Nr. 1. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren
Nr. 2. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren
Nr. 3. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Minioren 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 1 en 2
Nr. 15. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open\
Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 20. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 25m schoolslag  Meisjes Minioren 1 en 2
Nr. 26. Jongens, 25m schoolslag  Jongens Minioren 1 en 2
Nr. 27. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 29. Gemengd, 8 x 50m vrije slag  10 jaar en ouder


Meerkamp all-in deel 1
Waddinxveen, 11.10.2009


Programmanr. 1
11.10.09 - 16:15
Dames, 100m schoolslagDames Senioren
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:21.91860318838.891:21.48
2.Linda JanssenVan Vliet Barracuda1:23.07880208840.111:24.27
3.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda1:24.89910011840.681:27.11
AFGEMChantal RijsmusVan Vliet Barracuda1:23.548803652
AFGEMGitte Kop JansenVan Vliet Barracuda1:29.238200914


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.10.09 - 16:15
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Davey de VosZ&PC De Gouwe1:07.58890345133.581:10.20
2.Robert de GruijlVan Vliet Barracuda1:09.95860103534.461:14.49
3.Bart van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC1:14.26900514935.861:15.88
4.Hans van WijkHoogenboom Tours BZ&PC1:14.39890360535.961:16.20
5.Jeroen van der VlistWidex Gzc Donk1:13.93910638737.671:19.65
6.Edgar van OostenVan Vliet Barracuda1:17.20910454537.221:20.58
7.Owen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC1:20.90910148738.701:22.53
8.Roy van RijWidex Gzc Donk1:24.14910610938.951:23.04
NG.ZAEmiel GhaliVan Vliet Barracuda1:17.898701019
AFGEMKas Kop JansenVan Vliet Barracuda1:14.508501423


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.10.09 - 16:20
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Denise BoereboomVan Vliet Barracuda1:18.79920214437.601:20.16
2.Marijke KommersVan Vliet Barracuda1:25.67930533441.231:26.78
3.Yldau de LangeWidex Gzc Donk1:27.43930360841.491:27.80
4.Chantal van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC1:25.10930208441.491:29.49
5.Larissa VerkaikWidex Gzc Donk1:34.74920361842.641:30.46
6.Eva van VlietWidex Gzc Donk1:34.17920361644.941:35.24
7.Eline van VlietHoogenboom Tours BZ&PC1:34.54920459246.581:39.39


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.10.09 - 16:25
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Silvan de WaartWidex Gzc Donk1:14.51920534535.121:14.47
2.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:12.48920296135.611:14.74
3.Anshel HofstedeVan Vliet Barracuda1:12.60930061535.371:15.43
4.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe1:14.92930176136.631:15.82
5.Rolf BoersZ&PC De Gouwe1:16.00930155535.441:17.25
6.Stefan VerheulHoogenboom Tours BZ&PC1:20.22930298336.551:17.83
7.Robin van BeusekomVan Vliet Barracuda1:20.32920584137.191:19.22
8.Jos BeeuwkesHoogenboom Tours BZ&PC1:19.84920273738.131:21.39
9.Remco OskamZ&PC De Gouwe1:20.09920558338.131:21.58
10.Mark SlagmolenVan Vliet Barracuda1:31.70930227741.491:29.77


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.10.09 - 16:30
Meisjes, 100m rugslagDames Jeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe1:15.15950008234.771:13.46
2.Saskia KommersVan Vliet Barracuda1:17.45950284637.771:16.66
3.Danielle HogervorstVan Vliet Barracuda1:18.96950493037.891:18.19
4.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:18.60940448637.861:18.56
5.Amber ReijmVan Vliet Barracuda1:12.59940543438.041:19.05
6.Alma JanssenVan Vliet Barracuda1:22.18940107839.801:20.77
7.Giulia RolloosVan Vliet Barracuda1:23.73950094640.111:21.30
8.Amy EikelenboomVan Vliet Barracuda1:24.25950601641.761:24.45
9.Marieke van Bergen van der GrijpVan Vliet Barracuda1:22.91950485841.471:25.42
10.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:33.18950521044.011:28.23
11.Kyra de LangeWidex Gzc Donk1:30.54950221043.471:30.21


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.10.09 - 16:35
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe1:08.84940231733.261:07.16
2.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:13.61950206534.181:11.37
3.Jorian AantjesVan Vliet Barracuda1:16.16940283936.041:13.64
4.Jeroen van der MeerZ&PC De Gouwe1:18.03950253536.241:14.61
5.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:18.29950209536.541:15.19
6.Roan HagebeekVan Vliet Barracuda1:15.09940254536.621:15.25
7.Emiel van BeusekomVan Vliet Barracuda1:18.02940395137.941:17.66
8.Mark HoutmanZ&PC De Gouwe1:22.11950109139.041:19.24
9.Pascal RikkertVan Vliet Barracuda1:25.11950156737.971:21.09
10.Marc van RijWidex Gzc Donk1:21.38950093139.921:22.74

BMFloyd van HoofVan Vliet Barracuda1:19.50970060539.361:19.77


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.10.09 - 16:40
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:12.24970147833.511:08.24
2.Eveline van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC1:07.17960237833.461:08.72
3.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk1:10.38970422634.401:09.68
4.Marsha den BestenHoogenboom Tours BZ&PC1:12.33960157433.751:10.81
5.Anne PetersenVan Vliet Barracuda1:13.39970045434.021:11.67
6.Annelou de JongWidex Gzc Donk1:14.20970173234.491:12.80
7.Anne VergeerWidex Gzc Donk1:15.32970238635.151:13.32
8.Melissa van der HeijdenVan Vliet Barracuda1:16.86960552635.901:13.88
9.Amanda SelsZ&PC De Gouwe1:16.81960317436.431:16.14
10.Liliana JanninkVan Vliet Barracuda1:17.70960263836.401:17.96
11.Nicole den BoerHoogenboom Tours BZ&PC1:21.79960189036.611:18.02
12.Jessica van OudenaardenZ&PC De Gouwe1:27.07960298638.991:21.83
13.Simone BunnikHoogenboom Tours BZ&PC1:25.57970285038.861:22.00
14.Fenna de PaterVan Vliet Barracuda1:26.70970414439.461:22.34
15.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:27.34970265640.481:24.04
16.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:29.41970147642.441:30.02
17.Dikra IdrissiWidex Gzc Donk1:45.49970422441.091:30.15
18.Peggy BlomWidex Gzc Donk1:40.74960552843.091:33.27
19.Janine HendriksZ&PC De Gouwe1:48.69970265446.051:36.71
20.Robin BosWidex Gzc Donk2:10.51970422246.481:44.28
21.Francis HendriksZ&PC De Gouwe1:54.80970265251.071:47.83
22.Ilse van PolanenZ&PC De Gouwe1:48.54970516050.191:53.47


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.10.09 - 16:50
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeroen SnelWidex Gzc Donk1:09.29960265330.931:05.96
2.Paul van GrolWidex Gzc Donk1:07.77960295132.921:06.85
3.Kors van TilburgZ&PC De Gouwe1:10.14960097132.391:07.17
4.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:12.88960150933.591:09.56
5.Bart CokZ&PC De Gouwe1:12.79970192134.251:11.70
6.Martijn HouwelingVan Vliet Barracuda1:17.20960089334.341:13.40
7.Niels RöderVan Vliet Barracuda1:17.75960387535.191:13.56
8.Ian MinnighVan Vliet Barracuda1:20.00970273735.901:15.68
9.Zakaria ZariouhHoogenboom Tours BZ&PC1:21.67960436137.651:19.41
10.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe1:27.54970170538.021:20.80
11.Martijn TamisWidex Gzc Donk1:25.99970140737.951:23.45
12.Kevin SlagmolenVan Vliet Barracuda1:28.32970029140.801:25.85
13.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe1:30.57970344141.271:25.95
14.Soufiane BelaliVan Vliet Barracuda1:31.73970060740.881:30.25


