LAC 1
Boxtel (NED),    27.9.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 800m vrije slag, 14 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 800m vrije slag, 14 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 4. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 9. Dames, 200m wisselslag, 14 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 200m wisselslag, 14 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 800m vrije slag                     14 jaar en ouder
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn  10:20.20 9301064    9:57.18           
            32.75  1:08.75  1:45.93  2:23.61  3:01.25  3:38.78  4:16.48  4:54.39  5:32.18
          6:10.45  6:48.22  7:26.43  8:04.51  8:42.66  9:20.56  9:57.18
  2. Kimberley Teunissen           De Waalstroom         10:05.00 9201742   10:31.46           
            35.18  1:13.73  1:52.82  2:32.03  3:11.57  3:51.28  4:31.18  5:11.54  5:51.68
          6:31.82  7:12.06  7:52.88  8:32.94  9:13.06  9:53.00 10:31.46
  3. Evy Bokkers                   Arethusa              11:24.62 9205414   11:15.89           
            37.36  1:19.10  2:01.82  2:44.10  3:26.80  4:09.64  4:52.00  5:34.76  6:17.07
          6:59.80  7:42.57  8:25.54  9:08.02  9:51.04 10:34.23 11:15.89
  4. Cindy Hendriks                De Waalstroom         12:39.69 9207672   11:17.32           
            37.50  1:19.00  2:00.85  2:43.67  3:26.26  4:09.35  4:51.78  5:34.94  6:17.78
          7:01.38  7:44.32  8:27.96  9:11.55  9:54.60 10:37.53 11:17.32
  5. Carlijn Martens               Arethusa              11:22.71 9102032   11:22.12           
            38.65  1:22.09  2:05.39  2:48.37  3:32.07  4:15.03  4:58.21  5:41.19  6:24.60
          7:07.93  7:50.97  8:34.24  9:16.85  9:59.41 10:41.59 11:22.12
  6. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp             12:39.15 9403308   11:24.36           
            35.34  1:15.82  1:57.93  2:40.71  3:23.74  4:06.65  4:50.32  5:34.40  6:19.25
          7:02.97  7:48.61  8:34.51  9:18.85 10:02.31 10:44.67 11:24.36
  7. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp             11:39.11 9302278   11:26.28           
            38.62  1:21.23  2:04.09  2:46.75  3:29.78  4:13.14  4:57.00  5:40.45  6:24.84
          7:09.06  7:53.23  8:36.08  9:19.27 10:01.70 10:46.25 11:26.28
  8. Marjoke Debets                De Waalstroom         11:29.02 8600768   11:36.95           
            38.59  1:20.42  2:03.23  2:45.99  3:28.59  4:11.91  4:55.68  5:39.68  6:23.38
          7:07.44  7:51.69  8:36.44  9:21.49 10:06.47 10:51.49 11:36.95
  9. Marloes Ruis                  Arethusa              11:57.10 9503220   11:47.70           
            37.26  1:19.54  2:03.42  2:46.73  3:31.42  4:15.89  5:00.89  5:45.60  6:31.02
          7:16.51  8:01.80  8:47.02  9:32.36 10:17.60 11:03.02 11:47.70
 10. Dimphy Vissers                Arethusa              12:44.11 9505636   11:48.82           
            38.51  1:21.68  2:05.54  2:50.40  3:35.33  4:20.31  5:05.56  5:50.77  6:36.44
          7:21.28  8:06.78  8:52.17  9:36.10 10:21.50 11:07.01 11:48.82
 11. Melissa van der Schoot        Zegenwerp             12:43.84 9203120   11:49.25           
            39.88  1:22.90  2:06.69  2:50.80  3:35.25  4:19.85  5:04.63  5:49.50  6:34.43
          7:21.12  8:07.55  8:52.70  9:38.07 10:23.94 11:08.90 11:49.25
 12. Tessa Visser                  Zegenwerp             12:50.04 9306452   12:48.42           
            38.54  1:20.80  2:04.36  2:49.29  3:35.42  4:22.10  5:10.10  6:00.42  6:51.73
          7:43.42  8:34.86  9:26.48 10:18.57 11:10.02 12:01.07 12:48.42
AFGE Rebecca Thijssen              De Waalstroom         11:18.81 9307192                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 800m vrije slag                     14 jaar en ouder
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter Hartog             DAW-Finenzo            8:46.14 9100859    8:43.56           
            28.56  1:00.32  1:32.90  2:05.87  2:38.82  3:11.77  3:45.14  4:18.58  4:52.08
          5:25.68  5:59.14  6:32.47  7:05.66  7:38.87  8:12.65  8:43.56
  2. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    9:16.26 9302125    9:07.25           
            28.40  1:01.02  2:10.27  3:16.18  3:51.00  4:25.40  5:00.11  5:35.65  6:10.79
          6:46.82  7:22.05  7:58.26  8:32.63  9:07.25
  3. Thomas van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    9:30.72 9300353    9:15.93           
            29.48  1:03.35  1:38.18  2:13.09  2:48.95  3:24.64  4:00.31  4:35.00  5:11.34
          5:46.87  6:23.15  6:58.67  7:34.00  8:09.25  8:44.40  9:15.93
  4. Tom Havekes                   De Waalstroom          9:23.65 8901119    9:29.71           
            32.84  1:07.93  1:43.48  2:19.18  2:55.09  3:30.50  4:06.30  4:42.09  5:17.96
          5:53.92  6:29.95  7:06.18  7:41.78  8:18.25  8:54.51  9:29.71
  5. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    9:21.89 9500769    9:37.89           
            30.32  1:05.48  1:42.00  2:18.20  2:54.60  3:30.67  4:06.57  4:43.16  5:20.36
          5:57.60  6:34.39  7:12.13  7:48.80  8:25.92  9:02.39  9:37.89
  6. Daan Viering                  De Waalstroom         10:03.70 9403839   10:06.22           
            35.57  1:13.19  1:51.07  2:29.25  3:07.50  3:46.18  4:24.83  5:03.76  5:42.26
          6:20.96  6:58.80  8:14.66  8:52.94  9:31.54 10:06.22
  7. Haiko Sleumer                 Zegenwerp             11:54.10 9304251   11:40.32           
            35.36  1:16.82  1:59.67  2:43.57  3:28.04  4:13.20  4:58.64  5:43.48  6:29.29
          7:14.64  8:00.23  8:46.07  9:31.80 10:15.00 10:58.82 11:40.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 400m vrije slag                     Junioren 2 en 3
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    5:10.00 9601816    5:11.28           
            34.33  1:12.50  1:52.01  2:31.86  3:11.99  3:52.32  4:32.91  5:11.28
  2. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV    5:34.94 9702736    5:22.98           
            35.78  1:15.74  1:56.78  2:37.96  3:19.44  4:01.16  4:42.89  5:22.98
  3. Carlijn Viering               De Waalstroom          5:32.77 9701142    5:26.65           
            36.36  1:17.05  1:58.55  2:40.93  3:23.34  4:05.28  4:46.34  5:26.65
  4. Mara van Loon                 Eiffel Swimmers PSV    5:36.26 9703122    5:31.20           
            36.07  1:15.56  1:56.06  2:38.00  3:20.14  4:03.82  4:48.16  5:31.20
  5. Bente Gerits                  Eiffel Swimmers PSV    5:23.53 9702052    5:31.86           
            36.80  1:16.70  1:58.57  2:40.73  3:24.07  4:08.07  4:51.02  5:31.86
  6. Evy Ulijn                     Arethusa               5:44.86 9604100    5:34.28           
            36.42  1:18.04  2:00.27  2:42.56  3:27.14  4:10.31  4:53.28  5:34.28
  7. Louise van Houten             Arethusa               6:14.06 9703320    5:38.03           
            37.00  1:18.14  2:00.32  2:43.21  3:27.41  4:11.07  4:54.71  5:38.03
  8. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV    5:51.13 9702564    5:49.26           
            37.51  1:20.00  2:03.64  2:47.86  3:33.54  4:20.00  5:06.02  5:49.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 400m vrije slag                     Junioren 1 en 2
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van Empel              Zegenwerp              5:53.71 9603631    5:39.38           
            36.67  1:18.81  2:02.45  2:46.30  3:31.22  4:16.28  5:01.21  5:39.38
  2. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          6:27.02 9604097    5:51.46           
            39.54  1:24.82  2:11.06  2:56.59  3:41.60  4:25.90  5:09.35  5:51.46
  3. Bobby Visser                  Zegenwerp              6:09.48 9601437    6:01.70           
            38.08  1:22.89  2:08.80  2:54.64  3:41.30  4:28.92  5:16.58  6:01.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         2:37.68 9800402    2:40.97           
            33.78  1:14.79  2:40.97
  2. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              3:24.66 9900992    3:21.02           
            44.32  1:37.70  3:21.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 5 en 6
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Somers                 Zegenwerp                   NT 9900951    3:24.58           
            45.49  1:38.15  3:24.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vrije slag                     Minioren 3 en 4
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              3:55.27 0000614    3:24.71           
            43.50  1:36.11  3:24.71
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp              4:46.10 0100146    3:53.95           
            47.74  1:48.83  3:53.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 3 en 4
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                   NT 0100541    3:32.59           
            45.69  1:41.78  3:32.59
  2. Stef van Boxtel               Zegenwerp              4:17.84 0000323    3:44.47           
            47.57  1:46.56  3:44.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 200m wisselslag                     14 jaar en ouder
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Rovers               Zwemvereniging Hoorn   2:39.39 9301064    2:38.64           
            35.81  2:38.64
  2. Evy Bokkers                   Arethusa               2:48.31 9205414    2:50.10           
            36.37  2:50.10
  3. Emma Verhoeven                Zegenwerp              2:50.78 9303326    2:50.95           
            35.48  2:50.95
  4. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              2:55.99 9403308    2:55.75           
            37.14  2:55.75
  5. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              2:54.06 9302278    3:00.07           
            41.82  3:00.07
  6. Melissa van der Schoot        Zegenwerp              2:55.51 9203120    3:04.33           
            40.02  3:04.33
  7. Dimphy Vissers                Arethusa               3:38.19 9505636    3:06.40           
            42.04  3:06.40
  8. Tessa Visser                  Zegenwerp              3:07.78 9306452    3:10.00           
            41.47  3:10.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m wisselslag                     14 jaar en ouder
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:16.15 8601127    2:19.06           
            29.84  2:19.06
  2. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    2:21.90 9201621    2:19.25           
            29.33  2:19.25
  3. Daan Viering                  De Waalstroom          2:36.00 9403839    2:38.90           
            35.40  2:38.90
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              2:59.51 9504127    3:05.13           
            42.56  3:05.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 200m wisselslag                     Junioren 2 en 3
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    2:49.06 9700490    2:50.96           
            36.02  2:50.96
  2. Evy Ulijn                     Arethusa               2:54.09 9604100    2:55.18           
            36.87  2:55.18
  3. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    2:58.32 9601816    2:57.62           
            42.37  2:57.62
  4. Mara van Loon                 Eiffel Swimmers PSV    3:03.41 9703122    2:58.93           
            40.96  2:58.93
  5. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV    3:05.03 9702564    3:02.21           
            43.94  3:02.21
  6. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV    3:22.03 9702736    3:08.65           
            45.06  3:08.65
 DIS Louise van Houten             Arethusa               3:02.62 9703320    3:04.20 VE        
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            41.35  3:04.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 200m wisselslag                     Junioren 1 en 2
27-09-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van Empel              Zegenwerp              2:58.95 9603631    2:58.93           
            41.21  2:58.93
  2. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:13.59 9601437    3:13.29           
            46.07  3:13.29
  3. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          3:30.86 9604097    3:30.00           
            50.46  3:30.00



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp