C Competitie deel 1
alkmaar (NED),    4.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            4:32.78            4:35.89           
        Sophie Padt, 96                            Rebecca Martens, 96
        Laura Stokx, 96                            Tess de Boer, 96
          1:08.00  4:35.89

  2. DAW-FINENZO 2                 DAW-FINENZO            4:58.64            4:54.82           
        Elena Peeters, 96                          Nathalja Wiersma, 96
        Yvanna Zuurveld, 97                        Fenke Bosschert, 97
          1:11.84  4:54.82

  3. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          4:56.46            4:55.95           
        Renee v.d. Brink, 96                       Kyra Wijnker, 98
        Anouk van de Sandt, 96                     Britt Gerritse, 96
          1:12.39  4:55.95

  4. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  5:00.74            4:57.78           
        Janine Kroon, 96                           Annemarie Otte, 96
        Isabelle Otte, 97                          Lara Deul, 96
          1:11.44  4:57.78

  5. ZV Waterland 1                ZV Waterland           5:18.36            5:18.66           
        Roanne Stolk, 98                           Saritha van Zanten, 98
        Monica Schouten, 96                        Lisa Schellinger, 96
          1:27.00  5:18.66




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
4-10-2009 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            2:53.57            2:49.24           
        Jasmijn Padt, 99                           Raoul Lieverst, 99
        Frank Dekker, 98                           Kimberley Kort, 98
            45.80  2:49.24

  2. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  2:47.90            2:50.80           
        Merel Tol, 98                              Bas Vlugt, 99
        Michelle Verhoeven, 00                     Sander Karregat, 98
            46.35  2:50.80

  3. ZV Waterland 1                ZV Waterland           2:52.18            2:53.39           
        Nanne Brugman, 99                          Rick van Zanten, 98
        Roanne Stolk, 98                           Saritha van Zanten, 98
            51.39  2:53.39

  4. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          2:52.46            2:59.21           
        Anouk Zandbergen, 98                       Jordi de Nijs, 98
        Suzanne van den Brink, 99                  Sander Kesselaar, 99
            44.95  2:59.21

  5. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            3:12.26            3:03.18           
        Erik Bult, 99                              Leonie Vos, 99
        Nicolah Cowles, 99                         Joost van Erkelens, 99
            47.85  3:03.18

  6. Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  3:18.08            3:11.51           
        Chantal Hetjes, 00                         Mike Schilder, 00
        Daphne de Groot, 00                        Rico Tol, 98
            50.59  3:11.51

 DIS DAW-FINENZO 3                 DAW-FINENZO            3:21.97                    ea        
        Jason Macleod, 00                          Tarryn Macleod, 98
        Max Pusch, 98                              Denise Boonstra, 99
            53.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
4-10-2009 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilana Schaap                  DAW-FINENZO            1:23.27 9102714    1:27.63           
          1:27.63
  2. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  1:25.89 6900800    1:27.75 FJ 1      
          1:27.75
  3. Ilona Hogerheyde              DAW-FINENZO            1:26.42 7400224    1:27.75 FJ 2      
          1:27.75
  4. Sandra Kok                    Ed-Vo                       NT 9107424    1:27.89           
          1:27.89
  5. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:25.10 9102172    1:28.36           
          1:28.36
  6. Sarah de Waart                ZV Waterland           1:28.09 9103400    1:28.57           
          1:28.57
  7. Ryanne van Gulik              ZV Waterland           1:27.48 8905470    1:29.40           
          1:29.40
  8. Rosa Schot                    DAW-FINENZO            1:35.41 9207500    1:29.68           
          1:29.68
  9. Chantal Molenkamp             DAW-FINENZO            1:29.82 9002624    1:30.52           
          1:30.52
 10. Jenny de Does                 Ed-Vo                  1:33.36 8200400    1:31.04           
          1:31.04
 11. Agnes de Does                 Ed-Vo                  1:34.66 8200398    1:31.57           
          1:31.57
 12. Cathy Kalverboer              ZV Waterland           1:30.51 9101528    1:32.59           
          1:32.59
 13. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht          1:31.16 8500104    1:33.48           
          1:33.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
4-10-2009 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Veerman               Ed-Vo                  4:34.86 9106345    4:21.61           
          4:21.61
  2. Jordy Kok                     ZV Waterland           4:21.12 8701783    4:23.23           
          4:23.23
  3. Fred Bond                     Ed-Vo                  4:32.32 8905697    4:29.79           
          4:29.79
  4. Arjan Baron                   DAW-FINENZO            4:31.22 9100067    4:34.00           
          4:34.00
  5. Nicky Kok                     ZV Waterland           4:33.04 8801931    4:34.65           
          4:34.65
  6. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht          5:00.00 8400515    4:36.95           
          4:36.95
  7. Rian Visser                   DAW-FINENZO            4:43.50 9007141    4:39.98           
          4:39.98
  8. Rob Tol                       Ed-Vo                  4:57.26 9205459    4:48.92           
          4:48.92
  9. Rene de Boer                  DAW-FINENZO            4:29.23 6400087    4:53.13           
          4:53.13
 10. Robin Schilder                Ed-Vo                  5:13.54 9006787    4:54.23           
          4:54.23
 11. Matthijs Dinkla               ZV Waterland           4:48.49 9000687    4:54.79           
          4:54.79
 12. Loege Schilder                Ed-Vo                       NT 7801683    5:01.82           
          5:01.82
 13. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          5:06.34 8904791    5:02.77           
          5:02.77
 14. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          5:09.58 9002507    5:02.89           
          5:02.89
AFGE Michael Bes                   MSV- Zeemacht          4:48.22 7201205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
4-10-2009 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Jurriansen            MSV- Zeemacht          1:14.38 9207504    1:12.09           
          1:12.09
  2. Dieuwertje Jorink             DAW-FINENZO            1:14.75 9302306    1:17.20           
          1:17.20
  3. Ilse van Niekerk              DAW-FINENZO            1:18.96 9406180    1:18.82           
          1:18.82
  4. Rozemarijn de Waart           ZV Waterland           1:22.42 9201954    1:21.37           
          1:21.37
  5. Sharon Snoek                  Ed-Vo                  1:29.26 9207734    1:24.79           
          1:24.79
  6. Marije Visser                 MSV- Zeemacht          1:29.35 9307660    1:24.91           
          1:24.91
  7. Angela Tol                    Ed-Vo                  1:25.15 9307222    1:26.77           
          1:26.77
  8. Katelijn IJssennagger         DAW-FINENZO            1:27.04 9306764    1:27.06           
          1:27.06
  9. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:27.86 9207456    1:30.68           
          1:30.68
 10. Iris van de Sandt             MSV- Zeemacht          1:48.34 9307568    1:48.64           
          1:48.64
 DIS Renee Huster                  ZV Waterland                NT 9204908    1:29.29 RD        
          1:29.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joćo Schilder                 ZV Waterland           2:43.81 9202145    2:40.96           
          2:40.96
  2. Kees Veerman                  Ed-Vo                  2:46.80 9205457    2:41.04           
          2:41.04
  3. Nick Venema                   ZV Waterland           2:47.64 9300951    2:46.50           
          2:46.50
  4. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  2:48.88 9402341    2:51.27 FJ 1      
          2:51.27
  5. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          2:54.83 9204035    2:51.27 FJ 2      
          2:51.27
  6. Sander Kesting                ZV Waterland           2:56.94 9202141    2:56.00           
          2:56.00
  7. Bas Cavadino                  Ed-Vo                  3:06.10 9206887    3:00.40           
          3:00.40
  8. Vincent Schram                DAW-FINENZO            3:05.62 9402041    3:01.67           
          3:01.67
  9. Tim de Graaf                  ZV Waterland           3:00.35 9202137    3:04.98           
          3:04.98
 10. Pepijn Jorink                 DAW-FINENZO            3:27.60 9502575    3:07.86           
          3:07.86
 11. Richard Brink                 MSV- Zeemacht          3:12.29 9203691    3:15.44           
          3:15.44
 12. Maikel Boes                   ZV Waterland           3:18.02 9204629    3:19.06           
          3:19.06
NG.Z Tom van der Zijden            DAW-FINENZO            3:05.27 9306889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Koster                   DAW-FINENZO            2:17.34 9401682    2:20.66           
          2:20.66
  2. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          2:18.09 9400548    2:21.36           
          2:21.36
  3. Tess de Boer                  DAW-FINENZO            2:29.91 9601516    2:25.07           
          2:25.07
  4. Esmee Bont                    Ed-Vo                  2:28.03 9502336    2:25.43           
          2:25.43
  5. Melissa Eliveld               DAW-FINENZO            2:32.23 9500524    2:35.31           
          2:35.31
  6. Sabrina van der Vis           ZV Waterland           2:37.10 9503298    2:36.61           
          2:36.61
  7. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          2:39.66 9604628    2:40.25           
          2:40.25
  8. Ilse van Niekerk              DAW-FINENZO            2:29.83 9406180    2:40.84           
          2:40.84
  9. Hester Boes                   ZV Waterland           2:40.01 9403670    2:41.16           
          2:41.16
 10. Annemarie Otte                Ed-Vo                  2:50.36 9603810    2:56.48           
          2:56.48
 11. Manon Sier                    Ed-Vo                  2:57.94 9403210    2:58.88           
          2:58.88
 12. Merel Versteeg                DAW-FINENZO            3:15.23 9704836    3:19.28           
          3:19.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
4-10-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:19.93 9501119    1:16.32           
          1:16.32
  2. Gerco Kalverboer              ZV Waterland           1:18.54 9400231    1:16.99           
          1:16.99
  3. Rico Roels                    DAW-FINENZO            1:22.26 9403119    1:21.90           
          1:21.90
  4. Job Boersma                   DAW-FINENZO            1:27.79 9501185    1:22.97           
          1:22.97
  5. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:24.39 9503881    1:23.85           
          1:23.85
  6. Glenn Smit                    DAW-FINENZO            1:25.08 9401599    1:26.33           
          1:26.33
  7. Paul de Graaf                 ZV Waterland           1:23.87 9500107    1:26.51           
          1:26.51
  8. Rowdy Spaltman                DAW-FINENZO            1:35.34 9501747    1:27.64           
          1:27.64
  9. Remco Tol                     Ed-Vo                  1:31.83 9501505    1:29.47           
          1:29.47
 10. Koen Kesting                  ZV Waterland           1:26.45 9400225    1:29.52           
          1:29.52
 11. Jasper Falk                   DAW-FINENZO            1:35.61 9502785    1:32.30           
          1:32.30
 12. Tim Huisintveld               DAW-FINENZO            1:46.97 9504301    1:37.93           
          1:37.93
 13. Sam Buter                     DAW-FINENZO            1:45.47 9502783    1:44.74           
          1:44.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
4-10-2009 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            32.64 9102172      33.07           
  2. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                    34.78 8000996      35.51           
  3. Ilana Schaap                  DAW-FINENZO              34.90 9102714      35.81           
  4. Sarah de Waart                ZV Waterland             36.22 9103400      35.90           
  5. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                    35.64 6900800      36.54           
  6. Lisa Bakels                   Ed-Vo                    34.28 9000106      36.60           
  7. Sandra Kok                    Ed-Vo                       NT 9107424      36.87           
  8. Agnes de Does                 Ed-Vo                    36.43 8200398      37.09 FJ 1      
  9. Ilona Hogerheyde              DAW-FINENZO              36.41 7400224      37.09 FJ 2      
 10. Chantal Molenkamp             DAW-FINENZO              35.87 9002624      37.20           
 11. Joyce Geschiere               Ed-Vo                    38.52 9007526      37.89           
 12. Cathy Kalverboer              ZV Waterland             37.15 9101528      38.00           
 13. Sophie Padt                   DAW-FINENZO              37.16 9601514      38.09           
 14. Jenny de Does                 Ed-Vo                    37.89 8200400      38.58           
 15. Ashley Schouwenaar            MSV- Zeemacht            40.20 9205692      39.89           
 16. Stephanie Havenaar            ZV Waterland             37.62 8901604      40.15           
 17. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht            39.12 8500104      40.16           
 18. Ellen van Driel               ZV Waterland             40.55 9000906      41.72           
 19. Mieke van Driel               ZV Waterland             40.22 8901008      42.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
4-10-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:02.56 8905697    1:02.89           
          1:02.89
  2. Rian Visser                   DAW-FINENZO            1:06.44 9007141    1:05.07 FJ 1      
          1:05.07
  3. Tom van Gulik                 ZV Waterland           1:04.57 8400799    1:05.07 FJ 2      
          1:05.07
  4. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:04.69 9106345    1:05.08           
          1:05.08
  5. Kevin vd Poll                 DAW-FINENZO            1:04.61 8602429    1:05.42           
          1:05.42
  6. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          1:05.18 8904791    1:05.81 FJ 1      
          1:05.81
  7. Jordy Kok                     ZV Waterland           1:04.93 8701783    1:05.81 FJ 2      
          1:05.81
  8. Arjan Baron                   DAW-FINENZO            1:07.24 9100067    1:06.95           
          1:06.95
  9. Martijn van Gelderen          DAW-FINENZO            1:07.06 8900939    1:07.15           
          1:07.15
 10. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht          1:09.43 8400515    1:08.75           
          1:08.75
 11. Rowan Schaap                  DAW-FINENZO            1:08.84 8902729    1:09.68           
          1:09.68
 12. Fred Heemstra                 DAW-FINENZO            1:10.59 6500357    1:12.14           
          1:12.14
 13. Stefan Bouwman                ZV Waterland           1:10.58 9100251    1:12.15           
          1:12.15
 14. Robin Schilder                Ed-Vo                  1:10.90 9006787    1:12.26           
          1:12.26
 15. Rene de Boer                  DAW-FINENZO            1:09.06 6400087    1:12.76           
          1:12.76
 16. Loege Schilder                Ed-Vo                       NT 7801683    1:14.36           
          1:14.36
 17. Pieter Bakker                 MSV- Zeemacht          1:10.67 8800113    1:14.67           
          1:14.67
 18. Nicky Kok                     ZV Waterland           1:08.04 8801931    1:16.47           
          1:16.47
 19. Hans Schoenmakers             DAW-FINENZO            1:14.02 6900863    1:16.83           
          1:16.83
AFGE Michael Bes                   MSV- Zeemacht          1:05.02 7201205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:15.75 9602480    1:15.80           
          1:15.80
  2. Laura Stokx                   DAW-FINENZO            1:25.71 9601510    1:20.00           
          1:20.00
  3. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:18.43 9600600    1:23.50           
          1:23.50
  4. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:26.74 9602732    1:24.95           
          1:24.95
  5. Rebecca Martens               DAW-FINENZO            1:22.65 9604352    1:26.69           
          1:26.69
  6. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:26.21 9605514    1:28.98           
          1:28.98
  7. Lisa Schellinger              ZV Waterland           1:33.22 9602006    1:32.81           
          1:32.81
  8. Elena Peeters                 DAW-FINENZO            1:38.75 9603690    1:37.08           
          1:37.08
  9. Yvanna Zuurveld               DAW-FINENZO            1:44.15 9702998    1:39.90           
          1:39.90
 10. Monica Schouten               ZV Waterland           1:39.37 9602828    1:41.20           
