Brabantse Sprint Kampioenschappen
Breda (NED),    7. - 8.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, 8 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 50m schoolslag, 8 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 100m wisselslag, 8 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, 8 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 50m vrije slag, 8 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 4 x 50m wisselslag, 9 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 4 x 50m vrije slag, 8 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 50m rugslag, 8 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, 8 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 100m wisselslag, 8 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, 8 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 50m vrije slag, 8 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 4 x 50m wisselslag, 8 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 4 x 50m vrije slag, 9 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                  Minioren 5 en jonger
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frederique Janssen            9901554 Arethusa                 38.53     1.          
    2.  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers     39.27     2.          
    3.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen              40.38     3.          
    4.  Laura van Engelen             0000350 AquAmigos                41.48     4.          
    5.  Anne Smit                     9904278 EIFFEL Swimmers PSV      41.56     5.          
    6.  Eline Hartogs                 9901388 EIFFEL Swimmers PSV      42.78     6.          
    7.  Cynthia van den Broek         9901338 TRB-RES                  42.83     7.          
    8.  Anne May Alkemade             9903374 SBC2000                  42.91     8.          
    9.  Lisanne van Giessen           9900390 ZVDO '74                 43.00     9.          
   10.  Manon Kampman                 0000614 Zegenwerp                43.43    10.          
    NG  Josse Marsman                 0000722 Njord                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                            Junioren 1
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara Brouwers               9802494 EIFFEL Swimmers PSV      36.63     1.          
    2.  Sanne ten Kate                9803836 EIFFEL Swimmers PSV      38.70     2.          
    3.  Eva van Ginneken              9800164 De Vennen                39.12     3.          
    4.  Laura van Dijke               9801152 De Krabben               39.46     4.          
    5.  Sanne Nijholt                 9803316 Arethusa                 39.48     5.          
    6.  Aniek de Peijper              9801644 SBC2000                  39.94     6.          
    7.  Nadja Wortel                  9800798 Z&PC DIO                 40.25     7.          
    8.  Myrle Schoones                9800206 EIFFEL Swimmers PSV      40.29     8.          
    8.  Fleur van Brakel              9804936 Argo                     40.29     8.          
   10.  Anne van de Loo               9800628 Arethusa                 40.79    10.          
   11.  Bo van Ieperen                9802720 Arethusa                 40.94    11.          
   12.  Bo van Aalst                  9800630 Arethusa                 41.38    12.          
   13.  Anne Ippel                    9801232 De Biesboschzwemmers     41.50    13.          
   13.  Marit van Zutphen             9801340 Nautilus                 41.50    13.          
   15.  Iris van de Crommert          9801782 Zeester Meerval          41.53    15.          
   16.  Eva Brands                    9803266 Argo                     41.59    16.          
   17.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers     41.71    17.          
   18.  Myra Breman                   9801780 Nautilus                 42.10    18.          
   19.  Rachel de Vet                 9800528 De Vennen                42.34    19.FJ 1      
   20.  Roobin Rijken                 9803204 Tiamat                   42.34    20.FJ 2      
   21.  Lotte Verbiesen               9802120 Zeester Meerval          42.83    21.          
   22.  Manon van Bentum              9804332 Hieronymus               43.34    22.          
   23.  Laura Roelevink               9802258 SBC2000                  43.54    23.          
 AFGEM  Joyce Rabou                   9801892 De Dommelbaarzen                AFGEM          
    NG  Jolijn Miedema                9801552 Njord                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                            Junioren 2
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836 ZPK Budel                33.89     1.          
    2.  Laurie Mabelis                9704682 SBC2000                  36.25     2.          
    3.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus               36.44     3.FJ 1      
    4.  Els van Gemert                9702878 DZT '62                  36.44     4.FJ 2      
    5.  Paulien Koenen                9701856 TRB-RES                  37.17     5.          
    6.  Maartje Beskers               9702250 De Warande               37.44     6.          
    7.  Anne Verhoef                  9702510 WZV                      37.51     7.FJ 1      
    8.  Ida van de Water              9702472 Den Doorn                37.51     8.FJ 2      
    9.  Anne Hoevenaars               9700778 Zeester Meerval          37.62     9.          
   10.  Ylva Hendriks                 9704012 De Dommelbaarzen         37.67    10.FJ 1      
   11.  Mandy Stevens                 9702866 DZT '62                  37.67    11.FJ 2      
   12.  Manon Barten                  9701452 Tritium (SG)             38.13    12.          
   12.  Xandra Blaauw                 9702010 Njord                    38.13    12.          
   14.  Valerie Jongenelen            9705304 SBC2000                  38.16    14.          
   15.  Nadien van Lang               9702012 Njord                    38.32    15.          
   16.  Selene Wortel                 9700654 Z&PC DIO                 38.57    16.          
   17.  Jill Greven                   9704398 Arethusa                 38.69    17.          
   18.  Marlies Wilkens               9702240 Arethusa                 38.93    18.          
   19.  Kim van der Heijden           9700662 Njord                    39.23    19.          
   20.  Lisa Verzijden                9701572 Tempo                    39.41    20.          
   21.  Tessa Gerritsen               9705496 Tempo                    39.53    21.FJ 1      
   22.  Lonne Beskers                 9702218 De Warande               39.53    22.FJ 2      
   23.  Sofie Nooijen                 9702092 Zeester Meerval          39.55    23.          
   24.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen              40.10    24.          
   25.  Kathy Groot                   9700444 SBC2000                  40.59    25.          
   26.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn                40.63    26.          
   27.  Maud Jansen                   9703484 Hydra                    40.79    27.          
 AFGEM  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                        AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                            Junioren 3
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline de Cloe             9602050 TRB-RES                  32.10     1.          
    2.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester Meerval          33.22     2.          
    3.  Nikki Habers                  9600594 Zeester Meerval          33.82     3.          
    4.  Yasmine Bartelds              9604366 SBC2000                  34.99     4.          
    5.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp                35.57     5.          
    6.  Carmen Koper                  9603888 De Warande               35.76     6.          
    7.  Amy van Lier                  9603022 De Vennen                36.62     7.          
    8.  Evy Ulijn                     9604100 Arethusa                 36.82     8.          
    9.  Bente van Bergen              9600336 Zeester Meerval          36.86     9.          
   10.  Manouschka van Beek           9603628 Zegenwerp                37.62    10.          
   11.  Davina Branderhorst           9601046 Den Doorn                38.10    11.          
   12.  Femke van Hest                9604294 TRB-RES                  38.97    12.          
   DIS  Jaimy Mous                    9602576 Njord                    33.22    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Jessica Manders               9604004 Z&PV Nuenen              37.62    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Hilde Grondhout               9602300 Argo                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                               Jeugd 1
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB-RES                  30.77     1.          
    2.  Judith Vos                    9502140 Zeester Meerval          32.25     2.          
    3.  Louise van de Meer            9504198 TRB-RES                  33.12     3.          
    4.  Aniek Resink                  9500738 Z&PC DIO                 33.96     4.          
    5.  Elise Pennings                9503608 Argo                     34.21     5.          
    6.  Mariska van Leeuwen           9503780 DBD                      34.23     6.          
    7.  Judith van de Wijdeven        9503820 TRB-RES                  34.34     7.          
    8.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen              35.09     8.          
    9.  Lindsay Hendriks              9503854 Arethusa                 35.28     9.          
   10.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                  35.29    10.          
   11.  Jessie van den Broek          9502408 Hydra                    35.32    11.          
   12.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                  35.41    12.          
   13.  Nikey vd Wetering             9500336 Nautilus                 35.43    13.          
   14.  Kris Hutten                   9500688 SBC2000                  35.64    14.          
   15.  Shirley Voets                 9504862 Neptunus'58              35.87    15.          
   16.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos                36.05    16.          
   17.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              36.08    17.          
   18.  Anne Klijberg                 9503974 TRB-RES                  36.34    18.          
   19.  Julie Kleijzen                9502958 BZV                      36.57    19.          
   20.  Melissa van der Geld          9506250 WZV                      36.69    20.          
   21.  Emma van Delst                9504564 Zeester Meerval          36.79    21.          
   22.  Daisy van den Bos             9503880 SBC2000                  36.95    22.          
   23.  Laura Renders                 9500538 DBD                      37.18    23.          
   24.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen              37.25    24.          
   25.  Maxime Schoones               9503520 ZPK Budel                37.29    25.          
   26.  Aniek van Dillen              9500574 Tiamat                   37.90    26.          
   27.  Mandy de Bruyn                9500550 Njord                    37.97    27.          
   28.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                  38.60    28.          
   DIS  Madelon Schellekens           9501888 TRB-RES                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                               Jeugd 2
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karlijn Hoogstede             9404800 Zeester Meerval          32.08     1.          
    2.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)             32.77     2.          
    3.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          33.16     3.          
    4.  Colet Claessens               9405182 Z&PV Nuenen              33.48     4.          
    5.  Whitney van Hoeckel           9402390 Z&PC DIO                 34.46     5.          
    6.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus                 34.91     6.          
    7.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    35.22     7.          
    8.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Z&PC DIO                 35.45     8.          
    9.  Janneke Mollen                9401388 Tiamat                   35.54     9.          
   10.  Lisa van Casteren             9403552 Zeester Meerval          35.98    10.          
   11.  Dashney Verweij               9403916 TRB-RES                  36.50    11.          
   12.  Eline Schreuders              9406534 ZVDO '74                 37.32    12.          
 NG.ZA  Lisa Zaman                    9405100 Arethusa                        NG.ZA          
    NG  Kimberley Pardoel             9401646 Nautilus                           NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                            Senioren 1
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                      33.55     1.          
    2.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  33.61     2.          
    3.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)             33.89     3.          
    4.  Petri Velthuis                9300794 ZVDO '74                 34.09     4.          
    5.  Sanne van der Stelt           9303562 Den Doorn                35.56     5.          
    6.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben               35.61     6.          
    7.  Nienke Bouman                 9302964 Tiamat                   35.68     7.          
    8.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                  36.25     8.          
    9.  Susette Lauwen                9302398 Z&PC DIO                 38.59     9.          
   DIS  Ela Hutten                    9300354 SBC2000                  31.84    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                            Senioren 2
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Z&PC DIO                 31.39     1.          
    2.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen                32.42     2.          
    3.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          32.78     3.          
    4.  Robina Hoegee                 9200754 ZVDO '74                 34.62     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Dames, 50m rugslag                             Senioren 
7.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                  31.17     1.          
    2.  Merel Siroen                  8804006 Tritium (SG)             33.04     2.          
    3.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)             33.37     3.          
    4.  Jolanda Post                  9004848 Z&PC DIO                 33.69     4.          
    5.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                    33.84     5.          
    6.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB-RES                  36.90     6.          
    NG  Roos van Esch                 8200468 TRB-RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                Minioren 5 en jonger
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djurre Stoové                 9901555 Zeester Meerval          44.37     1.          
    2.  Matthijs Kooijman             9900537 Arethusa                 44.44     2.          
    3.  Bernard D'hert                9900817 EIFFEL Swimmers PSV      44.73     3.          
    4.  Marcoen Smits                 9900815 EIFFEL Swimmers PSV      44.81     4.          
    5.  Stijn Simons                  9900813 EIFFEL Swimmers PSV      44.99     5.          
    6.  Christan de Koning            9902275 De Krabben               45.06     6.          
    7.  Merijn Koopmans               9902115 De Krabben               46.38     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                          Minioren 6
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Manuel                 9800919 EIFFEL Swimmers PSV      42.62     1.          
    2.  Cristhian van Schijndel       9800131 DZT '62                  42.83     2.          
    3.  Ramón Pleijers                9802013 De Dommelbaarzen         44.67     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                          Junioren 1
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Lefeu                   9703847 De Warande               38.09     1.          
    2.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben               41.90     2.          
    3.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB-RES                  42.36     3.          
    4.  Erwin IJpelaar                9701071 De Vennen                42.97     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                          Junioren 2
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fime Namwansa                 9603827 Argo                     35.19     1.          
    2.  Bart Gubbels                  9602015 TRB-RES                  36.40     2.          
    3.  Teun Strijbosch               9603041 Tritium (SG)             37.46     3.          
    4.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus               37.69     4.          
    5.  Luuk Meeuwis                  9603931 DBD                      37.95     5.          
    6.  Bobby Visser                  9601437 Zegenwerp                38.98     6.          
    7.  Jason Verboven                9603377 De Wildert               40.60     7.          
    8.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen         41.03     8.          
    9.  Richie van Empel              9603631 Zegenwerp                42.73     9.          
   10.  Luc de Bont                   9601701 WZV                      43.19    10.          
   DIS  Sander van Bentum             9602391 Hieronymus               39.94    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                          Junioren 3
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa                 31.93     1.          
    2.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB-RES                  33.07     2.          
    3.  Joris Willems                 9502293 Z&PV Nuenen              34.83     3.          
    4.  Jordy Jongenelen              9504995 SBC2000                  35.39     4.          
    5.  Colin de Wit                  9500363 Bijtelskil               35.99     5.          
    6.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)             36.52     6.          
    7.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen         37.06     7.          
    8.  Freek Verhagen                9503311 Hydra                    37.86     8.          
    9.  Fabian Sebregts               9500689 Hieronymus               38.34     9.          
   10.  Alex in 't Groen              9502683 De Vennen                38.67    10.          
 AFGEM  Mark Westerterp               9504325 Z&PV Nuenen                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                          Junioren 4
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy den Boer                 9401759 De Warande               32.51     1.          
    2.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn                33.08     2.          
    3.  Bas de Bruijn                 9402509 Hieronymus               33.34     3.          
    4.  Martino Valentijn             9403913 Z&PC DIO                 34.35     4.          
    5.  Iwan Elshout                  9400257 ZVDO '74                 35.88     5.          
    6.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                      36.04     6.          
    7.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos                36.47     7.          
    8.  Mark van Dinther              9401471 Neptunus'58              36.82     8.          
   DIS  Koen Wessels                  9403041 Hydra                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                             Jeugd 1
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud van Heerbeek             9301769 Z&PV Nuenen              31.09     1.          
    2.  Christian Bingel              9303207 Z&PC DIO                 32.03     2.          
    3.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             32.69     3.          
    4.  Stef van der Struijk          9305473 DBD                      33.85     4.          
    5.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen         34.01     5.          
    6.  Pieter Pijnenburg             9305227 De Warande               34.78     6.          
    7.  Bern Hoeven                   9301773 Zegenwerp                35.34     7.          
    8.  Stephan Onnes                 9304159 De Vennen                36.09     8.          
   DIS  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen                       DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Robert Groot                  9301997 SBC2000                         NG.ZA          
    NG  Joey Smits                    9306029 DZT '62                            NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                             Jeugd 2
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus               30.72     1.          
    2.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          31.95     2.          
    3.  Enzo Diependaal               9206691 TRB-RES                  33.25     3.          
    4.  Rick van Hamond               9205873 De Dommelbaarzen         33.62     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m schoolslag                           Senioren 
7.11.09 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              29.09     1.          
    2.  Joppe Wisse                   8903645 DZT '62                  29.33     2.          
    3.  Harold Matla                  6800591 EIFFEL Swimmers PSV      29.76     3.          
    4.  Bart van der Aar              8900005 BZV                      30.43     4.          
    5.  Micael Correia                9000569 Zeester Meerval          30.89     5.          
    6.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus               31.28     6.          
    7.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               31.40     7.          
    8.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          31.78     8.          
    9.  Robin van Gulik               9001061 TRB-RES                  32.02     9.          
   10.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen         32.21    10.          
   11.  Dirk Filippini                8503559 DZT '62                  32.70    11.FJ 1      
   12.  Pieter Joordens               9101133 Tiamat                   32.70    12.FJ 2      
   13.  Roeland v.d. Heijden          6701389 EIFFEL Swimmers PSV      32.90    13.          
   14.  Jan van Opstal                8602291 Z&PC DIO                 33.10    14.          
   15.  Jasper Groothelm              9005735 DBD                      33.21    15.          
   16.  Mark Visser                   8803627 De Biesboschzwemmers     33.39    16.          
   17.  Lars Duinhouwer               9107161 Den Doorn                33.62    17.          
   18.  Daan van Erp                  8903833 TRB-RES                  33.64    18.          
   19.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              33.78    19.          
   20.  Stef Hoeven                   9001223 Zegenwerp                33.82    20.          
   21.  Erik Drewes                   8400543 De Biesboschzwemmers     33.91    21.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                Minioren 5 en jonger
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers   1:26.04     1.          
          1:26.04
    2.  Frederique Janssen            9901554 Arethusa               1:26.69     2.          
          1:26.69
    3.  Soraya Wasser                 9901358 EIFFEL Swimmers PSV    1:27.01     3.          
          1:27.01
    4.  Laura van Engelen             0000350 AquAmigos              1:27.70     4.          
          1:27.70
    5.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen            1:30.82     5.          
          1:30.82
    6.  Manon Kampman                 0000614 Zegenwerp              1:32.07     6.          
          1:32.07
    7.  Eline Hartogs                 9901388 EIFFEL Swimmers PSV    1:32.78     7.          
          1:32.78


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                          Junioren 1
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Verhoeven                  9801562 Njord                  1:21.66     1.          
          1:21.66
    2.  Tamara Brouwers               9802494 EIFFEL Swimmers PSV    1:22.17     2.          
          1:22.17
    3.  Sanne ten Kate                9803836 EIFFEL Swimmers PSV    1:22.42     3.          
          1:22.42
    4.  Eva van Ginneken              9800164 De Vennen              1:23.03     4.          
          1:23.03
    5.  Lotte Verbiesen               9802120 Zeester Meerval        1:23.40     5.          
          1:23.40
    6.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers   1:25.84     6.          
          1:25.84
    7.  Laura van Dijke               9801152 De Krabben             1:25.89     7.          
          1:25.89
    8.  Myrle Schoones                9800206 EIFFEL Swimmers PSV    1:26.61     8.          
          1:26.61
    9.  Aniek de Peijper              9801644 SBC2000                1:27.16     9.          
          1:27.16
   10.  Marit van Zutphen             9801340 Nautilus               1:30.14    10.          
          1:30.14
   11.  Maritte Pisters               9802190 Zeester Meerval        1:30.59    11.          
          1:30.59
 AFGEM  Joyce Rabou                   9801892 De Dommelbaarzen                AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                          Junioren 2
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836 ZPK Budel              1:16.56     1.          
          1:16.56
    2.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus             1:17.77     2.          
          1:17.77
    3.  Paulien Koenen                9701856 TRB-RES                1:20.25     3.          
          1:20.25
    4.  Mandy Stevens                 9702866 DZT '62                1:20.81     4.          
          1:20.81
    5.  Ida van de Water              9702472 Den Doorn              1:22.50     5.          
          1:22.50
    6.  Kathy Groot                   9700444 SBC2000                1:23.13     6.          
          1:23.13
    7.  Maud Jansen                   9703484 Hydra                  1:24.19     7.          
          1:24.19
    8.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn              1:25.08     8.          
          1:25.08
   DIS  Xandra Blaauw                 9702010 Njord                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Louise van Houten             9703320 Arethusa                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                        AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                          Junioren 3
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester Meerval        1:12.56     1.          
          1:12.56
    2.  Jaimy Mous                    9602576 Njord                  1:13.25     2.          
          1:13.25
    3.  Nikki Habers                  9600594 Zeester Meerval        1:15.69     3.          
          1:15.69
    4.  Marceline de Cloe             9602050 TRB-RES                1:16.90     4.          
          1:16.90
    5.  Bente van Bergen              9600336 Zeester Meerval        1:17.45     5.          
          1:17.45
    6.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp              1:17.50     6.          
          1:17.50
    7.  Carmen Koper                  9603888 De Warande             1:18.63     7.          
          1:18.63
    8.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB-RES                1:19.01     8.          
          1:19.01
    9.  Amy van Lier                  9603022 De Vennen              1:19.22     9.          
          1:19.22
   10.  Femke van Hest                9604294 TRB-RES                1:20.01    10.          
          1:20.01
   11.  Sanne van der Schans          9602714 WZV                    1:21.12    11.          
          1:21.12
 AFGEM  Hilde Grondhout               9602300 Argo                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                             Jeugd 1
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB-RES                1:09.11     1.          
          1:09.11
    2.  Elise Pennings                9503608 Argo                   1:12.86     2.          
          1:12.86
    3.  Mariska van Leeuwen           9503780 DBD                    1:14.64     3.          
          1:14.64
    4.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen            1:15.32     4.          
          1:15.32
    5.  Nikey vd Wetering             9500336 Nautilus               1:15.80     5.          
          1:15.80
    6.  Shirley Voets                 9504862 Neptunus'58            1:16.18     6.          
          1:16.18
    7.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74               1:16.21     7.          
          1:16.21
    8.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                1:16.49     8.          
          1:16.49
    9.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                1:17.08     9.          
          1:17.08
   10.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            1:17.12    10.          
          1:17.12
   11.  Madelon Schellekens           9501888 TRB-RES                1:17.59    11.          
          1:17.59
   12.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                1:17.90    12.          
          1:17.90
   13.  Julie Kleijzen                9502958 BZV                    1:17.92    13.          
          1:17.92
   14.  Kris Hutten                   9500688 SBC2000                1:18.15    14.          
          1:18.15
   15.  Judith van de Wijdeven        9503820 TRB-RES                1:18.35    15.          
          1:18.35
   16.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos              1:18.45    16.          
          1:18.45
   17.  Aniek Resink                  9500738 Z&PC DIO               1:18.46    17.          
          1:18.46
   18.  Indy Diependaal               9504976 TRB-RES                1:18.99    18.          
          1:18.99
   19.  Mandy de Bruyn                9500550 Njord                  1:19.86    19.          
          1:19.86
   DIS  Kim Smulders                  9501248 TRB-RES                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Anne Klijberg                 9503974 TRB-RES                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                             Jeugd 2
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karlijn Hoogstede             9404800 Zeester Meerval        1:09.38     1.          
          1:09.38
    2.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)           1:10.94     2.          
          1:10.94
    3.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:11.86     3.          
          1:11.86
    4.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:12.06     4.          
          1:12.06
    5.  Whitney van Hoeckel           9402390 Z&PC DIO               1:12.35     5.          
          1:12.35
    6.  Colet Claessens               9405182 Z&PV Nuenen            1:13.57     6.          
          1:13.57
    7.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus               1:13.93     7.          
          1:13.93
    8.  Tamarah van der Pasch         9403308 Zegenwerp              1:15.75     8.          
          1:15.75
    9.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB-RES                1:15.90     9.          
          1:15.90
   10.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers   1:16.28    10.          
          1:16.28
   11.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:16.38    11.          
          1:16.38
   12.  Dashney Verweij               9403916 TRB-RES                1:17.09    12.          
          1:17.09
   13.  Kelly Mekes                   9402724 TRB-RES                1:17.74    13.          
          1:17.74
   14.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Z&PC DIO               1:18.23    14.          
          1:18.23
    NG  Kimberley Pardoel             9401646 Nautilus                           NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                          Senioren 1
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ela Hutten                    9300354 SBC2000                1:08.73     1.          
          1:08.73
    2.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:11.20     2.          
          1:11.20
    3.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben             1:12.41     3.          
          1:12.41
    4.  Petri Velthuis                9300794 ZVDO '74               1:12.65     4.          
          1:12.65
    5.  Karin de Kok                  9301010 AquAmigos              1:14.29     5.          
          1:14.29
    6.  Marit Stege                   9300746 Nautilus               1:14.41     6.          
          1:14.41
    7.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)           1:15.36     7.          
          1:15.36
    8.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                    1:16.52     8.          
          1:16.52
    9.  Sanne van der Stelt           9303562 Den Doorn              1:17.80     9.          
          1:17.80
    NG  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                          Senioren 2
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Z&PC DIO               1:06.25     1.          
          1:06.25
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:08.99     2.          
          1:08.99
    3.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen              1:11.82     3.          
          1:11.82
    4.  Agaath Bont                   9204688 De Dommelbaarzen       1:17.06     4.          
          1:17.06


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m wisselslag                           Senioren 
7.11.09 - 15:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                1:06.81     1.          
          1:06.81
    2.  Stephanie Janssen             9101450 Zeester Meerval        1:09.60     2.          
          1:09.60
    3.  Linda Schellekens             8803854 BZV                    1:10.54     3.          
          1:10.54
    4.  Linda de Kok                  9101686 AquAmigos              1:15.27     4.          
          1:15.27
    5.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)           1:15.59     5.          
          1:15.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                Minioren 5 en jonger
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcoen Smits                 9900815 EIFFEL Swimmers PSV      36.77     1.          
    2.  Sven Westerlaken              9900271 ZVDO '74                 43.37     2.          
    3.  Merijn Koopmans               9902115 De Krabben               43.41     3.          
    4.  Stijn Simons                  9900813 EIFFEL Swimmers PSV      44.16     4.          
    5.  Bernard D'hert                9900817 EIFFEL Swimmers PSV      45.55     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                          Minioren 6
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                  36.33     1.          
    2.  Cristhian van Schijndel       9800131 DZT '62                  36.50     2.          
    3.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen              38.08     3.          
    4.  Stefan van de Wijdeven        9800995 TRB-RES                  39.26     4.          
    5.  Ramón Pleijers                9802013 De Dommelbaarzen         40.48     5.          
    6.  Sieb Wesseling                9800489 Tritium (SG)             41.28     6.          
    7.  Brian Korthout                9802473 AquAmigos                41.63     7.          
    8.  Thomas Manuel                 9800919 EIFFEL Swimmers PSV      42.22     8.          
    9.  Ronaldo Nagtzaam              9803293 Hieronymus               42.76     9.          
   10.  Jari den Ottelander           9800059 SBC2000                  42.86    10.          
   11.  Mitchell Schollen             9801543 TRB-RES                  43.41    11.          
   12.  Fabian van Beek               9800635 Zegenwerp                43.98    12.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                          Junioren 1
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben               34.61     1.          
    2.  Robin Lefeu                   9703847 De Warande               35.80     2.          
    3.  Daniel van Dijk               9701577 Tritium (SG)             35.98     3.          
    4.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen              37.96     4.          
    5.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB-RES                  38.65     5.          
    6.  Daan Lammers                  9702117 Njord                    39.12     6.          
    7.  Ruben Schellekens             9702747 TRB-RES                  40.58     7.          
    8.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen              40.81     8.          
    9.  Lorenzo de Bie                9701397 De Krabben               41.00     9.          
   DIS  Guus Vermeulen                9701593 BZV                               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                          Junioren 2
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus               30.83     1.          
    2.  Fime Namwansa                 9603827 Argo                     30.90     2.          
    3.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen         31.20     3.          
    4.  Peter Rietveld                9601081 TRB-RES                  31.59     4.          
    5.  Teun Strijbosch               9603041 Tritium (SG)             31.91     5.          
    6.  Bart van de Heuvel            9604363 ZPK Budel                33.45     6.          
    7.  Luuk Meeuwis                  9603931 DBD                      33.53     7.          
    8.  Bart Gubbels                  9602015 TRB-RES                  34.72     8.          
    9.  Luc de Bont                   9601701 WZV                      35.19     9.          
   10.  Bob Scheiberlich              9601005 DBD                      35.64    10.          
   11.  Bastiaan van Muyden           9604011 ZVDO '74                 35.84    11.          
   12.  Thijs van Galen               9602021 Zeester Meerval          36.05    12.          
   13.  Richie van Empel              9603631 Zegenwerp                36.08    13.          
   14.  Jim Luca Widdershoven         9603067 De Dommelbaarzen         36.51    14.          
   15.  Frans Peijnenburg             9602017 De Dommelbaarzen         36.63    15.          
   DIS  Edwin Visser                  9603205 Tiamat                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                          Junioren 3
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen         30.14     1.          
    2.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa                 30.62     2.          
    3.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB-RES                  31.07     3.          
    4.  Jordy Jongenelen              9504995 SBC2000                  31.37     4.          
    5.  Joris Willems                 9502293 Z&PV Nuenen              31.54     5.          
    6.  Bram van de Water             9501629 Den Doorn                32.23     6.          
    7.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)             32.48     7.          
    8.  Andy van Akkeren              9505381 Hieronymus               33.22     8.          
    9.  Nick Evers                    9502171 AquAmigos                34.89     9.          
 NG.ZA  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                         NG.ZA          
 AFGEM  Kelmar van Meurs              9503887 DBD                             AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                          Junioren 4
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy den Boer                 9401759 De Warande               29.63     1.          
    2.  Thomas Rietveld               9401803 TRB-RES                  29.86     2.          
    3.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos                30.06     3.          
    4.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn                30.51     4.          
    5.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen         31.51     5.          
    6.  Bas de Bruijn                 9402509 Hieronymus               32.13     6.          
    7.  Jeffrey Swiers                9403685 DZT '62                  32.16     7.          
    8.  Jop Smit                      9404151 Argo                     32.26     8.FJ 1      
    9.  Mark van Dinther              9401471 Neptunus'58              32.26     9.FJ 2      
   10.  Sander Barten                 9401899 Tritium (SG)             32.46    10.          
   11.  Stein Menting                 9404289 Tiamat                   32.72    11.          
   12.  Iwan Elshout                  9400257 ZVDO '74                 32.85    12.          
   DIS  Erwin Mallens                 9403097 Njord                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                             Jeugd 1
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             26.97     1.          
    2.  Paul Koster                   9304465 Z&PC DIO                 26.99     2.          
    3.  Stef van der Struijk          9305473 DBD                      27.72     3.          
    4.  Ruud van Heerbeek             9301769 Z&PV Nuenen              28.56     4.          
    5.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen              29.16     5.          
    6.  Simon van den Broek           9302383 Tritium (SG)             29.20     6.          
    7.  Sebastian de Been             9302233 De Warande               29.53     7.          
    8.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen         30.54     8.          
    9.  Bern Hoeven                   9301773 Zegenwerp                30.87     9.          
   10.  Marco van der Aalst           9302217 Tiamat                   31.05    10.          
   11.  Wesley Beck                   9302123 Hieronymus               31.19    11.          
   12.  Matti de Bruijn               9305071 TRB-RES                  31.68    12.          
   13.  Rudy Chambon                  9306775 WZV                      31.88    13.          
   DIS  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen                       DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Christian Bingel              9303207 Z&PC DIO                        NG.ZA          
 NG.ZA  Joey Smits                    9306029 DZT '62                         NG.ZA          
 NG.ZA  Robert Groot                  9301997 SBC2000                         NG.ZA          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                             Jeugd 2
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus               27.39     1.          
    2.  Rick van Hamond               9205873 De Dommelbaarzen         28.47     2.          
    3.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          29.87     3.FJ 1      
    4.  Wim Crielaard                 9205713 ZVDO '74                 29.87     4.FJ 2      
    5.  Robbert Schoo                 9204621 Tiamat                   30.54     5.          
    6.  Stefan Engels                 9201985 Zegenwerp                30.90     6.          
    7.  Pim van Wouwen                9202963 SBC2000                  30.91     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                           Senioren 
7.11.09 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               25.66     1.          
    2.  Raga Flores                   8900903 BZV                      25.69     2.          
    3.  Joppe Wisse                   8903645 DZT '62                  26.12     3.          
    4.  Tom Lommers                   9001847 WZV                      26.46     4.          
    5.  Hermie Minkels                8702249 BZV                      26.65     5.          
    6.  Lars Rongen                   8902635 Tiamat                   26.71     6.          
    7.  Pieter Joordens               9101133 Tiamat                   27.17     7.          
    8.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen         27.55     8.          
    9.  Robin van Gulik               9001061 TRB-RES                  27.59     9.          
   10.  Jan van Opstal                8602291 Z&PC DIO                 27.66    10.          
   11.  Bart van der Aar              8900005 BZV                      27.81    11.          
   12.  Jasper Groothelm              9005735 DBD                      28.11    12.          
   13.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)             28.41    13.          
   14.  Philippe van den Dungen       8800893 AquAmigos                28.42    14.          
   15.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus               28.43    15.          
   16.  Mark Visser                   8803627 De Biesboschzwemmers     28.52    16.          
   17.  Rik Bakker                    9104625 TRB-RES                  28.63    17.          
   18.  Erik Drewes                   8400543 De Biesboschzwemmers     28.65    18.          
   19.  Tim Vinckx                    9005367 De Wildert               28.67    19.          
   20.  Melvin Smits                  9004315 De Vennen                28.68    20.          
   21.  Wim Vos                       8402483 ZVDO '74                 28.90    21.FJ 1      
   22.  Martijn Rongen                8705073 Tiamat                   28.90    22.FJ 2      
   23.  Remco van Althuis             8300029 SBC2000                  29.08    23.          
   24.  Dirk Filippini                8503559 DZT '62                  29.12    24.FJ 1      
   25.  Giel van Dijk                 9104211 De Warande               29.12    25.FJ 2      
   26.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen              29.34    26.          
   27.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              29.59    27.          
   28.  Martijn van der Graaf         8102141 De Krabben               29.72    28.          
   29.  Niek Slippens                 8805865 Nautilus                 29.93    29.          
   30.  Bob van Hees                  9103851 Z&PC DIO                 29.97    30.          
   31.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO '74                 30.42    31.          
   DIS  Bram Wisse                    8503035 DZT '62                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Pieter van Os                 8602301 Tritium (SG)                       NG          
    NG  Thom vd Wetering              9102551 Nautilus                           NG          
    NG  Martyn Paans                  8702509 De Biesboschzwemmers               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                Minioren 5 en jonger
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frederique Janssen            9901554 Arethusa                 33.54     1.          
    2.  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers     33.74     2.          
    3.  Anne Smit                     9904278 EIFFEL Swimmers PSV      34.47     3.          
    4.  Eline Hartogs                 9901388 EIFFEL Swimmers PSV      34.55     4.          
    5.  Laura van Engelen             0000350 AquAmigos                34.57     5.          
    6.  Soraya Wasser                 9901358 EIFFEL Swimmers PSV      34.91     6.          
    7.  Maaike Zandberg               9901138 TRB-RES                  36.39     7.          
    8.  Marij van der Mast            0000676 SBC2000                  36.46     8.          
    9.  Aukje Toonen                  9901086 Tritium (SG)             36.76     9.          
   10.  Anne May Alkemade             9903374 SBC2000                  36.81    10.          
   11.  Kim Vos                       0000990 SBC2000                  36.82    11.          
   12.  Lisanne van Giessen           9900390 ZVDO '74                 36.85    12.          
   13.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen              37.02    13.          
   14.  Cynthia van den Broek         9901338 TRB-RES                  37.21    14.          
    NG  Josse Marsman                 0000722 Njord                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                          Junioren 1
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara Brouwers               9802494 EIFFEL Swimmers PSV      31.34     1.          
    2.  Myrle Schoones                9800206 EIFFEL Swimmers PSV      32.09     2.          
    3.  Bo Verhoeven                  9801562 Njord                    32.31     3.          
    4.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers     33.28     4.          
    5.  Sanne ten Kate                9803836 EIFFEL Swimmers PSV      33.81     5.          
    6.  Aniek de Peijper              9801644 SBC2000                  34.01     6.          
    7.  Iris van de Crommert          9801782 Zeester Meerval          34.45     7.          
    8.  Lotte Verbiesen               9802120 Zeester Meerval          34.50     8.          
    9.  Lisan Tjioe                   9800736 TRB-RES                  34.91     9.FJ 1      
   10.  Eva Brands                    9803266 Argo                     34.91    10.FJ 2      
   11.  Marit van Zutphen             9801340 Nautilus                 34.96    11.          
   12.  Laura van Dijke               9801152 De Krabben               35.20    12.          
   13.  Claire van den Berg           9800752 Zeester Meerval          35.22    13.          
   14.  Esther Scheij                 9802520 AquAmigos                35.57    14.          
   15.  Laura Roelevink               9802258 SBC2000                  36.00    15.          
   16.  Manon van Bentum              9804332 Hieronymus               37.11    16.          
   DIS  Eva van Ginneken              9800164 De Vennen                         DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Joyce Rabou                   9801892 De Dommelbaarzen                AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                          Junioren 2
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836 ZPK Budel                29.60     1.          
    2.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus               29.78     2.          
    3.  Mandy Stevens                 9702866 DZT '62                  31.46     3.          
    4.  Anne Hoevenaars               9700778 Zeester Meerval          31.89     4.          
    5.  Els van Gemert                9702878 DZT '62                  32.10     5.          
    6.  Laurie Mabelis                9704682 SBC2000                  32.11     6.          
    7.  Louise van Houten             9703320 Arethusa                 32.17     7.          
    8.  Paulien Koenen                9701856 TRB-RES                  32.31     8.          
    9.  Caya de Leeuw van Weenen      9704866 De Treffers              32.42     9.FJ 1      
   10.  Xandra Blaauw                 9702010 Njord                    32.42    10.FJ 2      
   11.  Ida van de Water              9702472 Den Doorn                32.50    11.          
   12.  Nadien van Lang               9702012 Njord                    32.60    12.          
   13.  Bente Gerits                  9702052 Tempo                    32.66    13.          
   14.  Maartje Beskers               9702250 De Warande               33.00    14.          
   15.  Kathy Groot                   9700444 SBC2000                  33.02    15.          
   16.  Lonne Beskers                 9702218 De Warande               33.19    16.          
   17.  Anne Verhoef                  9702510 WZV                      33.23    17.          
   18.  Maud Jansen                   9703484 Hydra                    33.27    18.          
   19.  Selene Wortel                 9700654 Z&PC DIO                 33.35    19.          
   20.  Bo Sluijpers                  9702692 Neptunus'58              33.50    20.          
   21.  Hélène Colijn                 9702288 Hieronymus               33.51    21.          
   22.  Renske den Dekker             9700138 ZVDO '74                 33.64    22.          
   23.  Manon Barten                  9701452 Tritium (SG)             34.05    23.          
   24.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn                34.50    24.          
   25.  Marijke van der Heijden       9704898 Argo                     34.57    25.          
   DIS  Jill Greven                   9704398 Arethusa                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Sofie Nooijen                 9702092 Zeester Meerval                   DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Ylva Hendriks                 9704012 De Dommelbaarzen                NG.ZA          
 AFGEM  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                        AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                          Junioren 3
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaimy Mous                    9602576 Njord                    28.32     1.          
    2.  Marceline de Cloe             9602050 TRB-RES                  28.68     2.          
    3.  Nikki Habers                  9600594 Zeester Meerval          29.22     3.          
    4.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester Meerval          29.61     4.          
    5.  Bente van Bergen              9600336 Zeester Meerval          30.79     5.FJ 1      
    6.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp                30.79     6.FJ 2      
    7.  Evy Ulijn                     9604100 Arethusa                 30.87     7.          
    7.  Juliette van Latum            9600924 Zeester Meerval          30.87     7.          
    9.  Anne Gibbels                  9602298 Argo                     31.11     9.          
   10.  Amy van Lier                  9603022 De Vennen                31.42    10.          
   11.  Femke van Hest                9604294 TRB-RES                  31.57    11.          
   12.  Julia Marasabessy             9601820 BZV                      31.71    12.          
 AFGEM  Hilde Grondhout               9602300 Argo                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                             Jeugd 1
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB-RES                  27.43     1.          
    2.  Elise Pennings                9503608 Argo                     28.60     2.          
    3.  Judith Vos                    9502140 Zeester Meerval          29.24     3.          
    3.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74                 29.24     3.          
    5.  Kim Smulders                  9501248 TRB-RES                  29.48     5.          
    6.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                  29.53     6.FJ 1      
    7.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              29.53     7.FJ 2      
    8.  Anne Klijberg                 9503974 TRB-RES                  29.54     8.          
    9.  Jessie van den Broek          9502408 Hydra                    29.86     9.          
   10.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen              29.90    10.          
   11.  Shirley Voets                 9504862 Neptunus'58              29.95    11.          
   12.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                  30.41    12.          
   13.  Judith van de Wijdeven        9503820 TRB-RES                  30.51    13.          
   14.  Aniek Resink                  9500738 Z&PC DIO                 30.74    14.          
   15.  Maxime Schoones               9503520 ZPK Budel                30.92    15.          
   16.  Mariska van Leeuwen           9503780 DBD                      31.26    16.          
   17.  Indy Diependaal               9504976 TRB-RES                  31.31    17.FJ 1      
   18.  Daisy van den Bos             9503880 SBC2000                  31.31    18.FJ 2      
   19.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen              31.37    19.          
   20.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos                31.56    20.          
   DIS  Louise van de Meer            9504198 TRB-RES                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Emy Liebregts                 9505020 Njord                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Madelon Schellekens           9501888 TRB-RES                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                             Jeugd 2
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)             27.63     1.          
    2.  Karlijn Hoogstede             9404800 Zeester Meerval          27.84     2.          
    3.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    28.45     3.          
    4.  Tamarah van der Pasch         9403308 Zegenwerp                28.77     4.          
    5.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          29.00     5.          
    6.  Lisa van Casteren             9403552 Zeester Meerval          29.07     6.          
    7.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus                 29.62     7.          
    8.  Maike Korthout                9406034 TRB-RES                  29.72     8.          
    9.  Janneke Mollen                9401388 Tiamat                   29.95     9.          
   10.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Z&PC DIO                 30.54    10.          
   11.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      30.64    11.          
   12.  Kelly Mekes                   9402724 TRB-RES                  30.79    12.          
   13.  Nathasja Scheepers            9405048 ZPK Budel                30.84    13.          
    NG  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                            NG          
    NG  Kimberley Pardoel             9401646 Nautilus                           NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                          Senioren 1
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ela Hutten                    9300354 SBC2000                  27.89     1.          
    2.  Petri Velthuis                9300794 ZVDO '74                 28.50     2.          
    3.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  28.67     3.          
    4.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)             29.34     4.          
    5.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben               30.00     5.          
    6.  Marit Stege                   9300746 Nautilus                 30.09     6.          
    NG  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                          Senioren 2
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Z&PC DIO                 27.46     1.          
    2.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen                27.94     2.          
    3.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          28.94     3.          
    4.  Robina Hoegee                 9200754 ZVDO '74                 29.22     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m vrije slag                           Senioren 
7.11.09 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                  26.75     1.          
    2.  Stephanie Janssen             9101450 Zeester Meerval          27.30     2.          
    3.  Jolanda Post                  9004848 Z&PC DIO                 27.44     3.          
    4.  Merel Siroen                  8804006 Tritium (SG)             28.33     4.          
    5.  Linda de Kok                  9101686 AquAmigos                28.62     5.          
    6.  Linda Schellekens             8803854 BZV                      28.72     6.          
    7.  Martine van Onna              9102342 Arethusa                 28.77     7.          
    8.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)             28.94     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 4 x 50m wisselslag              Minioren 6 en jonger
7.11.09 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EIFFEL Swimmers PSV 1                 EIFFEL Swimmers PSV    2:33.51     1.          
        Stijn Simons, 99                          Marcoen Smits, 99
        Thomas Manuel, 98                         Timo van Lint, 98
            41.57  2:33.51

    2.  DZT '62 2                             DZT '62                2:37.88     2.          
        Jorn Vogelaar, 98                         Loed Jacobs, 98
        Rob Grijpink, 98                          Cristhian van Schijndel, 98
            42.62  2:37.88

    3.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            2:40.36     3.          
        Jelle de Wind, 98                         Tobias Geurts, 98
        Thomas van Ekert, 99                      Niels Loomans, 98
            38.61  2:40.36

    4.  SBC2000 1                             SBC2000                2:57.53     4.          
        Jari den Ottelander, 98                   Lucien van Esch, 00
        Dylan van Irsel, 98                       Florian van Esch, 00
            45.08  2:57.53



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 4 x 50m wisselslag              Junioren 4 en jonger
7.11.09 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           2:06.82     1.          
        Sander Barten, 94                         Teun Strijbosch, 96
        Koen Seuren, 94                           Dieder Schuurmans, 95
            32.64  2:06.82

    2.  TRB-RES 1                             TRB-RES                2:08.46     2.          
        Thomas Rietveld, 94                       Peter Rietveld, 96
        Bart Gubbels, 96                          Rick Hoekstra, 95
            32.89  2:08.46



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Heren, 4 x 50m wisselslag                     Senioren open
7.11.09 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            1:49.94     1.          
        Sven Kardol, 93                           Ruud van Heerbeek, 93
        Martin de Wildt, 74                       Rens van Eijk, 91
            27.63  1:49.94

    2.  DZT '62 1                             DZT '62                1:53.39     2.          
        Dirk Filippini, 85                        Bram Wisse, 85
        Joppe Wisse, 89                           Ruud Stoffels, 84
            30.25  1:53.39

    3.  Z&PC DIO 1                            Z&PC DIO               1:54.46     3.          
        Ramon Bastiaansen, 93                     Paul Koster, 93
        Christian Bingel, 93                      Jan van Opstal, 86
            30.93  1:54.46

    4.  De Warande 1                          De Warande             1:54.47     4.          
        Sebastian de Been, 93                     Gerben Fiere, 91
        Remy den Boer, 94                         Giel van Dijk, 91
            30.97  1:54.47

    5.  Tritium (SG) 2                        Tritium (SG)           1:56.45     5.          
        Jelte Schuurmans, 91                      Joppe Schuurmans, 89
        Mart Hendriks, 93                         Simon van den Broek, 93
            29.63  1:56.45

    6.  Tiamat                                Tiamat                 1:57.74     6.          
        Martijn Rongen, 87                        Marco van der Aalst, 93
        Pieter Joordens, 91                       Lars Rongen, 89
            30.21  1:57.74

    7.  ZVDO '74 1                            ZVDO '74               1:58.23     7.          
        Gert-Jan den Dekker, 85                   Wim Vos, 84
        Erik den Dekker, 89                       Wietse Sterkenburg, 91
            30.12  1:58.23

    8.  TRB-RES 1                             TRB-RES                1:58.73     8.          
        Rik Bakker, 91                            Robin van Gulik, 90
        Daan van Erp, 89                          Enzo Diependaal, 92
            31.38  1:58.73

    9.  De Dommelbaarzen 1                    De Dommelbaarzen       1:59.25     9.          
        Wietse Beerens, 87                        Rick van Hamond, 92
        Luuk van Doremalen, 93                    Loek van Houtert, 95
            29.31  1:59.25

   10.  Den Doorn 1                           Den Doorn              2:04.72    10.          
        Dylan Haverkamp, 89                       Bram van de Water, 95
        Lars Duinhouwer, 91                       Walter van der Stelt, 94
            33.72  2:04.72

   11.  DBD 1                                 DBD                    2:05.12    11.          
        Pepijn Warrink, 93                        Bart Ophorst, 91
        Stef van der Struijk, 93                  Jasper Groothelm, 90
            33.45  2:05.12

   12.  De Vennen 1                           De Vennen              2:05.83    12.          
        Stefan Wesolowski, 91                     Melvin Smits, 90
        Stephan Onnes, 93                         Alex in 't Groen, 95
            32.00  2:05.83

    NG  SBC2000 1                             SBC2000                            NG          
        Jordy Jongenelen, 95                      Remco van Althuis, 83
        Robert Groot, 93                          Pim van Wouwen, 92




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Dames, 4 x 50m vrije slag              Minioren 5 en jonger
7.11.09 - 17:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EIFFEL Swimmers PSV 1                 EIFFEL Swimmers PSV    2:21.91     1.          
        Anne Smit, 99                             Soraya Wasser, 99
        Valentina v.d. Weerden, 00                Eline Hartogs, 99
            34.98  2:21.91

    2.  SBC2000 3                             SBC2000                2:29.20     2.          
        Anne May Alkemade, 99                     Kim Vos, 00
        Daphne van den Bos, 99                    Marij van der Mast, 00
            36.62  2:29.20

    3.  TRB-RES 1                             TRB-RES                2:34.69     3.          
        Veerle den Boer, 99                       Cynthia van den Broek, 99
        Lené Doomen, 00                           Maaike Zandberg, 99
            41.39  2:34.69



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Dames, 4 x 50m vrije slag              Junioren 3 en jonger
7.11.09 - 17:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zeester Meerval 2                     Zeester Meerval        1:59.97     1.          
        Anne Hoevenaars, 97                       Nikki Habers, 96
        Bente van Bergen, 96                      Lotte Langenhoff, 96
            31.75  1:59.97

    2.  TRB-RES 1                             TRB-RES                2:02.88     2.          
        Paulien Koenen, 97                        Femke van Hest, 96
        Renate Peppenster, 96                     Marceline de Cloe, 96
            31.93  2:02.88

    3.  Njord 2                               Njord                  2:07.14     3.          
        Bo Verhoeven, 98                          Nadien van Lang, 97
        Xandra Blaauw, 97                         Jaimy Mous, 96
            32.40  2:07.14

    4.  Arethusa 1                            Arethusa               2:09.56     4.          
        Jill Greven, 97                           Louise van Houten, 97
        Marlies Wilkens, 97                       Evy Ulijn, 96
            33.93  2:09.56

    5.  SBC2000 2                             SBC2000                2:09.90     5.          
        Aniek de Peijper, 98                      Laurie Mabelis, 97
        Kathy Groot, 97                           Yasmine Bartelds, 96
            33.90  2:09.90

    6.  Zeester Meerval 3                     Zeester Meerval        2:14.40     6.          
        Iris van de Crommert, 98                  Sofie Nooijen, 97
        Lotte Verbiesen, 98                       Juliette van Latum, 96
            35.58  2:14.40

    7.  Argo 1                                Argo                   2:15.28     7.          
        Monica Asshauer, 96                       Anne Gibbels, 96
        Marijke van der Heijden, 97               Eva Brands, 98
            34.62  2:15.28



