2009-10-04=Etten-Leur=E.ON zwemcomp D2 ronde 1
Etten-Leur (NED),    4.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 401. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
4.10.09 - 15:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Krabben 1                  De Krabben             4:33.49            4:47.51           
        Lotte Nederstigt, 93                       Leonie Heijboer, 92
        Nicole Plouvier, 89                        Marissa Minkman, 93
            33.13  1:09.26  4:47.51

  2. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    4:58.32            4:54.64           
        Marloes van Gardingen, 93                  Vivan Renders, 93
        Laura Verstegen, 93                        Berber Noorman, 94
            33.20  1:08.07  4:54.64

  3. Dio 1                         Z & Pc Dio             4:44.01            4:54.82           
        Annemarie Mensen, 90                       Eveline Bouman, 93
        Judith Barendse, 90                        Willemijn Meeuwissen, 90
            32.32  1:10.26  4:54.82

  4. De Wildert 1                  De Wildert             4:54.67            4:58.27           
        Moniek van Nijnatten, 90                   Saskia Rombouts, 93
        Ellen van Nijnatten, 94                    Mandie Winkenius, 88
            33.92  1:12.05  4:58.27

  5. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    4:54.54            5:04.91           
        Lisanne Stoop, 88                          Dominique Clement, 85
        Marie-Jose Strik, 87                       Sanne Ophorst, 89
            34.11  1:11.99  5:04.91




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
4.10.09 - 15:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Wildert 1                  De Wildert             2:24.18            2:23.30           
        Jason Verboven, 96                         Mathijs Verdaasdonk, 94
        Maarten Verdaasdonk, 94                    Marnix Brosens, 95
            37.00  2:23.30

  2. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    2:33.50            2:23.98           
        Kelmar van Meurs, 95                       Bob Scheiberlich, 96
        Luuk Meeuwis, 96                           Thijs van Reisen, 96
            36.11  2:23.98

  3. Dio 1                         Z & Pc Dio             1:47.91            2:32.48           
        Giliano Biharie, 95                        Arjan Montizaan, 94
        Bram Dorsman, 94                           Wietze Buys, 94
            40.10  2:32.48

  4. De Krabben 1                  De Krabben             2:32.90            2:34.19           
        Bart Schroeijers, 95                       Rick Minkman, 97
        Koen de Weert, 96                          Dennis Wardenaar, 94
            43.58  2:34.19

  5. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    2:56.10            2:48.36           
        Jesse Walther, 96                          Stijn Bergkamp, 98
        Geert Daane, 95                            Daan Schonewille, 97
            41.20  2:48.36





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
4.10.09 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Dijke               De Krabben               43.58 9801152      41.82           
  2. Alya Bogers                   Z & Pc Dio               50.59 9903454      50.28           
  3. Anne Raaijmakers              Dbd                      55.52 9804296      50.94           
  4. Rana van Ginneken             Dbd                      56.34 9902958      51.36           
  5. Vera de Korte                 Dbd                      53.39 9903248      51.45           
  6. Annika Spijker                De Krabben               55.37 9902860      52.04           
  7. Beau Ackerman                 Z & Pc Dio               54.02 9903450      53.36           
  8. Jolien Matheeussen            De Wildert               52.88 9804406      54.49           
  9. Karlijn Spijker               De Krabben               55.98 9902862      54.65           
 10. Paula v/d Hoofdakker          Dbd                      58.74 9903234      58.39           
 11. Tanisha Heijnen               Z & Pc Dio             1:00.09 9904246    1:00.83           
 12. Suzanne Gerits                Dbd                    1:03.34 9902848    1:00.84           
 DIS Tijana Cockalo                Dbd                         NT 9804006                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Willemijn Pasterkamp          Dbd                         NT 9904184                      

  BM Esmée Strieder                Dbd                      48.53 9902256      45.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
4.10.09 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merijn Koopmans               De Krabben               45.57 9902115      45.16           
  2. Christan de Koning            De Krabben               46.34 9902275      45.92           
  3. Sanché Verbeeck               De Wildert               52.04 9803617      50.74           
  4. Stijn de Coninck              De Krabben               53.20 9902347      50.86           
  5. Fabio Mieris                  Z & Pc Dio               52.29 9803097      51.02           
  6. Stijn Bergkamp                Dbd                      56.69 9803173      52.50           
  7. Tom Kerstens                  De Wildert               51.54 9802479      52.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
4.10.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia Rombouts              De Wildert             1:26.36 9604642    1:24.82           
          1:24.82
  2. Annemiek van Eldert           Dbd                    1:25.50 9602764    1:26.47 FJ 1      
          1:26.47
  3. Ann Kerstens                  De Wildert             1:28.25 9605428    1:26.47 FJ 2      
          1:26.47
  4. Madelon van Uchelen           De Krabben             1:28.16 9604180    1:28.72           
          1:28.72
  5. Emma van de Laar              Dbd                    1:32.61 9604232    1:30.32           
          1:30.32
  6. Anna de Wit                   De Krabben             1:33.25 9605316    1:30.51           
          1:30.51
  7. Merle Warrink                 Dbd                    1:36.08 9602100    1:31.88           
          1:31.88
  8. Lindsey van Roosmalen         Dbd                    1:35.00 9605454    1:36.29           
          1:36.29
  9. Laura Stamkot                 Z & Pc Dio             1:37.00 9604872    1:36.61           
          1:36.61
 10. Lotte Verstraten              Z & Pc Dio                  NT 9704524    1:38.89           
          1:38.89
 11. Gitte Matheeussen             De Wildert             1:42.22 9606024    1:43.07           
          1:43.07
 12. Thessa Raaymakers             Dbd                         NT 9705266    1:45.29           
          1:45.29
 DIS Laura De Korte                Dbd                         NT 9705228    1:53.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:53.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
4.10.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jason Verboven                De Wildert             1:24.28 9603377    1:20.10           
          1:20.10
  2. Bob Scheiberlich              Dbd                    1:24.34 9601005    1:20.50           
          1:20.50
  3. Luuk Meeuwis                  Dbd                    1:27.35 9603931    1:21.40           
          1:21.40
  4. Rick Minkman                  De Krabben             1:22.94 9701097    1:23.39           
          1:23.39
  5. Koen de Weert                 De Krabben             1:28.33 9604743    1:27.67           
          1:27.67
  6. Jesse Walther                 Dbd                         NT 9604611    1:30.57           
          1:30.57
  7. Luc Megens                    De Krabben             1:40.14 9603975    1:34.31           
          1:34.31
  8. Daan Schonewille              Dbd                    1:45.32 9701133    1:36.73           
          1:36.73
  9. Jonas Matheeussen             De Wildert             1:34.93 9604835    1:36.82           
          1:36.82
 10. Mathieu Verdaasdonk           De Wildert             1:42.14 9704111    1:43.43           
          1:43.43
 DIS Thijs van Reisen              Dbd                    1:29.65 9604331                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Jits Buys                     Z & Pc Dio             1:53.39 9604569    1:46.32           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.32
  NG Dario Babic                   Dbd                         NT 9702523                      
  NG Ronald Schippers              Dbd                         NT 9702439                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.10.09 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska van Leeuwen           Dbd                      31.00 9503780      30.54           
  2. Laura Renders                 Dbd                      32.64 9500538      32.06           
  3. Berber Noorman                Dbd                      32.04 9406200      33.04           
  4. Ellen van Nijnatten           De Wildert               34.08 9403142      33.43           
  5. Marlou van Batenburg          Z & Pc Dio               36.40 9504718      35.54           
  6. Tessa Tenger                  Dbd                      40.12 9406576      36.00           
  7. Nikki van Hal                 De Krabben               38.76 9602872      36.39           
  8. Jessie Verstraelen            De Wildert               38.03 9404958      37.47           
  9. Sanne van Bergen              Z & Pc Dio               37.61 9506086      37.86           
 10. Margaux Damen                 De Krabben               40.48 9704464      38.48           
 11. Christel Vriends              De Wildert               38.70 9506078      39.86           
 12. Judith van Hasselt            De Wildert               41.02 9506400      40.47           
  NG Joyce Kessels                 Dbd                      34.47 9407040                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
4.10.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wardenaar              De Krabben               29.27 9403889      27.51           
  2. Marnix Brosens                De Wildert               30.16 9505111      29.59           
  3. Mathijs Verdaasdonk           De Wildert               30.60 9403923      30.08           
  4. Kelmar van Meurs              Dbd                      30.14 9503887      30.42           
  5. Wietze Buys                   Z & Pc Dio               31.01 9405649      32.20           
  6. Maarten Verdaasdonk           De Wildert               33.01 9403925      32.69 FJ 1      
  7. Arjan Montizaan               Z & Pc Dio               32.42 9402793      32.69 FJ 2      
  8. Giliano Biharie               Z & Pc Dio               33.44 9504289      34.66           
  9. Geert Daane                   Dbd                      38.03 9505377      34.75           
 10. Bart Schroeijers              De Krabben               35.95 9505363      34.76           
 DIS Bram Dorsman                  Z & Pc Dio               34.78 9406189                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Folkert Schoon                Dbd                      35.48 9504669                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
4.10.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa Minkman               De Krabben             1:16.26 9306054    1:14.29           
            33.42  1:14.29
  2. Marloes van Gardingen         Dbd                    1:25.00 9302426    1:24.04           
            37.26  1:24.04
  3. Anne Aarts                    Dbd                    1:37.14 9206990    1:27.48           
            40.27  1:27.48
  4. Tanja de Dooij                Dbd                         NT 9304316    1:30.97           
            41.87  1:30.97
  5. Eva Hendrickx                 De Wildert             1:33.92 9307364    1:31.57           
            41.36  1:31.57
  6. Leonie Heijboer               De Krabben             1:25.60 9205400    1:33.13           
            43.62  1:33.13
  7. Mirte van Hal                 De Krabben             1:28.43 9303438    1:34.27           
            43.62  1:34.27
  8. Saskia Rombouts               De Wildert             1:33.94 9306840    1:34.82           
            43.67  1:34.82
  9. Vivan Renders                 Dbd                         NT 9302838    1:36.36           
            43.23  1:36.36
 10. Dorien van der Meulen         De Wildert             1:35.08 9206816    1:37.91 FJ 1      
            43.07  1:37.91
 11. Laura van Aert                De Wildert             1:37.98 9307090    1:37.91 FJ 2      
            43.64  1:37.91
 12. Eveline Bouman                Z & Pc Dio             1:37.03 9306290    1:39.13           
            42.62  1:39.13
 13. Sara Laurijssens              De Wildert                  NT 9204740    1:43.06           
            45.52  1:43.06
 14. Laura Witlox                  De Wildert             1:50.81 9206844    1:48.32           
            49.82  1:48.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
4.10.09 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef van der Struijk          Dbd                    1:05.29 9305473    1:02.64           
            29.02  1:02.64
  2. Pepijn Warrink                Dbd                    1:15.35 9302633    1:12.18           
            32.36  1:12.18
  3. Bram van Oevelen              De Wildert             1:13.71 9206661    1:14.16           
            33.26  1:14.16
  4. Jeroen Brzoskowski            Dbd                         NT 9302693    1:15.00           
            33.73  1:15.00
  5. Dennis Bos                    De Krabben             1:18.39 9306241    1:16.68           
            33.12  1:16.68
  6. Michel Megens                 De Krabben             1:22.52 9303861    1:21.02           
            36.48  1:21.02
  7. Kevin Jochems                 Z & Pc Dio             1:30.54 9204009    1:22.26           
            34.29  1:22.26
  8. Jesco van Meurs               Dbd                         NT 9206659    1:24.44           
            37.62  1:24.44
  NG Bram Geurts                   Dbd                         NT 9306229                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
4.10.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Nederstigt              De Krabben               36.81 9303062      38.45           
  2. Leonie Heijboer               De Krabben               39.42 9205400      40.37           
  3. Annemarie Mensen              Z & Pc Dio               41.02 9002552      41.51           
  4. Sanne Ophorst                 Dbd                      39.91 8906452      42.14           
  5. Joëlle Huybregts              De Wildert               42.17 8503710      42.26           
  6. Judith Barendse               Z & Pc Dio               38.29 9006656      42.67           
  7. Laura Verstegen               Dbd                      42.55 9305478      43.12           
  8. Mandie Winkenius              De Wildert               44.78 8804928      44.95           
  9. Margaux Damen                 De Krabben               46.76 9704464      45.19           
 10. Marie-Jose Strik              Dbd                      42.31 8704924      45.39           
 11. Moniek van Nijnatten          De Wildert               44.98 9002746      45.48           
 12. Dominique Clement             Dbd                      44.60 8503574      45.67           
 13. Lisanne Stoop                 Dbd                      46.31 8805698      45.92           
 14. Fanny van Genechten           Dbd                      45.20 9307420      45.96           
 15. Willemijn Meeuwissen          Z & Pc Dio               46.10 9005550      46.36           
 16. Nicole Plouvier               De Krabben               43.90 8905936      46.81           
  NG Anouk Willemsen               Dbd                      44.99 9105988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
4.10.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper Groothelm              Dbd                      33.63 9005735      33.26           
  2. Dick van Beveren              De Krabben               34.17 8300163      34.45           
  3. Stefan Geboers                Z & Pc Dio               34.00 8200467      34.47           
  4. Hans Kwaks                    De Krabben               33.69 6400443      35.13           
  5. Tim Vinckx                    De Wildert               34.35 9005367      35.45           
  6. Jan-Willem Strik              Dbd                      38.00 8804155      37.13           
  7. Arjan van Driel               De Krabben               35.32 8600699      37.42 FJ 1      
  8. Martijn van der Graaf         De Krabben               37.57 8102141      37.42 FJ 2      
  9. Hidde Huismans                De Krabben               36.83 8100761      37.56           
 10. Bart Ophorst                  Dbd                      38.14 9103933      38.48           
 11. Mark Verwijs                  De Krabben                  NT 8502777      39.18           
 12. Peter van Eldert              Dbd                      38.68 9305043      39.76           
 13. Sander Aernouts               De Wildert               41.16 9006381      39.92           
 14. Rick de Schutter              De Krabben               35.22 8202523      40.00           
 15. Jordie Winkenius              De Wildert               40.36 8603561      41.19           
 16. Niek Hartman                  De Wildert               40.43 9103849      41.49           
 17. Bart Hendrickx                De Wildert               40.58 9006833      41.57           
 18. Heino van Eekelen             Z & Pc Dio               42.91 8300609      44.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
4.10.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Camo Mieris                   Z & Pc Dio               41.40 0001557      39.67           
  2. Pim Scheiberlich              Dbd                      43.54 0000691      42.10           
  3. Huib Bergkamp                 Dbd                         NT 0001117      47.65           
  4. Sander van Uchelen            De Krabben               54.56 0100443      52.37           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
4.10.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia van Egmond              Dbd                         NT 0001664      50.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
4.10.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Dijke               De Krabben               43.27 9801152      40.67           
  2. Annika Spijker                De Krabben               48.81 9902860      45.21           
  3. Karlijn Spijker               De Krabben               47.94 9902862      47.00           
  4. Vera de Korte                 Dbd                      53.76 9903248      47.65           
  5. Beau Ackerman                 Z & Pc Dio               50.07 9903450      48.04           
  6. Rana van Ginneken             Dbd                      49.01 9902958      49.07           
  7. Anne Raaijmakers              Dbd                      59.56 9804296      52.89           
  8. Tanisha Heijnen               Z & Pc Dio               52.07 9904246      52.92           
  9. Alya Bogers                   Z & Pc Dio               58.16 9903454      53.76           
 10. Jolien Matheeussen            De Wildert               53.91 9804406      55.77           
 11. Suzanne Gerits                Dbd                    1:00.40 9902848      57.32           
 12. Paula v/d Hoofdakker          Dbd                         NT 9903234      58.76           
 DIS Tijana Cockalo                Dbd                         NT 9804006      54.06           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Willemijn Pasterkamp          Dbd                         NT 9904184                      

  BM Esmée Strieder                Dbd                      48.56 9902256      46.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
4.10.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merijn Koopmans               De Krabben               45.36 9902115      44.80           
  2. Tom Kerstens                  De Wildert               47.81 9802479      45.40           
  3. Sanché Verbeeck               De Wildert               46.91 9803617      47.32           
  4. Fabio Mieris                  Z & Pc Dio               47.56 9803097      49.37           
  5. Christan de Koning            De Krabben               52.78 9902275      49.39           
  6. Stijn Bergkamp                Dbd                      58.12 9803173      49.44           
  7. Stijn de Coninck              De Krabben               52.10 9902347      49.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
4.10.09 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelon van Uchelen           De Krabben             1:15.47 9604180    1:15.92           
            34.96  1:15.92
  2. Claudia Rombouts              De Wildert             1:16.21 9604642    1:16.66           
            36.21  1:16.66
  3. Ann Kerstens                  De Wildert             1:16.65 9605428    1:16.90           
            36.35  1:16.90
  4. Anna de Wit                   De Krabben             1:20.29 9605316    1:19.48           
            38.00  1:19.48
  5. Merle Warrink                 Dbd                    1:24.96 9602100    1:24.25           
            41.52  1:24.25
  6. Lindsey van Roosmalen         Dbd                    1:25.75 9605454    1:26.80           
            41.11  1:26.80
  7. Emma van de Laar              Dbd                    1:25.12 9604232    1:30.21 FJ 1      
            43.68  1:30.21
  8. Laura Stamkot                 Z & Pc Dio             1:27.56 9604872    1:30.21 FJ 2      
            42.69  1:30.21
  9. Lotte Verstraten              Z & Pc Dio             1:31.80 9704524    1:32.12           
            43.20  1:32.12
 10. Gitte Matheeussen             De Wildert             1:30.03 9606024    1:36.00           
            44.39  1:36.00
 11. Thessa Raaymakers             Dbd                         NT 9705266    1:39.40           
            45.62  1:39.40
 12. Laura De Korte                Dbd                         NT 9705228    1:46.02           
            48.93  1:46.02
  NG Annemiek van Eldert           Dbd                    1:15.12 9602764                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
4.10.09 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jason Verboven                De Wildert             1:10.42 9603377    1:10.35           
            34.55  1:10.35
  2. Bob Scheiberlich              Dbd                    1:13.31 9601005    1:11.97           
            34.43  1:11.97
  3. Rick Minkman                  De Krabben             1:12.63 9701097    1:12.15           
            34.93  1:12.15
  4. Thijs van Reisen              Dbd                    1:16.66 9604331    1:16.29           
            36.68  1:16.29
  5. Jesse Walther                 Dbd                    1:25.61 9604611    1:17.47           
            37.21  1:17.47
  6. Luuk Meeuwis                  Dbd                    1:17.43 9603931    1:18.00           
            37.57  1:18.00
  7. Koen de Weert                 De Krabben             1:20.86 9604743    1:18.20           
            37.58  1:18.20
  8. Luc Megens                    De Krabben             1:19.17 9603975    1:25.16           
            38.84  1:25.16
  9. Jonas Matheeussen             De Wildert             1:21.72 9604835    1:27.53           
            40.85  1:27.53
 10. Daan Schonewille              Dbd                    1:27.31 9701133    1:28.82           
            39.67  1:28.82
 11. Mathieu Verdaasdonk           De Wildert             1:36.93 9704111    1:31.12           
            44.80  1:31.12
 12. Jits Buys                     Z & Pc Dio             1:45.87 9604569    1:38.71           
            45.46  1:38.71
  NG Ronald Schippers              Dbd                         NT 9702439                      
  NG Dario Babic                   Dbd                         NT 9702523                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.10.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska van Leeuwen           Dbd                    1:26.80 9503780    1:27.35           
            40.56  1:27.35
  2. Laura Renders                 Dbd                    1:29.06 9500538    1:31.74           
            42.71  1:31.74
  3. Berber Noorman                Dbd                    1:38.51 9406200    1:38.91           
            44.72  1:38.91
  4. Margaux Damen                 De Krabben             1:39.39 9704464    1:39.64           
            46.10  1:39.64
  5. Nikki van Hal                 De Krabben             1:42.82 9602872    1:40.97           
            46.87  1:40.97
  6. Christel Vriends              De Wildert             1:46.59 9506078    1:41.23           
            49.20  1:41.23
  7. Ellen van Nijnatten           De Wildert             1:44.25 9403142    1:42.05           
            47.79  1:42.05
  8. Jessie Verstraelen            De Wildert             1:39.43 9404958    1:42.43           
            49.64  1:42.43
  9. Marlou van Batenburg          Z & Pc Dio             1:40.54 9504718    1:43.83           
          1:43.83
 10. Tessa Tenger                  Dbd                    2:00.37 9406576    1:52.99           
            51.37  1:52.99
 11. Judith van Hasselt            De Wildert                  NT 9506400    1:53.98           
            52.95  1:53.98
 12. Sanne van Bergen              Z & Pc Dio             1:56.65 9506086    1:54.13           
            56.24  1:54.13
  NG Joyce Kessels                 Dbd                    1:36.44 9407040                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
4.10.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wardenaar              De Krabben             1:31.99 9403889    1:27.19           
            41.42  1:27.19
  2. Wietze Buys                   Z & Pc Dio             1:31.80 9405649    1:27.61           
            40.83  1:27.61
  3. Kelmar van Meurs              Dbd                    1:31.73 9503887    1:29.97           
            42.36  1:29.97
  4. Arjan Montizaan               Z & Pc Dio             1:33.22 9402793    1:30.07           
            42.36  1:30.07
  5. Marnix Brosens                De Wildert             1:39.87 9505111    1:31.90           
            42.97  1:31.90
  6. Bram Dorsman                  Z & Pc Dio                  NT 9406189    1:33.27           
            43.18  1:33.27
  7. Geert Daane                   Dbd                         NT 9505377    1:37.58           
            46.46  1:37.58
  8. Bart Schroeijers              De Krabben             1:37.97 9505363    1:37.94           
            46.58  1:37.94
  9. Maarten Verdaasdonk           De Wildert             1:38.88 9403925    1:38.99           
            47.92  1:38.99
 10. Giliano Biharie               Z & Pc Dio             1:41.10 9504289    1:41.81           
            45.83  1:41.81
 DIS Mathijs Verdaasdonk           De Wildert             1:34.92 9403923    1:34.02           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            44.36  1:34.02
  NG Folkert Schoon                Dbd                    1:51.82 9504669                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
4.10.09 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa Minkman               De Krabben             2:26.96 9306054    2:22.15           
            31.86  1:07.55  1:45.17  2:22.15
  2. Marloes van Gardingen         Dbd                    2:35.00 9302426    2:37.08           
            34.80  1:14.30  1:56.58  2:37.08
  3. Mirte van Hal                 De Krabben             2:42.67 9303438    2:50.01           
            38.87  1:21.57  2:50.01
  4. Vivan Renders                 Dbd                    2:49.62 9302838    2:50.11           
            38.04  1:22.67  2:08.14  2:50.11
  5. Saskia Rombouts               De Wildert             2:54.24 9306840    2:55.14           
            41.32  1:27.94  2:55.14
  6. Laura Verstegen               Dbd                    2:48.95 9305478    2:55.88           
            39.41  1:23.94  2:55.88
  7. Tanja de Dooij                Dbd                    2:50.41 9304316    2:56.61           
            39.58  1:25.11  2:12.55  2:56.61
  8. Dorien van der Meulen         De Wildert             2:54.80 9206816    3:00.53           
            40.32  1:25.25  3:00.53
  9. Eveline Bouman                Z & Pc Dio             2:50.14 9306290    3:03.85           
            38.15  1:24.27  2:14.46  3:03.85
 10. Eva Hendrickx                 De Wildert             3:05.73 9307364    3:05.55           
            40.77  1:28.43  2:18.02  3:05.55
 11. Sara Laurijssens              De Wildert             3:01.63 9204740    3:06.03           
            39.93  1:27.71  2:18.05  3:06.03
 12. Laura van Aert                De Wildert             3:00.93 9307090    3:08.54           
            42.45  1:30.10  2:19.16  3:08.54
 13. Laura Witlox                  De Wildert             3:12.97 9206844    3:12.25           
            41.51  1:28.83  3:12.25
 14. Fanny van Genechten           Dbd                         NT 9307420    3:18.72           
            41.86  1:31.82  3:18.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
4.10.09 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef van der Struijk          Dbd                    2:10.70 9305473    2:06.82           
            28.43  1:00.84  1:34.55  2:06.82
  2. Pepijn Warrink                Dbd                    2:16.29 9302633    2:18.02           
            31.17  1:06.73  1:43.11  2:18.02
  3. Jeroen Brzoskowski            Dbd                    2:26.84 9302693    2:31.21           
            33.27  1:12.82  2:31.21
  4. Bram van Oevelen              De Wildert             2:37.56 9206661    2:31.42           
            35.13  1:14.07  1:54.82  2:31.42
  5. Michel Megens                 De Krabben             2:34.81 9303861    2:35.76           
            35.38  1:14.73  2:35.76
  6. Dennis Bos                    De Krabben             2:40.08 9306241    2:35.79           
            34.18  1:13.74  1:55.43  2:35.79
  7. Peter van Eldert              Dbd                    2:42.98 9305043    2:38.36           
            36.83  1:17.58  2:01.46  2:38.36
  8. Kevin Jochems                 Z & Pc Dio             2:46.05 9204009    2:39.12           
            35.94  1:17.19  2:39.12
  9. Jesco van Meurs               Dbd                         NT 9206659    2:43.48           
            35.76  1:15.86  2:01.42  2:43.48
  NG Bram Geurts                   Dbd                    2:45.00 9306229                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
4.10.09 - 17:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Ophorst                 Dbd                    1:16.54 8906452    1:19.71           
          1:19.71
  2. Lotte Nederstigt              De Krabben             1:16.45 9303062    1:19.85           
          1:19.85
  3. Annemarie Mensen              Z & Pc Dio             1:19.08 9002552    1:19.99           
          1:19.99
  4. Lisanne Stoop                 Dbd                    1:23.00 8805698    1:21.16           
          1:21.16
  5. Moniek van Nijnatten          De Wildert             1:21.65 9002746    1:21.96           
          1:21.96
  6. Leonie Heijboer               De Krabben             1:20.13 9205400    1:22.23           
          1:22.23
  7. Dominique Clement             Dbd                    1:25.30 8503574    1:25.16           
          1:25.16
  8. Judith Barendse               Z & Pc Dio             1:18.86 9006656    1:26.68           
          1:26.68
  9. Mandie Winkenius              De Wildert             1:26.31 8804928    1:27.21           
          1:27.21
 10. Nicole Plouvier               De Krabben             1:23.82 8905936    1:27.39           
          1:27.39
 11. Anne Aarts                    Dbd                    1:27.52 9206990    1:28.59           
          1:28.59
 12. Willemijn Meeuwissen          Z & Pc Dio             1:23.46 9005550    1:30.34           
          1:30.34
 13. Marie-Jose Strik              Dbd                    1:30.87 8704924    1:41.26           
          1:41.26
  NG Anouk Willemsen               Dbd                    1:21.34 9105988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
4.10.09 - 17:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper Groothelm              Dbd                    1:05.94 9005735    1:05.15           
          1:05.15
  2. Tim Vinckx                    De Wildert             1:05.61 9005367    1:07.38           
          1:07.38
  3. Martijn van der Graaf         De Krabben             1:08.88 8102141    1:08.91           
          1:08.91
  4. Stefan Geboers                Z & Pc Dio             1:06.50 8200467    1:09.51           
          1:09.51
  5. Dick van Beveren              De Krabben             1:07.97 8300163    1:10.03           
          1:10.03
  6. Arjan van Driel               De Krabben             1:09.23 8600699    1:10.77           
          1:10.77
  7. Bart Ophorst                  Dbd                    1:09.58 9103933    1:13.87           
          1:13.87
  8. Jan-Willem Strik              Dbd                    1:12.00 8804155    1:16.29           
          1:16.29
  9. Hidde Huismans                De Krabben             1:15.14 8100761    1:16.71           
          1:16.71
 10. Rick de Schutter              De Krabben             1:10.00 8202523    1:16.82           
          1:16.82
 11. Mark Verwijs                  De Krabben                  NT 8502777    1:16.83           
          1:16.83
 12. Sander Aernouts               De Wildert             1:19.21 9006381    1:19.06           
          1:19.06
 13. Niek Hartman                  De Wildert             1:14.60 9103849    1:20.38           
          1:20.38
 14. Jordie Winkenius              De Wildert             1:19.63 8603561    1:21.74           
          1:21.74
 15. Bart Hendrickx                De Wildert             1:26.04 9006833    1:24.25           
          1:24.25
 16. Heino van Eekelen             Z & Pc Dio             1:27.54 8300609    1:34.52           
          1:34.52
 DIS Hans Kwaks                    De Krabben             1:08.58 6400443                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
4.10.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Krabben 1                  De Krabben             2:30.13            2:27.46           
        Anna de Wit, 96                            Margaux Damen, 97
        Nikki van Hal, 96                          Madelon van Uchelen, 96
            35.86  2:27.46

  2. De Wildert 1                  De Wildert             2:32.59            2:34.54           
        Claudia Rombouts, 96                       Jolien Matheeussen, 98
        Gitte Matheeussen, 96                      Ann Kerstens, 96
            34.98  2:34.54

  3. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    2:30.11            2:38.90           
        Thessa Raaymakers, 97                      Merle Warrink, 96
        Emma van de Laar, 96                       Lindsey van Roosmalen, 96
            42.77  2:38.90




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
4.10.09 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    4:19.60            4:13.41           
        Pepijn Warrink, 93                         Jeroen Brzoskowski, 93
        Peter van Eldert, 93                       Stef van der Struijk, 93
            29.46  1:01.27  4:13.41

  2. De Krabben 1                  De Krabben             4:28.74            4:37.02           
        Dennis Bos, 93                             Rick Minkman, 97
        Michel Megens, 93                          Dennis Wardenaar, 94
            31.08  1:05.77  4:37.02

  3. De Wildert 1                  De Wildert             4:31.73            4:40.98           
        Marnix Brosens, 95                         Bram van Oevelen, 92
        Mathijs Verdaasdonk, 94                    Jason Verboven, 96
            33.06  1:07.84  4:40.98

  4. Dio 1                         Z & Pc Dio             4:57.08            4:52.86           
        Kevin Jochems, 92                          Wietze Buys, 94
        Giliano Biharie, 95                        Arjan Montizaan, 94
            33.57  1:08.86  4:52.86

  5. Zwem- en Waterpolovereniging DDbd                    4:55.19            4:59.18           
        Kelmar van Meurs, 95                       Bob Scheiberlich, 96
        Geert Daane, 95                            Jesco van Meurs, 92
            33.52  1:11.46  4:59.18




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                     Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
4.10.09 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Camo Mieris                   Z & Pc Dio               47.33 0001557      43.57           
  2. Pim Scheiberlich              Dbd                      51.96 0000691      47.80           
  3. Huib Bergkamp                 Dbd                         NT 0001117      52.16           
  4. Sander van Uchelen            De Krabben             1:00.86 0100443    1:00.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                     Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
4.10.09 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia van Egmond              Dbd                         NT 0001664      57.37           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to DIO