LIMIETWEDSTRIJD TONGELREEP - korte baan
Eindhoven (NED),    18.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Heren, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 19. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 20. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 22. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 27. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 28. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 31. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 32. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                                 Meisjes, 50m vrije slag                                             Minioren 5 en later
18-10-2009 - 13:15                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RafaŽlla van Nee              De Dolfijn                              38.549900358               35.30               +0,92                    
    2.  Vera Bos                      Racing Club                             37.829900886               36.29               +0,87                    
    3.  Lieve GŲbbels                 Eurode KZC                              39.030000514               40.08                                        
    4.  Lisa Lamber                   Heldense Zwemvereniging                 43.430000524               43.61               +0,86                    
    5.  ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemvereniging                 44.090001034               43.64               +0,75                    
    6.  Lexi Swinkels                 Heldense Zwemvereniging                 41.600000526               44.09               +1,02                    
    7.  Esmee Lanckohr                Eurode KZC                              46.190002442               44.53               +0,89                    
    8.  Manon Ritten                  Eurode KZC                              46.880002440               45.21                                        
    9.  Shania Visser                 RZ                                      44.999902794               45.50               +1,00                    
   10.  Larissa Zegers                RZ                                      49.649902788               45.66               +1,01                    
   11.  Michelle Kurvers              Heldense Zwemvereniging                 50.349902186               45.80               +0,85                    
   12.  Britt Korsten                 Heldense Zwemvereniging                    NT9904046               48.72               +0,84                    
   13.  Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC                              50.380101408               49.39                                        
   14.  Jessie Lamber                 Heldense Zwemvereniging                 49.080100546               49.44               +0,84                    
   15.  Sanne Timmermans              RZ                                      52.349902792               53.59               +1,18                    
   16.  Maartje Cox                   Heldense Zwemvereniging                 55.570003166               54.76               +0,98                    
   17.  Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemvereniging                 58.440101514               56.42               +1,49                    
   DIS  Shannan Minkenberg            De Roersoppers                        1:00.000002100                                                            
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
    NG  Denise Craenen                Hellas-Glana                            42.669900040                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                                 Jongens, 50m vrije slag                                             Minioren 5 en later
18-10-2009 - 13:18                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 Heldense Zwemvereniging                 38.670000267               38.43               +0,94                    
    2.  Max Janssen                   Heldense Zwemvereniging                 38.170000263               39.38               +0,93                    
    3.  Roel Wijnands                 De Roersoppers                          41.829901877               40.23               +0,81                    
    4.  Leroy Brouwer de              Nimo                                    44.849900739               44.34               +0,68                    
    5.  Mart Broerse                  De Dolfijn                              46.899902217               46.35               +0,96                    
    6.  Josiah Verschoor              Nimo                                    53.860002165               48.79               +1,47                    
    7.  Philip Broerse                De Dolfijn                            1:11.830100477               59.45               +1,01                    
   DIS  Kjell Bakker                  Eurode KZC                                 NT0000297                                                            
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                                  Dames, 50m vrije slag                                              alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 13:20                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime Verschuur              De Dolfijn                              28.269500804               28.26               +0,84                    
    2.  Sophie Sollie                 Zeester Meerval                         28.259400140               28.66               +0,87                    
    3.  Lotte Langenhoff              Zeester Meerval                         29.009602580               29.24               +0,75                    
    4.  Lisa van Casteren             Zeester Meerval                         29.719403552               29.33               +0,77                    
    5.  Renske Venner                 RZL                                     29.959008012               29.59               +0,81                    
    6.  Vera Weinberg                 Nimo                                    29.069302144               29.63               +0,86                    
    7.  Roos Lemmen                   Eurode KZC                              29.738403078               29.85               +0,89                    
    8.  Maud Hoofs                    Racing Club                             30.629501206               29.88               +0,72                    
    9.  Melanie van den Beuken        Heldense Zwemvereniging                 29.969105162               29.90               +0,79                    
   10.  Maaike Knops                  RZL                                     30.439404018               30.21               +0,82                    
   10.  Bente van Bergen              Zeester Meerval                         29.579600336               30.21               +0,73                    
   12.  Michelle Hacking              Nimo                                    30.309107646               30.26               +0,78                    
   13.  Karin Bongers                 RZL                                     30.099303800               30.34               +0,84                    
   14.  Ingrid Jansen                 Nimo                                    30.218705592               30.46               +0,81                    
   15.  Arja den Boer                 BZV 's-Hertogenbosch                    30.079405634               30.61               +0,71                    
   15.  Maaike Sanders                Hellas-Glana                            31.279602806               30.61               +0,90                    
   17.  Angelique Schouten            Heldense Zwemvereniging                 30.459503450               30.74               +0,81                    
   18.  Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana                            31.599702110               31.08               +0,82                    
   19.  Kyani Vullings                Heldense Zwemvereniging                 31.769402102               31.09               +0,77                    
   20.  Sandra Schellekens            Neptunus'58                             30.648503416               31.25               +0,81                    
   21.  Rebecca Vroomen               Eurode KZC                              30.209301772               31.32               +0,87                    
   22.  Robin Pameijer                De Dolfijn                              31.329701978               31.40               +0,71                    
   23.  Janina Beckers                Eurode KZC                              32.229800574               31.54               +0,90                    
   24.  Rylana Slaghuis               Nimo                                    30.679401286               31.56               +0,76                    
   25.  Dianne Nien                   RZ                                      32.127100452               31.80               +0,83                    
   26.  Julia Marasabessy             BZV 's-Hertogenbosch                    31.709601820               31.91               +0,82                    
   27.  Michelle van Oosterhout       RZ                                      31.259303172               32.20               +0,92                    
   28.  Jessica Hesen                 RZ                                      31.759601194               32.28               +0,89                    
   29.  Celina Austen                 RZ                                      33.759602056               32.30               +0,75                    
   30.  Leonora Arets                 Eurode KZC                              33.879504690               32.43               +1,01                    
   31.  Daphne Erkens                 Nimo                                    33.219802372               32.50               +0,86                    
   32.  Floor Rutten                  Heldense Zwemvereniging                 32.359403792               32.59               +0,85                    
   33.  Juliette van den Berg         Zeester Meerval                         32.269601286               32.68               +0,67                    
   34.  JoŽlle Savelberg              Eurode KZC                              36.309702464               32.79               +0,86                    
   35.  Melissa Scheerman             ZPC Nederweert                          35.549701940               33.49               +0,95                    
   36.  Shania Haenen                 Eurode KZC                              34.679802528               33.53               +0,79                    
   37.  Desteny Karssemakers          Eurode KZC                              34.129700540               34.02               +0,98                    
   38.  Marlou Jacobs                 RZL                                     34.869502388               34.13               +0,92                    
   39.  Rianne Mooren                 MOSA~regio                              34.609703018               34.31               +0,84                    
   40.  Iris van de Crommert          Zeester Meerval                         34.649801782               34.37               +0,89                    
   41.  Nieske Janssen                Nimo                                    34.719601328               34.38               +0,85                    
   42.  Femke Snijders                RZL                                     34.539700814               34.81               +0,77                    
   43.  Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch                    35.549701980               35.21               +0,88                    
   44.  Lieke Schors                  RZL                                     39.969802024               35.39               +0,91                    
   45.  Lieke Janssen                 Nimo                                    34.149305954               35.86               +0,94                    
   46.  Anne van Casteren             Zeester Meerval                         37.459601288               35.93               +0,88                    
   47.  Maaike de Beer                Zeester Meerval                         35.489702504               36.19               +0,89                    
   48.  Laura Scheerman               ZPC Nederweert                             NT9504636               36.23               +0,95                    
   49.  Claudia de Buck               De Schelde                              36.119801810               36.62               +1,00                    
   50.  Rian Bongers                  RZL                                     37.069802022               36.64               +0,70                    
   51.  Shae Bours                    RZ                                      35.019803982               36.72               +0,95                    
   52.  Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert                          36.769701628               37.11               +0,93                    
   53.  Elle Hoevenaars               Zeester Meerval                         36.339801458               37.19               +0,87                    
   54.  Maritte Pisters               Zeester Meerval                         36.869802190               37.52               +0,88                    
   55.  Bonnie Van der Valk           Eurode KZC                              40.029804668               37.75               +1,01                    
   56.  Maud Cox                      Heldense Zwemvereniging                    NT9801108               38.08               +0,91                    
   57.  ChloŽ Veenstra                De Schelde                              38.539801838               38.61               +1,01                    
   58.  Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemvereniging                 40.379801364               39.15               +0,90                    
   59.  Pilar Algera                  Nimo                                    45.729803020               39.92               +1,07                    
   60.  Esmee Versteegen              Nimo                                    42.209804438               40.09               +1,17                    
   61.  Aniek Ketelings               RZ                                      38.009800588               40.14               +0,75                    
   62.  Priscilla Brouwer de          Nimo                                    39.529307448               40.79               +0,81                    
   63.  Hannah Billman                Eurode KZC                              40.989800576               41.35               +0,86                    
   64.  Luca Steffanie                RZ                                      44.399803980               45.84               +1,36                    
   65.  Syrina Ramaekers              Nimo                                    50.549307706               46.08               +1,16                    
    NG  Kim Visser                    Racing Club                             32.079702516                                                            
    NG  Jamie de Jong                 De Dolfijn                              28.199300898                                                            
    NG  Iranila Pattipilohy           De Dolfijn                              30.419605230                                                            
    NG  Jennifer Nelissen             Eurode KZC                              34.029602546                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                                  Heren, 50m vrije slag                                              alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 13:29                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   Hellas-Glana                            23.908402089               24.46               +0,81                    
    2.  Martin Teley                  RZL                                     25.138906059               24.71               +0,80                    
    3.  Tommy van Overmeeren          De Schelde                              25.898402887               25.41               +0,82                    
    4.  Bjorn de Jonge                Hellas-Glana                            25.729206767               25.46               +0,83                    
    5.  Stefan Teley                  RZL                                     25.969107153               25.82               +0,73                    
    6.  Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana                            26.219401657               25.92               +0,82                    
    7.  Ruud Bex                      RZL                                     26.269204133               26.11               +0,64                    
    8.  Jesse Meijer                  De Dolfijn                              26.909403633               26.18               +0,83                    
    9.  Loek Herberts                 Zeester Meerval                         26.069001173               26.22               +0,84                    
   10.  Kevin Janssen                 Zeester Meerval                         26.339204109               26.24               +0,80                    
   11.  Jordy Vroomen                 Eurode KZC                              26.749400341               26.39               +0,80                    
   12.  Jelle Blok                    Racing Club                             25.739205179               26.45               +0,72                    
   13.  Patrick Creemers              RZ                                      25.529000579               26.55               +0,82                    
   14.  Sander van den Berg           Nimo                                    26.278700211               26.58               +0,80                    
   15.  Luuk Janssen                  MOSA~regio                              26.959503497               26.68               +0,79                    
   16.  Jory Niemark                  Hellas-Glana                            27.509204409               26.69               +0,75                    
   17.  Robin Ramaekers               Nimo                                    26.429304385               27.01               +0,85                    
   18.  Ruben Klinkers                Hellas-Glana                            28.079403511               27.24               +0,68                    
   19.  Sven Reijnders                Heldense Zwemvereniging                 27.689204441               27.57               +0,78                    
   20.  Dick Duisters                 RZL                                     27.389107427               27.64               +0,70                    
   21.  Guus van Stiphout             Zeester Meerval                         28.239501081               27.87               +0,82                    
   21.  Kevin Wolters                 Hellas-Glana                            29.549501965               27.87               +0,85                    
   23.  Stan Snijders                 RZL                                     28.379500485               27.95               +0,82                    
   24.  Kiowa Kamaansing              Nimo                                    29.259500125               28.92               +0,67                    
   25.  Sven Brouwer                  MOSA~regio                              28.939504449               29.12               +0,89                    
   26.  Michel Ebisch                 Heldense Zwemvereniging                 29.189204443               29.15               +0,86                    
   27.  Dennis Creemers               De Roersoppers                          29.149202243               29.61               +0,90                    
   28.  Tim Kessels                   Heldense Zwemvereniging                 29.769406127               29.77               +0,83                    
   29.  Andreas Waldus                Nimo                                    30.399503581               30.10               +0,80                    
   30.  Willem Kleinendorst           BZV 's-Hertogenbosch                    31.749602443               30.34               +0,81                    
   31.  Jeroen Trimbach               Neptunus'58                             30.899402629               30.58               +0,81                    
   32.  Timo Billman                  Eurode KZC                              32.939601033               31.17               +0,79                    
   33.  Danny Winkelmolen             ZPC Nederweert                          31.309404711               31.38               +0,93                    
   34.  Ivo Grosveld                  RZL                                     35.199702483               32.31               +0,92                    
   35.  Wilco Geurts                  Heldense Zwemvereniging                 33.249405739               33.27               +0,84                    
   36.  Jeroen Kurvers                Heldense Zwemvereniging                 34.859602921               33.62               +0,75                    
   37.  Djeremy Hesseling             MOSA~regio                              32.969603197               33.92               +0,76                    
   38.  Albert van Nee                De Dolfijn                              34.579602627               34.16               +0,84                    
   39.  Jeroen Criens                 RZL                                     35.139403019               34.48               +0,77                    
   40.  Jeroen van Dinther            Neptunus'58                             36.839701569               35.50               +0,86                    
   41.  Guus Vermeulen                BZV 's-Hertogenbosch                    35.219701593               35.58               +0,71                    
   42.  Koen Wijnands                 De Roersoppers                          38.699800247               37.35               +1,04                    
   43.  Tijmen Kuin                   De Dolfijn                              37.759802183               38.22               +0,80                    
   44.  Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn                              50.539703951               38.69               +1,01                    
   45.  Joe Julien Kassis             De Dolfijn                                 NT9704153               39.57               +1,27                    
   46.  Muharem Yilmaz                De Dolfijn                              43.049701931               40.29               +0,84                    
   47.  Jimmy Linden van der          Nimo                                    44.479703471               41.22               +0,79                    
   48.  Jordy Joosten                 Heldense Zwemvereniging                    NT9803823               47.40               +0,97                    
   49.  Erik Broens                   RZL                                     47.409702481               48.46               +0,91                    
   DIS  Yoeri Cuijpers                Nimo                                    28.469403969                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana                            27.849203053                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  Ted Wilders                   MOSA~regio                              31.359701177                                                            
    NG  Lars Veefkind                 De Dolfijn                              47.269801573                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                                    Dames, 50m rugslag                                               alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 13:36                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 Heldense Zwemvereniging                 31.929500752               31.38               +0,63                    
    2.  Maxime Verschuur              De Dolfijn                              32.689500804               31.86               +0,62                    
    3.  Cyril Landstra                Zeester Meerval                         32.829305722               33.19               +0,64                    
    4.  Denise Austen                 RZ                                      33.349303778               33.68               +0,63                    
    5.  Nicole Bennis                 Racing Club                             34.339600470               33.74               +0,64                    
    6.  Ilona Remmel                  Hellas-Glana                            33.689302198               33.87               +0,70                    
    7.  Michelle Meusen               RZL                                     34.289400852               34.14               +0,71                    
    8.  Karin Bongers                 RZL                                     34.029303800               34.65               +0,84                    
    9.  Linda Dehing                  RZ                                      35.199400022               36.02               +0,71                    
   10.  Yasmin Esser                  Zeester Meerval                         37.449703924               36.36               +0,85                    
   11.  Robin Pameijer                De Dolfijn                              38.439701978               36.96               +0,64                    
   12.  Laura van Hassel              BZV 's-Hertogenbosch                    39.898302552               37.14               +0,73                    
   13.  Kimberley Brouwer de          Nimo                                    36.569505392               37.29               +0,70                    
   14.  Julie Kleijzen                BZV 's-Hertogenbosch                    37.509502958               37.93               +0,71                    
   15.  Cťline Jennes                 Eurode KZC                              39.879602154               38.93                                        
   16.  Miranda Bouten                RZL                                     37.358600490               39.03               +0,81                    
   17.  Johnny Mae Hauser             Zaanstad (SG)                           37.269700682               39.17               +0,76                    
   18.  Michelle van Oosterhout       RZ                                      39.079303172               39.19               +0,75                    
   19.  Juliette van den Berg         Zeester Meerval                         39.309601286               39.49               +0,61                    
   20.  Karlijn Truijen               ZPC Nederweert                          39.519701632               39.67               +0,61                    
   21.  Britt Timmermans              Heldense Zwemvereniging                 38.609202912               39.80               +0,73                    
   22.  Lisanne Kalders               ZPC Nederweert                          40.379603158               39.82               +0,71                    
   23.  Kelly Craenen                 Hellas-Glana                            43.749700714               41.74               +0,78                    
   24.  Iris van de Crommert          Zeester Meerval                         42.959801782               42.57               +0,73                    
   25.  Femke Snijders                RZL                                     43.439700814               42.90               +0,73                    
   26.  Lotte Verbiesen               Zeester Meerval                         43.859802120               42.96               +0,85                    
   27.  Maud Bruynen                  Heldense Zwemvereniging                 43.229801362               43.08               +0,65                    
   28.  Lieke Schors                  RZL                                   1:00.039802024               43.48               +0,72                    
   29.  Siham el Bacha                De Dolfijn                              43.349504602               43.76               +0,74                    
   30.  Claire van den Berg           Zeester Meerval                         43.809800752               44.56               +0,71                    
   31.  ChloŽ Veenstra                De Schelde                              44.359801838               45.04               +0,75                    
    NG  Iranila Pattipilohy           De Dolfijn                              34.329605230                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                                    Heren, 50m rugslag                                               alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 13:41                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermie Minkels                BZV 's-Hertogenbosch                    28.298702249               28.41               +0,63                    
    2.  Alan Smeets                   Hellas-Glana                            27.998402089               28.88               +0,74                    
    3.  Tommy van Overmeeren          De Schelde                              30.368402887               30.33               +0,66                    
    4.  Christiaan Fusers             De Roersoppers                          29.728700977               30.42               +0,58                    
    5.  Willem Jongen                 De Roersoppers                          30.869103401               30.70               +0,58                    
    6.  Bart Alberts                  Heldense Zwemvereniging                 31.908900033               31.57               +0,65                    
    7.  Jeroen Bongers                RZL                                     33.919602629               34.69               +0,66                    
    8.  Albert van Nee                De Dolfijn                              40.119602627               38.47               +0,73                    
    9.  Stefan de Leeuw               ZPC Nederweert                          41.229503483               41.02               +0,69                    
   10.  Koen Wijnands                 De Roersoppers                          47.969800247               46.69               +0,79                    
   11.  Rolan Bennis                  Racing Club                             53.099800159               47.76               +0,63                    
   12.  Muharem Yilmaz                De Dolfijn                              51.719701931               54.19               +0,61                    
   DIS  Joe Julien Kassis             De Dolfijn                                 NT9704153               50.54               +0,73                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  David Paulissen               Nimo                                    47.069703489                                                            
 AFGEM  Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn                                 NT9703951                                                            
    NG  Lars Veefkind                 De Dolfijn                              48.079801573                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                                   Meisjes, 50m rugslag                                              Minioren 5 en later
18-10-2009 - 13:44                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabrin el Bacha               De Dolfijn                              48.749900548               46.89               +0,64                    
    2.  Alyssa van der Lans           Racing Club                             47.619901644               48.07               +0,65                    
    3.  Floor de Kievit               Racing Club                                NT0100238               49.87               +0,58                    
    4.  Lisa Lamber                   Heldense Zwemvereniging                 48.750000524               49.99               +0,83                    
    5.  Ely van Kraaij                Zeester Meerval                         48.699901050               50.41               +0,66                    
    6.  Lanaya van Uffelen            Racing Club                             48.570000058               50.93               +0,80                    
    7.  Lexi Swinkels                 Heldense Zwemvereniging                 50.640000526               51.10               +0,82                    
    8.  Shania Visser                 RZ                                      49.699902794               54.69               +0,85                    
    9.  ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemvereniging                 55.840001034               57.17               +0,73                    
   10.  Jessie Lamber                 Heldense Zwemvereniging                 55.280100546               59.36               +0,81                    
   11.  Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemvereniging                    NT0101514             1:13.35               +0,79                    
   DIS  Iona van der Toorn            Racing Club                             44.139900884                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
    NG  Denise Craenen                Hellas-Glana                            45.969900040                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                                   Jongens, 50m rugslag                                              Minioren 5 en later
18-10-2009 - 13:48                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Koopmans               De Krabben                              44.809902115               46.55               +0,81                    
    2.  Mart Broerse                  De Dolfijn                              51.369902217               51.75               +0,68                    
    3.  Leroy Brouwer de              Nimo                                    46.769900739               52.56               +0,92                    
    4.  Josiah Verschoor              Nimo                                    55.920002165               56.28               +0,62                    
    5.  Philip Broerse                De Dolfijn                            1:08.890100477             1:06.55               +0,61                    



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                                  Dames, 50m vlinderslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 13:50                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annika Arvin                  De Dolfijn                              32.459500008               30.52               +0,71                    
    2.  Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch                    30.228803854               30.79               +0,91                    
    3.  Danique Agterberg             Hellas-Glana                            30.709401054               31.25               +0,83                    
    4.  Melissa Meijer                Nimo                                    32.009304374               31.62               +0,78                    
    5.  Roos Lemmen                   Eurode KZC                              31.938403078               31.91               +0,90                    
    6.  Andra Dols                    Hellas-Glana                            33.659502764               33.41               +0,82                    
    7.  Linda Dehing                  RZ                                      34.839400022               34.22               +0,83                    
    8.  Michelle Meusen               RZL                                     34.029400852               34.30               +0,78                    
    9.  Ingrid Jansen                 Nimo                                    34.778705592               34.43               +0,81                    
   10.  Shanna Hintzen                De Roersoppers                          33.929504876               34.58               +0,82                    
   11.  Claudia Creemers              De Roersoppers                          35.519202864               35.58               +0,89                    
   12.  Elke Schellekens              Neptunus'58                             35.479301550               35.93               +0,90                    
   13.  Carley Donders                Heldense Zwemvereniging                 37.659602096               36.96               +0,80                    
   14.  Anouk van Lokven              Neptunus'58                             35.679402680               37.06               +0,84                    
   15.  Jara Wassenberg               RZ                                      37.669600222               37.15               +0,75                    
   16.  Ankie Meusen                  RZL                                     37.369302180               37.21               +0,76                    
   17.  Daphne Erkens                 Nimo                                    35.549802372               37.52               +0,85                    
   17.  Dianne Nien                   RZ                                      35.387100452               37.52               +0,81                    
   19.  Loes Mennen                   ZPC Nederweert                          40.849502394               38.10               +0,90                    
   20.  Lisa van Casteren             Zeester Meerval                         36.819403552               38.11               +0,82                    
   21.  Celina Austen                 RZ                                      38.359602056               38.13               +0,78                    
   22.  Julia Marasabessy             BZV 's-Hertogenbosch                    39.899601820               39.56               +0,97                    
   23.  Dirkje Peeters                ZPC Nederweert                             NT9407112               40.02               +1,00                    
   24.  Melissa Scheerman             ZPC Nederweert                          41.959701940               40.30               +0,95                    
   25.  Femke Snijders                RZL                                     40.339700814               42.34               +0,79                    
   26.  Myrthe de Jong                Racing Club                             41.169800244               42.42               +0,90                    
   27.  Claire van den Berg           Zeester Meerval                         46.439800752               44.60               +0,72                    
   28.  Vivian Hermans                ZPC Nederweert                          45.509803410               45.79               +1,04                    
   29.  Iris van de Crommert          Zeester Meerval                         47.299801782               46.00               +0,88                    
   30.  Aniek Ketelings               RZ                                      45.079800588               48.28               +0,86                    
   DIS  Esmee Versteegen              Nimo                                    53.939804438               50.62               +1,17                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Syrina Ramaekers              Nimo                                  1:12.169307706             1:01.20               +1,18                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Jamie de Jong                 De Dolfijn                              30.119300898                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                                 Heren, 50m vlinderslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 13:56                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Jaeger                   Hellas-Glana                            25.658301021               25.48               +0,73                    
    2.  Kenny van Krieken             BZV 's-Hertogenbosch                    27.379001675               27.73               +0,68                    
    3.  Remco de Veen                 De Roersoppers                          28.688903247               28.51               +0,63                    
    4.  Tommy van Overmeeren          De Schelde                              28.428402887               28.63               +0,83                    
    5.  Christiaan Fusers             De Roersoppers                          28.628700977               28.71               +0,83                    
    6.  Erik van Dartel               PSV                                     29.446700185               29.02               +0,95                    
    7.  Sander van den Berg           Nimo                                    28.848700211               29.28               +0,86                    
    8.  Dick Duisters                 RZL                                     32.249107427               30.01               +0,64                    
    8.  Stan Snijders                 RZL                                     30.439500485               30.01               +0,75                    
   10.  Jesse Meijer                  De Dolfijn                              31.009403633               30.87               +0,77                    
   11.  Frank Hovenier                Neptunus'58                             30.928503239               30.97               +0,78                    
   12.  Indji Tan                     Nimo                                    32.079102973               31.61               +0,83                    
   13.  Guus van Stiphout             Zeester Meerval                         32.409501081               31.87               +0,74                    
   14.  Ronald Waldus                 Nimo                                    32.209206275               32.20               +0,84                    
   15.  Jim Ketelings                 RZ                                      33.049403901               32.63               +0,82                    
   16.  Tim Kessels                   Heldense Zwemvereniging                 39.209406127               33.03               +0,83                    
   17.  Dennis Creemers               De Roersoppers                          32.799202243               33.55               +0,85                    
   18.  Jonne Schaafsma               Racing Club                             39.159800745               37.21               +0,88                    
   19.  Jordy Severins                Eurode KZC                              37.399800559               37.93               +0,79                    
   20.  Ivo Grosveld                  RZL                                     40.609702483               38.50               +0,83                    
   21.  Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)                           39.729800699               38.51               +0,82                    
   22.  Wilco Geurts                  Heldense Zwemvereniging                 41.829405739               39.41               +0,88                    
   23.  Jeroen Kurvers                Heldense Zwemvereniging                 42.759602921               39.64               +0,75                    
   24.  Guus Vermeulen                BZV 's-Hertogenbosch                    39.519701593               40.05               +0,77                    
   25.  Rens Hoofs                    Racing Club                           1:01.549800161               42.17               +0,70                    
   DIS  Jimmy Linden van der          Nimo                                    58.949703471               56.29               +0,82                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Erik Broens                   RZL                                     59.479702481             1:01.02               +0,86                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                                 Dames, 50m schoolslag                                              alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:00                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Habers                  Zeester Meerval                         36.739600594               36.63               +0,66                    
    2.  Eline van der Plas            Hellas-Glana                            37.359500866               37.03               +0,91                    
    3.  Roxanne Vossen                Heldense Zwemvereniging                 38.689404962               37.76               +0,79                    
    4.  Arja den Boer                 BZV 's-Hertogenbosch                    38.079405634               37.90               +0,80                    
    5.  Aylin van Uffelen             Racing Club                             40.819600352               38.87               +0,72                    
    6.  Renske Venner                 RZL                                     39.849008012               39.71               +0,84                    
    7.  Maaike Knops                  RZL                                     39.029404018               40.57               +0,77                    
    8.  Kyani Vullings                Heldense Zwemvereniging                 40.359402102               41.53               +0,76                    
    9.  Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana                            39.109702110               41.56               +0,90                    
   10.  Fiona Meuffels                Patrick                                 42.249504366               41.91               +0,83                    
   11.  Shirley Voets                 Neptunus'58                             43.189504862               42.14               +0,83                    
   12.  Rylana Slaghuis               Nimo                                    41.849401286               42.47               +0,74                    
   13.  Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch                    43.639701980               43.67               +0,86                    
   14.  Daniek van de Ven             Heldense Zwemvereniging                 44.609704548               44.81               +0,84                    
   15.  Jacqueline Teley              RZL                                     45.729405944               45.27               +0,77                    
   16.  Shae Bours                    RZ                                      47.729803982               46.25               +0,87                    
   17.  Elle Hoevenaars               Zeester Meerval                         46.219801458               46.40               +0,85                    
   18.  Maud Cox                      Heldense Zwemvereniging                    NT9801108               46.84               +0,87                    
   19.  Maaike de Beer                Zeester Meerval                         47.649702504               46.92               +0,84                    
   20.  Claire van den Berg           Zeester Meerval                         48.679800752               47.46               +0,72                    
   21.  Rian Bongers                  RZL                                     48.769802022               47.50               +0,70                    
   22.  Maud Bruynen                  Heldense Zwemvereniging                 50.159801362               48.11               +0,91                    
   23.  Anne van Casteren             Zeester Meerval                         51.349601288               49.41               +0,89                    
   24.  Maartje Janssen               MOSA~regio                                 NT9705720               50.82               +1,02                    
   25.  Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemvereniging                 52.379801364               51.31               +0,88                    
   26.  Syrina Ramaekers              Nimo                                    52.719307706               51.81               +1,09                    
   27.  Pilar Algera                  Nimo                                    51.039803020               53.15               +0,98                    
   28.  Luca Steffanie                RZ                                      59.609803980               59.42               +1,14                    



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                                 Heren, 50m schoolslag                                              alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:06                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van der Aar              BZV 's-Hertogenbosch                    30.228900005               30.57               +0,79                    
    2.  Tommy van Overmeeren          De Schelde                              30.738402887               31.13               +0,82                    
    3.  Bjorn de Jonge                Hellas-Glana                            31.079206767               31.23               +0,83                    
    4.  Kevin Wolters                 Hellas-Glana                            31.699501965               31.71               +0,83                    
    5.  Stefan Teley                  RZL                                     33.459107153               32.82               +0,75                    
    6.  Math Smeets                   Nimo                                    32.528704153               32.86               +0,71                    
    7.  Patrick Creemers              RZ                                      32.469000579               33.05               +0,80                    
    8.  Luuk Janssen                  MOSA~regio                              35.949503497               34.40               +0,79                    
    9.  Jeffrey Schijns               Eurode KZC                              35.649401797               35.08               +0,99                    
   10.  Tim Sonnemans                 RZL                                     38.359403017               36.43               +0,89                    
   11.  Mark van Dinther              Neptunus'58                             36.729401471               36.64               +0,85                    
   12.  Kiowa Kamaansing              Nimo                                    40.919500125               39.06               +0,66                    
   13.  Toby van Wijngaarden          Racing Club                             41.379700591               40.51               +0,75                    
   14.  Albert van Nee                De Dolfijn                              44.109602627               42.06               +0,80                    
   15.  Jeroen Criens                 RZL                                     48.379403019               44.84               +0,79                    
   16.  Jeroen van Dinther            Neptunus'58                             46.549701569               45.54               +0,82                    
   17.  Sean Verstappen               Heldense Zwemvereniging                 47.989701649               46.94               +0,81                    
   18.  Joe Julien Kassis             De Dolfijn                                 NT9704153               51.72                                        
   19.  Tom Linsen                    ZPC Nederweert                          53.399801553               54.31               +0,87                    
   20.  Jordy Joosten                 Heldense Zwemvereniging                    NT9803823             1:04.53               +0,94                    
   DIS  Muharem Yilmaz                De Dolfijn                              55.539701931                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn                                 NT9703951                              SL                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  David Paulissen               Nimo                                    52.439703489                                                            
    NG  Lars Veefkind                 De Dolfijn                              55.909801573                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                                Meisjes, 50m schoolslag                                             Minioren 5 en later
18-10-2009 - 14:10                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RafaŽlla van Nee              De Dolfijn                              46.479900358               41.82               +0,86                    
    2.  Sabrin el Bacha               De Dolfijn                              50.829900548               48.03               +0,80                    
    3.  Britt Korsten                 Heldense Zwemvereniging                    NT9904046               53.82               +0,96                    
    4.  Lieve GŲbbels                 Eurode KZC                              49.660000514               54.19               +0,87                    
    5.  Larissa Zegers                RZ                                      54.819902788               54.49               +0,87                    
    6.  Lexi Swinkels                 Heldense Zwemvereniging                 54.520000526               55.10               +1,02                    
    7.  Lisa Lamber                   Heldense Zwemvereniging                 54.610000524               56.41               +0,88                    
    8.  ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemvereniging                 59.060001034               57.87               +0,68                    
    9.  Michelle Kurvers              Heldense Zwemvereniging               1:01.909902186               58.07               +0,81                    
   10.  Manon Ritten                  Eurode KZC                                 NT0002440               59.37               +0,99                    
   11.  Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemvereniging                    NT0101514             1:00.05               +1,04                    
   12.  Maartje Cox                   Heldense Zwemvereniging                    NT0003166             1:00.93               +0,86                    
   13.  Jessie Lamber                 Heldense Zwemvereniging               1:03.720100546             1:03.54               +0,82                    
   14.  Sanne Timmermans              RZ                                    1:00.009902792             1:04.06               +1,08                    
   DIS  Esmee Lanckohr                Eurode KZC                              52.270002442               54.47               +0,92                    
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                                Jongens, 50m schoolslag                                             Minioren 5 en later
18-10-2009 - 14:13                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 Heldense Zwemvereniging                 51.990000267               49.33               +0,98                    
    2.  Kjell Bakker                  Eurode KZC                                 NT0000297               50.32               +0,88                    
    3.  Max Janssen                   Heldense Zwemvereniging                 51.730000263               52.00               +0,94                    
    4.  Roel Wijnands                 De Roersoppers                          53.789901877               52.31               +0,87                    
    5.  Josiah Verschoor              Nimo                                    57.720002165               57.63               +1,26                    
    6.  Mart Broerse                  De Dolfijn                            1:01.479902217             1:00.67               +0,95                    
    7.  Philip Broerse                De Dolfijn                            1:08.230100477             1:04.81               +0,89                    



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                                Dames, 200m vlinderslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:15                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     Zeester Meerval                       2:22.409203076             2:24.86               +0,75                    
            31.83  1:07.41  1:44.43  2:24.86
    2.  Rebecca Vroomen               Eurode KZC                            2:30.599301772             2:26.97               +0,86                    
            32.75  1:10.54  1:48.97  2:26.97
    3.  Mirte Tummers                 Hellas-Glana                          2:44.949201790             2:33.35               +0,84                    
            33.66  1:12.43  1:52.57  2:33.35
    4.  Lizzy Janssen                 Heldense Zwemvereniging               2:45.629500752             2:45.83               +0,77                    
            33.80  1:15.53  2:01.03  2:45.83
    5.  Wendy Bex                     Hellas-Glana                          2:54.069701232             2:49.07               +0,78                    
            35.71  1:19.01  2:05.20  2:49.07
    6.  Maud Hoofs                    Racing Club                                NT9501206             2:55.02               +0,73                    
            38.18  1:24.04  2:11.49  2:55.02
    7.  Sandra Schellekens            Neptunus'58                           3:08.518503416             3:08.78               +0,96                    
            38.92  1:25.37  2:15.80  3:08.78
    8.  Rianne Mooren                 MOSA~regio                            3:11.609703018             3:10.01                                        
            42.71  1:32.44  2:22.48  3:10.01
    9.  Angelique Schouten            Heldense Zwemvereniging               3:09.419503450             3:21.74               +0,82                    
            39.51  1:33.44  2:30.44  3:21.74
   10.  Iris Bloemers                 ZPC Nederweert                        3:49.429505176             3:26.93               +0,98                    
            43.42  1:35.18  2:32.21  3:26.93
   11.  Carley Donders                Heldense Zwemvereniging               3:36.009602096             3:27.92               +0,79                    
            41.44  1:35.12  2:31.44  3:27.92



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                                Heren, 200m vlinderslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:24                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               Hellas-Glana                          2:10.268903341             2:05.27               +0,82                    
            28.44  1:01.39  1:33.64  2:05.27
    2.  Luuk Onrust                   Zeester Meerval                       2:13.109205125             2:14.47               +0,77                    
            29.19  1:03.07  1:37.75  2:14.47
    3.  Stan Tummers                  Hellas-Glana                          2:23.849400649             2:19.07               +0,83                    
            30.14  1:04.69  1:41.44  2:19.07
    4.  Jory Niemark                  Hellas-Glana                          2:32.329204409             2:31.83               +0,78                    
            31.95  1:10.01  1:49.95  2:31.83
   DIS  Sven Brouwer                  MOSA~regio                            3:03.339504449             3:00.14               +0,89                    
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            36.75  1:22.26  2:11.11  3:00.14



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                                                Meisjes, 100m vrije slag                                            Minioren 5 en later
18-10-2009 - 14:28                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RafaŽlla van Nee              De Dolfijn                            1:25.069900358             1:19.94               +0,79                    
            38.57  1:19.94
    2.  Vera Bos                      Racing Club                           1:22.869900886             1:24.10               +0,92                    
            39.91  1:24.10
    3.  Iona van der Toorn            Racing Club                           1:23.699900884             1:25.68               +0,90                    
            40.18  1:25.68
    4.  Sabrin el Bacha               De Dolfijn                            1:30.039900548             1:28.46               +0,81                    
            42.10  1:28.46
    5.  Lieve GŲbbels                 Eurode KZC                            1:32.320000514             1:30.85               +0,84                    
            44.71  1:30.85
    6.  Ely van Kraaij                Zeester Meerval                       1:38.549901050             1:37.68               +0,86                    
            46.05  1:37.68
    7.  Lanaya van Uffelen            Racing Club                           1:31.820000058             1:37.89               +0,72                    
            45.90  1:37.89
    8.  Floor de Kievit               Racing Club                                NT0100238             1:42.29                                        
            45.08  1:42.29
    9.  Esmee Lanckohr                Eurode KZC                            1:53.970002442             1:44.54               +0,94                    
            51.99  1:44.54
   10.  Michelle Kurvers              Heldense Zwemvereniging               2:01.969902186             1:49.11               +0,81                    
            48.66  1:49.11
   11.  Manon Ritten                  Eurode KZC                                 NT0002440             1:51.29               +0,93                    
            51.15  1:51.29
   12.  Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC                                 NT0101408             1:53.24               +0,83                    
            51.40  1:53.24



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                                                Jongens, 100m vrije slag                                            Minioren 5 en later
18-10-2009 - 14:33                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 Heldense Zwemvereniging               1:23.290000267             1:20.33               +0,84                    
            39.20  1:20.33
    2.  Merijn Koopmans               De Krabben                            1:21.169902115             1:20.49               +0,81                    
            39.14  1:20.49
    3.  Max Janssen                   Heldense Zwemvereniging               1:26.350000263             1:24.15               +0,93                    
            41.55  1:24.15
    4.  Kjell Bakker                  Eurode KZC                                 NT0000297             1:35.17               +0,88                    
            44.37  1:35.17



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                                                 Dames, 100m vrije slag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:36                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime Verschuur              De Dolfijn                            1:02.279500804             1:00.82               +0,73                    
            29.33  1:00.82
    2.  Sophie Sollie                 Zeester Meerval                       1:00.889400140             1:01.81               +0,86                    
            29.52  1:01.81
    3.  Cyril Landstra                Zeester Meerval                       1:01.409305722             1:02.19               +0,74                    
            30.07  1:02.19
    4.  Melissa Meijer                Nimo                                  1:01.899304374             1:02.28               +0,73                    
            29.91  1:02.28
    5.  Linda Schellekens             BZV 's-Hertogenbosch                  1:02.858803854             1:02.36               +0,86                    
            29.90  1:02.36
    6.  Renske Venner                 RZL                                   1:02.469008012             1:02.60               +0,81                    
            30.31  1:02.60
    7.  Lotte Langenhoff              Zeester Meerval                       1:03.419602580             1:03.37               +0,75                    
            30.45  1:03.37
    8.  Ilona Remmel                  Hellas-Glana                          1:03.929302198             1:03.65               +0,83                    
            30.69  1:03.65
    9.  Lisa van Casteren             Zeester Meerval                       1:05.009403552             1:03.69               +0,79                    
            30.30  1:03.69
   10.  Annika Arvin                  De Dolfijn                            1:04.579500008             1:04.21               +0,73                    
            31.28  1:04.21
   11.  Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)                         1:06.269501132             1:05.21               +0,96                    
            31.12  1:05.21
   12.  Bente van Bergen              Zeester Meerval                       1:05.759600336             1:05.37               +0,78                    
            31.54  1:05.37
   13.  Michelle Hacking              Nimo                                  1:04.619107646             1:05.39               +0,77                    
            31.61  1:05.39
   14.  Michelle Meusen               RZL                                   1:06.209400852             1:06.25               +0,78                    
            31.55  1:06.25
   15.  Denise Austen                 RZ                                    1:05.329303778             1:06.38               +0,75                    
            32.12  1:06.38
   16.  Maaike Sanders                Hellas-Glana                          1:06.289602806             1:06.89               +0,88                    
            32.11  1:06.89
   17.  Linda Dehing                  RZ                                    1:06.329400022             1:07.40               +0,86                    
            32.66  1:07.40
   18.  Janina Beckers                Eurode KZC                            1:07.349800574             1:07.68               +0,89                    
            32.53  1:07.68
   19.  Andra Dols                    Hellas-Glana                          1:09.219502764             1:07.96               +0,81                    
            33.26  1:07.96
   20.  Robin Pameijer                De Dolfijn                            1:09.079701978             1:08.04               +0,75                    
            33.22  1:08.04
   21.  Tessa Vermeulen               De Dolfijn                            1:09.829800068             1:08.79               +0,77                    
            34.13  1:08.79
   22.  Fiona Meuffels                Patrick                               1:09.439504366             1:08.93               +0,81                    
            33.55  1:08.93
   23.  Ingrid Jansen                 Nimo                                  1:07.908705592             1:09.01               +0,82                    
            32.29  1:09.01
   24.  Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert                        1:09.089505174             1:09.02               +0,92                    
            34.35  1:09.02
   25.  Dianne Nien                   RZ                                    1:08.997100452             1:09.19               +0,81                    
            33.29  1:09.19
   26.  Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)                         1:10.539701724             1:09.20               +0,96                    
            32.40  1:09.20
   27.  Johnny Mae Hauser             Zaanstad (SG)                         1:12.689700682             1:09.27               +0,85                    
            32.97  1:09.27
   28.  Julie Kleijzen                BZV 's-Hertogenbosch                  1:10.389502958             1:09.32               +0,67                    
            32.72  1:09.32
   29.  Laura van Hassel              BZV 's-Hertogenbosch                  1:09.638302552             1:10.00               +0,88                    
            34.02  1:10.00
   30.  Michelle van Oosterhout       RZ                                    1:09.579303172             1:10.50               +0,95                    
            34.16  1:10.50
   31.  Rylana Slaghuis               Nimo                                  1:06.509401286             1:10.57               +0,72                    
            33.31  1:10.57
   32.  Kimberley van Uffelen         Racing Club                           1:10.159103130             1:10.63               +0,73                    
            33.60  1:10.63
   33.  Shanna Hintzen                De Roersoppers                        1:09.909504876             1:11.05               +0,86                    
            34.44  1:11.05
   34.  Leonora Arets                 Eurode KZC                            1:11.699504690             1:11.30               +0,96                    
            34.69  1:11.30
   35.  Floor Rutten                  Heldense Zwemvereniging               1:11.859403792             1:11.98               +0,86                    
            34.57  1:11.98
   36.  Jessica Hesen                 RZ                                    1:08.879601194             1:12.06               +0,86                    
            33.86  1:12.06
   37.  Julia Marasabessy             BZV 's-Hertogenbosch                  1:11.069601820             1:12.16               +0,88                    
            34.06  1:12.16
   38.  Ankie Meusen                  RZL                                   1:10.619302180             1:12.18               +0,81                    
            34.91  1:12.18
   39.  JoŽlle Savelberg              Eurode KZC                            1:11.519702464             1:12.77               +0,89                    
            35.01  1:12.77
   40.  Juliette van den Berg         Zeester Meerval                       1:11.439601286             1:12.79               +0,75                    
            35.08  1:12.79
   41.  Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana                          1:09.209702110             1:13.05               +0,86                    
            34.07  1:13.05
   42.  Carley Donders                Heldense Zwemvereniging               1:12.029602096             1:14.19               +0,84                    
            34.83  1:14.19
   43.  Shania Haenen                 Eurode KZC                            1:16.399802528             1:14.40               +0,83                    
            35.64  1:14.40
   43.  Marlou Jacobs                 RZL                                   1:14.399502388             1:14.40               +0,88                    
            35.38  1:14.40
   45.  Melina Knol                   Zaanstad (SG)                         1:17.509802232             1:14.42               +1,07                    
            36.03  1:14.42
   46.  Claudia Creemers              De Roersoppers                        1:13.499202864             1:15.18               +0,89                    
            35.44  1:15.18
   46.  Karlijn Truijen               ZPC Nederweert                        1:15.049701632             1:15.18               +0,85                    
            36.26  1:15.18
   48.  Daphne Erkens                 Nimo                                  1:19.309802372             1:15.68               +0,96                    
            36.61  1:15.68
   49.  Nieske Janssen                Nimo                                  1:14.589601328             1:15.74               +0,82                    
            36.43  1:15.74
   50.  Desteny Karssemakers          Eurode KZC                            1:18.709700540             1:16.02               +1,01                    
            36.63  1:16.02
   51.  Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch                  1:16.189701980             1:16.89               +0,87                    
            36.43  1:16.89
   52.  Brighid van Uffelen           Racing Club                           1:16.749800310             1:18.00               +0,79                    
            36.91  1:18.00
   53.  Femke Snijders                RZL                                   1:17.349700814             1:19.14               +0,81                    
            36.65  1:19.14
   54.  Siham el Bacha                De Dolfijn                            1:18.539504602             1:19.27               +1,00                    
            37.32  1:19.27
   55.  Anne van Casteren             Zeester Meerval                       1:19.969601288             1:19.49               +0,91                    
            37.56  1:19.49
   56.  Daniek van de Ven             Heldense Zwemvereniging               1:19.149704548             1:19.53               +0,84                    
            37.34  1:19.53
   57.  Lieke Schors                  RZL                                   1:25.269802024             1:19.76               +0,80                    
            39.04  1:19.76
   58.  Maud Bruynen                  Heldense Zwemvereniging               1:26.029801362             1:21.32               +0,84                    
            38.70  1:21.32
   59.  Shae Bours                    RZ                                    1:24.709803982             1:21.52               +0,87                    
            39.36  1:21.52
   60.  Maaike de Beer                Zeester Meerval                       1:20.589702504             1:22.93               +0,83                    
            40.50  1:22.93
   61.  Iris van de Crommert          Zeester Meerval                       1:21.099801782             1:23.41               +0,84                    
            39.47  1:23.41
   62.  Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert                        1:24.479701628             1:24.00               +0,89                    
            40.14  1:24.00
   63.  Claudia de Buck               De Schelde                            1:21.789801810             1:26.69               +1,09                    
            42.03  1:26.69
   64.  Maartje Janssen               MOSA~regio                                 NT9705720             1:26.72               +1,03                    
            42.30  1:26.72
   65.  Elle Hoevenaars               Zeester Meerval                       1:25.009801458             1:27.70               +0,86                    
            42.23  1:27.70
   66.  Bonnie Van der Valk           Eurode KZC                            1:28.579804668             1:27.87               +0,94                    
            40.52  1:27.87
   67.  Vivian Hermans                ZPC Nederweert                        1:29.229803410             1:27.98               +0,97                    
            41.60  1:27.98
   68.  Hannah Billman                Eurode KZC                            1:29.389800576             1:36.21               +0,85                    
            44.42  1:36.21
   69.  Pilar Algera                  Nimo                                  1:33.899803020             1:38.73               +0,90                    
            44.08  1:38.73
   DIS  ZoŽ van der Kwaak             Zaanstad (SG)                         1:15.499801064                                                            
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
   DIS  Myrthe de Jong                Racing Club                           1:16.489800244                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  Eline van de Ven              Heldense Zwemvereniging               1:12.289702664                                                            
 AFGEM  Lisa Witvliet                 Racing Club                           1:04.079403980                                                            
    NG  Iranila Pattipilohy           De Dolfijn                            1:06.549605230                                                            
    NG  Jamie de Jong                 De Dolfijn                            1:02.879300898                                                            
    NG  Jennifer Nelissen             Eurode KZC                            1:16.299602546                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                                                 Heren, 100m vrije slag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:50                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   Hellas-Glana                            52.658402089               54.50               +0,83                    
            26.01    54.50
    2.  Martin Teley                  RZL                                     55.608906059               54.92               +0,83                    
            26.12    54.92
    3.  Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana                            58.189400593               55.19               +0,78                    
            26.63    55.19
    4.  Loek Herberts                 Zeester Meerval                         55.899001173               55.26               +0,86                    
            26.96    55.26
    5.  Kenny van Krieken             BZV 's-Hertogenbosch                    55.679001675               56.16               +0,65                    
            26.66    56.16
    6.  Bart van der Aar              BZV 's-Hertogenbosch                    55.808900005               56.56               +0,83                    
            26.74    56.56
    7.  Jordy Vroomen                 Eurode KZC                              56.979400341               56.90               +0,82                    
            27.80    56.90
    8.  Willem Jongen                 De Roersoppers                          58.069103401               57.48               +0,70                    
            28.07    57.48
    9.  Kevin Janssen                 Zeester Meerval                         57.089204109               57.52               +0,80                    
            27.18    57.52
   10.  Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana                          1:00.019203053               57.68               +0,67                    
            27.43    57.68
   11.  Stefan Teley                  RZL                                     59.409107153               57.75               +0,74                    
            28.00    57.75
   12.  Ruud Bex                      RZL                                     58.519204133               58.34               +0,63                    
            27.67    58.34
   13.  Luuk Janssen                  MOSA~regio                            1:01.019503497               59.27               +0,77                    
            28.61    59.27
   14.  Jesse Meijer                  De Dolfijn                            1:00.039403633               59.37               +0,84                    
            28.55    59.37
   15.  Jelle Blok                    Racing Club                             56.129205179               59.45               +0,78                    
            27.75    59.45
   16.  Dick Duisters                 RZL                                     59.039107427               59.55               +0,69                    
            28.47    59.55
   17.  Bart Alberts                  Heldense Zwemvereniging                 59.708900033               59.70               +0,82                    
            28.50    59.70
   18.  Stan Snijders                 RZL                                   1:00.789500485             1:00.63               +0,86                    
            29.14  1:00.63
   19.  Ruben Klinkers                Hellas-Glana                          1:00.979403511             1:00.88               +0,73                    
            28.97  1:00.88
   20.  Mark van Dinther              Neptunus'58                           1:00.429401471             1:01.01               +0,83                    
            28.76  1:01.01
   21.  Tom Moonen                    ZPC Nederweert                          59.779304169             1:01.21               +0,93                    
            29.03  1:01.21
   22.  Frank Hovenier                Neptunus'58                           1:02.868503239             1:01.94               +0,78                    
            29.58  1:01.94
   23.  Sven Reijnders                Heldense Zwemvereniging               1:01.809204441             1:02.16               +0,81                    
            29.08  1:02.16
   24.  Yoeri Cuijpers                Nimo                                  1:02.399403969             1:02.56               +0,76                    
            30.01  1:02.56
   25.  Koen van der Wallen           ZPC Nederweert                        1:02.879405561             1:04.84               +0,93                    
            31.38  1:04.84
   26.  Jim Ketelings                 RZ                                    1:06.329403901             1:05.98               +0,81                    
            31.69  1:05.98
   27.  Michel Ebisch                 Heldense Zwemvereniging               1:06.629204443             1:06.05               +0,84                    
            30.75  1:06.05
   28.  Tim Sonnemans                 RZL                                   1:08.679403017             1:06.53               +0,78                    
            31.07  1:06.53
   29.  Tim Kessels                   Heldense Zwemvereniging               1:06.739406127             1:06.71               +0,82                    
            31.40  1:06.71
   30.  Timo Billman                  Eurode KZC                            1:06.399601033             1:06.90               +0,68                    
            32.28  1:06.90
   31.  Jeroen Trimbach               Neptunus'58                           1:12.819402629             1:09.50               +0,74                    
            33.19  1:09.50
   32.  Willem Kleinendorst           BZV 's-Hertogenbosch                  1:11.909602443             1:09.58               +0,87                    
            33.17  1:09.58
   33.  Jordy Severins                Eurode KZC                            1:09.699800559             1:10.48               +0,78                    
            34.63  1:10.48
   34.  Ivo Grosveld                  RZL                                   1:14.469702483             1:13.05               +0,79                    
            35.34  1:13.05
   35.  Jonne Schaafsma               Racing Club                           1:15.769800745             1:13.18               +0,74                    
            35.32  1:13.18
   36.  Wilco Geurts                  Heldense Zwemvereniging               1:20.799405739             1:14.25               +0,85                    
            35.93  1:14.25
   37.  Djeremy Hesseling             MOSA~regio                            1:15.339603197             1:14.40               +0,73                    
            36.59  1:14.40
   38.  Jeroen Criens                 RZL                                   1:16.179403019             1:14.48               +0,78                    
            36.33  1:14.48
   39.  Albert van Nee                De Dolfijn                            1:18.629602627             1:15.51               +0,77                    
            36.63  1:15.51
   40.  Jeroen Kurvers                Heldense Zwemvereniging               1:17.229602921             1:17.37               +0,74                    
            36.75  1:17.37
   41.  Sean Verstappen               Heldense Zwemvereniging               1:22.939701649             1:22.30               +0,84                    
            38.83  1:22.30
   42.  Tijmen Kuin                   De Dolfijn                            1:25.129802183             1:25.36               +0,77                    
            40.81  1:25.36
   43.  Rolan Bennis                  Racing Club                           1:25.669800159             1:25.99               +0,72                    
            40.93  1:25.99
   44.  Tom Linsen                    ZPC Nederweert                        1:36.449801553             1:34.06               +0,72                    
            43.52  1:34.06
   45.  Jimmy Linden van der          Nimo                                  1:36.779703471             1:39.86               +0,81                    
            45.03  1:39.86
   DIS  Mike Vaes                     BZV 's-Hertogenbosch                  1:08.879106821                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Joop Truijen                  ZPC Nederweert                        1:03.959401111                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  David Paulissen               Nimo                                  1:33.089703489                                                            
 AFGEM  Ted Wilders                   MOSA~regio                            1:10.099701177                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                                                  Dames, 100m rugslag                                               alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 14:59                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melanie van den Beuken        Heldense Zwemvereniging               1:12.199105162             1:12.64               +0,44                    
            34.52  1:12.64
    2.  Nicole Bennis                 Racing Club                           1:12.519600470             1:12.88               +0,65                    
            35.35  1:12.88
    3.  Nikki Habers                  Zeester Meerval                       1:14.809600594             1:13.62               +0,72                    
            35.56  1:13.62
    4.  Loes Mennen                   ZPC Nederweert                        1:19.099502394             1:18.58               +0,70                    
            38.76  1:18.58
    5.  Fiona Meuffels                Patrick                               1:19.949504366             1:19.78               +0,67                    
            39.70  1:19.78
    6.  Elke Schellekens              Neptunus'58                           1:19.609301550             1:20.13               +0,68                    
            39.12  1:20.13
    7.  Cťline Jennes                 Eurode KZC                            1:20.919602154             1:21.53                                        
            39.84  1:21.53
    8.  Jara Wassenberg               RZ                                    1:21.089600222             1:21.89               +0,75                    
            40.12  1:21.89
    9.  Miranda Bouten                RZL                                   1:20.468600490             1:23.72               +0,78                    
            40.21  1:23.72
   10.  Celina Austen                 RZ                                    1:22.009602056             1:24.98               +0,59                    
            40.84  1:24.98
   11.  Lieke Janssen                 Nimo                                  1:25.609305954             1:25.02               +0,82                    
            40.72  1:25.02
   12.  Dirkje Peeters                ZPC Nederweert                        1:28.399407112             1:25.55               +0,75                    
            40.79  1:25.55
   13.  Kelly Craenen                 Hellas-Glana                          1:26.639700714             1:26.67               +0,86                    
            42.61  1:26.67
   14.  Lisanne Kalders               ZPC Nederweert                        1:28.269603158             1:28.05               +0,71                    
            43.60  1:28.05
   15.  Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert                        1:37.329505174             1:28.28               +0,73                    
            43.59  1:28.28
   16.  Jacqueline Teley              RZL                                   1:36.929405944             1:32.17               +0,72                    
            44.93  1:32.17
   17.  Iris Bloemers                 ZPC Nederweert                        1:42.009505176             1:32.87               +0,71                    
            45.40  1:32.87
   18.  Lieke Schors                  RZL                                   1:39.829802024             1:35.02               +0,76                    
            47.33  1:35.02
   19.  Priscilla Brouwer de          Nimo                                  1:42.189307448             1:39.74               +1,04                    
            48.64  1:39.74
   DIS  Marlou Jacobs                 RZL                                   1:21.029502388                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Rian Bongers                  RZL                                   1:35.529802022             1:34.89               +0,60                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.49  1:34.89
 AFGEM  Eline van de Ven              Heldense Zwemvereniging               1:26.749702664                                                            
    NG  Kim Visser                    Racing Club                           1:18.919702516                                                            
    NG  Iranila Pattipilohy           De Dolfijn                            1:15.209605230                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                                                  Heren, 100m rugslag                                               alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 15:06                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hermie Minkels                BZV 's-Hertogenbosch                  1:01.118702249             1:02.68               +0,64                    
            29.34  1:02.68
    2.  Robin Ramaekers               Nimo                                  1:03.049304385             1:05.21               +0,62                    
            31.82  1:05.21
    3.  Guus van Stiphout             Zeester Meerval                       1:11.519501081             1:09.07               +0,77                    
            33.64  1:09.07
    4.  Jeffrey Schijns               Eurode KZC                            1:10.669401797             1:14.36               +0,70                    
            35.12  1:14.36
    5.  Jeroen Bongers                RZL                                   1:16.209602629             1:16.77               +0,66                    
            37.58  1:16.77
    6.  Andreas Waldus                Nimo                                  1:17.169503581             1:17.30               +0,71                    
            36.88  1:17.30
    7.  Kiowa Kamaansing              Nimo                                  1:20.319500125             1:20.92               +0,78                    
            39.48  1:20.92
    8.  Jeroen Trimbach               Neptunus'58                           1:24.919402629             1:23.44               +0,65                    
            40.70  1:23.44
    9.  Albert van Nee                De Dolfijn                            1:36.459602627             1:23.65               +0,78                    
            42.84  1:23.65
   10.  Rens Hoofs                    Racing Club                           1:26.499800161             1:26.02               +0,68                    
            41.31  1:26.02
   11.  Stefan de Leeuw               ZPC Nederweert                        1:30.399503483             1:26.27               +0,70                    
            42.63  1:26.27
   12.  Djeremy Hesseling             MOSA~regio                            1:31.449603197             1:26.67               +0,75                    
            43.88  1:26.67
   13.  Joren den Boer                BZV 's-Hertogenbosch                  1:40.319601463             1:31.38                                        
            44.93  1:31.38
   14.  Erik Broens                   RZL                                   1:52.499702481             1:52.52               +0,83                    
            53.36  1:52.52
   DIS  Mike Vaes                     BZV 's-Hertogenbosch                  1:29.159106821             1:30.58               +0,75                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            44.52  1:30.58



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                                                 Meisjes, 100m rugslag                                              Minioren 5 en later
18-10-2009 - 15:11                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NG  Denise Craenen                Hellas-Glana                          1:32.149900040                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                                                Dames, 100m vlinderslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 15:13                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Sollie                 Zeester Meerval                       1:07.609400140             1:07.71               +0,51                    
            31.51  1:07.71
    2.  Annika Arvin                  De Dolfijn                            1:19.629500008             1:08.72               +0,76                    
            32.88  1:08.72
    3.  Danique Agterberg             Hellas-Glana                          1:10.039401054             1:10.13               +0,83                    
            32.76  1:10.13
    4.  Mirte Tummers                 Hellas-Glana                          1:14.149201790             1:11.25               +0,85                    
            33.70  1:11.25
    5.  Vera Weinberg                 Nimo                                  1:10.349302144             1:12.04               +0,90                    
            33.18  1:12.04
    6.  Michelle Hacking              Nimo                                  1:12.319107646             1:14.40               +0,77                    
            34.19  1:14.40
    7.  Wendy Bex                     Hellas-Glana                          1:16.429701232             1:16.02               +0,75                    
            35.88  1:16.02
    8.  Bente van Bergen              Zeester Meerval                       1:14.359600336             1:16.63               +0,74                    
            35.34  1:16.63
    9.  Shirley Voets                 Neptunus'58                           1:19.399504862             1:17.18               +0,83                    
            36.15  1:17.18
   10.  Denise Austen                 RZ                                    1:13.859303778             1:17.39               +0,75                    
            35.26  1:17.39
   11.  Karin Bongers                 RZL                                   1:16.269303800             1:17.89               +0,84                    
            36.03  1:17.89
   12.  Kyani Vullings                Heldense Zwemvereniging               1:21.009402102             1:19.19               +0,76                    
            35.83  1:19.19
   13.  Shanna Hintzen                De Roersoppers                        1:17.209504876             1:19.50               +0,62                    
            36.02  1:19.50
   14.  Angelique Schouten            Heldense Zwemvereniging               1:19.759503450             1:20.79               +0,83                    
            36.56  1:20.79
   15.  Dianne Nien                   RZ                                    1:17.327100452             1:20.94               +0,80                    
            37.13  1:20.94
   16.  Leonora Arets                 Eurode KZC                            1:22.639504690             1:24.84               +0,96                    
            39.30  1:24.84
   17.  Lotte Verbiesen               Zeester Meerval                       1:42.849802120             1:26.44               +0,88                    
            38.33  1:26.44
   18.  Juliette van den Berg         Zeester Meerval                       1:24.429601286             1:26.61               +0,67                    
            39.36  1:26.61
   19.  Rianne Mooren                 MOSA~regio                            1:26.179703018             1:27.48               +0,87                    
            41.90  1:27.48
   20.  Claudia Creemers              De Roersoppers                        1:25.259202864             1:28.56               +0,88                    
            38.98  1:28.56
   21.  Kimberley Brouwer de          Nimo                                  1:34.869505392             1:31.15                                        
            40.89  1:31.15
   22.  Anne van Casteren             Zeester Meerval                       1:35.109601288             1:38.45               +0,86                    
            44.84  1:38.45
   23.  Jacqueline Teley              RZL                                   1:49.959405944             1:43.05               +0,76                    
            48.11  1:43.05
   24.  Karlijn Truijen               ZPC Nederweert                        1:49.319701632             1:47.86               +0,94                    
            48.00  1:47.86
   DIS  Yasmin Esser                  Zeester Meerval                       1:44.579703924             1:39.22               +0,86                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            44.89  1:39.22
   DIS  Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemvereniging                    NT9801364             1:46.43               +0,90                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            48.76  1:46.43
    NG  Jamie de Jong                 De Dolfijn                            1:08.299300898                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                                                Heren, 100m vlinderslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 15:20                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Onrust                   Zeester Meerval                       1:00.759205125             1:00.25               +0,76                    
            27.75  1:00.25
    2.  Stan Tummers                  Hellas-Glana                          1:03.189400649             1:01.99               +0,79                    
            28.80  1:01.99
    3.  Christiaan Fusers             De Roersoppers                        1:03.968700977             1:04.25               +0,79                    
            29.59  1:04.25
    4.  Erik van Dartel               PSV                                   1:05.726700185             1:04.78               +0,96                    
            29.69  1:04.78
    5.  Kevin Wolters                 Hellas-Glana                          1:06.659501965             1:05.04               +0,87                    
            31.04  1:05.04
    6.  Sander van den Berg           Nimo                                  1:04.748700211             1:05.81               +0,87                    
            30.31  1:05.81
    7.  Jory Niemark                  Hellas-Glana                          1:05.469204409             1:07.36               +0,77                    
            30.98  1:07.36
    8.  Stan Snijders                 RZL                                   1:09.689500485             1:12.01               +0,82                    
            31.75  1:12.01
    9.  Jesse Meijer                  De Dolfijn                            1:13.129403633             1:12.11               +0,80                    
            32.70  1:12.11
   10.  Yoeri Cuijpers                Nimo                                  1:10.259403969             1:12.68               +0,77                    
            33.18  1:12.68
   11.  Indji Tan                     Nimo                                  1:11.619102973             1:12.95               +0,82                    
            32.41  1:12.95
   12.  Joop Truijen                  ZPC Nederweert                        1:25.819401111             1:20.51               +0,87                    
            36.63  1:20.51
   DIS  Stefan de Leeuw               ZPC Nederweert                        1:51.299503483             1:42.17               +0,99                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            44.31  1:42.17



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                                                 Dames, 100m schoolslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 15:25                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 Heldense Zwemvereniging               1:21.819500752             1:19.60               +0,76                    
            38.05  1:19.60
    2.  Eline van der Plas            Hellas-Glana                          1:20.849500866             1:20.16               +0,91                    
            38.04  1:20.16
    3.  Melissa Meijer                Nimo                                  1:20.129304374             1:21.73               +0,66                    
            38.61  1:21.73
    4.  Nikki Habers                  Zeester Meerval                       1:22.879600594             1:23.32               +0,65                    
            38.94  1:23.32
    5.  Arja den Boer                 BZV 's-Hertogenbosch                  1:24.099405634             1:23.51               +0,73                    
            38.84  1:23.51
    6.  Kimberley van Uffelen         Racing Club                           1:21.599103130             1:23.88               +0,72                    
            39.63  1:23.88
    7.  Roxanne Vossen                Heldense Zwemvereniging               1:24.169404962             1:23.90               +0,83                    
            39.75  1:23.90
    8.  Nicole Bennis                 Racing Club                           1:20.519600470             1:25.83               +0,75                    
            39.98  1:25.83
    9.  Lotte Langenhoff              Zeester Meerval                       1:22.799602580             1:26.10               +0,80                    
            40.59  1:26.10
   10.  Roos Lemmen                   Eurode KZC                            1:27.668403078             1:27.39               +0,84                    
            42.26  1:27.39
   11.  Maaike Knops                  RZL                                   1:25.729404018             1:28.13               +0,77                    
            41.25  1:28.13
   12.  Janina Beckers                Eurode KZC                            1:30.099800574             1:28.97               +0,92                    
            42.33  1:28.97
   13.  Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana                          1:25.549702110             1:29.19               +0,86                    
            41.62  1:29.19
   14.  Fiona Meuffels                Patrick                               1:28.599504366             1:29.30               +0,78                    
            43.31  1:29.30
   15.  ZoŽ van der Kwaak             Zaanstad (SG)                         1:33.209801064             1:29.95               +0,98                    
            42.77  1:29.95
   16.  Cťline Jennes                 Eurode KZC                            1:31.669602154             1:30.51               +1,03                    
            43.01  1:30.51
   17.  Tessa Vermeulen               De Dolfijn                            1:29.479800068             1:31.02               +0,77                    
            43.74  1:31.02
   18.  Floor Rutten                  Heldense Zwemvereniging               1:31.199403792             1:31.28               +0,84                    
            43.06  1:31.28
   19.  Robin Pameijer                De Dolfijn                            1:32.849701978             1:31.82               +0,71                    
            43.68  1:31.82
   20.  Anouk van Lokven              Neptunus'58                           1:30.919402680             1:33.89               +0,84                    
            44.48  1:33.89
   21.  Loes Mennen                   ZPC Nederweert                        1:31.049502394             1:34.47               +0,90                    
            45.26  1:34.47
   22.  Shania Haenen                 Eurode KZC                            1:36.469802528             1:34.59               +0,81                    
            44.55  1:34.59
   23.  Britt Timmermans              Heldense Zwemvereniging               1:32.969202912             1:34.88               +0,90                    
            44.80  1:34.88
   24.  Desteny Karssemakers          Eurode KZC                            1:36.169700540             1:35.25               +0,99                    
            45.49  1:35.25
   25.  Siham el Bacha                De Dolfijn                            1:35.829504602             1:36.53               +1,10                    
            46.47  1:36.53
   26.  Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)                         1:32.879701724             1:36.66               +1,01                    
            44.48  1:36.66
   27.  Melina Knol                   Zaanstad (SG)                         1:36.349802232             1:37.00               +1,08                    
            45.84  1:37.00
   28.  Kelly Craenen                 Hellas-Glana                          1:36.339700714             1:38.03               +1,03                    
            46.92  1:38.03
   29.  Daniek van de Ven             Heldense Zwemvereniging               1:34.179704548             1:39.05               +0,82                    
            46.60  1:39.05
   30.  Maud Cox                      Heldense Zwemvereniging               1:39.329801108             1:39.41               +0,88                    
            47.31  1:39.41
   31.  Nieske Janssen                Nimo                                  1:37.369601328             1:39.57               +0,83                    
            46.95  1:39.57
   32.  Iris Bloemers                 ZPC Nederweert                        1:35.029505176             1:39.95               +1,01                    
            48.61  1:39.95
   33.  Maaike de Beer                Zeester Meerval                       1:42.209702504             1:42.51               +0,85                    
            49.35  1:42.51
   34.  Aniek Ketelings               RZ                                    1:43.269800588             1:42.62               +0,72                    
            47.78  1:42.62
   35.  Shae Bours                    RZ                                    1:41.679803982             1:43.28               +0,93                    
            48.39  1:43.28
   36.  Claire van den Berg           Zeester Meerval                       1:42.779800752             1:44.23               +0,68                    
            48.13  1:44.23
   37.  Vivian Hermans                ZPC Nederweert                        1:55.119803410             1:48.77               +1,07                    
            52.55  1:48.77
   38.  Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert                        1:47.899701628             1:49.35               +0,98                    
            52.75  1:49.35
   39.  Hannah Billman                Eurode KZC                            1:45.919800576             1:51.48               +0,68                    
            54.11  1:51.48
   40.  Esmee Versteegen              Nimo                                  2:00.439804438             1:52.03               +1,00                    
            51.73  1:52.03
   41.  Bonnie Van der Valk           Eurode KZC                            2:03.279804668             2:08.28               +0,98                    
            58.78  2:08.28
   DIS  Maritte Pisters               Zeester Meerval                       1:39.079802190                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Laura Scheerman               ZPC Nederweert                        1:43.679504636                                                            
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  Eline van de Ven              Heldense Zwemvereniging               1:26.239702664                                                            
    NG  Jennifer Nelissen             Eurode KZC                            1:29.409602546                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                                                 Heren, 100m schoolslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 15:36                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Verreussel               Hellas-Glana                          1:04.428903341             1:02.53               +0,80                    
            29.80  1:02.53
    2.  Sven Jaeger                   Hellas-Glana                          1:05.888301021             1:03.55               +0,74                    
            30.07  1:03.55
    3.  Bjorn de Jonge                Hellas-Glana                          1:08.229206767             1:09.60               +0,86                    
            32.20  1:09.60
    4.  Kenny van Krieken             BZV 's-Hertogenbosch                  1:08.489001675             1:11.72               +0,68                    
            33.16  1:11.72
    5.  Patrick Creemers              RZ                                    1:11.309000579             1:11.97               +0,79                    
            33.25  1:11.97
    6.  Math Smeets                   Nimo                                  1:12.318704153             1:12.48               +0,69                    
            34.10  1:12.48
    7.  Luuk Janssen                  MOSA~regio                            1:18.099503497             1:15.19               +0,79                    
            35.57  1:15.19
    8.  Ruben Klinkers                Hellas-Glana                          1:21.419403511             1:15.78               +0,71                    
            35.30  1:15.78
    9.  Jeffrey Schijns               Eurode KZC                            1:17.149401797             1:16.54               +0,95                    
            35.55  1:16.54
   10.  Mark van Dinther              Neptunus'58                           1:20.749401471             1:19.94               +0,90                    
            37.49  1:19.94
   11.  Tim Sonnemans                 RZL                                   1:22.569403017             1:20.57               +0,88                    
            37.67  1:20.57
   12.  Ronald Waldus                 Nimo                                  1:21.219206275             1:21.26               +0,82                    
            37.83  1:21.26
   13.  Sven Brouwer                  MOSA~regio                            1:24.819504449             1:21.94               +0,96                    
            38.48  1:21.94
   14.  Dennis Creemers               De Roersoppers                        1:21.729202243             1:24.51               +0,85                    
            39.22  1:24.51
   15.  Jim Ketelings                 RZ                                    1:24.739403901             1:24.88               +0,79                    
            40.04  1:24.88
   16.  Timo Billman                  Eurode KZC                            1:25.319601033             1:25.98               +0,75                    
            41.17  1:25.98
   17.  Michel Ebisch                 Heldense Zwemvereniging               1:27.559204443             1:26.89               +0,91                    
            39.91  1:26.89
   18.  Koen van der Wallen           ZPC Nederweert                        1:25.139405561             1:29.57               +1,09                    
            41.38  1:29.57
   19.  Jeroen Bongers                RZL                                   1:35.539602629             1:30.21               +0,76                    
            42.92  1:30.21
   20.  Albert van Nee                De Dolfijn                            1:36.139602627             1:32.82               +0,90                    
            44.43  1:32.82
   21.  Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)                         1:34.359800699             1:33.26               +0,81                    
            44.34  1:33.26
   22.  Ivo Grosveld                  RZL                                   1:34.909702483             1:33.62               +0,84                    
            44.70  1:33.62
   23.  Tim Kessels                   Heldense Zwemvereniging               1:35.569406127             1:34.06               +0,87                    
            43.88  1:34.06
   24.  Mike Vaes                     BZV 's-Hertogenbosch                  1:30.889106821             1:34.26               +0,73                    
            44.83  1:34.26
   25.  Jeroen Criens                 RZL                                   1:38.069403019             1:35.36               +0,75                    
            45.59  1:35.36
   26.  Jordy Severins                Eurode KZC                            1:35.599800559             1:36.58               +0,88                    
            46.45  1:36.58
   27.  Koen Wijnands                 De Roersoppers                        1:39.039800247             1:37.48               +0,80                    
            47.12  1:37.48
   28.  Danny Winkelmolen             ZPC Nederweert                        1:42.049404711             1:39.32               +0,88                    
            46.93  1:39.32
   29.  Jeroen van Dinther            Neptunus'58                           1:47.639701569             1:42.06               +0,77                    
            47.67  1:42.06
   30.  Joren den Boer                BZV 's-Hertogenbosch                  1:49.739601463             1:42.39               +0,74                    
            48.95  1:42.39
   31.  Sean Verstappen               Heldense Zwemvereniging               1:48.489701649             1:42.58               +0,85                    
            48.50  1:42.58
   DIS  Tom Moonen                    ZPC Nederweert                        1:17.069304169             1:18.11               +0,94                    
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            36.51  1:18.11
 AFGEM  Ted Wilders                   MOSA~regio                            1:26.049701177                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                                                Meisjes, 100m schoolslag                                            Minioren 5 en later
18-10-2009 - 15:45                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RafaŽlla van Nee              De Dolfijn                            1:37.649900358             1:32.13               +0,82                    
            42.94  1:32.13
    2.  Alyssa van der Lans           Racing Club                           1:53.159901644             1:46.43               +0,79                    
            51.19  1:46.43
    3.  Lieve GŲbbels                 Eurode KZC                            1:51.390000514             1:51.55               +0,92                    
            54.19  1:51.55
    4.  Shania Visser                 RZ                                    1:59.559902794             1:54.31               +1,10                    
            54.34  1:54.31
    5.  Esmee Lanckohr                Eurode KZC                            1:52.450002442             1:54.93               +0,98                    
            56.06  1:54.93
    6.  Larissa Zegers                RZ                                    2:02.349902788             1:57.55               +0,76                    
            54.77  1:57.55
    7.  Ely van Kraaij                Zeester Meerval                       2:03.739901050             2:01.38               +0,87                    
            56.63  2:01.38
    8.  Manon Ritten                  Eurode KZC                                 NT0002440             2:04.43                                        
            59.11  2:04.43
    9.  Shannan Minkenberg            De Roersoppers                        2:00.000002100             2:13.43               +0,85                    
          1:01.87  2:13.43
   10.  Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC                                 NT0101408             2:27.71               +0,82                    
          1:10.86  2:27.71



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                                                Jongens, 100m schoolslag                                            Minioren 5 en later
18-10-2009 - 15:48                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Koopmans               De Krabben                            1:38.609902115             1:39.46               +0,77                    
            48.06  1:39.46
    2.  Kjell Bakker                  Eurode KZC                            1:54.650000297             1:50.35               +0,83                    
            52.39  1:50.35
    3.  Roel Wijnands                 De Roersoppers                        1:55.209901877             1:55.27               +0,87                    
            52.83  1:55.27



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                                                 Dames, 400m wisselslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 15:51                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     Zeester Meerval                       5:10.979203076             5:19.27               +0,75                    
          1:10.74  2:30.50  4:05.78  5:19.27
    2.  Rebecca Vroomen               Eurode KZC                            5:23.019301772             5:30.78               +0,88                    
          1:14.21  2:38.88  4:16.81  5:30.78
    3.  Michelle Meusen               RZL                                        NT9400852             5:41.74               +0,81                    
          1:19.41  2:45.71  4:24.57  5:41.74
    4.  Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)                         5:33.379501132             5:45.81               +1,06                    
          1:23.27  2:52.58  4:30.75  5:45.81
    5.  Karin Bongers                 RZL                                        NT9303800             5:45.96               +0,87                    
          1:24.66  2:52.31  4:28.47  5:45.96
    6.  Maaike Sanders                Hellas-Glana                          5:54.099602806             5:50.30               +0,88                    
          1:21.48  2:52.21  4:32.91  5:50.30
    7.  Renske Venner                 RZL                                        NT9008012             5:50.36               +0,83                    
          1:24.89  2:54.65  4:35.62  5:50.36
    8.  Aylin van Uffelen             Racing Club                           5:57.899600352             5:50.52               +0,77                    
          1:27.87  2:57.96  4:36.93  5:50.52
    9.  Melanie van den Beuken        Heldense Zwemvereniging               5:57.209105162             5:59.67               +0,86                    
          1:19.51  2:49.40  4:33.98  5:59.67
   10.  Maaike Knops                  RZL                                        NT9404018             6:02.40               +0,79                    
          1:28.18  3:02.41  4:42.51  6:02.40
   11.  Roxanne Vossen                Heldense Zwemvereniging                    NT9404962             6:05.84               +0,80                    
          1:29.45  3:05.11  4:40.98  6:05.84
   12.  Jara Wassenberg               RZ                                    6:08.909600222             6:12.11               +0,71                    
          1:28.14  3:00.15  4:50.87  6:12.11
   13.  JoŽlle Savelberg              Eurode KZC                            6:30.009702464             6:13.32               +0,87                    
          1:39.96  3:14.90  4:53.08  6:13.32
   14.  Ankie Meusen                  RZL                                        NT9302180             6:21.22               +0,84                    
          1:33.38  3:12.22  4:57.96  6:21.22
   15.  Miranda Bouten                RZL                                        NT8600490             6:24.97               +0,91                    
          1:34.79  3:08.59  4:58.67  6:24.97
   16.  Lieke Janssen                 Nimo                                  6:31.959305954             6:30.65               +0,89                    
          1:34.94  3:14.31  5:02.16  6:30.65
   17.  Brighid van Uffelen           Racing Club                                NT9800310             6:39.42               +0,79                    
          1:39.83  3:26.24  5:10.13  6:39.42
   DIS  Jessica Hesen                 RZ                                    6:11.959601194             6:27.14               +0,98                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:36.29  3:13.35  5:00.71  6:27.14
 AFGEM  Lisa Witvliet                 Racing Club                                NT9403980                                                            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                                                 Heren, 400m wisselslag                                             alg. leeftijdsgroep
18-10-2009 - 16:04                                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  rang  naam                          vereniging                      inschrijftijdstartnr.               tijd                  RT          niveau    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana                          5:23.999400593             4:50.92               +0,76                    
          1:02.59  2:16.77  3:42.47  4:50.92
    2.  Jordy Vroomen                 Eurode KZC                            4:59.709400341             4:55.36               +0,88                    
          1:07.63  2:22.43  3:48.23  4:55.36
    3.  Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana                          5:08.609401657             5:04.22               +0,81                    
          1:04.83  2:21.57  3:52.01  5:04.22
    4.  Robin Ramaekers               Nimo                                  5:01.139304385             5:04.27               +0,81                    
          1:07.60  2:21.13  3:51.74  5:04.27
    5.  Kevin Janssen                 Zeester Meerval                       5:15.179204109             5:11.39               +0,78                    
          1:10.57  2:33.53  4:01.60  5:11.39
    6.  Remco de Veen                 De Roersoppers                        5:15.448903247             5:13.09               +0,65                    
          1:06.51  2:30.22  3:58.91  5:13.09
    7.  Freek Schoffelmeer            De Dolfijn                            5:13.329302903             5:18.45               +0,82                    
          1:11.04  2:34.90  4:04.78  5:18.45
    8.  Martin Teley                  RZL                                        NT8906059             5:27.36               +0,82                    
          1:16.77  2:42.27  4:15.60  5:27.36
    9.  Dick Duisters                 RZL                                        NT9107427             5:43.53               +0,72                    
          1:15.27  2:44.42  4:26.62  5:43.53
   DIS  Toby van Wijngaarden          Racing Club                                NT9700591             6:10.93          VH   +0,79                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:33.20  3:06.62  4:46.14  6:10.93



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Heldense Zwemvereniging