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Dames, 4 x 50m vrije slag                     Senioren open
7.11.09 - 17:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zeester Meerval 1                     Zeester Meerval        1:50.73     1.          
        Stephanie Janssen, 91                     Karlijn Hoogstede, 94
        Inge Arts, 92                             Sophie Sollie, 94
            27.59  1:50.73

    2.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           1:52.49     2.          
        Merel Siroen, 88                          Kim Loeffen, 94
        Petra Schuivens, 93                       Chantal Willems, 91
            28.73  1:52.49

    3.  DZT '62 1                             DZT '62                1:52.93     3.          
        Femke Hendrikx, 88                        Ananda Veugen, 95
        Chantal van Herpen, 90                    Sahar Hamam, 94
            27.05  1:52.93

    4.  Z&PC DIO 1                            Z&PC DIO               1:54.59     4.          
        Jolanda Post, 90                          Vaia Suijkerbuijk, 94
        Aniek Resink, 95                          Lotte Goosen, 92
            27.83  1:54.59

    5.  ZVDO '74 1                            ZVDO '74               1:56.98     5.          
        Kelly Hoegee, 95                          Robina Hoegee, 92
        Diandra van Houwelingen, 89               Petri Velthuis, 93
            29.64  1:56.98

    6.  TRB-RES 1                             TRB-RES                1:57.32     6.          
        Judith van de Wijdeven, 95                Kim Smulders, 95
        Louise van de Meer, 95                    Michelle de Bruijn, 95
            30.74  1:57.32

    7.  SBC2000 1                             SBC2000                1:59.09     7.          
        Claudia den Ottelander, 95                Renée Roks, 93
        Daisy van den Bos, 95                     Ela Hutten, 93
            30.62  1:59.09

    8.  Njord 1                               Njord                  2:00.75     8.          
        Emy Liebregts, 95                         Lois Klomp, 95
        Ilse van der Heijden, 94                  Nelly Velthuijs, 94
            30.62  2:00.75

    9.  TRB-RES 2                             TRB-RES                2:01.76     9.          
        Madelon Schellekens, 95                   Anne Klijberg, 95
        Maike Korthout, 94                        Kelly Mekes, 94
            31.56  2:01.76




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                  Minioren 5 en jonger
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joko Vievermans               9901915 EIFFEL Swimmers PSV      39.33     1.          
    2.  Stijn Simons                  9900813 EIFFEL Swimmers PSV      40.93     2.          
    3.  Matthijs Kooijman             9900537 Arethusa                 41.54     3.          
    4.  Bernard D'hert                9900817 EIFFEL Swimmers PSV      42.20     4.          
    5.  Marek Spit                    9901977 Tempo                    42.25     5.          
    6.  Marcoen Smits                 9900815 EIFFEL Swimmers PSV      42.53     6.          
    7.  Wessel Brands                 9901563 Argo                     42.69     7.          
    8.  Sven Westerlaken              9900271 ZVDO '74                 43.82     8.          
    9.  Camo Mieris                   0001557 Z&PC DIO                 44.57     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                            Minioren 6
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen              38.20     1.          
    2.  Ramón Pleijers                9802013 De Dommelbaarzen         38.22     2.          
    3.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen              38.44     3.          
    4.  Cristhian van Schijndel       9800131 DZT '62                  38.73     4.          
    5.  Elwin van Gerwen              9801125 Njord                    40.07     5.          
    6.  Sieb Wesseling                9800489 Tritium (SG)             40.83     6.          
    7.  Stefan van de Wijdeven        9800995 TRB-RES                  41.02     7.          
    8.  Mitchell Schollen             9801543 TRB-RES                  41.07     8.          
    9.  Jaro Musters                  9801141 Z&PC DIO                 41.52     9.          
   10.  Ronaldo Nagtzaam              9803293 Hieronymus               42.29    10.          
   DIS  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                           DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                            Junioren 1
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Lefeu                   9703847 De Warande               35.22     1.          
    2.  Daniel van Dijk               9701577 Tritium (SG)             36.28     2.          
    3.  Guus Vermeulen                9701593 BZV                      37.64     3.FJ 1      
    4.  Ruben Schellekens             9702747 TRB-RES                  37.64     4.FJ 2      
    5.  Yvo Bulham                    9701073 De Vennen                39.09     5.          
    6.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben               39.10     6.          
    7.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen              39.93     7.          
    8.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB-RES                  40.83     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                            Junioren 2
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus               33.00     1.          
    2.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen         33.40     2.          
    3.  Bart van de Heuvel            9604363 ZPK Budel                34.82     3.          
    4.  Fime Namwansa                 9603827 Argo                     34.88     4.          
    5.  Jim Luca Widdershoven         9603067 De Dommelbaarzen         35.09     5.          
    6.  Teun Strijbosch               9603041 Tritium (SG)             35.41     6.          
    7.  Peter Rietveld                9601081 TRB-RES                  35.60     7.          
    8.  Jason Verboven                9603377 De Wildert               36.48     8.          
    9.  Edwin Visser                  9603205 Tiamat                   36.61     9.          
   10.  Thijs van Galen               9602021 Zeester Meerval          36.85    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                            Junioren 3
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)             31.28     1.          
    2.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa                 31.36     2.          
    3.  Alex in 't Groen              9502683 De Vennen                31.45     3.          
    4.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB-RES                  31.50     4.          
    5.  Jordy Jongenelen              9504995 SBC2000                  32.22     5.          
    6.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen         32.66     6.          
    7.  Joris Willems                 9502293 Z&PV Nuenen              33.43     7.          
    8.  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                  34.19     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                            Junioren 4
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy den Boer                 9401759 De Warande               31.00     1.          
    2.  Erwin Mallens                 9403097 Njord                    31.60     2.          
    3.  Thomas Rietveld               9401803 TRB-RES                  32.04     3.          
    4.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos                32.38     4.          
    5.  Sander Barten                 9401899 Tritium (SG)             32.68     5.          
    6.  Iwan Elshout                  9400257 ZVDO '74                 32.94     6.          
    7.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn                33.20     7.          
    8.  Koen Wessels                  9403041 Hydra                    33.34     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                               Jeugd 1
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miguel Correia                9300103 Zeester Meerval          28.75     1.          
    2.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             28.86     2.          
    3.  Stef van der Struijk          9305473 DBD                      28.94     3.          
    4.  Paul Koster                   9304465 Z&PC DIO                 29.92     4.          
    5.  Sebastian de Been             9302233 De Warande               30.08     5.FJ 1      
    6.  Maurice Soudant               9302125 Z&PV Nuenen              30.08     6.FJ 2      
    7.  Ramon Bastiaansen             9303797 Z&PC DIO                 30.68     7.          
    8.  Robert Groot                  9301997 SBC2000                  30.94     8.          
    9.  Wesley Beck                   9302123 Hieronymus               31.69     9.          
   10.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen              32.07    10.          
   11.  Ruud van Heerbeek             9301769 Z&PV Nuenen              32.22    11.          
   12.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen         32.29    12.          
   13.  Bern Hoeven                   9301773 Zegenwerp                32.32    13.          
 AFGEM  Pepijn Warrink                9302633 DBD                             AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                               Jeugd 2
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchel Heesakkers            9200479 Tiamat                   30.97     1.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m rugslag                              Senioren
8.11.09 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raga Flores                   8900903 BZV                      27.25     1.          
    2.  Micael Correia                9000569 Zeester Meerval          27.39     2.          
    3.  Hermie Minkels                8702249 BZV                      28.03     3.          
    4.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               28.23     4.          
    5.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)             28.32     5.          
    6.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen         28.72     6.          
    7.  Tim van Doesburg              8800817 TRB-RES                  29.20     7.          
    8.  Tom Lommers                   9001847 WZV                      29.35     8.          
    9.  Martijn Rongen                8705073 Tiamat                   29.78     9.          
   10.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (SG)             29.91    10.          
   11.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO '74                 30.44    11.          
   12.  Robin van Gulik               9001061 TRB-RES                  30.68    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                Minioren 5 en jonger
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Soraya Wasser                 9901358 EIFFEL Swimmers PSV      44.67     1.          
    2.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen              45.19     2.          
    3.  Esmée Strieder                9902256 DBD                      45.39     3.          
    4.  Laura van Engelen             0000350 AquAmigos                45.43     4.          
    5.  Lisanne van Giessen           9900390 ZVDO '74                 45.47     5.          
    6.  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers     45.85     6.          
    7.  Aukje Toonen                  9901086 Tritium (SG)             48.32     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                          Junioren 1
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Dijke               9801152 De Krabben               40.59     1.          
    2.  Tamara Brouwers               9802494 EIFFEL Swimmers PSV      40.78     2.          
    3.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers     41.39     3.          
    4.  Lotte Verbiesen               9802120 Zeester Meerval          42.41     4.          
    5.  Myrle Schoones                9800206 EIFFEL Swimmers PSV      42.45     5.          
    6.  Sanne ten Kate                9803836 EIFFEL Swimmers PSV      42.70     6.          
    7.  Lisan Tjioe                   9800736 TRB-RES                  43.64     7.          
    8.  Maritte Pisters               9802190 Zeester Meerval          44.24     8.          
    9.  Marit van Zutphen             9801340 Nautilus                 45.39     9.          
   10.  Eva van Ginneken              9800164 De Vennen                45.62    10.          
   11.  Rachel de Vet                 9800528 De Vennen                46.55    11.          
   DIS  Dionne Wieland                9801702 Tiamat                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                          Junioren 2
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                 41.06     1.          
    2.  Louise van Houten             9703320 Arethusa                 41.24     2.          
    3.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus               41.67     3.          
    4.  Mandy Stevens                 9702866 DZT '62                  41.91     4.          
    5.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn                41.94     5.          
    6.  Lisanne van Dijk              9704154 De Biesboschzwemmers     41.95     6.          
    7.  Marit van Tilburg             9701208 De Warande               42.12     7.          
    8.  Simone van den Elzen          9701980 BZV                      42.41     8.          
    9.  Kathy Groot                   9700444 SBC2000                  42.79     9.          
   10.  Maud Jansen                   9703484 Hydra                    42.87    10.          
   11.  Ylva Hendriks                 9704012 De Dommelbaarzen         43.04    11.          
   12.  Paulien Koenen                9701856 TRB-RES                  43.12    12.          
   12.  Selene Wortel                 9700654 Z&PC DIO                 43.12    12.          
   14.  Valerie Jongenelen            9705304 SBC2000                  43.28    14.          
   15.  Manon Barten                  9701452 Tritium (SG)             43.44    15.          
   16.  Danique Scheepers             9700836 ZPK Budel                43.95    16.          
   17.  Xandra Blaauw                 9702010 Njord                    44.24    17.          
   18.  Bo Sluijpers                  9702692 Neptunus'58              45.88    18.          
   19.  Jorien van der Linden         9700876 Bijtelskil               46.75    19.          
   DIS  Nienke Kerremans              9702954 SBC2000                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                          Junioren 3
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaimy Mous                    9602576 Njord                    37.09     1.          
    2.  Merel Rademakers              9600584 Arethusa                 38.33     2.          
    3.  Myreen Sleddens               9602534 Tiamat                   39.24     3.          
    4.  Elke van den Hurk             9601814 Z&PV Nuenen              39.67     4.          
    5.  Femke van Hest                9604294 TRB-RES                  40.19     5.          
    6.  Sanne van der Schans          9602714 WZV                      40.26     6.          
    7.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp                40.47     7.          
    8.  Carmen Koper                  9603888 De Warande               40.53     8.          
    9.  Emmely Toonen                 9603374 Tritium (SG)             40.67     9.          
   10.  Juliette van den Berg         9601286 Zeester Meerval          40.84    10.          
   11.  Emma Coopmans                 9601812 DZT '62                  42.55    11.          
   12.  Janneke de Wijs               9602716 WZV                      43.15    12.          
 AFGEM  Hilde Grondhout               9602300 Argo                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                             Jeugd 1
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Pennings                9503608 Argo                     35.53     1.          
    2.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB-RES                  36.81     2.          
    3.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              37.24     3.          
    4.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                  37.73     4.          
    5.  Kim Smulders                  9501248 TRB-RES                  37.97     5.          
    6.  Mariska van Leeuwen           9503780 DBD                      38.06     6.          
    7.  Julie Kleijzen                9502958 BZV                      38.23     7.          
    8.  Indy Diependaal               9504976 TRB-RES                  38.82     8.          
    9.  Nikey vd Wetering             9500336 Nautilus                 39.26     9.          
   10.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                  39.59    10.          
   11.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                    39.60    11.          
   12.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                  40.02    12.          
   13.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74                 40.13    13.          
   14.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos                40.22    14.          
   15.  Laura Renders                 9500538 DBD                      40.70    15.          
   16.  Daniela Riitano               9506092 Zegenwerp                41.54    16.          
   17.  Judith van de Wijdeven        9503820 TRB-RES                  41.91    17.          
   18.  Louise van de Meer            9504198 TRB-RES                  41.94    18.          
    NG  Lois Klomp                    9503874 Njord                              NG          
    NG  Kris Hutten                   9500688 SBC2000                            NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                             Jeugd 2
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)             35.90     1.          
    2.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      36.11     2.          
    3.  Karlijn Hoogstede             9404800 Zeester Meerval          37.25     3.          
    4.  Dashney Verweij               9403916 TRB-RES                  38.04     4.          
    5.  Colet Claessens               9405182 Z&PV Nuenen              38.21     5.          
    6.  Nathasja Scheepers            9405048 ZPK Budel                38.57     6.          
    7.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus                 38.96     7.          
    8.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers     39.54     8.          
    9.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    39.59     9.          
   10.  Kelly Mekes                   9402724 TRB-RES                  40.28    10.          
   11.  Lisa van Casteren             9403552 Zeester Meerval          40.32    11.          
   12.  Ilse van der Heijden          9402878 Njord                    40.39    12.          
   13.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB-RES                  40.47    13.          
   14.  Esther Krielaart              9404054 De Dommelbaarzen         40.51    14.          
    NG  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                            NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                          Senioren 1
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben               35.50     1.          
    2.  Lotte Nederstigt              9303062 De Krabben               37.88     2.          
    3.  Marit Stege                   9300746 Nautilus                 38.25     3.          
    4.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                      38.28     4.          
    5.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  38.51     5.          
    6.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)             39.19     6.          
    7.  Petri Velthuis                9300794 ZVDO '74                 39.54     7.          
    8.  Hanneke van der Steen         9302280 Zegenwerp                39.63     8.          
 AFGEM  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval                 AFGEM          
    NG  Ela Hutten                    9300354 SBC2000                            NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                          Senioren 2
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Z&PC DIO                 33.09     1.          
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          36.54     2.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 50m schoolslag                            Senioren
8.11.09 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                  34.72     1.          
    2.  Stephanie Janssen             9101450 Zeester Meerval          35.45     2.          
    3.  Annette Wijnja-Visser         6700528 De Biesboschzwemmers     37.34     3.FJ 1      
    4.  Susanne van der Linden        8802736 Z&PC DIO                 37.34     4.FJ 2      
    5.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB-RES                  38.43     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                Minioren 5 en jonger
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcoen Smits                 9900815 EIFFEL Swimmers PSV    1:25.10     1.          
          1:25.10
    2.  Stijn Simons                  9900813 EIFFEL Swimmers PSV    1:27.71     2.FJ 1      
          1:27.71
    3.  Merijn Koopmans               9902115 De Krabben             1:27.71     3.FJ 2      
          1:27.71
    4.  Bernard D'hert                9900817 EIFFEL Swimmers PSV    1:30.85     4.          
          1:30.85


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                          Minioren 6
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                1:21.93     1.          
          1:21.93
    2.  Cristhian van Schijndel       9800131 DZT '62                1:24.00     2.          
          1:24.00
    3.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen            1:24.32     3.          
          1:24.32
    4.  Ramón Pleijers                9802013 De Dommelbaarzen       1:24.76     4.          
          1:24.76
    5.  Thomas Manuel                 9800919 EIFFEL Swimmers PSV    1:25.22     5.          
          1:25.22
    6.  Stefan van de Wijdeven        9800995 TRB-RES                1:27.74     6.          
          1:27.74
    7.  Mitchell Schollen             9801543 TRB-RES                1:29.60     7.          
          1:29.60
    8.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen            1:31.32     8.          
          1:31.32


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                          Junioren 1
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Lefeu                   9703847 De Warande             1:16.70     1.          
          1:16.70
    2.  Daniel van Dijk               9701577 Tritium (SG)           1:20.20     2.          
          1:20.20
    3.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben             1:21.54     3.          
          1:21.54
    4.  Ruben Schellekens             9702747 TRB-RES                1:22.20     4.          
          1:22.20
    5.  Yvo Bulham                    9701073 De Vennen              1:25.59     5.          
          1:25.59


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                          Junioren 2
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus             1:11.69     1.          
          1:11.69
    2.  Teun Strijbosch               9603041 Tritium (SG)           1:12.36     2.          
          1:12.36
    3.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen       1:12.70     3.          
          1:12.70
    4.  Fime Namwansa                 9603827 Argo                   1:13.10     4.          
          1:13.10
    5.  Bart Gubbels                  9602015 TRB-RES                1:15.51     5.          
          1:15.51
    6.  Peter Rietveld                9601081 TRB-RES                1:15.54     6.          
          1:15.54
    7.  Bob Scheiberlich              9601005 DBD                    1:19.13     7.          
          1:19.13
    8.  Luuk Meeuwis                  9603931 DBD                    1:19.78     8.          
          1:19.78
    9.  Jason Verboven                9603377 De Wildert             1:21.01     9.          
          1:21.01
   10.  Luc de Bont                   9601701 WZV                    1:21.13    10.          
          1:21.13
   11.  Richie van Empel              9603631 Zegenwerp              1:23.25    11.          
          1:23.25


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                          Junioren 3
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa               1:06.46     1.          
          1:06.46
    2.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB-RES                1:08.48     2.          
          1:08.48
    3.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen       1:09.04     3.          
          1:09.04
    4.  Joris Willems                 9502293 Z&PV Nuenen            1:10.49     4.          
          1:10.49
    5.  Jordy Jongenelen              9504995 SBC2000                1:11.20     5.          
          1:11.20
    6.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)           1:12.98     6.          
          1:12.98
    7.  Wouter van Eekelen            9503127 Z&PC DIO               1:13.75     7.          
          1:13.75


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                          Junioren 4
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy den Boer                 9401759 De Warande             1:05.46     1.          
          1:05.46
    2.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn              1:07.91     2.          
          1:07.91
    3.  Bas de Bruijn                 9402509 Hieronymus             1:08.00     3.          
          1:08.00
    4.  Mark van Dinther              9401471 Neptunus'58            1:09.39     4.          
          1:09.39
    5.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen       1:10.26     5.          
          1:10.26


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                             Jeugd 1
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maurice Soudant               9302125 Z&PV Nuenen            1:02.25     1.          
          1:02.25
    2.  Stef van der Struijk          9305473 DBD                    1:03.16     2.          
          1:03.16
    3.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)           1:03.40     3.          
          1:03.40
    4.  Ruud van Heerbeek             9301769 Z&PV Nuenen            1:03.76     4.          
          1:03.76
    5.  Paul Koster                   9304465 Z&PC DIO               1:03.91     5.          
          1:03.91
    6.  Robert Groot                  9301997 SBC2000                1:04.38     6.          
          1:04.38
    7.  Christian Bingel              9303207 Z&PC DIO               1:04.58     7.          
          1:04.58
    8.  Sebastian de Been             9302233 De Warande             1:05.18     8.          
          1:05.18
    9.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen       1:08.30     9.          
          1:08.30
   10.  Wesley Beck                   9302123 Hieronymus             1:08.89    10.          
          1:08.89
   11.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen            1:09.73    11.          
          1:09.73
   12.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                  1:11.01    12.          
          1:11.01


