20091003 EON Nationale Zwemcompetitie
DENEKAMP (NED),    3.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, 11 - 17 jaar    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, 11 - 17 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 15 jaar
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, 11 - 13 jaar    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, 11 - 13 jaar
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, 11 - 17 jaar    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, 11 - 17 jaar
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, 11 - 15 jaar    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, 11 - 13 jaar    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 13 jaar
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2008

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Meisjes, 4 x 200m vrije slag                 11 - 13 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dwk 1                              Dwk                    9:21.58   580       
        Aniek Broekhuizen, 96                  Manon Friskes, 97
        Marissa Taribuka, 96                   Esmťe Bos, 96
          2:21.75  9:21.58

    2.  De Dinkel 1                        De Dinkel              9:54.45   489       
        Veronique van der Velde, 96            Mayra Westerhof, 96
        Suzan Bos, 96                          Anique Aten, 96
          2:23.82  9:54.45

    3.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1             ZPC Bikkel Hoogeveen  10:34.78   402       
        Revecka Reiber, 98                     Dieudonnťe Houtkamp, 96
        Merlin Nijzingh, 97                    Marley Eiromkui, 97
          2:42.84 10:34.78




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3               Gemengd, 4 x 50m wisselslag                   9 - 11 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dwk 1                              Dwk                    2:24.10   284       
        Rosanne Leeuwis, 98                    Anouk van Nellestijn, 98
        Justus Ykema, 99                       Sook Willemsen, 98
            36.26  2:24.10

    2.  De Dinkel 1                        De Dinkel              2:24.23   284       
        Tom Laarhuis, 98                       Mart Kortman, 98
        Elles Tijink, 98                       Laura Stegge, 99
            32.35  2:24.23

    3.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1             ZPC Bikkel Hoogeveen   2:39.05   211       
        Anne van Asperen, 98                   Gauke Eilander, 98
        Louis Flothuis, 98                     Coqo Hendriks, 98
            40.58  2:39.05

    4.  De Dinkel 2                        De Dinkel              2:44.26   192       
        BjŲrn van der Velde, 99                Emma Weustink, 98
        Julia Weustink, 98                     Django Klos, 00
            41.73  2:44.26




