Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 1
Zaandam, 11.10.2009


Programmanr. 1
11-10-2009 - 13:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:09.5398007191:08.19
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:15.7098004931:13.00
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:15.4498006991:14.02
4.Simon de GrootSG Haerlem'041:14.9498007171:14.48
5.Bradley SapA.Z.V.D.1:17.6198010271:14.86
6.Shai DataukerA.Z.V.D.1:17.0898018191:15.21
7.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:15.1798007151:17.35
8.Robin SchulteSG Haerlem'041:18.4298007911:20.36
9.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:20.9598006211:23.01
10.Sean TuinstraOeza1:24.8598016851:26.28
11.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:33.0098018431:29.61
12.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:39.7298018411:35.85
13.Floris van RuttenSG Haerlem'04NT98023471:38.08
14.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT98037291:38.82
15.Sven MartensKzc1:51.6098014451:44.13
16.Niels OsingaSG Haerlem'04NT98023771:45.39
17.Christiaan WijkhuiseSG Haerlem'04NT98035191:52.37
AFGEMDirk BeukersSG Haerlem'041:40.509802109
NGJack TrompHpcNT9801063


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-10-2009 - 13:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:44.5799015461:42.25
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:53.0599005621:46.46
3.Regina van 't VeerZaanstad (SG)2:01.0099007841:50.05
4.Edith KristSG Haerlem'041:57.1899019541:53.33
5.Anna BruinsZaanstad (SG)1:58.4199019661:56.31
6.Vera KominSG Haerlem'04NT99032401:59.60
7.Sofie LindemanSG Haerlem'042:00.3899018921:59.81
8.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT99023122:01.51
9.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT99017482:06.35
10.Tessa WesterborgKzc2:18.0399019142:12.75
11.Julisca BoogaardKzc2:32.7899023982:30.94
DISIsabel PuntA.Z.V.D.1:46.9199014041:46.58SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSuzanne IvensOeza1:53.7799029041:53.33SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMoïse TimmerZaanstad (SG)NT99032921:53.41SR
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
DISRobyn SmithDe Zeeschuimers2:02.4999008922:00.77SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISIona van SteltenZaanstad (SG)NT99023142:01.51SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMaricha VeenendaalZaanstad (SG)NT99035102:06.78SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-10-2009 - 13:10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:24.3100003211:25.20
2.Phil BrantjesKzc1:33.5100004851:26.60
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)NT01003631:37.03
4.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:57.7400013911:39.74
5.Koen Kaars SijpesteinHpc2:05.3800004911:41.61
6.Marco WempeSG Haerlem'04NT00008351:43.00
7.Niels MartensKzc1:44.4301001111:45.15
8.Andre ZozulyaSG Haerlem'041:47.3400013931:48.34
9.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:50.2501004271:51.35
10.Rick TangermanDwtNT01011912:25.68


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-10-2009 - 13:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique SapA.Z.V.D.2:02.2001006021:51.71
2.Kaylin stelOeza2:05.0501002901:56.53
3.Femke RitmanKzc2:09.6801002862:04.84
4.Julia EijerZaanstad (SG)NT01004562:05.70
DISYara GaljeZaanstad (SG)NT01003722:01.30SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-10-2009 - 13:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:14.5699014911:12.84
2.Wesley BosHpc1:20.2199012411:18.36
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:26.3399016431:21.10
4.Koen GaalOeza1:19.9399011131:23.40
5.Kaj van der PalKzc1:35.6299021351:26.39
6.Mike MoriannerKzc1:31.9899021371:26.51
7.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:29.6899017471:29.68
8.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:34.8599005711:30.28
9.Devon-Ray JacobsKzc1:50.7899016851:34.09
10.Tim KieftZaanstad (SG)1:39.7299019211:34.43
11.Roy VlielandOeza1:35.5099015171:36.75
12.Pepijn KerssensKzc1:40.8699013211:37.67
13.Milan ProsecZaanstad (SG)NT99005691:38.56
14.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:46.9699019691:38.98
15.Lex LubbersHpcNT99024111:41.66
16.Mitchell van DijkOeza1:39.5799021451:44.64
17.Basil BarrettZaanstad (SG)NT99021571:57.21


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-10-2009 - 13:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:50.9500007261:44.66
2.Shira de HaanOeza1:55.0000011301:48.91
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT00016761:51.78
4.Maxine SchaapZaanstad (SG)NT00015121:52.39
5.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:56.2800100001:55.96
6.Neve BuijsA.Z.V.D.2:03.1700016661:56.96
7.Bente KoelemeijZaanstad (SG)2:04.7700017081:58.14
8.Hannah SchrijverDwtNT00007982:05.93
9.Nadine DolfingHpcNT00011162:07.98
10.Quinty VeenmanA.Z.V.D.2:08.9200023242:08.86
DISLieke RoggeZaanstad (SG)NT0001712AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-10-2009 - 13:25
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:18.35960046931.461:06.751:41.912:16.87
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn2:22.49960118531.781:06.711:43.342:18.57
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:25.04960052732.071:08.411:45.942:22.71
4.Tim WalstockHpc2:20.86960149333.191:09.591:48.032:24.09
5.Kevin SchaafSG Haerlem'042:26.34960260333.981:10.401:48.372:24.84
6.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:37.31960107534.411:12.081:53.062:32.85
7.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:36.28960044533.901:12.081:51.992:32.90
8.Erno SnoekZaanstad (SG)2:38.14960092535.821:15.391:56.802:35.02
9.Stan BlokSG Haerlem'042:35.18970056934.811:15.281:57.342:36.07
10.Roy van der WoudeSG Haerlem'042:39.22970057937.781:18.241:59.162:38.68
11.Sander KroepSG Haerlem'042:49.65960138937.491:18.532:00.282:41.60
12.Ruben SapA.Z.V.D.2:43.87960114535.851:17.662:02.342:43.67
13.Gwyn BirdHpc2:48.11960149137.401:19.532:04.122:46.39
14.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn2:52.85960295537.811:21.592:06.412:47.06
15.Matthijs FleumerZaanstad (SG)2:49.60960327336.181:19.022:04.182:48.17
16.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)2:53.70970123537.741:21.392:07.742:50.88
17.Jelle SchelvisZaanstad (SG)3:12.51970199338.471:22.992:09.572:51.47
18.Danny SchmidtZaanstad (SG)2:59.40960231138.551:23.052:10.012:55.61
19.Chris DekkerZaanstad (SG)3:01.06970091538.781:23.372:10.892:56.64
20.Corné BorstOeza3:06.06960233540.261:25.802:13.072:57.52
21.Clim KerssensKzc3:24.71970361737.411:22.452:10.983:01.05
22.Emiel OsingaSG Haerlem'043:08.60960133140.421:28.052:16.623:04.77
23.Gijs v.d. WoordHpc3:38.04970005941.681:33.082:20.913:08.81
24.Jesse ZandvlietSG Haerlem'043:22.85970336140.461:31.142:24.713:13.48
25.Matthijs EngelkesSG Haerlem'043:39.72970231544.061:35.332:28.923:18.23
26.Daan Kaars SijpesteinHpc3:44.41970110743.551:33.772:27.593:18.40
27.Berend KomenOezaNT970452348.821:48.532:50.403:47.10
NGMartijn BraspenningHpc3:10.239702875
NGAllard de VriesOeza2:59.339602337


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-10-2009 - 13:40
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Serena StelOeza2:28.50980152834.681:12.201:50.622:27.90
2.Demi KoelemeijZaanstad (SG)2:38.86970172433.961:12.461:53.732:33.93
3.Lisa BrantjesKzc2:41.46980095036.851:17.251:58.412:37.77
4.Melina KnolZaanstad (SG)2:44.59980223237.091:16.961:58.172:38.04
5.Jade BroekA.Z.V.D.2:44.65970230036.341:16.111:58.512:39.22
6.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:46.64980106436.391:17.471:59.962:40.27
7.Caitlin SmithDe Zeeschuimers2:45.25970110035.471:15.911:58.962:40.40
8.Chantal BeijerSG Haerlem'042:45.47970088437.971:20.722:04.692:46.97
9.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers2:48.70970110237.711:20.682:05.812:47.85
10.Lotte VensZaanstad (SG)2:53.61970004437.891:21.332:05.832:48.64
11.Carmen MeijerHpc2:53.06980020238.111:21.482:07.262:48.74
12.Anouk van DamSG Haerlem'042:48.94980003238.281:21.952:07.102:48.98
13.Linda BöhmSG Haerlem'042:52.71970316439.341:23.582:09.352:52.42
14.Jill JansenSG Haerlem'042:52.46970017039.311:23.692:10.032:53.64
15.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)NT970356638.781:22.822:09.602:54.14
16.Tori GijzenSG Haerlem'042:54.46970316640.541:25.502:10.712:54.53
17.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)3:38.84980322837.691:23.172:10.112:56.04
18.Laura PomstraZwemvereniging HoornNT980506040.351:27.072:14.332:56.66
19.Veerle ClaassenHpc3:05.02980078240.661:25.542:12.912:57.12
20.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:54.54980106239.191:24.722:12.852:57.30
21.Nadine ScheeveZaanstad (SG)2:52.92970068438.931:23.022:11.512:58.84
22.Laura EijkA.Z.V.D.3:04.09970386239.681:25.902:15.113:00.67
23.Daphne WassenaarZaanstad (SG)2:55.80970360641.811:29.002:17.693:03.00
24.Rosa WesterborgKzc3:30.86970296640.681:27.862:17.543:05.93
25.Fleur BonkerkZaanstad (SG)NT980337640.291:28.182:17.733:06.52
26.Franka RotterdamZaanstad (SG)3:08.44980065042.761:30.662:20.753:07.57
27.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.3:19.00980203643.001:31.032:21.253:07.62
28.Fréderique van TielKzc3:19.06970285243.681:32.852:23.343:07.80
29.Daisy BeetstraDe Zeeschuimers3:06.88980337444.571:33.602:24.633:10.29
30.Tessa van LangelaarOeza3:28.81970528645.691:35.672:28.523:20.60
31.Merel SchoutenSG Haerlem'04NT980495245.921:38.342:31.713:20.72
32.Thessa van LeeuwenZaanstad (SG)NT970568246.401:37.812:31.563:20.88
33.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn3:43.44970466645.021:37.962:32.263:24.14
34.Lisanne GrulOeza3:20.32970440647.061:40.662:35.973:24.64
35.Laura HartmanHpcNT980055446.021:38.372:34.213:25.19
36.Elise RotterdamZaanstad (SG)3:27.83980065246.581:39.322:33.533:26.72
37.Jessie KoopmanOezaNT970538045.421:40.212:35.173:27.13
38.Virginie van ZundertA.Z.V.D.NT980497847.011:39.922:35.813:27.61
39.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)NT970548247.191:41.002:38.483:30.66
40.Eline van ZijlZaanstad (SG)3:28.58980338246.641:42.062:38.263:31.47
41.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)NT970217647.151:41.192:37.803:32.01
42.Rachelle ReijsooSG Haerlem'043:38.42970281047.451:44.642:43.903:37.99
43.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'043:48.58980399451.721:48.832:45.663:39.00
44.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)NT980353248.981:45.712:45.343:45.24
45.Ilse van GinkelZwemvereniging HoornNT980166048.541:48.112:52.363:55.92
46.Alinka OsingaSG Haerlem'04NT980321253.701:56.863:03.414:08.74
47.Cheryl ObolZaanstad (SG)NT980453848.571:54.323:03.164:13.09
48.Sacha SchepersZwemvereniging HoornNT980166448.281:57.483:08.424:18.80
DISAnna BakkerOeza3:19.249703720AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAJohnny Mae HauserZaanstad (SG)2:36.789700682
NG.ZASara BraaijSG Haerlem'043:32.899803516
AFGEMRoos GooijerOezaNT9705616


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-10-2009 - 14:05
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:24.5398007191:20.99
2.Shai DataukerA.Z.V.D.1:25.6598018191:24.37
3.Bradley SapA.Z.V.D.1:28.4298010271:25.75
4.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:26.8298004931:26.22
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:25.4198006991:26.24
6.Simon de GrootSG Haerlem'041:25.0398007171:26.43
7.Robin SchulteSG Haerlem'041:24.6498007911:26.75
8.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:25.9998007151:27.19
9.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT98006211:36.03
10.Sean TuinstraOeza1:37.2598016851:40.03
11.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT98037291:50.05
12.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:49.3798018411:50.46
13.Floris van RuttenSG Haerlem'04NT98023471:54.88
14.Niels OsingaSG Haerlem'04NT98023772:02.18
15.Sven MartensKzc2:10.5898014452:03.04
DISChristiaan WijkhuiseSG Haerlem'04NT9803519RE+RD
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISSander SchleeperZaanstad (SG)1:42.9898018431:39.21RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDirk BeukersSG Haerlem'041:47.169802109
NGJack TrompHpcNT9801063


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-10-2009 - 14:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Isabel PuntA.Z.V.D.1:29.3699014041:23.53
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:28.2499005621:25.62
3.Femke StevensZaanstad (SG)1:28.0399015461:26.60
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:33.5399007841:28.45
5.Anna BruinsZaanstad (SG)1:33.0199019661:32.31
6.Suzanne IvensOeza1:34.5099029041:34.38
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT99023121:35.52
8.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT99032921:36.19
9.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT99017481:36.59
10.Edith KristSG Haerlem'041:44.3199019541:37.78
11.Vera KominSG Haerlem'04NT99032401:40.02
12.Sofie LindemanSG Haerlem'041:40.0299018921:41.37
13.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT99023141:44.17
14.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT99035101:48.64
15.Robyn SmithDe Zeeschuimers1:46.8599008921:51.39
16.Tessa WesterborgKzc1:58.7199019141:52.04
17.Julisca BoogaardKzcNT99023981:55.64


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-10-2009 - 14:15
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Phil BrantjesKzc1:38.9200004851:37.21
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:41.0300003211:37.68
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)NT01003631:50.57
4.Marco WempeSG Haerlem'042:04.2800008351:51.68
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:55.0401004271:52.29
6.Koen Kaars SijpesteinHpcNT00004912:00.25
7.Nick van der WoudeSG Haerlem'041:55.6300013912:02.69
8.Niels MartensKzc2:11.8601001112:08.03
9.Rick TangermanDwtNT01011912:11.29
DISAndre ZozulyaSG Haerlem'04NT00013931:56.71
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-10-2009 - 14:20
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin stelOeza1:02.64010029057.03
2.Danique SapA.Z.V.D.NT01006021:01.96
3.Yara GaljeZaanstad (SG)NT01003721:07.28
4.Femke RitmanKzcNT01002861:07.69
DISJulia EijerZaanstad (SG)NT010045656.18VE+VC
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-10-2009 - 14:20
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:25.2599014911:25.93
2.Wesley BosHpc1:32.2099012411:29.77
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:43.6799016431:31.73
4.Koen GaalOeza1:31.3199011131:36.24
5.Kaj van der PalKzc1:46.9899021351:41.78
6.Mike MoriannerKzc1:43.5199021371:41.85
7.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:49.1699005711:44.83
8.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:42.6399017471:45.48
9.Devon-Ray JacobsKzcNT99016851:52.00
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:52.6199019691:52.60
11.Lex LubbersHpc2:19.9499024111:55.46
12.Mitchell van DijkOeza1:52.6699021451:56.84
13.Pepijn KerssensKzcNT99013212:03.04
14.Basil BarrettZaanstad (SG)NT99021572:03.09
DISTim KieftZaanstad (SG)1:47.879901921AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMilan ProsecZaanstad (SG)NT9900569
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISRoy VlielandOeza1:47.2599015171:49.84RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-10-2009 - 14:25
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shira de HaanOeza49.42000113047.71
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)49.35000072649.25
3.Bente KoelemeijZaanstad (SG)1:00.30000170851.13
4.Maxine SchaapZaanstad (SG)NT000151251.70
5.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:06.1400100001:04.46
DISMelissa VallingaZaanstad (SG)NT000167651.00VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLieke RoggeZaanstad (SG)NT000171258.59VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNeve BuijsA.Z.V.D.55.6200016661:00.14VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISHannah SchrijverDwtNT00007981:04.00VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNadine DolfingHpcNT00011161:11.28VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-10-2009 - 14:25
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:50.66960046938.711:21.322:05.642:50.25
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn3:15.04960118542.661:31.022:19.933:08.50
3.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:14.37960107542.761:32.072:21.963:08.89
4.Kevin SchaafSG Haerlem'043:18.94960260343.341:32.362:21.873:10.21
5.Tim WalstockHpc3:18.12960149342.661:31.662:22.743:11.71
6.Sander KroepSG Haerlem'043:28.10960138943.461:31.962:21.753:12.32
7.Stan BlokSG Haerlem'04NT970056945.331:36.602:27.963:15.26
8.Erno SnoekZaanstad (SG)3:14.53960092545.121:36.012:27.453:17.01
9.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn3:31.25960052743.651:33.242:24.983:17.34
10.Gwyn BirdHpc3:25.04960149145.321:35.192:27.663:19.06
11.Ruben SapA.Z.V.D.3:22.75960114545.431:36.692:28.653:19.31
12.Roy van der WoudeSG Haerlem'04NT970057946.931:38.682:30.073:19.68
13.Jelle SchelvisZaanstad (SG)3:40.86970199346.731:40.062:33.753:24.32
14.Matthijs FleumerZaanstad (SG)3:31.81960327345.031:39.282:30.993:24.78
15.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:45.64960231149.131:45.692:43.023:38.87
16.Corné BorstOeza3:50.42960233550.441:47.442:45.153:39.57
17.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn4:06.91960295550.641:47.052:44.613:40.37
18.Jeroen JongertA.Z.V.D.NT960044550.501:48.452:45.663:43.67
19.Clim KerssensKzc4:01.64970361754.301:49.082:48.783:46.88
20.Emiel OsingaSG Haerlem'043:56.80960133152.891:51.542:51.393:48.67
21.Chris DekkerZaanstad (SG)3:48.46970091552.091:51.402:50.343:48.71
22.Jesse ZandvlietSG Haerlem'04NT970336153.251:52.762:53.633:51.94
23.Gijs v.d. WoordHpcNT970005955.111:57.662:59.984:00.60
24.Daan Kaars SijpesteinHpcNT970110754.861:56.833:00.314:02.33
25.Berend KomenOezaNT970452356.212:00.103:06.144:08.46
DISRyan SnelderwaardZaanstad (SG)3:22.009701235AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMatthijs EngelkesSG Haerlem'04NT9702315SO51.861:49.852:48.053:51.94
SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
NGAllard de VriesOeza3:39.759602337
NGMartijn BraspenningHpc3:56.849702875


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-10-2009 - 14:45
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:30.24980106443.801:34.452:44.773:14.46
2.Jade BroekA.Z.V.D.3:25.98970230044.991:34.862:26.863:14.98
3.Demi KoelemeijZaanstad (SG)3:21.86970172445.101:36.672:30.313:22.26
4.Caitlin SmithDe Zeeschuimers3:30.68970110047.121:40.552:32.153:22.78
5.Tori GijzenSG Haerlem'043:34.61970316647.391:39.312:31.403:22.90
6.Lotte VensZaanstad (SG)3:30.28970004444.431:35.982:29.073:24.73
7.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:36.40970110247.011:40.252:34.683:27.19
8.Melina KnolZaanstad (SG)NT980223247.001:40.842:36.143:28.03
9.Chantal BeijerSG Haerlem'043:37.39970088447.911:40.912:35.513:28.94
10.Serena StelOeza3:38.54980152847.281:42.042:38.213:29.15
11.Jill JansenSG Haerlem'043:34.73970017048.521:43.432:39.063:32.68
12.Linda BöhmSG Haerlem'043:45.92970316447.901:43.092:39.913:34.05
13.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)3:30.24970356648.951:44.882:40.203:34.73
14.Fréderique van TielKzc3:34.61970285249.371:45.872:41.583:35.23
15.Nadine ScheeveZaanstad (SG)3:30.17970068448.611:44.752:40.873:36.90
16.Laura EijkA.Z.V.D.NT970386248.391:44.562:41.293:37.16
17.Tessa van LangelaarOeza3:48.18970528651.491:47.102:45.143:40.50
18.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT980106250.131:46.902:44.493:41.26
19.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)NT980322851.691:48.952:46.093:41.73
20.Daphne WassenaarZaanstad (SG)3:39.42970360652.531:38.392:46.143:42.00
21.Lisa BrantjesKzc3:41.25980095050.891:47.042:46.033:42.04
22.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn4:03.68970466652.191:49.302:47.743:44.65
23.Rachelle ReijsooSG Haerlem'043:47.03970281050.151:50.412:49.283:46.78
24.Veerle ClaassenHpcNT980078252.751:52.002:51.743:49.53
25.Daisy BeetstraDe ZeeschuimersNT980337454.031:55.492:56.213:53.45
26.Franka RotterdamZaanstad (SG)NT980065052.081:52.262:53.633:54.24
27.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.NT980203653.561:54.322:55.343:54.96
28.Fleur BonkerkZaanstad (SG)NT980337653.611:53.842:55.813:55.12
29.Jessie KoopmanOezaNT970538052.991:52.452:53.853:55.46
30.Eline van ZijlZaanstad (SG)NT980338254.211:54.592:56.433:55.78
31.Carmen MeijerHpcNT980020253.941:54.212:55.413:56.21
32.Anna BakkerOeza3:54.74970372052.491:51.312:53.753:56.55
33.Lisanne GrulOeza4:03.65970440654.901:54.992:57.363:56.75
34.Laura PomstraZwemvereniging HoornNT980506053.481:55.762:57.203:58.68
35.Merel SchoutenSG Haerlem'04NT980495256.101:59.173:00.424:00.26
36.Ilse van GinkelZwemvereniging HoornNT980166056.131:57.702:59.404:01.03
37.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)NT970548255.561:56.562:59.814:02.53
38.Rosa WesterborgKzc4:27.49970296655.311:57.333:01.934:03.23
39.Cheryl ObolZaanstad (SG)NT980453852.401:56.723:01.754:05.02
40.Elise RotterdamZaanstad (SG)NT980065256.031:59.653:05.274:09.51
41.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)NT970217656.422:01.403:06.694:10.54
42.Virginie van ZundertA.Z.V.D.NT980497857.882:04.013:11.154:16.54
43.Sacha SchepersZwemvereniging HoornNT980166456.802:04.073:11.784:16.85
44.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'04NT980399459.882:06.343:12.584:19.68
45.Laura HartmanHpcNT980055458.832:09.803:23.094:36.65
46.Cleo KeyzerSG Haerlem'04NT98045241:18.592:46.494:14.475:40.08
DISThessa van LeeuwenZaanstad (SG)NT9705682AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISAlinka OsingaSG Haerlem'04NT9803212AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISAnouk van DamSG Haerlem'044:12.979800032SK50.341:48.072:46.283:40.28
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISIlham Taj-dineZaanstad (SG)NT9803532SK57.932:04.123:09.874:12.43
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZASara BraaijSG Haerlem'04NT9803516
NG.ZAJohnny Mae HauserZaanstad (SG)3:04.509700682
AFGEMRoos GooijerOezaNT9705616


<< TOP >>
Programmanr. 17
11-10-2009 - 15:10
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:29.0898007191:28.21
2.Bradley SapA.Z.V.D.1:31.6098010271:29.29
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:34.3598006991:33.15
4.Simon de GrootSG Haerlem'041:34.3698007171:34.32
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:35.1798004931:37.50
6.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:36.1598007151:37.69
7.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)1:48.1098006211:41.75
8.Shai DataukerA.Z.V.D.1:47.9498018191:44.70
9.Sander SchleeperZaanstad (SG)1:49.3198018431:46.79
10.Sean TuinstraOeza1:48.6098016851:49.40
11.Job RozemeijerZaanstad (SG)1:54.4098018412:00.08
12.Sven MartensKzc1:57.8698014452:00.37
13.Niels OsingaSG Haerlem'04NT98023772:02.50FJ 1
14.Christiaan WijkhuiseSG Haerlem'04NT98035192:02.50FJ 2
15.Floris van RuttenSG Haerlem'04NT98023472:02.50FJ 3
16.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT98037292:04.85
DISRobin SchulteSG Haerlem'041:42.8198007911:41.72SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDirk BeukersSG Haerlem'041:47.109802109
NGJack TrompHpcNT9801063


<< TOP >>
Programmanr. 18
11-10-2009 - 15:15
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:40.3199015461:35.43
2.Isabel PuntA.Z.V.D.1:35.1299014041:35.62
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:42.5199005621:39.06
4.Regina van 't VeerZaanstad (SG)1:51.7899007841:39.46
5.Anna BruinsZaanstad (SG)NT99019661:43.97
6.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:50.8999023121:44.13
7.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:47.4099023141:47.62
8.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT99032921:48.19
9.Suzanne IvensOeza1:49.2999029041:49.70
10.Robyn SmithDe Zeeschuimers1:54.5399008921:51.43
11.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT99017481:57.47FJ 1
12.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT99035101:57.47FJ 2
13.Tessa WesterborgKzc2:12.9499019142:03.39
14.Julisca BoogaardKzc2:17.8399023982:13.36
DISEdith KristSG Haerlem'041:57.7599019541:46.03RC+RD
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.