B competitie deel 1
Veenendaal (NED),    3.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
03.10.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZC 1                         RZC                    4:46.88            4:50.90           
        Vera Martens, 96                           Georgette Wortelboer, 96
        Laura ter Stege, 96                        Djan Mattijssen, 97
          1:09.94  4:50.90

  2. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                5:15.73            5:11.87           
        Lobke Schoonderbeek, 98                    Tamara van Kooten, 96
        Michelle Muller, 96                        Chantal van de Kraats, 96
          1:12.11  5:11.87

  3. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    5:10.86            5:14.36           
        Anne Petersen, 97                          Fenna de Pater, 97
        Liliana Jannink, 96                        Desiree de Koster, 97
          1:14.42  5:14.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
03.10.2009 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                2:46.92            2:48.46           
        Niels van Beek, 98                         Leroy van Ooijik, 98
        Lobke Schoonderbeek, 98                    Amber van de Kraats, 99
            39.98  2:48.46

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    3:06.82            2:58.70           
        Willem Zorg, 98                            Romee Rikkert, 98
        Kevin Jansen, 98                           Esmée Rolloos, 98
            46.15  2:58.70

  3. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    3:22.11            3:15.06           
        Ids de Klerk, 98                           Soraya Kuipers, 99
        Tamara van den Brink, 98                   Hidde Hoogen Stoevenbeld, 98
            49.16  3:15.06

 DIS GoSwim 1                      GoSwim                 3:14.20            3:08.45           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
        David Koymans, 99                          Merve Özdemir, 99
        Justin Hannewijk, 99                       Myrthe Beijen, 00
            52.07  3:08.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
03.10.2009 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Janssen-van Beek       RZC                    1:25.11 7600030    1:21.15           
          1:21.15
  2. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    1:23.76 8600172    1:21.65           
          1:21.65
  3. Marike Boersen                VZC-E&P                1:19.32 8800402    1:22.36           
          1:22.36
  4. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    1:23.07 8802088    1:25.64           
          1:25.64
  5. Chantal Rijsmus               Van Vliet Barracuda    1:23.54 8803652    1:25.78           
          1:25.78
  6. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:30.00 8702044    1:26.51           
          1:26.51
  7. Anouk Boersen                 VZC-E&P                1:19.76 9000382    1:27.98           
          1:27.98
  8. Anne van den Brink            GoSwim                 1:25.79 8700588    1:28.15           
          1:28.15
  9. Sanne de Jager                GoSwim                 1:23.68 8901972    1:30.13           
          1:30.13
 10. Marieke van Dodeweerd         RZC                    1:31.29 8600896    1:31.09           
          1:31.09
 11. Esther van Mierlo             RZC                    1:38.76 8906640    1:34.36 FJ 1      
          1:34.36
 12. Petra van den Brink           GoSwim                 1:33.80 9100460    1:34.36 FJ 2      
          1:34.36
AFGE Rana van Beek                 GoSwim                 1:21.21 8400112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
03.10.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda    4:09.00 8501579    4:03.19           
            57.46  2:00.44  4:03.19
  2. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                4:49.24 9102011    4:13.94           
          1:00.69  2:03.56  4:13.94
  3. Tim Niekus                    VZC-E&P                5:03.34 9103709    4:20.99           
          1:01.30  2:07.59  4:20.99
  4. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    4:14.81 8501423    4:21.92           
            59.80  2:06.64  4:21.92
  5. Roy Awater                    RZC                    4:19.89 9100043    4:23.56           
          1:01.33  2:09.00  4:23.56
  6. Erik Wolsing                  GoSwim                 4:27.07 8001777    4:30.54           
          1:05.57  2:11.32  4:30.54
  7. John van Susteren             RZC                    4:36.30 8502549    4:32.66           
          1:03.40  2:11.68  4:32.66
  8. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 4:29.05 9200685    4:33.79           
          1:03.49  2:13.42  4:33.79
  9. Arno van Schuijlenborgh       RZC                    4:56.29 8403057    4:35.03           
          1:01.18  2:10.00  4:35.03
 10. Guus van Middelaar            GoSwim                 4:56.64 9006293    4:43.95           
          1:02.33  2:12.67  4:43.95
 11. Stefan van Susteren           RZC                    4:40.26 8703283    4:47.32           
          1:05.39  2:20.46  4:47.32
 12. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    4:48.50 8701019    4:48.15           
          1:07.03  2:20.21  4:48.15
 13. Peter van den Dool            GoSwim                 5:12.93 8704973    4:59.16           
          1:03.17  2:17.01  4:59.16
 14. Rudi Butselaar                GoSwim                 4:56.26 8700577    5:03.32           
          1:08.45  2:24.67  5:03.32
 15. Bart Beumer                   RZC                    5:18.81 9104547    5:12.15           
          1:06.83  2:26.28  5:12.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
03.10.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    1:09.02 9202144    1:08.74           
          1:08.74
  2. Vita Schipper                 GoSwim                 1:16.13 9301858    1:16.67           
          1:16.67
  3. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:16.60 9301290    1:17.99           
          1:17.99
  4. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:18.33 9305334    1:18.50           
          1:18.50
  5. Monique van der Hoeff         GoSwim                 1:18.13 9200752    1:18.84           
          1:18.84
  6. Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    1:18.96 9504930    1:19.07           
          1:19.07
  7. Ellen van Dijk                VZC-E&P                1:20.75 9401578    1:19.94           
          1:19.94
  8. Liza van Dijk                 RZC                    1:21.08 9502290    1:20.38           
          1:20.38
  9. Linda Hulsteijn               RZC                    1:22.17 9302782    1:22.39           
          1:22.39
 10. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:21.32 9302894    1:23.26           
          1:23.26
 11. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                1:26.07 9300232    1:24.42           
          1:24.42
AFGE Ayleen Fiechter               RZC                    1:28.62 9303090                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
03.10.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo de Jong                  GoSwim                 2:40.02 9301147    2:38.20           
          1:17.15  2:38.20
  2. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:52.53 9201565    2:41.23           
          1:17.01  2:41.23
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    2:45.51 9300615    2:41.80           
          1:16.30  2:41.80
  4. Joost Groeneveld              VZC-E&P                2:45.26 9200409    2:42.23           
          1:18.22  2:42.23
  5. Pascal Timmermans             RZC                    2:44.82 9202349    2:42.76           
          1:17.76  2:42.76
  6. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:58.56 9205841    2:54.89           
          1:22.79  2:54.89
  7. Jochem Benthem                RZC                    3:01.74 9203293    3:00.07           
          1:27.70  3:00.07
  8. Rogier Pepplinkhuizen         RZC                    3:03.82 9302077    3:02.98           
          1:27.92  3:02.98
  9. Ragnar Klabbers               GoSwim                 3:00.00 9306839    3:10.00           
          1:30.37  3:10.00
 10. Berend Adan                   GoSwim                 2:56.00 9207101    3:10.84           
          1:28.91  3:10.84
 11. Frank Wilschut                GoSwim                 3:15.14 9302465    3:12.78           
          1:31.48  3:12.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
03.10.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy van Slagmaat             GoSwim                 2:18.54 9403698    2:19.91           
          1:05.90  2:19.91
  2. Sanne Rodenburg               RZC                    2:17.72 9404714    2:29.36           
          1:09.70  2:29.36
  3. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda         NT 9502846    2:30.07           
          1:13.35  2:30.07
  4. Elina de Ruiter               VZC-E&P                2:19.54 9403326    2:30.89           
          1:13.23  2:30.89
  5. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    2:32.12 9500946    2:31.30           
          1:13.30  2:31.30
  6. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    2:30.95 9401078    2:33.77           
          1:13.36  2:33.77
  7. Laura ter Stege               RZC                    2:47.36 9602364    2:38.65           
          1:16.86  2:38.65
  8. Babs van der Land             GoSwim                 2:49.04 9504642    2:44.58           
          1:21.20  2:44.58
  9. Manon van de Kraats           VZC-E&P                2:48.99 9500448    2:44.75           
          1:18.34  2:44.75
 10. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    2:53.09 9504858    2:46.98           
          1:22.02  2:46.98
 11. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 3:03.82 9407098    2:48.41           
          1:20.17  2:48.41
 12. Renée van den Berg            GoSwim                 2:59.59 9502680    2:56.72           
          1:24.00  2:56.72
 13. Rinske Dirksen                VZC-E&P                3:02.41 9501122    3:00.04           
          1:26.70  3:00.04
 14. Aurelie Pinede                RZC                    3:05.08 9600562    3:00.55           
          1:26.08  3:00.55
 15. Jessie Harms                  GoSwim                 3:33.57 9503628    3:09.36           
          1:27.47  3:09.36
 16. Tamara van Kooten             VZC-E&P                3:06.07 9601352    3:12.81           
          1:32.15  3:12.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
03.10.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joren Harms                   GoSwim                 1:13.52 9403163    1:12.49           
          1:12.49
  2. Stefan Timmermans             RZC                    1:22.70 9403015    1:20.33           
          1:20.33
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                 1:18.86 9400575    1:20.42           
          1:20.42
  4. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:21.39 9402839    1:21.87           
          1:21.87
  5. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:22.29 9402545    1:22.36           
          1:22.36
  6. Tom Brouwers                  RZC                    1:25.76 9402027    1:24.00           
          1:24.00
  7. Jelle Nap                     VZC-E&P                1:29.36 9502875    1:28.54           
          1:28.54
  8. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:31.10 9403951    1:29.86           
          1:29.86
  9. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    1:42.37 9501567    1:31.96           
          1:31.96
 10. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:36.02 9501679    1:34.66           
          1:34.66
 11. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:41.50 9403875    1:36.92           
          1:36.92
 12. Mike van de Bovenkamp         VZC-E&P                1:55.64 9703351    1:45.89           
          1:45.89
 13. Florian Stam                  GoSwim                 2:11.29 9504639    1:57.40           
          1:57.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
03.10.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                     NT 8701404      31.89           
  2. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda      35.29 8701420      32.93           
  3. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      33.34 9100118      33.36           
  4. Marike Boersen                VZC-E&P                  32.72 8800402      34.64           
  5. Rita van der Horst            RZC                      35.39 6900260      35.81           
  6. Esther van Mierlo             RZC                      36.75 8906640      35.92           
  7. Anne van den Brink            GoSwim                   34.74 8700588      36.43           
  8. Marianne Jongsma              GoSwim                   35.50 8702044      36.92 FJ 1      
  9. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda      37.11 8302112      36.92 FJ 2      
 10. Marieke van Dodeweerd         RZC                      35.73 8600896      37.73           
 11. Petra van den Brink           GoSwim                   35.30 9100460      37.99           
 12. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda      37.42 8802088      38.38           
 13. Sanne de Jager                GoSwim                   36.72 8901972      39.49           
 14. Heidi Onwezen                 GoSwim                   38.22 8906470      40.38 FJ 1      
 15. Sandra den Oudsten            GoSwim                   39.93 8906664      40.38 FJ 2      
AFGE Rana van Beek                 GoSwim                   34.40 8400112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
03.10.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda      59.67 8501579      59.76           
            59.76
  2. Roy Awater                    RZC                    1:00.37 9100043    1:03.20           
          1:03.20
  3. Raynor Wolf                   RZC                    1:00.48 8903663    1:03.35           
          1:03.35
  4. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    1:03.42 7900497    1:03.51           
          1:03.51
  5. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    1:03.11 8401627    1:03.53           
          1:03.53
  6. Yelmar van der Veer           GoSwim                 1:01.57 8805237    1:04.45           
          1:04.45
  7. Stefan van Susteren           RZC                    1:04.82 8703283    1:05.48           
          1:05.48
  8. Kevin van Susteren            RZC                    1:05.42 8903085    1:05.49           
          1:05.49
  9. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                1:03.16 9100827    1:06.21           
          1:06.21
 10. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                1:05.69 9102011    1:06.59           
          1:06.59
 11. Arno van Schuijlenborgh       RZC                    1:06.30 8403057    1:07.46 FJ 1      
          1:07.46
 12. Guus van Middelaar            GoSwim                 1:05.51 9006293    1:07.46 FJ 2      
          1:07.46
 13. Quint Ottens                  VZC-E&P                1:08.00 8704583    1:08.06           
          1:08.06
 14. Bart Beumer                   RZC                    1:06.29 9104547    1:08.88 FJ 1      
          1:08.88
 15. Johan van Roon                GoSwim                 1:07.22 8604239    1:08.88 FJ 2      
          1:08.88
 16. Victor Pepplinkhuizen         RZC                    1:08.48 9002267    1:10.86           
          1:10.86
 17. Peter van den Dool            GoSwim                 1:14.23 8704973    1:11.06           
          1:11.06
 18. John van Susteren             RZC                    1:03.99 8502549    1:11.98           
          1:11.98
 19. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    1:02.00 8501423    1:12.11           
          1:12.11
 20. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:12.51 9104545    1:12.44           
          1:12.44
 21. Rudi Butselaar                GoSwim                 1:12.51 8700577    1:13.54           
          1:13.54
 22. Jorrit Boersen                VZC-E&P                1:14.06 8900311    1:17.54           
          1:17.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
03.10.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Martens                  RZC                    1:29.45 9600852    1:29.98           
          1:29.98
  2. Georgette Wortelboer          RZC                    1:37.39 9602144    1:33.26           
          1:33.26
  3. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                1:42.47 9600280    1:38.15           
          1:38.15
  4. Michelle Muller               VZC-E&P                1:38.91 9603484    1:39.00           
          1:39.00
  5. Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:54.33 9702710    1:44.10           
          1:44.10
  6. Desiree de Koster             Van Vliet Barracuda    1:40.73 9700494    1:45.15           
          1:45.15
  7. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    1:37.95 9700454    1:47.17           
          1:47.17
  8. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda    1:46.61 9602638    1:53.01           
          1:53.01
  9. Djan Mattijssen               RZC                         NT 9703550    1:53.70           
          1:53.70
 DIS Fenna de Pater                Van Vliet Barracuda    1:51.36 9704144    1:50.66           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:50.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
03.10.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Owen van Krimpen              Van Vliet Barracuda    2:58.97 9700217    2:39.49           
          1:17.14  2:39.49
  2. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    2:55.33 9700605    2:50.74           
          1:23.87  2:50.74
  3. Stijn van Duinhoven           RZC                    2:57.32 9601655    2:54.39           
          1:25.39  2:54.39
  4. Merijn Huiberts               GoSwim                 3:08.09 9600235    2:54.73           
          1:26.00  2:54.73
  5. Brian vd Bovenkamp            VZC-E&P                     NT 9701223    3:01.67 FJ 1      
          1:28.37  3:01.67
  6. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda         NT 9702737    3:01.67 FJ 2      
          1:31.07  3:01.67
  7. Bas Neeleman                  RZC                    3:18.89 9603015    3:02.98           
          1:27.12  3:02.98
  8. Martijn Kornet                GoSwim                      NT 9700231    3:04.57           
          1:30.23  3:04.57
  9. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    3:23.14 9603875    3:10.08           
          1:31.46  3:10.08
 10. Loris Misic                   VZC-E&P                3:18.86 9602101    3:17.07           
          1:37.14  3:17.07
 11. Mike van de Bovenkamp         VZC-E&P                     NT 9703351    3:18.94           
          1:37.51  3:18.94
 12. Jelle van Dijk                RZC                    3:40.80 9703365    3:39.16           
          1:47.25  3:39.16
AFGE Lorenzo Missione              GoSwim                      NT 9602433                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
03.10.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                  32.26 9802070      32.88           
  2. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda      35.38 9800224      34.80           
  3. Myrthe Beijen                 GoSwim                   39.93 0002350      35.84           
  4. Elise ter Elst                RZC                      40.30 9801468      36.30           
  5. Marjes Butz                   RZC                      37.98 9901502      37.32           
  6. Lodieke Rodenburg             RZC                      38.70 9801094      37.86           
  7. Marijn Mantel                 RZC                      41.90 9801486      38.40           
  8. Ellen ter Stege               RZC                      39.89 9900282      39.38           
  9. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda      42.83 9800056      39.70           
 10. Merve Özdemir                 GoSwim                   44.46 9903380      40.29           
 11. Amber van de Kraats           VZC-E&P                  41.95 9900236      41.30           
 12. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda      42.70 9903068      41.80           
 13. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda      45.15 9901696      42.49           
 14. Wietske Blijenberg            RZC                      47.32 9803988      42.69           
 15. Anna Janssen                  RZC                      42.86 0000098      43.04           
 16. Kim de Vries                  VZC-E&P                  48.94 9903488      43.64           
 17. Marieke de Boer               RZC                      45.32 9900608      43.65           
 18. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda      42.82 9804182      45.63           
 19. Ilse Nijhuis                  RZC                      46.45 9900606      46.20           
 20. Tessa Stolte                  RZC                      50.51 0000102      47.41           
 21. Nicole van Hattem             GoSwim                   52.23 9901864      48.40           
 22. Tara Haze                     GoSwim                   51.40 0002892      51.44           
 23. Laura Akkerman                GoSwim                 1:06.20 9902030      53.74           
 24. Floor Jansen                  GoSwim                   57.48 9903974      55.54           
 25. Sterre Bergevoet              GoSwim                 1:00.26 9904016      59.04           
AFGE Naomi van den Dam             RZC                      43.63 9801490                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
03.10.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Nap                     VZC-E&P                1:39.00 9800213    1:28.12           
          1:28.12
  2. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                1:29.51 9800361    1:30.57           
          1:30.57
  3. Max Kunz                      VZC-E&P                1:31.92 9900401    1:31.90           
          1:31.90
  4. Mees van Duinhoven            RZC                    1:43.80 9801189    1:37.96           
          1:37.96
  5. Niels van Beek                VZC-E&P                1:35.14 9800409    1:38.76           
          1:38.76
  6. Justin Hannewijk              GoSwim                 1:41.91 9901445    1:40.94           
          1:40.94
  7. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    1:45.34 9803255    1:41.67           
          1:41.67
  8. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    1:51.13 9803237    1:49.02           
          1:49.02
  9. Karl van den Burg             GoSwim                 2:01.39 0000553    1:49.82 FJ 1      
          1:49.82
 10. Kevin Jansen                  Van Vliet Barracuda    1:55.14 9802803    1:49.82 FJ 2      
          1:49.82
 11. David Koymans                 GoSwim                 2:01.89 9900671    1:50.68           
          1:50.68
 12. Balder Haze                   GoSwim                 2:09.00 9802449    1:57.89           
          1:57.89
 13. Gino Kraan                    GoSwim                      NT 9802451    2:00.72           
          2:00.72
 14. Lennart van Aggelen           GoSwim                      NT 0002101    2:50.41           
          2:50.41
 DIS Jos van Herk                  VZC-E&P                1:45.93 9803037    1:45.36           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:45.36
 DIS Sander van Ditmarsch          GoSwim                      NT 9900669    1:56.03           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:56.03
 DIS Hidde Hoogen Stoevenbeld      Van Vliet Barracuda         NT 9803501    2:04.20           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:04.20
AFGE Dave van Leerdam              RZC                    1:58.07 9801633                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
03.10.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda    4:50.54 8701420    4:33.73           
          1:07.27  2:16.33  4:33.73
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    4:34.61 9100118    4:39.73           
          1:05.39  2:15.32  4:39.73
  3. Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    4:46.43 8600172    4:48.63           
          1:08.97  2:22.92  4:48.63
  4. Yvonne Janssen-van Beek       RZC                    5:13.00 7600030    5:06.80           
          1:09.57  2:27.29  5:06.80
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 4:54.02 8700588    5:08.15           
          1:11.71  2:29.80  5:08.15
  6. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                4:57.18 8701404    5:09.16           
          1:10.67  2:28.58  5:09.16
  7. Trudy van den Brink           GoSwim                 5:15.92 9301290    5:09.54           
          1:12.47  2:30.46  5:09.54
  8. Sarina Snijder                VZC-E&P                6:12.37 9102906    5:10.06           
          1:13.44  2:32.56  5:10.06
  9. Rita van der Horst            RZC                    5:35.07 6900260    5:18.25           
          1:11.76  2:33.30  5:18.25
 10. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    5:05.65 8802088    5:23.42           
          1:16.51  2:39.76  5:23.42
 11. Marike Boersen                VZC-E&P                     NT 8800402    5:33.08           
          1:21.17  2:43.73  5:33.08
 12. Marieke van Dodeweerd         RZC                    5:18.44 8600896    5:38.78           
          1:17.75  2:43.88  5:38.78
 13. Heidi Onwezen                 GoSwim                 5:44.80 8906470    6:06.46           
          1:19.59  2:51.73  6:06.46
AFGE Rana van Beek                 GoSwim                 4:58.92 8400112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
03.10.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda    1:06.61 8501579    1:05.76           
          1:05.76
  2. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    1:10.56 8501423    1:11.14           
          1:11.14
  3. Raynor Wolf                   RZC                    1:10.69 8903663    1:11.56           
          1:11.56
  4. John van Susteren             RZC                    1:09.77 8502549    1:12.47           
          1:12.47
  5. Arno van Schuijlenborgh       RZC                    1:13.19 8403057    1:12.88           
          1:12.88
  6. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                1:10.65 9100827    1:13.28           
          1:13.28
  7. Roy Awater                    RZC                    1:09.88 9100043    1:14.25           
          1:14.25
  8. Tim Niekus                    VZC-E&P                1:15.08 9103709    1:15.06           
          1:15.06
  9. Yelmar van der Veer           GoSwim                 1:12.26 8805237    1:17.19           
          1:17.19
 10. Guus van Middelaar            GoSwim                 1:14.79 9006293    1:17.75           
          1:17.75
 11. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    1:12.32 8401627    1:18.58           
          1:18.58
 12. Stefan van Susteren           RZC                    1:16.04 8703283    1:19.24           
          1:19.24
 13. Quint Ottens                  VZC-E&P                1:14.70 8704583    1:20.45           
          1:20.45
 14. Johan van Roon                GoSwim                 1:19.27 8604239    1:20.57           
          1:20.57
 15. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:17.20 9104545    1:20.82           
          1:20.82
 16. Bart Beumer                   RZC                    1:16.89 9104547    1:21.49           
          1:21.49
 17. Victor Pepplinkhuizen         RZC                    1:21.70 9002267    1:21.63           
          1:21.63
 18. Kevin van Susteren            RZC                    1:12.51 8903085    1:22.57           
          1:22.57
 19. Jorrit Boersen                VZC-E&P                1:18.12 8900311    1:22.89           
          1:22.89
 20. Peter van den Dool            GoSwim                 1:28.54 8704973    1:26.72           
          1:26.72
 21. Rudi Butselaar                GoSwim                 1:26.06 8700577    1:27.44           
          1:27.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
03.10.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    3:01.11 9202144    2:56.60           
          1:23.33  2:56.60
  2. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                3:00.26 9300232    2:59.41           
          1:26.47  2:59.41
  3. Monique van der Hoeff         GoSwim                 2:54.52 9200752    2:59.60           
          1:23.70  2:59.60
  4. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    2:59.87 9305334    3:00.77           
          1:27.69  3:00.77
  5. Vita Schipper                 GoSwim                 3:03.56 9301858    3:10.84           
          1:30.38  3:10.84
  6. Ellen van Dijk                VZC-E&P                3:19.35 9401578    3:26.88           
          1:40.02  3:26.88
  7. Liza van Dijk                 RZC                    3:28.65 9502290    3:29.57           
          1:39.92  3:29.57
  8. Merel Cornelissen             GoSwim                 3:29.54 9302894    3:33.33           
          1:41.04  3:33.33
  9. Ayleen Fiechter               RZC                    3:35.34 9303090    3:34.42           
          1:37.29  3:34.42
 10. Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    3:28.60 9504930    3:47.29           
          1:48.16  3:47.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
03.10.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal Timmermans             RZC                    1:00.51 9202349    1:00.76           
          1:00.76
  2. Joost Groeneveld              VZC-E&P                1:00.97 9200409    1:02.60           
          1:02.60
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:09.17 9300615    1:09.96           
          1:09.96
  4. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 1:05.84 9200685    1:11.79           
          1:11.79
  5. Timo de Jong                  GoSwim                 1:12.02 9301147    1:12.62           
          1:12.62
  6. Rogier Pepplinkhuizen         RZC                    1:07.46 9302077    1:12.69           
          1:12.69
  7. Jochem Benthem                RZC                    1:11.05 9203293    1:13.89           
          1:13.89
  8. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:15.55 9201565    1:14.29           
          1:14.29
  9. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:16.02 9205841    1:15.73           
          1:15.73
 10. Frank Wilschut                GoSwim                 1:19.32 9302465    1:18.18           
          1:18.18
 11. Berend Adan                   GoSwim                 1:21.45 9207101    1:19.11           
          1:19.11
 12. Ragnar Klabbers               GoSwim                 1:20.30 9306839    1:21.18           
          1:21.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
03.10.2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:33.86 9403698    1:30.34           
          1:30.34
  2. Renée van den Berg            GoSwim                 1:30.12 9502680    1:30.47           
          1:30.47
  3. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda         NT 9502846    1:31.42           
          1:31.42
  4. Sanne Rodenburg               RZC                    1:31.02 9404714    1:32.23           
          1:32.23
  5. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    1:31.45 9401078    1:32.88           
          1:32.88
  6. Laura ter Stege               RZC                    1:34.00 9602364    1:36.17           
          1:36.17
  7. Manon van de Kraats           VZC-E&P                1:34.86 9500448    1:38.00           
          1:38.00
  8. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:36.12 9500946    1:39.32           
          1:39.32
  9. Babs van der Land             GoSwim                 1:41.63 9504642    1:41.67           
          1:41.67
 10. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 1:42.89 9407098    1:42.10           
          1:42.10
 11. Jessie Harms                  GoSwim                 1:47.23 9503628    1:42.81           
          1:42.81
 12. Aurelie Pinede                RZC                    1:48.68 9600562    1:47.09           
          1:47.09
 13. Rinske Dirksen                VZC-E&P                1:45.83 9501122    1:48.13           
          1:48.13
 14. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:46.29 9504858    1:48.73           
          1:48.73
 DIS Tamara van Kooten             VZC-E&P                1:47.62 9601352    1:44.86           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
03.10.2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  RZC                    2:04.46 9402027    2:07.57           
          1:01.13  2:07.57
  2. Stefan Timmermans             RZC                    2:13.09 9403015    2:09.04           
          1:00.84  2:09.04
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                 2:17.65 9400575    2:19.68           
          1:07.22  2:19.68
  4. Joren Harms                   GoSwim                 2:26.92 9403163    2:22.42           
          1:07.04  2:22.42
  5. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    2:24.20 9402545    2:23.19           
          1:08.63  2:23.19
  6. Jelle Nap                     VZC-E&P                2:26.04 9502875    2:23.60           
          1:08.30  2:23.60
  7. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    2:16.00 9402839    2:25.01           
          1:10.13  2:25.01
  8. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:26.77 9403951    2:28.96           
          1:12.74  2:28.96
  9. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    2:49.12 9501567    2:38.60           
          1:13.94  2:38.60
 10. Matthijs Wilschut             GoSwim                 2:38.74 9501679    2:44.73           
          1:17.26  2:44.73
 11. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:12.04 9403875    2:59.96           
          1:26.49  2:59.96
 12. Florian Stam                  GoSwim                      NT 9504639    3:24.54           
          1:31.59  3:24.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
03.10.2009 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Janssen-van Beek       RZC                    1:09.98 7600030    1:10.95           
          1:10.95
  2. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda    1:12.50 8701420    1:11.07           
          1:11.07
  3. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                1:08.74 8701404    1:12.04           
          1:12.04
  4. Marike Boersen                VZC-E&P                1:10.04 8800402    1:12.29           
          1:12.29
  5. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:13.26 9100118    1:13.98           
          1:13.98
  6. Marianne Jongsma              GoSwim                 1:17.00 8702044    1:16.53           
          1:16.53
  7. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:17.27 8302112    1:16.63           
          1:16.63
  8. Anne van den Brink            GoSwim                 1:13.80 8700588    1:16.97           
          1:16.97
  9. Chantal Rijsmus               Van Vliet Barracuda    1:15.44 8803652    1:17.89           
          1:17.89
 10. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    1:16.28 8802088    1:18.15           
          1:18.15
 11. Petra van den Brink           GoSwim                 1:17.86 9100460    1:19.64           
          1:19.64
 12. Sarina Snijder                VZC-E&P                1:15.98 9102906    1:20.20           
          1:20.20
 13. Esther van Mierlo             RZC                    1:18.73 8906640    1:20.80           
          1:20.80
 14. Marieke van Dodeweerd         RZC                    1:20.09 8600896    1:21.02           
          1:21.02
 15. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:19.70 8906664    1:22.20           
          1:22.20
 16. Anouk Boersen                 VZC-E&P                1:16.05 9000382    1:22.94           
          1:22.94
 17. Sanne de Jager                GoSwim                 1:16.54 8901972    1:23.92           
          1:23.92
 18. Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:21.46 8906470    1:27.72           
          1:27.72
AFGE Rana van Beek                 GoSwim                 1:14.00 8400112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
03.10.2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yelmar van der Veer           GoSwim                   27.72 8805237      28.60           
  2. Roy Awater                    RZC                      27.80 9100043      29.64           
  3. Raynor Wolf                   RZC                      28.76 8903663      29.88           
  4. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      29.92 7900497      29.91           
  5. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      30.14 8401627      30.52           
  6. John van Susteren             RZC                      30.30 8502549      31.01           
  7. Bart Beumer                   RZC                      30.47 9104547      31.14           
  8. Stefan van Susteren           RZC                      31.16 8703283      31.48           
  9. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      32.07 8701019      31.53           
  9. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                  30.24 9102011      31.53           
 11. Guus van Middelaar            GoSwim                   30.42 9006293      31.54           
 12. Victor Pepplinkhuizen         RZC                      31.75 9002267      32.89           
 13. Arno van Schuijlenborgh       RZC                      35.70 8403057      34.11           
 14. Kevin van Susteren            RZC                      32.50 8903085      34.36           
 15. Peter van den Dool            GoSwim                   34.58 8704973      34.42           
 16. Johan van Roon                GoSwim                   31.84 8604239      34.55           
 17. Rudi Butselaar                GoSwim                   34.37 8700577      35.67           
 18. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      35.89 9104545      36.57           
 19. Quint Ottens                  VZC-E&P                  32.59 8704583      38.51           
 20. Jorrit Boersen                VZC-E&P                  36.04 8900311      38.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
03.10.2009 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Desiree de Koster             Van Vliet Barracuda    2:59.00 9700494    3:06.36           
          1:31.22  3:06.36
  2. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    3:04.07 9700454    3:08.62           
          1:33.06  3:08.62
  3. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda    3:12.50 9602638    3:15.56           
          1:36.03  3:15.56
  4. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                3:15.95 9600280    3:15.76           
          1:37.09  3:15.76
  5. Michelle Muller               VZC-E&P                3:22.43 9603484    3:17.74           
          1:35.99  3:17.74
  6. Fenna de Pater                Van Vliet Barracuda    3:52.72 9704144    3:26.02           
          1:43.54  3:26.02
  7. Djan Mattijssen               RZC                         NT 9703550    3:26.93           
          1:41.94  3:26.93
 DIS Vera Martens                  RZC                    2:57.43 9600852    3:10.42           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:30.10  3:10.42
 DIS Georgette Wortelboer          RZC                    3:05.54 9602144    3:11.50           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:25.55  3:11.50
 DIS Demi Hulsebos                 GoSwim                      NT 9702710    3:31.50           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.34  3:31.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
03.10.2009 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Owen van Krimpen              Van Vliet Barracuda    1:25.80 9700217    1:09.78           
          1:09.78
  2. Bas Neeleman                  RZC                    1:27.82 9603015    1:15.93           
          1:15.93
  3. Stijn van Duinhoven           RZC                    1:20.60 9601655    1:21.26           
          1:21.26
  4. Brian vd Bovenkamp            VZC-E&P                1:36.65 9701223    1:32.89           
          1:32.89
  5. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    1:34.03 9700605    1:35.88           
          1:35.88
  6. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:38.23 9702737    1:39.32           
          1:39.32
  7. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    1:45.39 9603875    1:44.48           
          1:44.48
  8. Loris Misic                   VZC-E&P                1:50.57 9602101    1:44.64           
          1:44.64
  9. Martijn Kornet                GoSwim                 1:52.45 9700231    1:45.03           
          1:45.03
 DIS Merijn Huiberts               GoSwim                 1:37.20 9600235    1:34.12           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:34.12
 DIS Jelle van Dijk                RZC                         NT 9703365    1:47.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:47.88
AFGE Lorenzo Missione              GoSwim                      NT 9602433                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
03.10.2009 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lobke Schoonderbeek           VZC-E&P                1:22.08 9802070    1:23.57           
          1:23.57
  2. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    1:28.99 9800224    1:28.25           
          1:28.25
  3. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:43.31 0002350    1:36.46           
          1:36.46
  4. Marjes Butz                   RZC                    1:54.45 9901502    1:39.56           
          1:39.56
  5. Lodieke Rodenburg             RZC                    1:43.45 9801094    1:40.11           
          1:40.11
  6. Elise ter Elst                RZC                    1:48.07 9801468    1:42.54           
          1:42.54
  7. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda    1:46.92 9903068    1:44.02           
          1:44.02
  8. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    1:43.29 9800056    1:44.63           
          1:44.63
  9. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda    1:46.73 9901696    1:45.12           
          1:45.12
 10. Amber van de Kraats           VZC-E&P                1:58.74 9900236    1:45.15           
          1:45.15
 11. Marijn Mantel                 RZC                    1:54.13 9801486    1:45.29           
          1:45.29
 12. Marieke de Boer               RZC                    2:13.92 9900608    1:51.51           
          1:51.51
 13. Kim de Vries                  VZC-E&P                     NT 9903488    1:52.16           
          1:52.16
 14. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda    1:52.01 9804182    1:53.28           
          1:53.28
 15. Wietske Blijenberg            RZC                         NT 9803988    1:53.86           
          1:53.86
 16. Anna Janssen                  RZC                         NT 0000098    1:54.29           
          1:54.29
 17. Laura Akkerman                GoSwim                 2:10.89 9902030    2:11.39           
          2:11.39
 18. Floor Jansen                  GoSwim                      NT 9903974    2:18.59           
          2:18.59
 DIS Ellen ter Stege               RZC                    1:46.77 9900282    1:39.88           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:39.88
 DIS Merve Özdemir                 GoSwim                      NT 9903380    1:47.05           
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:47.05
 DIS Ilse Nijhuis                  RZC                    2:09.38 9900606    1:57.17           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:57.17
 DIS Tessa Stolte                  RZC                         NT 0000102    2:00.10           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL-VI
          2:00.10
 DIS Tara Haze                     GoSwim                      NT 0002892    2:10.69           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:10.69
 DIS Sterre Bergevoet              GoSwim                      NT 9904016    2:39.06           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:39.06
AFGE Naomi van den Dam             RZC                         NT 9801490                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
03.10.2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Nap                     VZC-E&P                  36.23 9800213      33.34           
  2. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                  34.09 9800361      33.36           
  3. Niels van Beek                VZC-E&P                  33.43 9800409      34.51           
  4. Max Kunz                      VZC-E&P                  35.45 9900401      35.33           
  5. Mees van Duinhoven            RZC                      37.90 9801189      38.71           
  6. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda      43.20 9803255      39.36           
  7. Jos van Herk                  VZC-E&P                  40.45 9803037      39.41           
  8. Justin Hannewijk              GoSwim                   43.03 9901445      40.09           
  9. David Koymans                 GoSwim                   57.70 9900671      43.45           
 10. Sander van Ditmarsch          GoSwim                   45.86 9900669      43.67           
 11. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda      47.17 9803237      44.47           
 12. Kevin Jansen                  Van Vliet Barracuda      46.26 9802803      44.52           
 13. Hidde Hoogen Stoevenbeld      Van Vliet Barracuda      47.02 9803501      45.12           
 14. Karl van den Burg             GoSwim                   49.89 0000553      46.16           
 15. Balder Haze                   GoSwim                   46.94 9802449      46.70           
 16. Freek van der Wal             GoSwim                   48.22 9901549      49.34           
 17. Gino Kraan                    GoSwim                   54.84 9802451      49.60           
 18. Lennart van Aggelen           GoSwim                 1:06.73 0002101    1:09.26           
AFGE Dave van Leerdam              RZC                      45.82 9801633                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
03.10.2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    4:38.58            4:49.13           
        Petra de Groot, 87                         Esther Versteeg, 83
        Iris Barendregt, 86                        Merel Barendregt, 91
          1:11.48  4:49.13

  2. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                4:39.77            4:55.84           
        Charlotte Groeneveld, 87                   Marike Boersen, 88
        Anouk Boersen, 90                          Elina de Ruiter, 94
          1:10.09  4:55.84

  3. RZC 1                         RZC                    5:01.20            4:57.31           
        Sanne Rodenburg, 94                        Esther van Mierlo, 89
        Yvonne Janssen-van Beek, 76                Rita van der Horst, 69
          1:14.97  4:57.31

  4. GoSwim 1                      GoSwim                 4:53.74            5:08.17           
        Romy van Slagmaat, 94                      Vita Schipper, 93
        Monique van der Hoeff, 92                  Trudy van den Brink, 93
          1:16.99  5:08.17

  5. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    4:58.66            5:12.31           
        Saskia Kommers, 95                         Linda Janssen, 88
        Chantal Rijsmus, 88                        Marijke Kommers, 93
          1:16.61  5:12.31

  6. GoSwim 2                      GoSwim                 5:03.27            5:24.71           
        Anne van den Brink, 87                     Merel Cornelissen, 93
        Sanne de Jager, 89                         Marianne Jongsma, 87
          1:17.85  5:24.71




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
03.10.2009 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                3:39.22            3:34.43           
        Joost Groeneveld, 92                       Joeri Scheidt, 91
        Tim Niekus, 91                             Quint Ottens, 87
            51.19  3:34.43

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    3:30.80            3:37.92           
        Mark Hensen, 79                            Thommy Nickel, 84
        Kas Kop Jansen, 85                         Robert Lijesen, 85
            56.29  3:37.92

  3. RZC 1                         RZC                    3:38.02            3:40.61           
        Kevin van Susteren, 89                     Pascal Timmermans, 92
        Roy Awater, 91                             Raynor Wolf, 89
            56.47  3:40.61

  4. GoSwim 1                      GoSwim                 3:41.63            3:54.06           
        Jean Maurice van Zoelen, 92                Guus van Middelaar, 90
        Robbin van Kilsdonk, 92                    Yelmar van der Veer, 88
          1:00.16  3:54.06

  5. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    3:57.76            4:02.54           
        Anshel Hofstede, 93                        Robin van Beusekom, 92
        Edgar van Oosten, 91                       Emiel Ghali, 87
            58.39  4:02.54

  6. GoSwim 2                      GoSwim                 3:58.89            4:06.94           
        Joren Harms, 94                            Erik Wilmes, 94
        Timo de Jong, 93                           Johan van Roon, 86
          1:04.22  4:06.94




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal