LAC circuit deel 1
alkmaar (NED),    19.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 2. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Dames, 800m vrije slag, Jeugd 1 en ouder
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag, Junioren 3 en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m wisselslag                  Junioren 2 en ouder
19-10-2009 - 18:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geenen Roxann                 DAW-FINENZO            2:42.50 9601518    2:38.31           
            33.31  2:38.31
  2. Visscher Marit                DAW-FINENZO            2:46.08 9600004    2:40.84           
            35.18  2:40.84
  3. Boer Mirl de                  DAW-FINENZO            2:49.74 9700468    2:41.39           
            35.12  2:41.39
  4. Verhage Mandy                 DAW-FINENZO            2:38.93 9501382    2:46.51           
            34.48  2:46.51
  5. Boer Tess de                  DAW-FINENZO            2:59.39 9601516    2:47.42           
            37.24  2:47.42
  6. Poll Marianne vd              DAW-FINENZO            2:41.18 8903352    2:47.93           
            33.23  2:47.93
  7. Zwaan Melissa                 DAW-FINENZO            2:35.42 9103666    2:48.84           
            33.42  2:48.84
  8. zee Nienke van der            DAW-FINENZO            2:49.50 9605430    2:50.72           
            35.29  2:50.72
  9. Stokx Laura                   DAW-FINENZO            2:46.73 9601510    2:55.02           
            36.96  2:55.02
 10. Peeters Elena                 DAW-FINENZO            3:07.79 9603690    3:00.39           
            42.73  3:00.39
 11. Martens Rebecca               DAW-FINENZO            2:58.50 9604352    3:01.16           
            41.08  3:01.16
 12. Jorink Dieuwertje             DAW-FINENZO            2:42.17 9302306    3:03.41           
            38.39  3:03.41
 13. Zuurveld Yvanna               DAW-FINENZO            3:21.65 9702998    3:06.82           
            44.35  3:06.82
 14. Hoogeterp Lotte               DAW-FINENZO            3:26.29 9703878    3:11.64           
            46.04  3:11.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                  Junioren 1 en ouder
19-10-2009 - 18:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Druyven Jorrick               DAW-FINENZO            2:20.20 9400507    2:16.71           
            29.42  2:16.71
  2. Hartog Hans Peter             DAW-FINENZO            2:17.48 9100859    2:17.56           
            29.24  2:17.56
  3. Boer Thom de                  DAW-FINENZO            2:22.74 9100181    2:23.66           
            30.44  2:23.66
  4. Stokx Joey                    DAW-FINENZO            2:23.73 9301251    2:25.37           
            29.79  2:25.37
  5. Boer Mart de                  DAW-FINENZO            2:24.89 9303589    2:26.90           
            31.96  2:26.90
  6. Lieverst Sjors                DAW-FINENZO            2:29.14 9501389    2:31.97           
            32.15  2:31.97
  7. Haarsma Lars                  DAW-FINENZO            2:31.92 9600745    2:33.17           
            33.65  2:33.17
  8. Roels Rico                    DAW-FINENZO            2:33.74 9403119    2:37.01           
            32.54  2:37.01
  9. Jorink Pepijn                 DAW-FINENZO                 NT 9502575    2:44.51           
            36.61  2:44.51
 10. Berlemon Danny                Zwemvereniging Hoorn   2:58.64 9600527    2:47.63           
            35.47  2:47.63
 11. Falk Jasper                   DAW-FINENZO            2:51.71 9502785    2:51.52           
            41.65  2:51.52
 12. Kerssens Jordi                Zwemvereniging Hoorn   3:16.60 9601075    2:52.53           
            39.11  2:52.53
 13. Jagroep Sanjay                DAW-FINENZO            3:00.40 9701625    2:52.86           
            39.74  2:52.86
 14. Hoetmer Dani                  DAW-FINENZO            3:12.60 9604503    2:59.94           
            42.79  2:59.94
 15. Falk Martijn                  DAW-FINENZO            3:13.19 9601457    3:15.71           
            47.39  3:15.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 200m vrije slag                      Minioren 3 en 4
19-10-2009 - 18:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Schijf Steffi                 DAW-FINENZO            3:35.59 0001476    3:29.46           
            43.23  1:36.65  3:29.46
  2. Verhage Viveka                DAW-FINENZO            3:40.26 0001480    3:30.30           
            47.91  1:41.97  3:30.30
  3. Velden Saskia van der         DAW-FINENZO            3:45.94 0001478    3:33.92           
            45.51  1:39.74  3:33.92
  4. Stikkelman Nick               DAW-FINENZO                 NT 0100593    3:44.65           
            46.75  1:43.25  3:44.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
19-10-2009 - 18:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonk Silke                    DAW-FINENZO            2:54.57 9802042    2:45.55           
            38.59  1:21.60  2:45.55
  2. Noom Anne                     DAW-FINENZO            3:04.99 9800062    2:58.22           
            40.75  1:26.57  2:58.22
  3. Padt Jasmijn                  DAW-FINENZO            3:07.50 9900156    3:10.36           
            41.68  1:31.23  3:10.36
  4. Vos Leonie                    DAW-FINENZO            3:19.18 9901662    3:13.71           
            42.09  1:32.10  3:13.71
  5. Boonstra Denise               DAW-FINENZO            3:31.62 9902662    3:26.26           
            44.60  1:40.17  3:26.26
  6. Beek Myrthe van               DAW-FINENZO            3:36.47 9901074    3:47.45           
            51.59  1:51.74  3:47.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 5 en 6
19-10-2009 - 18:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Velden Lars van der           DAW-FINENZO            2:32.75 9800175    2:30.11           
            33.05  1:12.12  2:30.11
  2. Haneveld Thomas               DAW-FINENZO            2:56.61 9801631    2:53.01           
            38.50  1:21.97  2:53.01
  3. Erkelens Joost van            DAW-FINENZO            3:03.61 9901927    2:57.78           
            37.68  1:22.22  2:57.78
  4. Lieverst Raoul                DAW-FINENZO            3:12.58 9900713    3:15.56           
            40.75  1:30.81  3:15.56
  5. Dekker Frank                  DAW-FINENZO            3:24.53 9801155    3:19.89           
            42.18  1:32.90  3:19.89
  6. Beek Joppe van                DAW-FINENZO            3:37.80 9900627    3:41.26           
            49.60  1:47.60  3:41.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 400m vrije slag                     Junioren 2 en 3
19-10-2009 - 18:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rijkhoff Claudia              Zwemvereniging Hoorn   4:56.89 9603338    4:52.75           
            32.22  1:08.61  2:23.44  4:52.75
  2. Boer Mirl de                  DAW-FINENZO            5:34.22 9700468    4:58.14           
            33.15  1:09.84  2:25.92  4:58.14
  3. Geenen Roxann                 DAW-FINENZO            4:53.86 9601518    5:02.09           
            33.00  1:10.24  2:27.18  5:02.09
  4. Boer Tess de                  DAW-FINENZO            5:35.37 9601516    5:15.24           
            34.64  1:12.64  2:32.10  5:15.24
  5. Peeters Elena                 DAW-FINENZO            5:34.88 9603690    5:22.50           
            38.13  1:18.91  2:40.41  5:22.50
  6. Visscher Marit                DAW-FINENZO            5:38.04 9600004    5:26.00           
            36.82  1:17.54  2:39.68  5:26.00
  7. Stokx Laura                   DAW-FINENZO            5:44.07 9601510    5:30.86           
            35.38  1:15.77  2:40.72  5:30.86
  8. zee Nienke van der            DAW-FINENZO            5:28.14 9605430    5:34.75           
            36.66  1:17.49  2:39.80  5:34.75
  9. Martens Rebecca               DAW-FINENZO            7:12.47 9604352    5:48.54           
            38.45  1:21.82  2:52.58  5:48.54
 10. Zuurveld Yvanna               DAW-FINENZO            7:01.59 9702998    5:57.90           
            39.80  1:24.60  2:57.56  5:57.90
 11. Hoogeterp Lotte               DAW-FINENZO            6:51.65 9703878    6:29.11           
            41.73  1:28.74  3:04.78  6:29.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 400m vrije slag                     Junioren 1 en 2
19-10-2009 - 18:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Haarsma Lars                  DAW-FINENZO            4:43.62 9600745    4:41.72           
            32.49  1:07.92  2:20.48  4:41.72
  2. Berlemon Danny                Zwemvereniging Hoorn   5:00.17 9600527    5:10.57           
            34.57  1:12.68  2:31.07  5:10.57
  3. Jagroep Sanjay                DAW-FINENZO            5:45.25 9701625    5:31.65           
            37.68  1:19.72  2:48.20  5:31.65
  4. Hoetmer Dani                  DAW-FINENZO            6:09.25 9604503    5:31.65           
            38.45  1:19.59  2:44.24  5:31.65
  5. Falk Martijn                  DAW-FINENZO            5:31.73 9601457    5:36.90           
            40.16  1:22.84  2:48.04  5:36.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 800m vrije slag                     Jeugd 1 en ouder
19-10-2009 - 18:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwaan Melissa                 DAW-FINENZO            9:45.45 9103666    9:50.98           
          1:06.02  2:18.99  4:48.21  9:50.98
  2. Mlcoch Sharona                DAW-FINENZO           10:02.98 9406178   10:08.81           
          1:07.71  2:22.37 10:08.81
  3. Poll Marianne vd              DAW-FINENZO           10:01.28 8903352   10:17.57           
          1:08.69  2:25.17  5:03.17 10:17.57
  4. Verhage Mandy                 DAW-FINENZO           10:00.68 9501382   11:05.40           
          1:13.59  2:36.43  5:24.28 11:05.40
  5. Jorink Dieuwertje             DAW-FINENZO           10:26.59 9302306   11:32.24           
          1:18.77  2:43.84  5:36.77 11:32.24
  6. Sinnige Indra                 Zwemvereniging Hoorn  12:21.60 9502076   12:47.18           
          1:22.05  2:55.62  6:13.45 12:47.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 800m vrije slag                  Junioren 3 en ouder
19-10-2009 - 19:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hartog Hans Peter             DAW-FINENZO            8:43.56 9100859    8:45.69           
          1:00.00  2:05.32  4:17.94  8:45.69
  2. Druyven Jorrick               DAW-FINENZO            9:27.10 9400507    9:34.97           
          1:03.46  2:12.46  4:34.14  9:34.97
  3. Boer Thom de                  DAW-FINENZO           10:04.59 9100181    9:36.65           
          1:03.90  2:17.08  4:44.97  9:36.65
  4. Boer Mart de                  DAW-FINENZO           10:20.89 9303589    9:38.29           
          1:09.47  2:23.19  4:49.53  9:38.29
  5. Lieverst Sjors                DAW-FINENZO            9:50.31 9501389    9:46.19           
          1:07.53  2:20.63  9:46.19
  6. Roels Rico                    DAW-FINENZO           10:17.38 9403119    9:52.05           
          1:09.85  2:23.51  4:50.46  9:52.05
  7. Stokx Joey                    DAW-FINENZO           10:07.76 9301251    9:59.35           
          1:09.52  2:23.31  4:52.71  9:59.35
  8. Falk Jasper                   DAW-FINENZO            9:13.69 9502785   10:27.90           
          1:13.40  2:32.93  5:12.81 10:27.90
  9. Jorink Pepijn                 DAW-FINENZO                 NT 9502575   10:31.13           
          1:14.16  2:34.41 10:31.13
 10. Nobels Rick                   Zwemvereniging Hoorn  14:48.06 9505569   14:32.12           
          1:32.37  3:22.33  7:04.26 14:32.12



SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO