Nr. 1. Alle, 50m schoolslag  6 jaar
Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 2
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 2
Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 3
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 7. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 4
Nr. 9. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 4
Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 11. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 17. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  6 jaar
Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2
Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3
Nr. 23. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 30. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 33. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 34. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 35. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 36. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1
Nr. 43. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 1 -2 - 3
Nr. 44. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4-5-6/Jun. 1 (m)


Miniorenwedstrijd deel 1
Sassenheim, 1.11.2009


Programmanr. 1
1.11.09
50m schoolslag6 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 1, Meisjes

1.Myrthe MulderDe ColumbiaanNT03000541:07.86


<< TOP >>
Programmanr. 2
1.11.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe1:03.53020007957.15
2.Bas van WieringenDe Columbiaan1:05.64020011957.31


<< TOP >>
Programmanr. 3
1.11.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Famke BontjeDe Columbiaan1:06.94020012459.28
NGLynn SalfeldDe Columbiaan1:03.400200350


<< TOP >>
Programmanr. 4
1.11.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sybren van der Werf (*)De Columbiaan1:09.1501004051:05.65
2.Thom van VarkZ&PC De GouweNT01013051:19.00
AFGEMJustin van TilburgZ&PC De GouweNT0101303
AFGEMTimo PonsioenZ&PC De GouweNT0101301


<< TOP >>
Programmanr. 5
1.11.09
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Olav SlootbeekDe Columbiaan1:50.6701004031:47.14


<< TOP >>
Programmanr. 6
1.11.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Susanne DoesDe ColumbiaanNT010164857.70
2.Carlijn SimonsDe Columbiaan1:12.4201005761:05.93
3.Rosa BergDe Columbiaan1:17.4801005801:06.02
DISRomy StraathofDe Columbiaan58.830100582
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 7
1.11.09
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Inge BelforDe ColumbiaanNT01005781:58.29


<< TOP >>
Programmanr. 8
1.11.09
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick BontjeDe Columbiaan55.94000014155.07
2.Maarten BrouwerDe Columbiaan57.66000131356.28
AFGEMRico van PeltZ&PC De GouweNT0002383


<< TOP >>
Programmanr. 9
1.11.09
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bryan MazaZ&PC De GouweNT00008214:19.28


<< TOP >>
Programmanr. 10
1.11.09
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quinta SistermansDe Columbiaan52.33000228250.22
2.Sophie KuipersZ&PC De Gouwe59.48000131857.78
3.Debby MerkestijnZ&PC De Gouwe1:01.7600013201:01.04
4.Bao KapteinZ&PC De Gouwe1:02.0000031721:03.91
5.Britt PastoorsDe Columbiaan1:11.3000006421:17.81


<< TOP >>
Programmanr. 11
1.11.09
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sophie Hart 'tDe ColumbiaanNT000159641.563:13.28
2.Marieke van der MeerDe Columbiaan3:16.96000016248.143:31.07
AFGEMIsa TolZ&PC De GouweNT0001616


<< TOP >>
Programmanr. 12
1.11.09
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jesse KuiperDe Columbiaan1:56.33990108152.961:55.11
2.Ronald van NoortZ&PC De GouweNT990316355.572:04.93
3.Indy VoskuilenZ&PC De GouweNT99020051:05.422:19.68
DISRutger van NiekerkZ&PC De GouweNT990324556.392:03.99
VE
NG.ZANiels KapteinDe Columbiaan2:08.899902179


<< TOP >>
Programmanr. 13
1.11.09
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Thijs van WieringenDe Columbiaan3:10.94990057745.423:05.25
2.Daniel van VlietDe Columbiaan3:30.64990003151.203:28.48


<< TOP >>
Programmanr. 14
1.11.09
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Simone SlootbeekDe Columbiaan1:50.57990278051.681:49.75
2.Stefani BuenrostroDe Columbiaan1:55.22990137851.961:52.49
3.Ellen van der Werf (*)De Columbiaan1:57.61990278256.041:59.37
4.Simone DoesDe Columbiaan2:02.53990293255.962:00.22
5.Stella PetersDe ColumbiaanNT99diplo56.882:06.80
DISAmber de BoerZ&PC De GouweNT99040801:08.852:27.88
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., SL
NG.ZANienke veenstraDe ColumbiaanNT9904344


<< TOP >>
Programmanr. 15
1.11.09
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ruby BelforDe Columbiaan3:17.28990032842.513:07.84
2.Vianne den DulkDe Columbiaan3:22.57990004645.323:17.73
3.Nathalie BakkerDe Columbiaan3:29.82990373248.663:23.65
4.Daphne HeemskerkDe Columbiaan3:31.48990032652.083:32.87
5.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe3:54.16990235652.823:37.36
6.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe3:54.1699002221:02.683:56.16


<< TOP >>
Programmanr. 16
1.11.09
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bob den DulkDe Columbiaan1:44.48980013749.871:45.97
2.Max PastoorsDe Columbiaan2:18.6598021451:03.202:17.61


<< TOP >>
Programmanr. 17
1.11.09
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe3:12.22980098340.652:57.44
2.Calvin JongeleenDe Columbiaan3:05.35980013942.003:07.50
AFGEMKaj HeckDe Columbiaan3:21.959800345


<< TOP >>
Programmanr. 18
1.11.09
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Louisa SistermansDe Columbiaan1:36.12980343440.601:29.49
2.Francine SimonsDe ColumbiaanNT980395846.561:40.00
3.Marijn BrehlerDe Columbiaan1:54.48980342051.451:51.89
4.Amber ZijderhandZ&PC De Gouwe1:57.14980135654.511:55.21


<< TOP >>
Programmanr. 19
1.11.09
50m vrije slag6 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 1, Meisjes

1.Myrthe MulderDe ColumbiaanNT03000541:13.72


<< TOP >>
Programmanr. 20
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe58.61020007948.62
2.Bas van WieringenDe Columbiaan1:03.38020011958.69


<< TOP >>
Programmanr. 21
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Famke BontjeDe Columbiaan1:13.7702001241:01.03
NGLynn SalfeldDe Columbiaan54.470200350


<< TOP >>
Programmanr. 22
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sybren van der Werf (*)De Columbiaan1:04.8301004051:02.18
2.Thom van VarkZ&PC De GouweNT01013051:21.95
AFGEMTimo PonsioenZ&PC De GouweNT0101301
AFGEMJustin van TilburgZ&PC De GouweNT0101303


<< TOP >>
Programmanr. 23
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olav SlootbeekDe Columbiaan44.36010040344.53


<< TOP >>
Programmanr. 24
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Susanne DoesDe ColumbiaanNT010164850.28
2.Romy StraathofDe Columbiaan54.77010058257.38
3.Rosa BergDe Columbiaan1:17.4401005801:08.46
DISCarlijn SimonsDe Columbiaan59.310100576
VRA


<< TOP >>
Programmanr. 25
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge BelforDe Columbiaan48.35010057852.15


<< TOP >>
Programmanr. 26
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick BontjeDe Columbiaan43.11000014144.06
2.Maarten BrouwerDe Columbiaan54.11000131352.73
AFGEMRico van PeltZ&PC De GouweNT0002383


<< TOP >>
Programmanr. 27
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bryan MazaZ&PC De Gouwe52.29000082149.38


<< TOP >>
Programmanr. 28
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quinta SistermansDe Columbiaan46.13000228242.06
2.Sophie KuipersZ&PC De Gouwe54.56000131850.86
3.Debby MerkestijnZ&PC De Gouwe54.50000132052.93
4.Bao KapteinZ&PC De GouweNT000317257.75
5.Britt PastoorsDe Columbiaan1:04.1700006421:05.26


<< TOP >>
Programmanr. 29
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sophie Hart 'tDe Columbiaan34.08000159634.53
2.Marieke van der MeerDe Columbiaan37.26000016238.73
AFGEMIsa TolZ&PC De Gouwe55.920001616


<< TOP >>
Programmanr. 30
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse KuiperDe Columbiaan42.30990108146.90
2.Rutger van NiekerkZ&PC De GouweNT990324547.61
3.Ronald van NoortZ&PC De GouweNT990316347.88
DISIndy VoskuilenZ&PC De Gouwe47.599902005
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZANiels KapteinDe Columbiaan46.309902179


<< TOP >>
Programmanr. 31
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thijs van WieringenDe Columbiaan32.51990057733.22
2.Daniel van VlietDe Columbiaan38.41990003138.95


<< TOP >>
Programmanr. 32
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefani BuenrostroDe Columbiaan38.42990137839.00
2.Simone SlootbeekDe Columbiaan41.39990278042.43
3.Simone DoesDe Columbiaan42.27990293244.93
4.Stella PetersDe ColumbiaanNT99diplo45.56
5.Ellen van der Werf (*)De Columbiaan47.58990278246.52
6.Amber de BoerZ&PC De GouweNT99040801:06.57
NG.ZANienke veenstraDe ColumbiaanNT9904344


<< TOP >>
Programmanr. 33
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruby BelforDe Columbiaan35.05990032833.81
2.Nathalie BakkerDe Columbiaan37.95990373238.64
3.Daphne HeemskerkDe Columbiaan38.36990032639.24
4.Vianne den DulkDe Columbiaan38.58990004640.61
5.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe43.25990235643.22
6.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe42.18990022245.34


<< TOP >>
Programmanr. 34
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bob den DulkDe Columbiaan38.10980013739.75
2.Max PastoorsDe Columbiaan55.2598021451:02.35


<< TOP >>
Programmanr. 35
1.11.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe33.32980098333.44
2.Calvin JongeleenDe Columbiaan35.77980013935.88
AFGEMKaj HeckDe Columbiaan35.059800345


<< TOP >>
Programmanr. 36
1.11.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Louisa SistermansDe Columbiaan39.95980343437.34
2.Amber ZijderhandZ&PC De Gouwe38.43980135638.18
3.Marijn BrehlerDe Columbiaan38.26980342038.56
4.Francine SimonsDe Columbiaan39.02980395840.69


<< TOP >>
Programmanr. 43
1.11.09
Gemengd, 4 x 25m schoolslagMix Minioren 1 -2 - 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Columbiaan 2De Columbiaan1:57.491:52.38
Rosa Berg
Bas van Wieringen
01
02
59.53Famke Bontje
Romy Straathof
02
01
52.85
2.De ColumbiaanDe ColumbiaanNT1:58.95




<< TOP >>
Programmanr. 44
1.11.09
Gemengd, 4 x 25m schoolslagMix Minioren 4-5-6/Jun. 1 (m)
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De GouweNT1:32.34
Angelique Roskam
Francisca van Vark
99
99
Isa Tol
Erwin van Kooten
00
98
2.De Columbiaan 6De ColumbiaanNT1:32.60
Calvin Jongeleen
Stefani Buenrostro
98
99
Ruby Belfor
Maarten Brouwer
99
00
3.De Columbiaan 5De ColumbiaanNT1:35.47
Daphne Heemskerk
Simone Slootbeek
99
99
Francine Simons
Max Pastoors
98
98
4.De Columbiaan 1De ColumbiaanNT1:35.70
Marieke van der Meer
Simone Does
00
99
Sophie Hart 't
Nick Bontje
00
00
5.De Columbiaan 3De ColumbiaanNT1:35.80
Nathalie Bakker
Ellen van der Werf (*)
99
99
Susanne Does
Jesse Kuiper
01
99
6.De Columbiaan 2De ColumbiaanNT1:37.47
Vianne den Dulk
Stella Peters
99
99
Bob den Dulk
Olav Slootbeek
98
01
7.De Columbiaan 7De ColumbiaanNT1:41.34
Louisa Sistermans
Quinta Sistermans
98
00
Daniel van Vliet
Britt Pastoors
99
00
8.Z&PC De Gouwe 3Z&PC De GouweNT1:47.53
Debby Merkestijn
Ronald van Noort
00
99
Indy Voskuilen
Amber Zijderhand
99
98
DISZ&PC De Gouwe 2Z&PC De GouweNT1:54.50
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
Amber de Boer
Bao Kaptein
99
00
Sophie Kuipers
Bryan Maza
00
00