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy van der Iest            87   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.86   627       
    2.  Karin Hidding                 84   De Dinkel              1:16.76   605       
    3.  Marijke Monsma                85   Dwk                    1:18.54   565       
    4.  MariŽlle ter Stege            91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.83   559       
    5.  Rochelle Kirindongo           86   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.34   548       
    6.  Kimberly Ribberink            95   De Dinkel              1:20.16   531       
    7.  Marleen Braakhuis             93   De Dinkel              1:23.25   474       
    8.  Rieneke Schinkel              83   Dwk                    1:28.36   397       
    9.  Sanne Willemsen               95   Dwk                    1:32.36   347       
   10.  Rianne Burgers                92   Dwk                    1:33.02   340       
 AFGEM  Nienke van Eck                91   ZPC Bikkel Hoogeveen                       
 AFGEM  Rianne Zeegers                91   Dwk                                        
 AFGEM  Suzanne Konst                 90   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Heren, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             90   Dwk                    4:07.32   683       
    2.  Ferry Weertman                92   Dwk                    4:08.00   678       
    3.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:12.08   645       
    4.  Sjoerd Zanderink              91   De Dinkel              4:17.39   606       
    5.  Robert Klinkhamer             91   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:19.14   594       
    6.  Rense Loohuis                 91   De Dinkel              4:19.82   589       
    7.  Pim Kienhuis                  93   De Dinkel              4:24.42   559       
    8.  Joost Awater                  90   Dwk                    4:33.00   508       
    9.  Sander Hoogeveen              90   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:37.26   485       
 AFGEM  Tim van Deutekom              91   Dwk                                        
 AFGEM  Olaf Achterberg               90   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag                      11 - 17 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danielle Middel               93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.04   631       
    2.  Marloes Erkens                93   Dwk                    1:08.10   602       
    3.  Noortje Timmerman             95   De Dinkel              1:10.54   542       
    4.  Lonne Dijkhuis                94   De Dinkel              1:11.82   513       
    5.  Natasha Bosma                 93   Dwk                    1:13.58   477       
    6.  Beau Rijpers                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.74   474       
    7.  Leonie Loman                  92   De Dinkel              1:14.76   455       
    8.  Iris Kool                     93   Dwk                    1:19.12   384       
    9.  Mireille van Burken           95   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.54   378       
   10.  Myrna Schasfoort              93   De Dinkel              1:20.13   370       
   11.  Anoeska van de Kraats         97   Dwk                    1:22.51   338       
   12.  Esther Wagelaar               93   Dwk                    1:23.24   330       
 NG.ZA  Judith Kluitman               97   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m schoolslag                   11 - 17 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:28.20   602       
    2.  Kasper Leeuw                  93   De Dinkel              2:31.59   562       
    3.  Michiel Bouw                  94   Dwk                    2:33.98   537       
    4.  Johan Veenstra                92   Dwk                    2:35.63   520       
    5.  Robin Bos                     93   Dwk                    2:38.22   495       
    6.  Menno Manning                 93   De Dinkel              2:41.12   468       
    7.  Chris Bolding                 95   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:44.89   437       
    8.  Ico Broekhuizen               93   Dwk                    2:45.86   429       
    9.  Nick Oortwijn                 92   Dwk                    2:59.42   339       
   10.  Mart Oude Weernink            93   De Dinkel              3:01.26   329       
   11.  Dennis Timmerman              92   De Dinkel              3:06.45   302       
 AFGEM  Ferry Weertman                92   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag                   11 - 15 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 95   Dwk                    2:12.06   644       
    2.  Carien van der Schaaf         95   De Dinkel              2:13.82   619       
    3.  Jakonien Koster               94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:15.92   591       
    4.  Loes Westerhof                95   De Dinkel              2:17.30   573       
    5.  Jeanine Burgers               94   Dwk                    2:20.64   533       
    6.  Danique Wagenvoort            95   De Dinkel              2:21.22   527       
    7.  JoŽll Kempers                 95   De Dinkel              2:23.18   505       
    8.  Maud Hesselink                94   De Dinkel              2:24.17   495       
    9.  DaniŽlle Kruizinga            94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.26   474       
   10.  Denise van Leeuwen            95   Dwk                    2:26.54   471       
   11.  Manon Friskes                 97   Dwk                    2:26.64   470       
   12.  ZoŽ Hendriks                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:29.58   443       
   13.  Sanne Willemsen               95   Dwk                    2:30.39   436       
   14.  Diane Schoenmaker             95   Dwk                    2:37.67   378       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Jongens, 100m schoolslag                   11 - 15 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 94   Dwk                    1:04.43   723       
    2.  Jacko van der Meer            94   Dwk                    1:12.06   517       
    3.  Ben van Westenberg            94   De Dinkel              1:12.80   501       
    4.  Ivar van Ginkel               94   Dwk                    1:12.94   498       
    5.  Jacco Doest                   94   Dwk                    1:13.56   486       
    6.  Jacques Journťe               94   De Dinkel              1:18.07   406       
    7.  Damon Peperkamp               95   De Dinkel              1:18.76   396       
    8.  Dennis Groen                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.11   376       
    9.  Jeroen Lorius                 95   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.32   347       
   10.  Derk-Jan Knol                 95   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.80   341       
   11.  Fedde Beukers                 97   De Dinkel              1:24.06   325       
   12.  Marco Kloeze                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:36.94   212       
 AFGEM  Michiel Bouw                  94   Dwk                                        
 AFGEM  Coen Reukers                  95   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 50m rugslag                  11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Witlox                    88   Dwk                      29.97   717       
    2.  MariŽt Koster                 83   ZPC Bikkel Hoogeveen     30.13   705       
    3.  Marion van den Berg           86   Dwk                      31.10   641       
    4.  Claudia Holterman             81   De Dinkel                32.10   583       
    5.  Wendy van der Iest            87   ZPC Bikkel Hoogeveen     33.13   531       
    6.  Charlotte Mol                 91   ZPC Bikkel Hoogeveen     33.30   522       
    7.  Marloes Resink                90   Dwk                      34.16   484       
    8.  Anique Willeme                86   De Dinkel                34.51   469       
    9.  Marlies Reinders              86   De Dinkel                34.71   461       
   10.  Franca Willeme                84   De Dinkel                35.20   442       
   11.  Tiziana Hey                   94   Dwk                      39.38   316       
 AFGEM  Rianne Zeegers                91   Dwk                                        
 AFGEM  Rieneke Schinkel              83   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Heren, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Sloof                  88   Dwk                      58.74   703       
    2.  Felix Broekhuizen             90   Dwk                      59.13   689       
    3.  Merijn Ellenkamp              85   Dwk                      59.72   669       
    4.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.96   599       
    5.  Nick van Gemert               89   Dwk                    1:01.97   599       
    6.  Robert Klinkhamer             91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.16   593       
    7.  Sjoerd Zanderink              91   De Dinkel              1:02.41   586       
    8.  Niels Koster                  87   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.92   546       
    9.  Rense Loohuis                 91   De Dinkel              1:04.32   535       
   10.  Jeroen Gijselaar              93   De Dinkel              1:04.78   524       
   11.  Olaf Achterberg               90   Dwk                    1:05.86   499       
   12.  Frank Rikhof                  88   De Dinkel              1:06.38   487       
   13.  Tom van de Kamp               91   Dwk                    1:06.76   479       
   14.  Marien Willeme                89   De Dinkel              1:08.73   439       
 AFGEM  Joost Awater                  90   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Meisjes, 100m vlinderslag                   11 - 13 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmťe Bos                     96   Dwk                    1:10.28   517       
    2.  Aniek Broekhuizen             96   Dwk                    1:13.54   451       
    3.  Dieudonnťe Houtkamp           96   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.83   396       
    4.  Laura Willemsen               97   Dwk                    1:19.99   351       
    5.  Veronique van der Velde       96   De Dinkel              1:20.08   350       
    6.  Anique Aten                   96   De Dinkel              1:23.02   314       
    7.  Hanneke Groen                 96   Dwk                    1:23.12   313       
    8.  Carli Harteman                96   Dwk                    1:27.32   270       
    9.  Marlijn Dijkhuis              97   De Dinkel              1:28.06   263       
   10.  Mayra Westerhof               96   De Dinkel              1:28.41   260       
   11.  Marley Eiromkui               97   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.45   235       
   12.  Sharonne Urbanus              97   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:37.83   192       
   DIS  Amber Rikhof                  97   De Dinkel              1:32.07        VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Merlin Nijzingh               97   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:44.91        VH   
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Mendy de Rooi                 97   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 200m rugslag                     11 - 13 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yoran Klos                    96   De Dinkel              2:30.14   395       
    2.  Karst Boersma                 96   De Dinkel              2:33.37   371       
    3.  Ardi Knol                     96   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:38.70   335       
    4.  Luuk Hendriksen               97   De Dinkel              2:40.43   324       
    5.  Lorenzo Peperkamp             96   De Dinkel              2:40.89   321       
    6.  Nino Sieling                  97   Dwk                    2:47.30   286       
    7.  Mike Fraanje                  97   Dwk                    2:51.29   266       
   DIS  Jurre Stammes                 97   Dwk                                        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE, RD
   DIS  Thomas Leeuwis                96   Dwk                    2:35.29             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Marnix Ykema                  96   Dwk                    2:51.94             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vrije slag                     9 - 11 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne Leeuwis               98   Dwk                      31.10   449       
    2.  Elles Tijink                  98   De Dinkel                32.52   392       
    3.  Apolonia Jacobs               98   De Dinkel                32.72   385       
    4.  Anouk van Nellestijn          98   Dwk                      32.77   384       
    5.  Laura Stegge                  99   De Dinkel                32.80   383       
    6.  Revecka Reiber                98   ZPC Bikkel Hoogeveen     33.18   370       
    7.  Laura Keijser                 98   Dwk                      33.28   366       
    8.  Lisette Groeneveld            98   Dwk                      34.45   330       
    9.  Emma Weustink                 98   De Dinkel                34.73   322       
   10.  Anne van Asperen              98   ZPC Bikkel Hoogeveen     34.92   317       
   11.  Julia Weustink                98   De Dinkel                36.10   287       
   12.  Coqo Hendriks                 98   ZPC Bikkel Hoogeveen     36.91   268       
   13.  Celine Schoenmaker            98   Dwk                      37.36   259       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 100m wisselslag                    9 - 11 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  98   De Dinkel              1:13.18   364       
    2.  Justus Ykema                  99   Dwk                    1:21.42   264       
    3.  Mart Kortman                  98   De Dinkel              1:22.74   252       
    4.  Sook Willemsen                98   Dwk                    1:22.76   251       
    5.  Gauke Eilander                98   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:23.89   241       
    6.  BjŲrn van der Velde           99   De Dinkel              1:30.56   192       
    7.  Toon Koudijs                  00   Dwk                    1:32.76   179       
    8.  Rens Koudijs                  98   Dwk                    1:33.09   177       
    9.  Django Klos                   00   De Dinkel              1:39.38   145       
   10.  Wouter van Asperen            00   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:46.26   119       
   DIS  Louis Flothuis                98   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.39             
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Nick Fraanje                  99   Dwk                    1:41.86             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 400m vrije slag                11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marion van den Berg           86   Dwk                    4:19.58   789       
    2.  MariŽt Koster                 83   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:27.90   718       
    3.  Marlies Reinders              86   De Dinkel              4:33.57   674       
    4.  Charlotte Mol                 91   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:38.40   640       
    5.  MariŽlle ter Stege            91   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:47.45   581       
    6.  Marleen Braakhuis             93   De Dinkel              4:50.39   564       
    7.  Rachel Klamer                 90   De Dinkel              4:51.07   560       
    8.  Rieneke Schinkel              83   Dwk                    4:54.96   538       
    9.  Rochelle Kirindongo           86   ZPC Bikkel Hoogeveen   4:55.86   533       
   10.  Marijke Monsma                85   Dwk                    5:11.33   457       
 AFGEM  Suzanne Konst                 90   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Heren, 100m schoolslag                11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.92   776       
    2.  Rutger Sloof                  88   Dwk                    1:03.07   770       
    3.  Stefan Hazeleger              91   Dwk                    1:06.40   660       
    4.  Sjoerd Zanderink              91   De Dinkel              1:06.70   651       
    5.  Sander Hoogeveen              90   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.50   552       
    6.  Tom van de Kamp               91   Dwk                    1:10.91   542       
    7.  Nick van Gemert               89   Dwk                    1:13.36   490       
    8.  Frank Rikhof                  88   De Dinkel              1:15.36   452       
    9.  Simon Veenstra                90   Dwk                    1:15.76   445       
   10.  Joost Schasfoort              90   De Dinkel              1:16.32   435       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 200m schoolslag                    11 - 17 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lonne Dijkhuis                94   De Dinkel              2:46.89   584       
    2.  Marloes Erkens                93   Dwk                    2:47.51   578       
    3.  Myrna Schasfoort              93   De Dinkel              2:49.53   557       
    4.  Anoeska van de Kraats         97   Dwk                    2:56.80   491       
    5.  Danielle Middel               93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:57.52   485       
    6.  Beau Rijpers                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:59.67   468       
    7.  Leonie Loman                  92   De Dinkel              3:04.85   430       
    8.  Anouk Knippers                97   De Dinkel              3:04.86   430       
    9.  Esther Wagelaar               93   Dwk                    3:09.13   401       
   10.  Mireille van Burken           95   ZPC Bikkel Hoogeveen   3:13.70   374       
   11.  Noortje Timmerman             95   De Dinkel              3:17.02   355       
   12.  Iris Kool                     93   Dwk                    3:18.00   350       
   12.  Natasha Bosma                 93   Dwk                    3:18.00   350       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m rugslag                     11 - 17 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pim Kienhuis                  93   De Dinkel              1:02.36   530       
    2.  Ferry Weertman                92   Dwk                    1:03.29   507       
    3.  Jeroen Gijselaar              93   De Dinkel              1:04.26   484       
    4.  Robin Bos                     93   Dwk                    1:04.41   481       
    5.  Chris Bolding                 95   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.72   453       
    6.  Kasper Leeuw                  93   De Dinkel              1:06.20   443       
    7.  Peter Paul Houtkamp           93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.25   442       
    8.  Menno Manning                 93   De Dinkel              1:07.10   426       
    9.  Johan Veenstra                92   Dwk                    1:09.01   391       
   10.  Ico Broekhuizen               93   Dwk                    1:10.16   372       
   11.  Nick Oortwijn                 92   Dwk                    1:12.62   336       
   12.  Mart Oude Weernink            93   De Dinkel              1:13.98   318       
   13.  Dennis Timmerman              92   De Dinkel              1:14.17   315       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 100m schoolslag                   11 - 15 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes Westerhof                95   De Dinkel              1:19.82   538  FJ 1 
    2.  Macy Oortwijn                 95   Dwk                    1:19.82   538  FJ 2 
    3.  Manon Friskes                 97   Dwk                    1:20.60   523       
    4.  Joy-Ann Duursma               95   De Dinkel              1:21.71   502       
    5.  Maud Hesselink                94   De Dinkel              1:26.38   425       
    6.  JoŽll Kempers                 95   De Dinkel              1:27.91   403       
    7.  Carien van der Schaaf         95   De Dinkel              1:28.73   392       
    8.  Jeanine Burgers               94   Dwk                    1:28.79   391  FJ 1 
    9.  Denise van Leeuwen            95   Dwk                    1:28.79   391  FJ 2 
   10.  ZoŽ Hendriks                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.75   379  FJ 1 
   11.  Jakonien Koster               94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.75   379  FJ 2 
   12.  Diane Schoenmaker             95   Dwk                    1:30.60   368       
   13.  DaniŽlle Kruizinga            94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:32.73   343       
   14.  Danique Wagenvoort            95   De Dinkel              1:34.45   325       
   DIS  Demi Hesselink                95   De Dinkel              1:25.11             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 200m vrije slag                   11 - 15 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 94   Dwk                    2:01.30   603       
    2.  Jacco Doest                   94   Dwk                    2:04.18   562       
    3.  Ivar van Ginkel               94   Dwk                    2:05.96   538       
    4.  Damon Peperkamp               95   De Dinkel              2:07.04   525       
    5.  Dennis Groen                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:07.97   513       
    6.  Jacko van der Meer            94   Dwk                    2:09.07   500       
    7.  Jacques Journťe               94   De Dinkel              2:09.54   495       
    8.  Michiel Bouw                  94   Dwk                    2:11.23   476       
    9.  Derk-Jan Knol                 95   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:11.39   474       
   10.  Ben van Westenberg            94   De Dinkel              2:17.96   410       
   11.  Jeroen Lorius                 95   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:18.92   401       
   12.  Marco Kloeze                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.18   344       
 AFGEM  Coen Reukers                  95   De Dinkel                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 100m wisselslag                11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MariŽt Koster                 83   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.65   659       
    2.  MariŽlle ter Stege            91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.42   638       
    3.  Marion van den Berg           86   Dwk                    1:09.98   622       
    4.  Claudia Holterman             81   De Dinkel              1:10.33   613       
    4.  Rochelle Kirindongo           86   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.33   613       
    6.  Karin Hidding                 84   De Dinkel              1:10.50   609       
    7.  Charlotte Mol                 91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.48   584       
    8.  Wendy van der Iest            87   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.20   567       
    9.  Rieneke Schinkel              83   Dwk                    1:13.60   535       
   10.  Anique Willeme                86   De Dinkel              1:14.32   520       
   11.  Kimberly Ribberink            95   De Dinkel              1:15.53   495       
   12.  Marlies Reinders              86   De Dinkel              1:15.86   489       
   13.  Marloes Resink                90   Dwk                    1:18.42   442       
   14.  Rianne Burgers                92   Dwk                    1:23.02   373       
   15.  Tiziana Hey                   94   Dwk                    1:24.05   359       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 50m rugslag                  11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              85   Dwk                      26.91   663       
    2.  Robert Klinkhamer             91   ZPC Bikkel Hoogeveen     27.91   594       
    3.  Rense Loohuis                 91   De Dinkel                28.06   584       
    4.  Niels Koster                  87   ZPC Bikkel Hoogeveen     28.95   532       
    5.  Olaf Achterberg               90   Dwk                      29.30   513       
    6.  Joost Awater                  90   Dwk                      29.64   496       
    7.  Marien Willeme                89   De Dinkel                30.54   453       
    8.  Sander Hoogeveen              90   ZPC Bikkel Hoogeveen     30.92   437       
    9.  Frank Rikhof                  88   De Dinkel                31.27   422       
   10.  Jeroen Gijselaar              93   De Dinkel                31.29   421       
   11.  Stefan Hazeleger              91   Dwk                      32.13   389       
   12.  Simon Veenstra                90   Dwk                      32.81   366       
   13.  Tom van de Kamp               91   Dwk                      33.35   348       
   14.  Joost Schasfoort              90   De Dinkel                35.32   293       
 AFGEM  Tim van Deutekom              91   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                 Meisjes, 200m rugslag                     11 - 13 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmťe Bos                     96   Dwk                    2:23.66   637       
    2.  Veronique van der Velde       96   De Dinkel              2:35.91   498       
    3.  Laura Willemsen               97   Dwk                    2:46.42   410       
    4.  Aniek Broekhuizen             96   Dwk                    2:47.48   402       
    5.  Anique Aten                   96   De Dinkel              2:49.70   387       
    6.  Carli Harteman                96   Dwk                    2:50.94   378       
    7.  Sharonne Urbanus              97   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:51.07   377       
    8.  Suzan Bos                     96   De Dinkel              2:53.30   363       
    9.  Marley Eiromkui               97   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:53.57   361       
   10.  Mayra Westerhof               96   De Dinkel              2:54.82   354       
   11.  Hanneke Groen                 96   Dwk                    2:55.59   349       
   12.  Amber Rikhof                  97   De Dinkel              3:01.43   316       
   13.  Merlin Nijzingh               97   ZPC Bikkel Hoogeveen   3:05.42   296       
   DIS  Dieudonnťe Houtkamp           96   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:35.04             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Judith Kluitman               97   De Dinkel                                  
 AFGEM  Mendy de Rooi                 97   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27               Jongens, 100m vlinderslag                   11 - 13 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yoran Klos                    96   De Dinkel              1:11.64   344       
    2.  Lorenzo Peperkamp             96   De Dinkel              1:13.07   324       
    3.  Ardi Knol                     96   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.73   259       
    4.  Karst Boersma                 96   De Dinkel              1:20.49   243       
    5.  Marnix Ykema                  96   Dwk                    1:23.51   217       
    6.  Luuk Hendriksen               97   De Dinkel              1:26.94   193       
    7.  Fedde Beukers                 97   De Dinkel              1:27.10   191       
    8.  Rik Heijdens                  96   De Dinkel              1:31.64   164       
    9.  Nino Sieling                  97   Dwk                    1:32.32   161       
   10.  Mike Fraanje                  97   Dwk                    1:37.07   138       
   DIS  Jurre Stammes                 97   Dwk                                        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Thomas Leeuwis                96   Dwk                    1:19.16             
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m wisselslag                    9 - 11 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne Leeuwis               98   Dwk                    1:19.70   421       
    2.  Anouk van Nellestijn          98   Dwk                    1:19.76   420       
    3.  Revecka Reiber                98   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:24.98   348       
    4.  Elles Tijink                  98   De Dinkel              1:25.10   346       
    5.  Laura Keijser                 98   Dwk                    1:25.70   339       
    6.  Laura Stegge                  99   De Dinkel              1:25.84   337       
    7.  Coqo Hendriks                 98   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:28.67   306       
    8.  Julia Weustink                98   De Dinkel              1:29.17   301       
    9.  Apolonia Jacobs               98   De Dinkel              1:29.61   296       
   10.  Emma Weustink                 98   De Dinkel              1:29.90   294       
   11.  Anne van Asperen              98   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.33   280       
   12.  Lisette Groeneveld            98   Dwk                    1:33.10   264       
   13.  Celine Schoenmaker            98   Dwk                    1:38.82   221       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 50m vrije slag                     9 - 11 jaar
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Laarhuis                  98   De Dinkel                28.51   405       
    2.  Mart Kortman                  98   De Dinkel                31.54   299       
    3.  Justus Ykema                  99   Dwk                      32.41   276       
    4.  Gauke Eilander                98   ZPC Bikkel Hoogeveen     32.64   270       
    5.  Sook Willemsen                98   Dwk                      33.04   260       
    6.  Django Klos                   00   De Dinkel                34.30   233       
    7.  BjŲrn van der Velde           99   De Dinkel                34.97   220       
    8.  Louis Flothuis                98   ZPC Bikkel Hoogeveen     35.88   203       
    9.  Rens Koudijs                  98   Dwk                      36.07   200       
   10.  Toon Koudijs                  00   Dwk                      36.54   193       
   11.  Nick Fraanje                  99   Dwk                      39.23   156       
   12.  Wouter van Asperen            00   ZPC Bikkel Hoogeveen     40.06   146       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30               Dames, 4 x 100m wisselslag              11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1             ZPC Bikkel Hoogeveen   4:27.51   690       
        MariŽlle ter Stege, 91                 MariŽt Koster, 83
        Wendy van der Iest, 87                 Charlotte Mol, 91
          1:07.13  4:27.51

    2.  De Dinkel 1                        De Dinkel              4:30.80   665       
        Claudia Holterman, 81                  Marlies Reinders, 86
        Lonne Dijkhuis, 94                     Carien van der Schaaf, 95
          1:08.20  4:30.80

    3.  Dwk 1                              Dwk                    4:33.67   644       
        Evy Witlox, 88                         Macy Oortwijn, 95
        Marijke Monsma, 85                     Marissa Taribuka, 96
          1:05.55  4:33.67




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31               Heren, 4 x 100m vrije slag              11 jaar en ouder
3.10.09                                                                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1             ZPC Bikkel Hoogeveen   3:32.60   718       
        Niels van Eck, 89                      Niels Koster, 87
        Peter Paul Houtkamp, 93                Robert Klinkhamer, 91
            51.07  3:32.60

    2.  Dwk 1                              Dwk                    3:33.93   705       
        Ferry Weertman, 92                     Jelle Derksen, 94
        Felix Broekhuizen, 90                  Olaf Achterberg, 90
            54.58  3:33.93

    3.  De Dinkel 1                        De Dinkel              3:36.68   678       
        Menno Manning, 93                      Pim Kienhuis, 93
        Rense Loohuis, 91                      Sjoerd Zanderink, 91
            55.18  3:36.68




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Dinkel