Clubkampioenschappen RZ deel 2
Roermond (NED),    12.7.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Alle, 25m rugslag, 6 - 7 jaar
Nr. 5. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 7. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Alle, 25m vrije slag, 6 - 7 jaar
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 50m vlinderslag, 9 - 10 jaar    Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en 6
Nr. 17. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Heren, 50m schoolslag                    Senioren Open
12.07.2009 - 9:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Caster Ralph                  61   Rz                       35.10   441       
    2.  Ruijs Han                     79   Rz                       36.36   396       
    3.  Creemers Dennis               92   de Roersoppers           38.41   336       
    4.  Martijn Gino                  79   Rz                       39.48   310       
    5.  Zonneveld Jitse               97   Rz                       43.80   227       
    6.  Peeters Tim                   97   Rz                       47.29   180       
    7.  Wolswinkel Guus               97   Rz                       47.70   176       
 AFGEM  Wullms Peter                  70   Rz                                         
 AFGEM  Guveau Louis                  97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Dames, 50m schoolslag                    Senioren Open
12.07.2009 - 9:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zonneveld Svenja              93   Rz                       37.57   523       
    2.  van Cruchten Selena           94   Rz                       38.90   471       
    3.  Dehing Linda                  94   Rz                       39.90   437       
    4.  Austen Denise                 93   Rz                       41.95   376       
    5.  Hesen Jessica                 96   Rz                       43.26   343       
    6.  Teunissen Elke                97   Rz                       44.89   307       
    7.  Roebroek Evie                 96   Rz                       45.10   302       
    8.  Creemers Claudia              92   de Roersoppers           45.11   302       
    9.  Knoops Wendy                  68   Rz                       46.56   275       
 AFGEM  Frederix Anne                 97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Heren, 100m vlinderslag                12 jaar en ouder
12.07.2009 - 9:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacobs Stefan                 86   Rz                     1:00.29   589       
    2.  Schlicher Bert                64   Rz                     1:05.00   470       
    3.  Creemers Patrick              90   Rz                     1:07.74   415       
    4.  Wolswinkel Thijs              92   Rz                     1:09.63   382       
    5.  Zelis Maurice                 94   Rz                     1:10.26   372       
    6.  Ketelings Jim                 94   Rz                     1:14.64   310       
    7.  Wuts Xavier                   96   Rz                     1:20.57   247       
    8.  Caster Ralph                  61   Rz                     1:24.65   213       
    9.  Vervoort Max                  96   Rz                     1:43.53   116       
 AFGEM  Wolswinkel Mark               91   Rz                                         
 AFGEM  Wolswinkel Daan               95   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Alle, 25m rugslag                         6 - 7 jaar
12.07.2009 - 9:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Broen Daphne                  01   Rz                       28.62    86       
    2.  Maas Koen                     01   Rz                       29.09    52  FJ 1 
    3.  van Montfort Kasper           01   Rz                       29.09    52  FJ 2 
    4.  Cox Fabian                    02   Rz                       32.95    36       
    5.  Knoops Joris                  01   Rz                       37.19    25       
    6.  Gubbels Lieve                 02   Rz                       41.71    28       

    BM  Tomicic Stefan                     Rz                       37.91    24       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Jongens, 50m rugslag              Minioren 5 en later
12.07.2009 - 9:45                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Henkel Michel                 98   Rz                       45.07   146       
    2.  Louwarts Cas                  99   Rz                       48.60   116       
    3.  Knoops Stan                   98   Rz                       58.95    65       
    4.  Heimens Brain                 98   Rz                     1:00.14    61       
    5.  Smeets Siem                   99   Rz                     1:02.19    56       
    6.  van Mastrigt Mike             99   Rz                     1:48.37    10       
   DIS  van der Velden Lars           98   Rz                                         
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., geen tijd noteren
   DIS  Wingers Eric                  98   Rz                       51.86             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD+RC-rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn
   DIS  Gubbels Luc                   00   Rz                     1:21.07             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Meisjes, 50m rugslag              Minioren 5 en later
12.07.2009 - 9:50                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Menten Rianne                 98   Rz                       42.74   259       
    2.  Schlicher Sterre              99   Rz                       44.36   232       
    3.  Bours Shae                    98   Rz                       45.26   218       
    4.  Ketelings Aniek               98   Rz                       46.73   198       
    5.  Visser Shania                 99   Rz                       49.69   165       
    6.  Rutten Anouk                  98   Rz                       49.93   162       
    7.  Steffanie Luca                98   Rz                       50.00   162       
    8.  Vervoort Amber                99   Rz                       51.80   145       
    9.  Cox Charlotte                 00   Rz                       55.80   116       
   10.  Zegers Larissa                99   Rz                       56.20   114       
   11.  Geraads Hannah                99   Rz                       56.26   114       
   12.  van der Sluizen Kelly         00   Rz                       56.95   109       
   13.  Timmermans Sanne              99   Rz                       58.60   100       
   14.  van Montfort Hanneke          00   Rz                       59.51    96       
   15.  Klink Sarai                   00   Rz                     1:03.90    77       
   DIS  Dielemans Jolie               00   Rz                       57.20             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Beeren Rowena                 98   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                     Senioren Open
12.07.2009 - 10:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Gino                  79   Rz                       35.32   303       
    2.  Ruijs Han                     79   Rz                       37.42   255       
    3.  Caster Ralph                  61   Rz                       37.73   249       
    4.  Zonneveld Jitse               97   Rz                       39.19   222       
    5.  Wolswinkel Guus               97   Rz                       41.22   191       
    6.  Peeters Tim                   97   Rz                       46.86   130       
 AFGEM  Wullms Peter                  70   Rz                                         
 AFGEM  Guveau Louis                  97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Dames, 50m rugslag                     Senioren Open
12.07.2009 - 10:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Knoops Wendy                  68   Rz                       39.80   321       
 AFGEM  Frederix Anne                 97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 100m schoolslag                   Senioren Open
12.07.2009 - 10:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  In 't Zand Lisa               94   Rz                     1:14.16   687       
    2.  Zonneveld Svenja              93   Rz                     1:22.20   505       
    3.  Dehing Linda                  94   Rz                     1:25.27   452       
    4.  Austen Denise                 93   Rz                     1:28.80   400       
    5.  van Cruchten Selena           94   Rz                     1:35.53   321       
    6.  Giezenaar Claudia             91   Rz                     1:38.20   296       
    7.  Drenthen Patty                94   Rz                     1:38.36   294       
    8.  Hesen Jessica                 96   Rz                     1:39.47   285       
    9.  Teunissen Elke                97   Rz                     1:39.67   283       
   10.  Austen Celina                 96   Rz                     1:40.08   280       
   11.  Roebroek Evie                 96   Rz                     1:42.20   263       
   12.  Nien Dianne                   71   Rz                     1:44.50   246       
   13.  Wingers Natasja               97   Rz                     1:50.98   205       
   DIS  Wingers Maureen               96   Rz                                         
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., geen tijd noteren



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Alle, 25m vrije slag                       6 - 7 jaar
12.07.2009 - 10:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Broen Daphne                  01   Rz                       22.29   123       
    2.  van Montfort Kasper           01   Rz                       27.70    42       
    3.  Cox Fabian                    02   Rz                       34.00    23       
    4.  Maas Koen                     01   Rz                       34.40    22       
    5.  Gubbels Lieve                 02   Rz                       35.34    31       
    6.  Knoops Joris                  01   Rz                       35.94    19       

    BM  Tomicic Stefan                     Rz                       30.00    33       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 50m vrije slag             Minioren 5 en later
12.07.2009 - 10:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bours Shae                    98   Rz                       36.65   288       
    2.  Menten Rianne                 98   Rz                       36.89   282       
    3.  Schlicher Sterre              99   Rz                       38.16   255       
    4.  Ketelings Aniek               98   Rz                       40.04   221       
    5.  Steffanie Luca                98   Rz                       44.39   162       
    6.  Rutten Anouk                  98   Rz                       44.68   159       
    7.  Dielemans Jolie               00   Rz                       44.77   158       
    8.  Visser Shania                 99   Rz                       44.99   155       
    9.  Vervoort Amber                99   Rz                       48.70   123       
   10.  Zegers Larissa                99   Rz                       49.64   116       
   11.  van Montfort Hanneke          00   Rz                       51.92   101       
   12.  Geraads Hannah                99   Rz                       52.03   100       
   13.  Klink Sarai                   00   Rz                       52.10   100       
   14.  Cox Charlotte                 00   Rz                       52.92    96       
   15.  Timmermans Sanne              99   Rz                       56.00    81       
   16.  van der Sluizen Kelly         00   Rz                       58.45    71       
 NG.ZA  Beeren Rowena                 98   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 50m vrije slag             Minioren 5 en later
12.07.2009 - 10:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Henkel Michel                 98   Rz                       37.32   185       
    2.  Louwarts Cas                  99   Rz                       46.26    97       
    3.  van der Velden Lars           98   Rz                       52.45    67       
    4.  Heimens Brain                 98   Rz                       53.04    65       
    5.  Wingers Eric                  98   Rz                       53.37    63       
    6.  Knoops Stan                   98   Rz                       55.54    56       
    7.  Smeets Siem                   99   Rz                       59.98    45       
    8.  van Mastrigt Mike             99   Rz                     1:07.82    31       
    9.  Gubbels Luc                   00   Rz                     1:18.56    20       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 50m vrije slag                    Senioren Open
12.07.2009 - 10:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wolswinkel Thijs              92   Rz                       25.95   551       
    2.  Zelis Maurice                 94   Rz                       27.26   476       
    3.  Martijn Gino                  79   Rz                       28.84   402       
    4.  Caster Ralph                  61   Rz                       29.73   367       
    5.  Creemers Dennis               92   de Roersoppers           29.80   364       
    6.  Ruijs Han                     79   Rz                       29.82   363       
    7.  Ketelings Jim                 94   Rz                       30.34   345       
    8.  Vervoort Max                  96   Rz                       33.26   262       
 AFGEM  Wullms Peter                  70   Rz                                         
 AFGEM  Guveau Louis                  97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m vrije slag                    Senioren Open
12.07.2009 - 10:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Creemers Claudia              92   de Roersoppers           33.98   361       
 AFGEM  Frederix Anne                 97   Rz                                         



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 50m vlinderslag                    9 - 10 jaar
12.07.2009 - 10:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ketelings Aniek               98   Rz                       45.98   181       
    2.  Bours Shae                    98   Rz                       46.09   180       
    3.  Schlicher Sterre              99   Rz                       47.35   166       
    4.  Visser Shania                 99   Rz                       56.87    96       
   DIS  Menten Rianne                 98   Rz                       49.00             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 50m vlinderslag                Minioren 5 en 6
12.07.2009 - 10:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zonneveld Jitse               97   Rz                       39.54   196       
    2.  Peeters Tim                   97   Rz                       43.24   150       
    3.  Wolswinkel Guus               97   Rz                       45.00   133       
    4.  Henkel Michel                 98   Rz                       48.51   106       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 100m vrije slag                   Senioren Open
12.07.2009 - 10:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  van Cruchten Selena           94   Rz                     1:03.89   564       
    2.  Zonneveld Svenja              93   Rz                     1:04.67   544       
    3.  Austen Denise                 93   Rz                     1:05.60   521       
    4.  Dehing Linda                  94   Rz                     1:06.32   505       
    5.  Giezenaar Claudia             91   Rz                     1:07.48   479       
    6.  Wingers Maureen               96   Rz                     1:13.04   378       
    7.  Hesen Jessica                 96   Rz                     1:13.65   368       
    8.  Nien Dianne                   71   Rz                     1:14.10   362       
    9.  Knoops Wendy                  68   Rz                     1:14.80   352       
   10.  In 't Zand Lisa               94   Rz                     1:15.23   346       
   11.  Creemers Claudia              92   de Roersoppers         1:15.26   345       
   12.  Drenthen Patty                94   Rz                     1:15.70   339       
   13.  Austen Celina                 96   Rz                     1:16.39   330       
   14.  Roebroek Evie                 96   Rz                     1:21.39   273  FJ 1 
   15.  Teunissen Elke                97   Rz                     1:21.39   273  FJ 2 
   16.  Wingers Natasja               97   Rz                     1:37.86   157       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                  Heren, 100m rugslag                  12 jaar en ouder
12.07.2009 - 10:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Schlicher Bert                64   Rz                     1:04.23   505       
    2.  Creemers Patrick              90   Rz                     1:07.92   427       
    3.  Jacobs Stefan                 86   Rz                     1:08.21   421       
    4.  van Halen Tobias              91   Rz                     1:08.88   409       
    5.  Wolswinkel Thijs              92   Rz                     1:09.67   395       
    6.  Zelis Maurice                 94   Rz                     1:13.38   338       
    7.  Ketelings Jim                 94   Rz                     1:19.20   269       
    8.  Martijn Gino                  79   Rz                     1:19.23   269       
    9.  Wuts Xavier                   96   Rz                     1:23.52   230       
   10.  Caster Ralph                  61   Rz                     1:24.54   221       
   11.  Vervoort Max                  96   Rz                     1:25.31   215       
   12.  Ruijs Han                     79   Rz                     1:26.14   209       
 AFGEM  Wolswinkel Mark               91   Rz                                         
 AFGEM  Wolswinkel Daan               95   Rz                                         



SPLASH Meet Manager 2007Registered to RZ