosaqua                6:37.07 9800992    6:27.60           
          1:31.45  3:12.42  6:27.60
  4. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   6:59.60 9802092    6:28.64           
          1:32.02  3:10.97  6:28.64
  5. Lynn Meijers                  Hellas-Glana                NT 9803732    6:44.48           
          1:36.91  3:21.11  6:44.48
  6. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           7:09.96 9902072    6:46.70           
          1:32.23  3:17.73  6:46.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           7:05.02 9802453    6:15.39           
          1:30.95  3:07.45  6:15.39
  2. Yorne Kelderman               ZC Valkenburg               NT 9902693    8:15.82           
          1:49.89  3:58.57  8:15.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 800m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               Zeps                  11:39.53 9701615   11:18.72           
          1:19.34  2:46.54  5:41.75 11:18.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 1500m vrije slag               Meisjes Jeugd 1 en 2
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rylana Slaghuis               Nimo                  21:19.93 9401286   21:30.58           
          1:17.39  2:41.64  5:33.46 11:22.05 21:30.58
AFGE Marly Conings                 Zeps                  24:41.53 9502892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 1500m vrije slag                 Dames Senioren Open
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg               NT 8705620   18:17.71           
         11:11.70  2:27.85  5:00.42 10:05.91 18:17.71
  2. Mara Pfeffer                  Nimo                  19:29.97 9105478   19:27.67           
          1:07.39  2:20.80  4:53.42 10:09.44 19:27.67
  3. Annemieke de Heer             Zeps                  22:18.74 9200704   21:09.86           
          1:16.67  2:40.13  5:29.00 11:11.67 21:09.86
  4. Meidrie Lensen                Hellas-Glana          21:38.26 9002302   21:14.75           
          1:15.88  2:39.11  5:28.90 11:15.84 21:14.75
  5. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden      24:03.39 8401156   23:37.05           
          1:19.48  2:50.41  5:59.27 12:24.14 23:37.05
  6. Lieke Janssen                 Nimo                  23:33.92 9305954   24:12.36           
          1:24.29  2:59.80  6:13.10 12:44.13 24:12.36
 DIS Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden      20:26.14 9103432                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 3 en 4
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg         17:35.97 9501941   17:08.58           
          1:05.38  2:13.95  4:32.48  9:08.96 17:08.58
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg         18:57.60 9403779   17:57.36           
          1:04.51  2:14.29  4:36.70  9:32.07 17:57.36
  3. Bart de Heer                  Zeps                  21:58.16 9500359   21:08.48           
          1:16.60  2:40.45  5:31.82 11:12.60 21:08.48
  4. Axel Skrabanja                Mosaqua               23:25.60 9503645   21:39.14           
          1:16.67  2:40.83  5:34.20 11:28.74 21:39.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 1500m vrije slag               Jongens Jeugd 1 en 2
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg         16:26.18 9202505   16:22.38           
            58.91  2:03.34  4:12.88  8:36.59 16:22.38
  2. Robin Ramaekers               Nimo                  17:51.97 9304385   17:28.34           
          1:05.30  2:15.26  4:36.26  9:14.17 17:28.34
  3. Jory Niemark                  Hellas-Glana          18:21.74 9204409   18:05.95           
          1:03.92  2:14.67  4:38.89  9:34.23 18:05.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 1500m vrije slag                 Heren Senioren Open
08.11.2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana          16:39.31 8903341   15:44.45           
            58.95  2:03.14  4:11.92  8:28.00 15:44.45
  2. Ralf Peters                   KZ&PC                 19:45.00 7600737   18:35.54           
          1:06.85  2:18.64  4:46.39  9:43.79 18:35.54
  3. Freddie Geerlings             Nimo                  19:34.70 7900379   19:00.48           
          1:08.57  2:22.92  4:52.95 10:00.00 19:00.48
  4. Mark Gorissen                 KZ&PC                 20:00.00 8600973   20:15.26           
          1:07.07  2:19.48  4:52.02 10:17.02 20:15.26
  5. Tom Goffin                    Nimo                        NT 8604457   24:12.13           
          1:20.02  2:52.41  6:05.74 12:41.63 24:12.13
AFGE Dennis Stegerhütte            Hellas-Glana                NT 8604397                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Hellas-Glana