Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6


Kring Speedo Finale 2009 Deel 1
Zaandam, 13.6.2009


Programmanr. 1
13.06.2009 - 13:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi, STOKVISZV De Bron1:24.7199008921:17.73
2.Nikita, VOSHpc1:25.3099003561:18.44
3.Jet, KLEINEOude Veer1:32.5599033841:23.78
4.Jasmijn, PADTDaw1:31.0799001561:24.65
5.Femke, STEVENSZaanstad (SG)1:33.0699015461:28.03
6.Leonie, VOSDaw1:37.4499016621:28.62
7.Selina, BRAUNSCHWEIGERZV De Bron1:38.9099031321:29.15
8.Denise, BOONSTRADaw1:36.9199026621:32.21
9.Denice, HUKEMAEd-Vo1:32.4599018441:32.57
10.Suzanne, van den BRINKMSV-Zeemacht1:37.7099014381:33.62
11.Anna, BRUINSZaanstad (SG)1:33.0199019661:34.57
12.Suzanne, IVENSOeza1:42.3599029041:35.85
13.Nicolah, COWLESDaw1:49.4399029121:39.40
14.Myrthe, van BEEKDaw1:48.0099010741:41.43
DISDagmar, SWIERZwemvereniging Hoorn1:28.249900562AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 2
13.06.2009 - 13:05
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars, van der VELDENDaw1:08.4398001751:08.64
2.Jeljer, ALDERSHOFRapido '821:11.2198007191:09.53
3.Tim, TUIJPWZ&PC Purmerend1:12.1398009751:12.00
4.Lex, SANDBURGZaanstad (SG)1:15.4498006991:16.29
5.Rick, van ZANTENWaterland1:16.1398003511:16.35
6.Simon, de GROOTRapido '821:14.9498007171:16.90
7.Robin, SCHULTERapido '821:19.3198007911:18.42
8.Martijn, de LEEUWRapido '821:15.1798007151:18.79
9.Sander, KARREGATEd-Vo1:18.9898003671:20.31
10.Jordi, de NIJSMSV-Zeemacht1:18.4098018511:23.14
11.Thomas, HANEVELDDaw1:18.9298016311:23.97
12.Simon, KOOPENWZ&PC Purmerend1:21.8698021271:24.43
13.Sean, TUINSTRAOeza1:24.8598016851:29.65
14.Frank, DEKKERDaw1:32.1698011551:30.82
15.Bart, KLOOTWIJKMSV-Zeemacht1:27.2198013531:32.03
16.Steef, HUIBERTSOude Veer1:29.3498008131:32.09
17.Thomas, SAPKzc1:37.5798023571:35.53
AFGEMIan, BERKELZwemvereniging Hoorn1:35.949801199


<< TOP >>
Programmanr. 3
13.06.2009 - 13:10
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena, STELOeza3:01.4598015282:56.56
50m:39.90200m:2:56.56
2.Zoë, van der KWAAKZaanstad (SG)3:11.3798010642:59.73FJ 1
3.Saritha, van ZANTENWaterland3:17.2798012202:59.73FJ 2
50m:39.00200m:2:59.73
4.Anouk, van DAMHpc3:10.4098000323:04.96
50m:41.23200m:3:04.96
5.Lisa, BRANTJESKzc3:14.4098009503:05.00
50m:41.28200m:3:05.00
6.Melina, KNOLZaanstad (SG)3:24.6398022323:12.05
50m:43.39200m:3:12.05
7.Silke, JONKDaw3:16.0698020423:13.20
50m:43.39200m:3:13.20
8.Kelsey, OKKERSZaanstad (SG)3:44.1898010623:13.28
50m:44.12200m:3:13.28
9.Carmen, MEIJERHpc3:16.5698002023:14.11
10.Daisy, BEETSTRADe Zeeschuimers3:43.2298033743:23.15
50m:47.28200m:3:23.15
11.Naomi, COHENWaterland3:29.6898012223:23.43
50m:48.53200m:3:23.43
12.Elvira, KORTHAGENWZ&PC Purmerend3:33.2998010043:26.68
13.Maartje, FELDBERGDaw3:42.7198016203:33.59
50m:51.31200m:3:33.59
14.Anouk, DIJKMANKzc3:56.1498015183:35.53
AFGEMKyra, WIJNKERMSV-Zeemacht3:39.09


<< TOP >>
Programmanr. 4
13.06.2009 - 13:25
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi, TOLEd-Vo1:30.9697003511:28.00
2.David, van GROENHpc1:33.2297013411:31.33
3.Beau, KNEPPERSOude Veer1:31.4397031571:31.60
4.Stan, BLOKRapido '821:31.8997005691:31.66
5.Roy, van der WOUDERapido '821:37.3997005791:35.57
6.Maurits, de BRUIJNDaw1:32.8197009171:36.31
7.Sanjay, JAGROEPDaw1:34.8797016251:37.12
8.Justin, SPAANSZaanstad (SG)1:41.2797009131:39.44
9.Timo, HUITENGARapido '821:46.4897023171:42.42
10.Nico, KARREGATEd-Vo1:45.3297010011:43.18
11.Martijn, BRASPENNINGHpc1:46.4997028751:46.01
12.Chris, DEKKERZaanstad (SG)1:48.4497009151:46.21
13.Daan, TIMMERZV De Bron1:51.8897038211:48.15
14.Davy, BARRETTMSV-Zeemacht1:46.8197011151:48.80
15.Jesse, ZANDVLIETRapido '821:51.6897033611:50.09
16.Lorenzo, RUNDERKAMPEd-Vo1:51.3597034911:51.16
17.Kjeld, VERHAGEDaw1:53.6497026371:56.91


<< TOP >>
Programmanr. 5
13.06.2009 - 13:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah, BERVOETSZaanstad (SG)1:36.3200007261:30.80
2.Rowie, KAMPDe Reuring1:38.9200010611:31.41
3.Mara, DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend1:34.7600004121:33.89
4.Michelle, VERHOEVENEd-Vo1:34.5000019221:34.75
5.Fleur, de BOERDe Zeeschuimers1:36.5900100001:35.55
6.Shira, de HAANOeza1:47.9000011301:37.50
7.Bente, KOELEMEIJZaanstad (SG)1:43.4500017081:38.91
8.Chantal, HETJESEd-Vo1:39.6900015101:40.46
9.Saskia, van der VELDENDaw1:47.9000014781:42.52
10.Viveka, VERHAGEDaw1:47.2800014801:42.95
11.Kirsten, DIJKMANKzc1:44.1000004821:43.78
12.Daphne, DE GROOTEd-Vo1:41.2200014341:44.75


<< TOP >>
Programmanr. 6
13.06.2009 - 13:35
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam, HARINGZwemvereniging Hoorn1:15.9299014911:14.56
2.Ian, van TIELWZ&PC Purmerend1:24.7500003491:17.74
3.Bas, VLUGTEd-Vo1:19.3199007271:19.24
4.Koen, GAALOeza1:24.1999011131:19.93
5.Wesley, BOSHpc1:20.2199012411:22.32
6.Marc, CASTRICUMZwemvereniging Hoorn1:33.8500003211:24.31
7.Joost, van ERKELENSDaw1:28.9699019271:24.48
8.Raoul, LIEVERSTDaw1:30.0099007131:25.53
9.Brian, OTJESZv Aquarius1:21.9499011351:25.62
10.Stijn, HUITENGARapido '821:35.4099017471:29.68
11.Barry, van ENGELDORPZv Aquarius1:31.7299000891:30.67
12.Mike, MORIANNERKzc1:36.1499021371:31.98
13.Mike, SCHILDEREd-Vo1:37.4800007671:32.94
14.Vince, MENSEd-Vo1:29.2399024451:33.40
15.Rense, RUIGZaanstad (SG)1:35.7899016271:34.68
16.Sam, van GROENHpc1:30.6199015771:35.22
17.Phil, BRANTJESKzc1:33.5100004851:36.72
18.Daan, in de BRAEKTZaanstad (SG)1:34.8599005711:37.07
19.Vito, MEIJWaterland1:39.1799007771:39.81
20.Tim, KIEFTZaanstad (SG)1:39.7299019211:40.86
DISErik, BULTDaw1:38.709902153AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 7
13.06.2009 - 13:40
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita, VOSHpc46.09990035643.39
2.Bibi, STOKVISZV De Bron51.31990089247.11
3.Jasmijn, PADTDaw51.93990015649.31
4.Leonie, VOSDaw48.79990166250.01
5.Suzanne, van den BRINKMSV-Zeemacht52.13990143850.36
6.Myrthe, van BEEKDaw59.9199010741:01.68
7.Tessa, WESTERBORGKzc1:07.1099019141:05.39
8.Rebecca, SCHIPPERWaterland1:11.1299022401:12.00


<< TOP >>
Programmanr. 8
13.06.2009 - 13:45
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars, van der VELDENDaw36.11980017536.61
2.Robin, SCHULTERapido '8238.75980079138.34
3.Rick, van ZANTENWaterland38.78980035139.16
4.Jordi, de NIJSMSV-Zeemacht41.51980185139.81
5.Jeljer, ALDERSHOFRapido '8242.90980071940.59
6.Lex, SANDBURGZaanstad (SG)39.72980069940.83
7.Simon, de GROOTRapido '8238.72980071742.39
8.Martijn, de LEEUWRapido '8242.06980071544.12
9.Sander, KARREGATEd-Vo41.87980036747.67
10.Simon, KOOPENWZ&PC Purmerend45.89980212748.16FJ 1
11.Thomas, HANEVELDDaw43.48980163148.16FJ 2
12.Sean, TUINSTRAOeza48.25980168549.07
13.Steef, HUIBERTSOude Veer56.43980081359.27
DISBart, KLOOTWIJKMSV-Zeemacht41.87980135342.85VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMIan, BERKELZwemvereniging Hoorn55.299801199


<< TOP >>
Programmanr. 9
13.06.2009 - 13:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena, STELOeza1:09.5498015281:11.18
2.Lisa, BRANTJESKzc1:15.8298009501:14.95
3.Anouk, van DAMHpc1:14.6498000321:15.21
4.Zoë, van der KWAAKZaanstad (SG)1:16.6498010641:15.49
5.Carmen, MEIJERHpc1:16.8498002021:17.32
6.Melina, KNOLZaanstad (SG)1:17.9798022321:17.50
7.Saritha, van ZANTENWaterland1:15.6298012201:17.51
8.Silke, JONKDaw1:16.3898020421:17.54
9.Veerle, CLAASSENHpc1:23.0998007821:20.16
10.Merel, TOLEd-Vo1:26.4798003001:24.43
11.Elvira, KORTHAGENWZ&PC Purmerend1:24.0698010041:24.92
12.Naomi, COHENWaterland1:23.3998012221:25.86
13.Daisy, BEETSTRADe Zeeschuimers1:22.1498033741:26.23
AFGEMKyra, WIJNKERMSV-Zeemacht1:26.99


<< TOP >>
Programmanr. 10
13.06.2009 - 13:55
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy, van der WOUDERapido '821:18.9197005791:20.00
2.David, van GROENHpc1:20.0997013411:20.15
3.Levi, TOLEd-Vo1:24.5897003511:20.94
4.Sanjay, JAGROEPDaw1:25.4597016251:26.47
5.Beau, KNEPPERSOude Veer1:34.2197031571:27.86
6.Stan, BLOKRapido '821:33.0697005691:27.89
7.Danny Fabian, GROENWZ&PC Purmerend1:30.4097030331:28.37
8.Sjors, de BRUINWZ&PC Purmerend1:27.8597036091:29.08FJ 1
9.Chris, DEKKERZaanstad (SG)1:28.5397009151:29.08FJ 2
10.Ryan, SNELDERWAARDZaanstad (SG)1:34.9597012351:30.80
11.Wouter, ROESTWZ&PC Purmerend1:29.8397029711:31.68
12.Maurits, de BRUIJNDaw1:28.2497009171:32.76
13.Nico, KARREGATEd-Vo1:35.5697010011:35.88
14.Kjeld, VERHAGEDaw1:37.8297026371:36.88
15.Timo, HUITENGARapido '821:43.6097023171:40.06
16.Lorenzo, RUNDERKAMPEd-Vo1:43.1097034911:42.41
DISJesse, ZANDVLIETRapido '821:38.6097033611:37.18RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMartijn, BRASPENNINGHpc1:42.0997028751:44.84RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
13.06.2009 - 14:00
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle, VERHOEVENEd-Vo1:48.4300019221:45.25
2.Daphne, DE GROOTEd-Vo1:56.3300014341:53.01
3.Shira, de HAANOeza1:55.9800011301:55.00
4.Fleur, de BOERDe Zeeschuimers1:56.2800100001:56.98
5.Hannah, BERVOETSZaanstad (SG)1:50.9500007261:57.10
6.Saskia, van der VELDENDaw1:59.6100014782:01.32
7.Mara, DÖDERLEIN DE WINWZ&PC Purmerend1:59.3700004122:03.00
8.Viveka, VERHAGEDaw2:05.9500014802:03.27
9.Bente, KOELEMEIJZaanstad (SG)2:05.4600017082:04.77
10.Kirsten, DIJKMANKzc2:17.0800004822:17.02
DISChantal, HETJESEd-Vo1:59.4700015102:03.84SR


<< TOP >>
Programmanr. 12
13.06.2009 - 14:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas, VLUGTEd-Vo1:42.3499007271:41.65
2.Joost, van ERKELENSDaw1:49.1599019271:44.46
3.Brian, OTJESZv Aquarius1:46.1999011351:45.97
4.Wesley, BOSHpc1:45.0099012411:46.90
5.Ian, van TIELWZ&PC Purmerend1:51.7900003491:48.25
6.Kaj, van der PALKzc1:52.7799021351:48.52
7.Koen, GAALOeza1:51.4699011131:49.34
8.Devon-Ray, JACOBSKzc1:59.2999016851:51.84
9.Kees, DETERMANWaterland1:52.2999013651:53.59
10.Daan, in de BRAEKTZaanstad (SG)1:57.6799005711:54.59
11.Marc, CASTRICUMZwemvereniging Hoorn1:56.5400003211:56.13
12.Sam, van GROENHpc1:57.6799015771:56.62
13.Joppe, van BEEKDaw1:59.4499006271:56.71
14.Stefan, LOOSKzc1:57.9000004872:00.73
15.Phil, BRANTJESKzc2:00.4700004852:00.78
16.Vito, MEIJWaterland1:59.9699007772:05.21
DISSam, HARINGZwemvereniging Hoorn1:48.8499014911:45.74SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
DISRaoul, LIEVERSTDaw1:46.1999007131:48.75SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13.06.2009 - 14:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita, VOSHpc1:34.4299003561:30.25
2.Jasmijn, PADTDaw1:44.7299001561:35.38
3.Bibi, STOKVISZV De Bron1:38.0799008921:37.00
4.Denice, HUKEMAEd-Vo1:47.0399018441:38.54
5.Leonie, VOSDaw1:43.1499016621:41.51
6.Femke, STEVENSZaanstad (SG)1:40.3199015461:43.01
7.Nicolah, COWLESDaw1:49.3999029121:43.48
8.Denise, BOONSTRADaw1:48.4499026621:45.18
9.Rebecca, SCHIPPERWaterland1:53.1899022401:50.55
10.Myrthe, van BEEKDaw1:50.4099010741:56.83
11.Suzanne, IVENSOeza1:53.8599029042:00.51
12.Tessa, WESTERBORGKzc2:18.5699019142:12.94


<< TOP >>
Programmanr. 14
13.06.2009 - 14:15
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars, van der VELDENDaw1:20.0198001751:21.89
2.Tim, TUIJPWZ&PC Purmerend1:22.3798009751:22.12
3.Jeljer, ALDERSHOFRapido '821:31.9298007191:24.53
4.Robin, SCHULTERapido '821:27.5898007911:24.64
5.Martijn, de LEEUWRapido '821:26.8298007151:25.99
6.Rick, van ZANTENWaterland1:27.4698003511:26.71
7.Lex, SANDBURGZaanstad (SG)1:25.4198006991:28.42
8.Simon, de GROOTRapido '821:25.0398007171:28.93
9.Sander, KARREGATEd-Vo1:36.2798003671:37.07
10.Simon, KOOPENWZ&PC Purmerend1:34.2698021271:37.79
11.Frank, DEKKERDaw1:33.6198011551:39.19
12.Jhamal, BLANKENDaw1:38.1698033971:39.84
13.Steef, HUIBERTSOude Veer1:37.4398008131:42.58
14.Sean, TUINSTRAOeza1:37.2598016851:46.30
DISThomas, HANEVELDDaw1:28.5098016311:30.38RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMIan, BERKELZwemvereniging Hoorn1:46.989801199


<< TOP >>
Programmanr. 15
13.06.2009 - 14:25
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk, van DAMHpc1:33.8298000321:27.12
2.Skye Tomie, DOERKZaanstad (SG)1:49.1898032281:31.55
3.Saritha, van ZANTENWaterland1:32.2798012201:31.56
4.Serena, STELOeza1:36.4398015281:33.27
5.Lisa, BRANTJESKzc1:35.4698009501:38.09
6.Roanne, STOLKWaterland1:44.0198010021:40.43
7.Melina, KNOLZaanstad (SG)1:41.2298022321:41.33
8.Merel, TOLEd-Vo1:41.9398003001:42.12
9.Veerle, CLAASSENHpc1:51.8398007821:44.60
10.Daisy, BEETSTRADe Zeeschuimers1:50.5598033741:46.08
11.Elvira, KORTHAGENWZ&PC Purmerend1:43.7898010041:46.78
12.Naomi, COHENWaterland1:45.5598012221:48.49
13.Silke, JONKDaw1:51.8198020421:49.84
14.Tarryn, MACLEODDaw1:54.6098016221:52.95


<< TOP >>
Programmanr. 16
13.06.2009 - 14:30
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi, TOLEd-Vo5:46.1197003515:31.94
50m:
100m:
34.72
1:13.50
150m:
200m:
1:54.84
2:37.60
250m:
300m:
3:21.06
4:04.37
350m:
400m:
4:46.57
5:31.94
2.David, van GROENHpc5:42.6197013415:32.28
50m:
100m:
35.28
1:15.13
150m:
200m:
1:56.80
2:39.68
250m:
300m:
3:23.17
4:05.84
350m:
400m:
4:47.91
5:32.28
3.Stan, BLOKRapido '825:51.9697005695:39.17
50m:
100m:
36.81
1:18.49
150m:
200m:
2:03.26
2:48.05
250m:
300m:
3:29.23
4:12.90
350m:
400m:
4:55.15
5:39.17
4.Sanjay, JAGROEPDaw6:01.4497016255:45.25FJ 1
50m:
100m:
35.79
1:17.96
150m:
200m:
2:02.28
2:47.66
250m:
300m:
3:31.82
4:17.34
350m:
400m:
5:04.23
5:45.25
5.Roy, van der WOUDERapido '825:51.5697005795:45.25FJ 2
50m:
100m:
38.16
1:21.96
150m:
200m:
2:06.03
2:51.07
250m:
300m:
3:35.02
4:18.52
350m:
400m:
5:02.89
5:45.25
6.Maurits, de BRUIJNDaw5:53.7197009175:46.20
50m:40.33400m:5:46.20
7.Davy, BARRETTMSV-Zeemacht6:16.8597011155:54.14
50m:
100m:
39.30
1:23.43
150m:
200m:
2:09.72
2:56.04
250m:
300m:
3:42.69
4:28.06
350m:
400m:
5:13.17
5:54.14
8.Beau, KNEPPERSOude Veer6:22.8797031575:54.95
50m:
100m:
36.29
1:19.88
150m:
200m:
2:06.04
2:53.26
250m:
300m:
3:39.85
4:26.78
350m:
400m:
5:14.07
5:54.95
9.Sjors, de BRUINWZ&PC Purmerend6:01.9297036095:59.07
50m:
100m:
39.70
1:24.44
150m:
200m:
2:10.43
2:56.17
250m:
300m:
3:42.38
4:29.43
350m:
400m:
5:15.40
5:59.07
10.Danny Fabian, GROENWZ&PC Purmerend6:08.9197030336:12.01
50m:
100m:
41.78
1:30.68
150m:
200m:
2:19.93
3:06.66
250m:
300m:
3:55.10
4:42.09
350m:
400m:
5:29.21
6:12.01
11.Wouter, ROESTWZ&PC Purmerend6:34.8197029716:29.07
50m:
100m:
43.64
1:32.97
150m:
200m:
2:23.64
3:13.00
250m:
300m:
4:02.86
4:52.78
350m:
400m:
5:43.43
6:29.07
12.Nico, KARREGATEd-Vo6:39.2897010016:32.68
50m:
100m:
44.56
1:33.47
150m:
200m:
2:24.65
3:15.45
250m:
300m:
4:05.09
4:55.28
350m:
400m:
5:45.56
6:32.68
13.Timo, HUITENGARapido '826:50.1597023176:45.25
50m:
100m:
46.56
1:40.43
150m:
200m:
2:34.53
3:28.21
250m:
300m:
4:20.08
5:11.15
350m:
400m:
6:00.43
6:45.25
14.Kjeld, VERHAGEDaw6:37.7697026376:45.66
50m:44.37400m:6:45.66
15.Jesse, ZANDVLIETRapido '826:53.3297033617:01.56
50m:
100m:
46.82
1:40.97
150m:
200m:
2:35.87
3:29.98
250m:
300m:
4:23.62
5:17.22
350m:
400m:
6:09.31
7:01.56
16.Lorenzo, RUNDERKAMPEd-Vo7:17.5097034917:12.50
50m:
100m:
46.91
1:43.04
150m:
200m:
2:39.51
3:36.19
250m:
300m:
4:33.11
5:28.88
350m:
400m:
6:23.38
7:12.50