Nr. 1. Alle, 50m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 4 en 5
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 4 en 5
Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 14. Alle, 50m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 17. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 18. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 23. Dames, 50m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 25. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 27. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


Gelderse B-competitie deel 2
's-Heerenberg, 17.10.2009


1 - Gelderse B-competitie deel 217-10-2009 - 16:30


Programmanr. 1
17-10-2009 - 16:30
50m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Kayla Tjoonk0101128De Berkelduikers47.5845.86
2.Merel v.d. Wal0101562De Berkelduikers47.7847.02
3.Marike van Rooij0101564De Berkelduikers49.6048.16
4.Glenn Nijhof0100495ZPC Livo58.5852.10
5.Maaike van Braak0100098ZPC Livo50.0252.22
AFGEMCas Dimmedal0100743ZPC Livo1:01.48


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-10-2009 - 16:35
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Anne Louise Mol9900710Montferland46.7645.31
2.Naomi Oolthuis9900780ZPC Livo50.1647.45
3.Daphne Kuiper0000558Montferland51.7150.66
4.Marlijn Welmer0001306De Berkelduikers56.3752.86
5.Marieke Thijssen0002124NDDNT54.07A
6.Femke Kool9902798De Berkelduikers59.6754.07B
7.Noa Esman0000158Montferland55.2254.14A
8.Fleur Zomer9903216De Berkelduikers58.1054.14B
9.Noelle Scholte0000802ZPC Livo56.0057.77
10.Annika Legebeke9901702NDDNT57.89
11.Lynn Tombergen9902292ZPC Livo1:01.821:04.51
DISJasmin Dejaili9901274NDD49.18AA
AFGEMMarinka Oonk9900284ZPC Livo53.11
AFGEMNadja van Druten0000630ZPC Livo58.67
AFGEMMerel van Lochem9901962ZPC Livo57.39


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-10-2009 - 16:40
Jongens, 50m schoolslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Ebel van Geemen9901095NDD50.7749.23
2.Mart Bluiminck9900485ZPC Livo49.3049.24
3.Jason Browne0000305ZPC Livo50.3650.51
4.Timon Dekkers9901023ZPC Livo57.8751.48
5.Ivar Visser0000309ZPC Livo51.5151.93
6.Ruben Knufing9902117ZPC Livo55.1054.83
7.Sybe Hijlkema9901093NDD1:00.0756.17
8.Bart Schuurman9901097NDDNT58.13
9.Gideon Prakke0001629De Berkelduikers58.0258.69
10.Victor Prakke9902625De Berkelduikers58.0258.92
DISEdwin Jager9901571De Berkelduikers58.1059.29SD


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-10-2009 - 16:45
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Daphne Krabben9403170GZV Marveld1:02.451:05.39
2.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers1:05.211:07.02
50m:32.45100m:1:07.02
3.Carmen Seesing9406220De Berkelduikers1:05.051:07.83
4.Sara Konings9400064GZV Marveld1:05.831:07.90
5.Tess Kolkman9500372ZPC Livo1:09.041:08.77
6.Merel Vos9604586Montferland1:10.221:08.93
7.Amelia Klein Gunnewiek9401856GZV Marveld1:08.761:11.45
8.Nathalie Hamer9501556NDD1:15.481:13.25
9.Sharon Lageschaar9702134ZPC Livo1:10.891:14.29
10.Femke de Vries9502818NDD1:11.991:14.75
11.Noortje Hendriksen9502822NDD1:15.201:15.02
12.Rona Baks9505970ZPC Livo1:15.781:15.23
13.Marrit Esman9604370Montferland1:23.701:19.80
14.Chantal Kuiper9700850Montferland1:19.821:20.07
15.Laura Achtereekte9403742De Berkelduikers1:19.921:22.59


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-10-2009 - 16:50
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Teun Stortelder9405229GZV Marveld1:03.331:03.29
2.Luc Evertzen9502007GZV Marveld1:03.721:05.18
3.Niels Tjoonk9600995De Berkelduikers1:05.321:05.98
4.Koen Hendriks9505513NDD1:15.331:06.72
5.Rick Wassink9403219De Berkelduikers1:07.001:06.75
6.Daan Reukers9403865ZPC Livo1:09.671:08.29
7.Rutger van Aalst9501973NDD1:16.041:10.19
8.Mark Kempers9404047Montferland1:15.391:10.20
9.Boudewijn Mol9702183Montferland1:11.561:10.33
10.Niels Bonnink9601661ZPC Livo1:12.311:10.73
11.Sander Wissink9501769De Berkelduikers1:15.131:12.36
12.Perry van der Meer9801941Montferland1:19.611:15.78
13.Jordi Oolthuis9502999ZPC Livo1:26.231:24.64


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-10-2009 - 16:55
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Maike Bos9304698NDD1:25.341:26.99
2.Annemiek Arts9303848Montferland1:25.051:27.19
3.Lorin te Woerd9202014GZV Marveld1:29.351:28.39
4.Lotte Eising9502098De Berkelduikers1:28.281:31.04
5.Hellen Buter9304702NDD1:29.231:32.03
6.Marieke ten Have9302272De Berkelduikers1:35.461:37.11
7.Daphne Meijer9303850Montferland1:31.201:37.37
8.Jose Boon9200204NDD1:39.701:37.48
9.Wendy Oolthuis9302890ZPC Livo1:35.671:39.20A
10.Sanne te Brinke9303416GZV Marveld1:33.101:39.20B
11.Fleur Jentink9406332GZV Marveld1:37.181:39.47
12.Charlotte Geers9200572Montferland1:40.861:41.32
13.Phoebe Scholte9704016ZPC Livo1:45.801:44.54
14.Lisa Rijnders9702140ZPC Livo1:44.711:48.50
DISFemke ten Have9400926De Berkelduikers1:35.641:39.20SA C


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-10-2009 - 17:05
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers1:16.511:19.62
2.Leander Heuvels9503059NDD1:19.981:20.70
3.Pim Cuijpers9204623Montferland1:24.711:20.92
4.Taco Braakhekke9205909De Berkelduikers1:19.421:21.54
5.Joren Woeltjes9401225GZV Marveld1:22.451:30.10
6.Teun Stortelder9405229GZV MarveldNT1:33.37
7.Sjoerd Berendsen9305673NDD1:35.861:33.49
8.Bastiaan Frerix9500855Montferland1:32.511:34.57
9.Olivier van Haeringen9306343GZV Marveld1:34.871:37.36
10.Jordi Bluemink9503547ZPC Livo1:41.371:38.26
11.Rick Haijtink9601949De Berkelduikers1:33.231:38.40
12.Maarten Reuvekamp9800265ZPC Livo1:37.301:40.39
AFGEMBauke Meekes9502033ZPC Livo1:28.54


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-10-2009 - 17:10
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Tieske Konings9101708GZV Marveld28.7128.80
2.Geralda Klumpers9105014GZV Marveld29.7230.22
3.Frederiek Groot Roessink8801504De Berkelduikers30.7130.64
4.Aranka Bloemberg8900358ZPC Livo30.9530.85
5.Michelle Buunk8905276NDD29.8331.02
6.Esther van Maastrigt8802836Montferland31.4531.61
7.Wendy Holkenborg8701766ZPC Livo31.5432.04
8.Hanneke Heymen8400968Montferland32.1732.19
9.Hanneke Sartorius9204682NDD31.2632.39
10.Eline Vonhof8904434ZPC Livo31.2932.44
11.Kim te Woerd8804962GZV Marveld30.1932.53
12.Maike Nieuwenhuis9403066NDD33.4234.26
13.Sanne ten Have9001378De Berkelduikers31.1734.66
14.Laura Bockting9406272MontferlandNT36.57
15.Nienke Braakhekke8900556De Berkelduikers39.4940.89


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-10-2009 - 17:15
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Martijn Giezen8500813Montferland25.5626.33
2.Thijs Bomers9202687GZV Marveld27.9528.74
3.Niels Rijpert8502169NDD28.4128.98
4.Olivier van Haeringen9306343GZV Marveld28.8929.60
5.Arjan Nijman8902279De Berkelduikers29.5129.73
6.Eric van Haeringen9106509GZV Marveld29.7629.83
7.Rick Wassink9403219De Berkelduikers31.6330.25
8.Rick Lensink9004781ZPC Livo28.7330.97
9.Marco Weijenborg8903579ZPC Livo32.1632.98
10.Hendry Peters8702569Montferland32.4433.03
11.Peter Holmer9104115De Berkelduikers33.2933.17
12.Jeroen Boon9000329NDD30.4633.70


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-10-2009 - 17:20
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Marleen Bussink9703746NDD1:18.861:22.06
2.Janne Giesen9603908NDD1:21.221:25.40
3.Sharon Lageschaar9702134ZPC Livo1:22.481:27.23
4.Lieke van der Lee9801406Montferland1:31.421:27.60
5.Maike Blom9701264NDD1:29.611:28.83
6.Kristy van Braak9800938ZPC Livo1:26.371:29.19
7.Rose van Haeringen9601486GZV Marveld1:32.911:32.23
8.Puck Arendsen9704896Montferland1:32.741:32.66
9.Eva te Brinke9801264GZV Marveld1:33.061:34.66
10.Karleen Oonk9800940ZPC Livo1:42.361:37.66
11.Marlyssa Sonderen9702514GZV Marveld1:35.231:37.96
12.Marrit Esman9604370Montferland1:38.891:39.55
13.Anniek Welmer9802950De Berkelduikers1:40.361:40.32
14.Nina Verweij9802346De Berkelduikers1:34.161:41.42
15.Lisette Kettelarij9602004De Berkelduikers1:42.511:44.82


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-10-2009 - 17:25
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Boudewijn Mol9702183Montferland1:23.081:25.57
2.Bram Tombergen9701517ZPC Livo1:25.981:26.20
3.Perry van der Meer9801941Montferland1:27.601:27.97
4.Jorn Wolterinck9700293GZV Marveld1:31.631:28.95
5.Done Hieltjes9800895GZV Marveld1:30.991:30.12
6.Maarten Reuvekamp9800265ZPC Livo1:26.821:30.32
7.Cas Wieggers9701797GZV Marveld1:37.471:32.53
8.Sjoerd Teunissen9600997De BerkelduikersNT1:32.82
9.Rick Haijtink9601949De Berkelduikers1:30.761:37.53
10.Emiel Eising9701747De Berkelduikers1:35.231:38.06
11.Erik Boers9702553ZPC Livo1:37.331:38.19
12.Elwin Klap9702685NDD1:50.731:40.92


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-10-2009 - 17:35
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Carmen Seesing9406220De Berkelduikers36.8037.77
2.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers40.2340.93
3.Diana van Kralingen9605524Montferland46.7642.54
4.Sara Konings9400064GZV Marveld41.4542.88A
5.Chantal Kuiper9700850Montferland42.8942.88B
6.Noortje Hendriksen9502822NDD44.0444.51
7.Femke de Vries9502818NDD44.5344.94
8.Nathalie Hamer9501556NDD45.4346.25
9.Fleur Jentink9406332GZV Marveld44.2846.43
10.Rona Baks9505970ZPC Livo48.2346.76
11.Laura Achtereekte9403742De Berkelduikers45.1347.02
12.Lisa Rijnders9702140ZPC Livo55.1749.13
13.Phoebe Scholte9704016ZPC Livo57.1849.87
DISEmber van der Lee9701406Montferland51.92AA


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-10-2009 - 17:40
Jongens, 50m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Leander Heuvels9503059NDD36.3337.52
2.Sander Wissink9501769De Berkelduikers39.5439.94
3.Rutger van Aalst9501973NDD45.3641.02
4.Bastiaan Frerix9500855Montferland42.9841.45
5.Rick Wassink9403219De Berkelduikers42.8641.69
6.Mark Kempers9404047Montferland43.1642.04
7.Luc Evertzen9502007GZV Marveld40.7642.42
8.Teun Stortelder9405229GZV Marveld42.2042.60
9.Daan Reukers9403865ZPC Livo42.0742.63
10.Sjoerd Teunissen9600997De Berkelduikers45.2944.19
11.Jordi Oolthuis9502999ZPC Livo47.7045.04
12.Jordi Bluemink9503547ZPC Livo46.8645.31
13.Elwin Klap9702685NDD52.6448.73


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-10-2009 - 17:45
50m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Kayla Tjoonk0101128De Berkelduikers55.4848.26
2.Merel v.d. Wal0101562De Berkelduikers1:00.0051.78
3.Marike van Rooij0101564De Berkelduikers54.6756.16
4.Maaike van Braak0100098ZPC Livo1:02.711:00.04
DISGlenn Nijhof0100495ZPC Livo54.33RE RD
AFGEMCas Dimmedal0100743ZPC LivoNT


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-10-2009 - 17:50
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Naomi Oolthuis9900780ZPC Livo1:24.111:23.31
2.Anne Louise Mol9900710Montferland1:32.001:26.98
3.Jasmin Dejaili9901274NDD1:31.801:32.30
4.Daphne Kuiper0000558Montferland1:41.451:34.34
5.Femke Kool9902798De Berkelduikers1:39.701:36.60
6.Marieke Thijssen0002124NDDNT1:37.04
7.Fleur Zomer9903216De Berkelduikers1:34.321:37.38
8.Noelle Scholte0000802ZPC Livo1:41.391:39.80
9.Marlijn Welmer0001306De Berkelduikers1:41.951:43.39
10.Annika Legebeke9901702NDD1:43.361:45.12
11.Noa Esman0000158Montferland1:51.911:49.62
12.Lynn Tombergen9902292ZPC Livo1:55.262:00.09
AFGEMMarinka Oonk9900284ZPC Livo1:39.67
AFGEMNadja van Druten0000630ZPC Livo1:52.51
AFGEMMerel van Lochem9901962ZPC Livo1:40.22


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-10-2009 - 17:55
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Ebel van Geemen9901095NDD1:20.981:20.91
2.Mart Bluiminck9900485ZPC Livo1:22.861:22.97
3.Jason Browne0000305ZPC Livo1:30.891:26.72
4.Edwin Jager9901571De Berkelduikers1:30.541:27.67
5.Ruben Knufing9902117ZPC Livo1:36.291:29.01
6.Timon Dekkers9901023ZPC Livo1:40.951:32.80
7.Sybe Hijlkema9901093NDD1:34.821:35.42
8.Ivar Visser0000309ZPC Livo1:41.261:36.37
9.Gideon Prakke0001629De Berkelduikers1:36.611:40.69
10.Bart Schuurman9901097NDD1:47.511:46.43
11.Victor Prakke9902625De Berkelduikers1:51.851:55.76


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-10-2009 - 18:05
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Henrieke ten Bokkel9402764NDD2:53.432:44.42
2.Annemiek Arts9303848Montferland2:46.312:44.94
3.Hanneke Sartorius9204682NDD2:48.772:49.97
4.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers2:55.642:53.25
5.Tess Kolkman9500372ZPC Livo2:54.572:55.11
6.Jose Boon9200204NDD2:53.742:57.13
7.Lorin te Woerd9202014GZV Marveld2:58.732:59.06
8.Sara Konings9400064GZV Marveld3:01.162:59.80
9.Femke ten Have9400926De Berkelduikers3:16.583:05.40
10.Kristy van Braak9800938ZPC LivoNT3:05.42
11.Wendy Oolthuis9302890ZPC Livo3:00.823:05.70
12.Daphne Meijer9303850MontferlandNT3:08.72
13.Marieke ten Have9302272De Berkelduikers3:01.543:10.29
14.Lieke van der Lee9801406MontferlandNT3:11.13
15.Lisa Rijnders9702140ZPC LivoNT3:16.19


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-10-2009 - 18:15
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Joren Woeltjes9401225GZV Marveld2:31.752:35.03
2.Niels Tjoonk9600995De Berkelduikers2:38.922:39.93
3.Thijs Bomers9202687GZV MarveldNT2:40.32
4.Pim Cuijpers9204623Montferland2:51.322:42.66
5.Taco Braakhekke9205909De Berkelduikers2:48.432:45.57
6.Koen Hendriks9505513NDDNT2:45.88
7.Sjoerd Berendsen9305673NDD2:50.452:53.40
8.Niels Bonnink9601661ZPC LivoNT3:04.31
9.Bram Tombergen9701517ZPC LivoNT3:05.54
DISMark Kempers9404047Montferland3:13.003:01.86RC RD
AFGEMBauke Meekes9502033ZPC Livo2:51.51


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-10-2009 - 18:25
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Tieske Konings9101708GZV Marveld2:35.642:36.53
2.Sanne te Brinke9303416GZV Marveld2:47.422:57.45
3.Wendy Holkenborg8701766ZPC Livo2:53.362:59.45
4.Maike Bos9304698NDD3:04.702:59.69
5.Michelle Buunk8905276NDD2:46.603:01.18
6.Aranka Bloemberg8900358ZPC Livo2:58.873:10.12
7.Esther Kremer9002126ZPC Livo2:53.733:11.16
8.Lotte Eising9502098De Berkelduikers3:11.543:13.64
9.Frederiek Groot Roessink8801504De Berkelduikers3:09.263:16.20


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-10-2009 - 18:35
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers2:42.542:40.19
2.Martijn Giezen8500813Montferland2:43.102:40.28
3.Eric van Haeringen9106509GZV Marveld2:44.962:45.54
4.Luc Evertzen9502007GZV Marveld3:02.292:57.73
DISRichard Ebbers9003775De Berkelduikers3:03.72AF
AFGEMNiels Rijpert8502169NDDNT


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-10-2009 - 18:40
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Merel Vos9604586Montferland32.4230.69
2.Kristy van Braak9800938ZPC Livo34.7333.26
3.Maike Blom9701264NDD35.5133.68
4.Sharon Lageschaar9702134ZPC Livo34.0733.82
5.Janne Giesen9603908NDD34.4034.54
6.Ember van der Lee9701406Montferland37.6834.78
7.Eva te Brinke9801264GZV Marveld34.7535.07
8.Diana van Kralingen9605524Montferland38.8835.09
9.Marleen Bussink9703746NDD37.5936.19
10.Rose van Haeringen9601486GZV Marveld35.5436.72
11.Nina Verweij9802346De Berkelduikers36.1036.98
12.Anniek Welmer9802950De Berkelduikers38.4837.48
13.Marlyssa Sonderen9702514GZV Marveld36.3438.27
14.Karleen Oonk9800940ZPC LivoNT39.39
15.Lisette Kettelarij9602004De Berkelduikers38.7042.67


<< TOP >>
Programmanr. 22
17-10-2009 - 18:45
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Niels Tjoonk9600995De Berkelduikers31.4530.03
2.Boudewijn Mol9702183Montferland32.6431.93
3.Bram Tombergen9701517ZPC Livo32.9132.54
4.Sjoerd Teunissen9600997De BerkelduikersNT34.00
5.Perry van der Meer9801941Montferland34.2034.07
6.Done Hieltjes9800895GZV Marveld34.7434.60
7.Cas Wieggers9701797GZV Marveld35.7035.25
8.Emiel Eising9701747De Berkelduikers36.4636.51
9.Maarten Reuvekamp9800265ZPC Livo39.4336.76
10.Jorn Wolterinck9700293GZV Marveld36.8137.57
11.Erik Boers9702553ZPC Livo37.2938.38
12.Elwin Klap9702685NDD38.8138.94


<< TOP >>
Programmanr. 23
17-10-2009 - 18:50
Dames, 50m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Maike Bos9304698NDD34.1834.79
2.Lorin te Woerd9202014GZV Marveld35.4535.05
3.Henrieke ten Bokkel9402764NDD36.1835.41
4.Daphne Krabben9403170GZV Marveld34.5735.45
5.Sanne te Brinke9303416GZV Marveld34.0235.72
6.Wendy Oolthuis9302890ZPC Livo34.5035.74
7.Marrit Esman9604370Montferland37.8136.98
8.Marieke ten Have9302272De Berkelduikers36.4237.81
9.Daphne Meijer9303850Montferland38.1638.42
10.Rona Baks9505970ZPC Livo45.7440.70
11.Hellen Buter9304702NDD41.7041.09
12.Lieke van der Lee9801406Montferland46.7041.20
13.Femke ten Have9400926De Berkelduikers39.7342.33
14.Phoebe Scholte9704016ZPC Livo45.5345.25
15.Laura Achtereekte9403742De Berkelduikers46.2349.48


<< TOP >>
Programmanr. 24
17-10-2009 - 18:55
Jongens, 50m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers28.2029.75
2.Joren Woeltjes9401225GZV Marveld34.1030.11
3.Taco Braakhekke9205909De Berkelduikers31.3131.47
4.Pim Cuijpers9204623Montferland34.2232.94
5.Thijs Bomers9202687GZV Marveld33.2334.16
6.Olivier van Haeringen9306343GZV MarveldNT34.95
7.Koen Hendriks9505513NDDNT35.36
8.Daan Reukers9403865ZPC Livo35.5635.59
9.Sjoerd Berendsen9305673NDD35.6737.04
10.Bastiaan Frerix9500855Montferland40.0639.73
11.Jordi Bluemink9503547ZPC Livo44.4539.91
DISRick Haijtink9601949De Berkelduikers46.2950.53VC
AFGEMNiels Bonnink9601661ZPC Livo42.46


<< TOP >>
Programmanr. 25
17-10-2009 - 19:00
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Michelle Buunk8905276NDD1:10.291:13.35
2.Esther van Maastrigt8802836Montferland1:15.781:17.02
3.Aranka Bloemberg8900358ZPC Livo1:12.201:17.28
4.Esther Kremer9002126ZPC Livo1:13.701:17.57
5.Hanneke Heymen8400968Montferland1:15.301:18.04
6.Eline Vonhof8904434ZPC Livo1:16.901:18.65
7.Hanneke Sartorius9204682NDD1:17.141:19.98
8.Geralda Klumpers9105014GZV Marveld1:16.291:20.41
9.Seline Maas8705786GZV Marveld1:20.811:20.90
10.Kim te Woerd8804962GZV Marveld1:17.621:21.76
11.Frederiek Groot Roessink8801504De Berkelduikers1:21.131:22.03
12.Sanne ten Have9001378De Berkelduikers1:18.891:28.54
13.Charlotte Geers9200572Montferland1:28.141:29.48
14.Maike Nieuwenhuis9403066NDD1:28.671:32.20
15.Nienke Braakhekke8900556De Berkelduikers1:45.661:48.75


<< TOP >>
Programmanr. 26
17-10-2009 - 19:05
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Martijn Giezen8500813Montferland1:03.201:05.87
2.Pim Cuijpers9204623Montferland1:15.101:14.18
3.Arjan Nijman8902279De Berkelduikers1:12.731:14.91
4.Niels Rijpert8502169NDD1:14.761:14.98
5.Richard Ebbers9003775De Berkelduikers1:13.531:17.02
6.Marco Weijenborg8903579ZPC Livo1:21.261:22.76
7.Rick Lensink9004781ZPC Livo1:17.581:23.12
8.Hendry Peters8702569Montferland1:18.841:24.80
9.Jeroen Boon9000329NDD1:15.711:25.75
10.Peter Holmer9104115De Berkelduikers1:36.141:33.63


<< TOP >>
Programmanr. 27
17-10-2009 - 19:10
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.De Berkelduikers 1De Berkelduikers5:11.385:22.78
Lotte Eising
Carmen Seesing
95
94
1:17.36Merel Wilgenhof
Femke ten Have
95
94
2.GZV Marveld 1GZV Marveld5:19.775:26.87
Amelia Klein Gunnewiek
Fleur Jentink
94
94
1:21.80Sara Konings
Daphne Krabben
94
94
3.ZPC Livo 1ZPC Livo5:34.085:33.89
Tess Kolkman
Sharon Lageschaar
95
97
1:22.20Kristy van Braak
Rona Baks
98
95
4.Montferland 1Montferland5:49.695:49.02
Puck Arendsen
Chantal Kuiper
97
97
1:32.43Marrit Esman
Merel Vos
96
96
DISNDD 1NDD5:36.165:33.32sa
Nathalie Hamer
Femke de Vries
95
95
1:21.76Henrieke ten Bokkel
Noortje Hendriksen
94
95


<< TOP >>
Programmanr. 28
17-10-2009 - 19:20
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.ZPC Livo 1ZPC Livo5:49.075:43.45
Niels Bonnink
Jordi Bluemink
96
95
1:25.51Daan Reukers
Bram Tombergen
94
97
2.Montferland 1Montferland5:47.385:54.51
Mark Kempers
Bastiaan Frerix
94
95
1:20.33Boudewijn Mol
Perry van der Meer
97
98
DISGZV Marveld 1GZV Marveld5:02.89EA
Joren Woeltjes
Cas Wieggers
94
97
1:10.46Luc Evertzen
Teun Stortelder
95
94
DISDe Berkelduikers 1De Berkelduikers5:27.35EA
Niels Tjoonk
Sander Wissink
96
95
1:14.74Rick Wassink
Sjoerd Teunissen
94
96
DISNDD 1NDD6:03.76EA
Leander Heuvels
Elwin Klap
95
97
1:20.17Koen Hendriks
Rutger van Aalst
95
95