          1:41.20
 11. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:42.83 9702646    1:43.57           
          1:43.57
 12. Fenke Bosschert               DAW-FINENZO            1:47.53 9704724    1:47.02           
          1:47.02
 DIS Nathalja Wiersma              DAW-FINENZO            1:47.28 9603336    1:39.25 VE        
          1:39.25
 DIS Lotte Hoogeterp               DAW-FINENZO            1:49.14 9703878    1:44.06 VG        
          1:44.06
 DIS Tami de Lange                 DAW-FINENZO            1:03.19 9704116    1:52.88 VC        
          1:52.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
4-10-2009 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:20.94 9700351    1:22.11           
          1:22.11
  2. Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:30.79 9602241    1:27.54           
          1:27.54
  3. Victor Nieuwstad              MSV- Zeemacht          1:35.05 9702177    1:28.09           
          1:28.09
  4. Martijn Falk                  DAW-FINENZO            1:33.08 9601457    1:28.93           
          1:28.93
  5. Lorenzo Runderkamp            Ed-Vo                  1:42.41 9703491    1:35.42           
          1:35.42
  6. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:35.56 9701001    1:36.04           
          1:36.04
  7. Davy Barrett                  MSV- Zeemacht          1:37.84 9701115    1:36.20           
          1:36.20
  8. Herke Brugman                 ZV Waterland           1:53.88 9604143    1:44.87           
          1:44.87
 DIS Dani Hoetmer                  DAW-FINENZO            1:26.59 9604503    1:21.86 RF        
          1:21.86
AFGE Maurits de Bruijn             DAW-FINENZO            1:27.84 9700917                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
4-10-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha van Zanten            ZV Waterland             33.57 9801220      33.47           
  2. Kimberley Kort                DAW-FINENZO              38.58 9804698      35.69           
  3. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            37.86 9803342      36.80           
  4. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht            39.25 9802774      38.00           
  5. Leonie Vos                    DAW-FINENZO              40.50 9901662      38.38           
  6. Jasmijn Padt                  DAW-FINENZO              40.26 9900156      38.80           
  7. Merel Tol                     Ed-Vo                    39.40 9800300      39.12 FJ 1      
  8. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            39.53 9901438      39.12 FJ 2      
  9. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht            40.20 9801212      39.20           
 10. Tarryn Macleod                DAW-FINENZO              42.32 9801622      39.78           
 11. Denise Boonstra               DAW-FINENZO              41.79 9902662      40.47           
 12. Roanne Stolk                  ZV Waterland             39.14 9801002      40.66           
 13. Nicolah Cowles                DAW-FINENZO              45.79 9902912      41.68           
 14. Isabel Huisintveld            DAW-FINENZO              43.34 9803846      41.69           
 15. Steffi Schijf                 DAW-FINENZO              47.14 0001476      41.74           
 16. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht            43.97 9802776      42.00           
 17. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                    40.08 0001922      42.06           
 18. Saskia van der Velden         DAW-FINENZO              46.54 0001478      42.32           
 19. Chantal Hetjes                Ed-Vo                    43.55 0001510      42.38           
 20. Esmee Veerman                 Ed-Vo                    48.19 9904042      43.92           
 21. Viveka Verhage                DAW-FINENZO              46.56 0001480      44.53           
 22. Ilona Stroek                  Ed-Vo                    50.37 0002434      45.43           
 23. Daphne de Groot               Ed-Vo                    46.52 0001434      46.73           
 24. Rebecca Schipper              ZV Waterland             47.61 9902240      47.60 FJ 1      
 25. Isa Versteeg                  DAW-FINENZO              48.08 9804270      47.60 FJ 2      
 26. Lieke Alofs                   DAW-FINENZO              48.97 9903232      47.73           
 27. Talya de Lange                DAW-FINENZO              55.59 9902190      49.18           
 28. Roos Windt                    ZV Waterland                NT 0002614      49.20           
 29. Celine van Dijk               DAW-FINENZO              49.88 9902664      52.13           
 30. Caitlin Berkel                ZV Waterland             55.41 0000608      55.09           
 31. Eline Wiersma                 DAW-FINENZO              58.42 0001482      56.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
4-10-2009 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick van Zanten               ZV Waterland           1:25.43 9800351    1:25.02           
          1:25.02
  2. Bas Vlugt                     Ed-Vo                  1:25.70 9900727    1:27.98           
          1:27.98
  3. Joost van Erkelens            DAW-FINENZO            1:37.34 9901927    1:33.30           
          1:33.30
  4. Sander Karregat               Ed-Vo                  1:32.02 9800367    1:33.45           
          1:33.45
  5. Frank Dekker                  DAW-FINENZO            1:40.59 9801155    1:33.47           
          1:33.47
  6. Sander Dorland                ZV Waterland           1:38.83 9902643    1:34.40           
          1:34.40
  7. Raoul Lieverst                DAW-FINENZO            1:36.32 9900713    1:35.45           
          1:35.45
  8. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:37.59 9801851    1:39.46           
          1:39.46
  9. Mike Schilder                 Ed-Vo                  1:44.56 0000767    1:41.70           
          1:41.70
 10. Nanne Brugman                 ZV Waterland           1:44.16 9901367    1:42.51           
          1:42.51
 11. Vito Meij                     ZV Waterland           1:46.87 9900777    1:43.59           
          1:43.59
 12. Rico Tol                      Ed-Vo                  1:54.07 9804123    1:45.28           
          1:45.28
 13. Ian Berkel                    ZV Waterland           1:49.25 9801199    1:46.52           
          1:46.52
 14. Kees Determan                 ZV Waterland           1:53.57 9901365    1:48.78           
          1:48.78
 15. Erik Bult                     DAW-FINENZO            1:54.50 9902153    1:48.86           
          1:48.86
 16. Jason Macleod                 DAW-FINENZO            2:11.41 0000973    2:03.23           
          2:03.23
 DIS Max Pusch                     DAW-FINENZO            1:39.56 9802959    1:36.46 RH        
          1:36.46
 DIS Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:51.96 9902009    1:45.65 RH        
          1:45.65
 DIS Aman Singhvi                  DAW-FINENZO                 NT 0000981    2:19.54           
          2:19.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
4-10-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          5:18.30 9102172    5:06.95           
          5:06.95
  2. Rosa Schot                    DAW-FINENZO            5:31.74 9207500    5:14.72           
          5:14.72
  3. Sophie Padt                   DAW-FINENZO            5:04.09 9601514    5:16.40           
          5:16.40
  4. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                  5:11.35 8000996    5:18.80           
          5:18.80
  5. Ryanne van Gulik              ZV Waterland           5:31.57 8905470    5:23.87           
          5:23.87
  6. Jenny de Does                 Ed-Vo                  5:36.20 8200400    5:24.76           
          5:24.76
  7. Sandra Kok                    Ed-Vo                       NT 9107424    5:25.67           
          5:25.67
  8. Cathy Kalverboer              ZV Waterland           5:29.82 9101528    5:27.79           
          5:27.79
  9. Ashley Schouwenaar            MSV- Zeemacht          5:35.92 9205692    5:27.88           
          5:27.88
 10. Agnes de Does                 Ed-Vo                  5:35.70 8200398    5:34.61           
          5:34.61
 11. Mieke van Driel               ZV Waterland           5:21.53 8901008    5:42.07           
          5:42.07
 12. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  6:27.84 9007526    5:43.26           
          5:43.26
 13. Lisa Bakels                   Ed-Vo                  5:38.16 9000106    5:59.93           
          5:59.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
4-10-2009 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Visser                   DAW-FINENZO            1:11.70 9007141    1:11.12           
          1:11.12
  2. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          1:09.72 8904791    1:11.55           
          1:11.55
  3. Tom van Gulik                 ZV Waterland           1:12.40 8400799    1:14.50           
          1:14.50
  4. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:10.81 8905697    1:14.67           
          1:14.67
  5. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:16.78 9106345    1:15.28           
          1:15.28
  6. Kevin vd Poll                 DAW-FINENZO            1:12.27 8602429    1:15.89           
          1:15.89
  7. Matthijs Dinkla               ZV Waterland           1:16.36 9000687    1:17.76           
          1:17.76
  8. Martijn van Gelderen          DAW-FINENZO            1:15.50 8900939    1:18.33           
          1:18.33
  9. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          1:17.50 9002507    1:20.57           
          1:20.57
 10. Pieter Bakker                 MSV- Zeemacht          1:15.70 8800113    1:21.51           
          1:21.51
 11. Hans Schoenmakers             DAW-FINENZO            1:18.48 6900863    1:22.93           
          1:22.93
 12. Loege Schilder                Ed-Vo                  1:29.84 7801683    1:25.76           
          1:25.76
 13. Robin Schilder                Ed-Vo                  1:26.20 9006787    1:26.25           
          1:26.25
 DIS Jordy Kok                     ZV Waterland           1:14.76 8701783    1:15.75 SD        
          1:15.75
AFGE Michael Bes                   MSV- Zeemacht          1:12.20 7201205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
4-10-2009 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Niekerk              DAW-FINENZO            3:03.56 9406180    3:09.07           
          3:09.07
  2. Rozemarijn de Waart           ZV Waterland           3:14.70 9201954    3:13.96           
          3:13.96
  3. Evelien Jurriansen            MSV- Zeemacht          3:20.88 9207504    3:19.24           
          3:19.24
  4. Katelijn IJssennagger         DAW-FINENZO            3:19.66 9306764    3:19.89           
          3:19.89
  5. Dieuwertje Jorink             DAW-FINENZO            3:04.20 9302306    3:20.33           
          3:20.33
  6. Sharon Snoek                  Ed-Vo                  3:34.24 9207734    3:25.97           
          3:25.97
  7. Marije Visser                 MSV- Zeemacht               NT 9307660    3:30.74           
          3:30.74
  8. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  3:32.16 9207456    3:32.30           
          3:32.30
  9. Iris van de Sandt             MSV- Zeemacht               NT 9307568    3:45.94           
          3:45.94
 10. Angela Tol                    Ed-Vo                  3:51.09 9307222    3:46.81           
          3:46.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht            57.77 9204035      59.79           
            59.79
  2. Vincent Schram                DAW-FINENZO            1:06.31 9402041    1:06.93           
          1:06.93
  3. Nick Venema                   ZV Waterland           1:08.66 9300951    1:07.27           
          1:07.27
  4. Joćo Schilder                 ZV Waterland           1:10.82 9202145    1:09.04           
          1:09.04
  5. Kees Veerman                  Ed-Vo                  1:06.81 9205457    1:09.77           
          1:09.77
  6. Rob Tol                       Ed-Vo                  1:12.54 9205459    1:14.01           
          1:14.01
  7. Rick Bond                     Ed-Vo                  1:14.06 9303871    1:15.56           
          1:15.56
  8. Sander Kesting                ZV Waterland           1:16.55 9202141    1:16.82           
          1:16.82
  8. Bas Cavadino                  Ed-Vo                  1:20.00 9206887    1:16.82           
          1:16.82
 10. Pepijn Jorink                 DAW-FINENZO            1:24.41 9502575    1:18.13           
          1:18.13
 11. Tim de Graaf                  ZV Waterland           1:10.73 9202137    1:18.15           
          1:18.15
 12. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  1:16.29 9402341    1:19.22           
          1:19.22
 13. Maikel Boes                   ZV Waterland           1:18.78 9204629    1:19.71           
          1:19.71
 14. Richard Brink                 MSV- Zeemacht          1:19.37 9203691    1:21.11           
          1:21.11
NG.Z Tom van der Zijden            DAW-FINENZO                 NT 9306889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
4-10-2009 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tess de Boer                  DAW-FINENZO            1:32.47 9601516    1:27.81           
          1:27.81
  2. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:33.92 9400548    1:31.07           
          1:31.07
  3. Sabrina van der Vis           ZV Waterland           1:30.02 9503298    1:33.05 FJ 1      
          1:33.05
  4. Esmee Bont                    Ed-Vo                  1:34.24 9502336    1:33.05 FJ 2      
          1:33.05
  5. Manon Sier                    Ed-Vo                  1:35.83 9403210    1:35.94           
          1:35.94
  6. Lisa Koster                   DAW-FINENZO            1:28.10 9401682    1:36.60           
          1:36.60
  7. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:39.13 9604628    1:37.25           
          1:37.25
  8. Melissa Eliveld               DAW-FINENZO            1:34.31 9500524    1:37.61           
          1:37.61
  9. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:42.71 9603810    1:41.64           
          1:41.64
 DIS Hester Boes                   ZV Waterland           1:35.08 9403670    1:31.95 SQ        
          1:31.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
4-10-2009 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Tol                     Ed-Vo                  2:03.94 9501119    2:03.66           
          2:03.66
  2. Job Boersma                   DAW-FINENZO            2:19.23 9501185    2:14.34           
          2:14.34
  3. Gerco Kalverboer              ZV Waterland           2:14.23 9400231    2:14.45           
          2:14.45
  4. Rico Roels                    DAW-FINENZO            2:11.92 9403119    2:15.30           
          2:15.30
  5. Remco Tol                     Ed-Vo                  2:11.87 9501505    2:15.56           
          2:15.56
  6. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          2:22.55 9503881    2:20.79           
          2:20.79
  7. Jasper Falk                   DAW-FINENZO            2:20.14 9502785    2:20.97           
          2:20.97
  8. Koen Kesting                  ZV Waterland           2:22.48 9400225    2:23.43           
          2:23.43
  9. Rowdy Spaltman                DAW-FINENZO            2:24.69 9501747    2:25.65           
          2:25.65
 10. Glenn Smit                    DAW-FINENZO            2:23.58 9401599    2:26.37           
          2:26.37
 11. Paul de Graaf                 ZV Waterland           2:26.07 9500107    2:26.56           
          2:26.56
 12. Sam Buter                     DAW-FINENZO            2:58.19 9502783    2:57.22           
          2:57.22
 13. Tim Huisintveld               DAW-FINENZO            3:31.44 9504301    2:59.39           
          2:59.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
4-10-2009 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:11.14 9102172    1:15.64           
          1:15.64
  2. Monique Tol-Tuijp             Ed-Vo                  1:14.19 6900800    1:16.18           
          1:16.18
  3. Rosa Schot                    DAW-FINENZO            1:18.05 9207500    1:16.32           
          1:16.32
  4. Sarah de Waart                ZV Waterland           1:17.85 9103400    1:16.85           
          1:16.85
  5. Ilona Hogerheyde              DAW-FINENZO            1:14.62 7400224    1:17.88 FJ 1      
          1:17.88
  6. Ilana Schaap                  DAW-FINENZO            1:15.35 9102714    1:17.88 FJ 2      
          1:17.88
  7. Ingrid de Does-Sier           Ed-Vo                  1:14.21 8000996    1:18.98           
          1:18.98
  8. Chantal Molenkamp             DAW-FINENZO            1:15.84 9002624    1:19.79           
          1:19.79
  9. Ryanne van Gulik              ZV Waterland           1:17.34 8905470    1:20.21           
          1:20.21
 10. Jenny de Does                 Ed-Vo                  1:19.18 8200400    1:20.51           
          1:20.51
 11. Agnes de Does                 Ed-Vo                  1:19.53 8200398    1:21.33           
          1:21.33
 12. Sophie Padt                   DAW-FINENZO            1:21.62 9601514    1:23.04           
          1:23.04
 13. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht          1:21.27 8500104    1:23.23           
          1:23.23
 14. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  1:22.35 9007526    1:25.40           
          1:25.40
 15. Ashley Schouwenaar            MSV- Zeemacht          1:25.69 9205692    1:26.08           
          1:26.08
 16. Stephanie Havenaar            ZV Waterland           1:23.54 8901604    1:26.56           
          1:26.56
 17. Lisa Bakels                   Ed-Vo                  1:21.32 9000106    1:27.03           
          1:27.03
 18. Mieke van Driel               ZV Waterland           1:20.22 8901008    1:28.48           
          1:28.48
 19. Ellen van Driel               ZV Waterland           1:21.47 9000906    1:30.81           
          1:30.81
AFGE Sandra Kok                    Ed-Vo                       NT 9107424                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
4-10-2009 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                    29.44 8905697      29.70           
  2. Rowan Schaap                  DAW-FINENZO              31.11 8902729      30.75           
  3. Richard Veerman               Ed-Vo                    31.56 9106345      30.94           
  4. Arjan Baron                   DAW-FINENZO              30.77 9100067      31.13           
  5. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht            34.00 8400515      31.16           
  6. Nicky Kok                     ZV Waterland             31.35 8801931      32.01           
  7. Tom van Gulik                 ZV Waterland             31.05 8400799      32.18           
  8. Fred Heemstra                 DAW-FINENZO              32.17 6500357      32.54           
  9. Martijn van Gelderen          DAW-FINENZO              31.08 8900939      32.66           
 10. Stefan Bouwman                ZV Waterland             32.00 9100251      32.67           
 11. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht            32.16 8904791      32.76           
 12. Kevin vd Poll                 DAW-FINENZO              31.09 8602429      34.39           
 13. Matthijs Dinkla               ZV Waterland             34.07 9000687      34.46           
 14. Rian Visser                   DAW-FINENZO              32.70 9007141      34.73           
 15. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht            35.62 9002507      36.51           
 16. Loege Schilder                Ed-Vo                    38.71 7801683      36.52           
 17. Robin Schilder                Ed-Vo                    36.40 9006787      37.31           
 18. Pieter Bakker                 MSV- Zeemacht            37.23 8800113      39.44           
AFGE Michael Bes                   MSV- Zeemacht            31.61 7201205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
4-10-2009 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stokx                   DAW-FINENZO            1:16.31 9601510    1:18.85           
          1:18.85
  2. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:21.98 9602480    1:22.87           
          1:22.87
  3. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:18.62 9600600    1:24.77           
          1:24.77
  4. Rebecca Martens               DAW-FINENZO            1:25.31 9604352    1:25.46           
          1:25.46
  5. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:24.58 9605514    1:25.53           
          1:25.53
  6. Lisa Schellinger              ZV Waterland           1:24.40 9602006    1:26.11           
          1:26.11
  7. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:28.01 9602732    1:26.47           
          1:26.47
  8. Elena Peeters                 DAW-FINENZO            1:38.30 9603690    1:27.11           
          1:27.11
  9. Nathalja Wiersma              DAW-FINENZO            1:31.81 9603336    1:27.45           
          1:27.45
 10. Tami de Lange                 DAW-FINENZO            1:33.07 9704116    1:28.18           
          1:28.18
 11. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:33.46 9702646    1:28.51           
          1:28.51
 12. Yvanna Zuurveld               DAW-FINENZO            1:32.48 9702998    1:28.65           
          1:28.65
 13. Lotte Hoogeterp               DAW-FINENZO            1:32.69 9703878    1:30.47           
          1:30.47
 14. Monica Schouten               ZV Waterland           1:29.58 9602828    1:31.17           
          1:31.17
 15. Fenke Bosschert               DAW-FINENZO            1:36.28 9704724    1:32.00           
          1:32.00
 16. Merel Versteeg                DAW-FINENZO            1:47.52 9704836    1:43.90           
          1:43.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
4-10-2009 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:19.67 9700351    1:22.39           
          1:22.39
  2. Victor Nieuwstad              MSV- Zeemacht          1:32.30 9702177    1:32.79           
          1:32.79
  3. Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:35.00 9602241    1:33.13           
          1:33.13
  4. Dani Hoetmer                  DAW-FINENZO            1:34.36 9604503    1:36.75           
          1:36.75
  5. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:40.38 9701001    1:41.26           
          1:41.26
  6. Martijn Falk                  DAW-FINENZO            1:46.03 9601457    1:47.78           
          1:47.78
  7. Lorenzo Runderkamp            Ed-Vo                  2:00.16 9703491    1:53.40           
          1:53.40
  8. Davy Barrett                  MSV- Zeemacht          1:55.00 9701115    1:58.18           
          1:58.18
  9. Herke Brugman                 ZV Waterland           2:21.93 9604143    2:11.43           
          2:11.43
AFGE Maurits de Bruijn             DAW-FINENZO            1:39.37 9700917                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
4-10-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha van Zanten            ZV Waterland           1:25.57 9801220    1:26.19           
          1:26.19
  2. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:34.38 9803342    1:30.69           
          1:30.69
  3. Kimberley Kort                DAW-FINENZO                 NT 9804698    1:33.08           
          1:33.08
  4. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht               NT 9802774    1:35.07           
          1:35.07
  5. Roanne Stolk                  ZV Waterland           1:34.43 9801002    1:36.58           
          1:36.58
  6. Merel Tol                     Ed-Vo                  1:37.00 9800300    1:37.32           
          1:37.32
  7. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:57.86 9901438    1:37.76           
          1:37.76
  8. Jasmijn Padt                  DAW-FINENZO            1:42.71 9900156    1:39.93           
          1:39.93
  9. Nicolah Cowles                DAW-FINENZO            1:51.38 9902912    1:40.62           
          1:40.62
 10. Tarryn Macleod                DAW-FINENZO            1:46.77 9801622    1:42.79           
          1:42.79
 11. Michelle Verhoeven            Ed-Vo                  1:43.37 0001922    1:45.83           
          1:45.83
 12. Saskia van der Velden         DAW-FINENZO            1:49.21 0001478    1:47.53           
          1:47.53
 13. Chantal Hetjes                Ed-Vo                  1:51.64 0001510    1:47.56           
          1:47.56
 14. Denise Boonstra               DAW-FINENZO            1:53.36 9902662    1:47.80           
          1:47.80
 15. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht          1:42.29 9801212    1:48.28           
          1:48.28
 16. Daphne de Groot               Ed-Vo                  1:46.89 0001434    1:48.90           
          1:48.90
 17. Esmee Veerman                 Ed-Vo                       NT 9904042    1:51.88           
          1:51.88
 18. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          2:05.14 9802776    1:52.54           
          1:52.54
 19. Viveka Verhage                DAW-FINENZO            1:53.35 0001480    1:52.55           
          1:52.55
 20. Steffi Schijf                 DAW-FINENZO            2:00.89 0001476    1:53.26           
          1:53.26
 21. Ilona Stroek                  Ed-Vo                  2:03.93 0002434    1:57.70           
          1:57.70
 22. Leonie Vos                    DAW-FINENZO            1:43.62 9901662    1:58.44           
          1:58.44
 23. Roos Windt                    ZV Waterland                NT 0002614    1:59.31           
          1:59.31
 24. Talya de Lange                DAW-FINENZO            2:06.84 9902190    2:00.75           
          2:00.75
 25. Rebecca Schipper              ZV Waterland           1:58.74 9902240    2:01.56           
          2:01.56
 26. Eline Wiersma                 DAW-FINENZO            2:13.41 0001482    2:09.93           
          2:09.93
 27. Caitlin Berkel                ZV Waterland                NT 0000608    2:17.88           
          2:17.88
 DIS Isabel Huisintveld            DAW-FINENZO                 NT 9803846    1:52.68 RH        
          1:52.68
 DIS Isa Versteeg                  DAW-FINENZO                 NT 9804270    2:01.68 VC        
          2:01.68
 DIS Lieke Alofs                   DAW-FINENZO            2:00.20 9903232    2:05.14 RH        
          2:05.14
 DIS Celine van Dijk               DAW-FINENZO            2:03.16 9902664    2:14.92 RH        
          2:14.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
4-10-2009 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick van Zanten               ZV Waterland             34.75 9800351      34.70           
  2. Sander Karregat               Ed-Vo                    34.33 9800367      34.80           
  3. Bas Vlugt                     Ed-Vo                    35.66 9900727      35.58           
  4. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht            36.68 9801851      36.25           
  5. Joost van Erkelens            DAW-FINENZO              40.06 9901927      36.50           
  6. Raoul Lieverst                DAW-FINENZO              38.40 9900713      37.81           
  7. Sander Dorland                ZV Waterland             38.86 9902643      38.13           
  8. Frank Dekker                  DAW-FINENZO              41.59 9801155      39.66           
  9. Max Pusch                     DAW-FINENZO              42.15 9802959      40.69           
 10. Nanne Brugman                 ZV Waterland             43.90 9901367      41.13           
 11. Mike Schilder                 Ed-Vo                    42.34 0000767      41.54           
 12. Rico Tol                      Ed-Vo                       NT 9804123      41.60           
 13. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht            38.29 9902009      41.73           
 14. Erik Bult                     DAW-FINENZO              43.29 9902153      42.32           
 15. Vito Meij                     ZV Waterland             43.61 9900777      42.34           
 16. Ian Berkel                    ZV Waterland             42.57 9801199      43.54           
 17. Kees Determan                 ZV Waterland             45.87 9901365      45.57           
 18. Jason Macleod                 DAW-FINENZO              51.05 0000973      52.07           
 19. Aman Singhvi                  DAW-FINENZO              56.37 0000981      56.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
4-10-2009 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          5:01.31            5:08.08           
        Evelien Jurriansen, 92                     Suzanne Mosch, 94
        Tessa Mosch, 91                            Britt Gerritse, 96
          1:13.11  5:08.08

  2. ZV Waterland 1                ZV Waterland           5:15.46            5:13.92           
        Cathy Kalverboer, 91                       Ryanne van Gulik, 89
        Rozemarijn de Waart, 92                    Sarah de Waart, 91
          1:21.73  5:13.92

  3. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            5:11.28            5:15.19           
        Ilse van Niekerk, 94                       Ilona Hogerheyde, 74
        Tess de Boer, 96                           Rosa Schot, 92
          1:24.70  5:15.19

  4. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  5:02.18            5:16.47           
        Lisa Bakels, 90                            Lara Deul, 96
        Monique Tol-Tuijp, 69                      Esmee Bont, 95
          1:22.57  5:16.47

  5. Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  5:18.41            5:37.50           
        Joyce Geschiere, 90                        Janine Kroon, 96
        Agnes de Does, 82                          Jenny de Does, 82
          1:27.72  5:37.50

  6. ZV Waterland 2                ZV Waterland           5:25.99            5:53.44           
        Stephanie Havenaar, 89                     Mieke van Driel, 89
        Sabrina van der Vis, 95                    Renee Huster, 92
          1:26.71  5:53.44




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
4-10-2009 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  3:43.20            3:40.53           
        Kees Veerman, 92                           Richard Veerman, 91
        Ruben Tol, 95                              Fred Bond, 89
            56.52  3:40.53

  2. ZV Waterland 1                ZV Waterland           3:46.01            3:48.65           
        Joćo Schilder, 92                          Tom van Gulik, 84
        Nick Venema, 93                            Jordy Kok, 87
          3:48.65

  3. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            3:52.30            3:55.56           
        Job Boersma, 95                            Kevin vd Poll, 86
        Arjan Baron, 91                            Rian Visser, 90
          1:00.31  3:55.56

  4. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          3:46.73            3:55.90           
        Sverre Eschweiler, 92                      Pieter Bakker, 88
        Gerben Rozie, 90                           Wouter Dogger, 84
            53.15  3:55.90

  5. ZV Waterland 2                ZV Waterland           3:54.10            4:06.01           
        Matthijs Dinkla, 90                        Stefan Bouwman, 91
        Tim de Graaf, 92                           Nicky Kok, 88
          1:00.78  4:06.01

  6. Ed-Vo 2                       Ed-Vo                  4:02.09            4:09.07           
        Remco Tol, 95                              Bryan Kroon, 94
        Robin Schilder, 90                         Rob Tol, 92
          1:01.07  4:09.07

  7. ZV Waterland 3                ZV Waterland           4:15.61            4:18.42           
        Sander Kesting, 92                         Koen Kesting, 94
        Paul de Graaf, 95                          Gerco Kalverboer, 94
          1:04.79  4:18.42




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO