Deel 1 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse 1
Utrecht (NED),    3.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 19. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 39. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   4:17.27            4:17.14           
        Kim Wijnja, 91                             Anouk Goes, 94
        Tonny Methorst, 88                         Marcha Admiraal, 93
          1:07.17  4:17.14

  2. IJZPC 1                       IJZPC                  4:26.14            4:27.20           
        Geertje Oskam, 89                          Kirsten Croese, 92
        Lieke van Adrichem, 85                     Debbie van Rooijen, 82
          1:07.60  4:27.20

  3. Kerkdriel 1                   Kerkdriel              4:26.21            4:30.89           
        Marjolein van den Broek, 94                Jolien Pruijn, 94
        Corry Floor, 91                            Gerda van Mook, 93
          1:07.51  4:30.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:22.29            2:21.42           
        Daryl Polder, 95                           Maarten van der Meijden, 94
        Bart Schouten, 94                          Bart Wijnja, 96
            34.60  2:21.42

  2. IJZPC 1                       IJZPC                  2:33.72            2:32.22           
        Marijn Kruit, 95                           Simon Grootendorst, 94
        Maurits van Leeuwen, 96                    Wout de Bruin, 98
            35.41  2:32.22

  3. Kerkdriel 1                   Kerkdriel              2:40.09            2:42.57           
        Stijn van de Wetering, 97                  David van Zelst, 97
        Pim van den Oord, 94                       Sjoerd van den Oord, 97
            42.54  2:42.57