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.10.09 - 16:55
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre van der BijlZ&PC De Gouwe43.49990053041.95
2.Romee RikkertVan Vliet Barracuda42.25980022442.06
3.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe46.20980136043.62
4.Amber ZijderhandZ&PC De Gouwe44.99980135644.10
5.Eileen DuitsWidex Gzc Donk47.02980084244.13
6.Hannah DixonWidex Gzc Donk46.64980343244.51
7.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe45.88980279244.57
8.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe48.38990235648.45
9.Ginger PouwHoogenboom Tours BZ&PC50.04980360249.24
10.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe51.37990022251.19
11.Eveline HouwelingVan Vliet Barracuda52.72980153251.83
DISMaartje DamenWidex Gzc DonkNT9803786i
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISTamara van den BrinkVan Vliet Barracuda51.87980418250.75
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.10.09 - 17:00
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roel van GrolWidex Gzc Donk45.00980227743.91
2.Romano GroeneveldHoogenboom Tours BZ&PC49.23980160747.21
3.Jeroen ElzerHoogenboom Tours BZ&PC53.16980161147.67
4.Sander van JaarsveldHoogenboom Tours BZ&PC1:00.40990087752.74
5.Indy VoskuilenZ&PC De Gouwe57.0199020051:01.01
6.Wilco de HeerZ&PC De Gouwe1:05.7699011251:03.94
DISRida el YousfiZ&PC De Gouwe58.14980304954.94
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.10.09 - 17:05
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicoline ScholHoogenboom Tours BZ&PC51.93000134249.67
2.Isa TolZ&PC De Gouwe58.05000161655.34
3.Federica ClaesZ&PC De Gouwe1:01.41000161859.11
4.Debby MerkestijnZ&PC De Gouwe1:03.5300013201:02.53


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.10.09 - 17:05
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Duncan van HaarenWidex Gzc Donk56.36000068148.89
2.Roan van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC52.20000074150.76
3.Max NonkesZ&PC De Gouwe55.05000136152.55
4.Mart van der HoekZ&PC De Gouwe55.96000081953.97


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.10.09 - 17:05
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 14
11.10.09 - 17:05
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe28.27020007924.45
2.Vincent van HaarenWidex Gzc Donk32.53020001130.00


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.10.09 - 17:10
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Amber ReijmVan Vliet Barracuda2:15.97940543433.511:10.362:24.89
2.Linda JanssenVan Vliet Barracuda2:21.48880208834.761:12.652:25.72
3.Daniëlle WijnenZ&PC De Gouwe2:30.88900430434.261:10.792:28.10
4.Marijke KommersVan Vliet Barracuda2:24.72930533434.761:13.022:31.32
5.Marieke van Bergen van der GrijpVan Vliet Barracuda2:53.09950485838.141:20.232:49.23
AFGEMGitte Kop JansenVan Vliet Barracuda2:20.568200914


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.10.09 - 17:10
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe2:08.54940231729.811:02.062:07.15
2.Robert de GruijlVan Vliet Barracuda2:00.668601035FJ 129.811:01.882:10.15
3.Anshel HofstedeVan Vliet Barracuda2:07.879300615FJ 229.971:03.162:10.15
4.Silvan de WaartWidex Gzc Donk2:10.59920534530.551:04.852:14.78
5.Roan HagebeekVan Vliet Barracuda2:24.20940254532.191:07.762:19.16
6.Edgar van OostenVan Vliet Barracuda2:17.12910454532.031:07.902:19.72
7.Robin van BeusekomVan Vliet Barracuda2:19.38920584131.341:07.282:19.75
8.Jeroen van der VlistWidex Gzc Donk2:12.82910638730.861:06.422:20.08
9.Floyd van HoofVan Vliet Barracuda2:39.84970060536.061:16.412:37.78


<< TOP >>
Programmanr. 17
11.10.09 - 17:20
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel BarendregtVan Vliet Barracuda28.33910011828.59
1.Denise BoereboomVan Vliet Barracuda28.57920214428.59
3.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe30.38940448630.53
4.Larissa VerkaikWidex Gzc Donk31.43920361830.56
5.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe29.77860318830.64
6.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe32.01950008230.70
7.Saskia KommersVan Vliet Barracuda31.44950284631.06
8.Alma JanssenVan Vliet Barracuda31.40940107831.54
9.Giulia RolloosVan Vliet Barracuda32.25950094632.26
10.Amy EikelenboomVan Vliet Barracuda31.98950601633.31
10.Danielle HogervorstVan Vliet Barracuda33.93950493033.31
12.Eline van VlietHoogenboom Tours BZ&PC34.84920459236.30
13.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe37.63950521036.85
AFGEMChantal RijsmusVan Vliet Barracuda31.868803652


<< TOP >>
Programmanr. 18
11.10.09 - 17:20
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open\
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Davey de VosZ&PC De Gouwe24.64890345125.28
2.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe25.49930176125.50
3.Remco OskamZ&PC De Gouwe25.82920558326.28
4.Joeri de MikZ&PC De Gouwe26.13930490326.60
5.Rolf BoersZ&PC De Gouwe26.13930155527.17
6.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe27.89920296127.82
7.Roy van RijWidex Gzc Donk28.10910610928.13
8.Jorian AantjesVan Vliet Barracuda28.48940283928.39
9.Remco de MikZ&PC De Gouwe29.00950206528.57
10.Owen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC28.44910148729.76
11.Niels de JongZ&PC De Gouwe31.08950209529.81
12.Emiel van BeusekomVan Vliet Barracuda31.14940395130.38
13.Jeroen van der MeerZ&PC De Gouwe31.68950253530.42
14.Pascal RikkertVan Vliet Barracuda31.45950156731.23FJ 1
15.Mark HoutmanZ&PC De Gouwe31.49950109131.23FJ 2
16.Marc van RijWidex Gzc Donk32.37950093131.44
17.Mark SlagmolenVan Vliet Barracuda32.16930227732.67
18.Zakaria ZariouhHoogenboom Tours BZ&PC33.93960436133.70
19.Martijn TamisWidex Gzc Donk37.82970140736.36
NG.ZAEmiel GhaliVan Vliet Barracuda25.488701019
AFGEMKas Kop JansenVan Vliet Barracuda26.708501423


<< TOP >>
Programmanr. 19
11.10.09 - 17:25
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne PetersenVan Vliet Barracuda43.06970045440.95
2.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe41.42970147841.22
3.Amanda SelsZ&PC De Gouwe43.10960317442.38
4.Liliana JanninkVan Vliet Barracuda43.15960263842.89
5.Annelou de JongWidex Gzc Donk44.57970173243.80
6.Saskia de MikZ&PC De Gouwe44.59970265644.12
7.Melissa van der HeijdenVan Vliet Barracuda42.82960552644.59
8.Peggy BlomWidex Gzc Donk48.09960552845.02
9.Nicole den BoerHoogenboom Tours BZ&PC46.47960189045.86
10.Fenna de PaterVan Vliet Barracuda46.92970414446.71
11.Anne VergeerWidex Gzc Donk48.35970238649.18
12.Jessica van OudenaardenZ&PC De Gouwe48.27960298649.70
13.Robin BosWidex Gzc Donk50.65970422251.36
14.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe51.80970147651.64
15.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk48.47970422652.34
16.Ilse van PolanenZ&PC De Gouwe48.92970516052.96
17.Janine HendriksZ&PC De Gouwe53.80970265454.13
18.Simone BunnikHoogenboom Tours BZ&PC52.20970285055.97
19.Francis HendriksZ&PC De Gouwe58.45970265257.61
DISDikra IdrissiWidex Gzc Donk44.879704224
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 20
11.10.09 - 17:35
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Paul van GrolWidex Gzc Donk39.54960295138.66
2.Kors van TilburgZ&PC De Gouwe42.20960097140.39
3.Martijn HouwelingVan Vliet Barracuda43.93960089342.07
4.Jeroen SnelWidex Gzc Donk44.63960265342.10
5.Niels RöderVan Vliet Barracuda45.71960387543.21
6.Ian MinnighVan Vliet Barracuda47.26970273743.96
7.Mark DrosZ&PC De Gouwe45.74960150945.00
8.Bart CokZ&PC De Gouwe46.80970192145.50
9.Soufiane BelaliVan Vliet Barracuda45.03970060745.67
10.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe47.20970170547.87
11.Kevin SlagmolenVan Vliet Barracuda51.25970029151.36
12.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe51.42970344152.35


<< TOP >>
Programmanr. 21
11.10.09 - 17:35
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Romee RikkertVan Vliet Barracuda35.38980022434.82
2.Sterre van der BijlZ&PC De Gouwe34.66990053035.18
3.Eileen DuitsWidex Gzc Donk37.38980084237.25
4.Amber ZijderhandZ&PC De Gouwe39.00980135638.43
5.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe39.00980279238.59
6.Hannah DixonWidex Gzc Donk38.41980343239.01
7.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe38.80980136039.89
8.Ginger PouwHoogenboom Tours BZ&PC42.57980360241.31
9.Eveline HouwelingVan Vliet Barracuda43.10980153242.25
10.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe43.25990235643.56
11.Tamara van den BrinkVan Vliet Barracuda42.82980418243.74
12.Maartje DamenWidex Gzc DonkNT9803786i43.98
13.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe42.18990022245.60


<< TOP >>
Programmanr. 22
11.10.09 - 17:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roel van GrolWidex Gzc Donk37.77980227737.88
2.Romano GroeneveldHoogenboom Tours BZ&PC39.37980160738.39
3.Sander van JaarsveldHoogenboom Tours BZ&PC47.74990087742.73
4.Jeroen ElzerHoogenboom Tours BZ&PC47.58980161145.13
5.Rida el YousfiZ&PC De Gouwe51.36980304947.09
6.Indy VoskuilenZ&PC De Gouwe52.26990200547.59
7.Wilco de HeerZ&PC De Gouwe56.6999011251:00.52


<< TOP >>
Programmanr. 23
11.10.09 - 17:45
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicoline ScholHoogenboom Tours BZ&PC55.91000134251.09
2.Isa TolZ&PC De Gouwe58.57000161656.22
3.Debby MerkestijnZ&PC De Gouwe1:01.7600013201:03.21
4.Federica ClaesZ&PC De Gouwe1:13.3400016181:06.86


<< TOP >>
Programmanr. 24
11.10.09 - 17:45
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roan van 't HoogHoogenboom Tours BZ&PC54.07000074153.84
2.Max NonkesZ&PC De Gouwe1:00.74000136159.86
3.Mart van der HoekZ&PC De Gouwe1:09.2800008191:05.19
DISDuncan van HaarenWidex Gzc Donk57.46000068157.56
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 25
11.10.09 - 17:45
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
11.10.09 - 17:45
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe28.70020007926.88
2.Vincent van HaarenWidex Gzc Donk31.18020001132.06


<< TOP >>
Programmanr. 27
11.10.09 - 17:50
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC4:51.7093020845:02.94
50m:
100m:
34.25
1:11.72
34.25
37.47
150m:
200m:

2:28.09
250m:
300m:
350m:
400m:

5:02.94
2.Yldau de LangeWidex Gzc Donk5:24.4393036085:20.20
50m:
100m:
36.22
1:16.32
36.22
40.10
150m:
200m:

2:38.53
250m:
300m:
350m:
400m:

5:20.20
3.Eva van VlietWidex Gzc Donk5:32.3892036165:28.33
50m:
100m:
36.97
1:16.93
36.97
39.96
150m:
200m:

2:39.90
250m:
300m:
350m:
400m:

5:28.33
4.Marsha den BestenHoogenboom Tours BZ&PC5:51.3796015745:30.08
50m:
100m:
37.61
1:19.39
37.61
41.78
150m:
200m:

2:44.00
250m:
300m:
350m:
400m:

5:30.08
5.Eveline van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC5:32.3696023785:30.96
50m:
100m:
37.76
1:19.43
37.76
41.67
150m:
200m:

2:44.06
250m:
300m:
350m:
400m:

5:30.96
6.Kyra de LangeWidex Gzc Donk5:57.0295022106:02.88
50m:
100m:
40.37
1:25.56
40.37
45.19
150m:
200m:

2:59.56
250m:
300m:
350m:
400m:

6:02.88


<< TOP >>
Programmanr. 28
11.10.09 - 17:55
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart van der ZwaanHoogenboom Tours BZ&PC4:33.6690051494:31.95
50m:
100m:
30.42
1:04.07
30.42
33.65
150m:
200m:

2:13.25
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.95
2.Hans van WijkHoogenboom Tours BZ&PC4:33.6589036054:36.97
50m:
100m:
32.44
1:08.03
32.44
35.59
150m:
200m:

2:19.58
250m:
300m:
350m:
400m:

4:36.97
3.Jos BeeuwkesHoogenboom Tours BZ&PC5:00.3692027374:47.36
50m:
100m:
31.82
1:08.36
31.82
36.54
150m:
200m:

2:22.39
250m:
300m:
350m:
400m:

4:47.36
4.Stefan VerheulHoogenboom Tours BZ&PC4:48.8693029834:49.87
50m:
100m:
31.27
1:06.77
31.27
35.50
150m:
200m:

2:20.37
250m:
300m:
350m:
400m:

4:49.87
5.Joeri de MikZ&PC De Gouwe4:33.2493049034:59.59
50m:
100m:
32.22
1:08.75
32.22
36.53
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:59.59


<< TOP >>
Programmanr. 29
11.10.09 - 18:00
Gemengd, 8 x 50m vrije slag10 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Barracuda 1Van Vliet Barracuda3:42.753:48.28
Anshel Hofstede
Marijke Kommers
Robin van Beusekom
Denise Boereboom
93
93
92
92
26.97Robert de Gruijl
Amber Reijm
Edgar van Oosten
Merel Barendregt
86
94
91
91
2.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe3:55.483:53.95
Remco Oskam
Maaike de Leeuw
Davey de Vos
Sanne van Rijs
92
94
89
95
26.45Remco de Mik
Sterre van der Bijl
Jeroen van der Meer
Koen de Leeuw
95
99
95
92
3.Z&PC De Gouwe 2Z&PC De Gouwe3:54.283:54.91
Angelique van Vark
Rolf Boers
Amanda Sels
Joeri de Mik
97
93
96
93
32.50Daniëlle Wijnen
Jeffrey Bakker
Nathalie Schoonderwoerd
Luke Rijnbeek
90
94
86
93
4.Gzc Donk 1Widex Gzc Donk4:03.614:08.83
Eva van Vliet
Silvan de Waart
Larissa Verkaik
Jeroen van der Vlist
92
92
92
91
32.74Yldau de Lange
Roy van Rij
Kyra de Lange
Marc van Rij
93
91
95
95
5.Hoogenboom Tours BZ&PC 1Hoogenboom Tours BZ&PC4:13.484:10.54
Owen Louwes
Eline van Vliet
Zakaria Zariouh
Marsha den Besten
91
92
96
96
29.29Stefan Verheul
Eveline van der Zwaan
Hans van Wijk
Chantal van der Zwaan
93
96
89
93