LAC Deel 1.2
Roermond (NED),    31.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 5. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 1 en 2    Nr. 7. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 9. Dames, 800m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 11. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 12. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 13. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 15. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 17. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 18. Heren, 800m vrije slag, Heren Senioren Open    



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 200m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
31.10.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shae Bours                    Rz                     2:55.78 9803982    2:58.12           
          1:26.34  2:58.12
  2. Sterre Schlicher              Rz                          NT 9901672    3:13.08           
          1:31.98  3:13.08
  3. Aniek Ketelings               Rz                     3:19.30 9800588    3:21.76           
          1:32.04  3:21.76
 DIS Anouk Rutten                  Rz                          NT 9805012                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Marloes Janssen               Hzpc                        NT 9904128                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 400m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
31.10.2009 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Litjens                  Hzpc                   5:23.68 9602640    5:12.74           
          1:14.74  2:36.08  3:56.36  5:12.74
  2. Manon Koster                  Hzpc                   5:28.83 9701312    5:15.10           
          1:15.37  2:35.64  3:56.18  5:15.10
  3. Jessica Hesen                 Rz                     5:18.08 9601194    5:15.26           
          1:14.63  2:35.49  3:55.84  5:15.26
  4. Maureen Wingers               Rz                     5:54.46 9602264    5:19.60           
          1:14.86  2:38.48  5:19.60
  5. Jara Wassenberg               Rz                     5:41.98 9600222    5:35.66           
          1:18.29  2:43.46  4:09.94  5:35.66
  6. Celina Austen                 Rz                     5:53.14 9602056    5:43.23           
          1:20.34  2:50.31  4:19.92  5:43.23
  7. Evie Roebroek                 Rz                          NT 9605774    6:15.29           
          1:27.59  3:04.77  4:43.08  6:15.29
  8. Elke Teunissen                Rz                          NT 9703446    6:22.69           
          1:27.03  3:05.66  4:45.34  6:22.69
AFGE Denise van der Klij           Hzpc                   5:31.29 9600482                      
  NG Ilse Raaijmakers              Rz                          NT 9606254                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
31.10.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   2:34.18 9601259    2:32.10           
            32.54  2:32.10
  2. Max Hermans                   Hzpc                   2:37.67 9700879    2:34.29           
            33.86  2:34.29
  3. Sam Derks                     Hzpc                   2:50.60 9600719    2:47.58           
            37.97  2:47.58
  4. Jitse Zonneveld               Rz                     3:03.63 9703133    3:03.95           
            39.84  3:03.95
  5. Dylan Bos                     Hzpc                   3:14.53 9600717    3:08.79           
            41.45  3:08.79
  6. Tim Peeters                   Rz                     3:17.34 9700363    3:15.47           
            42.72  3:15.47
NG.Z Guus Wolswinkel               Rz                     3:16.16 9701677                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
31.10.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jim Ketelings                 Rz                     2:51.94 9403901    2:45.57           
            33.67  2:45.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 200m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
31.10.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Creemers               De Roersoppers         2:42.97 9202243    2:46.16           
            33.86  2:46.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
31.10.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              Rz                     2:24.38 9000579    2:24.21           
            29.85  2:24.21
NG.Z Mark Wolswinkel               Rz                     2:35.85 9102997                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 800m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
31.10.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick               10:53.30 9504366   10:28.09           
          1:11.78  2:30.44  5:10.53 10:28.09
  2. Floor Weijmans                Hzpc                  11:02.00 9502522   11:14.48           
          1:14.70  2:37.95  5:30.67 11:14.48
  3. Linda Dehing                  Rz                    11:12.59 9400022   11:26.59           
          1:18.07  2:43.96  5:39.68 11:26.59
  4. Lisa In 't Zand               Rz                    11:47.25 9401614   12:09.14           
          1:19.33  2:49.85  5:55.86 12:09.14
  NG Patty Drenthen                Rz                    12:11.80 9401610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 800m vrije slag                  Dames Senioren Open
31.10.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   9:44.93 9102076    9:28.92           
          1:06.35  2:17.81  4:42.58  9:28.92
  2. Ingrid van Horen              Hzpc                  10:06.49 9204060    9:57.60           
          1:09.64  2:24.57  4:56.00  9:57.60
  3. Denise Austen                 Rz                    10:43.04 9303778   10:38.22           
          1:12.72  2:33.27  5:15.80 10:38.22
  4. Dianne Nien                   Rz                    11:04.94 7100452   10:57.76           
          1:14.89  2:37.23  5:24.58 10:57.76
  5. Michelle van Oosterhout       Rz                    12:37.04 9303172   11:53.06           
          1:22.15  2:50.29  5:51.86 11:53.06
  6. Claudia Creemers              De Roersoppers        12:05.68 9202864   12:30.76           
          1:20.48  3:40.45  6:52.95 12:30.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
31.10.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                        NT 0000593    3:11.73           
          1:30.13  3:11.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
31.10.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   2:37.86 9900517    2:39.06           
          1:17.16  2:39.06
  2. Servé Nelissen                Hzpc                        NT 9900579    2:56.83           
          1:25.81  2:56.83
  3. Michel Henkel                 Rz                     3:30.12 9802301    3:03.26           
          1:26.67  3:03.26
  4. Sander Aerts                  Hzpc                   3:49.17 9902045    3:09.70           
          1:30.74  3:09.70
  5. Pieter Otten                  Hzpc                   3:41.10 9800937    3:31.18           
          1:40.50  3:31.18
  NG Cas Louwarts                  Rz                          NT 9901249                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 400m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
31.10.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   Hzpc                   4:58.41 9601259    4:51.06           
          1:09.41  2:24.38  4:51.06
  2. Max Hermans                   Hzpc                   5:00.07 9700879    4:56.64           
          1:11.02  2:26.73  4:56.64
  3. Sam Derks                     Hzpc                   5:20.53 9600719    5:10.13           
          1:13.41  2:32.60  5:10.13
  4. Jitse Zonneveld               Rz                     5:29.42 9703133    5:25.95           
          1:15.00  2:37.95  5:25.95
  5. Björn Piket                   Hzpc                   5:51.23 9602133    5:28.74           
          1:19.08  2:43.61  5:28.74
  6. Dylan Bos                     Hzpc                   6:47.51 9600717    6:05.67           
          1:25.32  2:59.39  6:05.67
  7. Zjef Nelissen                 Hzpc                   6:16.59 9701679    6:08.09           
          1:25.72  3:02.76  6:08.09
  8. Tim Peeters                   Rz                     6:18.59 9700363    6:09.32           
          1:26.00  3:03.29  6:09.32
NG.Z Guus Wolswinkel               Rz                     6:22.02 9701677                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
31.10.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   2:51.23 9701312    2:47.17           
            36.65  2:47.17
  2. Jara Wassenberg               Rz                     2:53.85 9600222    2:56.43           
            39.59  2:56.43
  3. Jessica Hesen                 Rz                     2:55.18 9601194    2:58.06           
            41.08  2:58.06
  4. Celina Austen                 Rz                     2:56.64 9602056    2:59.07           
            39.13  2:59.07
  5. Elke Teunissen                Rz                     4:01.80 9703446    3:19.44           
            49.74  3:19.44
 DIS Maureen Wingers               Rz                     2:52.78 9602264    2:52.73           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            34.95  2:52.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 200m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
31.10.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                2:50.73 9504366    2:48.66           
            38.35  2:48.66
  2. Linda Dehing                  Rz                          NT 9400022    2:50.39           
            38.10  2:50.39
  3. Lisa In 't Zand               Rz                     3:09.96 9401614    3:10.06           
            41.71  3:10.06
  NG Patty Drenthen                Rz                     3:01.06 9401610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
31.10.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              Rz                     2:35.89 9301096    2:38.15           
            33.88  2:38.15
  2. Denise Austen                 Rz                     2:41.47 9303778    2:42.33           
            34.08  2:42.33
  3. Dianne Nien                   Rz                     2:54.61 7100452    2:58.68           
            37.19  2:58.68
  4. Michelle van Oosterhout       Rz                     2:59.46 9303172    3:05.30           
            42.74  3:05.30
  5. Claudia Creemers              De Roersoppers              NT 9202864    3:11.43           
            38.89  3:11.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 800m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
31.10.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jim Ketelings                 Rz                    11:21.03 9403901   11:41.76           
          1:17.55  2:45.33  5:47.22 11:41.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 800m vrije slag                Jongens Jeugd 1 en 2
31.10.2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          8:36.39 9202505    8:34.15           
            58.78  2:02.58  4:13.06  8:34.15
  2. Dennis Creemers               De Roersoppers        10:34.59 9202243   11:11.54           
          1:13.04  2:36.51  5:26.64 11:11.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 800m vrije slag                  Heren Senioren Open
31.10.2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark van Enckevort            Hzpc                   9:34.50 9000797   10:00.54           
          1:04.23  2:14.48  4:39.80 10:00.54
  2. Patrick Creemers              Rz                     9:44.02 9000579   10:17.92           
            59.81  2:06.14  5:00.78 10:17.92
NG.Z Mark Wolswinkel               Rz                    10:37.65 9102997                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to RZ