E.ON Nationale Zwemcompetitie landelijk, deel 1
Drachten (NED),    3.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZPC Stadskanaal 2             ZPC Stadskanaal        4:22.04            4:17.80           
        Lisanne van Avezaath, 97                   Laura Buirs, 96
        Naomi Zuidema, 96                          Adája Stoetman, 96
          1:00.28  4:17.80

  2. DZ&PC 1 1                     DZ&PC 1                4:28.74            4:27.89           
        Renate Hemmes, 96                          Claris de Vries, 97
        Jill Muller, 96                            Rixt Menger, 96
          1:01.86  4:27.89

  3. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         4:38.12            4:31.30           
        Maaike van Veen, 97                        Amber IJzebrink, 96
        Joyce Mennink, 96                          Samantha Diphoorn, 96
          1:06.02  4:31.30

  4. HZ&PC 1 1                     HZ&PC 1                4:43.51            4:43.67           
        Leandra Vedder, 96                         Aniek Bergsma, 96
        Julia Zwertbroek, 96                       Desiree Vedder, 96
          1:10.16  4:43.67

  5. Deltasteur 1                  Deltasteur             5:03.72            5:03.00           
        Maaike Doornwaard, 98                      Mirjam de Raad, 98
        Rosanne Schrijer, 97                       Ilja van Ginkel, 96
          1:11.34  5:03.00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DZ&PC 1 1                     DZ&PC 1                2:29.89            2:27.60           
        Nynke Klokman, 98                          Marrit Steenbergen, 00
        Stefan Reinderink, 99                      Jacob de Roos, 99
            36.74  2:27.60

  2. ZPC Stadskanaal 1             ZPC Stadskanaal        2:40.82            2:36.26           
        Emma Bos, 99                               Martijn Boelens, 99
        Ageeth Dekker, 98                          Gerko Wilkens, 98
            40.02  2:36.26

  3. HZ&PC 1 1                     HZ&PC 1                2:53.98            2:44.67           
        Chiara Olde Agterhuis, 99                  Denny Olde Agterhuis, 98
        Daan Zwertbroek, 99                        Iris de Jong, 98
            44.45  2:44.67

  4. Deltasteur 1                  Deltasteur             2:52.12            2:46.95           
        Han Hollander, 98                          Maaike Doornwaard, 98
        Bjarne Daenen, 98                          Julia Vrooland, 98
            44.51  2:46.95

  5. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         3:00.85            2:50.43           
        Annelies Brinkman, 98                      Jeroen Boessenkool, 98
        Kirsten Bies, 98                           Roy van der Weide, 98
            43.09  2:50.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC 1                1:08.04 8700830    1:10.26           
  2. Paula Duursma                 DZ&PC 1                1:16.31 9300982    1:17.39           
  3. Wendy Tempels                 Dedemsvaart-AC         1:17.89 8503976    1:17.96           
  4. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal        1:17.99 8902812    1:18.26           
  5. Karin van Dijk                HZ&PC 1                1:16.34 8600850    1:19.30           
  6. Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC         1:15.84 9100738    1:19.89           
  7. Maaike Fikkert                Deltasteur             1:23.74 9100942    1:21.98           
  8. Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC         1:22.72 9001386    1:23.77           
  9. Margo Kruithof                ZPC Stadskanaal        1:24.50 8702408    1:24.83           
 10. Christien Kruithof            ZPC Stadskanaal        1:22.07 8602124    1:25.27           
 11. Ellen Fikkert                 Deltasteur             1:26.33 9200550    1:26.32           
 12. Miranda Straetemans           Deltasteur             1:23.17 7400514    1:27.36           
 13. Marjolein Tissingh            HZ&PC 1                1:33.76 8904130    1:34.39           
NG.Z Baukje Hooghiemstra           HZ&PC 1                1:24.26 8801880                      
AFGE Renate Hemmes                 DZ&PC 1                1:17.96 9600418                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC 1                4:04.46 8902503    4:09.76           
  2. Erik Hagting                  DZ&PC 1                4:28.89 9100829    4:15.15           
  3. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        4:27.24 9003283    4:18.57           
  4. Stephan Lokhorst              Deltasteur                  NT 9101469    4:19.89           
  5. Dennis Mooij                  HZ&PC 1                4:15.33 8902201    4:23.13           
  6. Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC         4:27.42 8302447    4:27.80           
  7. Michel Popken                 ZPC Stadskanaal        4:33.01 9002321    4:27.92           
  8. Jelmer Meijer                 HZ&PC 1                4:24.63 9001961    4:28.20           
  9. Arjan Prins                   Dedemsvaart-AC         4:31.51 8201383    4:29.42           
 10. Gert van 't Oever             Deltasteur             4:19.11 8702403    4:31.86           
 11. Ruben Brink                   Deltasteur             4:33.00 8900469    4:32.18           
 12. Remco Kamps                   DZ&PC 1                4:36.04 9001465    4:34.64           
 13. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal        4:23.63 9000745    4:35.32           
 14. Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC         4:31.98 9105977    4:37.20           
 15. Rik Linssen                   Deltasteur             4:30.80 8401435    4:37.86           
 16. Rene Beetsma                  HZ&PC 1                4:31.94 6900069    4:40.26           
 17. Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC         4:43.62 7800255    4:41.16           
 18. Herman Hofman                 ZPC Stadskanaal        4:38.70 9001229    4:44.68           
 19. Rick Mooij                    HZ&PC 1                4:52.66 9106571    4:51.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:05.44 9502502    1:05.42           
  2. Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC         1:12.88 9203374    1:10.66           
  3. Danielle de Boer              HZ&PC 1                1:11.25 9404736    1:12.36           
  4. Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC         1:11.57 9400608    1:12.76           
  5. Nanda de Vries                HZ&PC 1                1:11.15 9204328    1:13.57           
  6. Josephine Meerman             DZ&PC 1                1:13.26 9304258    1:15.82           
  7. Lysbeth Wiersma               HZ&PC 1                1:13.89 9204486    1:16.48           
  8. Sanne Huisman                 DZ&PC 1                1:14.88 9301998    1:16.64           
  9. Fraukje Puts                  ZPC Stadskanaal        1:16.64 9206470    1:17.02           
  9. Kim de Bruijn                 Dedemsvaart-AC         1:18.03 9203424    1:17.02           
 11. Joanne van den Berg           Deltasteur             1:17.95 9200104    1:18.64           
 12. Danique Lokhorst              Deltasteur             1:18.70 9402564    1:19.13           
 13. Sigrit Aarten                 Deltasteur             1:21.23 9302868    1:19.88           
 14. Maaike Boschman               Dedemsvaart-AC         1:20.14 9200238    1:23.38           
 15. Marlinde Koops                ZPC Stadskanaal        1:29.71 9500638    1:27.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gavin van der Werf            HZ&PC 1                2:23.27 9302971    2:20.31           
  2. Dennis Bos                    HZ&PC 1                2:40.45 9201965    2:36.26           
  3. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal        2:43.70 9300981    2:36.61           
  4. Maurits Muthert               ZPC Stadskanaal        2:42.77 9200941    2:42.29           
  5. Jonathan Rozema               DZ&PC 1                2:49.86 9501157    2:45.26           
  6. Christiaan van Dijk           HZ&PC 1                2:47.69 9200245    2:45.43           
  7. Gert Norg                     Deltasteur             2:49.70 9401735    2:46.04           
  8. Ingmar Kloek                  Dedemsvaart-AC         2:52.73 9305409    2:50.42           
  9. Matthijs Ganzevoort           HZ&PC 1                3:05.59 9305533    2:56.23           
 10. Pim Teunis                    Dedemsvaart-AC         2:59.69 9504457    2:57.29           
 11. Peter de Boer                 Dedemsvaart-AC         3:15.25 9206199    3:04.02           
 12. Dinand Schutte                Deltasteur             3:19.15 9600335    3:05.05           
 13. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal             NT 9301345    3:05.67           
 14. Raoul Bergsma                 Dedemsvaart-AC         3:09.18 9400603    3:08.91           
 15. Mike Kroneman                 Dedemsvaart-AC         3:09.39 9405063    3:11.26           
 DIS Mike Bennink                  Deltasteur             3:03.91 9400861    3:09.83           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Veldkamp                 ZPC Stadskanaal        2:14.59 9404344    2:12.02           
  2. Naomi Hofsink                 Deltasteur             2:16.45 9402508    2:14.70           
  3. Elisabeth Muthert             ZPC Stadskanaal        2:17.43 9500062    2:19.48           
  4. Iris Riezebos                 Deltasteur             2:16.76 9400114    2:21.64           
  5. Manon Kuiper                  HZ&PC 1                2:18.07 9400302    2:21.67           
  6. Nenne Venema                  DZ&PC 1                2:29.97 9503586    2:23.64           
  7. Minke Betten                  DZ&PC 1                2:19.69 9404012    2:24.88           
  8. Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC         2:30.86 9402606    2:25.16           
  9. Hjordis Wagenaar              HZ&PC 1                2:38.76 9502170    2:26.67           
 10. Anna Visser                   HZ&PC 1                2:22.20 9400774    2:27.90           
 11. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        2:31.25 9403954    2:29.51           
 12. Susan Voortman                Dedemsvaart-AC         2:36.60 9404066    2:30.36           
 13. Saskia Zwiers                 Dedemsvaart-AC         2:37.31 9404064    2:33.17           
 14. Laura Boessenkool             Dedemsvaart-AC         2:35.48 9402604    2:33.69           
 15. Kelly de Jong                 HZ&PC 1                2:40.00 9501920    2:35.22           
 16. Henny de Vries                HZ&PC 1                2:34.06 9500556    2:39.73           
 17. Nienke Fuite                  Deltasteur             2:40.64 9501352    2:40.58           
 18. Lenneke Muggen                HZ&PC 1                3:06.12 9500128    2:52.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van der Wolde             ZPC Stadskanaal        1:13.07 9500281    1:12.13           
  2. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        1:14.89 9500279    1:12.45           
  3. Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal        1:14.05 9500117    1:13.23           
  4. Maiko Postma                  DZ&PC 1                     NT 9400963    1:14.10           
  5. Maxim Veldhuis                HZ&PC 1                1:15.57 9400195    1:14.67           
  6. Mitchel Doldersum             Deltasteur             1:17.51 9501167    1:15.54           
  7. Floris Polman                 Dedemsvaart-AC         1:16.03 9500093    1:16.13           
  8. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        1:18.86 9500593    1:16.36           
  9. Erik Nijholt                  DZ&PC 1                1:20.32 9401349    1:18.26           
 10. Roy Zuidema                   ZPC Stadskanaal        1:18.69 9400067    1:18.77           
 11. Rick Veldman                  ZPC Stadskanaal        1:27.58 9503705    1:22.02           
 12. Joey Nijboer                  Dedemsvaart-AC         1:24.29 9504659    1:24.64           
 13. Justin Doldersum              Deltasteur             1:31.35 9700493    1:27.42           
 14. Sven Doldersum                Dedemsvaart-AC         1:32.81 9500457    1:27.99           
        B
 14. Sander Akkerman               HZ&PC 1                1:29.91 9501527    1:27.99           
        A
 16. Jos Smit                      Dedemsvaart-AC         1:33.84 9502693    1:32.46           
 17. Ruben Bonnema                 HZ&PC 1                1:37.63 9504389    1:32.64           
 18. Arjan Francken                Dedemsvaart-AC         1:39.25 9402503    1:33.82           
AFGE Joey Bouhuijs                 Deltasteur             1:37.89 9402397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC           31.51 8802994      31.57           
  2. Chantal Nap                   HZ&PC 1                  30.44 8903004      31.84           
  3. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal          31.08 8902812      32.07           
  4. Myrthe Sijtsema               HZ&PC 1                     NT 9502706      32.32           
  5. Paula Duursma                 DZ&PC 1                  34.36 9300982      33.32           
  6. Wendy Tempels                 Dedemsvaart-AC           32.32 8503976      33.36           
  7. Renate Hemmes                 DZ&PC 1                  34.13 9600418      33.79           
  8. Annet van Stratum             Deltasteur               34.00 9003640      34.07           
  9. Maaike Fikkert                Deltasteur               34.18 9100942      34.43           
 10. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal          33.35 9100362      35.02           
 11. Christien Kruithof            ZPC Stadskanaal          33.66 8602124      35.76           
 12. Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC           35.48 8602066      36.39           
 13. Margo Kruithof                ZPC Stadskanaal          37.00 8702408      37.90           
 14. Annieke Kanis                 Deltasteur               39.65 9200896      39.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC 1                1:01.16 9100829    1:00.38           
  2. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        1:02.12 9003283    1:02.12           
  3. Ewoud Potiek                  DZ&PC 1                1:03.31 8902503    1:02.51           
  4. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal        1:01.57 9000745    1:02.89           
  5. Casper Hut                    HZ&PC 1                1:01.42 7800471    1:02.95           
  6. Jos van der Kamp              Deltasteur                  NT 8100833    1:03.23           
  7. Janco Nolles                  HZ&PC 1                1:04.68 8902291    1:04.82           
        B
  7. Thijs Fikkert                 Deltasteur             1:03.70 8801021    1:04.82           
        A
  9. Niels Blauw                   ZPC Stadskanaal        1:06.53 9004689    1:05.48           
 10. Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC         1:01.82 9002873    1:05.67           
 11. Rick Mooij                    HZ&PC 1                1:07.39 9106571    1:06.11           
 12. Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC         1:07.51 8000837    1:06.16           
 13. Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC         1:05.63 8602595    1:06.67           
 14. Herman Hofman                 ZPC Stadskanaal        1:08.73 9001229    1:06.70           
 15. Michel Popken                 ZPC Stadskanaal        1:08.90 9002321    1:06.83           
 16. Jarko Bruintjes               ZPC Stadskanaal        1:05.30 8800565    1:06.98           
 17. Jasper Pouls                  Dedemsvaart-AC         1:05.09 8502065    1:07.10           
 18. Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC         1:06.27 8602133    1:07.13           
 19. Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC         1:08.31 9001585    1:07.80           
 20. Remco Kamps                   DZ&PC 1                1:07.70 9001465    1:08.32           
 21. Rik Linssen                   Deltasteur             1:09.11 8401435    1:09.42           
AFGE Arjan Kanis                   Deltasteur                  NT 8901563                      
AFGE Gernand Leusink               Deltasteur             1:03.24 8802173                      
AFGE Erik Verholt                  HZ&PC 1                1:02.65 8803543                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Adája Stoetman                ZPC Stadskanaal        1:08.76 9600348    1:07.16           
  2. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        1:11.68 9701304    1:09.20           
  3. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         1:14.67 9700292    1:12.60           
  4. Desiree Vedder                HZ&PC 1                1:18.55 9600864    1:17.29           
  5. Jill Muller                   DZ&PC 1                1:19.23 9600728    1:19.33           
  6. Rixt Menger                   DZ&PC 1                1:21.45 9602052    1:20.07           
  7. Julia Zwertbroek              HZ&PC 1                1:29.51 9600950    1:20.60           
  8. Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC         1:25.98 9601180    1:20.80           
  9. Naomi Zuidema                 ZPC Stadskanaal        1:23.61 9600058    1:21.20           
 10. Leandra Vedder                HZ&PC 1                1:19.13 9600866    1:21.26           
 11. Laura van der A               ZPC Stadskanaal        1:22.60 9700080    1:23.81           
 12. Ilse Glazenburg               ZPC Stadskanaal        1:31.75 9600474    1:24.82           
 13. Ellen van Nieff               ZPC Stadskanaal        1:33.21 9701112    1:26.67           
 14. Astrid Smit                   ZPC Stadskanaal        1:25.80 9700034    1:26.95           
 15. Bente Kuik                    ZPC Stadskanaal        1:29.60 9701750    1:27.26           
 16. Laura Buirs                   ZPC Stadskanaal        1:27.32 9600672    1:27.63           
 17. Aniek Bergsma                 HZ&PC 1                1:36.39 9601088    1:29.86           
 18. Claris de Vries               DZ&PC 1                1:31.64 9700942    1:30.82           
 19. Amber IJzebrink               Dedemsvaart-AC         1:40.36 9602258    1:32.40           
 20. Rixt Meijer                   HZ&PC 1                1:43.28 9700202    1:33.85           
 21. Ayla Berg                     Dedemsvaart-AC         1:37.74 9703480    1:38.51           
 22. Marije Dankelman              Dedemsvaart-AC         1:38.54 9701502    1:43.77           
 23. Sanne Stam                    Deltasteur             1:52.82 9700096    1:45.02           
 24. Rosanne Schrijer              Deltasteur                  NT 9702306    1:45.16           
 25. Marleen Welten                Deltasteur             1:40.92 9701526    1:45.23           
 26. Ilja van Ginkel               Deltasteur             1:42.92 9600632    1:45.64           
 DIS Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC         1:24.07 9600318                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        2:42.36 9600017    2:40.35           
  2. Jelmer Groos                  DZ&PC 1                2:46.91 9602945    2:42.26           
  3. Jorn Steenbergen              DZ&PC 1                2:48.10 9700039    2:42.48           
  4. Max de Ceuninck van Capelle   Deltasteur                  NT 9701203    2:45.70           
  5. Janco v der Molen             HZ&PC 1                2:52.94 9600759    2:50.60           
  6. Jari Hofsink                  Deltasteur             3:06.86 9700535    2:52.36           
  7. Bart Kors                     Deltasteur                  NT 9700865    2:55.43           
  8. Hans v.d. Laan                ZPC Stadskanaal        3:05.76 9601063    3:00.82           
  9. Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        3:13.95 9700171    3:03.83           
 10. Mark Folkertsma               DZ&PC 1                3:11.08 9601413    3:06.73           
 11. Martijn Lageweg               HZ&PC 1                3:05.99 9701323    3:08.75           
 12. Rick Kupers                   ZPC Stadskanaal        3:03.54 9601061    3:11.58           
 13. Kevin Rozema                  DZ&PC 1                3:28.80 9701451    3:12.26           
 14. Silvan Akkerman               HZ&PC 1                3:09.99 9700113    3:17.57           
 15. Frank van der Wal             HZ&PC 1                3:09.99 9700645    3:19.68           
 16. Niels Visser                  HZ&PC 1                3:03.99 9702251    3:21.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC 1                  35.60 9801424      32.98           
  2. Maaike Doornwaard             Deltasteur               34.16 9800264      33.45           
  3. Marrit Steenbergen            DZ&PC 1                  33.83 0000086      33.56           
  4. Kirsten Bies                  Dedemsvaart-AC           34.32 9800516      33.90           
  5. Mirjam de Raad                Deltasteur               36.10 9800794      34.17           
  6. Linda Noord                   DZ&PC 1                  36.51 9800454      34.23           
  7. Hinke Groos                   DZ&PC 1                  35.80 9901768      34.29           
  8. Julia Vrooland                Deltasteur               36.29 9801478      34.51           
  9. Marlies v/d Brug              DZ&PC 1                  41.39 9801428      34.80           
 10. Inge Wubs                     ZPC Stadskanaal          37.28 9803044      35.29           
 11. Marieke Klijnstra             ZPC Stadskanaal          37.94 9801964      35.98           
 12. Julia Barkhuis                ZPC Stadskanaal          37.30 0000132      36.07           
 13. Naomi Rozema                  DZ&PC 1                  37.00 9901194      36.09           
 14. Iris de Jong                  HZ&PC 1                  37.23 9801708      37.02           
 15. Fenja van der Wolde           ZPC Stadskanaal          37.92 9800132      37.61           
 16. Julia van der A               ZPC Stadskanaal          38.98 9800072      37.68           
 17. Ageeth Dekker                 ZPC Stadskanaal          38.86 9802180      38.97           
 18. Annelies Brinkman             Dedemsvaart-AC           39.26 9801772      39.80           
 19. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC 1                  43.75 9901084      39.89           
 20. Rosan Hans                    Dedemsvaart-AC           44.98 9803200      41.16           
 21. Melissa Portijk               HZ&PC 1                  42.11 9803442      41.42           
 22. Carola Stuiver                HZ&PC 1                  43.13 9803444      41.57           
 23. Judith Voortman               Dedemsvaart-AC           40.51 9803656      41.98           
 24. Lotte Rougoor                 Dedemsvaart-AC           41.04 0000774      42.06           
 25. Sabine Lageweg                HZ&PC 1                  39.91 9900926      42.29           
 DIS Emma Bos                      ZPC Stadskanaal          38.02 9900658                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC 1                1:23.63 9900553    1:20.68           
  2. Denny Olde Agterhuis          HZ&PC 1                1:29.82 9801235    1:24.85           
  3. Gerko Wilkens                 ZPC Stadskanaal        1:27.03 9800261    1:25.51           
  4. Martijn Boelens               ZPC Stadskanaal        1:27.45 9900209    1:26.60           
  5. Stefan Reinderink             DZ&PC 1                1:31.19 9900787    1:27.61           
  6. Rik Liefheid                  ZPC Stadskanaal        1:29.02 9801131    1:28.26           
  7. Bjarne Daenen                 Deltasteur             1:33.36 9800675    1:29.54           
  8. Peter van Nieff               ZPC Stadskanaal        1:31.20 9900067    1:30.01           
  9. Theo Groenewoud               DZ&PC 1                1:30.63 9801737    1:30.10           
 10. Quintin Stoetman              ZPC Stadskanaal        1:30.76 9800043    1:33.42           
 11. Leroy Albers                  Deltasteur             1:33.45 9800515    1:33.95           
 12. Tim Hatzmann                  ZPC Stadskanaal        1:39.12 9801129    1:36.11           
 13. Jeroen Boessenkool            Dedemsvaart-AC         1:39.36 9800295    1:36.13           
 14. Han Hollander                 Deltasteur             1:35.57 9800679    1:36.32           
 15. Erwin Heinsius                HZ&PC 1                1:39.60 9900695    1:37.20           
 DIS Daan Zwertbroek               HZ&PC 1                1:43.37 9900463    1:32.22           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC 1                4:43.82 8700830    4:32.42           
  2. Renate Hemmes                 DZ&PC 1                4:41.03 9600418    4:43.73           
  3. Wendy Tempels                 Dedemsvaart-AC         4:59.27 8503976    4:43.82           
  4. Chantal Nap                   HZ&PC 1                4:40.64 8903004    4:49.11           
  5. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal        4:42.17 8902812    4:49.16           
  6. Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC         4:53.08 9001386    4:57.42           
  7. Karin van Dijk                HZ&PC 1                4:59.80 8600850    4:59.40           
  8. Maaike Fikkert                Deltasteur             5:13.84 9100942    5:04.54           
  9. Annet van Stratum             Deltasteur             5:06.64 9003640    5:05.30           
 10. Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC         5:07.39 8602066    5:07.92           
 11. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        5:00.19 9100362    5:14.23           
 12. Christien Kruithof            ZPC Stadskanaal        4:59.47 8602124    5:15.19           
 13. Myrthe Sijtsema               HZ&PC 1                5:13.20 9502706    5:17.54           
 14. Marjolein Tissingh            HZ&PC 1                5:07.48 8904130    5:24.88           
 15. Ellen Fikkert                 Deltasteur             6:23.66 9200550    5:29.16           
NG.Z Baukje Hooghiemstra           HZ&PC 1                4:47.07 8801880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        1:07.11 9003283    1:06.13           
  2. Erik Hagting                  DZ&PC 1                1:08.95 9100829    1:07.97           
  3. Jelmer Meijer                 HZ&PC 1                1:11.77 9001961    1:11.15           
  4. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal        1:11.74 9000745    1:11.74           
  5. Henri Kragt                   Deltasteur             1:13.10 8701865    1:11.98           
  5. Stephan Lokhorst              Deltasteur             1:11.23 9101469    1:11.98           
  7. Thijs Fikkert                 Deltasteur             1:11.91 8801021    1:13.16           
  8. Ewoud Potiek                  DZ&PC 1                1:17.33 8902503    1:13.84           
  9. Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC         1:12.61 8602133    1:14.48           
 10. Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC         1:15.74 8000837    1:15.17           
 11. Janco Nolles                  HZ&PC 1                1:13.44 8902291    1:15.42           
 12. Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC         1:17.13 8602595    1:16.37           
 13. Rene Beetsma                  HZ&PC 1                1:14.49 6900069    1:17.20           
 14. Jarko Bruintjes               ZPC Stadskanaal        1:13.98 8800565    1:17.26           
 15. Michel Popken                 ZPC Stadskanaal        1:18.05 9002321    1:18.27           
 16. Jasper Pouls                  Dedemsvaart-AC         1:17.52 8502065    1:19.19           
AFGE Erik Verholt                  HZ&PC 1                1:05.48 8803543                      
AFGE Gernand Leusink               Deltasteur             1:11.70 8802173                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        3:04.30 9502502    2:52.30           
  2. Danielle de Boer              HZ&PC 1                2:55.42 9404736    2:53.20           
  3. Sanne Huisman                 DZ&PC 1                3:15.59 9301998    3:01.32           
  4. Fraukje Puts                  ZPC Stadskanaal        3:08.91 9206470    3:02.69           
  5. Nanda de Vries                HZ&PC 1                2:57.76 9204328    3:03.97           
  6. Danique Lokhorst              Deltasteur             3:01.77 9402564    3:05.74           
  7. Josephine Meerman             DZ&PC 1                2:59.08 9304258    3:07.26           
  8. Kim de Bruijn                 Dedemsvaart-AC         3:02.10 9203424    3:08.07           
  9. Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC         3:13.58 9400608    3:10.60           
 10. Lysbeth Wiersma               HZ&PC 1                3:08.50 9204486    3:14.44           
 11. Sigrit Aarten                 Deltasteur             3:20.42 9302868    3:18.07           
 12. Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC         3:14.24 9203374    3:19.06           
 13. Marlinde Koops                ZPC Stadskanaal        3:17.85 9500638    3:21.51           
 DIS Maaike Boschman               Dedemsvaart-AC         3:14.71 9200238    3:07.77           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Joanne van den Berg           Deltasteur                  NT 9200104    3:31.81           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal        1:03.91 9300981    1:02.39           
  2. Christiaan van Dijk           HZ&PC 1                1:03.89 9200245    1:03.04           
  3. Maurits Muthert               ZPC Stadskanaal        1:03.05 9200941    1:03.59           
  4. Gavin van der Werf            HZ&PC 1                1:03.16 9302971    1:04.06           
  5. Dennis Bos                    HZ&PC 1                1:05.02 9201965    1:04.85           
  6. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal        1:06.31 9301345    1:05.05           
  7. Jonathan Rozema               DZ&PC 1                1:07.39 9501157    1:06.22           
  8. Peter de Boer                 Dedemsvaart-AC         1:10.82 9206199    1:11.41           
  9. Raoul Bergsma                 Dedemsvaart-AC         1:12.95 9400603    1:14.09           
 10. Ingmar Kloek                  Dedemsvaart-AC         1:15.57 9305409    1:15.26           
 11. Matthijs Ganzevoort           HZ&PC 1                1:15.63 9305533    1:15.49           
 12. Gert Norg                     Deltasteur             1:13.45 9401735    1:16.03           
 13. Pim Teunis                    Dedemsvaart-AC         1:19.94 9504457    1:16.98           
 14. Mike Bennink                  Deltasteur             1:18.35 9400861    1:19.75           
 15. Mike Kroneman                 Dedemsvaart-AC         1:17.51 9405063    1:20.58           
 16. Dinand Schutte                Deltasteur             1:23.22 9600335    1:21.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Veldkamp                 ZPC Stadskanaal        1:23.80 9404344    1:17.58           
  2. Iris Riezebos                 Deltasteur             1:21.23 9400114    1:20.55           
  3. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:23.67 9403954    1:24.10           
  4. Susan Voortman                Dedemsvaart-AC         1:28.09 9404066    1:25.53           
  5. Elisabeth Muthert             ZPC Stadskanaal        1:23.05 9500062    1:25.78           
  6. Hjordis Wagenaar              HZ&PC 1                1:27.37 9502170    1:26.24           
        A
  6. Nenne Venema                  DZ&PC 1                1:26.19 9503586    1:26.24           
        B
  8. Naomi Hofsink                 Deltasteur             1:27.89 9402508    1:28.12           
  9. Minke Betten                  DZ&PC 1                1:28.07 9404012    1:29.82           
 10. Anna Visser                   HZ&PC 1                1:30.06 9400774    1:30.28           
 11. Kelly de Jong                 HZ&PC 1                1:34.31 9501920    1:30.65           
 12. Lenneke Muggen                HZ&PC 1                1:30.92 9500128    1:31.25           
 13. Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC         1:33.76 9402606    1:32.26           
 14. Saskia Zwiers                 Dedemsvaart-AC         1:38.98 9404064    1:36.93           
 15. Nienke Fuite                  Deltasteur             1:38.44 9501352    1:38.25           
 16. Henny de Vries                HZ&PC 1                1:37.46 9500556    1:42.41           
 DIS Laura Boessenkool             Dedemsvaart-AC         1:35.83 9402604    1:30.70           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van der Wolde             ZPC Stadskanaal        2:03.45 9500281    2:03.07           
  2. Maiko Postma                  DZ&PC 1                     NT 9400963    2:03.29           
  3. Erik Nijholt                  DZ&PC 1                2:09.05 9401349    2:04.76           
  4. Maxim Veldhuis                HZ&PC 1                2:07.48 9400195    2:05.88           
  5. Mitchel Doldersum             Deltasteur             2:12.84 9501167    2:07.51           
  6. Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal        2:07.65 9500117    2:07.82           
  7. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        2:12.20 9500593    2:10.77           
  8. Floris Polman                 Dedemsvaart-AC         2:12.64 9500093    2:12.18           
  9. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        2:09.51 9500279    2:12.31           
 10. Roy Zuidema                   ZPC Stadskanaal        2:19.87 9400067    2:13.32           
 11. Rick Veldman                  ZPC Stadskanaal        2:13.75 9503705    2:14.84           
 12. Justin Doldersum              Deltasteur             2:27.00 9700493    2:21.66           
 13. Sander Akkerman               HZ&PC 1                2:21.81 9501527    2:22.07           
 14. Ruben Bonnema                 HZ&PC 1                2:28.99 9504389    2:23.50           
 15. Arjan Francken                Dedemsvaart-AC         2:29.02 9402503    2:25.72           
 16. Joey Nijboer                  Dedemsvaart-AC         2:35.39 9504659    2:26.79           
 17. Sven Doldersum                Dedemsvaart-AC         2:38.80 9500457    2:31.63           
 18. Jos Smit                      Dedemsvaart-AC         2:49.13 9502693    2:44.52           
AFGE Joey Bouhuijs                 Deltasteur             2:39.73 9402397                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC 1                1:06.28 8700830    1:07.57           
  2. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal        1:08.43 8902812    1:10.37           
  3. Paula Duursma                 DZ&PC 1                1:07.84 9300982    1:10.47           
  4. Maaike Fikkert                Deltasteur             1:13.95 9100942    1:13.63           
  5. Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC         1:11.66 8802994    1:13.75           
        A
  5. Christien Kruithof            ZPC Stadskanaal        1:10.04 8602124    1:13.75           
        B
  7. Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC         1:14.45 9100738    1:16.19           
  8. Manon Kuiper                  HZ&PC 1                1:16.80 9400302    1:16.33           
  9. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        1:13.82 9100362    1:16.56           
 10. Margo Kruithof                ZPC Stadskanaal        1:17.00 8702408    1:16.97           
 11. Ellen Fikkert                 Deltasteur             1:19.13 9200550    1:18.29           
 12. Myrthe Sijtsema               HZ&PC 1                     NT 9502706    1:18.37           
 13. Marjolein Tissingh            HZ&PC 1                1:26.13 8904130    1:21.50           
 14. Miranda Straetemans           Deltasteur             1:20.76 7400514    1:21.88           
 15. Annieke Kanis                 Deltasteur             1:25.41 9200896    1:23.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Mooij                  HZ&PC 1                  26.81 8902201      27.49           
  2. Ewoud Potiek                  DZ&PC 1                  28.05 8902503      27.86           
  3. Erik Hagting                  DZ&PC 1                  28.21 9100829      28.31           
        B
  3. Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC           26.95 9002873      28.31           
        A
  5. Casper Hut                    HZ&PC 1                  28.31 7800471      28.94           
  6. Jelmer Meijer                 HZ&PC 1                  28.59 9001961      29.09           
  7. Jos van der Kamp              Deltasteur                  NT 8100833      29.10           
  8. Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC           29.32 7800255      29.16           
  9. Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC           29.51 8302447      29.63           
 10. Janco Nolles                  HZ&PC 1                  29.24 8902291      29.69           
 11. Gert van 't Oever             Deltasteur               29.30 8702403      30.31           
 12. Arjan Prins                   Dedemsvaart-AC           29.70 8201383      30.47           
 13. Rick Mooij                    HZ&PC 1                  31.54 9106571      30.48           
 14. Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC           30.12 9001585      30.54           
 15. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal          31.49 9003283      30.58           
 16. Niels Blauw                   ZPC Stadskanaal          30.16 9004689      30.62           
 17. Herman Hofman                 ZPC Stadskanaal          30.25 9001229      30.78           
 18. Michel Popken                 ZPC Stadskanaal             NT 9002321      30.87           
 19. Henri Kragt                   Deltasteur               32.07 8701865      31.03           
 20. Rene Beetsma                  HZ&PC 1                  31.00 6900069      31.40           
 21. Remco Kamps                   DZ&PC 1                  31.57 9001465      31.42           
 22. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal          30.35 9000745      31.56           
 23. Ruben Brink                   Deltasteur               35.45 8900469      31.81           
 24. Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC           32.06 9105977      32.00           
 25. Jarko Bruintjes               ZPC Stadskanaal          31.65 8800565      32.85           
AFGE Arjan Kanis                   Deltasteur               30.81 8901563                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         2:33.14 9700292    2:30.41           
  2. Adája Stoetman                ZPC Stadskanaal        2:50.28 9600348    2:34.99           
  3. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        2:38.68 9701304    2:35.92           
  4. Naomi Zuidema                 ZPC Stadskanaal        2:35.15 9600058    2:37.06           
  5. Claris de Vries               DZ&PC 1                2:41.79 9700942    2:37.10           
  6. Rixt Menger                   DZ&PC 1                2:43.07 9602052    2:43.37           
  7. Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC         2:42.02 9601180    2:44.92           
  8. Jill Muller                   DZ&PC 1                2:50.96 9600728    2:46.73           
  9. Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC         3:00.21 9600318    2:49.20           
 10. Leandra Vedder                HZ&PC 1                2:54.12 9600866    2:50.81           
 11. Desiree Vedder                HZ&PC 1                2:49.85 9600864    2:51.41           
 12. Amber IJzebrink               Dedemsvaart-AC         2:59.67 9602258    2:51.68           
 13. Julia Zwertbroek              HZ&PC 1                2:58.23 9600950    2:53.45           
 14. Ilse Glazenburg               ZPC Stadskanaal        2:57.29 9600474    2:53.87           
 15. Bente Kuik                    ZPC Stadskanaal        2:58.87 9701750    2:54.39           
 16. Rixt Meijer                   HZ&PC 1                3:09.42 9700202    2:54.98           
 17. Ellen van Nieff               ZPC Stadskanaal        2:57.99 9701112    2:55.72           
 18. Ayla Berg                     Dedemsvaart-AC         2:55.73 9703480    2:57.04           
 19. Astrid Smit                   ZPC Stadskanaal        2:55.41 9700034    2:59.88           
 20. Laura van der A               ZPC Stadskanaal        2:57.07 9700080    3:01.32           
 21. Laura Buirs                   ZPC Stadskanaal        2:58.40 9600672    3:02.80           
 22. Aniek Bergsma                 HZ&PC 1                3:10.53 9601088    3:04.70           
 23. Rosanne Schrijer              Deltasteur             3:21.39 9702306    3:11.44           
 24. Sanne Stam                    Deltasteur             3:10.98 9700096    3:11.81           
 25. Marije Dankelman              Dedemsvaart-AC         3:11.73 9701502    3:14.00           
 26. Marleen Welten                Deltasteur                  NT 9701526    3:18.02           
 27. Ilja van Ginkel               Deltasteur             3:20.83 9600632    3:32.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Kors                     Deltasteur             1:26.92 9700865    1:18.53           
  2. Max de Ceuninck van Capelle   Deltasteur             1:32.92 9701203    1:20.36           
  3. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:27.74 9600017    1:21.27           
  4. Jelmer Groos                  DZ&PC 1                1:23.61 9602945    1:23.17           
  5. Jorn Steenbergen              DZ&PC 1                1:22.37 9700039    1:23.50           
  6. Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:29.22 9700171    1:25.62           
  7. Jari Hofsink                  Deltasteur             1:44.20 9700535    1:26.04           
  8. Hans v.d. Laan                ZPC Stadskanaal        1:23.86 9601063    1:26.20           
  9. Mark Folkertsma               DZ&PC 1                1:22.32 9601413    1:26.62           
 10. Janco v der Molen             HZ&PC 1                1:45.29 9600759    1:27.23           
 11. Niels Visser                  HZ&PC 1                1:42.84 9702251    1:39.34           
 12. Rick Kupers                   ZPC Stadskanaal        1:43.95 9601061    1:41.33           
 13. Martijn Lageweg               HZ&PC 1                1:40.59 9701323    1:41.76           
 14. Frank van der Wal             HZ&PC 1                1:46.19 9700645    1:46.97           
 15. Silvan Akkerman               HZ&PC 1                1:54.31 9700113    1:59.76           
 DIS Kevin Rozema                  DZ&PC 1                1:47.64 9701451    1:42.28           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten Bies                  Dedemsvaart-AC         1:25.80 9800516    1:22.91           
  2. Marrit Steenbergen            DZ&PC 1                1:24.99 0000086    1:23.40           
  3. Nynke Klokman                 DZ&PC 1                1:27.78 9801424    1:24.40           
  4. Maaike Doornwaard             Deltasteur             1:28.34 9800264    1:25.64           
  5. Emma Bos                      ZPC Stadskanaal        1:32.36 9900658    1:27.67           
  6. Mirjam de Raad                Deltasteur             1:32.86 9800794    1:27.73           
  7. Julia Vrooland                Deltasteur             1:35.36 9801478    1:28.59           
  8. Hinke Groos                   DZ&PC 1                1:42.72 9901768    1:29.07           
  9. Naomi Rozema                  DZ&PC 1                1:32.42 9901194    1:30.14           
 10. Inge Wubs                     ZPC Stadskanaal        1:32.08 9803044    1:30.18           
 11. Linda Noord                   DZ&PC 1                1:31.32 9800454    1:30.19           
 12. Julia Barkhuis                ZPC Stadskanaal        1:33.66 0000132    1:30.51           
 13. Marlies v/d Brug              DZ&PC 1                1:38.07 9801428    1:31.45           
 14. Marieke Klijnstra             ZPC Stadskanaal        1:32.45 9801964    1:31.47           
 15. Julia van der A               ZPC Stadskanaal        1:34.00 9800072    1:33.82           
 16. Ageeth Dekker                 ZPC Stadskanaal        1:30.77 9802180    1:36.64           
 17. Fenja van der Wolde           ZPC Stadskanaal        1:34.92 9800132    1:36.83           
 18. Iris de Jong                  HZ&PC 1                1:37.72 9801708    1:37.90           
 19. Annelies Brinkman             Dedemsvaart-AC              NT 9801772    1:38.08           
 20. Sabine Lageweg                HZ&PC 1                1:50.92 9900926    1:42.63           
 21. Judith Voortman               Dedemsvaart-AC              NT 9803656    1:43.02           
 22. Rosan Hans                    Dedemsvaart-AC         1:44.89 9803200    1:43.28           
 23. Carola Stuiver                HZ&PC 1                1:59.37 9803444    1:44.26           
 24. Melissa Portijk               HZ&PC 1                1:49.99 9803442    1:44.76           
 25. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC 1                1:44.74 9901084    1:45.73           
 26. Lotte Rougoor                 Dedemsvaart-AC         1:44.07 0000774    1:45.90           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC 1                  32.02 9900553      32.69           
  2. Bjarne Daenen                 Deltasteur               36.16 9800675      34.37           
        B
  2. Gerko Wilkens                 ZPC Stadskanaal          34.69 9800261      34.37           
        A
  4. Martijn Boelens               ZPC Stadskanaal          36.88 9900209      34.75           
  5. Denny Olde Agterhuis          HZ&PC 1                  33.90 9801235      34.81           
  6. Stefan Reinderink             DZ&PC 1                  35.86 9900787      36.02           
  7. Han Hollander                 Deltasteur               35.90 9800679      36.26           
  8. Quintin Stoetman              ZPC Stadskanaal          35.93 9800043      36.83           
  9. Rik Liefheid                  ZPC Stadskanaal          37.16 9801131      36.84           
 10. Leroy Albers                  Deltasteur               37.24 9800515      37.09           
 11. Theo Groenewoud               DZ&PC 1                  38.98 9801737      37.73           
 12. Peter van Nieff               ZPC Stadskanaal          38.52 9900067      37.92           
 13. Daan Zwertbroek               HZ&PC 1                  39.64 9900463      38.23           
 14. Tim Hatzmann                  ZPC Stadskanaal          41.02 9801129      38.33           
 15. Erwin Heinsius                HZ&PC 1                  40.47 9900695      38.61           
 16. Jeroen Boessenkool            Dedemsvaart-AC           38.20 9800295      39.44           
 17. Roy van der Weide             Dedemsvaart-AC           41.32 9801295      40.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZPC Stadskanaal 3             ZPC Stadskanaal        4:31.40            4:28.69           
        Monique van der Struik, 95                 Adája Stoetman, 96
        Lisanne van Avezaath, 97                   Rixt Veldkamp, 94
          1:06.83  4:28.69

  2. DZ&PC 1 1                     DZ&PC 1                4:31.43            4:33.00           
        Paula Duursma, 93                          Sanne Huisman, 93
        Lia Dekker, 87                             Renate Hemmes, 96
          1:13.22  4:33.00

  3. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         4:33.79            4:38.64           
        Inge Menzo, 88                             Wendy Tempels, 85
        Sharayah Diphoorn, 91                      Kim Heerdink, 90
          1:10.02  4:38.64

  4. HZ&PC 1 1                     HZ&PC 1                4:32.33            4:41.39           
        Manon Kuiper, 94                           Chantal Nap, 89
        Karin van Dijk, 86                         Nanda de Vries, 92
          1:11.28  4:41.39

  5. Deltasteur 1                  Deltasteur             4:53.10            4:53.76           
        Naomi Hofsink, 94                          Iris Riezebos, 94
        Ellen Fikkert, 92                          Annet van Stratum, 90
          1:13.39  4:53.76

  6. HZ&PC 1 2                     HZ&PC 1                4:49.41            4:57.50           
        Anna Visser, 94                            Myrthe Sijtsema, 95
        Danielle de Boer, 94                       Hjordis Wagenaar, 95
          1:12.73  4:57.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
03-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZ&PC 1 1                     HZ&PC 1                3:34.24            3:36.23           
        Dennis Mooij, 89                           Jelmer Meijer, 90
        Dennis Bos, 92                             Casper Hut, 78
            51.78  3:36.23

  2. DZ&PC 1 1                     DZ&PC 1                3:40.34            3:38.91           
        Remco Kamps, 90                            Erik Hagting, 91
        Maiko Postma, 94                           Ewoud Potiek, 89
            56.67  3:38.91

  3. Deltasteur 1                  Deltasteur             3:41.37            3:39.02           
        Jos van der Kamp, 81                       Thijs Fikkert, 88
        Stephan Lokhorst, 91                       Gert van 't Oever, 87
            54.42  3:39.02

  4. ZPC Stadskanaal 4             ZPC Stadskanaal        3:39.98            3:39.94           
        Maurits Muthert, 92                        Niels Blauw, 90
        Jos Duit, 90                               Bernd Kobesen, 93
            57.59  3:39.94

  5. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         3:42.38            3:44.22           
        Sander Zoer, 83                            Arjan Prins, 82
        Jesper Kloek, 90                           Aljan Tempel, 90
            54.60  3:44.22

  6. HZ&PC 1 2                     HZ&PC 1                3:42.64            3:45.24           
        Gavin van der Werf, 93                     Maxim Veldhuis, 94
        Christiaan van Dijk, 92                    Rick Mooij, 91
            57.52  3:45.24

  7. Deltasteur 2                  Deltasteur             4:01.70            3:48.90           
        Mitchel Doldersum, 95                      Henri Kragt, 87
        Ruben Brink, 89                            Rik Linssen, 84
            58.58  3:48.90




SPLASH Meet Manager 2007Registered to dz&pc