Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5


Speedo deel 1
Hoogeveen, 10.10.2009


Programmanr. 1
10.10.09 - 10:30
Jongens, 100m vrije slag Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Gauke Eilander 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:11.21 270
2. Friso van der Meulen 98 Aqua'68 1:12.17 260
3. Robin van Grol 98 De Kikker 1:14.64 235
4. Beeke Beeksma 98 De Kikker 1:14.93 232
5. Tiemen Tijs ten Have 98 de Valken 1:19.07 197
6. Louis Flothuis 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:19.69 193
7. Ingmar Hartman 98 Zc Borger 1:19.92 191
8. Bryan Chen 98 Zc Borger 1:21.70 179
9. Lars van der Heide 98 Zc Borger 1:22.05 177
10. Arjan Vaatstra 98 de Valken 1:25.02 159
11. Cesaro Angevaare 98 De Spatters 1:27.99 143
12. Arjan Heldoorn 98 Aqualero 1:34.42 116
13. Wouter de Lang 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:36.11 110


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.10.09 - 10:35
Meisjes, 100m schoolslag Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Mathilde Nijzingh 99 De Spatters 1:34.04 326
2. Hilde Dekker 99 Ritola Z&PC 1:37.73 290
3. Simone Krans 99 De Kikker 1:38.99 279
4. Marije Slot 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:45.60 230
5. Manon Schouten 99 Zc Borger 1:48.85 210
6. Kim Dekker 99 de Plons 1:51.46 196
7. Esmee Schlepers 99 De Reest 1:52.85 189
8. Rachel Oosterloo 99 Aqua'68 1:53.37 186
9. Cynthia Koerhuis 99 De Spatters 1:54.42 181
10. Anouk Heizenberg 99 Aqualero 1:56.78 170
11. Karolien Nevels 99 De Kikker 1:57.51 167
12. Michelle Steller 99 Aqualero 2:00.32 156
13. Danique Prins 99 De Spatters 2:04.12 142
14. Jose Emmink 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:04.87 139
15. Noëlle Beugels 99 De Spatters 2:05.77 136


<< TOP >>
Programmanr. 3
10.10.09 - 10:45
Jongens, 100m vrije slag Minioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Jari Groenhart 00 Aqua'68 1:20.15 190
2. Jochem Van der Deen 00 Zc Borger 1:28.81 139
3. Wouter van Asperen 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:28.99 138
4. Darren Chen 00 Zc Borger 1:33.26 120
5. Arjan Dekker 00 Ritola Z&PC 1:33.33 120
6. Niels Hoogeveen 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:44.68 85
7. Junior de Bruin 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:54.81 64
8. Bas Dekker 00 de Plons 1:55.86 63
9. Bas Kost 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:59.50 57


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.10.09 - 10:50
Meisjes, 100m schoolslag Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Naomi Broekman 01 De Spatters 1:57.40 167
2. Sarah Bruggenkamp 01 Aqua'68 1:59.74 158
3. Natascha Iwema 01 De Spatters 2:02.56 147
4. Hesra Forkink 01 Zpp 2:21.02 97
DIS Madelon van der Ploeg 01 De Kikker 1:55.26
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
10.10.09 - 10:55
Jongens, 100m vrije slag Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Lauren Nab 99 De Kikker 1:19.59 194
2. Maik Huser 99 De Kikker 1:23.20 169
3. Matthijs van Meerendonk 99 Aqua'68 1:24.59 161
4. Tomas van der Heide 99 De Spatters 1:24.75 160
5. Melle Fischer 99 De Kikker 1:28.36 141
6. Dylan Maaswinkel 99 De Reest 1:32.25 124
7. Jamie Velthuis 99 De Spatters 1:34.92 114
8. Simon Beijer 99 De Spatters 1:34.92 114
9. Mike Witten 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:41.28 94


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.10.09 - 11:00
Meisjes, 100m schoolslag Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Frouke Beeksma 00 De Kikker 1:46.58 224
2. Liza Heldoorn 00 Aqualero 1:49.00 209
3. Maren Feunekes 00 Zc Borger 1:51.75 194
4. Nan Hoving 00 Zc Borger 1:51.92 193
5. Anouschka Steenbergen 00 De Reest 1:52.17 192
6. Danique Pomper 00 De Spatters 1:58.58 163
7. Savannah Beuving 00 De Spatters 1:59.07 161
8. Anique Coelingh 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:59.09 160
9. Amber Veldhuizen 00 De Spatters 2:04.33 141
DIS Arita Tolman 00 de Valken 1:58.36
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 7
10.10.09 - 11:05
Jongens, 200m vrije slag Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Ardi Knol 96 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:17.12
2. Maurice van der Ploeg 97 De Kikker 2:20.37
3. Ryan Beugels 97 De Spatters 2:25.90
4. Derk Jan Speelman 96 Aqua'68 2:32.09
5. Mickey Wijchers 97 Zc Borger 2:33.73
6. Marco Wams 96 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:37.05
7. Tom Jongmans 96 De Spatters 2:39.59
8. William Wilkens 96 Vriledo 2:45.00
9. Thijs Oost 96 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:45.21
10. Finn van Wanrooij 96 Aqualero 2:47.93
11. Lars van Eeks 96 Aqua'68 2:50.63
12. Bram van Spronsen 96 De Reest 2:51.92
13. Ruben van Weesep 96 De Reest 3:02.25
14. Leon Doesburg 97 Vriledo 3:12.55
15. Jarice Veenstra 96 de Plons 3:13.50
16. Bart Wuijster 96 De Reest 3:13.84
17. Thijs Berends 97 de Plons 3:17.47
18. Marcel van der Wijk 97 Zpp 3:18.20
19. Rick Koehoorn 97 De Reest 3:25.21
20. Stef Goris 97 Vriledo 3:35.15
21. William Nes 97 de Plons 3:59.32


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.10.09 - 11:20
Meisjes, 200m vrije slag Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Saranda Hofstra 97 De Kikker 2:22.92
2. Caroline Damen 97 De Spatters 2:32.21
3. Rebecca Jager 98 ZC De Toekomst 2:37.89
4. Revecka Reiber 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:37.91
5. Merlin Nijzingh 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:41.06
6. Inez Duursma 97 De Spatters 2:41.06
7. Myrna Huis 97 Zc Borger 2:41.87
8. Sharonne Urbanus 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:42.03
9. Annelie la Rivière 97 Zc Borger 2:42.24
10. Brigit Beukeveld 98 de Plons 2:43.69
11. Sandra Jorwerda 98 Zc Borger 2:44.79
12. Marley Eiromkui 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:45.06
13. Coqo Hendriks 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:45.68
14. Suzanne Hospers 98 De Kikker 2:47.83
15. Anne van Asperen 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:49.30
16. Jolieke Timmer 98 de Valken 2:49.54
17. Laura Camies 97 De Kikker 2:50.96
18. Lisette Wolbers 98 de Valken 2:51.41
19. Esra Hoogeveen 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:51.66
20. Danique Frieman 97 Aqua'68 2:51.78
21. Meike de Does 97 Aqua'68 2:53.31
22. Fenna Kranendonk 98 Aqua'68 2:53.83
23. Mariët Hummel 97 De Kikker 2:56.61
24. Romy Kruizinga 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:58.19
25. Loes Hoogenberg 97 de Valken 2:58.48
26. Laura Wolbers 97 de Valken 2:59.96
27. Lisanne Engberts 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:02.63
28. Juliëtte Hekman 98 Vriledo 3:03.65
29. Mari Noble 97 Aqua'68 3:07.18
30. Jeanette Wilkens 98 Vriledo 3:09.14
31. Eva Brals 97 Ritola Z&PC 3:09.43
32. Evelyn Frieling 97 Vriledo 3:09.79
33. Eva Koops 98 Zc Borger 3:11.81
34. Suzanne Kah 98 de Plons 3:12.86
35. Esmee Tienkamp 97 Aqua'68 3:13.27
36. Noor Uiterwijk Winkel 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:14.55
37. Maryelle Hoogeveen 98 Aqua'68 3:14.93
38. Eline Breider 97 De Spatters 3:15.01
39. Marjolein Wolbers 98 de Valken 3:15.37
40. Annika van der Zwaag 98 de Valken 3:15.95
41. Gertrude Groen 97 Vriledo 3:17.27
42. Mirna Wolters 98 de Plons 3:21.58
43. Ilse Rynja 98 Aqua'68 3:25.02
44. Angelique Wortelboer 98 De Reest 3:27.54
45. Inge Goelema 98 Ritola Z&PC 3:27.73
46. Lieke Speelman 98 Vriledo 3:31.74
47. Fleur van Bergen 98 Vriledo 3:39.02
48. Vera Rauwerda 98 Ritola Z&PC 3:48.59
49. Nikky Kamphuis 98 De Reest 3:50.71
50. Julia van Wijk 98 Vriledo 4:10.27
51. Carla Knol 98 Vriledo 4:26.98
DIS Naomi van der Sluijs 98 Zc Borger
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.10.09 - 12:00
Jongens, 100m rugslag Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Gauke Eilander 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:22.10 225
2. Beeke Beeksma 98 De Kikker 1:27.25 188
3. Robin van Grol 98 De Kikker 1:27.52 186
4. Friso van der Meulen 98 Aqua'68 1:28.18 182
5. Lars van der Heide 98 Zc Borger 1:28.40 180
6. Louis Flothuis 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:30.99 165
7. Tiemen Tijs ten Have 98 de Valken 1:31.33 164
8. Ingmar Hartman 98 Zc Borger 1:33.39 153
9. Arjan Vaatstra 98 de Valken 1:36.60 138
10. Rico Vroom 98 Ritola Z&PC 1:38.49 130
11. Bryan Chen 98 Zc Borger 1:40.85 122
12. Cesaro Angevaare 98 De Spatters 1:57.21 77
DIS Wouter de Lang 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:40.50
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
10.10.09 - 12:05
Meisjes, 100m vrije slag Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Simone Krans 99 De Kikker 1:17.22 309
2. Mathilde Nijzingh 99 De Spatters 1:23.33 246
3. Cynthia Koerhuis 99 De Spatters 1:23.80 242
4. Hilde Dekker 99 Ritola Z&PC 1:25.02 231
5. Marije Slot 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:26.43 220
6. Anouk Heizenberg 99 Aqualero 1:28.04 208
7. Rachel Oosterloo 99 Aqua'68 1:28.12 208
8. Danique Prins 99 De Spatters 1:29.67 197
9. Manon Schouten 99 Zc Borger 1:29.91 196
10. Jose Emmink 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:32.75 178
11. Noëlle Beugels 99 De Spatters 1:33.48 174
12. Karolien Nevels 99 De Kikker 1:40.76 139
13. Michelle Steller 99 Aqualero 1:47.79 114
14. Kim Dekker 99 de Plons 1:49.05 110


<< TOP >>
Programmanr. 11
10.10.09 - 12:15
Jongens, 100m rugslag Minioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Jari Groenhart 00 Aqua'68 1:34.06 150
2. Darren Chen 00 Zc Borger 1:42.43 116
3. Wouter van Asperen 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:47.39 101
4. Arjan Dekker 00 Ritola Z&PC 1:49.47 95
5. Junior de Bruin 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:01.16 70
6. Bas Kost 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:05.93 62
DIS Jochem Van der Deen 00 Zc Borger 1:40.42
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Niels Hoogeveen 00 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:53.98
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Bas Dekker 00 de Plons 2:10.76
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 12
10.10.09 - 12:20
Meisjes, 50m vlinderslag Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt
1. Madelon van der Ploeg 01 De Kikker 51.90 117
2. Natascha Iwema 01 De Spatters 59.51 77
3. Naomi Broekman 01 De Spatters 1:03.64 63
4. Hesra Forkink 01 Zpp 1:06.73 55


<< TOP >>
Programmanr. 13
10.10.09 - 12:20
Jongens, 100m rugslag Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Lauren Nab 99 De Kikker 1:30.54 168
2. Tomas van der Heide 99 De Spatters 1:35.04 145
3. Maik Huser 99 De Kikker 1:37.00 137
4. Matthijs van Meerendonk 99 Aqua'68 1:37.51 134
5. Dylan Maaswinkel 99 De Reest 1:40.04 124
6. Melle Fischer 99 De Kikker 1:42.32 116
7. Mike Witten 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:49.13 96
8. Jamie Velthuis 99 De Spatters 1:49.64 95
DIS Simon Beijer 99 De Spatters 1:54.12
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 14
10.10.09 - 12:25
Meisjes, 50m vlinderslag Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt
1. Nan Hoving 00 Zc Borger 47.15 156
2. Frouke Beeksma 00 De Kikker 47.16 155
3. Savannah Beuving 00 De Spatters 48.33 144
4. Liza Heldoorn 00 Aqualero 48.72 141
5. Maren Feunekes 00 Zc Borger 49.36 136
6. Anouschka Steenbergen 00 De Reest 53.96 104
7. Amber Veldhuizen 00 De Spatters 1:03.08 65
DIS Danique Pomper 00 De Spatters 51.98
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DIS Arita Tolman 00 de Valken 52.67
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
10.10.09 - 12:30
Jongens, 200m schoolslag Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Ardi Knol 96 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:00.88
2. Maurice van der Ploeg 97 De Kikker 3:03.60
3. Ryan Beugels 97 De Spatters 3:05.10
4. Marco Wams 96 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:08.36
5. Derk Jan Speelman 96 Aqua'68 3:21.50
6. Finn van Wanrooij 96 Aqualero 3:24.62
7. Bram van Spronsen 96 De Reest 3:25.52
8. Jarice Veenstra 96 de Plons 3:25.65
9. Mickey Wijchers 97 Zc Borger 3:27.49
10. Lars van Eeks 96 Aqua'68 3:34.07
11. Tom Jongmans 96 De Spatters 3:35.64
12. Ruben van Weesep 96 De Reest 3:39.20
13. William Wilkens 96 Vriledo 3:47.42
14. Thijs Berends 97 de Plons 3:53.48
15. William Nes 97 de Plons 3:58.29
16. Bart Wuijster 96 De Reest 4:05.16
17. Stef Goris 97 Vriledo 4:07.81
18. Leon Doesburg 97 Vriledo 4:12.57
19. Rick Koehoorn 97 De Reest 4:24.16
DIS Thijs Oost 96 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:24.64
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Marcel van der Wijk 97 Zpp 3:54.90
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 16
10.10.09 - 12:45
Meisjes, 200m schoolslag Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang Geb. Tijd 50m 100m 150m 200m
1. Annelie la Rivière 97 Zc Borger 3:08.82
2. Inez Duursma 97 De Spatters 3:13.64
3. Irma Leistra 97 Aqualero 3:16.20
4. Revecka Reiber 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:17.85
5. Rebecca Jager 98 ZC De Toekomst 3:18.26
6. Sandra Jorwerda 98 Zc Borger 3:19.94
7. Marley Eiromkui 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:21.73
8. Coqo Hendriks 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:26.36
9. Caroline Damen 97 De Spatters 3:31.23
10. Meike de Does 97 Aqua'68 3:31.50
11. Merlin Nijzingh 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:32.36
12. Evelyn Frieling 97 Vriledo 3:33.23
13. Brigit Beukeveld 98 de Plons 3:33.26
14. Sharonne Urbanus 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:34.00
15. Esra Hoogeveen 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:34.20
16. Myrna Huis 97 Zc Borger 3:40.06
17. Lisette Wolbers 98 de Valken 3:40.24
18. Laura Wolbers 97 de Valken 3:40.80
19. Gertrude Groen 97 Vriledo 3:41.95
20. Eva Brals 97 Ritola Z&PC 3:42.70
21. Juliëtte Hekman 98 Vriledo 3:43.75
22. Eline Breider 97 De Spatters 3:44.14
23. Esmee Tienkamp 97 Aqua'68 3:44.73
24. Anne van Asperen 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:46.64
25. Fenna Kranendonk 98 Aqua'68 3:47.95 1:59.13
26. Loes Hoogenberg 97 de Valken 3:49.26
27. Lisanne Engberts 97 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:51.80
28. Jeanette Wilkens 98 Vriledo 3:52.23
29. Jolieke Timmer 98 de Valken 3:54.23
30. Mari Noble 97 Aqua'68 3:54.80
31. Eva Koops 98 Zc Borger 3:56.03
32. Noor Uiterwijk Winkel 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 3:59.56
33. Vera Rauwerda 98 Ritola Z&PC 3:59.66
34. Nikky Kamphuis 98 De Reest 3:59.89
35. Fleur van Bergen 98 Vriledo 4:00.25
36. Ilse Rynja 98 Aqua'68 4:01.22
37. Annika van der Zwaag 98 de Valken 4:02.08
38. Maryelle Hoogeveen 98 Aqua'68 4:04.04
39. Romy Kruizinga 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 4:04.99
40. Mirna Wolters 98 de Plons 4:16.92
41. Carla Knol 98 Vriledo 4:22.10
42. Inge Goelema 98 Ritola Z&PC 4:27.32
DIS Danique Frieman 97 Aqua'68 3:39.92
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Suzanne Kah 98 de Plons 3:46.26
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Angelique Wortelboer 98 De Reest 3:47.10
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Marjolein Wolbers 98 de Valken 3:54.95
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Lieke Speelman 98 Vriledo 4:07.36
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Julia van Wijk 98 Vriledo 4:17.11
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
10.10.09 - 13:30
Jongens, 100m schoolslag Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Rico Vroom 98 Ritola Z&PC 1:37.24 207
2. Robin van Grol 98 De Kikker 1:38.12 202
3. Gauke Eilander 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:38.95 197
4. Beeke Beeksma 98 De Kikker 1:42.39 178
5. Louis Flothuis 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:42.82 175
6. Ingmar Hartman 98 Zc Borger 1:43.26 173
7. Friso van der Meulen 98 Aqua'68 1:43.73 171
8. Arjan Heldoorn 98 Aqualero 1:44.58 167
9. Arjan Vaatstra 98 de Valken 1:48.51 149
10. Bryan Chen 98 Zc Borger 1:49.36 146
11. Tiemen Tijs ten Have 98 de Valken 1:56.13 122
12. Wouter de Lang 98 ZPC Bikkel Hoogeveen 2:00.80 108
13. Cesaro Angevaare 98 De Spatters 2:14.00 79


<< TOP >>
Programmanr. 18
10.10.09 - 13:35
Meisjes, 100m rugslag Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2009
Rang Geb. Tijd Pnt 50m 100m
1. Mathilde Nijzingh 99 De Spatters 1:30.42 250
2. Simone Krans 99 De Kikker 1:31.06 245
3. Marije Slot 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:37.29 201
4. Jose Emmink 99 ZPC Bikkel Hoogeveen 1:39.91 185
5. Cynthia Koerhuis 99 De Spatters 1:40.51 182
6. Manon Schouten 99 Zc Borger 1:40.96 180
7. Danique Prins 99 De Spatters 1:41.65 176
8. Rachel Oosterloo 99 Aqua'68 1:44.32 163
9. Noëlle Beugels 99 De Spatters 1:46.23 154
10. Anouk Heizenberg 99 Aqualero 1:52.39 130
11. Esmee Schlepers 99 De Reest 1:55.29 121
12. Karolien Nevels 99 De Kikker 1:55.96 119
13. Kim Dekker 99 de Plons 2:02.42 101