Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  11 jaar
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  10 jaar
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  7 - 8 jaar
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  9 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 12 jaar
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  11 jaar
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  7 - 8 jaar
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  10 jaar
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  9 jaar
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  12 - 13 jaar
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  11 - 12 jaar
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  11 jaar
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  10 jaar


Speedo deel 1
Amersfoort, 10.10.2009


Programmanr. 1
10-10-2009 - 14:00
Jongens, 100m vrije slag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey HahnZC Zeist1:15.9398024891:13.70
2.Michiel FloorAZ&PC1:14.4698005751:14.92
3.Djamal van der HoevenAZ&PC1:13.6598001271:16.10
4.Wout de BruinIjzpc1:15.3198005551:18.99
5.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:25.5698012331:23.86
6.Camiel BootAZ&PC1:23.5198016471:24.75
7.Derk van der SluisDe Duinkikkers1:28.9198009331:28.47
8.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:28.1898015851:28.85
9.Cyriel MuthertWoerden1:31.6098023151:29.09
10.Renzo StrangDe Duinkikkers1:28.7598011511:29.30
11.Haye de GrootAZ&PC1:36.0598020991:30.89
12.Thom HardemanAZ&PCNT98038431:31.24
13.Ruben MethorstDe Zwoer1:46.9298036651:34.01
14.Ruben de BruinZC ZeistNT98040571:39.32
15.Balder HazeGoSwim1:47.7498024491:44.27
16.Gino KraanGoSwim1:55.5998024511:47.24
17.Bart van den HengelDe Zwoer1:52.1798042031:50.08


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-10-2009 - 14:10
Meisjes, 100m schoolslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette van EsZC Zeist1:41.7899023441:42.10
2.Mendy KooDe Haaien Leusden1:56.9499000651:52.74
3.Renee VanderheydenAZ&PCNT99031301:55.48
4.Riemke BosmaAZ&PC1:53.4599022021:56.06
5.Marit BorgtsDe DuinkikkersNT99004981:58.57
6.Merve ÖzdemirGoSwim1:58.8699033801:59.57
7.Ellen RoofZC Zeist2:03.9299039782:00.34
8.Anna GrootendorstIjzpc2:16.2699014942:01.49
9.Meike KwadijkZC Zeist1:53.8599006242:02.12
10.Nastaran TavakoliIjzpc2:06.0099014922:02.54
11.Majlen TolboomDe Haaien Leusden1:57.8999011982:02.68
12.Laura AkkermanGoSwim2:10.4299020302:09.64
13.Pascale BlokWoerden2:09.2599028062:10.05
14.Floor StehouwerDe Haaien LeusdenNT99007082:20.39
15.Nicole van HattemGoSwimNT99018642:24.66
16.Floor JansenGoSwim2:23.6199039742:26.43


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-10-2009 - 14:15
Jongens, 100m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:33.3700002291:30.70
2.Mart NiehoffDe Zwoer1:44.0901007591:36.21FJ 1
3.Lars van den BurgGoSwim1:38.0000005651:36.21FJ 2
4.Sem VoormolenDe Haaien Leusden1:39.1300004971:36.46
5.Karl van den BurgGoSwim1:45.3900005531:45.18
6.Rick HaanschotenDe Haaien Leusden1:50.2901002911:46.58
7.Kobus KuipersDe Haaien Leusden1:57.8300005111:52.84
8.Bas van BentumGoSwimNT01011091:57.23
9.Jasper SchaafsmaWoerdenNT00004031:57.87
10.Rick JacobsGoSwimNT00021032:23.38
11.Lennart van AggelenGoSwimNT00021012:32.89


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-10-2009 - 14:20
Meisjes, 100m schoolslag7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dyonne StamAZ&PCNT02002922:15.90
2.Monica WalenDe Haaien LeusdenNT02004282:21.13
3.Daniek HendriksenDe Haaien LeusdenNT02003602:26.08
DISElise HardemanAZ&PCNT01010682:15.94
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-10-2009 - 14:20
Jongens, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skip de MönninkAZ&PC1:24.3599010351:24.09
2.Justin HannewijkGoSwim1:31.5599014451:25.86
3.Sjoerd VeldhuizenDe Haaien Leusden1:30.4599000151:30.23
4.Tim JongAZ&PC1:39.5599020411:33.55
5.Max van KeulenDe DuinkikkersNT99019991:34.84
6.Martijn van ZeelandZC Zeist1:34.8299003291:38.05
7.Freek van der WalGoSwimNT99015491:49.88
8.Job HendriksenDe Haaien Leusden1:42.6299001251:50.10
9.Sijmen WitteveenAZ&PCNT99023431:50.54
10.Bart van VeenAZ&PCNT99023631:52.34
11.Yoerik MuthertWoerden2:02.7599013311:55.70


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-10-2009 - 14:25
Meisjes, 100m schoolslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florien de LangeAZ&PC1:58.0400001901:49.63
2.Myrthe BeijenGoSwim1:56.5000023501:58.79
3.Tessa BogaardtWoerden2:04.8200010722:02.65
4.Sofie van GijsselWoerden1:59.3000008502:04.76
5.Tara HazeGoSwim2:24.0300028922:15.18


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-10-2009 - 14:30
Jongens, 200m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Daniël Buijs9600183AZ&PC2:24.283861:10.301:13.98
2.Sven Dogger9600617De Zwoer2:26.233711:10.871:15.36
3.André van Kleef9602195AZ&PC2:38.292921:16.401:21.89
4.Martijn Bartels9603493AZ&PC2:40.252821:18.441:21.81
5.Joep Kuipers9700633AZ&PC2:44.042631:18.461:25.58
6.George Buijs9602963De Haaien Leusden2:44.952581:20.041:24.91
7.Tijn Voormolen9601129De Haaien Leusden2:45.652551:19.961:25.69
8.Ysbrand van Wingerden9603977AZ&PC2:49.992361:25.331:24.66
9.David Smalbrugge9602665De Zwoer2:51.842291:22.781:29.06
10.Lennart Kruizinga9702633AZ&PC2:56.272121:24.591:31.68
11.Theo Arp9701869AZ&PC2:59.702001:28.441:31.26
12.Tim de Zoete9701875De Duinkikkers2:59.752001:28.121:31.63
13.Floris Tils9603347Ijzpc3:00.041991:25.551:34.49
14.Tjeerd Smid9703723AZ&PC3:05.061831:25.751:39.31
15.Thom Hansen9701205De Zwoer3:06.061801:27.691:38.37
16.Maurits van Leeuwen9603817Ijzpc3:09.781701:29.971:39.81
17.Achmed Sen9600498De Duinkikkers3:17.461511:36.841:40.62
18.Florian Korzelius9700731AZ&PC3:18.521481:36.281:42.24
19.Mats Wassink9603323De Haaien Leusden3:26.831311:38.501:48.33


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-10-2009 - 14:40
Meisjes, 200m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Belle van Diermen9700458Ijzpc2:40.703731:16.681:24.02
2.Manon Broeze9703468AZ&PC2:40.863721:17.551:23.31
3.Marlies Noteboom9700802De Haaien Leusden2:47.983271:21.321:26.66
4.Amy Weijburg9700370De Zwoer2:53.772951:21.971:31.80
5.Sophie Brouwer9802134AZ&PC3:02.402551:31.211:31.19
6.Jasmin Lotfolahian9703148AZ&PC3:04.772461:30.281:34.49
7.Merel de Goede9704214De Zwoer3:06.642381:30.701:35.94
8.Elja Douma9800328De Zwoer3:07.192361:31.711:35.48
9.Eline Hendriks9802794AZ&PC3:08.272321:30.511:37.76
10.Lisette Scholtus9703668De Haaien Leusden3:08.972301:31.651:37.32
11.Esmee Dekking9701780De Duinkikkers3:09.262291:30.981:38.28
12.Quinty van den Bedem9702244De Duinkikkers3:19.971941:41.761:38.21
13.Ellen van Stralen9803710Ijzpc3:21.611891:33.261:48.35
14.Merel Monquil9704088De Duinkikkers3:21.741891:39.991:41.75
15.Isabelle Langeveld9804628AZ&PC3:22.081881:35.301:46.78
16.Judith Murk9703700Ijzpc3:22.221871:36.061:46.16
17.Marlene Bezem9801704AZ&PC3:24.161821:36.801:47.36
18.Esmee Morel9802356AZ&PC3:24.721811:39.301:45.42
19.Charlotte van der Molen9704546De Duinkikkers3:27.481741:39.201:48.28
20.Inge de Bruin9704592Ijzpc3:28.711701:42.481:46.23
21.Lise Voorburg9700800De Haaien Leusden3:29.441691:41.231:48.21
22.Inge den Breejen9801302De Duinkikkers3:32.311621:41.801:50.51
NGRenske Bassant9803940AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-10-2009 - 14:55
Jongens, 100m rugslag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey HahnZC Zeist1:27.6498024891:30.49
2.Michiel FloorAZ&PC1:29.5898005751:34.09
3.Camiel BootAZ&PC1:34.4298016471:34.36
4.Djamal van der HoevenAZ&PC1:32.6898001271:36.08
5.Wout de BruinIjzpc1:30.4898005551:38.27
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:36.0998012331:38.65
7.Cyriel MuthertWoerden1:38.6298023151:44.23
8.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:40.7998015851:45.33
9.Renzo StrangDe Duinkikkers1:43.0698011511:46.44
10.Derk van der SluisDe Duinkikkers1:47.1298009331:48.96
11.Ruben MethorstDe Zwoer1:58.2298036651:51.59
12.Balder HazeGoSwim2:14.3298024492:04.19
13.Ruben de BruinZC ZeistNT98040572:04.72
DISHaye de GrootAZ&PC1:50.5898020991:51.22
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISGino KraanGoSwim1:57.4798024512:03.64
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-10-2009 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette van EsZC Zeist1:22.4299023441:24.73
2.Riemke BosmaAZ&PC1:24.7199022021:28.55
3.Merve ÖzdemirGoSwim1:35.3499033801:32.17
4.Renee VanderheydenAZ&PC1:39.3499031301:34.42
5.Marit BorgtsDe Duinkikkers1:40.8799004981:34.96
6.Mijke BergkotteDe Zwoer1:34.8999034341:37.93
7.Mendy KooDe Haaien Leusden1:37.6199000651:40.13
8.Anna GrootendorstIjzpc1:44.4099014941:44.80
9.Meike KwadijkZC Zeist1:39.3899006241:51.14
10.Majlen TolboomDe Haaien Leusden1:57.0799011981:53.13
11.Ellen RoofZC ZeistNT99039781:54.02
12.Nastaran TavakoliIjzpc1:52.8699014921:55.00
13.Nicole van HattemGoSwimNT99018641:58.79
14.Pascale BlokWoerden2:04.2899028061:59.03
15.Floor StehouwerDe Haaien Leusden1:56.0799007082:01.50
16.Laura AkkermanGoSwim2:09.1799020302:07.39
17.Floor JansenGoSwimNT99039742:13.18


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-10-2009 - 15:10
Jongens, 100m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Milan ten BroekAZ&PC2:09.1700002291:47.51
2.Lars van den BurgGoSwim1:50.1300005651:52.36
3.Jasper SchaafsmaWoerdenNT00004031:56.72
4.Karl van den BurgGoSwim1:51.7100005531:57.25
5.Rick HaanschotenDe Haaien Leusden2:02.2301002912:03.36
6.Sem VoormolenDe Haaien Leusden1:57.3800004972:06.59
7.Kobus KuipersDe Haaien LeusdenNT00005112:17.42
8.Lennart van AggelenGoSwimNT00021012:55.81
DISMart NiehoffDe Zwoer1:57.2501007591:47.91
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBas van BentumGoSwimNT01011092:24.91
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISRick JacobsGoSwimNT00021032:29.80
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RF Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.  


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-10-2009 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslag7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISDaniek HendriksenDe Haaien LeusdenNT02003601:38.87
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.  


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-10-2009 - 15:15
Jongens, 100m rugslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Skip de MönninkAZ&PC1:37.3399010351:38.67
2.Martijn van ZeelandZC ZeistNT99003291:42.73
3.Max van KeulenDe DuinkikkersNT99019991:45.73
4.Sjoerd VeldhuizenDe Haaien Leusden1:44.4899000151:46.91
5.Tim JongAZ&PC1:51.6699020411:48.67
6.Justin HannewijkGoSwim1:47.0999014451:50.40
7.Job HendriksenDe Haaien Leusden1:47.9399001252:00.54
8.Bart van VeenAZ&PCNT99023632:07.58
9.Freek van der WalGoSwimNT99015492:13.92
DISYoerik MuthertWoerdenNT99013312:03.50
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-10-2009 - 15:20
Meisjes, 50m vlinderslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BeijenGoSwimNT000235045.64
2.Sofie van GijsselWoerdenNT000085054.54
DISTara HazeGoSwimNT0002892
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), VC Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTessa BogaardtWoerdenNT00010721:20.90
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-10-2009 - 15:20
Jongens, 200m schoolslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.André van Kleef9602195AZ&PC3:08.953171:31.071:37.88
2.Sven Dogger9600617De Zwoer3:17.752761:34.371:43.38
3.Daniël Buijs9600183AZ&PC3:19.882681:36.811:43.07
4.Martijn Bartels9603493AZ&PC3:22.942561:41.721:41.22
5.Floris Tils9603347Ijzpc3:32.762221:44.361:48.40
6.Ysbrand van Wingerden9603977AZ&PC3:38.842041:45.841:53.00
7.Lennart Kruizinga9702633AZ&PC3:39.022031:45.341:53.68
8.Theo Arp9701869AZ&PC3:41.261971:49.891:51.37
9.Mats Wassink9603323De Haaien Leusden3:46.901831:50.241:56.66
10.Tim de Zoete9701875De Duinkikkers3:47.901811:48.721:59.18
11.Tjeerd Smid9703723AZ&PC3:49.481771:51.421:58.06
12.David Smalbrugge9602665De Zwoer3:54.801651:50.952:03.85
13.Maurits van Leeuwen9603817Ijzpc3:58.631571:55.922:02.71
14.Achmed Sen9600498De Duinkikkers4:00.361541:54.502:05.86
15.Thom Hansen9701205De Zwoer4:02.661501:58.062:04.60
16.Joep Kuipers9700633AZ&PC4:06.661421:59.912:06.75
17.Florian Korzelius9700731AZ&PC4:26.061132:09.442:16.62
DISGeorge Buijs9602963De Haaien Leusden3:42.581:51.321:51.26
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-10-2009 - 15:35
Meisjes, 200m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt100m200m
1.Marlies Noteboom9700802De Haaien Leusden3:28.603201:42.481:46.12
2.Amy Weijburg9700370De Zwoer3:36.752861:43.231:53.52
3.Elja Douma9800328De Zwoer3:41.782671:47.161:54.62
4.Belle van Diermen9700458Ijzpc3:44.112581:48.561:55.55
5.Ellen van Stralen9803710Ijzpc3:45.462541:49.841:55.62
6.Merel Monquil9704088De Duinkikkers3:52.732311:56.771:55.96
7.Lise Voorburg9700800De Haaien Leusden3:53.332291:53.561:59.77
8.Quinty van den Bedem9702244De Duinkikkers3:53.702281:57.621:56.08
9.Esmee Dekking9701780De Duinkikkers3:54.572251:54.671:59.90
10.Lisette Scholtus9703668De Haaien Leusden3:55.232231:52.542:02.69
11.Sophie Brouwer9802134AZ&PC3:57.992161:56.962:01.03
12.Jasmin Lotfolahian9703148AZ&PC3:58.202151:57.282:00.92
13.Esmee Morel9802356AZ&PC3:58.472141:55.932:02.54
14.Marlene Bezem9801704AZ&PC4:00.762081:57.922:02.84
15.Merel de Goede9704214De Zwoer4:03.742011:58.722:05.02
16.Judith Murk9703700Ijzpc4:12.59180
17.Charlotte van der Molen9704546De Duinkikkers4:16.521722:04.992:11.53
18.Inge de Bruin9704592Ijzpc4:21.891622:07.162:14.73
19.Inge den Breejen9801302De Duinkikkers4:22.941602:07.852:15.09
DISEline Hendriks9802794AZ&PC3:56.761:57.391:59.37
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGRenske Bassant9803940AZ&PC


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-10-2009 - 15:50
Jongens, 100m schoolslag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel FloorAZ&PC1:32.7298005751:37.20
2.Jeffrey HahnZC Zeist1:38.4198024891:38.19
3.Djamal van der HoevenAZ&PC1:34.5598001271:38.68
4.Renzo StrangDe Duinkikkers1:39.5298011511:45.46
5.Wout de BruinIjzpc1:43.8098005551:53.49FJ 1
6.Erik AmbergenDe Duinkikkers1:50.2698012331:53.49FJ 2
7.Camiel BootAZ&PC1:53.4898016471:58.78
8.Bart van den HengelDe Zwoer1:59.7198042031:58.84
9.Cyriel MuthertWoerden1:59.6998023151:59.76
10.Ruben de BruinZC ZeistNT98040572:01.11
11.Haye de GrootAZ&PC2:01.9498020992:03.06
12.Derk van der SluisDe Duinkikkers2:03.0198009332:06.83
13.Ruben MethorstDe Zwoer2:08.8798036652:07.36
14.Thom HardemanAZ&PCNT98038432:12.31
15.Mitchell FennemaDe Duinkikkers1:58.1098015852:13.51
16.Balder HazeGoSwim2:14.6098024492:17.23
DISGino KraanGoSwim2:06.7998024512:11.44
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-10-2009 - 16:00
Meisjes, 100m rugslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisette van EsZC Zeist1:31.0499023441:34.92
2.Riemke BosmaAZ&PC1:38.7199022021:45.55
3.Mendy KooDe Haaien Leusden1:59.3799000651:50.98
4.Marit BorgtsDe DuinkikkersNT99004981:51.40
5.Ellen RoofZC Zeist1:47.7699039781:53.76
6.Merve ÖzdemirGoSwim1:50.4299033801:53.96
7.Nicole van HattemGoSwimNT99018642:01.06
8.Anna GrootendorstIjzpcNT99014942:03.83
9.Meike KwadijkZC Zeist1:58.0099006242:07.89
10.Nastaran TavakoliIjzpcNT99014922:11.72
11.Laura AkkermanGoSwim2:22.2999020302:14.88
12.Floor StehouwerDe Haaien LeusdenNT99007082:15.96
13.Pascale BlokWoerdenNT99028062:19.48
14.Majlen TolboomDe Haaien LeusdenNT99011982:22.02
15.Floor JansenGoSwimNT99039742:38.07
DISMijke BergkotteDe Zwoer1:51.7999034341:53.09
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.