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                             Jeugd 2
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus             1:02.58     1.          
          1:02.58
    2.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:05.22     2.          
          1:05.22
    3.  Rick van Hamond               9205873 De Dommelbaarzen       1:06.82     3.          
          1:06.82
    4.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:07.12     4.FJ 1      
          1:07.12
    5.  Pim van Wouwen                9202963 SBC2000                1:07.12     5.FJ 2      
          1:07.12
   DIS  Roy Smits                     9202259 De Vennen                         DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 100m wisselslag                            Senioren
8.11.09 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               58.97     1.          
            58.97
    2.  Tim van Doesburg              8800817 TRB-RES                1:00.70     2.          
          1:00.70
    3.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen       1:01.64     3.          
          1:01.64
    4.  Micael Correia                9000569 Zeester Meerval        1:01.81     4.          
          1:01.81
    5.  Hermie Minkels                8702249 BZV                    1:02.06     5.          
          1:02.06
    6.  Lars Rongen                   8902635 Tiamat                 1:02.39     6.          
          1:02.39
    7.  Bart van der Aar              8900005 BZV                    1:02.63     7.          
          1:02.63
    8.  Tom Lommers                   9001847 WZV                    1:02.70     8.          
          1:02.70
    9.  Kenny van Krieken             9001675 BZV                    1:03.48     9.          
          1:03.48
   10.  Jasper Groothelm              9005735 DBD                    1:04.07    10.          
          1:04.07
   11.  Robin van Gulik               9001061 TRB-RES                1:04.66    11.          
          1:04.66
   12.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)           1:06.53    12.          
          1:06.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                Minioren 5 en jonger
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers     37.15     1.          
    2.  Marij van der Mast            0000676 SBC2000                  37.92     2.          
    3.  Frederique Janssen            9901554 Arethusa                 39.54     3.          
    4.  Soraya Wasser                 9901358 EIFFEL Swimmers PSV      40.80     4.          
    5.  Eline Hartogs                 9901388 EIFFEL Swimmers PSV      41.50     5.          
    6.  Laura van Engelen             0000350 AquAmigos                42.79     6.          
    7.  Lené Doomen                   0001330 TRB-RES                  43.58     7.FJ 1      
    8.  Rana van Ginneken             9902958 DBD                      43.58     8.FJ 2      
    9.  Lotte Goris                   0001682 De Zilvermeeuw           44.36     9.          
   10.  Erica Schoenmakers            9900856 Z&PV Nuenen              45.16    10.          
   11.  Maaike Zandberg               9901138 TRB-RES                  45.19    11.          
   DIS  Anne May Alkemade             9903374 SBC2000                  41.15    DIS          
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                          Junioren 1
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrle Schoones                9800206 EIFFEL Swimmers PSV      36.41     1.          
    2.  Eva van Ginneken              9800164 De Vennen                37.42     2.          
    3.  Aniek de Peijper              9801644 SBC2000                  37.73     3.          
    4.  Tamara Brouwers               9802494 EIFFEL Swimmers PSV      37.86     4.          
    5.  Lotte Verbiesen               9802120 Zeester Meerval          38.23     5.          
    6.  Maritte Pisters               9802190 Zeester Meerval          40.42     6.          
    7.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers     41.70     7.          
    8.  Denise van Kessel             9802278 Nautilus                 42.04     8.          
    9.  Manon van Bentum              9804332 Hieronymus               42.43     9.          
   10.  Laura van Dijke               9801152 De Krabben               42.45    10.          
   11.  Marit van Zutphen             9801340 Nautilus                 43.01    11.          
   12.  Laura Roelevink               9802258 SBC2000                  43.31    12.          
   DIS  Sanne ten Kate                9803836 EIFFEL Swimmers PSV               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Bo Verhoeven                  9801562 Njord                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                          Junioren 2
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus               33.32     1.          
    2.  Danique Scheepers             9700836 ZPK Budel                33.47     2.          
    3.  Mandy Stevens                 9702866 DZT '62                  34.59     3.          
    4.  Paulien Koenen                9701856 TRB-RES                  34.99     4.          
    5.  Ida van de Water              9702472 Den Doorn                35.20     5.          
    6.  Louise van Houten             9703320 Arethusa                 35.62     6.          
    7.  Nadien van Lang               9702012 Njord                    35.82     7.          
    8.  Hélène Colijn                 9702288 Hieronymus               37.52     8.          
    9.  Ylva Hendriks                 9704012 De Dommelbaarzen         37.59     9.          
   10.  Lonne Beskers                 9702218 De Warande               37.64    10.          
   11.  Maartje Beskers               9702250 De Warande               37.76    11.          
   12.  Kathy Groot                   9700444 SBC2000                  38.26    12.          
   13.  Els van Gemert                9702878 DZT '62                  38.30    13.          
   14.  Anne Verhoef                  9702510 WZV                      38.38    14.          
   15.  Xandra Blaauw                 9702010 Njord                    38.66    15.          
   16.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn                39.25    16.          
   17.  Lisanne van Gennip            9701444 Hydra                    39.27    17.          
   18.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen              39.52    18.          
   19.  Maud Jansen                   9703484 Hydra                    39.54    19.          
   20.  Bente Gerits                  9702052 Tempo                    39.90    20.          
   21.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen              39.95    21.          
   22.  Chantal de Lau                9702846 Tempo                    40.25    22.          
   23.  Bo Sluijpers                  9702692 Neptunus'58              41.15    23.          
   24.  Hanna Stals                   9701252 ZPK Budel                41.48    24.          
 AFGEM  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                        AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                          Junioren 3
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Ulijn                     9604100 Arethusa                 32.73     1.          
    2.  Jaimy Mous                    9602576 Njord                    33.05     2.          
    3.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB-RES                  33.31     3.          
    4.  Merel Rademakers              9600584 Arethusa                 33.95     4.          
    5.  Marceline de Cloe             9602050 TRB-RES                  34.39     5.          
    6.  Jessica Manders               9604004 Z&PV Nuenen              34.71     6.          
    7.  Amy van Lier                  9603022 De Vennen                34.82     7.          
    8.  Juliette van den Berg         9601286 Zeester Meerval          35.50     8.          
    9.  Juliette van Latum            9600924 Zeester Meerval          35.51     9.          
   10.  Carmen Koper                  9603888 De Warande               35.55    10.          
   11.  Chantal Vervoort              9603134 Njord                    36.00    11.          
   12.  Renate Peppenster             9604298 TRB-RES                  36.18    12.          
   13.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp                36.36    13.          
   14.  Davina Branderhorst           9601046 Den Doorn                36.57    14.          
   15.  Emmely Toonen                 9603374 Tritium (SG)             36.59    15.          
   16.  Claudia Rombouts              9604642 De Wildert               36.61    16.          
   17.  Elke van den Hurk             9601814 Z&PV Nuenen              37.48    17.          
   18.  Manouschka van Beek           9603628 Zegenwerp                37.52    18.          
   19.  Madelon van Uchelen           9604180 De Krabben               38.30    19.          
   20.  Femke Beskers                 9602496 De Warande               38.69    20.          
   21.  Amy van Berkel                9603642 De Dommelbaarzen         39.21    21.          
   22.  Meike Schoonen                9605414 Argo                     39.36    22.          
   DIS  Sanne van der Schans          9602714 WZV                               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Aniek Pennings                9600114 Neptunus'58                     AFGEM          
 AFGEM  Hilde Grondhout               9602300 Argo                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                             Jeugd 1
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB-RES                  30.68     1.          
    2.  Elise Pennings                9503608 Argo                     31.50     2.          
    3.  Mariska van Leeuwen           9503780 DBD                      31.80     3.          
    4.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                  32.10     4.          
    5.  Kim Smulders                  9501248 TRB-RES                  32.41     5.          
    6.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74                 32.97     6.          
    7.  Maxime Schoones               9503520 ZPK Budel                33.76     7.          
    8.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen              33.87     8.          
    9.  Julie Kleijzen                9502958 BZV                      33.92     9.          
   10.  Nikey vd Wetering             9500336 Nautilus                 34.03    10.          
   11.  Shirley Voets                 9504862 Neptunus'58              34.16    11.          
   12.  Madelon Schellekens           9501888 TRB-RES                  34.22    12.          
   13.  Anne Klijberg                 9503974 TRB-RES                  34.25    13.          
   14.  Judith van de Wijdeven        9503820 TRB-RES                  34.31    14.          
   15.  Daisy van den Bos             9503880 SBC2000                  34.32    15.          
   16.  Lindsay Hendriks              9503854 Arethusa                 34.33    16.          
   17.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                  34.42    17.          
   18.  Indy Diependaal               9504976 TRB-RES                  34.46    18.          
   19.  Emma van Delst                9504564 Zeester Meerval          34.55    19.          
   20.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos                35.07    20.          
   21.  Louise van de Meer            9504198 TRB-RES                  35.86    21.          
   22.  Mandy de Bruyn                9500550 Njord                    36.10    22.          
   23.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen              36.15    23.          
   24.  Lisa de Mol                   9503814 Hieronymus               36.70    24.          
   25.  Vanessa van Schijndel         9500400 DZT '62                  36.73    25.          
   26.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                  37.00    26.          
    NG  Kris Hutten                   9500688 SBC2000                            NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                             jeugd 2
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karlijn Hoogstede             9404800 Zeester Meerval          29.90     1.          
    2.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus                 30.95     2.          
    3.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    31.10     3.          
    4.  Tamarah van der Pasch         9403308 Zegenwerp                31.46     4.          
    5.  Whitney van Hoeckel           9402390 Z&PC DIO                 31.60     5.          
    6.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)             32.41     6.          
    7.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Z&PC DIO                 32.97     7.          
    8.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB-RES                  33.06     8.          
    9.  Dashney Verweij               9403916 TRB-RES                  33.18     9.          
   10.  Colet Claessens               9405182 Z&PV Nuenen              33.36    10.          
   11.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers     34.25    11.          
   12.  Janneke Mollen                9401388 Tiamat                   34.39    12.          
   13.  Kelly Mekes                   9402724 TRB-RES                  35.02    13.          
   13.  Rebecca Schmidt               9400348 De Biesboschzwemmers     35.02    13.          
   15.  Charessa Feider               9404340 Tritium (SG)             35.22    15.          
   16.  Maike Korthout                9406034 TRB-RES                  35.54    16.          
   17.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      36.02    17.          
    NG  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                            NG          
    NG  Kimberley Pardoel             9401646 Nautilus                           NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                          Senioren 1
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  30.59     1.FJ 1      
    2.  Petri Velthuis                9300794 ZVDO '74                 30.59     2.FJ 2      
    3.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben               32.03     3.          
    4.  Karin de Kok                  9301010 AquAmigos                32.86     4.          
    5.  Nienke Bouman                 9302964 Tiamat                   32.94     5.          
    6.  Emma Verhoeven                9303326 Zegenwerp                33.10     6.          
    7.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)             33.80     7.          
    8.  Manon van Leuven              9302954 Tiamat                   33.89     8.          
    9.  Sanne van der Stelt           9303562 Den Doorn                33.94     9.          
   10.  Marit Stege                   9300746 Nautilus                 34.50    10.          
   11.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB-RES                  34.90    11.          
   12.  Birgit van der Wegen          9304942 De Warande               34.92    12.          
   13.  Elise Verhagen                9304306 Hydra                    37.69    13.          
 AFGEM  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval                 AFGEM          
    NG  Ela Hutten                    9300354 SBC2000                            NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                          Senioren 2
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Z&PC DIO                 28.76     1.          
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          30.18     2.          
    3.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen                31.23     3.          
    4.  Robina Hoegee                 9200754 ZVDO '74                 31.90     4.          
    5.  Manouk van Maanen             9204324 De Dommelbaarzen         33.30     5.          
    6.  Karin Verbeek                 9201848 Nautilus                 33.42     6.          
 AFGEM  Daphne Kievit                 9207058 De Warande                      AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 50m vlinderslag                            Senioren
8.11.09 - 15:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Janssen             9101450 Zeester Meerval          29.11     1.          
    2.  Jolanda Post                  9004848 Z&PC DIO                 29.58     2.          
    3.  Anita Smits                   6900522 Z&PC DIO                 30.50     3.          
    4.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                  30.76     4.          
    5.  Linda Schellekens             8803854 BZV                      30.98     5.          
    6.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)             31.45     6.          
    7.  Marit den Ouden               9102394 De Zilvermeeuw           32.23     7.FJ 1      
    8.  Kim Wijnja                    9107812 De Biesboschzwemmers     32.23     8.FJ 2      
    9.  Miranda van Laarhoven         8301216 De Treffers              32.40     9.          
   10.  Christel Peeters              9102424 De Warande               32.76    10.          
   11.  Juliska Peijnenburg           9002892 De Dommelbaarzen         33.43    11.          
   12.  Linda de Kok                  9101686 AquAmigos                33.45    12.          
   13.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB-RES                  34.70    13.          
    NG  Roos van Esch                 8200468 TRB-RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                Minioren 5 en jonger
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joko Vievermans               9901915 EIFFEL Swimmers PSV      33.25     1.          
    2.  Marcoen Smits                 9900815 EIFFEL Swimmers PSV      34.12     2.          
    3.  Thomas van Ekert              9901917 Z&PV Nuenen              35.17     3.          
    4.  Stijn Simons                  9900813 EIFFEL Swimmers PSV      35.24     4.          
    5.  Cédric Broere                 9902227 Hieronymus               35.33     5.          
    6.  Merijn Koopmans               9902115 De Krabben               35.44     6.          
    7.  Florian van Esch              0001355 SBC2000                  35.82     7.          
    8.  Max-Fernon Troenokarso        9903151 Arethusa                 37.03     8.          
    9.  Djurre Stoové                 9901555 Zeester Meerval          37.55     9.          
   10.  Sven Westerlaken              9900271 ZVDO '74                 38.10    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                          Minioren 6
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                  31.03     1.          
    2.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen              32.99     2.          
    3.  Cristhian van Schijndel       9800131 DZT '62                  33.52     3.          
    4.  Stefan van de Wijdeven        9800995 TRB-RES                  33.65     4.          
    5.  Timo van Lint                 9801785 EIFFEL Swimmers PSV      33.89     5.          
    6.  Thomas Manuel                 9800919 EIFFEL Swimmers PSV      34.05     6.          
    7.  Sieb Wesseling                9800489 Tritium (SG)             34.62     7.          
    8.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen              35.09     8.          
    9.  Ronaldo Nagtzaam              9803293 Hieronymus               35.44     9.          
   10.  Jari den Ottelander           9800059 SBC2000                  35.56    10.          
   DIS  Ramón Pleijers                9802013 De Dommelbaarzen                  DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                          Junioren 1
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Lefeu                   9703847 De Warande               30.82     1.          
    2.  Yvo Bulham                    9701073 De Vennen                32.32     2.          
    3.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben               32.36     3.          
    4.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen              32.83     4.          
    5.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen              33.45     5.          
    6.  Ruben Schellekens             9702747 TRB-RES                  33.92     6.          
    7.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB-RES                  34.95     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                          Junioren 2
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus               28.18     1.          
    2.  Teun Strijbosch               9603041 Tritium (SG)             28.70     2.          
    3.  Fime Namwansa                 9603827 Argo                     29.11     3.          
    4.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen         29.33     4.FJ 1      
    5.  Peter Rietveld                9601081 TRB-RES                  29.33     5.FJ 2      
    6.  Tom Donders                   9603677 TRB-RES                  29.39     6.          
    7.  Willem Kleinendorst           9602443 BZV                      29.75     7.          
    8.  Vincent Dermaux               9600599 Hieronymus               30.57     8.          
    9.  Richie van Empel              9603631 Zegenwerp                30.93     9.          
   10.  Bart Gubbels                  9602015 TRB-RES                  31.84    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                          Junioren 3
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen         26.97     1.FJ 1      
    2.  Alex in 't Groen              9502683 De Vennen                26.97     2.FJ 2      
    3.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa                 27.10     3.          
    4.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB-RES                  27.59     4.          
    5.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)             28.07     5.          
    6.  Joris Willems                 9502293 Z&PV Nuenen              28.25     6.          
    7.  Bram van de Water             9501629 Den Doorn                28.77     7.          
    8.  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                  28.92     8.          
    9.  Nick Evers                    9502171 AquAmigos                29.16     9.          
   10.  Wouter van Eekelen            9503127 Z&PC DIO                 29.28    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                          Junioren 4
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn                25.78     1.          
    2.  Remy den Boer                 9401759 De Warande               26.00     2.          
    3.  Mark van Dinther              9401471 Neptunus'58              26.94     3.          
    4.  Jop Smit                      9404151 Argo                     27.44     4.          
    5.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos                27.50     5.          
    5.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers     27.50     5.          
    5.  Martino Valentijn             9403913 Z&PC DIO                 27.50     5.          
    5.  Thomas Rietveld               9401803 TRB-RES                  27.50     5.          
    9.  Bas de Bruijn                 9402509 Hieronymus               27.56     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                             Jeugd 1
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Koster                   9304465 Z&PC DIO                 24.43     1.          
    2.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             24.50     2.          
    3.  Maurice Soudant               9302125 Z&PV Nuenen              25.13     3.          
    4.  Miguel Correia                9300103 Zeester Meerval          26.05     4.          
    5.  Christian Bingel              9303207 Z&PC DIO                 26.14     5.          
    6.  Robert Groot                  9301997 SBC2000                  26.16     6.          
    7.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen              26.33     7.          
    8.  Ramon Bastiaansen             9303797 Z&PC DIO                 26.39     8.          
    9.  Ruud van Heerbeek             9301769 Z&PV Nuenen              26.50     9.          
   10.  Bern Hoeven                   9301773 Zegenwerp                26.66    10.          
   11.  Simon van den Broek           9302383 Tritium (SG)             26.69    11.          
   12.  Sebastian de Been             9302233 De Warande               26.81    12.          
   13.  Stijn Schoone                 9305625 Tiamat                   27.20    13.          
   14.  Wesley Beck                   9302123 Hieronymus               27.33    14.          
   15.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                    27.66    15.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                             Jeugd 2
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus               25.06     1.          
    2.  Pim van Wouwen                9202963 SBC2000                  25.73     2.          
    3.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          26.03     3.          
    4.  Rick van Hamond               9205873 De Dommelbaarzen         26.26     4.          
    5.  Mitchel Heesakkers            9200479 Tiamat                   26.49     5.          
    6.  Yorick Massink                9202163 DZT '62                  26.60     6.          
    7.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    26.98     7.          
    8.  Enzo Diependaal               9206691 TRB-RES                  27.06     8.          
    9.  Wim Crielaard                 9205713 ZVDO '74                 27.15     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vrije slag                            Senioren
8.11.09 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raga Flores                   8900903 BZV                      23.86     1.          
    2.  Lars Rongen                   8902635 Tiamat                   23.92     2.          
    3.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               24.16     3.          
    4.  Tom Lommers                   9001847 WZV                      24.26     4.          
    5.  Hermie Minkels                8702249 BZV                      24.36     5.          
    6.  Jasper Groothelm              9005735 DBD                      24.76     6.          
    7.  Micael Correia                9000569 Zeester Meerval          24.87     7.          
    8.  Bart van der Aar              8900005 BZV                      25.01     8.          
    9.  Tim van Doesburg              8800817 TRB-RES                  25.03     9.          
   10.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus               25.47    10.          
   11.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen         25.52    11.          
   12.  Jan van Opstal                8602291 Z&PC DIO                 25.74    12.          
   13.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              25.95    13.          
   14.  Kenny van Krieken             9001675 BZV                      26.13    14.          
   15.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)             26.24    15.          
   16.  Giel van Dijk                 9104211 De Warande               26.39    16.          
   17.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen              26.45    17.          
   18.  Wietse Sterkenburg            9102205 ZVDO '74                 26.51    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 4 x 50m wisselslag              Minioren 5 en jonger
8.11.09 - 16:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EIFFEL Swimmers PSV 1                 EIFFEL Swimmers PSV    2:41.26     1.          
        Anne Smit, 99                             Soraya Wasser, 99
        Julia van Leeuwen, 00                     Eline Hartogs, 99
            41.39  2:41.26

    2.  TRB-RES 1                             TRB-RES                2:49.47     2.          
        Cynthia van den Broek, 99                 Lené Doomen, 00
        Veerle den Boer, 99                       Maaike Zandberg, 99
            41.98  2:49.47

    3.  SBC2000 3                             SBC2000                2:49.69     3.          
        Anne May Alkemade, 99                     Marij van der Mast, 00
        Kim Vos, 00                               Daphne van den Bos, 99
            42.35  2:49.69



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 4 x 50m wisselslag              Junioren 3 en jonger
8.11.09 - 16:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TRB-RES 1                             TRB-RES                2:17.21     1.          
        Marceline de Cloe, 96                     Kayleigh Brouwers, 96
        Femke van Hest, 96                        Paulien Koenen, 97
            32.52  2:17.21

    2.  Arethusa 2                            Arethusa               2:24.86     2.          
        Jill Greven, 97                           Merel Rademakers, 96
        Jo-Eny Polsbroek, 97                      Evy Ulijn, 96
            39.60  2:24.86

    3.  SBC2000 2                             SBC2000                2:25.49     3.          
        Laurie Mabelis, 97                        Kathy Groot, 97
        Nienke Kerremans, 97                      Yasmine Bartelds, 96
            36.67  2:25.49

    3.  De Warande 2                          De Warande             2:25.49     3.          
        Maartje Beskers, 97                       Carmen Koper, 96
        Marit van Tilburg, 97                     Femke Beskers, 96
            37.22  2:25.49

    5.  DZT '62 2                             DZT '62                2:27.81     5.          
        Els van Gemert, 97                        Mandy Stevens, 97
        Emma Coopmans, 96                         Lynn Massink, 96
            37.40  2:27.81

    6.  Njord 2                               Njord                  2:29.16     6.          
        Chantal Vervoort, 96                      Nadien van Lang, 97
        Xandra Blaauw, 97                         Bo Verhoeven, 98
            37.84  2:29.16

    7.  WZV 1                                 WZV                    2:30.15     7.          
        Anne Verhoef, 97                          Celine van Houtum, 96
        Janneke de Wijs, 96                       Sanne van der Schans, 96
            38.01  2:30.15

    8.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            2:33.45     8.          
        Maayke Voets, 97                          Jessica Manders, 96
        Nienke Langerak, 96                       Elke van den Hurk, 96
            42.04  2:33.45

    9.  De Vennen 1                           De Vennen              2:35.57     9.          
        Amy van Lier, 96                          Eva van Ginneken, 98
        Ilse van der Velden, 96                   Romy Hekker, 96
            37.32  2:35.57

   10.  Den Doorn 1                           Den Doorn              2:35.68    10.          
        Davina Branderhorst, 96                   Vera van der Stelt, 97
        Christiane van As, 96                     Ida van de Water, 97
            38.18  2:35.68

   11.  Argo 2                                Argo                   2:40.66    11.          
        Monica Asshauer, 96                       Meike Schoonen, 96
        Marijke van der Heijden, 97               Anne Gibbels, 96
          2:40.66



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Dames, 4 x 50m wisselslag                     Senioren open
8.11.09 - 16:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z&PC DIO 1                            Z&PC DIO               2:03.40     1.          
        Whitney van Hoeckel, 94                   Anita Smits, 69
        Lotte Goosen, 92                          Jolanda Post, 90
            33.18  2:03.40

    2.  Zeester Meerval 1                     Zeester Meerval        2:06.22     2.          
        Inge Arts, 92                             Karlijn Hoogstede, 94
        Stephanie Janssen, 91                     Lisa van Casteren, 94
            32.99  2:06.22

    3.  DZT '62 1                             DZT '62                2:08.91     3.          
        Femke Hendrikx, 88                        Ananda Veugen, 95
        Sahar Hamam, 94                           Chantal van Herpen, 90
            31.47  2:08.91

    4.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           2:10.17     4.          
        Petra Schuivens, 93                       Chantal Willems, 91
        Kim Loeffen, 94                           Merel Siroen, 88
          2:10.17

    5.  ZVDO '74 1                            ZVDO '74               2:12.59     5.          
        Robina Hoegee, 92                         Petri Velthuis, 93
        Esther Vos, 82                            Kelly Hoegee, 95
            35.59  2:12.59

    6.  TRB-RES 1                             TRB-RES                2:13.09     6.          
        Louise van de Meer, 95                    Michelle de Bruijn, 95
        Kelly Mekes, 94                           Kim Smulders, 95
            33.29  2:13.09

    7.  TRB-RES 2                             TRB-RES                2:14.04     7.          
        Madelon Schellekens, 95                   Suzan van Boxtel, 94
        Indy Diependaal, 95                       Judith van de Wijdeven, 95
            33.26  2:14.04

    8.  Njord 1                               Njord                  2:15.22     8.          
        Jaimy Mous, 96                            Nelly Velthuijs, 94
        Ilse van der Heijden, 94                  Emy Liebregts, 95
            34.31  2:15.22

    9.  SBC2000 1                             SBC2000                2:16.05     9.          
        Lindi Verkooijen, 95                      Renée Roks, 93
        Claudia den Ottelander, 95                Daisy van den Bos, 95
            36.29  2:16.05




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 4 x 50m vrije slag              Minioren 6 en jonger
8.11.09 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EIFFEL Swimmers PSV 1                 EIFFEL Swimmers PSV    2:20.09     1.          
        Thomas Manuel, 98                         Joko Vievermans, 99
        Marcoen Smits, 99                         Timo van Lint, 98
            35.45  2:20.09

    2.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            2:25.02     2.          
        Thomas van Ekert, 99                      Jelle de Wind, 98
        Niels Loomans, 98                         Tobias Geurts, 98
            37.80  2:25.02



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 4 x 50m vrije slag              Junioren 4 en jonger
8.11.09 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           1:52.28     1.          
        Koen Seuren, 94                           Sander Barten, 94
        Teun Strijbosch, 96                       Dieder Schuurmans, 95
          1:52.28

    2.  TRB-RES 1                             TRB-RES                1:52.78     2.          
        Tom Donders, 96                           Rick Hoekstra, 95
        Peter Rietveld, 96                        Thomas Rietveld, 94
            29.81  1:52.78

    3.  De Dommelbaarzen 1                    De Dommelbaarzen       1:54.68     3.          
        Ted Reniers, 94                           Teun van Houtert, 96
        Koen Nuchelmans, 95                       Loek van Houtert, 95
            27.92  1:54.68

    4.  Hieronymus 2                          Hieronymus             1:58.02     4.          
        Ramon Verhulst, 96                        Fabian Sebregts, 95
        Vincent Dermaux, 96                       Bas de Bruijn, 94
            28.95  1:58.02

   DIS  Argo 3                                Argo                              DIS          
        EA - Te vroeg overgenomen., 2e zwemmer te vroeg overgenomen
        Bart Schoonen, 94                         Fime Namwansa, 96
        Eric van der Vleuten, 95                  Jop Smit, 94
            31.37



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Heren, 4 x 50m vrije slag                     Senioren open
8.11.09 - 17:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BZV 1                                 BZV                    1:38.28     1.          
        Kenny van Krieken, 90                     Hermie Minkels, 87
        Bart van der Aar, 89                      Raga Flores, 89
            26.03  1:38.28

    2.  Z&PC DIO 1                            Z&PC DIO               1:40.54     2.          
        Paul Koster, 93                           Christian Bingel, 93
        Ramon Bastiaansen, 93                     Jan van Opstal, 86
            24.25  1:40.54

    3.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            1:40.73     3.          
        Maurice Soudant, 93                       Rens van Eijk, 91
        Akke Toeter, 90                           Martin de Wildt, 74
            25.60  1:40.73

    4.  De Warande 3                          De Warande             1:41.28     4.          
        Sebastian de Been, 93                     Giel van Dijk, 91
        Remy den Boer, 94                         Gerben Fiere, 91
          1:41.28

    5.  Tritium (SG) 2                        Tritium (SG)           1:42.12     5.          
        Mart Hendriks, 93                         Mark Effing, 86
        Jelte Schuurmans, 91                      Joppe Schuurmans, 89
            25.09  1:42.12

    6.  Tiamat                                Tiamat                 1:42.84     6.          
        Mitchel Heesakkers, 92                    Martijn Rongen, 87
        Stijn Schoone, 93                         Lars Rongen, 89
            26.90  1:42.84

    7.  TRB-RES 1                             TRB-RES                1:43.04     7.          
        Enzo Diependaal, 92                       Robin van Gulik, 90
        Rik Bakker, 91                            Tim van Doesburg, 88
            27.08  1:43.04

    8.  ZVDO '74 1                            ZVDO '74               1:43.58     8.          
        Wim Vos, 84                               Erik den Dekker, 89
        Gert-Jan den Dekker, 85                   Wietse Sterkenburg, 91
            26.22  1:43.58

    9.  Hieronymus 1                          Hieronymus             1:45.09     9.          
        Wouter de Mol, 91                         Wesley Beck, 93
        Sebastiaan van den Heuvel, 93             Coen de Bruijn, 92
            25.45  1:45.09

   10.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen            1:45.79    10.          
        Wouter Sijmons, 93                        Tim Winkels, 87
        Bas Castelijns, 91                        Ruud van Heerbeek, 93
            26.72  1:45.79

   11.  Den Doorn 1                           Den Doorn              1:47.40    11.          
        Dylan Haverkamp, 89                       Pim Scheffer, 92
        Lars Duinhouwer, 91                       Walter van der Stelt, 94
            27.67  1:47.40

   12.  De Vennen 1                           De Vennen              1:47.73    12.          
        Melvin Smits, 90                          Roy Smits, 92
        Stefan Wesolowski, 91                     Alex in 't Groen, 95
            26.67  1:47.73

   13.  SBC2000 1                             SBC2000                1:48.46    13.          
        Remco van Althuis, 83                     Robert Groot, 93
        Sven Alderlieste, 95                      Pim van Wouwen, 92
            27.10  1:48.46

   14.  Tempo  1                              Tempo                  1:49.53    14.          
        Dustin Bolte, 92                          Joeri Koolen, 87
        Raoni Schrijvers, 93                      Jordi Putman, 75
            27.22  1:49.53




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers