Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo Aalsmeer deel 1
Aalsmeer, 11.10.2009


Programmanr. 1
11.10.09 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus1:21.0298033171:06.75
2.Ruben StamDe Futen1:08.5098003311:08.09
3.Bart SommelingOceanus1:10.6998007651:10.29
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:16.2398012651:12.49
5.Sander KirillovaOceanus1:17.8498001211:16.73
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:20.2498005831:17.29
7.Roy StevensOceanus1:23.7098042791:22.58
8.Simon Martina PèrezZpch1:20.7098004211:22.94
9.Tijmen KuinDe Dolfijn1:25.1298021831:27.06
10.Olaf van der ZwaardOceanus1:27.6698027771:29.20
11.Lars VeefkindDe Dolfijn1:38.2298015731:30.56
12.Aage VermeerenOceanus1:36.6498025011:32.33
13.Vince SijmonsDe Amstel1:31.4598011971:36.23
14.Mike van VlietDe Amstel1:50.6498028611:45.83
15.Beau MaassenDe Futen1:54.1098028951:51.19
16.Kevin WoldaZpch2:19.3998033532:12.98


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.10.09 - 15:07
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:37.6499003581:30.86
2.Moesha WartesDe Dolfijn1:32.9799017241:31.50
3.Fabiënne VorkOceanus1:42.6499024941:44.91
4.Anouk van NoordOceanus1:43.6099012941:45.54
5.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:46.4499005481:46.51
6.Aurian VeldtZpch1:46.2799017581:46.82
7.Naomi VisserDe Dolfijn1:52.6499030381:49.48
8.Dana BosmanOceanus1:50.5499012961:49.63
9.Nina van MastwijkOceanus2:00.7299026161:52.44
10.Iris van der MoolenDe Amstel1:56.9999020521:52.95
11.Kim ZuiverOceanus1:52.1499021041:56.31
12.Tess Pagano MiraniOceanus2:00.4899021021:57.70
DISIris BastiaansenDe Amstel2:06.789902006AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
AFGEMMadelon WallinDe Futen2:13.859901390


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.10.09 - 15:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus1:21.3400008151:19.07
2.Ruben van VierzenOceanus1:31.2500008031:27.52
3.Hassan NawarDe Futen1:30.3400009471:27.69
4.Daniël van der LaanDe Amstel1:40.8900009271:38.29
5.Dennis van NieuwkerkDe Futen1:51.9200015531:38.38
6.Ivar OldenhofZpch1:56.9800000811:38.98
7.Haron MalashDe Dolfijn1:46.4700005411:39.12
8.Sebastian van der BornOceanus1:54.1900008051:40.34
9.Valdemar de JongDe Dolfijn1:44.9201002211:43.76
10.Dion van den HeuvelOceanus1:49.1200008011:46.16
11.Marijn KagchellandZpch2:07.3200006551:54.79
12.Anvar VeldtZpch2:16.6201002812:11.13
13.Philip BroerseDe Dolfijn2:31.7501004772:17.83


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.10.09 - 15:24
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk StevensOceanus2:04.4701004461:55.55
2.Giulia CorsiOceanus2:16.6701004682:02.51
3.Imani de JongZpchNT02004642:03.39
4.Sharan KeizerDe Dolfijn2:18.8301003662:14.90
DISPien BoodtDe Dolfijn2:20.2001009822:15.57SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMNathalie GriffioenZpchNT0101118


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.10.09 - 15:27
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ricardo GraafmansDe Futen1:13.5399004091:14.74
2.Reijer BoodtDe Dolfijn1:22.1699010011:20.10
3.Daan SommelingOceanus1:20.1499007671:21.24
4.Tijn de BoerOceanus1:33.5099014771:32.51
5.Roan van BakelOceanus1:42.2999017231:35.19
6.Mitchell GoneshOceanus1:43.8899007651:36.01
7.Pascal de HeijZpch1:39.5999002971:36.30
8.Bas EelzakZpch1:42.5099014111:41.88
9.Daniel KrymchanskyOceanus2:01.0699017591:42.97
10.Mart BroerseDe Dolfijn1:48.4199022171:43.95
11.Florian van GemerenDe Futen1:50.9399018571:49.86
12.Anouar AznouDe DolfijnNT99011111:51.14
13.Stan MichelZpchNT99022672:07.05
AFGEMRuben GriffioenOceanus1:17.169900771


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.10.09 - 15:34
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylee de JongZpch1:44.9800012341:44.69
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:47.2000009561:47.60
3.Samantha MantelDe Futen1:59.9100014421:52.17
4.Lotte ZwolsmanOceanus1:51.2900009601:52.38
5.Maike van de VeldeZpch1:52.3600003821:53.86
6.Renske BeekDe Futen2:03.5100005161:57.88
7.Lulu-May VerbeekOceanus2:01.7000009581:59.64
8.Isaa EbbingeOceanus2:14.5400013142:01.74
9.Sophie van WijngaardenDe Futen2:13.5100014442:05.49
10.Wietske WiersmaDe Futen2:07.9400005182:06.12


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.10.09 - 15:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus2:28.5897006732:23.64
100m:1:10.79200m:2:23.64
2.Stefan van den BergZpch2:26.4296026832:25.70
100m:1:10.44200m:2:25.70
3.Ivar de JongDe Dolfijn2:35.2097008692:30.57
100m:1:12.82200m:2:30.57
4.Michael TonsbeekDe Dolfijn2:29.6797012872:35.54
100m:1:12.57200m:2:35.54
5.Joris DiepeveenDe Futen2:49.2397009412:36.54
100m:1:15.23200m:2:36.54
6.Mathijs HellingOceanus2:39.2296010432:36.83
100m:1:14.12200m:2:36.83
7.Michel van NieuwkerkDe FutenNT97024132:43.26
100m:1:19.02200m:2:43.26
8.Navin KeizerDe Dolfijn2:50.5297013372:48.30
100m:1:18.99200m:2:48.30
AFGEMMartijn van der ZwaardOceanus2:46.009602343
AFGEMMax GuthmanDe Dolfijn2:24.489603317


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.10.09 - 15:47
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenDe Dolfijn2:25.5498000682:26.91
100m:1:12.34200m:2:26.91
2.Noa OldenhofZpch2:36.3497006222:31.05
100m:1:12.95200m:2:31.05
3.Elise DekkerDe Dolfijn2:43.5097009762:37.41
100m:1:18.56200m:2:37.41
4.Yanna LoogmanZpch2:48.9097018482:37.48
100m:1:14.92200m:2:37.48
5.Eva van der BornOceanus2:45.9497023802:38.26
100m:1:15.57200m:2:38.26
6.Darleen KagchellandZpch2:54.2998001382:47.36
100m:1:21.73200m:2:47.36
7.Suzanne HoboOceanus3:03.3098024082:52.07
100m:1:24.45200m:2:52.07
8.Chantal KosmisDe Futen3:02.6497020342:54.06
100m:1:24.19200m:2:54.06
9.Luca EbbingeOceanus3:12.2698024063:01.22
100m:1:32.35200m:3:01.22
10.Aïcha CroesOceanus3:13.6498033383:04.60
100m:1:30.95200m:3:04.60
11.Nella DiepeveenDe FutenNT98015203:11.20
100m:1:33.92200m:3:11.20


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.10.09 - 15:55
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus1:25.8498033171:19.12
2.Bart SommelingOceanus1:22.7798007651:22.07
3.Ruben StamDe Futen1:22.2598003311:22.75
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:28.0498012651:27.95
5.Sander KirillovaOceanus1:26.6198001211:28.45
6.Yves-Maurice VorkOceanus1:37.4598005831:35.32
7.Lars VeefkindDe Dolfijn1:44.7498015731:38.65
8.Tijmen KuinDe Dolfijn1:50.1198021831:45.44
9.Olaf van der ZwaardOceanus1:44.6298027771:46.39
10.Vince SijmonsDe Amstel1:45.6498011971:50.92
11.Mike van VlietDe AmstelNT98028612:00.92
DISBeau MaassenDe Futen2:16.779802895RE/RC
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISSimon Martina PèrezZpch1:35.4298004211:42.33RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAage VermeerenOceanus1:48.2698025011:45.67RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.10.09 - 16:02
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn1:16.6899017241:17.02
2.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:22.2699003581:19.70
3.Anouk van NoordOceanus1:22.6499012941:23.72
4.Aurian VeldtZpch1:32.3799017581:28.78
5.Naomi VisserDe Dolfijn1:30.1099030381:29.45
6.Dana BosmanOceanus1:27.9499012961:30.52
7.Fabiënne VorkOceanus1:27.3199024941:32.46
8.Tess Pagano MiraniOceanus1:36.9399021021:34.07
9.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:30.0399005481:35.81
10.Iris van der MoolenDe Amstel1:33.5699020521:35.88
11.Kim ZuiverOceanus1:54.2099021041:40.16
12.Nina van MastwijkOceanus1:54.7899026161:42.76
13.Iris BastiaansenDe Amstel1:36.6999020061:43.18
AFGEMMadelon WallinDe Futen1:43.429901390


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.10.09 - 16:10
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus1:29.1200008151:26.13
2.Hassan NawarDe Futen1:40.6400009471:34.76
3.Dion van den HeuvelOceanus1:56.9200008011:52.66
4.Valdemar de JongDe Dolfijn1:49.6401002211:52.96
5.Ivar OldenhofZpch1:52.6200000811:53.56
6.Daniël van der LaanDe Amstel1:58.5000009271:53.80
7.Sebastian van der BornOceanusNT00008051:58.61
8.Haron MalashDe Dolfijn2:04.5800005412:01.25
9.Marijn KagchellandZpchNT00006552:03.39
10.Anvar VeldtZpchNT01002812:16.38
DISRuben van VierzenOceanus1:36.9800008031:34.76RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDennis van NieuwkerkDe Futen2:01.2900015532:00.42RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISPhilip BroerseDe Dolfijn2:30.4701004772:20.81RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.10.09 - 16:17
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISGiulia CorsiOceanusNT0100468AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISPien BoodtDe DolfijnNT01009821:00.59VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAnouk StevensOceanusNT01004461:02.10VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.10.09 - 16:18
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Reijer BoodtDe Dolfijn1:46.2599010011:30.64
2.Ricardo GraafmansDe Futen1:24.5399004091:30.95
3.Daan SommelingOceanus1:30.6599007671:34.66
4.Tijn de BoerOceanus1:40.2499014771:36.07
5.Mitchell GoneshOceanus1:44.5199007651:41.88
6.Bas EelzakZpch1:42.4599014111:45.81
7.Roan van BakelOceanus1:51.6299017231:50.50
8.Pascal de HeijZpch1:49.6699002971:50.76
9.Mart BroerseDe Dolfijn1:53.4899022171:53.08
10.Daniel KrymchanskyOceanus1:59.2699017591:56.82
11.Anouar AznouDe DolfijnNT99011112:03.98
DISFlorian van GemerenDe Futen2:02.6299018572:01.78RD/RH
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMRuben GriffioenOceanus1:25.859900771


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.10.09 - 16:26
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylee de JongZpch47.31000123447.80
2.Renske BeekDe Futen1:00.18000051653.89
3.Lianne BouwmeesterOceanus55.11000095654.95
4.Samantha MantelDe Futen56.70000144255.62
5.Maike van de VeldeZpch51.17000038256.10
6.Lulu-May VerbeekOceanus57.78000095858.31
7.Sophie van WijngaardenDe Futen1:14.9800014441:03.50
8.Wietske WiersmaDe Futen1:00.5700005181:04.40
9.Isaa EbbingeOceanusNT00013141:04.95
DISLotte ZwolsmanOceanus51.90000096057.85VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.10.09 - 16:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan van den BergZpch2:59.4196026833:05.02
100m:1:29.04200m:3:05.02
2.Ivar de JongDe DolfijnNT97008693:06.59
100m:1:30.25200m:3:06.59
3.Michael TonsbeekDe Dolfijn3:22.6897012873:11.54
100m:1:31.42200m:3:11.54
4.Louis van RijtZpchNT96040773:23.37
100m:1:38.24200m:3:23.37
5.Michel van NieuwkerkDe Futen3:18.3697024133:26.65
100m:1:39.88200m:3:26.65
6.Albert van NeeDe DolfijnNT96026273:28.29
100m:1:40.74200m:3:28.29
7.Rick de MercadoOceanusNT97006733:29.27
100m:1:42.78200m:3:29.27
8.Navin KeizerDe DolfijnNT97013373:41.43
100m:1:47.92200m:3:41.43
DISJoris DiepeveenDe FutenNT97009413:27.10SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:38.02200m:3:27.10
AFGEMMax GuthmanDe Dolfijn3:13.089603317
AFGEMMartijn van der ZwaardOceanus3:22.509602343


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.10.09 - 16:37
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenDe DolfijnNT98000683:13.42
100m:1:35.51200m:3:13.42
2.Noa OldenhofZpch3:23.2097006223:14.73
100m:1:35.39200m:3:14.73
3.Eva van der BornOceanus3:35.0997023803:23.99
100m:1:37.81200m:3:23.99
4.Luca EbbingeOceanusNT98024063:34.64
100m:1:45.49200m:3:34.64
5.Suzanne HoboOceanusNT98024083:35.14
100m:1:45.58200m:3:35.14
6.Yanna LoogmanZpch3:46.1897018483:40.08
100m:1:48.44200m:3:40.08
6.Aïcha CroesOceanusNT98033383:40.08
100m:1:47.89200m:3:40.08
8.Chantal KosmisDe Futen3:38.2697020343:41.88
100m:1:46.66200m:3:41.88
9.Elise DekkerDe Dolfijn3:47.0797009763:47.07
100m:1:50.96200m:3:47.07
10.Melanie KaspersDe FutenNT98021884:06.88
100m:2:00.53200m:4:06.88
DISMadelon DijkstraZpch3:42.4397035103:31.86SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:41.46200m:3:31.86


<< TOP >>
Programmanr. 17
11.10.09 - 16:45
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus1:38.4898033171:31.65
2.Ruben StamDe Futen1:35.3298003311:33.42
3.Jason SlijngardDe Dolfijn1:36.3698012651:38.63
4.Bart SommelingOceanus1:38.7398007651:39.33
5.Sander KirillovaOceanus1:37.7898001211:39.33
6.Roy StevensOceanusNT98042791:48.79
7.Aage VermeerenOceanus1:56.0298025011:50.77
8.Simon Martina PèrezZpch1:45.6098004211:50.87
9.Vince SijmonsDe Amstel1:53.9898011971:50.88
10.Yves-Maurice VorkOceanus1:53.9598005831:51.47
11.Tijmen KuinDe Dolfijn1:53.2698021831:51.98
12.Mike van VlietDe Amstel2:08.4598028611:59.76
13.Lars VeefkindDe DolfijnNT98015732:01.82
14.Olaf van der ZwaardOceanus2:02.4598027772:08.18
15.Beau MaassenDe Futen2:07.0098028952:12.19
16.Kevin WoldaZpch2:29.2998033532:20.30


<< TOP >>
Programmanr. 18
11.10.09 - 16:54
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn1:35.2999017241:29.39
2.Anouk van NoordOceanus1:38.6199012941:33.14
3.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:37.0699003581:33.32
4.Fabiënne VorkOceanus1:34.8099024941:36.51
5.Dana BosmanOceanus1:38.1699012961:36.54
6.Aurian VeldtZpch1:39.9799017581:40.39
7.Naomi VisserDe Dolfijn1:51.5899030381:43.76
8.Iris BastiaansenDe Amstel1:51.2099020061:43.95
9.Kim ZuiverOceanus1:39.9599021041:44.16
10.Iris van der MoolenDe Amstel1:44.3499020521:44.74
11.Tess Pagano MiraniOceanus1:41.1599021021:45.74
12.Nina van MastwijkOceanusNT99026161:50.94
DISSabrin el BachaDe Dolfijn1:41.7599005481:47.00RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMadelon WallinDe Futen2:08.229901390