Uitslag Kring Speedo Finales, deel 1 13-06-2009

Progr. nr. 1: 100m vrij m. minioren 4 Eindtijd   50m      
1 Isobel Bowring DES 1.18.21 99-01982   1.16.51 I 0.35.45      
2 Vera Bos WVZ 1.23.73 99-00886   1.22.86 II 0.37.82      
3 Iona van der Toorn WVZ 1.23.69 99-00884   1.26.51 III 0.40.23      
4 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 1.24.20 99-02270   1.27.13   0.41.57      
5 Cara Layden WVZ 1.37.23 99-03562   1.31.02   0.41.77      
6 Nadine van Brink AZL 1.30.71 99-00308   1.32.33   0.42.44      
7 Juliette Farmer WVZ 1.34.65 99-02954   1.32.73   0.41.39      
8 Sytske van der Laan D'Elft 1.39.49 99-02008   1.34.66a   0.45.02      
9 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 1.36.54 99-02262   1.34.66b   0.44.63      
10 Jemma Layden WVZ 1.38.75 99-03556   1.35.77   0.43.54      
- Emma Rijnsdorp Zoetermeer 1.33.73 99-02922   ng          
 
Progr. nr. 2: 100m vrij j. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Floris Kotterink WVZ 1.06.02 98-00199   1.08.14 I 0.33.67      
2 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 1.11.02 98-02003   1.11.26 II 0.34.86      
3 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.13.36 98-00239   1.11.82 III 0.34.23      
4 Rick van den Eng WVZ 1.13.45 98-00755   1.12.45   0.34.76      
5 Elliot Falces DES 1.16.17 98-02713   1.16.39   0.35.60      
6 Jort Stienstra D'Elft 1.20.70 98-02299   1.16.42   0.36.14      
7 Rens Hoofs WVZ 1.18.23 98-00161   1.17.24   0.36.53      
8 Jelmer Lankhorst WVZ 1.15.60 98-00353   1.17.28   0.36.96      
9 Jonne Schaafsma WVZ 1.15.76 98-00745   1.17.32   0.37.39      
10 Antonio Lynch WVZ 1.19.70 98-00495   1.20.07   0.37.70      
11 Tim van Ijll D'Elft 1.27.57 98-02297   1.26.78   0.46.26      
12 Bram Flink Zoetermeer 1.27.45 98-02627   1.28.04   0.41.00      
13 Mike Vrolijk DES 1.30.39 98-00497   1.28.92   0.41.10      
14 Wilco van der Giessen ZV Westland Dijkglas 1.30.15 98-02223   1.30.13   0.41.64      
15 Marko Ilic DES 1.42.23 98-01073   1.38.00   0.47.14      
16 Jordy Boerboom DES 1.44.71 98-02427   1.39.13   0.47.19      
17 Wouter de Boer Zoetermeer 1.45.18 98-02701   1.41.51   0.47.73      
- Arthur Hekelaar Zoetermeer 1.23.63 98-02197   ng          
- Rolan Bennis WVZ   98-00159   afg.          
- Wouter Arnoldus WVZ 1.21.45 98-00581   afg.          
 
Progr. nr. 3: 200m wissel m. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 2.58.60 98-00604   2.51.61 I 0.37.83      
2 Valerie van Roon D'Elft 2.53.72 98-02326   2.53.67 II 0.39.95      
3 Marja Esmeijer Zoetermeer 3.13.80 98-00776   3.06.20 III 0.40.83      
4 Brighid van Uffelen WVZ 3.09.60 98-00310   3.08.73   0.41.26      
5 Yancey Bouman Zoetermeer 3.35.86 98-01924   3.11.02   0.41.36      
6 Uma Kraus D'Elft 3.25.51 98-02328   3.14.81   0.45.64      
7 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 3.11.86 98-01614   3.18.90   0.42.20      
8 Eline Veldkamp Zoetermeer 3.41.33 98-01766   3.22.23   0.46.73      
9 Carlijne Tap Zoetermeer 3.45.53 98-01460   3.24.48   0.51.98      
10 Vera Martens WVZ 3.21.07 98-01572   3.26.00   0.46.70      
11 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 4.12.56 98-03530   3.42.82   0.54.38      
- Diana van Halm Braam WVZ 3.05.54 98-00788   3.09.73 RH 0.40.02      
 
Progr. nr. 4: 100m school j. minioren 6 Eindtijd   50m      
1 Jordan Langenberg WVZ 1.23.67 97-01005   1.24.42 I 0.40.45      
2 Toby van Wijngaarden WVZ 1.28.09 97-00591   1.27.03 II 0.41.37      
3 Floris van der Meer D'Elft 1.35.98 97-01041   1.33.54 III 0.43.89      
4 Krijn de Kievit WVZ 1.34.20 97-00277   1.36.39   0.46.13      
5 Max van der Zijden AZL 1.40.16 97-01281   1.38.78   0.46.72      
6 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.38.99 97-02475   1.38.83   0.46.79      
7 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.39.73 97-01603   1.39.02   0.47.02      
8 Nick Bowring DES 1.45.97 97-03277   1.39.70   0.46.86      
9 Jerry Jubitana D'Elft 1.39.45 97-02217   1.42.19   0.46.71      
10 Thom Bakker Zoetermeer 1.50.23 97-00611   1.50.45   0.51.67      
 
Progr. nr. 5: 100m vrij m. minioren 3 Eindtijd   50m      
1 Lanaya van Uffelen WVZ 1.34.45 00-00058   1.31.82 I 0.43.45      
2 Lauren van Ijll D'Elft 1.31.89 00-01064   1.32.76 II 0.44.02      
3 Anique van Westerop WVZ 1.42.57 00-00830   1.35.13 III 0.45.73      
4 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 1.39.69 00-00056   1.37.45   0.44.83      
 
Progr. nr. 6: 100m vrij j. minioren 3 / 4 Eindtijd   50m      
1 Doran Paap WVZ 1.23.61 00-00301   1.21.20 I 0.39.20      
2 Stefan Weegink WVZ 1.22.75 99-00207   1.21.54 II 0.40.52      
3 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 1.23.23 99-00291   1.22.84 III 0.40.49      
4 Bernard Rivard WVZ 1.25.55 00-00045   1.27.64   0.43.00      
5 Rens Martens WVZ 1.32.32 99-00679   1.30.83   0.42.63      
6 Naresh Bhugwansing AZL 1.34.77 99-00795   1.32.74   0.43.27      
7 Walid van Schie ZV Westland Dijkglas 1.30.54 99-01593   1.40.07   0.47.55      
8 Ritesh Hanoeman WVZ 1.44.47 00-00253   1.40.87   0.47.44      
 
Progr. nr. 7: 50m vlinder m. minioren 4 Eindtijd          
1 Isobel Bowring DES 0.37.92 99-01982   0.40.13 I        
2 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 0.47.03 99-02270   0.44.29 II        
3 Alyssa van der Lans WVZ 0.46.68 99-01644   0.45.79 III        
4 Vera Bos WVZ 0.43.23 99-00886   0.46.54          
5 Nadine van Brink AZL 0.56.70 99-00308   0.53.85          
6 Sytske van der Laan D'Elft 0.55.46 99-02008   0.54.84          
7 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 0.55.48 99-02262   0.57.80          
 
Progr. nr. 8: 50m vlinder j. minioren 5 Eindtijd          
1 Floris Kotterink WVZ 0.33.07 98-00199   0.33.60 I        
2 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 0.37.08 98-00239   0.36.50 II        
3 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 0.37.33 98-02003   0.37.50 III        
4 Jelmer Lankhorst WVZ 0.38.64 98-00353   0.38.92          
5 Jonne Schaafsma WVZ 0.39.15 98-00745   0.39.30          
6 Elliot Falces DES 0.39.02 98-02713   0.41.08          
7 Antonio Lynch WVZ 0.43.42 98-00495   0.43.37          
8 Tim van Ijll D'Elft 0.48.60 98-02297   0.51.41          
- Robin Zwart ZV Westland Dijkglas 0.56.49 98-02649   0.55.98 VC        
- Arthur Hekelaar Zoetermeer 0.44.93 98-02197   ng          
- Rolan Bennis WVZ 0.52.97 98-00159   afg.          
 
Progr. nr. 9: 100m vrij m. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.10.20 98-00604   1.09.78 I 0.34.47      
2 Valerie van Roon D'Elft 1.10.03 98-02326   1.12.41 II 0.35.23      
3 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.13.71 98-00776   1.13.70 III 0.36.35      
4 Diana van Halm Braam WVZ 1.16.78 98-00788   1.18.75   0.36.82      
5 Uma Kraus D'Elft 1.08.89 98-02328   1.20.18   0.38.57      
6 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.23.51 98-01188   1.20.24   0.39.80      
7 Vera Martens WVZ 1.20.82 98-01572   1.20.52   0.39.01      
8 Yancey Bouman Zoetermeer 1.20.51 98-01924   1.20.56   0.40.10      
9 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.24.20 98-01766   1.24.50   0.41.35      
10 Carlijne Tap Zoetermeer 1.26.64 98-01460   1.29.82   0.43.97      
11 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 1.37.16 98-03530   1.35.45   0.45.08      
 
Progr. nr. 10: 100m rug j. minioren 6 Eindtijd   50m      
1 Krijn de Kievit WVZ 1.18.51 97-00277   1.19.13 I 0.38.50      
2 Max van der Zijden AZL 1.24.12 97-01281   1.26.81 II 0.42.53      
3 Pascal Nuijten ZV Westland Dijkglas 1.27.06 97-01353   1.27.06 III 0.42.17      
4 Floris van der Meer D'Elft 1.31.82 97-01041   1.28.72   0.43.85      
5 Nick Bowring DES 1.37.02 97-03277   1.29.28   0.44.14      
6 Erik van den Born D'Elft 1.33.34 97-00479   1.34.25   0.46.07      
7 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 1.45.05 97-01467   1.41.88   0.50.08      
- Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.29.67 97-02475   1.29.29 RC 0.43.66      
- Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.31.67 97-01603   1.33.47 RC 0.45.98      
 
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Progr. nr. 11: 100m school m. minioren 3 Eindtijd   50m      
1 Lauren van Ijll D'Elft 1.48.82 00-01064   1.48.17 I 0.52.62      
2 Anique van Westerop WVZ 1.53.12 00-00830   1.49.69 II 0.52.83      
3 Lanaya van Uffelen WVZ 1.55.84 00-00058   1.56.09 III 0.55.66      
4 Gaby van Dijk WVZ 2.08.60 00-00506   2.09.21   1.01.27      
5 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 2.10.98 00-00056   2.09.41   1.01.53      
 
Progr. nr. 12: 100m school j. minioren 3 / 4 Eindtijd   50m      
1 Marijn van Giesen ZV Westland Dijkglas 1.44.42 99-00633   1.43.54 I 0.48.25      
2 Doran Paap WVZ 1.43.21 00-00301   1.44.51 II 0.50.37      
3 Stefan Weegink WVZ 1.54.23 99-00207   1.48.50 III 0.51.83      
4 Rens Martens WVZ 2.04.92 99-00679   1.58.27   0.55.66      
5 Naresh Bhugwansing AZL 1.58.80 99-00795   1.58.59   0.57.02      
6 Walid van Schie ZV Westland Dijkglas 2.00.60 99-01593   2.00.44   0.58.00      
7 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 2.00.93 99-00291   2.03.00   0.58.53      
8 Ritesh Hanoeman WVZ 2.08.42 00-00253   2.06.46   1.00.78      
9 Toby Katerbau DES 2.16.60 00-00231   2.08.68   0.59.35      
 
- Bernard Rivard WVZ   00-00045 BM 1.54.56   0.54.84      
 
Progr. nr. 13: 100m rug m. minioren 4 Eindtijd   50m      
1 Isobel Bowring DES 1.30.66 99-01982   1.30.50 I 0.43.44      
2 Julia Hazenberg WVZ 1.34.26 99-00384   1.30.66 II 0.44.69      
3 Iona van der Toorn WVZ 1.34.42 99-00884   1.35.84 III 0.46.60      
4 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 1.34.93 99-02270   1.39.08   0.48.85      
5 Alyssa van der Lans WVZ 1.41.00 99-01644   1.43.54   0.50.72      
6 Sytske van der Laan D'Elft 1.49.01 99-02008   1.46.16   0.51.42      
7 Nadine van Brink AZL 1.48.61 99-00308   1.46.32   0.52.42      
8 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 1.57.50 99-02262   1.52.48   0.55.35      
- Emma Rijnsdorp Zoetermeer 1.54.12 99-02922   ng          
 
Progr. nr. 14: 100m rug j. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Floris Kotterink WVZ 1.16.79 98-00199   1.20.76 I 0.39.55      
2 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 1.24.71 98-02003   1.24.55 II 0.41.02      
3 Rick van den Eng WVZ 1.27.10 98-00755   1.25.41 III 0.41.74      
4 Jonne Schaafsma WVZ 1.29.02 98-00745   1.25.64   0.42.59      
5 Rens Hoofs WVZ 1.27.86 98-00161   1.26.49   0.42.71      
6 Jelmer Lankhorst WVZ 1.29.76 98-00353   1.29.26   0.45.44      
7 Wouter Arnoldus WVZ 1.29.03 98-00581   1.30.50   0.43.84      
8 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.28.91 98-00239   1.31.03   0.44.14      
9 Jort Stienstra D'Elft 1.38.51 98-02299   1.32.01   0.44.59      
10 Elliot Falces DES 1.31.21 98-02713   1.35.85   0.46.57      
11 Antonio Lynch WVZ 1.35.67 98-00495   1.37.97   0.47.36      
12 Wilco van der Giessen ZV Westland Dijkglas 1.40.77 98-02223   1.41.72   0.50.34      
13 Tim van Ijll D'Elft 1.46.82 98-02297   1.44.67   0.50.91      
14 Robin Zwart ZV Westland Dijkglas 1.43.92 98-02649   1.49.27   0.53.57      
15 Mike Vrolijk DES 1.45.64 98-00497   1.51.38   0.54.39      
16 Jordy Boerboom DES 1.55.45 98-02427   1.53.64   0.54.43      
17 Wouter de Boer Zoetermeer 2.00.07 98-02701   2.00.49   0.58.63      
- Marko Ilic DES 1.56.84 98-01073   1.50.22 RC 0.54.65      
- Arthur Hekelaar Zoetermeer 1.38.45 98-02197   ng          
- Rolan Bennis WVZ   98-00159   afg.          
 
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Progr. nr. 15: 100m vlinder m. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.28.14 98-00604   1.26.33 I 0.40.83      
2 Valerie van Roon D'Elft 1.32.64 98-02326   1.28.59 II 0.41.06      
3 Diana van Halm Braam WVZ 1.31.32 98-00788   1.30.30 III 0.41.30      
4 Yancey Bouman Zoetermeer 1.31.57 98-01924   1.30.31   0.42.50      
5 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.39.67 98-00776   1.38.01   0.42.95      
6 Brighid van Uffelen WVZ 1.36.17 98-00310   1.38.47   0.44.88      
7 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.44.50 98-01614   1.41.92   0.45.10      
8 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.42.87 98-01188   1.45.28   0.47.91      
9 Barbara Matekovic WVZ 1.52.36 98-00786   1.45.34   0.46.20      
10 Uma Kraus D'Elft 1.45.46 98-02328   1.46.90   0.46.47      
11 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.47.42 98-01766   1.49.56   0.49.89      
12 Carlijne Tap Zoetermeer 1.55.82 98-01460   1.51.62   0.53.43      
- Vera Martens WVZ 1.54.26 98-01572   ng za          
 
Progr. nr. 16: 400m vrij j. minioren 6 Eindtijd   100m 200m 300m  
1 Krijn de Kievit WVZ 5.02.84 97-00277   5.14.92 I 1.13.43 2.33.47    
50m: 0.34.66, 100m: 1.13.43, 200m: 2.33.47
2 Max van der Zijden AZL 5.32.74 97-01281   5.49.70 II 1.19.90 2.49.78    
50m: 0.37.63, 100m: 1.19.90, 200m: 2.49.78
3 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 6.02.95 97-02475   5.57.35 III 1.21.29 2.52.62    
50m: 0.37.11, 100m: 1.21.29, 200m: 2.52.62
4 Thom Bakker Zoetermeer 5.57.35 97-00611   6.07.07   1.25.24 3.00.79    
50m: 0.39.28, 100m: 1.25.24, 200m: 3.00.79
5 Floris van der Meer D'Elft 6.13.00 97-01041   6.07.41   1.23.80 2.59.00    
50m: 0.38.28, 100m: 1.23.80, 200m: 2.59.00
6 Pascal Nuijten ZV Westland Dijkglas   97-01353   6.07.93   1.28.86 3.05.41    
50m: 0.41.33, 100m: 1.28.86, 200m: 3.05.41
7 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 6.11.80 97-01603   6.10.80   1.28.38 3.03.62    
50m: 0.40.74, 100m: 1.28.38, 200m: 3.03.62
8 Jerry Jubitana D'Elft 6.20.41 97-02217   6.58.63   1.38.97 3.29.34    
50m: 0.44.90, 100m: 1.38.97, 200m: 3.29.34
9 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 7.41.96 97-01467   7.27.18   1.47.08 3.41.86    
50m: 0.50.12, 100m: 1.47.08, 200m: 3.41.86