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Herwijnen            Kerkdriel              1:30.88 9800010    1:33.45           
          1:33.45
  2. Vivian van de Wolfshaar       Kerkdriel              1:40.87 9900310    1:38.93           
          1:38.93
  3. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers   1:42.08 9900480    1:41.36           
          1:41.36
  4. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers   1:46.80 9900160    1:44.46           
          1:44.46
  5. Ellen van Stralen             IJZPC                  1:46.25 9803710    1:45.23           
          1:45.23
  6. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers   1:46.54 9900166    1:46.24           
          1:46.24
  7. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers   1:50.82 9801232    1:47.04           
          1:47.04
  8. Julia van Zelst               Kerkdriel              1:51.07 0000034    1:47.73           
          1:47.73
  9. Naomi van den Bosch           Kerkdriel              1:51.98 9800740    1:47.73           
          1:47.73
 10. Simone van de Wolfshaar       Kerkdriel              2:01.45 0000198    1:52.76           
          1:52.76
 11. Marielle Wenting              Kerkdriel              2:04.57 9801538    1:54.50           
          1:54.50
 12. Nastaran Tavakoli             IJZPC                  2:04.98 9901492    2:00.54           
          2:00.54
 13. Mercedes Peffer               Kerkdriel              2:11.29 9800320    2:01.59           
          2:01.59
 14. Anna Grootendorst             IJZPC                  2:16.26 9901494    2:02.64           
          2:02.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pijke Daalder                 Kerkdriel              1:45.81 9900735    1:47.16           
          1:47.16
  2. Wout de Bruin                 IJZPC                  1:43.04 9800555    1:47.60           
          1:47.60
  3. Stefan Jonkman                IJZPC                  1:49.45 9803807    1:48.54           
          1:48.54
  4. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers   1:47.64 9900083    1:49.76           
          1:49.76
  5. Joey Kreuning                 IJZPC                  2:05.36 9902669    1:52.67           
          1:52.67
  6. Daan Papenhuijzen             IJZPC                  1:52.50 9807097    1:57.11           
          1:57.11
  7. Daniel van der Linden         Kerkdriel                   NT 9800815    1:57.95           
          1:57.95
  8. Pieter van Kessel             Kerkdriel              2:10.20 9900639    2:12.16           
          2:12.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Belle van Diermen             IJZPC                  1:22.13 9700458    1:20.19           
          1:20.19
  2. Sophie van den Broek          Kerkdriel              1:22.00 9700028    1:20.23           
          1:20.23
  3. Anne van Zelst                Kerkdriel              1:24.16 9603180    1:24.39           
          1:24.39
  4. Alyssa van Kilsdonk           IJZPC                  1:25.79 9600324    1:25.14           
          1:25.14
  5. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:33.54 9800722    1:27.67           
          1:27.67
  6. Celine van Tintelen           De Biesboschzwemmers   1:33.48 9601876    1:30.88           
          1:30.88
  7. Jessie Hoskam                 Kerkdriel              1:32.18 9700030    1:34.95           
          1:34.95
  8. Judith Murk                   IJZPC                  1:44.72 9703700    1:40.69           
          1:40.69
  9. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:47.07 9600288    1:41.51           
          1:41.51
 10. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers   1:51.32 9700324    1:41.51           
          1:41.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjoerd van den Oord           Kerkdriel              1:27.32 9700267    1:23.07           
          1:23.07
  2. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:27.81 9600563    1:23.92           
          1:23.92
  3. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:32.29 9600145    1:24.79           
          1:24.79
  4. Stijn van de Wetering         Kerkdriel              1:39.51 9703219    1:32.88           
          1:32.88
  5. Maurits van Leeuwen           IJZPC                  1:38.35 9603817    1:33.74           
          1:33.74
  6. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:44.22 9702135    1:36.58           
          1:36.58
  7. Sean van der Steeg            IJZPC                  1:39.20 9602403    1:37.23           
          1:37.23
  8. Damien van den Bosch          IJZPC                  1:41.37 9700567    1:38.54           
          1:38.54
 DIS David van Zelst               Kerkdriel              1:26.61 9700147    1:31.64           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:31.64
AFGE Floris Tils                   IJZPC                  1:29.18 9603347                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers     30.82 9400340      30.92           
  2. Jolien Pruijn                 Kerkdriel                30.60 9406584      31.33           
  3. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     31.89 9400348      31.36           
  4. Lotte Lancee                  IJZPC                    32.45 9503648      32.20           
  5. Raya Droog                    IJZPC                    32.87 9506256      33.51           
  6. Annelise van Kessel           Kerkdriel                34.45 9603420      33.73           
  7. Suzan Berculo                 IJZPC                    34.68 9501946      34.02           
  8. Mallory Aarsen                IJZPC                    33.93 9504680      34.68           
  9. Florianne Quirijns            Kerkdriel                34.59 9506220      34.76           
 10. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     36.98 9704154      36.43           
 11. Manon Need                    IJZPC                    35.18 9504684      36.60           
 12. Hilde v. Kessel               Kerkdriel                38.18 9701894      36.93           
 13. Romy van Zijl                 IJZPC                    37.29 9406422      37.45           
 14. Banafshe Tavakoli             IJZPC                    43.48 9404402      42.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     28.00 9400453      28.10           
  2. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers     29.23 9504671      28.94           
  3. Maarten van der Meijden       De Biesboschzwemmers     29.57 9400771      29.04           
  4. Marijn Kruit                  IJZPC                    30.64 9501483      29.76           
  5. Simon Grootendorst            IJZPC                    30.07 9403315      30.14           
  6. Pim van den Oord              Kerkdriel                30.57 9402985      30.29           
  7. Johan van de Scheur           Kerkdriel                37.76 9504629      36.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   1:07.08 9300012    1:07.26           
          1:07.26
  2. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers   1:20.78 9200110    1:19.98           
          1:19.98
  3. Marrie de Priester            IJZPC                  1:20.18 9302354    1:24.64           
          1:24.64
  4. Sophie van den Broek          Kerkdriel              1:22.10 9700028    1:25.07           
          1:25.07
  5. Marjolein van den Broek       Kerkdriel              1:22.70 9400984    1:26.06           
          1:26.06
  6. Gerda van Mook                Kerkdriel              1:20.43 9301538    1:28.00           
          1:28.00
  7. Kirsten Croese                IJZPC                  1:33.21 9205356    1:38.13           
          1:38.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers   1:14.18 9206863    1:14.02           
          1:14.02
  2. Timo Oosenbrug                IJZPC                  1:14.95 9206607    1:14.60           
          1:14.60
  3. Dirk de Bruin                 IJZPC                  1:15.86 9302841    1:17.86           
          1:17.86
  4. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers   1:22.44 9306133    1:21.32           
          1:21.32
  5. Frank Kruit                   IJZPC                  1:22.25 9302843    1:22.05           
          1:22.05
  6. Lennard Katan                 IJZPC                  1:22.53 9306403    1:24.70           
          1:24.70
  7. Roy Hoskam                    Kerkdriel              1:26.20 9200557    1:28.80           
          1:28.80
  8. Mike Hoskam                   Kerkdriel              1:25.50 9300211    1:30.91           
          1:30.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:22.35 6700528    1:22.98           
          1:22.98
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:24.11 8802998    1:23.12           
          1:23.12
  3. Bianca Paape                  IJZPC                  1:28.13 8502262    1:27.23           
          1:27.23
  4. Debbie van Rooijen            IJZPC                  1:26.45 8201402    1:27.23           
          1:27.23
  5. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers   1:30.69 8000634    1:27.62           
          1:27.62
  6. Corry Floor                   Kerkdriel              1:28.60 9100954    1:30.11           
          1:30.11
  7. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:37.59 9107812    1:32.85           
          1:32.85
  8. Anne van Zelst                Kerkdriel              1:33.56 9603180    1:33.62           
          1:33.62
  9. Marianne van Berchum          De Biesboschzwemmers   1:32.78 9200098    1:33.82           
          1:33.82
 10. Florianne Quirijns            Kerkdriel              1:33.89 9506220    1:34.60           
          1:34.60
 11. Domino Quik                   Kerkdriel              1:36.16 9302436    1:37.42           
          1:37.42
 12. Geertje Oskam                 IJZPC                  1:38.08 8903154    1:37.64           
          1:37.64
 13. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers   1:35.33 9301378    1:37.65           
          1:37.65
 14. Ilse Rosengarten              IJZPC                       NT 8905680    1:39.85           
          1:39.85
 15. Ellen van der Nat             De Biesboschzwemmers   1:41.26 9002692    1:44.48           
          1:44.48
 16. Anke Hylkema                  IJZPC                  1:46.00 8705874    1:44.69           
          1:44.69
 17. Carin van Berchum             De Biesboschzwemmers   1:48.27 9004642    1:48.54           
          1:48.54
AFGE Lieke van Adrichem            IJZPC                       NT 8500026                      
AFGE Marie-Louise de Koster        IJZPC                  1:34.15 8702332                      
AFGE Djamila Steffens              IJZPC                  1:35.34 9003596                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Quirijns               Kerkdriel              1:10.97 9302913    1:12.73           
          1:12.73
  2. Sjoerd vd Snoek               IJZPC                  1:11.60 8602899    1:13.61           
          1:13.61
  3. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers   1:14.35 8400543    1:14.60           
          1:14.60
  4. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   1:15.50 8803627    1:15.49           
          1:15.49
  5. Bas Elenbaas                  IJZPC                  1:13.72 8300635    1:15.49           
          1:15.49
  6. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers   1:17.38 8302643    1:16.79           
          1:16.79
  7. Martyn Paans                  De Biesboschzwemmers   1:24.22 8702509    1:21.86           
          1:21.86
  8. Bas de Niet                   IJZPC                  1:23.58 9104163    1:22.66           
          1:22.66
  9. Christian van Genderen        Kerkdriel              1:20.82 8300711    1:24.42           
          1:24.42
 10. Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers   1:33.76 9300911    1:32.91           
          1:32.91
 11. Sander van Leeuwen            IJZPC                  1:31.36 9006917    1:34.60           
          1:34.60
 DIS Twan Mooring                  Kerkdriel              1:33.10 9101623                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Herwijnen            Kerkdriel                39.56 9800010      38.76           
  2. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     40.71 9900480      39.41           
  3. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     42.74 9801232      42.86           
  4. Vivian van de Wolfshaar       Kerkdriel                41.06 9900310      43.09           
  5. Ellen van Stralen             IJZPC                    45.18 9803710      44.62           
  6. Naomi van den Bosch           Kerkdriel                46.20 9800740      47.29           
  7. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     49.86 9900166      47.34           
  8. Marielle Wenting              Kerkdriel                45.82 9801538      47.96           
  9. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers     50.82 9900160      48.48           
 10. Simone van de Wolfshaar       Kerkdriel                50.46 0000198      49.30           
 11. Mercedes Peffer               Kerkdriel                53.16 9800320      51.64           
 12. Anna Grootendorst             IJZPC                    50.64 9901494      51.66           
 13. Julia van Zelst               Kerkdriel                49.76 0000034      53.23           
 14. Nastaran Tavakoli             IJZPC                    54.94 9901492      57.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                    44.16 9902669      44.51           
  2. Wout de Bruin                 IJZPC                    44.57 9800555      44.88           
  3. Daan Papenhuijzen             IJZPC                    45.88 9807097      45.09           
  4. Stefan Jonkman                IJZPC                    47.92 9803807      47.42           
  5. Pijke Daalder                 Kerkdriel                48.82 9900735      48.11           
  6. Pieter van Kessel             Kerkdriel                54.27 9900639      51.93           
  7. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     53.51 9900083      59.29           
  8. Daniel van der Linden         Kerkdriel                57.19 9800815    1:00.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Belle van Diermen             IJZPC                  1:07.69 9700458    1:09.95           
          1:09.95
  2. Anne van Zelst                Kerkdriel              1:10.77 9603180    1:10.99           
          1:10.99
  3. Sophie van den Broek          Kerkdriel              1:09.07 9700028    1:12.15           
          1:12.15
  4. Alyssa van Kilsdonk           IJZPC                  1:11.83 9600324    1:12.80           
          1:12.80
  5. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers   1:16.32 9800722    1:16.43           
          1:16.43
  6. Celine van Tintelen           De Biesboschzwemmers   1:21.66 9601876    1:20.48           
          1:20.48
  7. Jessie Hoskam                 Kerkdriel              1:17.26 9700030    1:20.59           
          1:20.59
  8. Hilde v. Kessel               Kerkdriel              1:22.90 9701894    1:24.36           
          1:24.36
  9. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers   1:28.06 9700324    1:29.34           
          1:29.34
 10. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers   1:31.39 9600288    1:30.16           
          1:30.16
 11. Judith Murk                   IJZPC                  1:31.80 9703700    1:31.26           
          1:31.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjoerd van den Oord           Kerkdriel              1:08.91 9700267    1:09.82           
          1:09.82
  2. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers   1:17.07 9600563    1:14.19           
          1:14.19
  3. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers   1:17.39 9600145    1:14.86           
          1:14.86
  4. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:22.57 9702135    1:18.75           
          1:18.75
  5. Maurits van Leeuwen           IJZPC                  1:19.94 9603817    1:19.62           
          1:19.62
  6. David van Zelst               Kerkdriel              1:16.07 9700147    1:21.21           
          1:21.21
  7. Stijn van de Wetering         Kerkdriel              1:21.52 9703219    1:21.36           
          1:21.36
  8. Damien van den Bosch          IJZPC                  1:22.76 9700567    1:25.31           
          1:25.31
  9. Sean van der Steeg            IJZPC                  1:24.63 9602403    1:25.39           
          1:25.39
AFGE Floris Tils                   IJZPC                  1:17.56 9603347                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers   3:14.31 9400340    3:14.39           
          1:32.45  3:14.39
  2. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers   3:30.00 9400348    3:22.05           
          1:37.08  3:22.05
  3. Jolien Pruijn                 Kerkdriel              3:23.13 9406584    3:24.08           
          3:24.08
  4. Suzan Berculo                 IJZPC                  3:31.17 9501946    3:26.00           
          1:40.30  3:26.00
  5. Lotte Lancee                  IJZPC                  3:21.19 9503648    3:26.18           
          1:38.38  3:26.18
  6. Florianne Quirijns            Kerkdriel              3:27.32 9506220    3:27.10           
          1:40.23  3:27.10
  7. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers   3:38.45 9704154    3:29.18           
          1:38.41  3:29.18
  8. Mallory Aarsen                IJZPC                  3:31.06 9504680    3:38.65           
          1:47.71  3:38.65
  9. Manon Need                    IJZPC                       NT 9504684    3:51.00           
          1:51.40  3:51.00
 10. Raya Droog                    IJZPC                       NT 9506256    3:52.22           
          1:51.97  3:52.22
 11. Banafshe Tavakoli             IJZPC                  4:16.45 9404402    4:17.70           
          1:59.77  4:17.70
NG.Z Annelise van Kessel           Kerkdriel              3:33.45 9603420                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijn Kruit                  IJZPC                  3:25.06 9501483    3:13.51           
          1:35.23  3:13.51
  2. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers   3:15.81 9400453    3:16.53           
          1:36.39  3:16.53
  3. Pim van den Oord              Kerkdriel              3:18.39 9402985    3:18.07           
          1:37.55  3:18.07
  4. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers   3:15.00 9504671    3:18.11           
          1:34.20  3:18.11
  5. Simon Grootendorst            IJZPC                  3:25.42 9403315    3:28.17           
          1:39.90  3:28.17
  6. Maarten van der Meijden       De Biesboschzwemmers   3:45.00 9400771    3:33.03           
          1:39.03  3:33.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Admiraal               De Biesboschzwemmers   2:06.45 9300012    2:06.60           
          1:01.70  2:06.60
  2. Kirsten Croese                IJZPC                  2:32.05 9205356    2:31.34           
          1:12.21  2:31.34
  3. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers   2:34.84 9200110    2:32.45           
          1:13.20  2:32.45
  4. Marjolein van den Broek       Kerkdriel              2:27.29 9400984    2:32.67           
          1:13.82  2:32.67
  5. Marrie de Priester            IJZPC                  2:38.86 9302354    2:46.03           
          1:17.23  2:46.03
  6. Jessie Hoskam                 Kerkdriel              2:48.57 9700030    2:53.50           
          1:23.40  2:53.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers   2:21.49 9206863    2:19.31           
          1:07.30  2:19.31
  2. Dirk de Bruin                 IJZPC                  2:19.41 9302841    2:19.73           
          1:07.20  2:19.73
  3. Timo Oosenbrug                IJZPC                  2:25.25 9206607    2:25.41           
          1:10.41  2:25.41
  4. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers   2:22.39 9306133    2:26.57           
          1:09.73  2:26.57
  5. Mike Hoskam                   Kerkdriel              2:23.96 9300211    2:32.48           
          1:11.70  2:32.48
  6. Frank Kruit                   IJZPC                  2:32.69 9302843    2:33.76           
          1:16.67  2:33.76
  7. Sjoerd van den Oord           Kerkdriel              2:37.18 9700267    2:35.59           
          1:16.16  2:35.59
  8. Roy Hoskam                    Kerkdriel              2:24.70 9200557    2:36.03           
          1:12.47  2:36.03
  9. Lennard Katan                 IJZPC                  2:39.05 9306403    2:44.64           
          1:19.16  2:44.64
 10. Johan van de Scheur           Kerkdriel              3:06.34 9504629    3:05.02           
          1:28.60  3:05.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Debbie van Rooijen            IJZPC                  1:14.80 8201402    1:14.30           
          1:14.30
  2. Corry Floor                   Kerkdriel              1:15.02 9100954    1:14.39           
          1:14.39
  3. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers   1:17.21 8802998    1:15.41           
          1:15.41
  4. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers   1:17.03 6700528    1:16.70           
          1:16.70
  5. Bianca Paape                  IJZPC                  1:17.26 8502262    1:16.82           
          1:16.82
  6. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers   1:17.82 8000634    1:17.00           
          1:17.00
  7. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers   1:16.95 9107812    1:17.13           
          1:17.13
  8. Gerda van Mook                Kerkdriel              1:18.09 9301538    1:21.49           
          1:21.49
  9. Geertje Oskam                 IJZPC                  1:22.02 8903154    1:21.75           
          1:21.75
 10. Marianne van Berchum          De Biesboschzwemmers   1:18.61 9200098    1:21.76           
          1:21.76
 11. Lieke van Adrichem            IJZPC                  1:20.00 8500026    1:22.02           
          1:22.02
 12. Jolien Pruijn                 Kerkdriel              1:21.14 9406584    1:22.80           
          1:22.80
 13. Domino Quik                   Kerkdriel              1:24.35 9302436    1:24.95           
          1:24.95
 14. Anke Hylkema                  IJZPC                  1:23.60 8705874    1:25.48           
          1:25.48
 15. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers   1:31.02 9301378    1:33.70           
          1:33.70
 16. Carin van Berchum             De Biesboschzwemmers   1:32.10 9004642    1:34.62           
          1:34.62
 17. Hilde v. Kessel               Kerkdriel              1:37.62 9701894    1:35.03           
          1:35.03
 18. Ilse Rosengarten              IJZPC                       NT 8905680    1:35.68           
          1:35.68
 19. Ellen van der Nat             De Biesboschzwemmers   1:32.26 9002692    1:35.76           
          1:35.76
AFGE Marie-Louise de Koster        IJZPC                  1:18.51 8702332                      
AFGE Djamila Steffens              IJZPC                  1:20.34 9003596                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjoerd vd Snoek               IJZPC                  1:04.25 8602899    1:04.23           
          1:04.23
  2. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers   1:07.80 8803627    1:06.19           
          1:06.19
  3. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers   1:07.51 8400543    1:07.54           
          1:07.54
  4. Sander Quirijns               Kerkdriel              1:07.75 9302913    1:09.39           
          1:09.39
  5. Bas Elenbaas                  IJZPC                  1:07.42 8300635    1:09.88           
          1:09.88
  6. Martyn Paans                  De Biesboschzwemmers   1:18.43 8702509    1:12.39           
          1:12.39
  7. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers   1:15.19 8302643    1:14.38           
          1:14.38
  8. Twan Mooring                  Kerkdriel              1:17.89 9101623    1:17.57           
          1:17.57
  9. Christian van Genderen        Kerkdriel              1:12.66 8300711    1:19.14           
          1:19.14
 10. Sander van Leeuwen            IJZPC                  1:20.14 9006917    1:24.52           
          1:24.52
 DIS Bas de Niet                   IJZPC                  1:13.22 9104163    1:12.10           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:12.10
 DIS Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers   1:30.26 9300911    1:29.56           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:29.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kerkdriel 1                   Kerkdriel              2:11.91            2:11.02           
        Loes van Herwijnen, 98                     Annelise van Kessel, 96
        Anne van Zelst, 96                         Sophie van den Broek, 97
            32.10  2:11.02

  2. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   2:24.14            2:23.73           
        Celine van Tintelen, 96                    Lisanne van Dijk, 97
        Anne Ippel, 98                             Sanne van de Pol, 98
            35.55  2:23.73

  3. IJZPC 1                       IJZPC                  2:22.21            2:24.26           
        Belle van Diermen, 97                      Alyssa van Kilsdonk, 96
        Ellen van Stralen, 98                      Judith Murk, 97
            31.15  2:24.26




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
3.10.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Biesboschzwemmers 1        De Biesboschzwemmers   4:15.13            4:18.73           
        Vincent van Dijk, 92                       Ebe Gremmer, 93
        Daryl Polder, 95                           Bart Schouten, 94
          1:02.04  4:18.73

  2. IJZPC 1                       IJZPC                  4:25.37            4:27.34           
        Lennard Katan, 93                          Marijn Kruit, 95
        Timo Oosenbrug, 92                         Dirk de Bruin, 93
          1:08.57  4:27.34

  3. Kerkdriel 1                   Kerkdriel              4:21.03            4:27.87           
        Roy Hoskam, 92                             Mike Hoskam, 93
        Pim van den Oord, 94                       Sander Quirijns, 93
          1:07.02  4:27.87




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers