Speedowedstrijd deel 1
Veenendaal (NED),    10.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 6
10.10.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN OOIJIK, Leroy             Vzc-E&p                1:14.52 9800361    1:14.63           
          1:14.63
  2. NAP, Ruben                    Vzc-E&p                1:19.21 9800213    1:15.43           
          1:15.43
  3. MATHOT, Reinier               De Fuut                1:16.99 9801419    1:16.58           
          1:16.58
  4. DE LEEUW, Martijn             One Team Swimming      1:18.11 9800707    1:18.27           
          1:18.27
  5. VAN BEEK, Niels               Vzc-E&p                1:15.35 9800409    1:18.89           
          1:18.89
  6. STOLK, Friso                  De Fuut                1:17.85 9801417    1:23.22           
          1:23.22
  7. VAN HERK, Jos                 Vzc-E&p                1:32.76 9803037    1:24.55           
          1:24.55
  8. HOLM,, Jesper                 UZSC                   1:36.68 9802343    1:29.16           
          1:29.16
  9. VAN HEERTUM, Koen             Zwemlust den Hommel    1:26.38 9801507    1:32.00           
          1:32.00
 10. NETTO, Wouter                 Zwemlust den Hommel    1:44.15 9803137    1:39.29           
          1:39.29
 11. VAN DE SCHEUR, Frank          De Albatros            1:45.56 9802723    1:47.29           
          1:47.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 5
10.10.2009 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAARS, Melissa                Aquarijn               1:43.02 9900376    1:46.32           
          1:46.32
  2. DE VRIES, Kim                 Vzc-E&p                     NT 9903488    1:52.26           
          1:52.26
  3. VAN DE KRAATS, Amber          Vzc-E&p                1:55.19 9900236    1:54.80           
          1:54.80
  4. VERKUIL, Yara                 De Fuut                1:54.94 9901706    1:56.10           
          1:56.10
  5. KLEINVELD, Nicole             One Team Swimming      2:03.19 9900114    1:59.70           
          1:59.70
  6. RIJKS, Vera                   De Fuut                1:58.91 9903432    2:01.00           
          2:01.00
  7. DE KRUIJF, Iris               Zwemlust den Hommel    1:58.42 9903658    2:01.20           
          2:01.20
  8. CRONAU, Laura                 Aquarijn               2:10.02 9900742    2:05.60           
          2:05.60
  9. VERSCHOOR, Ilona              De Albatros                 NT 9903478    2:05.80           
          2:05.80
 DIS DEN OUDSTEN, Joanie           Aquarijn               2:02.64 9903226    1:51.06           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.06
 DIS NOUWENS, Sam                  De Fuut                1:59.30 9901634    2:02.27           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:02.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 4 en later
10.10.2009 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WILSON, Tyrese                De Fuut                1:18.86 0000223    1:25.39           
          1:25.39
  2. GLIJN,, Boris                 UZSC                        NT 0001349    1:34.07           
          1:34.07
  3. JANS, Olivier                 De Fuut                1:46.82 0001815    1:39.00           
          1:39.00
  4. HUYNH, Andy                   Vzc-E&p                     NT 0001725    1:39.58           
          1:39.58
  5. KANNEGIETER, Tim              de Vuursche                 NT 0200175    1:48.89           
          1:48.89
  6. ERNST, Hessel                 Aquarijn               1:50.89 0001813    1:53.39           
          1:53.39
  7. VAN VULPEN, Tobias            de Vuursche                 NT 0001107    2:02.89           
          2:02.89
  8. VAN KOOTEN, Mike              Vzc-E&p                     NT 0001419    2:13.09           
          2:13.09
  9. VAN DE BOVENKAMP, Ralph       Vzc-E&p                2:27.54 0001227    2:20.21           
          2:20.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 2 en 3
10.10.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PIETERSEN, Saskia             Aquarijn                    NT 0101580    2:03.89           
          2:03.89
  2. VAN WALSEM, Sanne             Vzc-E&p                2:06.73 0100686    2:08.76           
          2:08.76
 DIS VAN WALSEM, Mahres            Vzc-E&p                2:20.67 0100688                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS PARDOEL, Kathelyne            Aquarijn                    NT 0100164    2:34.98           
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          2:34.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 5
10.10.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KUNZ, Max                     Vzc-E&p                1:17.39 9900401    1:17.00           
          1:17.00
  2. SCHINKEL, Robert              Vzc-E&p                1:42.33 9900967    1:26.40           
          1:26.40
  3. HERMSEN, Indy                 Vzc-E&p                     NT 9900399    1:40.39           
          1:40.39
  4. ALGRA, Alex                   de Vuursche            2:20.28 9901047    1:41.98           
          1:41.98
  5. VAN DIJK, Bart                de Vuursche            2:03.47 9902099    1:42.86           
          1:42.86
  6. GRITTNER, Santino             One Team Swimming      1:50.10 9902361    1:47.08           
          1:47.08
  7. ONAY, Tayyib                  de Vuursche                 NT 9902661    1:51.89           
          1:51.89
  8. BEIJER, Rutger                de Vuursche                 NT 9902097    1:55.38           
          1:55.38
  9. PAARDEKOOPER, Joost           Vzc-E&p                2:04.82 9900197    2:00.59           
          2:00.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 4
10.10.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAKKER, Myrthe                Aquarijn               1:39.98 0000804    1:40.00           
          1:40.00
  2. SCHOUTEN, Claudia             Aquarijn               1:43.45 0000812    1:47.19           
          1:47.19
  3. JANSEN, Quinty                Aquarijn               1:45.93 0000810    1:51.02           
          1:51.02
  4. BLEIJERVELD, Sophie           de Vuursche                 NT 0002484    1:56.02           
          1:56.02
  5. BIJEMAN, Renske               Aquarijn               2:01.90 0000806    2:02.43           
          2:02.43
  6. RIJKSEN, Kim                  Vzc-E&p                     NT 0002558    2:20.10           
          2:20.10
 DIS OELDERIK, Bibianne            De Fuut                1:57.00 0000656    1:57.39           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:57.39
 DIS VAN KOOTEN, Marit             Vzc-E&p                2:17.24 0001542    2:10.14           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:10.14
 DIS SEISING, Lisanne              Vzc-E&p                2:15.15 0002084    2:10.80           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          2:10.80
 DIS HONKOOP, Marlou               De Fuut                     NT 0000658    2:13.50           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          2:13.50
 DIS WIJK VAN, Shania              De Fuut                2:18.97 0000968    2:14.57           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:14.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
10.10.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KLOK, Bart                    One Team Swimming      2:39.98 9600351    2:10.86           
          1:02.48  2:10.86
  2. STOLK, Valentijn              De Fuut                2:14.16 9601563    2:13.36           
          1:04.89  2:13.36
  3. AVEZAAT, Stijn                One Team Swimming      2:52.50 9700729    2:29.02           
          1:11.64  2:29.02
  4. SMIT, Rick                    De Fuut                2:32.84 9601521    2:30.56           
          1:11.07  2:30.56
  5. DE VOS, Duncan                Z.V. Utrecht                NT 9703177    2:43.49           
          1:18.27  2:43.49
  6. KASTELEIN, Paul               One Team Swimming      3:04.06 9602103    2:48.95           
          1:22.36  2:48.95
  7. GEELS, Robert                 de Vuursche                 NT 9604603    2:57.00           
          1:25.06  2:57.00
  8. KLOK, Rens                    One Team Swimming      3:38.97 9602045    3:00.92           
          1:29.48  3:00.92
  9. WISMANS, Mees                 UZSC                        NT 9604041    3:03.50           
          1:27.99  3:03.50
 10. PAUW, Steven                  De Albatros            3:52.29 9701817    3:08.80           
          1:31.29  3:08.80
 11. KLOK, Stefan                  One Team Swimming           NT 9704559    3:18.86           
          1:34.57  3:18.86
 12. VAN NOORD, Daniel             Zwemlust den Hommel         NT 9704067    3:27.42           
          1:37.48  3:27.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
10.10.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. REMMITS, Lieke                One Team Swimming      2:56.72 9801880    2:37.57           
          1:14.42  2:37.57
  2. STOIBER, Lotte                De Fuut                3:01.21 9803650    2:52.40           
          1:24.80  2:52.40
  3. BOLANDER, Sanne               De Fuut                3:02.95 9704152    3:00.10           
          1:27.07  3:00.10
  4. MOLENAAR, Demi                De Fuut                3:20.59 9803156    3:03.36           
          1:28.42  3:03.36
  5. BREEUWSMA, Nynke              One Team Swimming           NT 9704476    3:06.30           
          1:32.04  3:06.30
  6. HELM VAN, Sybel               De Fuut                3:18.96 9803270    3:08.23           
          1:29.10  3:08.23
  7. HONKOOP, Rony                 De Fuut                3:30.61 9802888    3:11.14           
          1:35.77  3:11.14
  8. GEERARS, Roos                 One Team Swimming      4:00.75 9802380    3:18.66           
          1:36.59  3:18.66
  9. VASTENBURG, Kim               de Vuursche            4:02.52 9801506    3:23.70           
          1:38.02  3:23.70
 10. AERTS, Yleine                 One Team Swimming           NT 9700852    3:24.33           
          1:37.11  3:24.33
 11. ZAALBERG, Michelle            De Albatros                 NT 9705124    3:37.40           
          1:41.96  3:37.40
 12. ZIJDERVELD, Kim               De Albatros                 NT 9704484    3:58.67           
          1:52.23  3:58.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                           Minioren 6
10.10.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VAN BEEK, Niels               Vzc-E&p                1:27.16 9800409    1:28.70           
          1:28.70
  2. MATHOT, Reinier               De Fuut                1:27.32 9801419    1:29.36           
          1:29.36
  3. VAN OOIJIK, Leroy             Vzc-E&p                1:30.23 9800361    1:31.71           
          1:31.71
  4. NAP, Ruben                    Vzc-E&p                1:34.19 9800213    1:32.46           
          1:32.46
  5. DE LEEUW, Martijn             One Team Swimming      1:28.64 9800707    1:33.45           
          1:33.45
  6. STOLK, Friso                  De Fuut                1:33.43 9801417    1:38.67           
          1:38.67
  7. VAN DE SCHEUR, Frank          De Albatros            2:10.36 9802723    2:12.98           
          2:12.98
 DIS VAN HEERTUM, Koen             Zwemlust den Hommel    1:32.70 9801507    1:39.20           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:39.20
 DIS VAN HERK, Jos                 Vzc-E&p                1:44.14 9803037    1:44.35           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:44.35
 DIS NETTO, Wouter                 Zwemlust den Hommel    1:44.95 9803137    1:46.82           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:46.82
 DIS STALENHOEF, Pieter            de Vuursche                 NT 9802117    2:04.40           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                          Minioren 5
10.10.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAARS, Melissa                Aquarijn               1:15.32 9900376    1:18.73           
          1:18.73
  2. VAN DE KRAATS, Amber          Vzc-E&p                1:30.77 9900236    1:35.13           
          1:35.13
  3. DE KRUIJF, Iris               Zwemlust den Hommel    1:38.85 9903658    1:37.13           
          1:37.13
  4. DEN OUDSTEN, Joanie           Aquarijn                    NT 9903226    1:38.32           
          1:38.32
  5. KLEINVELD, Nicole             One Team Swimming      1:36.36 9900114    1:38.53           
          1:38.53
  6. NOUWENS, Sam                  De Fuut                1:34.82 9901634    1:39.02           
          1:39.02
  7. DE VRIES, Kim                 Vzc-E&p                1:50.25 9903488    1:39.88           
          1:39.88
  8. VERSCHOOR, Ilona              De Albatros                 NT 9903478    1:40.13           
          1:40.13
  9. CRONAU, Laura                 Aquarijn               1:36.57 9900742    1:43.19           
          1:43.19
 10. RIJKS, Vera                   De Fuut                1:46.02 9903432    1:43.92           
          1:43.92
 11. VERKUIL, Yara                 De Fuut                1:49.88 9901706    1:55.63           
          1:55.63
 12. GROENENBERG, Enya             Aquarijn                    NT 9903784    2:02.00           
          2:02.00
 13. STALENHOEF, Manon             de Vuursche            2:17.51 9902894    2:03.82           
          2:03.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 4 en later
10.10.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WILSON, Tyrese                De Fuut                1:39.78 0000223    1:39.53           
          1:39.53
  2. GLIJN,, Boris                 UZSC                        NT 0001349    1:53.37           
          1:53.37
  3. VAN VULPEN, Tobias            de Vuursche                 NT 0001107    1:58.17 FJ 1      
          1:58.17
  4. HUYNH, Andy                   Vzc-E&p                     NT 0001725    1:58.17 FJ 2      
          1:58.17
  5. VAN DE BOVENKAMP, Ralph       Vzc-E&p                     NT 0001227    2:27.35           
          2:27.35
 DIS ERNST, Hessel                 Aquarijn                    NT 0001813                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.(geen tijd noteren), RE - RD
 DIS JANS, Olivier                 De Fuut                     NT 0001815    1:53.76           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - RH
          1:53.76
 DIS KANNEGIETER, Tim              de Vuursche                 NT 0200175    2:04.60           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:04.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 2 en 3
10.10.2009 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. PIETERSEN, Saskia             Aquarijn                    NT 0101580      58.00           
  2. PARDOEL, Kathelyne            Aquarijn                    NT 0100164    1:13.41           
 DIS VAN WALSEM, Sanne             Vzc-E&p                     NT 0100686    1:14.71           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS VAN WALSEM, Mahres            Vzc-E&p                     NT 0100688    1:29.60           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC - VH



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                           Minioren 5
10.10.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SCHINKEL, Robert              Vzc-E&p                     NT 9900967    1:46.70           
          1:46.70
  2. HERMSEN, Indy                 Vzc-E&p                     NT 9900399    1:55.02           
          1:55.02
  3. ALGRA, Alex                   de Vuursche                 NT 9901047    1:55.92           
          1:55.92
  4. GRITTNER, Santino             One Team Swimming      1:55.89 9902361    1:56.91           
          1:56.91
  5. ONAY, Tayyib                  de Vuursche                 NT 9902661    1:57.68           
          1:57.68
  6. VAN DIJK, Bart                de Vuursche            2:12.78 9902099    2:00.95           
          2:00.95
  7. PAARDEKOOPER, Joost           Vzc-E&p                2:18.20 9900197    2:16.31           
          2:16.31
  8. BEIJER, Rutger                de Vuursche                 NT 9902097    2:19.95           
          2:19.95
 DIS KUNZ, Max                     Vzc-E&p                1:31.18 9900401    1:33.01           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:33.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                          Minioren 4
10.10.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAKKER, Myrthe                Aquarijn                 45.51 0000804      47.38           
  2. JANSEN, Quinty                Aquarijn                 49.11 0000810      50.18           
  3. BLEIJERVELD, Sophie           de Vuursche                 NT 0002484      52.36           
  4. SCHOUTEN, Claudia             Aquarijn                 53.70 0000812      53.57           
  5. BIJEMAN, Renske               Aquarijn                 54.94 0000806      56.84           
  6. OELDERIK, Bibianne            De Fuut                     NT 0000656      58.32           
  7. WIJK VAN, Shania              De Fuut                     NT 0000968    1:02.80           
  8. SEISING, Lisanne              Vzc-E&p                     NT 0002084    1:23.54           
 DIS VAN KOOTEN, Marit             Vzc-E&p                     NT 0001542    1:19.25           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 DIS RIJKSEN, Kim                  Vzc-E&p                     NT 0002558    1:25.31           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag                     Junioren 1 en 2
10.10.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. STOLK, Valentijn              De Fuut                2:49.16 9601563    2:50.83           
          1:24.22  2:50.83
  2. KLOK, Bart                    One Team Swimming      3:13.96 9600351    3:10.09           
          1:30.60  3:10.09
  3. AVEZAAT, Stijn                One Team Swimming      3:14.34 9700729    3:12.45           
          1:34.48  3:12.45
  4. SMIT, Rick                    De Fuut                3:17.02 9601521    3:18.46           
          1:36.12  3:18.46
  5. DE VOS, Duncan                Z.V. Utrecht                NT 9703177    3:22.61           
          1:39.31  3:22.61
  6. KASTELEIN, Paul               One Team Swimming      3:40.99 9602103    3:32.13           
          1:44.51  3:32.13
  7. KLOK, Rens                    One Team Swimming      3:57.14 9602045    3:47.16           
          1:49.62  3:47.16
  8. PAUW, Steven                  De Albatros                 NT 9701817    4:04.36           
          2:01.39  4:04.36
  9. KLOK, Stefan                  One Team Swimming           NT 9704559    4:04.52           
          1:59.50  4:04.52
 10. VAN NOORD, Daniel             Zwemlust den Hommel         NT 9704067    4:09.38           
          1:04.71  4:09.38
 DIS GEELS, Robert                 de Vuursche                 NT 9604603    3:48.60           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:51.73  3:48.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag                     Junioren 1 en 2
10.10.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. REMMITS, Lieke                One Team Swimming           NT 9801880    3:21.20           
          1:38.95  3:21.20
  2. STOIBER, Lotte                De Fuut                     NT 9803650    3:22.33           
          1:38.64  3:22.33
  3. BOLANDER, Sanne               De Fuut                3:42.08 9704152    3:41.22           
          1:46.19  3:41.22
  4. MOLENAAR, Demi                De Fuut                     NT 9803156    3:44.00           
          1:50.13  3:44.00
  5. BREEUWSMA, Nynke              One Team Swimming      3:57.64 9704476    3:46.68           
          1:50.88  3:46.68
  6. HELM VAN, Sybel               De Fuut                     NT 9803270    3:47.73           
          1:47.39  3:47.73
  7. VASTENBURG, Kim               de Vuursche                 NT 9801506    3:59.75           
          1:56.51  3:59.75
  8. HONKOOP, Rony                 De Fuut                     NT 9802888    4:10.19           
          2:02.22  4:10.19
  9. ZAALBERG, Michelle            De Albatros                 NT 9705124    4:20.48           
          2:06.73  4:20.48
 10. GEERARS, Roos                 One Team Swimming           NT 9802380    4:21.60           
          2:06.78  4:21.60
 11. ZIJDERVELD, Kim               De Albatros            5:16.07 9704484    4:53.05           
          2:20.44  4:53.05
 DIS AERTS, Yleine                 One Team Swimming           NT 9700852    3:55.70           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
          1:53.16  3:55.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                          Minioren 6
10.10.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. STOLK, Friso                  De Fuut                1:39.60 9801417    1:37.66           
          1:37.66
  2. NAP, Ruben                    Vzc-E&p                1:37.88 9800213    1:37.74           
          1:37.74
  3. DE LEEUW, Martijn             One Team Swimming      1:46.52 9800707    1:46.91           
          1:46.91
  4. VAN HEERTUM, Koen             Zwemlust den Hommel    1:51.35 9801507    1:47.92           
          1:47.92
  5. VAN OOIJIK, Leroy             Vzc-E&p                1:45.68 9800361    1:49.99           
          1:49.99
  6. HOLM,, Jesper                 UZSC                        NT 9802343    1:52.51           
          1:52.51
  7. VAN HERK, Jos                 Vzc-E&p                2:02.72 9803037    1:53.94           
          1:53.94
  8. STALENHOEF, Pieter            de Vuursche            2:01.74 9802117    1:57.12           
          1:57.12
  9. MATHOT, Reinier               De Fuut                1:55.20 9801419    1:58.18           
          1:58.18
 10. VAN DE SCHEUR, Frank          De Albatros            1:53.00 9802723    2:03.15           
          2:03.15
 DIS VAN BEEK, Niels               Vzc-E&p                1:48.29 9800409    1:50.00           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.00
 DIS NETTO, Wouter                 Zwemlust den Hommel    2:01.26 9803137    2:02.23           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
          2:02.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 5
10.10.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. BAARS, Melissa                Aquarijn               1:26.53 9900376    1:30.51           
          1:30.51
  2. DE KRUIJF, Iris               Zwemlust den Hommel    1:48.02 9903658    1:47.98           
          1:47.98
  3. NOUWENS, Sam                  De Fuut                1:48.32 9901634    1:53.32           
          1:53.32
  4. DEN OUDSTEN, Joanie           Aquarijn                    NT 9903226    1:56.15           
          1:56.15
  5. RIJKS, Vera                   De Fuut                1:56.43 9903432    1:57.13           
          1:57.13
  6. VERSCHOOR, Ilona              De Albatros                 NT 9903478    1:57.36           
          1:57.36
  7. VAN DE KRAATS, Amber          Vzc-E&p                1:54.39 9900236    1:57.64           
          1:57.64
  8. VERKUIL, Yara                 De Fuut                2:01.90 9901706    1:58.49           
          1:58.49
  9. CRONAU, Laura                 Aquarijn               1:54.80 9900742    2:05.13           
          2:05.13
 10. DE VRIES, Kim                 Vzc-E&p                     NT 9903488    2:07.65           
          2:07.65
 11. GROENENBERG, Enya             Aquarijn                    NT 9903784    2:11.16           
          2:11.16
 DIS KLEINVELD, Nicole             One Team Swimming      1:53.76 9900114    2:04.63           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.63
 DIS STALENHOEF, Manon             de Vuursche            2:31.91 9902894    2:35.86           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:35.86



SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal