Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 1500m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 6. Dames, 2000m vrije slag  14 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 2000m vrije slag  14 jaar en ouder


LAC 6
Huizen, 8.3.2009


Programmanr. 1
8.3.09 - 14:30
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Sofie PannemanIJsselmeerNT99029083:45.45
50m:55.30200m:3:45.45
2.Renske BeekDe FutenNT00005164:19.53

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Ricardo GraafmansDe Futen3:58.2399004093:15.13
50m:45.07200m:3:15.13
2.Niek HeldoornIJsselmeer4:09.6499001993:36.96
50m:54.94200m:3:36.96


<< TOP >>
Programmanr. 2
8.3.09 - 14:35
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal KosmisDe Futen3:28.5197020343:14.32
50m:42.10200m:3:14.32
2.Deborah StegemanAalscholverNT97044383:36.70
50m:49.60200m:3:36.70
3.Kyra LoenAalscholver3:56.2097032703:41.50
50m:49.36200m:3:41.50
4.Emma DiepeveenDe Futen4:07.4198015043:43.73
50m:50.11200m:3:43.73
5.Leonie HemelrijkDe FutenNT97031763:49.39
DISNella DiepeveenDe Futen4:01.5998015203:39.99
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISAnouk BrandsIJsselmeerNT98040623:51.39
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:53.14200m:3:51.39


<< TOP >>
Programmanr. 3
8.3.09 - 14:40
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongAalscholver3:00.4497008692:52.20
50m:39.51200m:2:52.20
2.Joris DiepeveenDe Futen3:10.0197009412:59.85
DISRuben StamDe Futen2:57.9298003312:53.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:38.16200m:2:53.20
DISRick MooiIJsselmeerNT97033173:12.54
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:42.06200m:3:12.54
DISMichel van NieuwkerkDe Futen3:22.5497024133:13.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:45.43200m:3:13.21
DISAron KhanIJsselmeerNT98036054:12.64
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:55.51200m:4:12.64


<< TOP >>
Programmanr. 4
8.3.09 - 14:45
Meisjes, 1500m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dorien HeinDe Futen23:04.67950301021:53.45
100m:1:18.86200m:2:43.70400m:5:38.00800m:11:33.001500m:21:53.45
2.Esther KoxTorpedoNT960061222:28.04
100m:1:20.67200m:2:51.23400m:5:52.82800m:11:59.731500m:22:28.04
3.Jennifer StamDe FutenNT960289022:54.88
100m:1:20.52200m:2:49.20400m:5:52.73800m:12:06.361500m:22:54.88
4.Daniëlle SpoelderAalscholverNT960464024:07.07
100m:1:27.92200m:3:04.03400m:6:21.31800m:12:58.061500m:24:07.07
5.Sammie BouwmeesterAalscholverNT960553226:36.06
100m:1:32.56200m:3:16.66400m:6:46.71800m:13:55.721500m:26:36.06
6.Sophie EijsmanIJsselmeerNT950538226:50.41
100m:1:30.57200m:3:14.08400m:6:50.70800m:14:09.161500m:26:50.41
7.Jodie van VlokhovenDe FutenNT960353226:52.34
100m:1:35.11200m:3:19.04400m:6:51.11800m:14:08.101500m:26:52.34
8.Michelle RuheDe Futen28:57.60950360429:32.97
100m:1:39.56200m:3:32.27400m:7:25.26800m:15:24.561500m:29:32.97


<< TOP >>
Programmanr. 5
8.3.09 - 15:35
Jongens, 1500m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy GraafmansDe Futen24:00.33950211921:28.40
100m:1:18.55200m:2:46.88400m:5:43.66800m:11:31.781500m:21:28.40
2.Rick BunschotenAalscholverNT950420322:09.00
100m:1:20.72200m:2:48.09400m:5:47.80800m:11:51.751500m:22:09.00
3.Raymon OstendorfAalscholverNT960084522:33.89
100m:1:22.39200m:2:50.70400m:5:54.48800m:12:01.001500m:22:33.89
4.Stan LimburgAalscholverNT950451923:28.90
100m:1:21.87200m:2:52.96400m:6:02.41800m:12:27.301500m:23:28.90
5.Freek DiepeveenDe FutenNT950274324:50.12
100m:1:29.66200m:3:09.09400m:6:29.76800m:13:09.391500m:24:50.12
6.Teun SteinrothTorpedoNT960251924:55.20
100m:1:26.58200m:3:03.11400m:6:22.61800m:13:11.581500m:24:55.20


<< TOP >>
Programmanr. 6
8.3.09 - 16:15
Dames, 2000m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel ToussaintDe Futen28:18.34920378827:21.93
100m:1:15.28200m:2:37.28400m:5:23.96800m:10:56.241500m:20:40.522000m:27:21.93
2.Eva JanssenIJsselmeer28:00.00770101427:37.06
100m:1:18.15200m:2:41.28400m:5:26.06800m:10:57.121500m:20:41.042000m:27:37.06
3.Laura OotesDe Dolfijn28:58.01920134028:46.13
100m:1:22.32200m:2:48.34400m:5:40.82800m:11:24.801500m:21:33.782000m:28:46.13
4.Caroline GoedhartAalscholver29:26.54910589228:49.70
100m:1:18.11200m:2:42.92400m:5:36.13800m:11:25.951500m:21:40.702000m:28:49.70
5.Debby DistelblomIJsselmeer30:47.82940474828:59.15
100m:1:23.12200m:2:50.28400m:5:44.82800m:11:34.751500m:21:48.282000m:28:59.15
6.Milja BreedTorpedo28:37.25880059429:22.39
100m:1:17.42200m:2:42.80400m:5:38.07800m:11:33.891500m:22:02.022000m:29:22.39
7.Tony de GrootDe Futen34:00.00730075830:19.25
100m:1:20.56200m:2:48.94400m:5:47.48800m:11:51.061500m:22:37.362000m:30:19.25
8.Margreet van der PolDe Futen32:00.00660027630:39.72
100m:1:23.02200m:2:51.87400m:5:54.56800m:12:01.381500m:22:54.302000m:30:39.72
9.Daniëlle BrouwerDe FutenNT930348431:34.22
100m:1:22.77200m:2:54.40400m:5:59.54800m:12:18.991500m:23:42.302000m:31:34.22
10.Esmeralda de VinkTorpedoNT910794232:29.36
100m:1:22.50200m:2:55.41400m:6:08.72800m:12:34.881500m:24:09.372000m:32:29.36
11.Jora BroerseDe FutenNT920394632:45.23
100m:1:27.99200m:3:01.14400m:6:11.94800m:12:35.821500m:24:10.172000m:32:45.23
12.Marijke SchoutenDe FutenNT930760436:30.48
100m:1:34.32200m:3:18.80400m:6:51.95800m:14:15.231500m:27:21.762000m:36:30.48
13.Samantha de VinkTorpedoNT940665442:14.01
100m:1:39.73200m:3:34.89400m:7:42.73800m:16:06.641500m:31:29.572000m:42:14.01


<< TOP >>
Programmanr. 7
8.3.09 - 17:50
Heren, 2000m vrije slag14 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis OverhageEiffel24:04.89900222324:27.62
100m:1:04.67200m:2:14.91400m:4:37.78800m:9:29.691500m:18:16.452000m:24:27.62
2.Bas UdingaAalscholver25:26.82920132125:01.16
100m:1:09.70200m:2:25.20400m:4:56.32800m:9:58.451500m:18:48.602000m:25:01.16
3.Thom van DijkAalscholverNT910290325:13.36
100m:1:08.28200m:2:22.23400m:4:53.99800m:9:59.871500m:18:53.172000m:25:13.36
4.Brian Roy OstendorfAalscholver26:47.61900409526:05.05
100m:1:10.19200m:2:29.13400m:5:09.90800m:10:28.761500m:19:38.652000m:26:05.05
5.Robbin Blokpoelde Duinkikkers26:18.02840016126:29.72
100m:1:08.12200m:2:22.43400m:4:55.06800m:10:14.691500m:19:39.182000m:26:29.72
6.Nicolaas van der VoortTorpedo27:47.88920423126:58.66
100m:1:13.06200m:2:33.56400m:5:15.531500m:20:13.912000m:26:58.66
7.Wouter VosIJsselmeer29:55.11900316127:50.52
100m:1:12.98200m:2:32.14400m:5:14.93800m:10:49.821500m:20:42.952000m:27:50.52
8.Tom HuydtsTorpedoNT940237529:09.70
100m:1:18.26200m:2:44.02400m:5:38.80800m:11:33.001500m:21:54.202000m:29:09.70
9.Lex LoenAalscholverNT690138929:57.07
100m:1:17.70200m:2:44.09400m:5:38.41800m:11:35.321500m:22:19.452000m:29:57.07
10.Jasper BiemoltAalscholverNT940309531:21.07
100m:1:22.42200m:2:52.64400m:5:58.70800m:12:14.391500m:23:33.292000m:31:21.07