Speedo deel 1e
Boxtel (NED),    11.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
11-10-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal van Bakel              Argo                   1:23.69 9803059    1:19.70           
            38.07  1:19.70
  2. Gijs Deelen                   Neptunus'58                 NT 9803673    1:24.65           
            37.89  1:24.65
  3. Niels van den Hout            AquAmigos              1:27.88 9801269    1:24.92           
            40.42  1:24.92
  4. Bas Gibbels                   Argo                   1:31.18 9801973    1:25.84           
            41.18  1:25.84
  5. Pascal Roose                  AquAmigos              1:28.54 9801805    1:26.68           
            42.22  1:26.68
  6. Mees Schouten                 Argo                   1:30.65 9801975    1:27.06           
            39.89  1:27.06
  7. Brian Korthout                AquAmigos              1:35.45 9802473    1:28.93           
            45.03  1:28.93
  8. Noud van Boven                Neptunus'58            1:32.56 9800333    1:32.26           
            43.00  1:32.26
  9. Macs vd Doelen                Neptunus'58            1:33.47 9802359    1:33.76           
            43.36  1:33.76
 10. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:31.75 9801231    1:35.74           
            47.27  1:35.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
11-10-2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:45.80 9900992    1:46.67           
            51.36  1:46.67
  2. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:50.31 9900322    1:48.10           
            50.57  1:48.10
  3. Femke van Eck                 Argo                   1:51.34 9901526    1:51.43           
            53.78  1:51.43
  4. Colette van Happen            Argo                   1:59.46 9901524    1:52.81           
            55.06  1:52.81
  5. Kyra Jongman                  Neptunus'58                 NT 9902688    1:56.02           
            54.51  1:56.02
  6. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   1:55.09 9900932    1:56.51           
            54.77  1:56.51
  7. Fleur Gibbels                 Argo                   2:01.59 9902526    1:57.48           
            55.89  1:57.48
  8. Janneke van Hulten            Zegenwerp                   NT 9902124    2:01.82           
            57.65  2:01.82
  9. Floor Schoonen                Argo                   2:03.40 9902722    2:04.07           
          1:00.70  2:04.07
 10. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   2:07.22 9901284    2:07.25           
          1:01.64  2:07.25
 11. Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   2:07.78 9900934    2:10.27           
          1:01.98  2:10.27
 12. Marieke van Veen              Argo                   2:18.70 9904140    2:10.83           
          1:02.02  2:10.83
 DIS Loes van Eindhoven            Argo                   1:55.52 9901522    1:53.50 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.65  1:53.50
 DIS FabiŽnne van Dommelen         AquAmigos                   NT 9904162    2:03.82 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.29  2:03.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-10-2009 - 14:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:37.12 0100541    1:32.84           
            42.29  1:32.84
  2. Edgar Brok                    AquAmigos              1:39.57 0000017    1:36.54           
            45.10  1:36.54
  3. Stef van Boxtel               Zegenwerp              1:44.98 0000323    1:43.63           
            48.46  1:43.63
  4. Cas Vugts                     AquAmigos                   NT 0100605    1:44.13           
            46.61  1:44.13
  5. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                   NT 0200139    2:04.29           
            55.23  2:04.29
  6. Daan van de Besselaar         Zegenwerp                   NT 0200137    2:15.23           
          1:00.26  2:15.23
  7. Tim Schouten                  Zegenwerp                   NT 0200141    2:24.00           
          1:06.68  2:24.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11-10-2009 - 14:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:57.89 0100146    1:52.11           
            54.61  1:52.11
  2. Indy Jongman                  Neptunus'58                 NT 0100528    1:56.54           
            51.34  1:56.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
11-10-2009 - 14:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel Brands                 Argo                   1:26.19 9901563    1:25.30           
            40.26  1:25.30
  2. Lukas de Bie                  Argo                   1:36.26 9901987    1:28.97           
            43.49  1:28.97
  3. Sander Somers                 Zegenwerp              1:33.32 9900951    1:30.51           
            44.00  1:30.51
  4. Luuk Santegoeds               Argo                   1:40.96 9902027    1:31.48           
            43.39  1:31.48
  5. Gijs Mulder                   BZV 's-Hertogenbosch   1:40.47 9900747    1:35.66           
            43.29  1:35.66
  6. Rens van Oost                 Argo                   1:35.25 9902025    1:37.77           
            47.41  1:37.77
  7. Luuk Kampers                  Argo                   1:36.50 9901995    1:39.69           
            48.61  1:39.69
  8. Ries Schouten                 Argo                   1:46.35 9901991    1:40.51           
            46.71  1:40.51
  9. Pim de Crom                   Neptunus'58                 NT 9900361    1:42.18           
            46.56  1:42.18
AFGE Pepijn Six                    Zegenwerp              1:44.15 9902281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
11-10-2009 - 14:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Engelen             AquAmigos              1:46.39 0000350    1:37.92           
            46.57  1:37.92
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:48.16 0000614    1:44.57           
            49.00  1:44.57
  3. Ellen Gibbels                 Argo                   1:57.28 0001336    1:56.08           
            54.57  1:56.08
  4. Esther de Laat                AquAmigos              2:07.73 0000174    1:58.57           
            56.00  1:58.57
  5. Daphne van Noorden            BZV 's-Hertogenbosch        NT 0002180    2:02.66           
            58.27  2:02.66
  6. Loes van Eck                  Argo                   2:05.18 0003062    2:03.49           
            58.40  2:03.49
  7. Romy Schaeken                 Zegenwerp                   NT 0003114    2:04.71           
            56.21  2:04.71
  8. Dionne Paridaans              Zegenwerp                   NT 0002382    2:23.11           
          1:05.45  2:23.11
 DIS Dempsy van Lieshout           BZV 's-Hertogenbosch        NT 0000462    2:01.48 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            55.02  2:01.48
 DIS Dana Janssen                  Argo                   2:13.79 0003064    2:02.87 sj        
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            56.88  2:02.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
11-10-2009 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fime Namwansa                 Argo                   2:31.34 9603827    2:25.32           
            31.42  1:08.57  1:47.07  2:25.32
  2. Richie van Empel              Zegenwerp              2:38.94 9603631    2:33.48           
            33.60  1:12.23  1:53.64  2:33.48
  3. Willem Kleinendorst           BZV 's-Hertogenbosch   3:19.35 9602443    2:42.16           
            37.02  1:18.45  2:01.86  2:42.16
  4. Bobby Visser                  Zegenwerp              2:44.56 9601437    2:47.17           
            36.98  1:20.46  2:04.53  2:47.17
  5. Sebastiaan Brands             Argo                   2:56.09 9604175    2:53.89           
            40.48  1:25.89  2:53.89
  6. Jeroen van Dinther            Neptunus'58            2:58.05 9701569    2:57.21           
            38.85  1:25.03  2:57.21
  7. Guus Vermeulen                BZV 's-Hertogenbosch   3:22.26 9701593    2:59.00           
            40.28  1:27.32  2:14.96  2:59.00
  8. Delane Lathouwers             Neptunus'58                 NT 9704025    2:59.13           
            38.50  1:25.63  2:59.13
  9. Bart van Eindhoven            Argo                   2:58.51 9701093    3:03.86           
            41.33  1:28.41  2:18.92  3:03.86
 10. Martijn Eickmans              Neptunus'58            3:32.52 9701941    3:13.84           
            41.44  1:29.96  3:13.84
 11. Niels van den Oetelaar        Zegenwerp              3:53.06 9700911    3:14.70           
            44.39  1:35.39  2:27.32  3:14.70
 12. Bram van Hulten               Zegenwerp              4:52.40 9603453    3:20.81           
            45.46  1:36.97  3:20.81
 13. Teun Maurix                   Zegenwerp              3:45.18 9702203    3:33.76           
            46.07  1:42.10  2:38.80  3:33.76
 14. Gijs van Weelie               Zegenwerp              3:40.39 9701253    3:34.92           
            45.32  1:39.89  2:38.70  3:34.92
 15. Jesse Deenen                  Zegenwerp              4:10.29 9704603    3:38.03           
            46.46  1:42.40  2:42.27  3:38.03
AFGE Joren den Boer                BZV 's-Hertogenbosch   3:30.10 9601463                      
AFGE Robin van Zijl                BZV 's-Hertogenbosch   3:19.17 9601869                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
11-10-2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch   3:15.87 9701980    2:45.48           
            37.20  1:20.00  2:04.16  2:45.48
  2. Bo Sluijpers                  Neptunus'58            2:49.64 9702692    2:49.64           
            37.00  1:19.13  2:04.76  2:49.64
  3. Marijke van der Heijden       Argo                   2:47.98 9704898    2:53.02           
            39.00  1:23.16  2:09.20  2:53.02
  4. Esther Schei                  AquAmigos                   NT 9802520    2:54.10           
            40.16  1:25.10  2:11.13  2:54.10
  5. Lisa Coppelmans               AquAmigos              3:03.69 9801250    2:59.28           
            40.20  1:27.03  2:15.47  2:59.28
  6. Eva Brands                    Argo                   3:07.29 9803266    2:59.56           
            40.25  1:27.69  2:59.56
  7. Laura van de Water            AquAmigos              3:16.72 9704914    3:00.32           
            39.92  1:26.00  2:14.07  3:00.32
  8. Fleur van Brakel              Argo                   3:10.10 9804936    3:02.61           
            40.76  1:26.25  2:15.56  3:02.61
  9. Chantal Dentz                 AquAmigos              3:05.66 9801726    3:06.69           
            41.09  1:28.12  3:06.69
 10. Selena Oomens                 AquAmigos              3:25.36 9704126    3:12.11           
            41.98  1:31.11  3:12.11
 11. Manon Westerveld              AquAmigos              3:20.36 9801258    3:17.43           
            43.95  1:34.43  2:27.25  3:17.43
 12. Ardian Peijnenburg            Argo                   3:28.04 9802654    3:18.35           
            43.68  1:34.76  3:18.35
 13. Ilse Coppelmans               AquAmigos              3:40.62 9801254    3:31.32           
            47.53  1:41.58  2:37.62  3:31.32
 14. Isis van den Berg             Argo                   3:58.58 9705650    3:32.26           
            47.32  1:40.70  2:37.82  3:32.26
 15. Anouk Verberne                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9704638    3:46.78           
            44.75  1:43.53  3:46.78
 16. Anne Kemp                     AquAmigos                   NT 9705494    3:49.12           
            51.50  1:52.61  2:53.12  3:49.12
 17. Nienke Oudijk                 Zegenwerp                   NT 9804998    4:20.60           
            49.64  1:59.32  3:06.57  4:20.60
 18. Anne Struycken                Zegenwerp                   NT 9805000    4:38.28           
            51.56  2:13.60  3:33.66  4:38.28
NG.Z Tessa van Helvoirt            BZV 's-Hertogenbosch        NT 9702978                      
AFGE Mieke Kuijsters               AquAmigos                   NT 9803818                      
  NG Renske Hornman                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9803562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
11-10-2009 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal van Bakel              Argo                   1:35.43 9803059    1:35.23           
          1:35.23
  2. Brian Korthout                AquAmigos              1:47.11 9802473    1:36.73           
          1:36.73
  3. Mees Schouten                 Argo                   1:39.76 9801975    1:37.20           
          1:37.20
  4. Bas Gibbels                   Argo                   1:46.06 9801973    1:39.25           
            48.51  1:39.25
  5. Pascal Roose                  AquAmigos                   NT 9801805    1:40.32           
            47.04  1:40.32
  6. Noud van Boven                Neptunus'58            1:40.04 9800333    1:44.68           
          1:44.68
  7. Gijs Deelen                   Neptunus'58                 NT 9803673    1:44.72           
          1:44.72
  8. Niels van den Hout            AquAmigos              1:39.96 9801269    1:44.91           
            51.94  1:44.91
  9. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:44.08 9801231    1:49.36           
            53.13  1:49.36
 10. Macs vd Doelen                Neptunus'58            1:54.54 9802359    1:56.45           
          1:56.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
11-10-2009 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Eindhoven            Argo                   1:26.56 9901522    1:27.03           
          1:27.03
  2. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:21.07 9900992    1:30.10           
          1:30.10
  3. Kyra Jongman                  Neptunus'58            1:30.02 9902688    1:30.34           
          1:30.34
  4. Colette van Happen            Argo                   1:42.62 9901524    1:33.53           
          1:33.53
  5. Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   1:29.50 9900934    1:36.22           
            45.06  1:36.22
  6. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   1:36.12 9900932    1:36.82           
            45.16  1:36.82
  7. Floor Schoonen                Argo                   1:37.27 9902722    1:40.16           
          1:40.16
  8. Fleur Gibbels                 Argo                   1:41.63 9902526    1:40.33           
            47.95  1:40.33
  9. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:41.50 9900322    1:40.78           
          1:40.78
 10. Femke van Eck                 Argo                   1:36.25 9901526    1:41.03           
            48.84  1:41.03
 11. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   1:53.08 9901284    1:55.32           
            52.42  1:55.32
 12. Marieke van Veen              Argo                   2:06.20 9904140    2:05.14           
          2:05.14
 13. Janneke van Hulten            Zegenwerp              2:18.80 9902124    2:09.14           
          2:09.14
 14. FabiŽnne van Dommelen         AquAmigos                   NT 9904162    2:22.51           
          1:07.25  2:22.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-10-2009 - 15:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:47.06 0100541    1:44.39           
          1:44.39
  2. Edgar Brok                    AquAmigos              1:53.00 0000017    1:49.82           
          1:49.82
  3. Cas Vugts                     AquAmigos                   NT 0100605    1:56.75           
          1:56.75
  4. Stef van Boxtel               Zegenwerp              2:09.28 0000323    2:02.00           
            59.82  2:02.00
  5. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                   NT 0200139    2:16.32           
          2:16.32
  6. Tim Schouten                  Zegenwerp                   NT 0200141    2:22.68           
          1:08.06  2:22.68
  7. Daan van de Besselaar         Zegenwerp                   NT 0200137    2:25.96           
          2:25.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11-10-2009 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Indy Jongman                  Neptunus'58                 NT 0100528      49.22           
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp                56.97 0100146      53.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
11-10-2009 - 15:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel Brands                 Argo                   1:35.19 9901563    1:35.04           
          1:35.04
  2. Lukas de Bie                  Argo                   1:39.74 9901987    1:38.57           
            48.64  1:38.57
  3. Luuk Santegoeds               Argo                   1:40.56 9902027    1:41.12           
          1:41.12
  4. Sander Somers                 Zegenwerp              1:38.32 9900951    1:44.58           
          1:44.58
  5. Rens van Oost                 Argo                   1:40.56 9902025    1:49.02           
            56.02  1:49.02
  6. Gijs Mulder                   BZV 's-Hertogenbosch        NT 9900747    1:49.25           
            51.62  1:49.25
  7. Pim de Crom                   Neptunus'58                 NT 9900361    1:53.50           
          1:53.50
  8. Luuk Kampers                  Argo                   1:45.93 9901995    1:54.85           
            56.91  1:54.85
  9. Ries Schouten                 Argo                   1:56.39 9901991    1:57.07           
          1:57.07
AFGE Pepijn Six                    Zegenwerp              1:57.10 9902281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
11-10-2009 - 15:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Engelen             AquAmigos                43.82 0000350      43.76           
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp                46.24 0000614      47.90           
  3. Esther de Laat                AquAmigos                52.26 0000174      50.78           
  4. Ellen Gibbels                 Argo                   1:02.42 0001336      57.75           
  5. Dempsy van Lieshout           BZV 's-Hertogenbosch        NT 0000462      58.11           
  6. Loes van Eck                  Argo                   1:03.65 0003062    1:01.23           
  7. Daphne van Noorden            BZV 's-Hertogenbosch        NT 0002180    1:02.97           
  8. Dana Janssen                  Argo                   1:09.02 0003064    1:05.51           
  9. Romy Schaeken                 Zegenwerp                   NT 0003114    1:13.65           
 DIS Dionne Paridaans              Zegenwerp                   NT 0002382    1:23.97 vd        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
11-10-2009 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fime Namwansa                 Argo                   3:08.78 9603827    3:00.67           
          1:27.58  3:00.67
  2. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:22.21 9601437    3:09.28           
            42.00  1:30.37  2:19.53  3:09.28
  3. Richie van Empel              Zegenwerp              3:13.69 9603631    3:15.21           
          3:15.21
  4. Jeroen van Dinther            Neptunus'58                 NT 9701569    3:33.03           
            48.16  1:43.36  3:33.03
  5. Willem Kleinendorst           BZV 's-Hertogenbosch        NT 9602443    3:36.85           
            48.41  1:44.51  2:41.82  3:36.85
  6. Sebastiaan Brands             Argo                   3:42.78 9604175    3:40.07           
            51.02  1:47.57  2:45.04  3:40.07
  7. Niels van den Oetelaar        Zegenwerp                   NT 9700911    3:42.85           
          1:49.49  3:42.85
  8. Guus Vermeulen                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9701593    3:47.03           
          1:51.15  3:47.03
  9. Delane Lathouwers             Neptunus'58                 NT 9704025    4:04.14           
            52.17  1:55.45  3:00.00  4:04.14
 10. Bram van Hulten               Zegenwerp                   NT 9603453    4:05.07           
          1:59.60  4:05.07
 11. Teun Maurix                   Zegenwerp                   NT 9702203    4:07.26           
            57.60  2:01.73  3:04.89  4:07.26
 12. Martijn Eickmans              Neptunus'58                 NT 9701941    4:07.32           
          1:58.10  4:07.32
 13. Jesse Deenen                  Zegenwerp                   NT 9704603    4:11.92           
          2:03.80  4:11.92
 DIS Bart van Eindhoven            Argo                   3:45.72 9701093    3:44.83 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.44  1:49.49  3:44.83
 DIS Gijs van Weelie               Zegenwerp                   NT 9701253    3:57.57 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.80  1:55.45  2:56.57  3:57.57
AFGE Joren den Boer                BZV 's-Hertogenbosch   4:01.39 9601463                      
AFGE Robin van Zijl                BZV 's-Hertogenbosch   3:38.14 9601869                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
11-10-2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone van den Elzen          BZV 's-Hertogenbosch   3:25.00 9701980    3:15.20           
          1:34.76  3:15.20
  2. Laura van de Water            AquAmigos                   NT 9704914    3:30.76           
            47.78  1:42.08  3:30.76
  3. Marijke van der Heijden       Argo                   3:36.87 9704898    3:37.75           
            49.52  1:46.27  2:43.04  3:37.75
  4. Bo Sluijpers                  Neptunus'58            3:28.31 9702692    3:39.30           
          1:46.76  3:39.30
  5. Chantal Dentz                 AquAmigos                   NT 9801726    3:43.39           
            51.08  1:48.00  3:43.39
  6. Ardian Peijnenburg            Argo                   3:44.44 9802654    3:43.54           
            51.07  1:48.04  2:45.70  3:43.54
  7. Eva Brands                    Argo                   3:42.42 9803266    3:43.63           
          1:51.18  3:43.63
  8. Esther Schei                  AquAmigos                   NT 9802520    3:56.13           
            53.02  1:52.54  2:54.29  3:56.13
  9. Selena Oomens                 AquAmigos                   NT 9704126    3:59.04           
          1:59.20  3:59.04
 10. Lisa Coppelmans               AquAmigos                   NT 9801250    3:59.27           
          1:58.27  3:59.27
 11. Fleur van Brakel              Argo                   3:58.58 9804936    3:59.92           
          1:55.32  3:59.92
 12. Ilse Coppelmans               AquAmigos                   NT 9801254    4:08.72           
            57.28  2:01.38  3:05.62  4:08.72
 13. Anne Kemp                     AquAmigos                   NT 9705494    4:16.07           
            59.39  2:03.95  3:09.32  4:16.07
 14. Nienke Oudijk                 Zegenwerp                   NT 9804998    4:32.88           
          2:10.04  4:32.88
 15. Anne Struycken                Zegenwerp                   NT 9805000    5:08.80           
          2:28.80  5:08.80
 DIS Anouk Verberne                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9704638            aa        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Isis van den Berg             Argo                   3:56.56 9705650    3:51.82 sl        
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            53.20  1:53.08  3:51.82
 DIS Manon Westerveld              AquAmigos                   NT 9801258    4:17.15 sj        
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:04.51  4:17.15
NG.Z Tessa van Helvoirt            BZV 's-Hertogenbosch        NT 9702978                      
AFGE Mieke Kuijsters               AquAmigos                   NT 9803818                      
  NG Renske Hornman                BZV 's-Hertogenbosch        NT 9803562                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
11-10-2009 - 16:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal van Bakel              Argo                   1:44.32 9803059    1:42.16           
          1:42.16
  2. Gijs Deelen                   Neptunus'58                 NT 9803673    1:44.85           
            49.76  1:44.85
  3. Pascal Roose                  AquAmigos              1:56.80 9801805    1:45.89           
          1:45.89
  4. Bas Gibbels                   Argo                   1:45.11 9801973    1:46.03           
          1:46.03
  5. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:46.10 9801231    1:47.78           
            51.28  1:47.78
  6. Niels van den Hout            AquAmigos                   NT 9801269    1:48.00           
          1:48.00
  7. Mees Schouten                 Argo                   1:53.65 9801975    1:49.06           
          1:49.06
  8. Noud van Boven                Neptunus'58            1:55.72 9800333    1:56.90           
            44.19  1:56.90
  9. Brian Korthout                AquAmigos              2:20.44 9802473    2:11.05           
          2:11.05
 DIS Macs vd Doelen                Neptunus'58            1:54.67 9802359    1:57.10 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.23  1:57.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
11-10-2009 - 16:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:35.76 9900992    1:36.32           
          1:36.32
  2. Loes van Eindhoven            Argo                   1:41.08 9901522    1:38.70           
          1:38.70
  3. Kyra Jongman                  Neptunus'58                 NT 9902688    1:38.88           
            49.06  1:38.88
  4. Saartje Vermeulen             BZV 's-Hertogenbosch   1:42.95 9900934    1:44.85           
            52.12  1:44.85
  5. Janneke Wouters               BZV 's-Hertogenbosch   1:45.51 9900932    1:45.65           
          1:45.65
  6. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:51.51 9900322    1:50.08           
            51.17  1:50.08
  7. Colette van Happen            Argo                   1:54.62 9901524    1:50.29           
          1:50.29
  8. Femke van Eck                 Argo                   1:49.14 9901526    1:55.10           
            56.26  1:55.10
  9. Kayleigh van Breugel          BZV 's-Hertogenbosch   2:07.59 9901284    1:59.69           
          1:59.69
 10. Fleur Gibbels                 Argo                   2:06.14 9902526    2:04.94           
          1:01.72  2:04.94
 11. Floor Schoonen                Argo                   2:00.67 9902722    2:06.01           
          2:06.01
 12. Marieke van Veen              Argo                   2:12.59 9904140    2:11.80           
          1:03.92  2:11.80
 13. Janneke van Hulten            Zegenwerp              2:23.06 9902124    2:11.89           
          2:11.89
 DIS FabiŽnne van Dommelen         AquAmigos                   NT 9904162            re        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp