Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


VZC deel 1
Amsterdam-oost, 4.10.2009


Programmanr. 2
4.10.09 - 14:00
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Het Y 1Het Y5:09.354:57.98
Marijke Rebel
Zinke Lansink
96
96
1:20.45Carla ten Kate
Hannah Rosingh
96
97
2.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'045:05.285:02.20
Lindsey Reijsoo
Jill Jansen
96
97
1:10.85Linda Böhm
Chantal Beijer
97
97
3.Oeza 1Oeza5:59.745:52.64
Serena Stel
Lisanne Grul
98
97
1:09.18Anna Bakker
Roos Gooijer
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
4.10.09 - 14:07
4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'042:45.642:40.59
Martijn de Leeuw
Jeljer Aldershof
98
98
39.96Anouk van Dam
Sara Braaij
98
98
2.Oeza 1Oeza3:08.822:59.40
Koen Gaal
Shira de Haan
99
00
42.71Sean Tuinstra
Suzanne Ivens
98
99
DISHet Y 1Het Y2:59.922:53.09RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Issam Alahyane
Abigail Pengel
98
99
46.03Bas Martelhoff
Chenelva Pengel
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
4.10.09 - 14:11
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke LourensSG Haerlem'041:19.9691082881:18.64
2.Vera van den BergHet Y1:22.0388002641:21.18
3.Evelien SohlHet Y1:23.0886033461:22.23
4.Grith SigsgaardHet Y1:26.9872007721:24.85
5.Wendy BaljetHet Y1:24.9466000281:26.71
6.Annemarie CrokOeza1:28.5889008281:28.22
7.Nicole PalmboomOeza1:26.7591060721:28.97
8.Els de BruinSG Haerlem'041:31.3294016601:30.56
9.Estherrr SchoutenSG Haerlem'041:32.1091039061:31.33
10.Sanne EssersOeza1:30.4591009121:35.79
AFGEMTerry TakkenSG Haerlem'041:35.118806642


<< TOP >>
Programmanr. 5
4.10.09 - 14:16
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastiaan ReijnenHet Y4:06.8686025334:11.70
200m:2:01.58400m:4:11.70
2.Tom VerbeekHet Y4:04.8588035274:11.86
200m:2:00.73400m:4:11.86
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y4:10.4289010234:17.18
200m:2:06.11400m:4:17.18
4.Daan GlorieHet Y4:11.9488011154:19.94
200m:2:05.34400m:4:19.94
5.Wouter AllardSG Haerlem'044:26.4490000314:21.68
200m:2:07.33400m:4:21.68
6.Paul OudendijkOeza4:37.0681012874:30.18
200m:2:10.71400m:4:30.18
7.Martijn ButterOeza4:16.6879002314:31.20
200m:2:12.82400m:4:31.20
8.Marc EversSG Haerlem'044:40.2291074254:31.68
200m:2:13.05400m:4:31.68
9.Jeroen VogelsangHet Y4:39.9880016454:34.50
200m:2:11.47400m:4:34.50
10.Klaas van BeekOeza4:45.0088059414:38.69
200m:2:12.49400m:4:38.69
11.Pieter CrokOeza4:40.5291004134:52.09
200m:2:24.63400m:4:52.09
AFGEMLoek RolvinkSG Haerlem'044:56.358301803


<< TOP >>
Programmanr. 6
4.10.09 - 14:27
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilona BroedersHet Y1:12.1493010301:10.26
2.Kaylee KochHet Y1:13.6893014441:15.31
3.Tara van den BogaardSG Haerlem'041:15.1094042861:16.34
4.Inge KoopmanSG Haerlem'041:19.4593033821:19.76
5.Iris NiestenOeza1:19.2992040241:20.74
6.Rosa ThewessemHet Y1:20.0392060301:21.36
7.Annelies de BruinSG Haerlem'041:22.2392003321:21.53
8.Pauline van LangeveldSG Haerlem'041:23.3294026581:23.40
9.Kim SchoofHet Y1:22.8992073361:23.40
10.Neeltje WinklerSG Haerlem'041:21.9394026521:24.86
11.Sallie WinklerSG Haerlem'041:23.7194026541:25.18
12.Amber 't HoenHet Y1:22.9393063061:28.12
13.Roos VredenburgOeza1:31.5395046181:28.51
14.Rooske LastOeza1:50.8694070441:48.16
AFGEMNicole van KoeveringeOezaNT9307668


<< TOP >>
Programmanr. 7
4.10.09 - 14:33
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenSG Haerlem'042:36.6993006532:32.01
100m:1:12.06200m:2:32.01
2.Jan BatstraHet Y2:39.3293027372:39.42
100m:1:17.24200m:2:39.42
3.Julian van LeuvenSG Haerlem'042:34.3892008232:40.95
100m:1:16.24200m:2:40.95
4.Stefan SchulteSG Haerlem'042:46.2693024432:45.66
100m:1:18.66200m:2:45.66
5.Daniel RosinghHet Y2:40.0493027412:50.33
100m:1:20.94200m:2:50.33
6.Tim ten KateHet Y2:45.9093002492:52.29
100m:1:21.36200m:2:52.29
7.Stephen de WitOeza3:21.8093066693:05.95
100m:1:28.99200m:3:05.95
8.Barry KleijneOeza3:38.0893006613:07.83
100m:1:29.61200m:3:07.83
9.Fergil HestermanHet Y3:20.3493001873:07.83
100m:1:30.32200m:3:07.83
10.Aaron KoomenSG Haerlem'043:12.5193043813:08.06
100m:1:28.96200m:3:08.06
11.Dylan de VriesOeza3:24.6393055313:09.26
100m:1:33.59200m:3:09.26
12.Stefan TijmsOeza3:16.2693008633:11.40
100m:1:29.78200m:3:11.40


<< TOP >>
Programmanr. 8
4.10.09 - 14:41
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Priscilla MeermanHet Y2:18.1994014282:20.90
100m:1:07.21200m:2:20.90
2.Linda CrokOeza2:22.4494010682:21.57
100m:1:08.46200m:2:21.57
3.Danique MallonOeza2:33.2394021142:28.58
100m:1:09.96200m:2:28.58
4.Lisanne DercksenSG Haerlem'042:30.5794065142:31.17
100m:1:13.37200m:2:31.17
5.Britt JansenSG Haerlem'042:27.4495005262:31.17
100m:1:11.09200m:2:31.17
6.Dana van der ZeeSG Haerlem'042:36.7995005322:37.31
100m:1:16.44200m:2:37.31
7.Anne GroenOeza2:40.9095059962:37.60
100m:1:17.48200m:2:37.60
8.Lisa BlokSG Haerlem'042:35.0694026562:39.28
100m:1:13.53200m:2:39.28
9.Lisa MartelhoffHet Y2:49.1895042582:46.82
100m:1:19.15200m:2:46.82
10.Sanne PetersSG Haerlem'042:44.9895035282:47.12
100m:1:20.46200m:2:47.12
11.Zinke LansinkHet Y2:52.5596014762:54.06
100m:1:23.98200m:2:54.06
AFGEMChrista NielandSG Haerlem'042:59.109503636


<< TOP >>
Programmanr. 9
4.10.09 - 14:48
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamSG Haerlem'041:18.7294015011:17.00
2.Lars KerkhoffSG Haerlem'041:21.3395010071:19.38
3.Frans BijlHet Y1:21.6594013191:19.42
4.Menno SchaeferSG Haerlem'041:23.7594024611:20.43
5.Koen van TwiskSG Haerlem'041:35.9495035391:20.90
6.Max BevelanderHet Y1:23.5494026671:22.34
7.Bradley MartensHet Y1:30.5794001851:25.55
8.Thijs de WildtOeza1:43.6594055031:32.67
9.Mitch MeeusenHet Y1:31.1895007671:35.19
10.Allard de VriesOeza1:44.7296023371:47.38
11.Berend KomenOezaNT97045231:57.99
12.Matthew de WitOezaNT97038312:27.02
AFGEMRoman LekovicSG Haerlem'041:47.529504263
AFGEMTwan KosterSG Haerlem'041:35.459505523


<< TOP >>
Programmanr. 10
4.10.09 - 14:55
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y32.39870534632.04
2.Anouk de BoerSG Haerlem'0431.59780008032.54
3.Daisy KleijneOeza33.91890228633.89
4.Marcelle ZuurHet Y34.60830266634.04
5.Ingrid BankSG Haerlem'0434.50870017034.64
6.Helena JongemaOeza35.55800055035.22
7.Ana-Lara da SilvaHet Y34.97800100036.00
8.Daniëlle HoekOeza36.59880179037.72
9.Estherrr SchoutenSG Haerlem'0439.21910390638.33
10.Sanne EssersOeza37.92910091238.58
11.Anouk van der GrachtOeza36.85890140838.58
12.Ilse TrakselSG Haerlem'0438.84880432638.83
13.Anouk SintenieOeza40.42820151439.98
14.Karin BankSG Haerlem'0439.69910011640.32
15.Joyce ten CateOeza41.28800020640.46
16.Ilona ten CateOeza41.62850054842.97


<< TOP >>
Programmanr. 11
4.10.09 - 14:59
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom VerbeekHet Y1:04.4588035271:02.79
2.Stefan HaackSG Haerlem'041:03.7882005751:03.91
3.Kenneth DeinumSG Haerlem'041:05.4689006471:04.06
4.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:06.1389010231:04.32
5.Wouter HestermanHet Y1:17.8989012391:05.00
6.Paul OudendijkOeza1:05.5281012871:05.21
7.Daan GlorieHet Y1:05.8388011151:05.55
8.Jory van der GrachtOeza1:07.0887010971:07.22
9.Peter SohlSG Haerlem'041:05.7288032031:07.36
10.Sebastiaan ReijnenHet Y1:08.9986025331:07.39
11.Robin RasSG Haerlem'041:08.3691052751:08.11
12.Killian HestermanHet Y1:07.6390011871:08.46
13.Martijn ButterOeza1:10.4379002311:10.08
14.Tim EssersOeza1:12.1388009871:11.48
15.Felix KramerSG Haerlem'041:09.6790016591:11.62
16.Raïd EmraniHet Y1:25.9191005911:13.73
17.Kevin van RaanHet Y1:12.1189025291:14.07
18.Pascal PalmboomOeza1:12.5989023951:14.64


<< TOP >>
Programmanr. 12
4.10.09 - 15:05
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey ReijsooSG Haerlem'041:19.7496030781:21.10
2.Serena StelOeza1:33.2798015281:33.07
3.Carla ten KateHet Y1:35.5696008321:34.14
4.Hannah RosinghHet Y1:33.8997003421:35.51
5.Jill JansenSG Haerlem'041:32.4697001701:35.99
6.Chantal BeijerSG Haerlem'041:32.0697008841:36.68
7.Tori GijzenSG Haerlem'041:53.0297031661:39.88
8.Linda BöhmSG Haerlem'041:38.3197031641:40.34
DISLisanne GrulOeza2:02.8097044062:00.67VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMElin NielandSG Haerlem'04NT9704460
AFGEMFabiënne KerkhoffSG Haerlem'04NT9701290


<< TOP >>
Programmanr. 13
4.10.09 - 15:10
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin SchaafSG Haerlem'042:43.0996026032:39.65
2.Roy van der WoudeSG Haerlem'04NT97005792:49.77
3.Sander KroepSG Haerlem'043:08.5696013892:54.85
4.Stan BlokSG Haerlem'04NT97005693:01.84
5.Wiebe HeetveltSG Haerlem'04NT96024773:02.52
6.Damian MartensHet Y3:28.6897010953:09.68


<< TOP >>
Programmanr. 14
4.10.09 - 15:14
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Corné BorstOeza1:34.8696023351:32.46
2.Sean TuinstraOeza1:37.2598016851:42.51
3.Berend KomenOeza1:59.4297045231:52.01
DISMatthew de WitOezaNT9703831RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.

BMMatthijs EngelkesSG Haerlem'041:41.1897023151:35.65
BMTimo HuitengaSG Haerlem'041:40.0697023171:37.50


<< TOP >>
Programmanr. 15
4.10.09 - 15:17
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamSG Haerlem'0434.10980003233.94
2.Sara BraaijSG Haerlem'0443.46980351640.32
3.Merel SchoutenSG Haerlem'0444.86980495240.54
4.Sofie LindemanSG Haerlem'0446.65990189240.58
5.Edith KristSG Haerlem'0439.60990195442.34
6.Suzanne IvensOeza41.61990290442.41
7.Shira de HaanOeza43.57000113042.41
8.Vera KominSG Haerlem'0448.81990324044.16
9.Florianne BultjeSG Haerlem'0446.62980434245.01
10.Chenelva PengelHet Y47.16000220445.51
11.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'0449.26980399446.44
12.Saliha BenzeroualHet Y48.43000225846.76
DISAbigail PengelHet Y38.509902002AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 16
4.10.09 - 15:22
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'041:28.8798007191:20.88
2.Simon de GrootSG Haerlem'041:23.7698007171:22.57
3.Martijn de LeeuwSG Haerlem'041:25.8598007151:27.06
4.Robin SchulteSG Haerlem'041:26.5598007911:28.07
5.Koen GaalOeza1:41.8599011131:37.43
6.Stijn HuitengaSG Haerlem'041:45.0599017471:39.06
7.Issam AlahyaneHet Y1:45.6698015011:43.90
8.Hamza BelahcenHet Y1:50.2899024591:44.53
9.Roy VlielandOeza2:11.4999015171:50.89
DISBas MartelhoffHet Y1:29.4699003431:26.85RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMitchell van DijkOezaNT99021451:50.05RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMax van HoytemaOezaNT98041291:54.88RH/SK
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISIsmaïl el AlamiHet YNT99014252:04.41VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 17
4.10.09 - 15:29
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y4:31.5486033464:30.97
200m:2:13.16400m:4:30.97
2.Alice BravoHet Y4:32.3687053464:33.14
200m:2:13.52400m:4:33.14
3.Grith SigsgaardHet Y4:40.6872007724:47.63
200m:2:19.66400m:4:47.63
4.Cynthia NoordermeerHet Y5:03.8470003585:08.64
200m:2:31.18400m:5:08.64
5.Ingrid BankSG Haerlem'045:00.0087001705:08.76
200m:2:33.43400m:5:08.76
6.Daisy KleijneOeza5:17.5189022865:10.82
200m:2:32.92400m:5:10.82
7.Els de BruinSG Haerlem'045:20.4094016605:13.82
200m:2:34.41400m:5:13.82
8.Daniëlle HoekOeza5:01.1288017905:16.44
200m:2:29.22400m:5:16.44
9.Anouk van der GrachtOeza5:11.8589014085:17.31
200m:2:34.65400m:5:17.31
10.Ilse TrakselSG Haerlem'045:36.9388043265:28.23
200m:2:38.21400m:5:28.23


<< TOP >>
Programmanr. 18
4.10.09 - 15:41
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom VerbeekHet Y1:09.7388035271:09.71
2.Paul OudendijkOeza1:11.0681012871:11.18
3.Stefan HaackSG Haerlem'041:09.7382005751:11.96
4.Daan GlorieHet Y1:12.6488011151:13.33
5.Sil ScholteHet Y1:13.0291068751:14.71
6.Kenneth DeinumSG Haerlem'041:14.6289006471:16.48
7.Jeroen VogelsangHet Y1:20.0180016451:16.93
8.Marc EversSG Haerlem'041:17.4591074251:17.78
9.Pieter CrokOeza1:17.1691004131:18.07
10.Jory van der GrachtOeza1:22.7287010971:18.98
11.Pascal PalmboomOeza1:20.7889023951:21.62
12.Raïd EmraniHet Y1:17.7391005911:21.99
13.Kevin van RaanHet Y1:18.4289025291:23.38
14.Robin RasSG Haerlem'041:22.6891052751:23.62
AFGEMLoek RolvinkSG Haerlem'041:11.548301803


<< TOP >>
Programmanr. 19
4.10.09 - 15:47
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylee KochHet Y2:59.2393014442:55.20
100m:1:23.89200m:2:55.20
2.Sallie WinklerSG Haerlem'043:20.1494026543:13.78
100m:1:33.60200m:3:13.78
3.Iris NiestenOeza3:09.3792040243:14.78
100m:1:33.24200m:3:14.78
4.Neeltje WinklerSG Haerlem'043:15.9794026523:20.76
100m:1:36.14200m:3:20.76
5.Inge KoopmanSG Haerlem'043:11.8393033823:23.47
100m:1:37.32200m:3:23.47
6.Rosa ThewessemHet Y3:28.7492060303:25.72
100m:1:37.96200m:3:25.72
7.Kim SchoofHet Y3:31.6692073363:27.07
100m:1:39.08200m:3:27.07
8.Roos VredenburgOeza3:33.5495046183:27.95
100m:1:40.58200m:3:27.95
9.Pallavi SewgobindHet Y3:25.6492062743:29.08
100m:1:36.44200m:3:29.08
10.Annelies de BruinSG Haerlem'043:22.5192003323:30.79
100m:1:40.89200m:3:30.79
11.Amber 't HoenHet Y3:24.5793063063:34.54
100m:1:43.51200m:3:34.54
AFGEMNicole van KoeveringeOezaNT9307668


<< TOP >>
Programmanr. 20
4.10.09 - 15:55
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenSG Haerlem'041:05.7393006531:03.91
2.Julian van LeuvenSG Haerlem'041:03.3692008231:05.31
3.Barry KleijneOeza1:05.7993006611:06.74
4.Stephen de WitOeza1:09.7993066691:11.50
5.Aaron KoomenSG Haerlem'041:11.5693043811:12.90
6.Stefan SchulteSG Haerlem'041:13.1793024431:12.95
7.Jan BatstraHet Y1:10.2893027371:13.00
8.Fergil HestermanHet Y1:16.2993001871:14.80
9.Karim WitteHet Y1:15.9493043051:16.53
10.Tim ten KateHet Y1:15.5493002491:18.53
11.Michael GozelingSG Haerlem'041:19.3692060311:18.71
12.Daniel RosinghHet Y1:14.5493027411:18.78
13.Stefan TijmsOeza1:19.2193008631:21.56
14.Leffert LansinkHet Y1:26.4892068651:21.87
15.Dylan de VriesOeza1:35.9193055311:28.63


<< TOP >>
Programmanr. 21
4.10.09 - 16:01
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisanne DercksenSG Haerlem'041:24.0194065141:25.24
2.Priscilla MeermanHet Y1:23.8694014281:26.00
3.Linda CrokOeza1:27.8394010681:27.47
4.Dana van der ZeeSG Haerlem'041:34.5195005321:34.00
5.Danique MallonOeza1:32.0694021141:34.56
6.Marijke RebelHet Y1:41.7396030921:35.49
7.Lisa BlokSG Haerlem'041:35.1594026561:36.46
8.Britt JansenSG Haerlem'041:34.9495005261:36.75
9.Lisa MartelhoffHet Y1:37.7995042581:37.22
10.Sanne PetersSG Haerlem'041:40.4195035281:40.76
11.Anne GroenOeza1:49.8895059961:41.56
12.Rooske LastOeza2:00.2494070441:50.28
AFGEMChrista NielandSG Haerlem'041:46.469503636


<< TOP >>
Programmanr. 22
4.10.09 - 16:09
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van DamSG Haerlem'042:08.8794015012:06.90
100m:1:02.08200m:2:06.90
2.Frans BijlHet Y2:17.8194013192:15.34
100m:1:05.48200m:2:15.34
3.Menno SchaeferSG Haerlem'042:24.8094024612:15.70
100m:1:05.33200m:2:15.70
4.Max BevelanderHet Y2:37.6994026672:19.26
100m:1:06.01200m:2:19.26
5.Lars KerkhoffSG Haerlem'042:23.3895010072:23.00
100m:1:08.66200m:2:23.00
6.Koen van TwiskSG Haerlem'042:34.3895035392:23.31
100m:1:06.51200m:2:23.31
7.Mitch MeeusenHet Y2:27.5995007672:27.58
100m:1:11.82200m:2:27.58
8.Thijs de WildtOeza3:20.3294055032:45.02
100m:1:14.41200m:2:45.02
9.Bradley MartensHet Y2:41.4594001852:47.25
100m:1:12.66200m:2:47.25
10.Allard de VriesOeza2:59.3396023373:06.90
100m:1:29.86200m:3:06.90
AFGEMRoman LekovicSG Haerlem'042:53.149504263


<< TOP >>
Programmanr. 23
4.10.09 - 16:16
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y1:11.4286033461:11.40
2.Alice BravoHet Y1:11.4787053461:11.74
3.Femke LourensSG Haerlem'041:12.6091082881:11.92
4.Vera van den BergHet Y1:13.6788002641:12.86
5.Anouk de BoerSG Haerlem'041:11.7178000801:13.08
6.Marcelle ZuurHet Y1:18.3483026661:16.51
7.Annemarie CrokOeza1:16.2989008281:16.74
8.Ingrid BankSG Haerlem'041:16.0087001701:16.88
9.Ana-Lara da SilvaHet Y1:19.1380010001:17.27
10.Nicole PalmboomOeza1:16.3591060721:17.60
11.Mariska StinsOeza1:19.8284023641:18.50
12.Sanne EssersOeza1:17.8491009121:21.67
13.Ilse TrakselSG Haerlem'041:24.2388043261:24.44
14.Joyce ten CateOeza1:29.5580002061:29.36
15.Karin BankSG Haerlem'041:27.3691001161:29.88
AFGEMTerry TakkenSG Haerlem'041:32.788806642


<< TOP >>
Programmanr. 24
4.10.09 - 16:22
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y29.18890102328.92
2.Wouter AllardSG Haerlem'0429.40900003129.52
3.Stefan HaackSG Haerlem'0429.91820057529.78
4.Paul OudendijkOeza29.92810128730.44
5.Wouter HestermanHet Y31.26890123930.45
6.Klaas van BeekOeza32.40880594130.79
7.Peter SohlSG Haerlem'0430.26880320331.11
8.Killian HestermanHet Y30.78900118731.53
9.Sil ScholteHet Y32.64910687532.36
10.Martijn ButterOeza31.18790023132.51
11.Marc EversSG Haerlem'0434.62910742532.57
12.Felix KramerSG Haerlem'0433.79900165932.94
13.Tim EssersOeza32.54880098733.16
14.Robin RasSG Haerlem'0432.75910527533.58
15.Sebastiaan ReijnenHet Y36.50860253334.00


<< TOP >>
Programmanr. 25
4.10.09 - 16:26
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey ReijsooSG Haerlem'042:50.0796030782:55.59
2.Hannah RosinghHet Y2:53.1297003422:56.03
3.Carla ten KateHet Y3:04.4796008323:05.32
4.Jill JansenSG Haerlem'043:16.4597001703:08.96
5.Chantal BeijerSG Haerlem'043:08.0897008843:13.68
6.Lisa RoelvinkHet Y3:14.6096030943:16.67
7.Linda BöhmSG Haerlem'043:25.4197031643:22.23
8.Tori GijzenSG Haerlem'043:36.0697031663:33.62
AFGEMElin NielandSG Haerlem'04NT9704460
AFGEMFabiënne KerkhoffSG Haerlem'04NT9701290


<< TOP >>
Programmanr. 26
4.10.09 - 16:34
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza1:19.4898015281:23.01
2.Lisanne GrulOeza1:40.7897044061:40.88
3.Roos GooijerOeza2:06.9897056162:02.16


<< TOP >>
Programmanr. 27
4.10.09 - 16:37
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stan BlokSG Haerlem'041:26.7497005691:23.52
2.Sander KroepSG Haerlem'041:35.0796013891:23.91
3.Kevin SchaafSG Haerlem'041:29.1596026031:28.86
4.Roy van der WoudeSG Haerlem'041:31.5097005791:36.64
5.Wiebe HeetveltSG Haerlem'041:38.5396024771:37.92
6.Matthijs EngelkesSG Haerlem'041:59.6597023151:41.76
7.Corné BorstOeza1:48.7096023351:44.14
8.Damian MartensHet Y1:54.2497010951:44.83
9.Sean TuinstraOezaNT98016851:52.10
10.Timo HuitengaSG Haerlem'041:55.0197023171:54.28


<< TOP >>
Programmanr. 28
4.10.09 - 16:43
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamSG Haerlem'041:28.2098000321:28.51
2.Abigail PengelHet Y1:41.4699020021:39.46
3.Merel SchoutenSG Haerlem'04NT98049521:42.56
4.Shira de HaanOeza1:45.1500011301:43.12
5.Edith KristSG Haerlem'041:47.9599019541:44.88
6.Sara BraaijSG Haerlem'041:50.0998035161:45.11
7.Suzanne IvensOezaNT99029041:45.28
8.Florianne BultjeSG Haerlem'041:46.1298043421:47.30
9.Vera KominSG Haerlem'042:06.0099032401:52.06
10.Suzanne van der AardwegSG Haerlem'041:54.5598039941:53.77
11.Sofie LindemanSG Haerlem'04NT99018921:54.17


<< TOP >>
Programmanr. 29
4.10.09 - 16:48
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofSG Haerlem'0431.83980071931.42
2.Bas MartelhoffHet Y33.13990034333.17
3.Simon de GrootSG Haerlem'0435.58980071733.43
4.Robin SchulteSG Haerlem'0435.16980079135.64
5.Martijn de LeeuwSG Haerlem'0435.99980071535.90
6.Koen GaalOeza35.68990111336.62
7.Stijn HuitengaSG Haerlem'0440.92990174740.20
8.Roy VlielandOeza40.70990151741.26
9.Hamza BelahcenHet Y42.39990245941.78
10.Issam AlahyaneHet Y45.15980150141.86
11.Max van HoytemaOezaNT980412944.62
12.Ismaïl el AlamiHet Y49.48990142555.18
DISMitchell van DijkOeza46.489902145AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 30
4.10.09 - 16:52
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Het Y 1Het Y4:43.764:41.51
Alice Bravo
Vera van den Berg
87
88
1:08.36Evelien Sohl
Ilona Broeders
86
93
2.SG Haerlem'04 2SG Haerlem'044:49.304:57.50
Anouk de Boer
Femke Lourens
78
91
1:11.35Lindsey Reijsoo
Ingrid Bank
96
87
3.Het Y 2Het Y4:55.504:59.63
Marcelle Zuur
Priscilla Meerman
83
94
1:15.74Kaylee Koch
Ana-Lara da Silva
93
80
4.Oeza 1Oeza4:53.195:07.48
Daisy Kleijne
Nicole Palmboom
89
91
1:15.30Anouk van der Gracht
Daniëlle Hoek
89
88
5.SG Haerlem'04 3SG Haerlem'045:14.705:22.81
Tara van den Bogaard
Lisanne Dercksen
94
94
1:17.85Inge Koopman
Pauline van Langeveld
93
94
6.Oeza 2Oeza5:30.865:40.82
Helena Jongema
Joyce ten Cate
80
80
1:21.06Mariska Stins
Anouk Sintenie
84
82


<< TOP >>
Programmanr. 31
4.10.09 - 16:59
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Het Y 1Het Y3:36.363:38.13
Tom Verbeek
Killian Hesterman
88
90
53.13Jan-Willem v.d. Graaff
Sebastiaan Reijnen
89
86
2.SG Haerlem'04 1SG Haerlem'043:41.413:42.01
Julian van Leuven
Kenneth Deinum
92
89
57.73Wouter Allard
Marcel Schouten
90
93
3.Het Y 2Het Y3:50.203:45.94
Jan Batstra
Daniel Rosingh
93
93
54.48Daan Glorie
Wouter Hesterman
88
89
4.Oeza 1Oeza3:49.463:51.08
Pieter Crok
Jory van der Gracht
91
87
59.25Martijn Butter
Klaas van Beek
79
88
5.Het Y 3Het Y4:10.454:10.98
Sil Scholte
Raïd Emrani
91
91
57.79Kevin van Raan
Jeroen Vogelsang
89
80
6.SG Haerlem'04 2SG Haerlem'044:13.764:20.58
Michael Gozeling
Aaron Koomen
92
93
1:05.45Lars Kerkhoff
Stefan Schulte
95
93