2009-11-01=Boxtel-LAC2
Boxtel (NED),    1.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 1500m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 1500m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Jongens, 400m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 300m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 8. Jongens, 300m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 9. Dames, 300m wisselslag, 14 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 300m wisselslag, 14 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 300m wisselslag, Junioren 2 en 3    Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 14. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en 6    Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 1500m vrije slag                       Senioren Open
01-11-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Désirée Emmen                 De Vennen             18:57.37 9204862   19:18.63           
          1:08.22  2:22.94  3:38.58  4:55.32  6:12.20  7:29.76  8:47.46 10:05.64 11:24.00
         12:43.23 14:03.00 15:23.01 16:42.47 18:02.76 19:18.63
  2. Kimberley Teunissen           De Waalstroom         20:41.28 9201742   19:43.32           
          1:13.10  2:31.09  3:49.49  5:08.01  6:26.12  7:45.68  9:06.19 10:27.32 11:48.19
         13:08.28 14:27.79 15:48.01 17:07.63 18:26.42 19:43.32
  3. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn  20:02.67 9301064   20:06.90           
          1:11.58  2:29.01  3:48.38  5:07.98  6:28.52  7:50.22  9:12.30 10:33.50 11:54.91
         13:17.50 14:40.15 16:03.47 17:26.40 18:48.94 20:06.90
  4. Bianca van Ringelestijn       Eiffel Swimmers PSV   20:35.12 8502466   20:37.21           
          1:11.80  2:30.47  3:51.14  5:13.23  6:35.89  7:59.18  9:24.05 10:47.48 12:11.05
         13:38.17 15:03.70 16:27.80 17:53.05 19:17.17 20:37.21
  5. Cindy Hendriks                De Waalstroom         24:31.20 9207672   21:26.58           
          1:19.00  2:44.71  4:09.80  5:36.27  7:03.12  8:30.05  9:57.00 11:23.42 12:50.09
         14:17.52 15:44.50 17:11.65 18:37.68 20:03.42 21:26.58
  6. Marjoke Debets                De Waalstroom         21:58.48 8600768   22:13.48           
          1:21.45  2:48.23  4:15.32  5:43.02  7:11.48  8:40.20 10:09.57 11:38.45 13:07.86
         14:37.60 16:08.07 17:38.70 19:10.60 20:42.36 22:13.48
  7. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                   NT 9403308   22:13.82           
          1:18.39  2:45.26  4:14.60  5:44.60  7:15.70  8:46.54 10:17.60 11:48.80 13:20.76
         14:53.64 16:26.02 17:53.76 19:21.80 20:49.48 22:13.82
  8. Kim van Vliet                 WZV                   23:21.80 8704384   24:03.51           
          1:23.57  2:56.73  4:32.78  6:10.25  7:46.95  9:22.91 11:01.01 12:38.51 14:16.39
         15:53.60 17:30.46 19:09.21 20:48.78 22:28.42 24:03.51
  9. Laurissa Aarts                De Vennen             24:12.68 9503064   26:24.80           
          1:25.64  3:00.76  4:40.67  6:21.71  8:03.42  9:45.41 11:28.45 13:13.98 15:00.30
         16:46.76 18:37.01 20:29.36 22:26.17 24:23.77 26:24.80
 10. Zoë van de Heijden            Zwemvereniging Hoorn        NT 9307674   26:27.96           
          1:36.42  3:19.43  5:06.35  6:52.83  8:40.10 10:26.55 12:13.95 14:02.49 15:48.83
         17:35.33 19:23.93 21:11.23 22:58.90 24:45.92 26:27.96
AFGE Melissa van der Schoot        Zegenwerp             22:54.99 9203120                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 1500m vrije slag                    12 jaar en ouder
01-11-2009 - 14:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans-Peter Hartog             DAW-Finenzo           16:38.42 9100859   16:54.39           
          1:00.57  2:05.11  3:11.37  4:18.14  5:25.51  6:34.00  7:42.32  8:50.88  9:59.98
         11:09.41 12:19.29 13:28.57 14:37.60 15:46.75 16:54.39
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV   17:36.27 9500769   17:32.22           
          1:04.38  2:13.23  3:22.68  4:31.94  5:42.50  6:53.19  8:04.33  9:16.11 10:28.03
         11:39.85 12:51.41 14:02.51 15:12.54 16:23.38 17:32.22
  3. Tom Havekes                   De Waalstroom         17:43.04 8901119   17:53.71           
          1:08.69  2:19.59  3:30.07  4:40.41  5:50.79  7:01.62  8:13.50  9:26.05 10:38.68
         11:51.30 13:03.71 14:16.34 15:29.10 16:41.94 17:53.71
  4. Bart Klok                     One Team Swimming     19:32.00 9600351   17:55.09           
          1:03.09  2:12.65  3:23.35  4:34.73  5:46.69  6:59.24  8:12.14  9:25.16 10:38.16
         11:51.30 13:03.62 14:16.46 15:30.31 16:44.45 17:55.09
  5. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV   17:30.21 9300353   18:15.76           
          1:00.30  2:07.56  3:15.74  4:25.94  5:42.06  6:56.62  8:12.67  9:28.20 10:45.07
         12:01.81 13:17.96 14:34.40 15:49.88 17:04.60 18:15.76
  6. Daan Viering                  De Waalstroom         19:16.57 9403839   18:52.22           
          1:13.69  2:30.65  3:46.53  5:02.55  6:19.38  7:34.52  8:50.54 10:06.12 11:22.28
         12:38.16 13:53.97 15:09.50 16:25.38 17:40.10 18:52.22
  7. Alex in 't Groen              De Vennen             20:45.69 9502683   19:06.01           
          1:05.90  2:17.95  3:32.33  4:48.43  6:04.86  7:20.86  8:38.37  9:54.32 11:11.80
         12:29.50 13:47.77 15:07.14 16:25.83 17:46.39 19:06.01
  8. Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn  22:42.05 9603695   20:47.43           
          1:13.72  2:34.24  3:55.52  5:18.34  6:41.82  8:05.37  9:29.99 10:55.09 12:20.15
         13:44.93 15:10.73 16:35.59 17:59.62 19:24.43 20:47.43
  9. Thomas Franke                 Zwemvereniging Hoorn  24:30.81 9404853   23:13.19           
          1:18.11  2:47.02  4:17.53  5:51.36  7:24.47  8:58.97 10:34.42 12:08.19 13:42.97
         15:19.11 16:55.06 18:31.49 20:07.96 21:43.78 23:13.19
 10. Rick Nobels                   Zwemvereniging Hoorn        NT 9505569   27:49.32           
          1:32.20  3:20.70  5:14.10  7:04.80  9:00.13 10:55.42 12:49.70 14:44.02 16:40.54
         18:32.89 20:26.36 22:18.45 24:11.32 26:04.45 27:49.32
 11. Menno Kasteleijn              Zwemvereniging Hoorn        NT 9406263   29:45.80           
          1:44.02  3:41.12  5:37.06  7:37.02  9:37.52 11:38.72 13:40.23 15:39.92 17:40.35
         19:43.03 21:46.52 23:49.20 25:50.12 27:50.14 29:45.80
AFGE Jo-an Mudde                   Zeester Meerval       18:57.79 6701457                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 800m vrije slag                     Junioren 2 en 3
01-11-2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV   10:45.44 9601816   10:19.29           
          1:11.27  2:27.99  3:46.50  5:04.60  6:23.55  7:43.23  9:02.80 10:19.29
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV   10:49.89 9700490   10:55.96           
          1:16.30  2:38.82  4:00.91  5:23.60  6:47.41  8:12.06  9:36.47 10:55.96
  3. Amy van Lier                  De Vennen             11:49.23 9603022   10:56.10           
          1:12.51  2:33.92  3:57.36  5:21.54  6:47.54  8:13.02  9:37.26 10:56.10
  4. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV   11:29.43 9702736   11:01.43           
          1:17.33  2:39.64  4:02.80  5:26.13  6:50.01  8:14.74  9:39.32 11:01.43
  5. Bente Gerits                  Tempo                       NT 9702052   11:04.42           
          1:16.11  2:37.94  4:01.83  5:26.89  6:52.13  8:18.79  9:44.60 11:04.42
  6. Carlijn Viering               De Waalstroom         11:13.96 9701142   11:15.36           
          1:17.95  2:42.14  4:07.30  5:33.29  6:59.61  8:25.32  9:51.86 11:15.36
  7. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV   11:57.56 9702564   11:45.56           
          1:20.01  2:48.69  4:18.09  5:49.14  7:18.97  8:50.22 10:20.93 11:45.56
  8. Manouschka van Beek           Zegenwerp             12:46.61 9603628   12:11.70           
          1:22.97  2:54.69  4:28.39  6:01.54  7:35.02  9:09.47 10:42.29 12:11.70
  9. Lotte van Grinsven            Zegenwerp             13:45.85 9601544   12:30.81           
          1:26.73  3:00.95  4:38.42  6:16.27  7:52.84  9:27.66 11:02.82 12:30.81
 10. Manon van Lith                Zegenwerp                   NT 9605544   12:31.04           
          1:24.92  2:58.54  4:34.86  6:13.51  7:51.42  9:27.48 11:02.48 12:31.04
 11. Iris Kok                      Zwemvereniging Hoorn  13:43.16 9705466   13:12.97           
          1:27.55  3:08.64  4:48.98  6:31.43  8:12.10  9:56.71 11:38.67 13:12.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 800m vrije slag                     Junioren 1 en 2
01-11-2009 - 16:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    9:50.75 9601007    9:21.51           
          1:06.01  2:16.11  3:26.68  4:37.59  5:48.85  7:00.79  8:13.53  9:21.51
  2. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV         NT 9600427   10:10.05           
          1:11.71  2:29.19  3:46.46  5:03.90  6:20.90  7:38.24  8:55.97 10:10.05
  3. Richie van Empel              Zegenwerp             11:53.02 9603631   11:18.76           
          1:14.45  2:37.60  4:04.54  5:33.32  7:01.54  8:29.16  9:56.45 11:18.76
  4. Bobby Visser                  Zegenwerp             12:29.67 9601437   11:38.95           
          1:16.13  2:41.63  4:10.49  5:41.09  7:11.28  8:42.09 10:12.29 11:38.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
01-11-2009 - 16:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         5:26.66 9800402    5:39.07           
          1:15.21  2:42.86  4:11.48  5:39.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m vrije slag                     Minioren 5 en 6
01-11-2009 - 16:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian van Beek               Zegenwerp              6:32.31 9800635    6:37.03           
          1:30.16  3:11.61  4:54.43  6:37.03
  2. Sander Somers                 Zegenwerp                   NT 9900951    7:14.98           
          1:40.13  3:31.95  5:27.45  7:14.98
AFGE Hugo van Roosmalen            EOZC                        NT 9804357                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 300m vrije slag                     Minioren 3 en 4
01-11-2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              5:33.31 0000614    5:09.36           
          1:34.98  3:26.57  5:09.36
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp              6:42.41 0100146    6:09.51           
          1:53.16  4:07.57  6:09.51
  3. Dionne Paridaans              Zegenwerp                   NT 0002382    7:11.47           
          2:13.10  4:43.41  7:11.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 300m vrije slag                     Minioren 3 en 4
01-11-2009 - 16:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                   NT 0100541    5:17.98           
          1:37.38  3:28.44  5:17.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 300m wisselslag                     14 jaar en ouder
01-11-2009 - 16:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn   4:22.77 9301064    4:15.82           
          4:15.82
  2. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              4:37.08 9403308    4:39.98           
          4:39.98
  3. Tessa Visser                  Zegenwerp              5:34.08 9306452    5:02.03           
          5:02.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 300m wisselslag                     14 jaar en ouder
01-11-2009 - 16:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Lommers                   WZV                    3:51.00 9001847    3:39.42           
          3:39.42
  2. Hans-Peter Hartog             DAW-Finenzo            3:35.55 9100859    3:39.43           
          3:39.43
  3. Rudy Chambon                  WZV                    4:09.00 9306775    4:08.11           
          4:08.11
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                   NT 9504127    4:46.57           
          4:46.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 300m wisselslag                     Junioren 2 en 3
01-11-2009 - 16:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9702564    4:47.25           
          4:47.25
  2. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                   NT 9601544    5:13.23           
          5:13.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m wisselslag            Minioren 5 en junioren 1
01-11-2009 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:22.01 9800402    1:24.53           
          1:24.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 5 en 6
01-11-2009 - 16:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:36.56 9800635    1:35.66           
          1:35.66
  2. Sander Somers                 Zegenwerp              1:41.25 9900951    1:49.83           
          1:49.83
AFGE Hugo van Roosmalen            EOZC                   1:55.80 9804357                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 3 en 4
01-11-2009 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:32.25 0000614    1:41.16           
          1:41.16
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:56.88 0100146    1:55.04           
          1:55.04
  3. Dionne Paridaans              Zegenwerp              2:23.57 0002382    2:27.89           
          2:27.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 3 en 4
01-11-2009 - 17:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:52.67 0100541    1:48.42           
          1:48.42



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp